30'lu Yaşlarda Olup Gebe Kalamayanlar

fatosozel
19-05-10, 05:05
Mısra
kızlar başıma çok kötü birşey geldi bugün şu anda size çokkkkk zor yazıyorum.Ablamların evinde oldukça kalın bir su bardağını durularken sağ elimin işaret parmağıyla baş parmağının arası kemiğe kadar kesildi.Hastaneye gittik dikiş atılacak hemen dediler,ben bugün nöbetten çıkıp hiç uyuyamadığım için inanılmaz yorgundum.Tansiyonum yerlerde sürünüyordu neyse sonuç şu anda sağ elim dikişli vede sarılı 1 hafta boyunca da kullanmamam gerekiyor suyada girmeyecekmiş.
Merak etmeyin diye zar zor yazdım
mısra çok geçmiş olsun canım. aynı parmağı aynı şekilde bende geçen perşembe kesmiştim. kendine dikkat et. elini suya sokma. öylede zorki anlatamam sana. bir hafta oldu parmağımı keseli ama dün kesilmiş gibi acıyor halen. çoooooooooook geçmiş olsun

Mısra
19-05-10, 05:05
Fatoşcum saol.
Dikiş atıldı mı sanada,benim kesilen yerde et kalmamıştı alttaki kemiğim görünüyordu

serpil02507
19-05-10, 06:05
Mısra
Saol cnm acımasını geçtimde elimi kullanamıyor olmam kötü :::::KK43:
Senin nazarın değdiysede canın saolsun napalım olacağı varmış,iyi yönden düşünürsek işyerinde hiç birşey yapmayacağım :))))))

Bu arada hepinize günaydın arkadaşlar
zaten düşündüğümde oydu dosyalrının arsından nasıl çıkabilecksin :KK43: çok üüzldüm am çok :KK43: ağrı kesici iç lütfen

bbaran
Mısra
kızlar başıma çok kötü birşey geldi bugün şu anda size çokkkkk zor yazıyorum.Ablamların evinde oldukça kalın bir su bardağını durularken sağ elimin işaret parmağıyla baş parmağının arası kemiğe kadar kesildi.Hastaneye gittik dikiş atılacak hemen dediler,ben bugün nöbetten çıkıp hiç uyuyamadığım için inanılmaz yorgundum.Tansiyonum yerlerde sürünüyordu neyse sonuç şu anda sağ elim dikişli vede sarılı 1 hafta boyunca da kullanmamam gerekiyor suyada girmeyecekmiş.
ayy canım yaa çok geçmiş olsunn

serpil02507
28 nisan......36,2 1.gün
29nisan.......36,4 2.gün
30 nisan......36,4 3.gün
1mayıs....... 36,4 4.gün
2mayıs........36.5 5.gün
3mayıs........36.4 6.gün
4mayıs...unuttum :KK43: ölçemedim .7.gün
5mayıs...,,36,3
6mayıs......36,0
7mayıs..... ?
8 mayıs 36.6
9mayıs ?
10 mayıs 36.3
11 mayıs...36.7
12mayıs.....36.8
13mayıs... 36.6 akşam 8den sonra 1 damla kahverengi leke)
14mayıs.....36.6
15mayıs.....36.8
16mayıs.....36.7
17mayıs......? çözebilene aşkı olsun sabah 4.30 36.4 sabah 6.30 36.8 sabah 7 36.7 ateş karşıtı :KK43:
18mayıs.....36.8
oyy oyy ateşini yesinler senin maşallah inş hiç düşmezz sen yakaladın yakaladınn dün bi yanlışlık olmuş kesin

serpil02507
28 nisan......36,2 1.gün
29nisan.......36,4 2.gün
30 nisan......36,4 3.gün
1mayıs....... 36,4 4.gün
2mayıs........36.5 5.gün
3mayıs........36.4 6.gün
5mayıs...,,36,3
6mayıs......36,0
7mayıs..... ?
8 mayıs 36.6
9mayıs ?
10 mayıs 36.3
11 mayıs...36.7
12mayıs.....36.8
14mayıs.....36.6
15mayıs.....36.8
16mayıs.....36.7
17mayıs.....36,4 ?.
18mayıs.....36.8
19mayıs
20 mayıs
21mayıs
22 mayıs
24mayıs

serpil02507
bbran sence yakaldımı canım ayy keşke yakalmış olsam kendimi cidiid yorgun hiisediyorum dün namaz bile kılmadım hals,izdim ama progestan kullanıyorum ya oınuda düzenli kullanamıyorum acaba omu beni halsiz bırakıyor çok halsiizm ben ya ateş tablom iyi değilmi gerçi dha çok var adete peki olumsuz olursa ne zaman düşmeye başlıyor

Mısra
Bbarancım teşekürler cnm.

belenay
günaydın çıtırlar nasılsınız
serpiiil maşallah canım ya bu ne ateş kız aman nazar değmesin ateşli kadınsın vesselam :)))inşallah bu ateş böle devam edecek veeeeeeeeee sonuç hamileeeeeeeeeeeeeeeee ay söylerken bile içim bi tuhaf oldu bide gerçek olursa ohhh bayram var bayram

belenay
mısra canım geçmiş olsun

fatosozel
Mısra
Fatoşcum saol.
Dikiş atıldı mı sanada,benim kesilen yerde et kalmamıştı alttaki kemiğim görünüyordu
canım ben dikiş attırmaktan çok korktuğum için hastaneye gitmedim. ancak kesik bayağı derinde idi. ama yinede herhalde seninki kadar değil

fatosozel
serpil02507
bbran sence yakaldımı canım ayy keşke yakalmış olsam kendimi cidiid yorgun hiisediyorum dün namaz bile kılmadım hals,izdim ama progestan kullanıyorum ya oınuda düzenli kullanamıyorum acaba omu beni halsiz bırakıyor çok halsiizm ben ya ateş tablom iyi değilmi gerçi dha çok var adete peki olumsuz olursa ne zaman düşmeye başlıyor
bu ateş tablosunu hiç yapmadım. hiç denemedim

Mısra

aylint
günaydın kızlar..
iyi haberlerle gelmedim malesef.. test negatif ve ateşim biraz daha düştü... adetim bugün yarın gelir. çok moralim bozuk...

serpil02507
belanyım fatözelim mısram bbranım eşimin baskınına uğradım alelacele formu kappatım törene gelmişti meydana çelenk koymuşlardı baskın yapınca elim ayağıma dolandı malum eşim acayip tirit oluyor net olayıma :)) kızlar bilmiyorum ateş ölçme işini ilk defa uyguluyorum nasıldır bilmiyorum burda sağolsun kızlar yardımcı oluyor bu ay öğreniyoruz bakalım belanayım ya keşke hamile olsam galib a ağlam kriizne girerim hemen kurban keserim ne bileyim ama çok umutlu değilim göğüslerim foosssssssssss hiç şiş falan değill

serpil02507
aylint
günaydın kızlar..
iyi haberlerle gelmedim malesef.. test negatif ve ateşim biraz daha düştü... adetim bugün yarın gelir. çok moralim bozuk...
aylint kaç çıktı ateşin :KK43:

serpil02507
mısra ellerine sağlık ne güzel oldu sayfamızda süpersin canım

Mısra
belenay
mısra canım geçmiş olsun
Saol cnm

bbaran
serpil02507
28 nisan......36,2 1.gün
29nisan.......36,4 2.gün
30 nisan......36,4 3.gün
1mayıs....... 36,4 4.gün
2mayıs........36.5 5.gün
3mayıs........36.4 6.gün
5mayıs...,,36,3 8. gün
6mayıs......36,0 9. gün
7mayıs..... ?
8 mayıs 36.6
9mayıs ?
10 mayıs 36.3 13. gün
11 mayıs...36.7
12mayıs.....36.8
14mayıs.....36.6
15mayıs.....36.8
16mayıs.....36.7
17mayıs.....36,4 ?. bu da bence yerleşme düşüşü
18mayıs.....36.8
19mayıs
20 mayıs
21mayıs
22 mayıs
24mayıs
serpil02507
ateş tablona göre senden çok umutluyum canımm ayy inş yakalamışsındır dualarım seninle hep dediğin gibi progestan halsizlik yapabiliyo kesin ondandır sen kendini rahat hissetmeye çalış bugünler rahat ol ki bebiş sıkı sıkı tutunsuz :)

serpil02507
bbranım alah razı olsun bilgilendirdin canım evet çok rahatım pek düşünmüyorum ya inşallh öyledir ateş tablom umut dolu hepimiizn umutlarını yaradan boş çıkartmasın ayyyy yemin edrim şimdi burnum direği sızladı gözümden yaş geldi tövbe tövbe

aylintttttttttttttttttttttttttt nerdesinnnnnnnnnnnnn son ateşini yazarmısın ne olur o güzel yüüznü asma bebeğim vallhi kısa zamanda anne olacaksın lütfen moralini bozma hem çok genç hem çok güzelsn bebekde bu ay gelmese gelmesin paşa keyfi bilir

belenay
aylint
günaydın kızlar..
aylint canım hayırlısı dur bkalım hemen moralini bozma belkide gelmez gelirsede kısmet adet görebildiğimiz sürece şansımızda devam ediyor bunada şükür sen yinede dur bakalım gelmeyen adetten ümit kesilmez

serpil02507
belanyım fatözelim mısram bbranım eşimin baskınına uğradım alelacele formu kappatım törene gelmişti meydana çelenk koymuşlardı baskın yapınca elim ayağıma dolandı malum eşim acayip tirit oluyor net olayıma :)) kızlar bilmiyorum ateş ölçme işini ilk defa uyguluyorum nasıldır bilmiyorum burda sağolsun kızlar yardımcı oluyor bu ay öğreniyoruz bakalım belanayım ya keşke hamile olsam galib a ağlam kriizne girerim hemen kurban keserim ne bileyim ama çok umutlu değilim göğüslerim foosssssssssss hiç şiş falan değill
serpilcim sen belirtiler hiç aldırma her bünyede farklı tepki verir ben hamile kaldığımda hiç belirtim yoktu taki 2 aylık olana kadarda hiç bişey hissetmedim acaba hamile değilmiyim diyordum canım illa elirti olacak diye bişey yok sakin ol ve bebişini düşün geldiğini düşün eşine nasıl söyleyeceksin bunları düşün yani güzel düşün güzel olsun

serpil02507
mısra ellerine sağlık ne güzel oldu sayfamızda süpersin canım
turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi

bbaran
aylint
günaydın kızlar..
senağlama yaaa hayalet çizgide mi çıkmadı dur ama sakin ol herşeyin hayırlısı güzelim tamam mı olmazsa üzülmek yok haklısın ama yeni ay yeni ümit demektir önümüzdeki ay daha çok çalışırsın ki inş bebişin gelmiş olmasını umuyorum

Esmeraldaa
19-05-10, 07:05
Mısra

Canım benim çok geçmiş olsun yaa şok oldum görünmez kaza işte.. Dikkat et kendine mikrop kaptırma yarana tatlım... ahhh ahhh nazara geliyosun nazara....

serpil02507
günaydın prensesler

ya ne tatlı bir sohbet okurken gülmeketn bir hal oluyorum :)) allahım neşenizi bozmasın :))

deniko canım inşallh sezenin gibi snaada şans getirir

tentation canım dur henüz kırmıızlar yok gerçi bendede adete yakın çok üşürüm ama aynı zamandadda gebelik belirtisiymiş şu inek olayına çatladım ben :))))

çılgınım benim sende yakın zamanda üst topiğe transefer olursun kocanı kapat odaya bo bol çalış bu ara kızlar çalışma modunda :)) çalışın çalışın boş duranı allah sevmez

aylint aklım sende derce elindemi ben sabah iki kere ölçtüm emin olayım diye .)) gece uyandım saat 3.5 eyvahh dedim çok erken yine ateşim oyun oynar uyudum tekrar sbaah gözümü açar açmaz ölçtüm sonra 10 dk geçti yatktan hiç çıkmadım tekrar ölçtüm 36.8 teyit ettim :))

mısaracım paramağını öpeyim geçsin :KK43:

gizem birtanem nasılsın aman moralini bozma hazirana umutla girreiz olmazmı? tatlım benim

zeytinim neden moralin bozuk eşinimi özledim ee birde hamilerin duygu iniş çıkışları olur birde hamiş kalmaya çalışan bizlerin iniş çıkışları olur eee bu ne demek biz bayanların her halukarda iniş ve çıkışları bol olur

loveliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii gel artıkkkkkkkkkkkkk gelllllllllllllllllllllllllllllll özledikk

belanayım durumlar nasıl keyfin nasıl şekerim mucuxx

esmeralda bugün haber ver lütfen bekliyoruz

masalım zaten az giriyordun şimdi dahamı az giriyorsun bilmem denk gelmiyoruz:KK43:

ve diğer fıstıklarrrrrrrrrrrrr hepinize kocaman sevgi kalpleri gönderiyorum lütfen güçlü olalım savaşalım mucuxx
Günaydın serpilim ben henüz regl olmadım ama heyecanda yapmıyorum dedim ya bu ara aşağı yukaru oynuyor tarihler pazar gününe kadar olmazsam pazartesi ancak heyecanlanlanırım... bugün 24. gün geçen ay 22. günde olmuştum.. dün dayanamadım şu sıradan idrar testlerinden yaptım negatif çıktı o nedenle bekliyorum sadece yorum bile yapmaya korkuyorum.. Akşamları da kasıklarım çok ağrıyor...

serpil02507
esmeralda sesiz kladın seninde test günün merakta bırakma bizi

Esmeraldaa
aylincim sende buradaymışsın sana da günaydın canım...opuyorumnanaktan

serpil02507
esmeraldacım idar testinde genelde 3 gün geçince çıkarmış evet bekleyelim biraz canım inşallhh pozitif çıkar dualarımız seninle çok meraklıyım bugün ben