Kirpikleri uzatmak iin

bebiskom
28-04-09, 22:04
şutarafagittikirpikleri uzatmak icin hint ve bagdem yaginin iyi geldigini duydum kullanipta iyi veya kotu ne sonuclar aldiniz yazabilirmisiniz bayanlar[​IMG]

EU1
28-04-09, 22:04
ben badem yagı sürüyordum bır ara
cok az süre sürdüm ama
tatlı badem ama
bır işe yaradıgın soyleyemem
hala renksız ve kısa

Serserİ
18-05-09, 12:05
slm kızlar benim aslında kirpik uzatmak gibi bi derdim yoktu bundan 1 yıl önce saçlarım için priorin tablet kullandım bi kutu bitince kirpiklerimin uzadığını hissettim annemde aynı şeyi söyledi ve çok hoşuma gitti bu sene de aklıma geldikçe boş bi rimel kutusuna koyduğum zeytinyağını rimel sürer gibi sürüyorum sonuç gerçekten güzell ben sarışın olduğum için kirpiklerim belli olmuyordu ama şimdi takma gibi durmasına az kaldı zeytinyağini tavsiye ederimhihoyyyt:lepi::lepi:

island
18-05-09, 15:05
Faydası vardır muhakkak yağların ama bir dönem ben geceleri badem yağı sürüp yatıyordum ve kör olmama az kalmıştı-tatlicadiarzu-
Çok zarar veriyor gözlere...
İllaki kullanıcam diyorsanız evdeyken gün içinde sürün 1 - 2 saat sonra yıkayın.

LaL
18-05-09, 15:05
ben rimelimi tatlı badem yağına batırıp kullanıyorum..
kirpiklerimin dökülmesini önlediği gibi uzamasına da yardımcı oluyor..
arkadaşlarıma hep tavsiye ediyorum yerimseniben

niyeben...
25-07-09, 17:07
arkadaşlar kirpik besleyici kullanın bence sharmenin kirpik beslayicisi bence cok güzel.içinde nokta nokta vitaminleri görüyorsunuz zaten.fiyat 7 ytl gibi bir şey. inanın göz pınarlarının olduğu yerlerde bile ufak kirpikler cıkmaya basladı.yıllardır kullanıyorum

lavender
25-07-09, 18:07
niyeben...
arkadaşlar kirpik besleyici kullanın bence sharmenin kirpik beslayicisi bence cok güzel.içinde nokta nokta vitaminleri görüyorsunuz zaten.fiyat 7 ytl gibi bir şey. inanın göz pınarlarının olduğu yerlerde bile ufak kirpikler cıkmaya basladı.yıllardır kullanıyorum
Ben de hintyağı kullanıyorum kirpiklerim için uzuyor ama kirpiklerim konusunda takıntılyıım biraz google a sharme kirpik besleyici olarak arattım,sharme diye sonuç bulamadım.Merak ettim kirpik besleyicini detaylı yazarmısın canım?

DokuzHatun
1-08-09, 16:08
Bir süre badem yağı ve hint yağı karışımı kullanmıştım.
Pek bir faydasını göremedim, gözlerimi yakması da cabasıydı.
Şimdilerde pirinç suyu sürüyorum, gürleştirmese de kesinlikle kirpiklerimi uzattı.

niyeben...
4-08-09, 17:08
Canım sharme dıye bır marka var.belkı tÜm parmÜferılerde bulamayabılırsın ama Önemlı olan marka deĞıl kırpık besleyıcısının kendısı.ben yıllardır kullanıyorum derken kırpık beslayıcı kullanıyorum demek ıstedım.golden rose de kullandım bır ara.parmÜferıye gıdın ve kırpık besleyıcı ısteyın ama sakın 3 mılyona satı9lan kırpık beslayıcılerden almayın arkadaslar bıraz ıyı markalarınkını alın olur mu.bır denemek de fayda var...

yalnizkatip
4-08-09, 19:08
bende uzun kiprikleri çok seviyorum ve çok kıskanıyorum :) deneyeceğim kipris besleyiciyi

EU1
5-08-09, 09:08
Arkadaşlar söyledikleriniz hepsini denedim.Hata gidip bide dumankayanım kiprik besleyicisin aldım.Hiç bi işe yarmadı.SON UMUDum göz tansiyonu için kullanılan bi ilacın göze kaçırmadan sürülürse kiprikler uzuyomuş onu deniyeceğim sonucu yazarım.Kullanan var mı aranızda?

su_gibi
11-08-09, 12:08
Kızlar tatlı badem yağı kirpiklerde hiçbir işe yaramaz tabii , tatlı hindistan yağı olacak bi karışıklık var.doktor bilgisine dayanarak söylüyorum bana şöylemişti.tatlı hindistan yağı hem besler ve uzatır.

nur_bozkurt
11-08-09, 14:08
sen denedın mı canım tatlı hındıstan yagını

pamugum
11-08-09, 14:08
su_gibi
Kızlar tatlı badem yağı kirpiklerde hiçbir işe yaramaz tabii , tatlı hindistan yağı olacak bi karışıklık var.doktor bilgisine dayanarak söylüyorum bana şöylemişti.tatlı hindistan yağı hem besler ve uzatır.
tatlı hindistan yagını ilk kez duyuyorum denedinmi sen cnm yada deneyen sonuc alan arkadas varmı :uhm:

su_gibi
12-08-09, 11:08
kızlar tatlı hindistan cevizi yağı olacak pardon. denemedim ama denicegim.bunu dyduktan sonra zaten diğer söylenenlerin hiçbirini yapmadım.herkez okadar çok şey duymuşki onu dene,bunu dene olmuyo. ama bunu bi doktor tavsiye etmişti.

EU2
16-08-09, 15:08
elanur77
Arkadaşlar söyledikleriniz hepsini denedim.Hata gidip bide dumankayanım kiprik besleyicisin aldım.Hiç bi işe yarmadı.SON UMUDum göz tansiyonu için kullanılan bi ilacın göze kaçırmadan sürülürse kiprikler uzuyomuş onu deniyeceğim sonucu yazarım.Kullanan var mı aranızda?
Sen ciddi misin??Kaş yapim derken göz çıkarma.ıllaki kaçırırsın gözüne.Göz tansiyonun çok düşerse gözün beslenmesi bozulabilir.Hem göz rengini de geri dönüşümsüz koyulaştırıyo o ilaç.ılla kullanacam diyosan göz druna sor önce..

EU1
18-08-09, 05:08
vallahi ciddiyim...deneyeceğim.çok araştırdım intrnetten sizde bakın isterseniz.allegran firmasının ürettiği bi ilaç bu kiprikleri uzatığı fark edilince içine sağdce bi jel ekleyip onay aalıp piyasaya sürmüşler ismi LATİSSE..KİPRİKLERİ 6 ile 10 hafta sonra takma kiprik gibi yapıyo.alacağımda şu an türkiyeye gelmedi.ne yapayım başka care kalmadı.10 senedir bıktım artık kiprik kelliğinden:1ninca:

sheyda3453
23-08-09, 07:08
ben 2 ay evvel gittiğim doktorumdan öğrenmiştim.normalde göz tansiyonu için kullanılan bir damla var.ve resmen kirpik uzatıyo.bir kozmetik şirketi patentini almış ve bu damlayı kadınların kullanabileceği şekle getirceklermiş.ben doktoruma yalvardım ama bana bunu yazmadı malesef.çünkü benimde kirpiklerim kısa
: (

nazimsin26
24-08-09, 09:08
alizade kaş ve kirpik yağını kullanıyorum 2 haftadır. farkedildi gerçekten. daha siyah ve daha uzun kirpiklerim şimdi.

hassas kiz
24-08-09, 12:08
Kızlar ben kırpıklerıme hınt yaĞı ve kakao yaĞını kullanıyorum ılk 15 gÜn yaptıgımda kırpıklerım uzadı rımelsız bıle farkedebılıyorum Şımdı tekrar baŞladım sÜrmeye akŞamları yatmadan Önce rımel fırÇası yardımıyla gÖze kaÇırmadan sÜrÜyorum kırpıklerıme ve yatıyorum

rex
26-08-09, 18:08
kızlar bosphorus kaş ve kirpik bakım yağı varmış bi sitede okudum kullanan bi kişi memnundu buraya adresini yazım isteyen bi bakıversin =)

♥ Vespa GirL Make Up ♥: Bosphorus Kaş ve Kirpik Bakım Yağı

bozkurt0659
28-08-09, 19:08
hint yağını duymadım ama badem yağı birebir dir yalnız göze kaçacak kadar fazla olmasın...

bebiskom
18-11-09, 12:11
onerileriniz icin tesekkurler denicem badem yagi bi ise yaramiyor ama kaslarima suruyorum gercekte kıl cikariyor. bos alanlarina surdum suan baya bi dolgunlasti

karayel83
21-11-09, 13:11
bende bir ay kadar kullandım,kirpiklerim sağlıklı görünüyodu ama pek faydasını görmedim ben,bıraktım sonra

34bilgen84
24-11-09, 14:11
bende lise zamanlarında kullandım ama hiçbir işe yaramadı hatta göze kaçtımı acayip derecede yanma ve bulanıklık yapıyor

Kara_Sevdam
26-11-09, 14:11
ben acı badem yağı kullandım kirpiklrim için kulak çöpüne damlatıp kirpiklrime sürdüm gece yatmadan öne ve kirpiklerim uzadı :lepi: tatlı saç için acı kirpik ve kaş içinmiş aktar bana öle dedi

nivan
26-11-09, 20:11
arkadaslar bende kipriklerim uzun ve siyah sekilde belirgin olsun istiyorum suan bir haftadir zeytin yagi kullaniyorum insallah ise yarar ve kaslarim ön taraflar arkalara göre cok seyrek ve tam siyahdegil acaba cikmasi icin ne kullana bilirim bilgisi olan varmi tesekürler

edasu
27-11-09, 12:11
Kaşlar için kesinlikle E vitamini bire bir iyi geliyor.Vitamin amaçlı selenyum E (hap şeklinde) alıp kullandım.1 ayda kaşlarım inanılmaz hızlı bir şekilde hem gürleşti hem de siyahlaştı.Hapı 2 ay kullandım.Ancak E vitamini vücuttaki diğer bölgelerdeki kılları da malesef kuvvetlendirdi.Onun için hapa devam edemedim.

chatLaq.
27-11-09, 13:11
kızlar tatlı badem yagı ise yarıyor mu?

Kara_Sevdam
27-11-09, 19:11
Stylis
kızlar tatlı badem yagı ise yarıyor mu?
canım kirpiklr için soruyosan
ben aldığımda aktarcı bana tatlının saç için olduğunu söyledi

chatLaq.
29-11-09, 09:11
Kara_Sevdam
canım kirpiklr için soruyosan
ben aldığımda aktarcı bana tatlının saç için olduğunu söyledi
evet onun icin sormustum :) ama sacla kirpik aynı diilmi zaten. kullanan yok mu hic kızlar?

mtfclr
6-12-09, 18:12
badem yağı denedim üç ay hiç faydasını göremedim

nedense
8-12-09, 15:12
badem yağından fayda görmeyen yorumlara şaşırdım.kaşdaki seyrelmeleri we kopmaları gerçekten engelliyor.kirpiktede kişisine göre değişiyor ama yüzde doksan kirpiktede uzama yapıyor bende 10 gün düzenli olarak kullandım we faydasını gördüm (tatlı badem).göz altı morluklarını da düzeltiyor çoğu kişide ama bende çok belirgin bi değişiklik yapmadı( he bi de duştan önce saçınıza sürüp 20 dk bekletip yıkadığınızda saçı çabuk uzatıyor) konuyla ilgili değil ama dipnot olarak söyliyim dedim =)

bebiskom
11-12-09, 09:12
badem yagi benim kaslarimda kismen de olsa ise yaradi ama kirpiklerimde hic yaramadi valla

edasu
11-12-09, 20:12
Hint yağı ile badem yağını karıştırıp 15 gün boyunca kirpiklerime kullandım ve hiçbir işe yaramadı.

chico
13-12-09, 12:12
badem yağını bir hafta falan düzenli olarak kullandığımda uzadığını farkettim gerçekten..hergün sürmek zor geldi bıraktım bu aralar =)

ultrike
20-12-09, 12:12
arkadaşlar bende badağın dibinde kalan koyu demli çayın kulak çöpüyle kirpiklere sürüldüğünde uzattığını duymuştum.zaten çok çay içenlerin saçı hızlı uzuyormuş.ben denemedim ama denemeyi düşünüyorum.

shekerkizcandy
20-12-09, 12:12
edasu
Hint yağı ile badem yağını karıştırıp 15 gün boyunca kirpiklerime kullandım ve hiçbir işe yaramadı.
Canım aynı şeyi ben yaptım.Dediğin gibi hiçbirşeye yaramadı.Sonradan sadece hint yağı sürdüm.İşe yaradığını farkettim.Kişiye göre değişiyor sanırım.Bir de bunu dene istersen.1haftdır uyguluyorum...

Eren_nnn
30-12-09, 10:12
Kızlar mrb. benin kirpiklerimle ilgili hiçbir sorunun yoktu kirpiklerim çok gür deildi ama rahatsız edeci bir durumuda yoktu tamamen göz makyajı temizlemek amaçlı aldığım innova çift bazlı göz makyaj temizliyicisinden sonra gürleşmeye başladı hemde gözle görünür bir gürleşme oldu.tabii ben her akşam mutlaka göz makyajımı silidiğim için düzenli kullandım.bunu söylemek istedim belki bir yararı olur.

aysearslan
3-01-10, 21:01
rex
kızlar bosphorus kaş ve kirpik bakım yağı varmış bi sitede okudum kullanan bi kişi memnundu buraya adresini yazım isteyen bi bakıversin =)

♥ Vespa GirL Make Up ♥: Bosphorus Kaş ve Kirpik Bakım Yağı[/url]
link verdiğin sitedeki besleyicinin içeriğine baktım da aynısını kullanıyorum, markası farklı sadece. ankarada olanlar bilir sgm den almıştım ben o zaman, şimdi mağazanın ismi değişti ama hala satılıyor olabilir, hatırladığım kadarıyla da pahalı birşey değildi.
hem kaşlarım hem kirpiklerim için kullanıyorum, fakat kaşlarım çok az ve açık renk, kirpiklerim de sarı ve kısa, benim sonuç almam zor sanırım.. fisfisfis

melly_mell
4-01-10, 11:01
kızlar mavalanın da var kirpik uzatıcısı double-lash adı. zaten iyi bi marka bilen bilir ben kullanmadım ama kullanıp da memnun olanlar biliyorum onu da deneyebilir kullanmak isteyenler.

antoles
6-01-10, 04:01
üşenmezsem haftada 2-3 kez kaşada kirpiğede prinç suyu sürüyorum bir ara fena dökülüyordu prinç içeriği çok kuvvetli ve yağ gibi gözlere bulanıklık hissi de vermiyor bende fazlasıyla işe yarıyor

PasakliMinikTanrica
13-01-10, 12:01
http://www.kadinlarkulubu.com/ozel-...nlar-gunu-hediye-cekilisi-yapiyoruz-yine.html

Merhaba, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için KK üyelerine özel çekilişimize katılmak isteyenleri topicimize bekleriz a.s.

bebiskom
29-01-10, 06:01
antoles
üşenmezsem haftada 2-3 kez kaşada kirpiğede prinç suyu sürüyorum bir ara fena dökülüyordu prinç içeriği çok kuvvetli ve yağ gibi gözlere bulanıklık hissi de vermiyor bende fazlasıyla işe yarıyor
princ suyu mu ilk kez duyuyorum he denesemm mi kibilmiyorumkismile

tuğba0210
30-01-10, 15:01
badem yaağını işe yaraması için bi arkadaşım kirpik uçlarını makasla kesip öyle kullanmıştı .. ama ben onda bi değişim olduğunu farketmemiştim açıkcası .. o farkedildiğini sölüyor .. avonun yeni 1 rimali var .. 3 ayda yüzde 50 fazlalaşma garanti ediyo .. ne dersiniz .. doğru olabilirmi ..

şayan
6-02-10, 10:02
tuğba0210
badem yaağını işe yaraması için bi arkadaşım kirpik uçlarını makasla kesip öyle kullanmıştı .. ama ben onda bi değişim olduğunu farketmemiştim açıkcası .. o farkedildiğini sölüyor .. avonun yeni 1 rimali var .. 3 ayda yüzde 50 fazlalaşma garanti ediyo .. ne dersiniz .. doğru olabilirmi ..
Avon ürünün ismini biliyormusun canım

volvoxx
10-02-10, 19:02
merhaba arkaşlar benimde kirpiklerimin o göz pınarı kısımları boşaldı ve kirpiklerim azalmıştı bir ara rimelden dolayı sanırım daha sonra bu başlıklarda mecitefendi kayısı kreminin kaş kirpiş uzattığını duydum 1 ay kullandım hala daha akşam yatarken kirpiklerime krem sürüp yatıyorum gerçekten uzadılar her trafında çıkmaya başladıı artı kaşlarım boş boştuı dolgunlaştı hatta size resmini bile gösterebilirim umarım herkes faydasını görrür

volvoxx
10-02-10, 19:02
res,im nasıl yükleniyor beceremedim

Sensible
19-02-10, 09:02
Kayisi kremini bende duymustum.
Kizlar oku bunu birakinda, rimeli az sürmeye bakin.
Benim kirpiklerim hem uzundu, hemde cok sIkti, simsiyahti.
Rimel süre süre azaldi, artik uzun kirpiklerim yok, hala sIk ama korkarim birgün onlarda seyrelecek:KK43:
o yüzden biraktim rimeli, özel günler disinda kesinlikle kullanmiyorum

su24
23-02-10, 18:02
Arkadaşlar ben pirinç suyu,badem yağı,susam yağı her şeyi denedim ama güzel bir sonuç alamadım.İnternette gezerken kaş,kirpik uzatıcı adı bir yağ gördüm.Satın aldım ve çok memnunum.Herkese tavsiye ederim.