TEST

Ksa dnem Askerlik...

darksea
13-09-09, 12:09
heryerin kuralları farklı canım mesela nişanlım suanda eğitimde acemilik bitmiş olmasına ragmen ve dışarı göndermediler!! sıkma canını izin kullanmazsa erken gelcek bunu düşün bosver napalım[/QUOTE]

ewet canım farklı galiba.yok izne gelmice4kte enazından 1 saatliğine çarşıya çıkartsalar 1 aydır hiç nete falan giremedi.erken gelicekler ewet öyle düşünelim en güzelikaydirigubbakcemile5napalım canım sağlık olsun :1hug:

Yusum
darksea
anladım canım heryerin sistemi farklı demekki.sesi soğuktu ya alışamadı galiba yeni yere.neyse bidaha ki sefere düzeltirim ben onun sesini de moralinide:jeyyar:
ilk gün öyle oluyor canım. benimkinin de sesi kötüydü ilk gün hasta gibiydi böyle. ama onlar da haklı hiç bilmedikleri insanlarla aynı ortamda yaşamaya çalışıyorlar.
sizinkilerin yaşı kaç bilmiyorum ama benim nişanlım yeni gelenlerin yani uzun dönemlerin çok küçük olduklarını ve çok çocuksu davrandıklarını söyledi. böyle olunca da pek muhabbet edemiyorum onlarla dedi.

oOopitipiti
Yusum
amin amin canım. evet biraz cesaret lazım bana. gaza geliyorum yavaş yavaş yaptıracağım galiba :eek:
azönce avatara koyduğun resimdeki saç renginde çok güzeldi aslında ama sarı da çok yakışır sana. sen de benim gibi renkli gözlüsün galiba :nazar:
evet yeşil=) senin elaydı demi tatlım

darksea
fotoğrafta çok tatlısın burcu :nazar:şimdiki halinmi? saçlarımız benziyo bende düzleştiriyorum yoksa çok kabarır dalgalı ama bişey sürmessem bonuskafa oluyorum

darksea
Yusum
ilk gün öyle oluyor canım. benimkinin de sesi kötüydü ilk gün hasta gibiydi böyle. ama onlar da haklı hiç bilmedikleri insanlarla aynı ortamda yaşamaya çalışıyorlar.
sizinkilerin yaşı kaç bilmiyorum ama benim nişanlım yeni gelenlerin yani uzun dönemlerin çok küçük olduklarını ve çok çocuksu davrandıklarını söyledi. böyle olunca da pek muhabbet edemiyorum onlarla dedi.
25 yaşında canım iyiym diyo ama pek net konuşamadım komutanlar bakıyomuş hemen kapattık.yarın sorucam ortamı nasılmış merak ettim.şimdi alışma dönemi tabi doğru söylüyosun biraz zaman lazım

oOopitipiti
darksea
fotoğrafta çok tatlısın burcu :nazar:şimdiki halinmi? saçlarımız benziyo bende düzleştiriyorum yoksa çok kabarır dalgalı ama bişey sürmessem bonuskafa oluyorum
saol canım baak başka resim koydum=)

darksea
bu foto da daha net bakduru bir güzelliğin var a.s izmirli güzel=)benmde gözler yeşil buarada

oOopitipiti
darksea
bu foto da daha net bakduru bir güzelliğin var a.s izmirli güzel=)benmde gözler yeşil buarada
bugün coştum kendimi size sunuyorum...=))):roflol: saol canımcım ya renkli gözü severimde erkek kara kaş kara göz olsun isterim hep böylede bencilim yani=) sende güzelsinidr ozaman senide görelimmi biara??kaydirigubbakcemile3

darksea
coş canım walla gerçekten beğenilmicek kız değilsin şimdia.s
bende bi deniyim sonra kaldırırm.ilk defa bi fotomu gösteriyorum=)heyecan yaptım

oOopitipiti
yusuum gördünmü kaldırıyom bak=)

darksea
baktınızmı kızlar..burda kötü çıkmışım vazgeçtim=)aceleye geldi

oOopitipiti
darksea
coş canım walla gerçekten beğenilmicek kız değilsin şimdia.s
bende bi deniyim sonra kaldırırm.ilk defa bi fotomu gösteriyorum=)heyecan yaptım
vaay esmer hatun=) :nazar: kaşın gözün yerinde maşallah canım boyun uzunmuş gibi bi hava var bu fotoda boyun kaç?saçlarında çok güzel düzleşmiş canım ben naparsam yapıyım bukdar düz olmuyo

Yusum
yaaaa ben görmedim

oOopitipiti
oh yeter bugünlük teşircilik=))

darksea
saol tatlım..pek hoşmuşuz hepimiz =)daha dün boyadım kumrala sıkıldım koyu saçtan boy idare ediyo 167 uzun değilim şöyle bi 6-7 cm fena olmazdı.saçlarımı ben 1 saatimi feda ediyorum düzleştiriciyle bütünleşiyorum napiym.saçım bozuk olursa kendimi kötü hissediyorum bazen de dalgalı yapıyorum fırçayla.benimki gelene kadar uzatıcam becerebilirsem,rengide gitgide değiştiririm ,değişiklik iyidir

Yusum
burcudeniz
oh yeter bugünlük teşircilik=))
nişanlım duysa topuklarıma sıkar valla :roflol:

darksea
yusum canım nerelerde kaldın?fotolar havada uçuştu=)

Yusum
burcudeniz
evet yeşil=) senin elaydı demi tatlım
benim göz rengim eladan ibaret değil tamam mı güzel gacı :)) aralarda sarı tonları var. çok güzel yani :roflol: göz rengimin lensini bile bulamadılar :roflol: okadar güzel ve bir okadar tek :roflol:

Yusum
darksea
yusum canım nerelerde kaldın?fotolar havada uçuştu=)
senin fotoyu kaçırdım ben ya. burcu özelden yazdı yeni foto koydum die gördüm onun 3. resmini de ama seni kaçırdım ya :çok üzgünüm:

darksea
sana özel tekrar geliyo ozamanbuyrunnnnnnnnn bi sn=)

Yusum
13-09-09, 13:09
gördümm :nazar: ayy hepimiz ayrı bir güzelmiyiz neyiz maş. bize kaydirigubbakcemile3 saç rengimiz benziyor sanki canım. bu saçtan kumrala nasıl döndün sen? kaşlarını da boyattın mı peki?

Charm
yaaaa resımler koymusunuz bana nıye haber vermıyonuzzzz.......mafoldumbenmafoldumben

Yusum
kıvırcık halin daha güzel bence canım. saçlarını düzleştirme.

oOopitipiti
darksea
saol tatlım..pek hoşmuşuz hepimiz =)daha dün boyadım kumrala sıkıldım koyu saçtan boy idare ediyo 167 uzun değilim şöyle bi 6-7 cm fena olmazdı.saçlarımı ben 1 saatimi feda ediyorum düzleştiriciyle bütünleşiyorum napiym.saçım bozuk olursa kendimi kötü hissediyorum bazen de dalgalı yapıyorum fırçayla.benimki gelene kadar uzatıcam becerebilirsem,rengide gitgide değiştiririm ,değişiklik iyidir
benımde 168 felan 175 olmayı isterdim ya=( eger kabarırsa kendimi tavuzkuşu gibi hissediyorum hele banyodan sonra taramak ölüm bide cok uzundu allahtan kısalttım kabus gibiydi biara!! nişanlım gelince sarıçıyan olcam ben=)

Yusum
nişanlım duysa topuklarıma sıkar valla :roflol:
aynen ya bi görse varya ayvayı yedim ben:roflol:

Yusum
benim göz rengim eladan ibaret değil tamam mı güzel gacı :)) aralarda sarı tonları var. çok güzel yani :roflol: göz rengimin lensini bile bulamadılar :roflol: okadar güzel ve bir okadar tek :roflol:
allahım mütevaziliğe bak sen yarabbimkaydirigubbakcemile3 resmin yandan çekilmiştiya canım tam göremedim göz rengini. pardon abla özür:tomato::roflol:
bugünlük egolarımız tamamdır allah bereket versin=)))

oOopitipiti
betül burdaysan sanada gösteriyim ama burda kal

darksea
ewet canım bencede bize:nazar:bu renk kahve aslında ama ilk boyadığımda böyle siyaha yakın bi renk çıkıyo canım.dün de kumrala boyadım koyu kumralla küllü kumralı karıştırdım dipleri biraz açık oldu onun dışında renk kırıldı iyi oldu.yavaş yavaş açıcam.bi süre açık kullanırım sıkıldım koyu renkten.
2.resim merinos hallerim.gerçektenmiopuyorumnanaktan ben pek sewmiyorum kıvırcık kabarıyo olur olmaz.beni zor durumda bırakıyo=) bi süre böyle ellemiyim ozaman:1rolleyes:

oOopitipiti
darksea
ewet canım bencede bize:nazar:bu renk kahve aslında ama ilk boyadığımda böyle siyaha yakın bi renk çıkıyo canım.dün de kumrala boyadım koyu kumralla küllü kumralı karıştırdım dipleri biraz açık oldu onun dışında renk kırıldı iyi oldu.yavaş yavaş açıcam.bi süre açık kullanırım sıkıldım koyu renkten.
2.resim merinos hallerim.gerçektenmiopuyorumnanaktan ben pek sewmiyorum kıvırcık kabarıyo olur olmaz.beni zor durumda bırakıyo=) bi süre böyle ellemiyim ozaman:1rolleyes:
bende sevdim kıvırcık halini, saçı kıvırcık olanlar hiiç memnun olmazlar ama herkes cok begenir hep böyle olur bukaydirigubbakcemile3 düzleştirmeye başladıgımdan beri saçlarımın dalgaları açıldı ama seninde öyle oldumu?

darksea
burcudeniz
benımde 168 felan 175 olmayı isterdim ya=( eger kabarırsa kendimi tavuzkuşu gibi hissediyorum hele banyodan sonra taramak ölüm bide cok uzundu allahtan kısalttım kabus gibiydi biara!! nişanlım gelince sarıçıyan olcam ben=)
bendeeee:sm_cool:

darksea
burcudeniz
bende sevdim kıvırcık halini, saçı kıvırcık olanlar hiiç memnun olmazlar ama herkes cok begenir hep böyle olur bukaydirigubbakcemile3 düzleştirmeye başladıgımdan beri saçlarımın dalgaları açıldı ama seninde öyle oldumu?
ozaman ben böyle kalıyım doğal halimlea.ssewgilimde kıvırcık saçlarıma bayılmış ilk gördüğü an vurulmuş:roflol:benim küçükken tam bonusmuş=))düzleştirmekten bende de oldu dalgalı hale getirdim enson.denizde ilk halini alıyo yanlız kıvırkıvırkaydirigubbakcemile2 walla ben saçımı neyapıcağmı şaşırdım artık çok çabuk sıkılıyorum bi modelden renk aynı daa model değişiyo.düşleştirici bi dönem mahvetti saçımı şimdilerde 30 dereceye getiriyorum yetiyo

oOopitipiti
betüüül baktınmı canımm=) topuklarıma yedim yiycem bak=)

Yusum
burcudeniz

allahım mütevaziliğe bak sen yarabbimkaydirigubbakcemile3 resmin yandan çekilmiştiya canım tam göremedim göz rengini. pardon abla özür:tomato::roflol:
bugünlük egolarımız tamamdır allah bereket versin=)))
:roflol:

darksea
kesinlikle kıvırcık hali çook güzel. daha havalı göstermiş seni zemuszemus

burcudeniz
ben de kıvırcık istiyorum ben deee delikafadulden

oOopitipiti
darksea
ozaman ben böyle kalıyım doğal halimlea.ssewgilimde kıvırcık saçlarıma bayılmış ilk gördüğü an vurulmuş:roflol:benim küçükken tam bonusmuş=))düzleştirmekten bende de oldu dalgalı hale getirdim enson.denizde ilk halini alıyo yanlız kıvırkıvırkaydirigubbakcemile2 walla ben saçımı neyapıcağmı şaşırdım artık çok çabuk sıkılıyorum bi modelden renk aynı daa model değişiyo.düşleştirici bi dönem mahvetti saçımı şimdilerde 30 dereceye getiriyorum yetiyo
benimde küçükken sapsarı ve düzmüş ortaokulda nolduysa oldu birden açık kumral oldu saçım ve dalgalandı. şimdi orta kumral gibiyim ama 2 senedir denize pek gidemiyorum işten güçten, denizde saçımın rengi acayip açlıyo anlatamam size. düzleştiriciler saçı mahvediyo canım dikkat etmek lazım ben nişanlım gittiğinen beri yıkıyorum çıkıyorum bağlıyorum=))

darksea
Yusum
:roflol:

kesinlikle kıvırcık hali çook güzel. daha havalı göstermiş seni zemuszemus

ben de kıvırcık istiyorum ben deee delikafadulden
saol canım.bende düz istiyoruuummmsositososito

oOopitipiti
derinminee gördüm seni aşağıda gelsene=)

Yusum
bakın size bebeklik fotom saçlarım nasılda sarı. keşke hep böyle kalsaydı :KK43:(

sileceğim birazdan:))

darksea
burcudeniz
benimde küçükken sapsarı ve düzmüş ortaokulda nolduysa oldu birden açık kumral oldu saçım ve dalgalandı. şimdi orta kumral gibiyim ama 2 senedir denize pek gidemiyorum işten güçten, denizde saçımın rengi acayip açlıyo anlatamam size. düzleştiriciler saçı mahvediyo canım dikkat etmek lazım ben nişanlım gittiğinen beri yıkıyorum çıkıyorum bağlıyorum=))
bende gittiğinden beri 1 saat değil 10 dk yetiyo saça=))düzleştirci rengi bile açıyo canım bakıma aldım bende kendimi dönüşüm muhteşem olacak:jeyyar:

darksea
ayyy yerim o bebeği yusummm=))sarı bebeğe bayılırım elimden kimse alamaz=)

darksea
çoookk güzell yaa sarı kuşş

Yusum
darksea
ayyy yerim o bebeği yusummm=))sarı bebeğe bayılırım elimden kimse alamaz=)
ayy ben de çok severim. gitgide açılmış saçımın rengi ama ilkokuldan sonra da koyulaşmaya başladı :çok üzgünüm: neden böyle oluyorsa

oOopitipiti
Yusum
ayy ben de çok severim. gitgide açılmış saçımın rengi ama ilkokuldan sonra da koyulaşmaya başladı :çok üzgünüm: neden böyle oluyorsa
çok tatlıymışsın canım benim ya sizin çocugunuzda sarı olur kesin=) bizimkinin esmer olma ihtimalı cok yüksek ama babası gündüz feneri gibi çünkü=))

darksea
şimdi ne renk canım açarsın doğal tonlarda

Yusum
burcudeniz
çok tatlıymışsın canım benim ya sizin çocugunuzda sarı olur kesin=) bizimkinin esmer olma ihtimalı cok yüksek ama babası gündüz feneri gibi çünkü=))
nişanlım da böle sarışınmış küçükken. sarı olma ihtimali yüksek yani.
gündür feneri mi allah iiliğini vermesin :roflol:

Yusum
darksea
şimdi ne renk canım açarsın doğal tonlarda
koyu kestaneye yakın canım. ama son zamanlarda açıldı rengi. ilk koyduğum resimden daha açık yani.

darksea
burcudeniz
hiç belli olmuyo ama benim kardeşim sarı ben esmer olmuşum.bebekken sarıymışım biara=)gözlerimin rengi bile eladan yeşile döndü şimdi koyu yeşildelikafadulden
iki çocuğunuz olursa biri esmer biri sarışınsositososito
benmkide kumral ben esmer çeşit olcakkaydirigubbakcemile3

darksea
13-09-09, 14:09
Yusum
koyu kestaneye yakın canım. ama son zamanlarda açıldı rengi. ilk koyduğum resimden daha açık yani.
benimde kestaneydi canım ama kızıllık oluyo küllü kumral kırar dediler onu kullandım. bende açıcam ama bakalım değişiklik olsun süpriz yapıcam.gelene kadar güzel olmassa değiştirirm vakit bol nasıl olsa

Yusum
darksea
benimde kestaneydi canım ama kızıllık oluyo küllü kumral kırar dediler onu kullandım. bende açıcam ama bakalım değişiklik olsun süpriz yapıcam.gelene kadar güzel olmassa değiştirirm vakit bol nasıl olsa
ben de bir deneyeceğim. bıktım artık hep aynı renkten

Charm
burcudeniz
betüüül baktınmı canımm=) topuklarıma yedim yiycem bak=)
burcudeniz
betül burdaysan sanada gösteriyim ama burda kal

ya bekledım bırsey yazmadınız bende mutfaga gıttım ısım vardı... mafoldumben

Yusum
13-09-09, 17:09
kimsecikler yok mirmirmirmir

kurnaz
iyi akşamlar opuyorumnanaktan nasılsınız arkadaşlar

kurnaz
nerdesiniz ya :sinifsinif: huh uhuuuuu kimse yokmu