Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

2010 yaz gelin adaylar nerdesiniz

mavi melek1907
26-08-09, 11:08
kızlar kk çok konuyu takip ettim açıkcası kayınvailde kötüyse baştan kötü oluyor sonradan değişenler çok az yada rahatız edmeyecek kadar az değişiyorlar umarım bizimkiler hep böyle iyi kalır canlarım :)

bu arada pazar günü iftara davetliyiz nişanlıma(yane yuvama) acaba ne tatlısı alsamki zatene hep eli boş gittim :KK70:

ajikal
26-08-09, 12:08
dilber dudağı al,ya da tavuk göğsü kaydirigubbakcemile3
ne alınır tatlım güllaçta alabilirsin

Duygu
Bence şöyle çıtır çıtır sütlü nuriye al :jeyyar:

CADISILA87
ben hep soluk olmak zorundamıyım yaaaa

CADISILA87
bir makyaj yapayım diyorum her yerimden alerji yapıyor gözlerim kanlanıyo şişiyor bende bakımlı olmak istiyorum:sinifsinif:

Duygu
Çok hassas cildin var demek ki... Bende sinir oluyorum cildim yağlı. Hemen sivilce oluyor fondoten falan sürünce mafoldumben

CADISILA87
bari göz makyajı yapim cayı cayır yanıyo sulanıyo bulanık görüyorum

nişanlıma azıcık süslenemiyorumkiii

Duygu
Sende kirpiklerinin alt kısmından kalem çek. (gözünle temas edip yanma yada kızarma olmaması için dıştan çek kalemi) Sonra biraz da allık.. Hafif ruj tamamdır.. Bende göz makyajı hiç yapamam. Çünkü lens kullanıyorum mikrop kapar diye korkuyorum. Çok abartılı olmasına gerek yok yani.. Bunlarla bile gayet güzel görüntü yakalayabilirsin.. hem doğal durur eminim nişanlın daha çok beğenir yerimseniben

ajikal
canım bende lens kullanıyorum 5-6 senedir,hep göz makyajı yaparım,
ara ara mikrop kapar ama makyajdan değil lensimi artık temiz kullanmadığımdan üşeniyorumda :kedi:
bende demin yaptım akşam nişanlım gelicek beni alıcak onlara mobilyalarımıza bakmaya gidicez diye ama mobilyacılardan ne gelen var ne giden,,
çok moralim bozuldu mafoldumben
o kadarda süslendim makyaj yaptım,kime yaptım beeenn mafoldumben

ajikal
26-08-09, 13:08
nişanlım geldiiiiiiii oleeeeeyyy
bana süpriz yapmış,makyaj boşuna gitmedi opuyorumnanaktan

Duygu
hoşuna gitmedi hee kaydirigubbakcemile3 Boşver kuzum takma kafana hadi gözün aydınnn

CADISILA87
bende lens kullanıyorum cnm ama ara ara gözlerim manyaklaşınca çıkarıyorum

altlara çekiyorum kalemi içine üstüne çekmeme imkan yok...

allık bileee uçuyo gözümeee fena yani öle böle değill

ajikal
dduygusall
hoşuna gitmedi hee kaydirigubbakcemile3 Boşver kuzum takma kafana hadi gözün aydınnn
kız hoşuna değil boşuna yazdım kaydirigubbakcemile3

Duygu
ay kızlar ben hakikaten iyi değilim ha. Başım çok ağrıyor karnım da.. Yazılanları bile anlamıyorum. Kusuruma bakma ajikal :1rolleyes:

ajikal
olsun canım,kendine dikkat et,bende oruç tuttuğum ilk günden beri hergün başım ağrıyor,kafanı başka şeylerle dağıtmaya çalış,

Duygu
yok be canım. Ben hastalandım regl oldum. Çok sancılı oluyor bu aralar. Halsizlikte var. Bugün hiç iyi değilim yanii mafoldumben akşam olsada eve gidip yatsam diye bekliyorum

ajikal
ılaç içtin inşallah canım,
benimde şimdi patronum karşımda kocaman döner ekmek götürdü,
içimden çok fena bütün sülalesine saydım,akşam olsunda nişanlıma söyliyim
beni yemeğe götürsün,kocaman döner ekmek yiycem mafoldumben

CADISILA87
26-08-09, 14:08
ayyy cnm yaaa

esra8608
ajikal
ılaç içtin inşallah canım,
benimde şimdi patronum karşımda kocaman döner ekmek götürdü,
içimden çok fena bütün sülalesine saydım,akşam olsunda nişanlıma söyliyim
beni yemeğe götürsün,kocaman döner ekmek yiycem mafoldumben
kötü olmuş patronunda ayıp etmiş yani madem tutmuyosun tutana saygı duyup başka yerde yeseymiş keşke:eek:klava:

Duygu
böyle terbiyesizleri dövmek geliyor içimden.... pis yaratıklar :eek:klava:

ajikal
Mağdurum hakim amca :çok üzgünüm:

CADISILA87
26-08-09, 15:08
iyi akşamlar kızlar

ajikal
27-08-09, 05:08
günaydın kızlar
ağlamak istiyorum yaaa,,moralim aşırı bozuk,
evliliğe dair tüm heveslerim kaçtı.
bahsettiğim gibi dün gecikmelide olsa saat 21:30 da mobilyalarımız geldi,koltuk takımını sipariş üzerine L koltuk yaptırdık,kumaşını seçtik,ortaya nasıl birşey çıkacak bize süpriz olacaktı,neyse heyecanla bekledik,koltuk takımı geldi kuruldu,aman allahım o kadar uzunki resmen tren gibi,benim akıllı nişanlım ölçüleri boydan boya verince koltuğun hiç bir özelliği kalmamış,aslında ölçüler konusunda benimde fikrim vardı ama koltuklar çok ufak gelince sanki daha da uzun durdu gibi,resmen şark köşesi olmuş,piyasadaki en iyi kumaştan seçtik güya ama onuda hiç beğenmedim,koltuğun birleştiği L kısmında imalat hatası olmuş,diğer minderlere göre daha yüksek,zaten zar zor sığdı,bir parçası kesilip küçültülmek üzere geri gitti,baştan bütün hevesim kaçtı,hayallerim suya düştü,ardından yemek odasını kurdular,yemek odası sipariş ettiğimizden daha koyu renk geldi,gerçi böylesi işimize geldi ama genede yaptıkları şey hoşuma gitmedi,orta sehpayı ve yemek masasını birleştirip monte ettiler,sandalyeler yanlışlıkla başka yere gitmiş cuma gelir dediler,tv ünitesinin üst kapağı,yemek odasının ince uzun olan konsolu(adını unuttum) birde çekmecesi kutudan kırık çıktı.gecem tam bir kabusa döndü,oturup ağlayacaktım artık,,allahtan anlayışlı kayınvalidemle kayınpederim isterseniz biz bunu yazlığa götürelim siz yenisini alın beğenmediyseniz dediler,yada birine verin dediler(ki parasını onlar ödediği halde) bizde nasıl olsa 1-2 sene sonra oturma odası alıcaz,bu köşeyi oraya alırız,salonada yeni oturma takımı alırız dedik ama.yeni gelin evimide nasıl insan içine çıkarıcam bilmiyorum,eksiklikler giderilince belki iyi olur diye avutuyorum kendimi ama hevesim kaçtı kızlar
kusura bakmayın çok uzun oldu ama içimi dökmek istedim mafoldumben

Duygu
27-08-09, 06:08
ah canım ya.. bende böyle özel yaptırmaya karşıyım. Seneler önce bizde bir salon takımı yaptırdık eve. Katologtan rengini beğendik modelini beğendik geldi tam bir fiyaskoydu :KK43:
O yüzden gözümle görüp beğenmeden asla evime almam. Kötü olmuş ama ne yapacaksın hayatım. ıleride daha iyilerini alırsın şimdilik idare et. Sonra zevkine göre yavaş yavaş dizayn edersin üzme kendini

CADISILA87
ayy cnm o hatalar telafi olsun bak gör nasıl hoşuna gidicekk

okadra olur cnm benim... aksilikler çıkar

üzme kendini baktın içine sinmiyorr biraz kullan alırsın yenisini

BenUgurBocugu
gunaydın fıstıklarr
ne var ne yokkk salon tutan var mı aranızda

bende mobılyalarımı yaptrcam cok güvendığım bırıne ama koltuklarımı deıl onlar hazır olcak

ajikal
Sağolun kızlar,işte yeni evli olduğumda bi nevi eşyalar görücüye çıkacak ya millet ne der diye onun derdi düştü içime,koltuk biraz kısalsın halısı perdeside gelirse belki içime siner,,

BenUgurBocugu
açık açık dıyorum ben hıcbırını evıme sokmam gerı ıade ederdım :nazar: artı bı iş bıtmeden asla parasını odemem cok az kapora verırdım sonra moralımm bozulmuycak kadr az kapora
guvendığım yerı secerdım
senın ıcın demıyorum sakın yanlış anlama ama gercekten bunları yapardım

ajikal
27-08-09, 07:08
canım büyük firmalar kaporyla çalışmıyo malesef,koltuk takımında hatalı kısımları bizde geri gönderdik,
ama bile bilede biz seçmişken adamların yapabilceği bişey yoktu,hata bizde aptal gibi gittik yaptıdık,
keşke gidip hazır bir takım alsaydık

CADISILA87
27-08-09, 08:08
hallolur cnm sıkma canını hatalar telafi olru eşyaların hepsi konsun temizlik bitsin
sen güzel dekora et bak nasıl oluyor elalem ne dicek derdinide unutt

BenUgurBocugu
27-08-09, 08:08
anladımm cnm
gelınce bakarsın bıde belkı hoş oluryerimseniben

ajikal
27-08-09, 09:08
sağol kızlar moral verdiniz,bakıcam bi çaresine fisfisfis

BenUgurBocugu
düğün ne zmn cnm

ajikal
en geç haziranda,henüz gün almadık nikah için,düğün yapmayacağız zaten,sade bir nikah olacak

mucizem5322
Selam kızlar ben geldimm

ajikal
günaydın kızlar
ağlamak istiyorum yaaa,,moralim aşırı bozuk,
evliliğe dair tüm heveslerim kaçtı.
bahsettiğim gibi dün gecikmelide olsa saat 21:30 da mobilyalarımız geldi,koltuk takımını sipariş üzerine L koltuk yaptırdık,kumaşını seçtik,ortaya nasıl birşey çıkacak bize süpriz olacaktı,neyse heyecanla bekledik,koltuk takımı geldi kuruldu,aman allahım o kadar uzunki resmen tren gibi,benim akıllı nişanlım ölçüleri boydan boya verince koltuğun hiç bir özelliği kalmamış,aslında ölçüler konusunda benimde fikrim vardı ama koltuklar çok ufak gelince sanki daha da uzun durdu gibi,resmen şark köşesi olmuş,piyasadaki en iyi kumaştan seçtik güya ama onuda hiç beğenmedim,koltuğun birleştiği L kısmında imalat hatası olmuş,diğer minderlere göre daha yüksek,zaten zar zor sığdı,bir parçası kesilip küçültülmek üzere geri gitti,baştan bütün hevesim kaçtı,hayallerim suya düştü,ardından yemek odasını kurdular,yemek odası sipariş ettiğimizden daha koyu renk geldi,gerçi böylesi işimize geldi ama genede yaptıkları şey hoşuma gitmedi,orta sehpayı ve yemek masasını birleştirip monte ettiler,sandalyeler yanlışlıkla başka yere gitmiş cuma gelir dediler,tv ünitesinin üst kapağı,yemek odasının ince uzun olan konsolu(adını unuttum) birde çekmecesi kutudan kırık çıktı.gecem tam bir kabusa döndü,oturup ağlayacaktım artık,,allahtan anlayışlı kayınvalidemle kayınpederim isterseniz biz bunu yazlığa götürelim siz yenisini alın beğenmediyseniz dediler,yada birine verin dediler(ki parasını onlar ödediği halde) bizde nasıl olsa 1-2 sene sonra oturma odası alıcaz,bu köşeyi oraya alırız,salonada yeni oturma takımı alırız dedik ama.yeni gelin evimide nasıl insan içine çıkarıcam bilmiyorum,eksiklikler giderilince belki iyi olur diye avutuyorum kendimi ama hevesim kaçtı kızlar
kusura bakmayın çok uzun oldu ama içimi dökmek istedim mafoldumben
Canım sakın kafana takma gözün alışınca içine sinr şimdi sen kafanda değişik bişey hayal ettiğinden sana öyle çirkinmiş gibi geldi alışır gözleri beğenirsin zamanla bak ne kadar anlayışlı kayınvaliden kayınpederin var olmadı yenisini alırsın sıkma canını millet ne deride düşünmü o evde siz yaşıycaksınızı sizin içinize sinip hoşunuza gittikten sonra kimeneki

BenUgurBocugu
27-08-09, 10:08
hayrlısı
bızımde nıkah olcak en güzeli:lepi: