TEST

Ebru Şallı ile her sabah yapanlar buraya.

endonezya
4-05-09, 10:05
Selam, çalıştığım için platesin dvd'sini aldım. İlk gün biraz fazla yaptığımdan heralde kaburgalarım çok ağrıyor. Ağrılarım geçince yapmaya devam edeceğim tabii.

vafers
4-05-09, 12:05
slm ilk bir hafta 10 gün ağrıların olması normal ama sonra hem alışacak hemde daha kolay yapacaksın hareketleri ve bir ay sonra vücudunda inanılmaz bi değişim olacak ve artık bu pilates virüsü seninde içine girmiş olacak:)tabi pilatesle birlikte sağlıklı beslenmeye dikkat edersen vücudun daha çabuk ve gözle görünür halde şekillenecek,yanmaya devam pilatesli sağlıklı günler dilerim:)

Handemi
8-05-09, 06:05
vafers
slm ilk bir hafta 10 gün ağrıların olması normal ama sonra hem alışacak hemde daha kolay yapacaksın hareketleri ve bir ay sonra vücudunda inanılmaz bi değişim olacak ve artık bu pilates virüsü seninde içine girmiş olacak:)tabi pilatesle birlikte sağlıklı beslenmeye dikkat edersen vücudun daha çabuk ve gözle görünür halde şekillenecek,yanmaya devam pilatesli sağlıklı günler dilerim:)
haklısın hayatım bende pilates ile bir mucize yaşadım ve hala yaşıyorum şiddetle herkese tavsiye ediyorum

zeytin gözlü
8-05-09, 08:05
bencede bırakma 15 gün vucuduna inanamıcaksın

vafers
8-05-09, 17:05
pilatesi 3 aydır hergün yapıyorum artık içime kaçtı kaçışı yok bunun yapamadan duramıyorum kilo kaybetmedim henüz ama yağlarım gözle görünür biçimde yok oldu özellikle bel çevremde balkonlarım vardı düşük bel pantolonların verdiği bir hediye bana iğrençti göbeğimde vardı çok olmamak şartıyla şimdi dümdüzüm tamam kilo kaybım yok şuan ama inceliyorum,boyum uzuyor bacaklarım ve boynum uzuyor,artık daha güvenle yürüyorum topuklu ayakkabılarımın üzerinde ve daha güzel gözüküyorum kendime aynada:)stresim azaldı pozitif düşüncelerle doluyum artık kendimi üzmüyorum hiçbirşey için ve kimseninde üzmesine izin vermiyorum,harika bişey bu pilates terapi meditasyon yaa yapmadan kendimi kötü hissediyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum herkese:))alkisalkisalkis

whiteice67
bende yapanlardanım yaklaşık 2 aydır yapıyorum kendimi harika hissediyorum , plates kilo verdirmez zaten yağları kasa çeviriyo benim kas ağrılarım vardı şimdi yok gibi akşamlarıda yürüyorum ama birde az yiyebilsem kiloda vericemde olmuyo:KK43:

ZARACI
ebru şallı nın programı saat kaçta başlıyor kızlar hangi kanalda?

vafers
9-05-09, 16:05
TV8 de hafta içi her sabah 10:20de hafta sonu 9:30 da başlıyor ısrarla tavsiye eder hemen başlamanı söylerim:)

kokoshatun
9-05-09, 23:05
kızlar bu pilates selülitleri yok ediyor muuuu

vafers
11-05-09, 10:05
hemse nasıl devam ettirirsen selülitlerin tozunu attırırsın:))haydi hala ne bekliyorsunuz yaz geldi nerdeyse yağlardan halkalardan simitlerden kurtulalım:)))

gübüş
11-05-09, 12:05
ya vafers çok güzel şeyler yazmışsın gerçekten .sen programımı takip ediyorsun

vafers
11-05-09, 15:05
gübüş
ya vafers çok güzel şeyler yazmışsın gerçekten .sen programımı takip ediyorsun
:dance:tabiki şekerim no stop pilatesdurmak yok sağlıklı yaşan sağlıklı beslenme spor pilates adına herşeyi okurum izlerim bilgim denizler gibi taşsın sizlerlede paylaşmak isterim sağlıklı yaşamı hayatı yapan daha çok insan olsun istiyorum hep güzel ve sağlıklı kalalım yaşlanmayıp sadece yaş alalımkaydirigubbakcemile2

kokoshatun
11-05-09, 19:05
=) aaaa superrr o zamann bende fecii selülitt varrr evttt şimdii pilatesss zamanıııııı.........

vafers
12-05-09, 09:05
aynen öleee yanıyoruz cayır cayır kara yağlardan kurtulup fazla olan herşeyi atıyoruz beynimizden vücudumuzadan hayatımızadan çıkarın sizi mutsuz eden herşeyi herkesi haytınızdan mutlu olmaya geldik dünyaya mutlu olmak için herşeyi yapalım önce güzel ve sağlıklı bir vücut ve beden sonra mutlu sağlıklı akıllı bi beyin ve sonra yapmak istediğimiz herşeyi yapmak için karar verip yola çıkmak:)))haydi kızlarrr yaşasın sağlıklı yaşam yaşasın pilateskaydirigubbakcemile2

gübüş
12-05-09, 11:05
ya ben dün biraz yaptım.akşam arkadaş kızdı iki buçuk ay önce sezeryan oldum.sen manyakmısın dedi.kendine zarar verirsin dedi.acaba bir sakıncası varmı

vafers
12-05-09, 15:05
tabi ilk dört ay tavsiye edilmiyor sen yenisin biraz daha beklede dikişler tam kaynasın sende yeni sezonda başlarsın eylülde olmazmı hem daha ii olur senin içinde şimdilik beslenmene dikkat tabi emziriyorsunda,yani hamur işleri yeme en azından sağlılı beslen haftada 3 kere en az yarım saat yürü hem sütünde çoğalır eylüldede yağları yakmak sezeryandan sarkan alt karını sıkılaştırmak için seni bekliyor olucaz:)))

shqiptare
12-05-09, 17:05
merhaba kızlar
bende pilates yapıodum hemde seve seve uykumdan fedakarlık yapıodum pilates için :) ama benim çok bel ağrım oluo ve haliyle pilates yaparkende oluo bu yüzden yapamıorum artık...ama gerçekten faydası var..yapmak istiyorum tekrar her sabah izliorum ama sadece izliorum işte..yapıım diorum hemen ağrıo belim.. :1no2:

gübüş
13-05-09, 06:05
inşallah.ama şeytan dürtmüyor değil yap diye.

vafers
13-05-09, 10:05
shqiptare
merhaba kızlar
bende pilates yapıodum hemde seve seve uykumdan fedakarlık yapıodum pilates için :) ama benim çok bel ağrım oluo ve haliyle pilates yaparkende oluo bu yüzden yapamıorum artık...ama gerçekten faydası var..yapmak istiyorum tekrar her sabah izliorum ama sadece izliorum işte..yapıım diorum hemen ağrıo belim.. :1no2:
canım bel fıtığı varmı sende????eğer yoksa belinin ağrısı karnını iyi içine çekmediğinden olabilir vede doğru nefes almamandan kaynaklanıyor olabilir yoksa bel ağrılarını gideren bir fizik tedavi hareketleri neden ağrıtsınki???şutarafagitti

vafers
13-05-09, 10:05
gübüş
inşallah.ama şeytan dürtmüyor değil yap diye.
yapma yapma sen şimdi altı ay ağır bişeyler kaldırma fazla ağır işler yapma belki dikişin patlamaz ama dıları doğru çıkıntı yapar çirkin bir görüntü olur sabret biraz yada karın hareketlerini yapma sırtını falan çalıştır yani ameliyat yerin gerilmesin şimdilik sonra yeni sezonda gergef gibi gereriz onu merak etme sen:)sen şimdi anneliğe odaklan bebişe ii bak öp benim için onu:ecrin_bebek:

DygEge
13-05-09, 19:05
Arkadaşlar ebru şallı ile plates hala devam ediyormu ben baktım bugun acaba yanlış saattemi baktım 10 du göremedim??
Birde doğumdan sonra karın için faydasını görenler yazabilirimi lütfen çok teşekkürler..

vafers
14-05-09, 13:05
her sabah saat 10:20de başlıyor canım:)harika karın göbek basen alt karın belin yanındaki çıkıntılar herşeye birebir tabi boğazıda tutacaksın 3 ayda bambaşka bir vücudun oluyor hergün yapmak ve hareketleri doğru yapmak şartıyla tabi:)

CennetKokulum
14-05-09, 14:05
kacırdıgınızda netten ızlıyormusunuz tv8 de cok donuyor

MATMAZEL87
14-05-09, 15:05
slmmmmmmm bende yapıyorum bu 3. haftam olcakkk hihoyyyt

yagmurrrr
14-05-09, 15:05
Peki bisi sorcam ben diyelim yarın baslıcam ilk olarak daha degisik hareketlerle
baslanıosa gec kalmıs olabilirmiyim ki ? Yani yarın izlesem yapsam olur mu önceden baska hareketleri
bilmen gerekiomu ?

DygEge
14-05-09, 16:05
vafers
her sabah saat 10:20de başlıyor canım:)harika karın göbek basen alt karın belin yanındaki çıkıntılar herşeye birebir tabi boğazıda tutacaksın 3 ayda bambaşka bir vücudun oluyor hergün yapmak ve hareketleri doğru yapmak şartıyla tabi:)
Sağol canım bugun yaptım valla bekledım meger ben erken bakıyormuşumkaydirigubbakcemile3
Benim kilo sorunum yok zaten boğazımı 8 aydır tutuyorum 32 33 kilo vedim dogumdan sonra çok sukur ama sıkılaşma zamanıyerimseniben

DygEge
Bugun kalça günüymüş valla ben göbek ıstıyordum kalça yaptı bütün gün acaba yarında karınmı yapıyor??

gübüş
vafersc,m teşekkür edrim.neyse biraz daha bekliyeyim.bari.

CennetKokulum
14-05-09, 20:05
yagmurrrr
Peki bisi sorcam ben diyelim yarın baslıcam ilk olarak daha degisik hareketlerle
baslanıosa gec kalmıs olabilirmiyim ki ? Yani yarın izlesem yapsam olur mu önceden baska hareketleri
bilmen gerekiomu ?
bastan anlatıyor zatrn hep bıkmadan sıkılmadan helal olsun bacıma sen ılk basta her hareket 10 sa 5 yap baktın belın felan cok agrıyor o hareketı bırak ılk gun cok yuklenırsen acaıp hamlarsın sabır ısı

vafers
15-05-09, 09:05
haftaya perşembe günü karın günü arkadaşlar zaten hergün fazlasıyla karına yükleniliyor,bugün top günüydü belin yan tarafları karın resmen inceliyor sıkılaşmak için yağların yok olması için birebir hareketler,nettende indiirp yapabilirsiniz tv8de ki videoları önce indirin sonra izleyin en son halletmişlerdi o sorunu ama indirip izlerseniz donma olmaz:))

vafers
15-05-09, 09:05
duyguege
Sağol canım bugun yaptım valla bekledım meger ben erken bakıyormuşumkaydirigubbakcemile3
Benim kilo sorunum yok zaten boğazımı 8 aydır tutuyorum 32 33 kilo vedim dogumdan sonra çok sukur ama sıkılaşma zamanıyerimseniben
harikasın duygu valla şoke oldum 32 33 kg he çok tebrikler zaten boğazı tutmazsan gerisi hikaye lahana alma kapsülüymüş falan:)kaç kg almıştınji öle doğumda ikizmi doğurdun naptın??:CüvCüv:

CennetKokulum
15-05-09, 10:05
5 ay yaptım bır sonuc alamadım sonuc ıstıyorsanız yuruyuste yapın dıkkatte edın yemenıze ben 57 kg yum zaten boyumda 67 ama bız kadınlarda herzaman daha ıyı olsun duygusu oldugundan bende daha fıt gorunmek ıcın ve sırt agrılarım ıcın yaptım 1 aydır yapmıyodum sızlerıde okuyunca ve bana bakan pılates topunu gorunce hadın tekrar dedım dun basladım bıraz az yaptım hamlamamk ıcın ama sımdı kaburgalarıma yapısık kaslar nasıl agrıyor

vafers
15-05-09, 11:05
ya nasıl fayda göremedin çok ilgnç ben üç aydan beri yapıyorum ve müthiş değişim var kg vermiosun belki ama incelme müthi zaten bende sıkılaşma istiyodum ve asla bırakamam ve sabahları yağ yakıcı içiyorum sıcak suya iki çorba kaşığı elma sirkesi bir tatlı kaşığı bal ve dört adet tane karanfil ohhh aç karnına önce bi bardak sade su içimi yıkasın diye sonrada bu karışım ardından yarım saat bekliyorum ve güzel bi kahvaltı ardından pilates harika ben çok mutluyum eğer fit olmak istiyorsak hayat boyu yediklerimize dikkat edicez öle yok bi sene ye bi ayda ver hep kontrol hep az yemek gerek herşeyden tadıcaz ama okadar gerisini bırakın kendini ve vücudunu sevmeyenler yesin sizde böle ortalıkta fit ve seksi vücudunuzla salının herkese nispet:))))valla sağlıklı vemutlu bir yaşam için hep kendimize bakıcaz bakınlar spor sağlıklı beslenme başka yolu yokkkk pilatese devammmmmkaydirigubbakcemile2

kokoshatun
16-05-09, 19:05
cnm merhaba ben bişi sorucam pilatese başlıyorum bu hafta ama kafama bi soru takıldı kilom normal görünüş olarak memnunum kendimden sadece sıkılaşmak için yapıcam ama aynı zamanda daha ince görünmek istemiyorum çok zayıf sevmiyorum ve kalçalarımı felan küçültür mü bu spor küçülmesin istiyorum=)

vafers
18-05-09, 09:05
meraba canım yoo küçülme olmaz zaten sloganımız zenci kalçaları beyonce gibi olucak diye başaladık gerçketende yukaru kalkma ve taş gibi kalçalara ulaşıosun 3 ayın sonunda tabi vücudundaki yağ oranına göre daha çabukta ulaşabilirsin bu görüntüye:)görüntü şu daha sıkı ve diri bir vücut daralan hatlar incelen bel giden yağlar:)sıklaşan kalçalar kuvvetlenen kollar tuzluklardan kurtuluyoruz hani şu kola ltından sallanan şeyler daha sıkı ve sağlam kaslı bacaklar yani sen ne kadar zayıf olursan ol sağlıklı ve fit gözükmek için plates şart ebruyu görmüyomusun 48kg ama nekadar sağlıklı gözüküo tabi onunki bünye meselesi baya bi zayıf ama gayet zinde ve vücut yaşı 10 yaş genç gerçek yaşından:)karar senin tatlım sırt ağrıları için stresten kurtulmak için doğru düzgün bir duruş için daha sayayımmı her derde deva pilates gel sende katıl bu zincire:)

aysuny
19-05-09, 07:05
herkese merhaba bende 1 haftadir pilates yapmaya basladim. gercekten simdiden kendimi cok iyi hissediyorum. tas gibi olana kadar da devam edecem hihoyyyt :)))

vafers
19-05-09, 09:05
devam aysun devam taş gibi kalçalar sımsıkı kollar ve dipdiri bacaklar için devam yazın bile durmak yok programın tekrarları olacak devam ediyoruz sağlıklı ve mutlu bir yaz geçirmek için:))

Ela82
19-05-09, 21:05
kızlar merhaba.aslında uzun zamandan beri bende yapmak istiyorum.DVD sini almak lazım acaba.ben çalışıyorum.tvde izleyemiyorum.birde merak ettiğim birşey var.boy uzattığı doğrumu.yani mezurada değişiklik oluyormu gerçekten ben pek inanamıyorum boy uzamasınada.neyse hadi hepinize kolay gelsinalkisalkisalkis

karamellatte
20-05-09, 09:05
Yarın karın günüüüü... Yansın yağlar...

vafers
20-05-09, 15:05
yansın yağlarrrrr evetttttt:))elacım şimdi 5-6 cme kadar uzayanlar var mesela burak kut 6cm uzamış şöleki dik durmayı öğreniyorsun burdan bi kazancın var,eee bacakların uzuo kaslar uzuo uzun gözüküosun eee daralıosun uzun gözüküyorsun yani mezroda olmasada insanların gözünde ve aynada uzun görünüosun sayılara takılma önemli olna senin kendini nasıl hissettiğin:)

angel_angel
20-05-09, 16:05
ya kızlar ben dhaa yeni başladım ancak ebrunun o topundan ve lastik gibi bişey sanırım set bu nerde bulabilirim?

dreamgirl511
20-05-09, 19:05
mrb bende yeni başlayacağım. fakat nasıl başlamalıyım? alet edavat almalı mıyım? sadece ebru şallının programı yetermi?

kibela24
canım spor urunlerı satan magazalarda var netten alabılırsınn
sabahları program tv 8 de 10 15 baslıyor..

aysuny
merhaba arkadaslar
nette top ve lastik satan bircok site var. ben set olarak (top lastik ve top icin pompa) www.hepsiburada.com dan aldim ve cok memnunum. tavsiye ederimyerimseniben

AttaQue
Merhaba spordaşlar :)
Benden size birkaç egzersiz topu hareketi
Bunları da uygulayabilirsiniz..

Biraz ufak görünebilirler üzgünüm şimdiden..
Spor sağlıktır :KK66:

angel_angel
20-05-09, 20:05
birde ebru şallının dvdsini nereden bulabilirim?

kokoshatun
20-05-09, 22:05
kızlar ben dvdsinden yapmaya başladım bugün ikinci günüm ama daha ne top aldım ne lastik bunları almadan yapsam olur mu top felan zor geldi biraz sanki dengemi kuramıcam üstünde felan sadece topsuz ve lastiksiz olan egzersizleri yapsam olmaz mıı? gerçi hep aynı hareketleri yapmak zorunda kalıcam o zamanda ne kadar bi gelişme sağlarım bilmiyorum...

niltt
20-05-09, 22:05
benim kuzenim marmara üniv.spor akademisinden mezun "ebru şallı'ya bütün öğretim görevlileri ve biz öğrenciler sinir oluyoruz çünkü insanlara yanlış ve değişik hareketler öğretiyor"demişti..ben izlemediğim için yorum yapmıyorum kuzenimin ve hocalarının yorumu bu....

aysuny
21-05-09, 04:05
angel_angel
birde ebru şallının dvdsini nereden bulabilirim?
www.hepsiburada.com da dvdside var.

Ela82
21-05-09, 14:05
vafers cvp verdiğin için teşekkür ederim.