En erken başlayan belirtiler

kibelesr
14-05-09, 09:05
asu751
Arkadaşlar dün demiştim ya idrar testi yaptım. Çizgilerin biri çok silik çıktı. Çok heyecanlanmak istemiyorum. Emin olmak için kan testi mi yaptırmalıyım?
bence hamilesin :))) tebriklerrr canııım. silik te olsa kanına ve idrarına hormon karışmıs demek negatif çıkarsa tekrar etmen gerek ama pozıtıfın yanılması cok nadır. ben pozıtıf cıkınca gece saat 4 te nöbetçi eczaneden alıp bır daha yaptım ertesı gun hemen kan testı yaptırdık dayanamadık sen de gıt yaptır hem kac haftalıksın onu ogrenırsın.
farklı bır test al ıstersen ben oyle yaptım ıkısınde de gorunce rahatladım.

ktg
14-05-09, 10:05
benmde silik cıkmıstı ilk simdi hamileyim ikinci cizgi cıktıysa hamilesin cnm cünkü hcg hormonu var demek ki cıktı baska bişey etkilemiyo hassas oluyo o testlr insallah hamiesindir cnm

lavinia
uzun zamandır buraya yazmıyordum..bebek de istemiyordum bayadır ... ama bu ay 4 gün geçti ve hala olmadım.. test de yapmıyorum bahardandır diyorum.. normalde gün sekmez adetim ama geçen ay da 2-3 gün gecikti..bu ay 4 gün geçti..ne yapsam bilemedim..göğüslerim batıyo çok fazla..ama test yapmak istemiyorum..bebek istiyor muyum ondan da emin değilim ne dersinizzzz???

SELIN_OZCAN
LAVıNıA bence yaptır hiç merak etmiyormusun :)

lavinia
merak ediyorum ama ihtimal vermiyorum..9-10 aylık evliyiz .. bi kere kimyasal gebelik yaşadım..sonra soğudum bebek isteğimden.. şimdi de ne hissediyorum bilmiyorum..ama tuhaf bi şey..istemeden çabalamadan olmuş olacak varsa..hayırlısı diyorum..ben bi süre düşünmüyordum..ama hemen test yapmıycam.. bekliycem .. adet olacak gibi değilim ama ,bilmiyorummm ...

SELIN_OZCAN
kiberesr canım saol yazın için inş.allah gönlüme göre versin ve herkeze 3 ay oldu hapı bırakalı ve bu ay korunmadan yattım dakka bir gol bir olmaz herhalde kendimi kandırıyorum bende şans yok zaten neyse bye :)

SELIN_OZCAN
lavinia hayırlısı hamilede olsan ne güzel beklentisiz zahmetsizce olmuş

lavinia
selincim senin için de hayırlısı olsun inşallah..Allah her isteyene versin,aratmasın inşallah :)

kibelesr
14-05-09, 11:05
lavinia
merak ediyorum ama ihtimal vermiyorum..9-10 aylık evliyiz .. bi kere kimyasal gebelik yaşadım..sonra soğudum bebek isteğimden.. şimdi de ne hissediyorum bilmiyorum..ama tuhaf bi şey..istemeden çabalamadan olmuş olacak varsa..hayırlısı diyorum..ben bi süre düşünmüyordum..ama hemen test yapmıycam.. bekliycem .. adet olacak gibi değilim ama ,bilmiyorummm ...
canım benım :) gecen hafta aynı duyguları ben de yaşadım acaba larım vardı biz de planlamıyorduk.. :) ama sımdı alıstım bıle hatta ıkı gundur mıdem bulanıyor iyice bebişe odaklandım. eğer gelmek istiyorsa vardır bir sebebi sen canını sıkma.. :)))

kibelesr
14-05-09, 11:05
SELIN_OZCAN
kiberesr canım saol yazın için inş.allah gönlüme göre versin ve herkeze 3 ay oldu hapı bırakalı ve bu ay korunmadan yattım dakka bir gol bir olmaz herhalde kendimi kandırıyorum bende şans yok zaten neyse bye :)
hapı ıkı ay once bıraktım aynen dediğin gibi oldu olmaz deme geleceği varsa :))) biz de planlamıyorduk hatta bende kist var hapı da ondan kullanıyordum. hiç ihtimal vermiyordum :))

bilgesu5
15-05-09, 15:05
selam arkadaşlar ben yeni geldim

bilgesu5
ikinci bebiş için uğraşıyorum

bilgesu5
kimse yokmu

asu751
15-05-09, 17:05
Hoşgeldin bilgesu.

asu751
Arkadaşlar ben hamileymişim. Kan testi yaptırdım. Allah tamamını getirir inşallah. Herkese nasip eder inşallah. Sevgiler.

zeugma27
hayirli olsun canim:ecrin_bebek:belirtilerin nelerdi

asu751
15-05-09, 18:05
Adet günümü 3 gün geçmişti.Bende şüphelenip test yaptım. karnım da da gaz var herhalde aşağı yukarı 15 gündür şiiş halde. bir de aşırı uykum geliyor. akşam olunca erkenden gözlerim kapanıyor.

kibelesr
16-05-09, 11:05
asu751
Arkadaşlar ben hamileymişim. Kan testi yaptırdım. Allah tamamını getirir inşallah. Herkese nasip eder inşallah. Sevgiler.

çooook sevindim canım :))) Allah gönlüne göre versin sağlıklı kucağımıza alalım inşallah :)))

alkisalkisalkis

kibelesr
16-05-09, 11:05
asu751
Adet günümü 3 gün geçmişti.Bende şüphelenip test yaptım. karnım da da gaz var herhalde aşağı yukarı 15 gündür şiiş halde. bir de aşırı uykum geliyor. akşam olunca erkenden gözlerim kapanıyor.
benım de bağırsaklarım berbat uykum var ve hafiften midem bulanıyor gececek inşallah :))

bilgesu5
16-05-09, 18:05
kızlar bişey soracam.belirtileriniz adetten kaç gün önce başladı

bilgesu5
16-05-09, 18:05
cevaplarınızı bekliyorum

kibelesr
18-05-09, 08:05
merhaba bilgesu belirtiler yaklasık 1-2 hafta once başladı bende ilk olarak idrarda farklılık oldu sonra adetime yakın zamanda sizlamalar hissettim zorlayınca

almira85
18-05-09, 16:05
ya benimde günüm 4 gün geçti normalde benimde düzensizdir 33-34-35. günde olurdum ama bu gün 38.gün ve sanki hasta olcakmışım gibi göğüslerim aşırı şiş geçen haftadan beri sızlıyolar ve vajinama sanki iğne batıyo gibi hissediyorum bişeyler yapınca hemen yoruluyorum ayakta duramıyorum bacaklarım ağrıyor hemen ve 2 haftadır aşırı acıkıyorum inşallah bu sefer bende hamişimdir 11 ay oldu korunmayı bırakalı 2 senelik evliyiz bizde allah isteyen herkese nasip etsin

EU1
19-05-09, 12:05
hamile arkadaşlarım bana yardımcı olurmusunuz.. hep merak ettiğim bişey vardır..genelde hamilelik belirtileri adet belirtileriyle aynıymıymış.. sizdede öyle oldumu yani adet geliyormuş gibimi oldu... birde adete yakın çok akıntın olurmuş sizdede öyle oldumu.. yardımlarınızı bekliyorum

footstool
19-05-09, 12:05
bende yenı uye oldum arkadaslar bende yardım beklıyorum bugun adet gunum ama olmadım zaten normalde hıc gunu gunune olmam erken olurdum hep ve bugunde eczaneler kapalı