TEST

30'lu Yaşlarda Olup Gebe Kalamayanlar

tentation
3-08-10, 20:08
cilginkiz
nasıl ortada evlilik kalmıcak ne demek kısımm o???

antikor testi kandan yapılıyor canım ama ilişki sonrası testi diyorsan duş muş almadan gittim tabii ki de:)
aşılamadan sonra o gün duş almıyorsun ya onun gibi düşün.
antikorlar biliyorsun heryerde olabilir. erkekte de oluyor onu da biliyorsun değil mi?
kendi spermine antikor üretiyor.
ama boşver. açma pandoranın kutusunu :)

benim falcıya göreyse yumurtalıklarımdan biri yavaşmışkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ozdage
hadi tadınız olsun ama bak kimseler tebrik etmiyor zaten beni hiç bi bayram havası olmadı yane aşkolsun hani benim havaii fişeklerim:teytey:
cilginkiz
kıs ozdage ben ettim ya tebrikk..görmedin beni ühühü
ay ben de ettiim tebrikk.. sipiddiiiiii... okumadan geçion hızlı hızlıııııohaoldumsmile

ozdage
cilginkiz
kıs ozdage ben ettim ya tebrikk..görmedin beni ühühü
TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞIM AMA YİNE SİZİN BİLGİNİZE İHTİYACIM VAR BENİM SONUÇ 1132 3 4 HAFTA GEBELİK SINIRI DİO e benim yımırtlama dönemi dohtor 19 25 arası verdi e ben nasıl 3 4 haftalık gebe olurum ben anlamadım bişi bilmiyorumkismile

cilginkiz
kardelen5233
bu konuda h,iç bi bilgim tyokmuş,peki bunu bizden niye kimse istemedi,canım yumurtalara kalitesiz demeden öncemafoldumbenmafoldumben
cogu doktor yapmıyor onun yerine aşılama deniyorlar..ama zaten rahim ağzında bir sorun varsa çaresi aşılama. belki de ondandır.
genelde infertilite merkezleri daha detaylı inceleme yapıyorlar, bu konuda deneyimleri daha fazla.
canım sıkma canını..kalitesi yumurtaları kaliteli yapıyorlar işte..ilaçlar bunun için

cilginkiz
ozdage
TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞIM AMA YİNE SİZİN BİLGİNİZE İHTİYACIM VAR BENİM SONUÇ 1132 3 4 HAFTA GEBELİK SINIRI DİO e benim yımırtlama dönemi dohtor 19 25 arası verdi e ben nasıl 3 4 haftalık gebe olurum ben anlamadım bişi bilmiyorumkismile
valla bana da yüksek geldi..ikiz den şüphelendim ben :)
iki tane yumurtan var mıydı acep?

tentation
ozdage
adetin başladığı gün esas alnır çünküm hesaplamada. gebe kaldıgın deell

kardelen5233
alıntı yapmadım,çünkü öyle bişey yazmanı istemem elbetteki ama kırılmadım desem yalan olur,iki gündür başım ağrıyodu,bugün sabah geçmişti ama topiğe geldikten sonra tekrar başladı.
ne güzel,bak hamile kaldın,gözün aydın,rabbim tamamına erdirsin,sağlıkla inş.bizde bunu diyoduk,şimdi söyle,bizim kadar üzülmen doğrumuymuş,gerekli miymiş?

cilginkiz
tentation
adetin başladığı gün esas alnır çünküm hesaplamada. gebe kaldıgın deell
yep bir de bu var tabii..
yaw ben 1 den yukarı bişi göremedim biraz cahilim bu konudaa.

cilginkiz
kıslar bu konu kapanmadı mı artık??
bakın bu konu hakkında yazarsanız görmezden gelicem ona göree.

tentation
cilginkiz
al benden de o kadar. bana da yüksek geldi ben de aynı şeyi düşündüm :)

cilginkiz
cogu doktor yapmıyor onun yerine aşılama deniyorlar..ama zaten rahim ağzında bir sorun varsa çaresi aşılama. belki de ondandır.
genelde infertilite merkezleri daha detaylı inceleme yapıyorlar, bu konuda deneyimleri daha fazla.
canım sıkma canını..kalitesi yumurtaları kaliteli yapıyorlar işte..ilaçlar bunun için
heee bu testi yapan da çılgını dohturu heralde galüba sanursam bi tek :roflol::roflol::roflol:
ben de ilykk defan duyduydum

ozdage
tentation
ama boşver. açma pandoranın kutusunu :)

benim falcıya göreyse yumurtalıklarımdan biri yavaşmışkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ay ben de ettiim tebrikk.. sipiddiiiiii... okumadan geçion hızlı hızlıııııohaoldumsmile
teşekkür ederim ben daha kocişime demedim ilk size dedim biraz da kafam karıştı bi negatif bi pozitif hayırlısı dönünce gideyim doktoruma bari laborant regliniz 1gün geçince doktora gidin dedi 5ağustos perşembe ben pazartesi olucam manisada of neyse hayırlısı...kardelen affetsin beni yaaaaa herkes affetsin ölüm var kalım var......

GESHENK
sezen10
kızlarrrrrrrrrrr
yarın detaylı ultrasonum varrr
çoook heyecanlıyım bakalım büyüdü mü oğluş keyfi nasıl meraktayımm
CANIM ne kadar olmuş kaç kilo gelişiminden bahset olurmu

ozdage
canım arkadaşlarım öyle güzel bi duyguyla gelmiştim buraya ama sağolsun leylanın hazmedemedikleri var seviyesiz demiş bana ayyy çok güldüm üzülüyorum ama rabbim şifasını versin..

şimdi bomba yaaa nasıl verecektim bu haberi ben mahvettin beni leyla ama ALLAH çook büyük..

geshenkcim hızlı gonzales olarak testimi yaptırdım kan testinde regl olmadan 10gün önce belli oluyormuş sonuç..HAMİLEYYYYİİİİİİİİİMMMMMMMMMMMM...daha doktora gitmedim laborant değerimin hamile olduğumu gösterdiğini beta hcgmin yüksek olduğunu fakat reglim geçtikten birgün sonra doktora gitmemi söyledi..ben beklemeyeceğim tabii yarın gideceğim bugün geç olmasaydı bugün giderdim inanamıyorum hala...şükürler olsun rabbime..

site yönetibilerine üyeliğimi iptal etmek istediğimi maille bildirdim cvp bekliyorum çünkü ben buradan gitmezsem bu işin sonu mahkemede bitecek çünkü kimseye seviyemi sorgulatmam!!!!

benim bebeğim olacak,inşallah sağlıkla...şimdi hamileyim ve o arkadaş hariç hepinizin duacısıyım inşallah rabbim hepinize böyle test sonuçları nasip etsin ve derim ki sakın çubuk testlere inanmayın kan testi kesin sonuç...çoooook heyecanlıyım ama sinirim geçmiyor,rabbim teşekkür ederim veeee sizlere de geshenk,loveli,zerdal,aylint,sezen,çılgın kız rabbim bebeklerinizi versin sizlere.. ALLAH RAZI OLSUN SEVİYORUM SİZLERİ...HAKKINIZI HELAL EDİN
:lepi: hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt :lepi: :eek: kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

hayırlı uğurlu olsun tebrik ederim

_eLfiDa_
Amaniiinnn....
Orda mısınız hala siz...
Koca 2 gün geçmedi mi o muhabbetin üstünden kızlar...
Oysa ki olayın asıl muhattabı benim, Leylacım bana destek cıkmıştı yanlış anlaşılmam konsuunda... Tek başına bırakmışım gibi olmuş Leylayı ama diğer arkadaşlarımda aslında HENÜZ HİÇ ÇOCUK SAHİBİ OLAMAMIŞ bizlerin aslında ne demek istediğini anlatmış Özgeye...
Aslında tek problem olan konu bu HENÜZ HİÇ ANNE OLAMAMIŞ olmamızda ...
Bak Özge inan bana ne konuyu uzatmak ne de yeniden yeniden acmak konuyu maksadım.
Ama olayın asıl yanlış anlaşılmaya müsait cümleler yazan ( ki hakkaten cok secerek konusurum cümlelerimi reel hayatımda da burda da, zira en korktugum şey kul hakkı ) ben olduğum halde, bişeyler yazmadan edemeyeceğim, arayı kızıştırıp kaçan durumunda hissetmemek için kendimi....

Demem o ki bizim muhabbet 80 kilolu bir kadınla 120 kilolu 2 kadının rejim muhabbetine benzemekte ve cok daha hassas.... Sen gelsen ki spor salonuna desen ki " veremiyorum kilolarımı yarabbim ne kadar şişkoyum, bastığım yer inliyor kilomdan, aman ne zaman 60 kiloya ineceğim ben, öldüm bittimmm" 120 kilo olan kadın sana kızar ama için için ama yüksek sesle, kızma amacı da kıskandığı dğeildir aslında, şükretmemendir o kilona 120 kilo olan kendisine oranla ( yada kıskandığı içindir o da kişilik meselesi ayrı konu )....

Ama tabi ki böyle cümleler sarfetmeden spor salonunda güzelce sporlarını yapsalar, rejimlerine dikkat edip "bugün çikolatalı pasta istiyor ama yemeyelim, tutalım kendimizi" ya da " 2 kilo verdim bu hafta cok şükür" falan gibi muhabbetler etseler daha güzel ve sağlam bi dostlukları olur ve amaçlarına ulaşılar zamanla ve de ock iyi arkadaş olurlar... Ha biri 4 ay sonra 60 kiloya iner diğeri 80 kiloya ama ikiside mutludur, çünkü olumlu gitmiştir herşey, ilk başta ikiside mutsuz dğeilmiydi 2 side kilolu oldukları için evet 80 de fazla 120 de ( 1 az, hiç çocuk daha az ).....

bizde öyle olalım bence...
Örnekteki spor salonu topiğimiz, 80 kilo olan 2 cocuk anneleri, bizde 120 kilo olan şişko kadın gibi davranalım....

Destekle moralle olacak bu işler...
Zaten yeterince stresli bi hayatımız var bide rahatlayıp kafa dagıtmak için girdiğimiz şu ortamda gerilmeyelim lütfennnn...

ki cok üzgünüm ben böyle bür konunun ortasında bırkatığım için hepimizi.... hiç aklıma gelmemişti yanlış anlaşılabilceğim...

Coooookk cok uzun oldu ama derdimi, derdimizi anlatmak istedim....
Sabredip okuyabilenleri öpüyorum kocamannnnn opuyorumnanaktan
canım nasılsın?? nerelerdesin daha sık gel olurmu.. sende dua okuyamıyorsun galiba artık hıı

Nil16
merhaba ben 1 çocuk annesiyim fakat 2 ci malesef olmuyor
ama ümitsizde değilim
hoşgeldin.. gönlüne göre olsun canım.

cilginkiz
tostumu yedim bekliyorumm.. aklinialirimsmile
çıkın geçmişten günümüze gelin
geldimmm

tentation
ama eve oltroson cihazı alma konusunda hemfikirim. nben de düşünür durudum :))) ultoson günü yapak. her ay birimize aldık mıydı taamdır :))))
vaaayyy güzel fikir kısss... yapak hemencik.. güne bakın hele ultrason günü... niye? yumurtalarımıza bakacaz -tatlicadiarzu- sempatiksalakcinni komedi ya bizim hayatımız delikafadulden

tentation
cihazın kolunu da bi şeklinde ayarlarız canım nılcek.. millet vibratör kullanıo da biz bi ultrosın zımbırtısını mı beceremiciiizzz:roflol::roflol::roflol::roflol:
:eek: :kedi: :kedi: :kedi: :eek:

cilginkiz
anladım ki benimle bulusmaya bir tento geldi..o da ağaç etti de oyle geldi.. ::roflol:
bende geldimm

tentation
götürürüm gıııı.. en güzel yerlere götürürüm nabeerrrr... meraklısına cibalikapı balıkçsını öneririm.. süüppeerr lezzet ötesi şeyler yapıolar
nerde orası.. ne tarafta yanim

tentation
ahan da geshenk gelmiş
ahanda ben geldim

kardelen5233
sağolun kızlar,ben herşeyimi açık açık yazıyorum zaten,ailem gibi kk.ama benimde kırıldığım noktalar oluyo illaki,ama olsun,ben kimseye bişey demicem.
kırgınlıkları atalım bir kenara... salla 3 günlük dünyaa... napıyosun sen temizlikler bittimi artık

tentation
kızlar zerdal duymasın ama ben gene falcıya gittim kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bu sefer pek bişi dimedi.. bebek işi eylülle şubat arası döneme kalmış:roflol: her gittimde iler atıolar tarihi:roflol::roflol:
gerçi böyle giderse ortada evliik filan kalmıcak ya.. neyyyseee
nasıl yani :1shok:

kardelen5233
çılgıncım,haklısında,hiç bişey söylemesem,kendi adıma,cvp hakkımı kullanmamış olmuyomuyum,tamam rahatsız oldunuz ama bende çok rahatsız oldum,bunuda göz önünde bulundurun lütfen.

ozdage
cilginkiz
arkadaşlar sağ ve solda 15,5 mm iki tane yumurta dedi yani rabbim hayırlısı ama ben ikiz baş edemem neyse kızdırmayım sizi ama biliyorsunuz ikiz çok zor anam uzak kaynanam uzak..hormonlardan falan yüksek çıkamaz mı?

kardelen5233
GESHENK
CANIM ne kadar olmuş kaç kilo gelişiminden bahset olurmu

:lepi: hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt :lepi: :eek: kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

hayırlı uğurlu olsun tebrik ederim

canım nasılsın?? nerelerdesin daha sık gel olurmu.. sende dua okuyamıyorsun galiba artık hıı

hoşgeldin.. gönlüne göre olsun canım.

geldimmm

vaaayyy güzel fikir kısss... yapak hemencik.. güne bakın hele ultrason günü... niye? yumurtalarımıza bakacaz -tatlicadiarzu- sempatiksalakcinni komedi ya bizim hayatımız delikafadulden

:eek: :kedi: :kedi: :kedi: :eek:

bende geldimm

nerde orası.. ne tarafta yanim

ahanda ben geldim

kırgınlıkları atalım bir kenara... salla 3 günlük dünyaa... napıyosun sen temizlikler bittimi artık

nasıl yani :1shok:
geshenkcim,ben temizlik konusunda gitgide mannaklaşıyom,her yeni gün,yeni bi takıntı ekleniyo bana,kurtulmam lazım bu durumdan,biri bana yardım etsinnnnn:çok üzgünüm:

kardelen5233
cilginkiz
tatlım bak bence fazla takma.. hayat zaten zor, buraya dertlerimizi paylaşmaya geliyoruz. seni kıran varsa cok üstünde durmayacaksın, kendini germemeye calısacaksın tamam mı?
suracıkta birbirimize destek olmaya calısıyoruz. laylay yapıyoruz.

ahanda ben de hiç gebe kalamadım..kısırım ben kısır..sempatiksalakcinni
bende kısırım yaaaamafoldumbenmafoldumben

tentation
cibalikapı balıkçısı bi moda da var bi de balatta.. her şeyiyle bi numaradır :) verdiğiniz her kuruş helaldir. fiyatları makuldur..
amma reklamını yaptım adamın he :))))

cilginkiz
ahanda iki yumurtaymıss..
cok zor elbet ikiz ama valla yüksek geldi değer bakalım..kese gorulmeden anlasılmaz:)))

kardelencim bu takıntılar biraz depresif durumdan oluyor.
kendine hoslanacağın hobiler bulmalısın..ciddileşirse psikologlar da güzel yonlendiriyorlar.
tabii iyileri..hepsi cok da iyi olmuyorr..

tentation
ben kısır deelem

cilginkiz
şimdi ilişki sonrası testini kayınpederim de soylemiş idi..
kendisi aslında zamanın populerlerindendir de benle cok ilgilenmiyor o ayrıı..alamanyalarda yapılmıstır ihtisas..

tentation
hah buldum sloganı

"ben kısır deelem
kısırı anca günde yerem"

cilginkiz
tentation
ben kısır deelem
sana diyen oldu mu kıss..benim ben..
kardelenim canım hadi artık rahatla yaa..umutlar devammm

kardelen5233
cilginkiz
ahanda iki yumurtaymıss..
cok zor elbet ikiz ama valla yüksek geldi değer bakalım..kese gorulmeden anlasılmaz:)))

kardelencim bu takıntılar biraz depresif durumdan oluyor.
kendine hoslanacağın hobiler bulmalısın..ciddileşirse psikologlar da güzel yonlendiriyorlar.
tabii iyileri..hepsi cok da iyi olmuyorr..
hayatta hiç bıkmadan hoşlancam tek şey bebek,o da yok ve ben artık hiçbişeyden zevk almaz olmaya başladım,hobim var mı ki benim,gezmeyi çok severdim,şimdi sevmiyorum,çünkü sokaklar hamilelerle dolu ve ben kafamı çevirmek zorunda kalıyorum,öyle hasretle bakıyorum ki,nazar değer diye.

GESHENK
ozdage
arkadaşlar sağ ve solda 15,5 mm iki tane yumurta dedi yani rabbim hayırlısı ama ben ikiz baş edemem neyse kızdırmayım sizi ama biliyorsunuz ikiz çok zor anam uzak kaynanam uzak..hormonlardan falan yüksek çıkamaz mı?
eeeeee çok istiyordun amaaaa.. al sana ikiz doy şimdi çocuğa :)))))) canım olsunda ikiz olsun ne olacak büyür gider arada bakanda bulunur sen düşünme şimdi bide bunu.. ama doktorun dediğine göre 3-4 haftalıksan değerin çok yüksek değil bu durumda yok daha az ise ikiz olma ihtimali yüksek o zaman

bu arada leylacımda hamile sanırım.. siz iki hamile gerildiniz iyice yok yere...
sizi okudukça hem üzüldüm hem güldüm... 3 günlük dünya değmez arkadaşlar.. birbirimizi anlayalım olsun bitsin.. mübarek ramazan geldi nerdeyse artık bu tür gerginlikle olmasın... bide hamilesiniz şimdi daha sakin daha sabırlı ok yerimseniben

cilginkiz
kardelen5233
hayatta hiç bıkmadan hoşlancam tek şey bebek,o da yok ve ben artık hiçbişeyden zevk almaz olmaya başladım,hobim var mı ki benim,gezmeyi çok severdim,şimdi sevmiyorum,çünkü sokaklar hamilelerle dolu ve ben kafamı çevirmek zorunda kalıyorum,öyle hasretle bakıyorum ki,nazar değer diye.
işte bebek takıntını atmaya calısmalısın..gezmelere devam..anlat bakalıom nasıl gezilerden hoslanırsın..sengözlerimebaksanab
herkesin hobisi vardır ama gizli olabilir:)

kardelen5233
tentation
hah buldum sloganı

"ben kısır deelem
kısırı anca günde yerem"
bende çok güzel kısır yaparım,meşhurumdur bu konuda,olsada yesek derler hep,ahanda bende kendi reklamımı yaptım,hem ağlayıp,hem gülerkene.

cilginkiz
tentation
hah buldum sloganı

"ben kısır deelem
kısırı anca günde yerem"
o sloganı ben diceediimm..alsanaalsanasmile
bugun beyinler aynı şekilde çalışıyor kaydirigubbakcemile3

cilginkiz
kardelen5233
bende çok güzel kısır yaparım,meşhurumdur bu konuda,olsada yesek derler hep,ahanda bende kendi reklamımı yaptım,hem ağlayıp,hem gülerkene.
kısır dediniz canım istedi gene..tamam hamiş değilim ama bir sürü yumurtam var..gıt gıt gıdaakkk

kardelen5233
cilginkiz
işte bebek takıntını atmaya calısmalısın..gezmelere devam..anlat bakalıom nasıl gezilerden hoslanırsın..sengözlerimebaksanab
herkesin hobisi vardır ama gizli olabilir:)
her türlüsünden,tarihi,turistik,kocayla dolaşma,farketmez,gençkende istanbulu fethettiydim tek başıma,bilmediğim yeri yok gibidir.sempatiksalakcinni

GESHENK
çılgıııın yumurtan ne kadar olmuş??????????

tentation
kısırı ben de severim de şişkiniği günlerce gitmiooo

yımırtalarrrrrrrr

cilginkiz
eşim sızdı kaldı..halbusem gazoz istiyordu canım..
aylin de yokk

cilginkiz
hah bak kardelen ben de gezi manyağıyımm..
yok mu bu aralar gitmek istediğin bi yer..

geshenkim valla saydı bişiler galiba en büyüğü 11*8 idi..diğerleri de yakın yakın..kıza soyledi yazdılar.

kardelen5233
cilginkiz
aylin de yokk
uyandır,her şey bebek için de,kendim için istersem ne olim de,kandır adamı.kaydirigubbakcemile3

cilginkiz
ana tento bonus kafa olmuss

GESHENK
kardelen5233
offff... kızım böyle takıntı yapmayın ne olur yaaaaa........ gez dolaş bak keyfine kardelenim... kocanıda al gez hayatını yaşa.. gelmezse gelmesin veletler... sen üstüne düştükçe naz ediyorlar keretalar :)))))) hayattan zevk almaya bak bir an evvel doğrusu bu çünkü

temizlik konusunda ne sorunun var canım??? anlat bakem yardımcı olabilecekmiyiz

cilginkiz
kısır dediniz canım istedi gene..tamam hamiş değilim ama bir sürü yumurtam var..gıt gıt gıdaakkk
de bakalım şu yumurtaların ebatlarını sayısını.... yumurtlamana kaç gün kaldı bakiiim

tentation
cilginkiz
aylin de yokk
ayliieeeaaannnnnnn nerdessiinnnnnnnnnnn meydeeeyy meeydeyyyyyy
sos sos sos.. acil duruummmm

cilginkiz
kardelen5233
uyandır,her şey bebek için de,kendim için istersem ne olim de,kandır adamı.kaydirigubbakcemile3
bosverr..bizim bu ay gazozla olmucak nasılsa..uyusun garibim..
geçen ay pestilini çıkarmıştım..fos oldu biliyonuz

cilginkiz
tentation
ayliieeeaaannnnnnn nerdessiinnnnnnnnnnn meydeeeyy meeydeyyyyyy
sos sos sos.. acil duruummmm
he ya meydey meydeyy..
özelden de attım meydey meydeyy..:sm_confused:

kardelen5233
cilginkiz

geshenkim valla saydı bişiler galiba en büyüğü 11*8 idi..diğerleri de yakın yakın..kıza soyledi yazdılar.
gitmek istediğim yer çok ta,eşim olmadan gidemem,yumurtlama günlerini kaçırırsam umutsuzluğa düşerim hepten çünkü.o da işe gireli üç ay oldu,şimdi izin alsa bile iki günlük izin olur,o yüzden bu sene gidemicez bi yere,zaten gitsekte fırsat bu fırsat,mersine giderdik heralde,ben ürgüp e gitmek isterdim ama.

cilginkiz
sayısını saymadım geshenkim..sonucla ilgileniyorum ama iyiydi..bakalım yarın da gideceğim yaa
yaw geshenk daha var sanırım da benden bugun akıntı gelmeye basladı cokk..ilaçlar yapıyor heralde di mi??
gerçi sende kasık ağrısı da olmamıs. benim bi sağdan bir soldan hafif hafif oluyor iğneler basladığından beri

kardelen5233
cilginkiz
he ya meydey meydeyy..
kız tentoş, bu nece,anladığım şey mi yoksam,ahanda akraba çıkmayalım.

cilginkiz
kardelen5233
gitmek istediğim yer çok ta,eşim olmadan gidemem,yumurtlama günlerini kaçırırsam umutsuzluğa düşerim hepten çünkü.o da işe gireli üç ay oldu,şimdi izin alsa bile iki günlük izin olur,o yüzden bu sene gidemicez bi yere,zaten gitsekte fırsat bu fırsat,mersine giderdik heralde,ben ürgüp e gitmek isterdim ama.
ateş ölçüyon mu ya da ovulasyon testi kullanıyon mu??

tentation
kardelen5233
kız tentoş, bu nece,anladığım şey mi yoksam,ahanda akraba çıkmayalım.
hö???

kardelen5233
cilginkiz
ateş ölçüyon mu ya da ovulasyon testi kullanıyon mu??
yok,hiç birini yapmadım,ama tahmini olarak,her münasip günü değerlendiriyom işte:hulya:ya tutarsa.

GESHENK
cilginkiz

güsel

cilginkiz
ana tento bonus kafa olmuss
orjinal halinmi kız bu... baktım profiline yakın görürmüyüm diye ama yokkk.. ne bu tip delüüü.. kırmızı başlıklı bonus kız :)))

cilginkiz
he ya meydey meydeyy..
I'm Fransız

cilginkiz
sayısını saymadım geshenkim..sonucla ilgileniyorum ama iyiydi..bakalım yarın da gideceğim yaa
yaw geshenk daha var sanırım da benden bugun akıntı gelmeye basladı cokk..ilaçlar yapıyor heralde di mi??
gerçi sende kasık ağrısı da olmamıs. benim bi sağdan bir soldan hafif hafif oluyor iğneler basladığından beri
olabilir canım sonuçta yumurtaların büyüyor benim bugün sol tarafım çok battı bide epey bi akıntım var.. anlamadım ne iş... ama gelişmelerin gayet iyi senin.. kaçıncı gün oldu tatlım seninle şöle bir konuşamadık gitti...

GESHENK
kıslar eşiiiim geeeeeeeellll diyor.. kızıyor hatta :)) ne KK. mış bu yetti felan diyooor... adam bekliyo beni yukarıda.. çıkmak zorundayım..... çılgın bi konuşamadık gitti.. tento yarın işin varmı gene gelecenmi?? kardelen sen gündüz olursun zaten temizliği boşver :))) görüşürüz tatlılar....

kardelen5233
çılgıncım,yumurta büyürken bende bişey hissetmiyom,hatta olmadı diye gittidim bi sefer,meğer varmış,herkezde ağrı olmuyo heralde,yada ağrılı büyüyenler mi kaliteli ki?

kardelen5233
GESHENK
kıslar eşiiiim geeeeeeeellll diyor.. kızıyor hatta :)) ne KK. mış bu yetti felan diyooor... adam bekliyo beni yukarıda.. çıkmak zorundayım..... çılgın bi konuşamadık gitti.. tento yarın işin varmı gene gelecenmi?? kardelen sen gündüz olursun zaten temizliği boşver :))) görüşürüz tatlılar....
boşvercem herşeyi,seni beklicem burda,güle güle.opuyorumnanaktan

cilginkiz
geshenkk gitme kıss..accık daha kal..hakkat konusamadık
bugun 5. günü iğnelerin..daha var di mi??

tentation
GESHENK
ii geceler.. ben de cıkcemm