2010 Şubat Anneleri :)

yaren_h
6-08-09, 09:08
camdankalp geçmiş olsun tatlım.. ne güzel bi ara azalmıştı, 2-3 gündür havalar çok sıcak ondan mı oldu acaba?

fatoşcum gözün aydın, inş test sonuçların da iyi çıkar bitanem..

kız papatya sen ne diye gitmiyon tatile be. hava değişikliği iyi olurdu aslında. 2 günmüş hem, fazla da yorulmazdın. benim imkanım olsa hemen giderdim valla..

yaren_h
fifa tatile mi gidecekti yaf, o da hiç girmez oldu, bir de caneylom..inş iyidirler..

evet voles de yazmamış bugün hiç neden acep?

mydarling
voles ortada yok bende yazdım ama beninde kimse görmüyo bugün ağlıcam bak vallla

essemayit
6-08-09, 10:08
kızlar sıkıntılar basıyo ya evde olsakta duşa girip dursak yatsak kan basıncı artıyormuş ya hamile bayanların ondanmı acaba fenalıklar basıyoo Allah sabır yarabbii

camdankalp38
07papatya
günaydın.ayrıca geçmiş olsun iyi yapmışşsın dinlenerek..
snm2008
gecmis olsun canım neyin vardı ?
saolasın canım valla haftasonu çok üşüttüm heralde karnımın kasıklarımın ağrısından duramadım bulantımda hortladı -tatlicadiarzu-

fatos0808
evet geldik ense kalınlığımız 1,5 kan tahlilinin sonucuda 10gün sonra.çok güzel bi duygu bizim yaramaz secde pozisyonundaydı doktor teyzesi namaz kılıyo dedi.çok hareketli kıpır kıpırdı.rabbime binlerce şükür rabbim her kese nasip etsin.gerçekten bir mucize.elifçim saol tatlım
paptyacım camdan kalp geçmiş olsun canlarım
yazan yazmayan herkese teşekkür ederim
canımm gözün aydın olsun çok sevindim saol ayrıca geçmiş olsun dileğin için...

yaren_h
camdankalp geçmiş olsun tatlım.. ne güzel bi ara azalmıştı, 2-3 gündür havalar çok sıcak ondan mı oldu acaba?
evet canım ya üşüttümde ondan yineledi heralde sıcaklarda cabası evet malesef

yaren_h
fifa tatile mi gidecekti yaf, o da hiç girmez oldu, bir de caneylom..inş iyidirler..
FİFA yı kapsama alanı dışında olara kgördüm ben ama cezamı aldıki :uhm:
evet voles de yazmamış bugün hiç neden acep?

camdankalp38
FıFA kapsama alanı dışında

mydarling
banada sıkıntılar basıyo vallaaa

bebisim35
fatos ve eliferdi çok sevindim sonuçlarınız da temiz çıkacak hayırlısıyla

snm2008
camdankalp38
FİFA kapsama alanı dışında

o ne demek ??

bebisim35
merhabalar herkese pek kimse yok bugün sıcaktan heralde

bebisim35
mydarling
banada sıkıntılar basıyo vallaaa
aynen yaa gece bile sıkıntı basıveriyor uyanıyorum sonra 1-2 saat uyuyamıyorum sonra da bütüm gün sersem gibiyimfisfisfis

bulbul
Bana basmıyor sıkıntı falan. Ama ilk başlarda basıyordu. Gerçi ben klimayla uyuyorum aksi takdirde uyuyamıyordum. Ona da zararlı diyorlar ama bilmiyorum ne kadar doğru.

fatos0808
bulbul
Fatos iyi olduğuna sevindim İnşallah tahliller de iyi çıkar.Darısı kotrole daha gitmeyenlerin de başına.
sağol canım benim teşekkür ederim.
burcuberru
gözün aydın inşallah tahlillerde temiz çıkar 3 lü testte kadar rahatız sonra hrhalde arada başka birsey yoktu dimi
amin canım yok 3lüye kadar rahatız.
07papatya
gözün aydın canım.eeee sanadamı söylemediler cinsiyetini....:sinifsinif:
sölemedi canım ya küçük dedi sağol canım
snm2008
fatoscum gozun aydın ve gecmis olsun. cok sevindim sonuclarının iyi cıkmasına. kan tahlillerin de insallah guzel cıkacak merak etme sen. darısı bizim basımıza
saol tatlım inşallah sende ii haberlerle gelirsin tatlım.
eliferdi
fatoşcum gözün aydın canım aynı biizmde 1,5mm çıktı ölçümüz. süper bişiy bu. darısı diğer bekleyenlerin başına sonuçlarda temiz gelir inş.hayırlısıyla
evet canım 1,5 dediğinde sen geldin aklıma saol canım.
bitanesii
fatoş iyi olduğuna sevindim bende biz de bu hafta gidicez kontrole ama ben sonuçlar hemen çıkar diye düşünüyodum demek kan testi sonucu 10 gün sonra çıkıyo nasıl dayanırım ben ya?inşaALLAH senin kilerde güzel çıkar darısı artık gideceklerin başına:)
saol canım benim inşallah seninde ii çıkar sonuçların.
essemayit
canım hadi gözün aydın çok sevindim cinsiyeti gözükmedimi
yok canım cinsiyet sölemedi saol tatlım
mydarling
canım çok sevindim gözün aydın sonuçlarda iyi çıkcak inşallah cinsiyetimiz belli bakalımmm
saol bitanem.
yaren_h

fatoşcum gözün aydın, inş test sonuçların da iyi çıkar bitanem..
saol canım benim.
kız papatya sen ne diye gitmiyon tatile be. hava değişikliği iyi olurdu aslında. 2 günmüş hem, fazla da yorulmazdın. benim imkanım olsa hemen giderdim valla..
bebisim35
saol bitanem
camdankalp38
saolasın canım valla haftasonu çok üşüttüm heralde karnımın kasıklarımın ağrısından duramadım bulantımda hortladı -tatlicadiarzu-

canımm gözün aydın olsun çok sevindim saol ayrıca geçmiş olsun dileğin için...
saol canım
yaren_h
evet canım ya üşüttümde ondan yineledi heralde sıcaklarda cabası evet malesef
bebisim35
aynen yaa gece bile sıkıntı basıveriyor uyanıyorum sonra 1-2 saat uyuyamıyorum sonra da bütüm gün sersem gibiyimfisfisfis
sıkmayın kendinizi.

Fluttershy
kızlar merhaba dun tatılden dondum sonunda guzel vakıt gecırdım oralar ne guzel serın valla sanslı ınsanlar hepsı.
aramıza yenı gelenler varsa hosgeldıler gecmısı okuyamadım cok uzun umarım kotu bıseyler yoktur cınsıyetını ogrenenler var mı ben bugun doktora gıttım ıkılı test ıcın ense kalınlıgı 1.3 testı haftaya alacaz herseyımız ıyı dedı doktor teyzesı 7 cm olmus mınıgım ve cınsıyetımız erkek mıs ısrar edınce dayanamayıp soledı cok emın soyledı ama ben yınede sımdılk pek bısey almak ıstemıyorum bızden boyle teyzelerı

bebisim35
derinderen
kızlar merhaba dun tatılden dondum sonunda guzel vakıt gecırdım oralar ne guzel serın valla sanslı ınsanlar hepsı.
aramıza yenı gelenler varsa hosgeldıler gecmısı okuyamadım cok uzun umarım kotu bıseyler yoktur cınsıyetını ogrenenler var mı ben bugun doktora gıttım ıkılı test ıcın ense kalınlıgı 1.3 testı haftaya alacaz herseyımız ıyı dedı doktor teyzesı 7 cm olmus mınıgım ve cınsıyetımız erkek mıs ısrar edınce dayanamayıp soledı cok emın soyledı ama ben yınede sımdılk pek bısey almak ıstemıyorum bızden boyle teyzelerı
hoşgeldin ne güzel dinlenmişsindir
gözün aydın senin de
ben de daha cinsiyetini öğrenemedim ay sonu gösterirse öğrenicez inş bakalım sabırsızlanıyorum daha çooooooook var

akarahan
derinderen
hoş geldin gözün aydın inşallah test sonuçlarıda güzel çıkar demek erkek yolda hayırlısı olsun bizde salı günü gittik dr. ense kalınlığı senin gibi 1,3 çıktı test sonucumuz yarın akşam çıkacak ama cinsiyet söylemedi bize

bulbul
derinderen
Çok sevindm derinderen İnşallah hep böyle güzel haberlerle devam eder.

Fluttershy
akarahan
hoş geldin gözün aydın inşallah test sonuçlarıda güzel çıkar demek erkek yolda hayırlısı olsun bizde salı günü gittik dr. ense kalınlığı senin gibi 1,3 çıktı test sonucumuz yarın akşam çıkacak ama cinsiyet söylemedi bize
bana da solemeyecektı canım ama ısrar edınce soyledı baktı uzuluyorum dayanamayıp soledı zemuszemus

Fluttershy
bulbul
Çok sevindm derinderen İnşallah hep böyle güzel haberlerle devam eder.
sagol canım hepımızın ınsallah sorunsuz olur kımler ogrendı cınsıyetını okumaya usenıyorumde gecmısı:eek:

nickmickyok
mydarling
valla canım beninimde hiç çalışasım yok ama bakalım ne olcak böleee
çalışmaktan bıktımmm hatta nefret ettim doğumdan sonra nasıl çalışırım hiçbir fikrim yok galiba yatarım evde:)))

essemayit
kızlar sıkıntılar basıyo ya evde olsakta duşa girip dursak yatsak kan basıncı artıyormuş ya hamile bayanların ondanmı acaba fenalıklar basıyoo Allah sabır yarabbii
evde olup klima karşısında uzanmış bi elimde kumanda bi elimde meyve konumunda olmayı nasılda isterdimmmm ooff offf

camdankalp38
FİFA kapsama alanı dışında
neden kapsamı alını dışı oluyo yani ne yapınca ceza alınıyoki :uhm:

bebisim35
saolasın canım inşallah hayırlısıyla bekliyoruz birde akapak var aynı bizimgibi test sonucu bekleyen hepimize güzel haberler inş..

derinderen
canım gözün aydın çok sevindim güzel haberler almana testte temiz gelir inş.hepimiznkide.. benim dr boyunu söylemedi ben fotoda 5,5cm yazısı gördüm omu acaba çokmu kısa ya nasıl sizce senin kaç hatalık bebişin??

Fluttershy
canım gözün aydın çok sevindim güzel haberler almana testte temiz gelir inş.hepimiznkide.. benim dr boyunu söylemedi ben fotoda 5,5cm yazısı gördüm omu acaba çokmu kısa ya nasıl sizce senin kaç hatalık bebişin??[/QUOTE]

13 hafta 2 gunluk canım bence kısa degıl bılıyosun cok hızlı buyuyorlar ınsallah hepımızın testı temzı cıkar o kadar heycanlandım kı doktora gırerken tansıyonum bıle yuksek cıktıkaydirigubbakcemile3

nickmickyok
13 hafta 2 gunluk canım bence kısa degıl bılıyosun cok hızlı buyuyorlar ınsallah hepımızın testı temzı cıkar o kadar heycanlandım kı doktora gırerken tansıyonum bıle yuksek cıktıkaydirigubbakcemile3[/QUOTE]

aynı bende çok heyecanlıydım ellerim ayaklarım titriyodu ascık bekledim dr yanına girmeden orda skainleştim biraz.yalnız benim tansiyon daha hiç yüksek çıkmadı hatta normal bile çıkmıo hep düşük yaww okadar ayranda içiom. bu arada cinsiyet için sormuşsun bizede erkek dedi dr umuz hayırlısıyla artık..

mydarling
bebisim35
valla aynen ya gece bi sıkıntı uyanıveriyorum uyuyamıyorum çok sıkılıyorumm

akarahan
2li testi yaptıran arkadaşlar 3lü test yaptıracakmısınız ben biraz araştırdım onun yerine 4lü test yapılıyormuş o daha güvenilir sonuçlar veriyormuş

EU2
akarahan
2li testi yaptıran arkadaşlar 3lü test yaptıracakmısınız ben biraz araştırdım onun yerine 4lü test yapılıyormuş o daha güvenilir sonuçlar veriyormuş
ayy 4 lü testtemi var valla ilk defa duydum .2 liyide 3 lü testide yaptırıcam sonradan ah vahh dememek için.imkanlarım doğrultusunda yaptırıcam ben

bebisim35
mydarling
valla aynen ya gece bi sıkıntı uyanıveriyorum uyuyamıyorum çok sıkılıyorumm
tek değilim yani
belki bu dönemlerde oluyodur böyle

Fluttershy
eliferdi
13 hafta 2 gunluk canım bence kısa degıl bılıyosun cok hızlı buyuyorlar ınsallah hepımızın testı temzı cıkar o kadar heycanlandım kı doktora gırerken tansıyonum bıle yuksek cıktıkaydirigubbakcemile3
aynı bende çok heyecanlıydım ellerim ayaklarım titriyodu ascık bekledim dr yanına girmeden orda skainleştim biraz.yalnız benim tansiyon daha hiç yüksek çıkmadı hatta normal bile çıkmıo hep düşük yaww okadar ayranda içiom. bu arada cinsiyet için sormuşsun bizede erkek dedi dr umuz hayırlısıyla artık..[/QUOTE]

hayırlısı tabı canım once saglıklı olması ilk cocuk oluncada aklına gelmıyor ınsanın kız erkek su da bı gercek ınsan ıkısınden de ıstıyor bızde kızları cok severız esımle ama ıkısını de ıstıyoruz Allah ım herkese ıkısını de hayırlsıyla nasıp etsın.canım benım tansıyonda hep normal cıkardı bu sefer ole yuksek cıktı bıde dun 14 saatlık yoldan geldım dınlenemedım de dogru durust hem yorgunluk hem heycan yukseldı tansıyonum

akarahan
valla bılmıyorum kı canım doktor gerek var derse yaptıracamm yok derse yaptırmayacam o soyluyor bana bende olur dıyorum

snm2008
offf ogle yemegi sonrası gene aynı sendrommmm... hicbitmeyecek mi yaaa.... :sinifsinif: mafoldumben

nickmickyok
banada dr 3lü testten bahsetmedi direk 4lü test dedi önümüzdeki ay onu yapıcaz dedi bende sormadım ee 3lü ne olcek filan die araya girmedim artık bi bildiği vardır die ama bakalım

bebisim35
akarahan
3 lünün doğruluk yüzdeliği 2 li testten daha düşükmüş zaten ama 4 lü test için doktorumla konuşurum. bu arada araştırırım da.

bulbul
6-08-09, 11:08
Benim bebek biraz aksi galiba. Herkesin bulantıları azalmaya ve bitme sürecine geçerken benimki daha yeni yeni şiddetleniyor. Zaten şimdiye kadar canım şiddetle iki şey istemişti. Biri kurufasulye biri paça. Nasıl bişey çıkacak benden hiç bilmiyorum. Babası da rüyasında Galip olduğunu görmüş. Ben nasıl birşey yapıyorum Allahım.

Fluttershy
bulbul
Benim bebek biraz aksi galiba. Herkesin bulantıları azalmaya ve bitme sürecine geçerken benimki daha yeni yeni şiddetleniyor. Zaten şimdiye kadar canım şiddetle iki şey istemişti. Biri kurufasulye biri paça. Nasıl bişey çıkacak benden hiç bilmiyorum. Babası da rüyasında Galip olduğunu görmüş. Ben nasıl birşey yapıyorum Allahım.
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

EU2
snm2008
offf ogle yemegi sonrası gene aynı sendrommmm... hicbitmeyecek mi yaaa.... :sinifsinif: mafoldumben
bende bendeeee aynıyım.. yemek yemeğe korkuyorum hergün patates yemekten bıktım.
hiç bitmiyecek hep aynı olackmış gibime geliyor.
sabahları evden çıkarken hatim indiriyorum desem yeridir neolur bugün iyi geçsin diye iş yerinde çok zor oluyor birde promlemli bi müdürüm var ona çaktırmadan gidip kusmak sonra hiçbirşey olmamış gibi masaya geçiyorum.çok zorr

EU2
bulbul
recep ivedik mi geliyor dersin????

Fluttershy
burcuberru
bende bendeeee aynıyım.. yemek yemeğe korkuyorum hergün patates yemekten bıktım.
sabahları evden çıkarken hatim indiriyorum desem yeridir neolur bugün iyi geçsin diye iş yerinde çok zor oluyor birde promlemli bi müdürüm var ona çaktırmadan gidip kusmak sonra hiçbirşey olmamış gibi masaya geçiyorum.çok zorr
ayy Allah sabır versın kızlar hamıleyken calısamak cok zor ben evdeyım ama sızı anlayabılıyorum calısırken onceden hamıle degılken bıle zor gelıyordu bana sımdı nasıl olur dusunmek bıle ıstemıyorum

fatos0808
Derın derencım hoŞ geldın.

bulbul
Ya ne bileyim. Espri tabi bunlar ben onu çok seviyorum. Allah sağlıklı bir şekilde kucağıma almayı nasip etsin de ben hayatta ne paça yerim ne de kurufasulyeyi severim. Yılda bir kere yesem yeter ikinci fazla gelir. Sanırım Recep ıVEDıK-2 seneye şubatta gösterime girecek.

essemayit
kızlar kaynatmışınız gene
ben biraz uyumuşum masamda patronum yok
uyudum ama bu seferde midem bi hoş olduu

Fluttershy
fatos0808
Derİn derencİm hoŞ geldİn.
hosulduk canım nasılsın nasıl gıdıyor hamılelık yaptırdın mı test fılan

EU2
essemayit
hamile olanlara kesinlikle 5 saatten fazla çalışma izni verilmemeli birgün patron olursam ben yapmayı düşünüyorum yazık ama ya azıcık insaf.uyku sorunu miğde sorunu halsizlik varda varrr.
sengözlerimebaksanab

bulbul
essemayit
Ay canım yazık sana. Masada uyumak çok gıcık. Ben de bazen çaktırmadan deniyorum ama olmuyo uyuyamıyorum. Sarhoş gibi de oluyorum sonra. Bu uyku peki azalacak mı acep? Beni en çok yoran bu uyku ve halsizlik oluyor.

ebruli_59
derinderen gözün aydın haftaya benimde kontrol var 2 li test yapacakmı bilmiyorum

ebruli_59
kızlar bırşey sorucam 2 li 3 lü 4 lü her neyse bu testleri yaptırıyoruz güzelde allah kımseye vermesin bir problem çıksa bebişleri aldırabilir misiniz yanı % 100 özürlü çıksalar ay allah yaşatmasın kımseye....

bebisim35
kızlar kendinize iyi bakın
ben bugün halsizim biraz dinleneyim çalışıanlara Allah yardımcınız olsun walla
kendinize iyi bakın sonra tekrar görüşürüz

EU2
ebruli_59
kızlar bırşey sorucam 2 li 3 lü 4 lü her neyse bu testleri yaptırıyoruz güzelde allah kımseye vermesin bir problem çıksa bebişleri aldırabilir misiniz yanı % 100 özürlü çıksalar ay allah yaşatmasın kımseye....
dün bu soru aklıma geldi AMA CEVAP VEREMEDİM

Fluttershy
ebruli_59
derinderen gözün aydın haftaya benimde kontrol var 2 li test yapacakmı bilmiyorum
hosbulduk canım sagol yapar herhelde ıstıyor doktorlar genelde sordugun soruya gelınce en ne cıkarsa cıksın aldırmayı dusunmuyorum cok dusundum bu sruyu ama rabbım vermıs ne vermısse kabulumdur verdıgı canı o alır sukursuzluk yapmak ıstemem doktor yapalım demeseydı yaptırmayacaktım zaten

snm2008
burcuberru
Allah yardımcımız olsun canım. İsyerindekiler bilmiyolar mı oyleyse cok zor. Valla allahtan ben sanslıyım cok anlayıslı bir yoneticim ve ekip arkadaslarım var. zaten saklamak istesem de saklayamazmısım tipim bu kadar kayıkken. az karsılastıgım insanlar bile anlıyor. biraz evvel de yoneticimle konustum dogum izininde naparız fln diye genel mde soylemis olmadıgım donemde gecici eleman alacaklarmıs. diger arkadaslar da yorulmayacaklar.
ah su kusmalar bi gecse diye gunde 40 defadan fazla soyluyorum da gecmiyorr...

bulbul
ebruli_59
Ya bu çok zor bir karar olur herhalde. Yüzde 100 özürlü çıksa ben herhalde bebeğimi düşünerek onu bile bile çileli bir hayata getirmem. Bence yüzde yüz özürlü olduğunda karar vermek daha kolay olur. Peki ya sadece özürlü olma ihtimali yüksek çıkarsa? Bence asıl bu çok daha endişe verici bir durumbenneyaptımki

yaren_h
derinderencim hoşgeldin, nasıl geçti tatilin. karadenize gitmiştin değil mi? biz de endişelenmiştik sel falan var ya.. 14 saat iyi gidip gelmişsin kuzum maşallah..

ee oğluşun hayırlı olsun, allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin, isim düşündünüz mü?

yaren_h
elif sen bi isim düşündün mü ya? topikteki kız anaları hızlı çıktı isimler hazır, erkek analarından tık yok.. ben de daha kafama ve daha çok eşimin kafasına yatan bir isim bulamadım :KK43: