2010 Şubat Anneleri :)

bulbul
10-07-09, 12:07
Jazmin uçmuşsun sen. Benim bebek ne kadar da şanssızmış meğer benim gibi bir annesi olduğu için.

pofidi
bulbul
Hayır Pofidi. Hala görmedim. Salı günü randevum var. Üç hafta önce gitmiştim kese görünmüştü doktor burası kese dedi ama bence her yer aynıydı ultrason resminde:) Üç hafta sonra gel dedi işte salı günü inşallah göreceğiz. Allah'ım sorunsuz bir gebelik yaşatır inşallah hepimize.
ay az kalımış o gün kalbinin attığınıda görürsün artık

EU2
Ay canım sorma yemeyince kociş başımın etini yiyor vallakaydirigubbakcemile3 Canlarım zaten bebişlerimiz bizim depodan besleniyorlarmış sanırım.Ben öyle duydum en azından yanlışda olabilir:sinifsinif: Ama bebişime yazık.Annesi önceden hep burger king yiyen biriydi.Şimdi doğru düzgün besleneyim vallahi:)Şimdi hasretim Burger King'e:gitme:

bulbul
ınşallah Pofidi. ıple çekiyorum ama korkuyorum da bir yandan. Hiçbir belirti yok ya bende. Gerçi bunu sık sık dile getiriyorum ya onun tedirginliği var işte üstümde. Allah korusun. ınşallah güzel güzel haberler veririm size salı günü.

EU2
bulbul
İnşallah Pofidi. İple çekiyorum ama korkuyorum da bir yandan. Hiçbir belirti yok ya bende. Gerçi bunu sık sık dile getiriyorum ya onun tedirginliği var işte üstümde. Allah korusun. İnşallah güzel güzel haberler veririm size salı günü.
Tatlım bende de belirti yok inan.Arada hafif bir bulantı ve aşerme dışında hiç tık yok.Uslu bizim bebişler...Ben de duymadım kalp atışlarını inşallah haftaya cuma bize kendi gibi yine bir tatlı süpriz yapar bebişim ve kalp atışlarını bizden esirgemez...Sen de aklına kötü şeyler getirme tatlım.Hep pozitif ol...:1hug:

pofidi
jazmin
Kızlar merhabalar....
Yemek konusunda herkes dertli galiba...Ben yumurta yemekten artık tiksiniyorum..Hele tavuk yemek işkence gibi geliyor bana...ıspanak,brokoli gibi sebzelerde kalsiyum olduğu için yemeye çalışıyorum;ama ıspanağın zamanı değil maalesef.Bunun yerine pazı aldım ve en az ıspanak kadar mükemmel.Yemeklerde çok yağ tercih etmiyorum.Malum gazlı içeçek içemediğimden dolayı hazımsızlık oluyor.Genelde meyve yemeye çalışıyorum ve muhakkak günde 2lt.ye yakın su tüketiyorum.Akşamları yatmadan önce ve sabahları kahvaltı sırasında toplam 4 bardak süt içiyorumkafamçokkarıştı Hafta sonları genelde balık,et türü şeyler yemeye çalışıyorum ve tabii ki ızgara olarak...Peynir,süt gibi gıdalar tüketemiyorsanız bunların yerine,yoğurt,ıspanak,brokoli tarzı sebzeler yiyin arkadaşlar...Tabii iç bulantıları için de muhakkak çubuk kraker...Gün içinde öğünler arasında havuç,salatalık,badem,fındık ve ceviz yiyorum.Ay ne çok yiyomuşum yakaydirigubbakcemile3
alkisalkisalkis bravo kuşum işte sağlıklı beslenen anne adayımız opuyorumnanaktan

EU2
pofidi
alkisalkisalkis bravo kuşum işte sağlıklı beslenen anne adayımız opuyorumnanaktan
Sağol şekerim..Seni de bizim eve kampa alalım.Bak sen de hemencecik adapte olursunsositososito

bulbul
Ben de ben dee :eek:

EU2
Bulbulcum sen de gel canım...

Kızlar Burger King çekti canım yaaaaaaaaaaa:sinifsinif: Ama fast food yasak dimiii:gitme:

pofidi
jazmin
Bulbulcum sen de gel canım...

Kızlar Burger King çekti canım yaaaaaaaaaaa:sinifsinif: Ama fast food yasak dimiii:gitme:
valla ben gecen patates kızartması hamburger pizza yedim napayım
canım çok istedinaniknanik

EU2
pofidi
Canım valla canım çekti doktora da öyle söylerim.kaydirigubbakcemile3Yoksa bir yerim şişcek vallakaydirigubbakcemile3 Whopper görüyorum heryerde valla:sinifsinif:

bulbul
Mayonez ve ketçap kullanmazsan bence deneyebilirsin. Ama yine de bence evde ekmek arası köfte yapıp onu hamburgere benzetebilirsincokacimcoook

07papatya
10-07-09, 13:07
pofidi
canım bu hafta bende aynısını yedim.zaten yasak degil sık sık olmasın diyorlar.doktor bana üç ay ne istiyorsa canın ye dedi.üç ay bizin depomuzdan besleniyormuş.bizde kendimizi beslemek için yememiz lagzım.yani mide bulantılarından hastanelik olanları düşününsene o zaman onların bebekleri hiç gelişmezdi dimi.işte bizden besleniyorlar oooh ne güzel yahihoyyyt

EU2
Ay kızlar o zmn beni tutmayın yicem bugünzemuszemus

EU2
Canlarım herkese kocişleri ve minicik melekleriyle huzurlu,mutlu ve en önemlisi aşk dolu ttailler dilerim...opuyorumnanaktanBen çıkıyorum.Herkesi ve minik meleklerinizi öptüm.... a.s.

bulbul
ıyi tatiller canım ben de çıkacağım birazdan

selkie
kızlar ben yarın yolçuyum ,bir süre aranızda olmayaağım 1 ay kadar,ama bilgisyara bulduğum yerde biraz takılırım halinizi hatrınızı sorarım,döndüğümde hepinizin bebeklerini biraz daha büyümüş ve sağlıklı olarak okumak istiyorum burdan ,kendinize çok iyi bakın,,,opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan,

07papatya
selkie
kızlar ben yarın yolçuyum ,bir süre aranızda olmayaağım 1 ay kadar,ama bilgisyara bulduğum yerde biraz takılırım halinizi hatrınızı sorarım,döndüğümde hepinizin bebeklerini biraz daha büyümüş ve sağlıklı olarak okumak istiyorum burdan ,kendinize çok iyi bakın,,,opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan,
güle güle canım.

EU2
Kızlar acil bilgi için geldim:) Dr.umu aradım.Burger king yiyebilirmişim;ama çok ii pişecek ve mayonez yasak kesinlikle.Maden suyu yasak,ancak 3. aydan sonra içebilirmişim.Aynı şekilde kırmızı şarapta...Adam da korktu acil diyince.Onun da canını çektirttim vallakaydirigubbakcemile3 Hadi ben kaçtım bu sefer:eek:

07papatya
bizde agustosta tatile çıkacaktık erteledik.bu bulantılar gitmiyorki yolculugu çekemeyecegim valla

caneylom
selkie
iyi tatiller canım.......

jazmin
Kızlar acil bilgi için geldim:) Dr.umu aradım.Burger king yiyebilirmişim;ama çok ii pişecek ve mayonez yasak kesinlikle.Maden suyu yasak,ancak 3. aydan sonra içebilirmişim.Aynı şekilde kırmızı şarapta...Adam da korktu acil diyince.Onun da canını çektirttim vallakaydirigubbakcemile3 Hadi ben kaçtım bu sefer:eek:
maden suyunun yasak olduğunu ilk defa duydum

selkie
07papatya
güle güle canım.
jazmin
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 afiyet olsun bitanem yarasın...

07papatya
bizde agustosta tatile çıkacaktık erteledik.bu bulantılar gitmiyorki yolculugu çekemeyecegim valla

bitanem benimde var bulantı ama gemiyle gideeğim arabadan daha rahat olur!fazla sarsılmam,ilaçta içiçem zaten,ben meçbur gideçeğim ya,benim oğlan çok sıkıldı buralardan,çoçuk artık yalvarıyor yazlığa gidelim diye,orda istediği gibi koşup oynuyor ama burda imkanı yok ne yazıkki,sıkılıyor çok!

selkie
caneylom
iyi tatiller canım.......

maden suyunun yasak olduğunu ilk defa duydum
sağol bitanemopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

yalel
hello herkese..
anneannemizde bi internet imkanı yakaladık... kaçırmadan sizi görelim dedim kuzumla :)

öpüyoruz hepinizi...

hadibakem
mrb kızlarrr
nasılsınız
bazı arkadaşlarımız ne güzel tatile gidiyorrr.
hepinize şimdiden iyi tatiller
bizler burdayız bekliyecez bebişlerinizi ve sizi