TEST

SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

yasemin şahin
30-06-08, 21:06
merhaba arkadaşlar;doğal saç boyası kullanan varmı aranızda varsa hangi marka?saçlarım sarı ve boyamaktan oldukça yıprandı ve dip boyası yaptırmaktan bıktım daha fazla yıpranmaması için doğal arıyorum ama herkes bişey söylüyor şimdiden teşekkür ederim.

tu_ba
30-06-08, 21:06
20günden biraz fazla oldu uçlarda az bi yer hala boyadığım renk ama diğer kısımlar iyice açıldı..yarın tekrar boyamayı düşünüyorum.loreal aldım yine..zararı olmaz sanırım 20gün geçti aradan..
ne yapabilirim kalıcı olması için?* :uhm:

küllümango
30-06-08, 22:06
tu_ba
20günden biraz fazla oldu uçlarda az bi yer hala boyadığım renk ama diğer kısımlar iyice açıldı..yarın tekrar boyamayı düşünüyorum.loreal aldım yine..zararı olmaz sanırım 20gün geçti aradan..
ne yapabilirim kalıcı olması için?* :uhm:
koyu renge boyandığı için 20 gun geçtii için pek bırşey olmaz sanırım. ama sık sıkta koyu renge boyarsan saçın oldukça koyu çıkar. bır arkadaşım saçını 15 gunde bır loreal 4 numarayla boyuyordu ve sımsıyahtı. boya kutusunu görene dek inanmamıştım 4 numaraya boyadığına.
saçını boyadıktan sonra sadece su ıle durula ve kremle. sampuanlama.ve mumkun olduğu kadar soğuk suyla durula. banyodan çıkmadan önce soğuk suda 5 dk kadar tut sacını. ve 4 gun boyunca saçını yıkama. hava sıcak yıkamam gerek dersende bı 4 gun saçını topla öyle gez:) daha önce de dediğim gibi saçtakı boya ılk 4 gun ıçınde yapılan işlemler yuzunden yuzde 50 sı kaybedıyor. 4 gun içinde fön çektirme kurutma makınesıyle kurutma. jöle surme. 4 gun geçtikten sonrada saçını en fazla iki kere sampuanla.
bu dediklerimi uygularsan emin ol saçındakı boya daha uzun ömürlü olucaktır

tu_ba
1-07-08, 09:07
açık renk denedim bana hiç yakışmıyor.o yüzden sürekli koyuya hatta kendi rengindende koyuya boyuyorum daha güzel oluyor..koyu kestane ideal renk ben,m için..ilk boyandığında 1hafta direk simsiyahtı..şimdi açıldı.belkide boya esas rengini aldı ama ben ilk siyaha yakın görmeye alıştım..birden bu kadar açılınca şaşırdım..
dediklerini deneyeceğim bu seferki boyamamda..teşekkür ederim.. a.s.

nil88ay
1-07-08, 13:07
bayanlar ben saçlarımı kızıla boyatmak istiyorum.şimdiki saç rengim koyu kahverengi-siyah arası.saçımı şimdiye kadar hiç boyatmadım.saçımın kendi rengini erkenden kaybetmemek içinde tamamen boyatmak istemiyorum.iki renk olması daha hoş gibi sanki.saç diplerimden itibaren değil,saçlarımın altlarına kızılın tonlarını attırmak istiyorum.ten rengim buğday,göz rengim koyu kahve.sizce bana kızıl yakışır mı?yoksa kahvenin tonlarını mı deneyim.hangi rengi ve tonlarını tavsiye edersiniz?teşekkürler bayanlar....

sEvGi_
kızlar benim de bi sorum olcak ablam bal sarısına -bal köpüğü diye geciyor- boyamak istiyo saçını ama hiç bi markada direk böyle bi renk yok galiba?.. evde nasıl elde edebiliriz bu rengi?? bugün bi yerde palette kahve köpüğü ve neva color altın sarısı karışınca bal köpüğü olabiliomuş diye okudum,lütfen bilen birisi yardım etsinn şimdiden çok teşekkür ederiz kızlarr cevaplarınızı bekliyoruz

sEvGi_
fotoğraf daki renk işte kızlar bal köpüğü diye geçiyor

ChiRKinsHeyy
2-07-08, 09:07
Ya bana yardımcı olurmusunuz. Sacımı boyatmak istiyorum fakat bi türlü karar veremedim hangi renk olcagına. yakısmassa diye kokuyorum

ßu resimdeki benim ;

BunLarda düşündügüm renkler sizce hangisi daha güzel olur ?

Yardımcı olursanız cok sevinirim :KK43:

küllümango
2-07-08, 10:07
ChiRKinsHeyy
Ya bana yardımcı olurmusunuz. Sacımı boyatmak istiyorum fakat bi türlü karar veremedim hangi renk olcagına. yakısmassa diye kokuyorum

ßu resimdeki benim ;

BunLarda düşündügüm renkler sizce hangisi daha güzel olur ?

Yardımcı olursanız cok sevinirim :KK43:
canım sarı tonlarına hiç bakma. çünkü kaşların oldukça koyu ve gözlerinde koyu. aryıca görunduğunden dah ayaşlı gösterir seni.
fazlada açma saçını canım. sana bence naz elmasın en başta koyduğun resimdeki gibi bır ton yakışır.hatta o bıle fazla kızıl senin için. sende dore kumral bence iyi duracaktır aslında ben dore kumralı hiç sevmem ama iyice ınceledim seni ve en ıyı o duracağını duşunuyorum.çünkü göz renginde dore kahve. ve kaşlarınıda pek uğraştırmaz.

ChiRKinsHeyy
2-07-08, 11:07
Evet dediğiniz renkde güzel bakdım şimdi tsk ederim :)

küllümango
ChiRKinsHeyy
Evet dediğiniz renkde güzel bakdım şimdi tsk ederim :)
canım ben pek sevmem ama sana en yakışacak abartılı durmayacak renk odur bence. ve kuaforde boyatma bence .hem paran hemde saçın gıder. çok basıt şeyler için bıle saçı çok kötu yapanlar kuaforler var çünkü

ChiRKinsHeyy
Ama sacım siyah kendim nasıl acıcam ki :KK43:

küllümango
ChiRKinsHeyy
Ama sacım siyah kendim nasıl acıcam ki :KK43:
doğal saç rengin mi sıyah. sımsıyah mı yoksa koyu kahve mı?

ChiRKinsHeyy
Doğal saç rengim acık kumral ama suan simsiyah resimdeki gibi aynı

brn_a
cnm dogal sac rengın acık kumraldı sıyahamı boyattın eger oyleyse sıyahın bıraz gecmesını beklemelısın... bende ılk ve ıkıncı ınceleyınce yakıstırdım eger sarıya yakın dersen cok acmadan dogal renk gıbı tercıh edebılırsın

ChiRKinsHeyy
2-07-08, 12:07
brn_a
cnm dogal sac rengın acık kumraldı sıyahamı boyattın eger oyleyse sıyahın bıraz gecmesını beklemelısın... bende ılk ve ıkıncı ınceleyınce yakıstırdım eger sarıya yakın dersen cok acmadan dogal renk gıbı tercıh edebılırsın

Evt acık kumraldan siyaha gecdim ama sıkıldım biran önce boyatmak istiyorum.Yasım 18 bnm 1.cideki sac rengi gidermi peki yasıma. yada en sondaki gibi boyasam çokmu kötü olur ?

shiftcan
2-07-08, 12:07
benim saçımda siyaha boyanmıştı 1 sene önce. iyice aktım ama hala tutmazsa diye cesaret edemiyorum boyatmaya. yaz geçsin güneşi falan iyice yesin açılsın diye bekliyorum...

ChiRKinsHeyy
2-07-08, 15:07
Ya kızıl saçda Çok akıyomus kızıldan vazgecdim Sarı hiçmi olmaz ki :KK43:

Summer
2-07-08, 15:07
senin istediin tonlar hem seni daha çok yaşlı gösterir hemde pek yakışcağını düşünmüyorum koyu sarı falan olabilir ama istediğin renkler yakışmaz gibi geliyor dore kumral yapabilirsin karamel yapabilirsin bakır olabilir bu renkler sana gider hem saçlarını siyaha boyatmışsın sarıyı ancak kuaförler acabilir sen yapsan bile saçların çok yıpranacaktır

küllümango
2-07-08, 17:07
Summer
senin istediin tonlar hem seni daha çok yaşlı gösterir hemde pek yakışcağını düşünmüyorum koyu sarı falan olabilir ama istediğin renkler yakışmaz gibi geliyor dore kumral yapabilirsin karamel yapabilirsin bakır olabilir bu renkler sana gider hem saçlarını siyaha boyatmışsın sarıyı ancak kuaförler acabilir sen yapsan bile saçların çok yıpranacaktır
evet en uyacak renk dore kumral yada karamel. zaten saçın sıyahmış bırde açılcak o saçlar. çok fena yıprancak ki daha 18 yaşındasın. o yıpranmış saçlarla kimbilir kaç yaş bırden artacak ıfaden. dikkat ederseniz saç ne kadar gençse saglıklı ve parlaksa insanda o kadar genç görunuyor.

ChiRKinsHeyy
2-07-08, 18:07
Ya aslında ben birazda yasımı büyük göstermek için ugrasıyorum çünkü 18 yasında gibi durmuyorum herkez daha küçük sanıyo ve cok rahatsız oluyorum :KK43:

Summer
2-07-08, 19:07
rahatsız olman normal ama sarı yapıyim derken saçlarından olabilirsin önemli olan sana yakışacak renkler bulman sarının başka tonları yakışabilir ama bu tonlar yüzünü sarı gösterir ve hiç hoş bir görüntü çıkmaz

ChiRKinsHeyy
2-07-08, 20:07
Yardımcı oldugunuz için cok tsk ederim :) ßakalım biraz daha arasdırayım ben

mhrmhclk
cnm bence gözlerin açık olduğu için karamel kahve tonlarının yakışacağını düşünüyorum naz elmasın saçı biraz fazla dore olabilir ama hafif dore de yakışır ama bence bu saçlar sana çok yakışmış çok farklı bir havan olmuş bence buna devam et ama diplerden açık saç rengin gelince ne olur bilemem neden açık kumral saçlarını siyaha boyadın sanırım ki yeni boyadın siyaha açma işlemi ile yıpranır saçın ama mecbur bir işlem olacak gibi kendi saçını uzatsan dipler açık uçlar koyu olacak o yuzden bence kendi rengine dönmek istersen o siyahların açılması lazım yani her halukarda açılması lazım gibi bir şey oldu bence evde deneme bunu hangi markanın hangi rengine boyadın koyu kahveye mi boyadın direk 1 no ya siyaha mı?

ChiRKinsHeyy
mhrmhclk
cnm bence gözlerin açık olduğu için karamel kahve tonlarının yakışacağını düşünüyorum naz elmasın saçı biraz fazla dore olabilir ama hafif dore de yakışır ama bence bu saçlar sana çok yakışmış çok farklı bir havan olmuş bence buna devam et ama diplerden açık saç rengin gelince ne olur bilemem neden açık kumral saçlarını siyaha boyadın sanırım ki yeni boyadın siyaha açma işlemi ile yıpranır saçın ama mecbur bir işlem olacak gibi kendi saçını uzatsan dipler açık uçlar koyu olacak o yuzden bence kendi rengine dönmek istersen o siyahların açılması lazım yani her halukarda açılması lazım gibi bir şey oldu bence evde deneme bunu hangi markanın hangi rengine boyadın koyu kahveye mi boyadın direk 1 no ya siyaha mı?

Tam siyaha boyadım Voila markası. Bide yeni saclarım cıkmaya basladı baya oldu ama eskisinden koyu cıkıyo nedenini bilmiyorum eskisi daha acıkdı acayip bi rengi var saclarımın ya günesde kızıl gibi duruyo önceden bi kına yakmısdım ondan olsa geRek. yani boya sart suan hiç begenmiyorum saclarımı senağlama

brn_a
ChiRKinsHeyy
Evt acık kumraldan siyaha gecdim ama sıkıldım biran önce boyatmak istiyorum.Yasım 18 bnm 1.cideki sac rengi gidermi peki yasıma. yada en sondaki gibi boyasam çokmu kötü olur ?
cnm aslında bırıncıdekı cok canlı bı renk deıl yanı boyadıgın zman bı canlılıgı olması lazım en sondakı ne cok acık nede koyu bence gıtmez dıe bşi yok gıdebılır bı ton koyusu flaan acık tenlısı cok abest duracagını sanmıyorum tabıkıde bıde sole bşi var her acık tenlıyede sarı gıtmıyor ama en azından alttakı renk ne cok acık nede cok koyu tenınde bı ıtınalle uyar sıyah boyanın ustune nasıl durur kuafor ıyı bılır cnm a.s.

ChiRKinsHeyy

Peki bu renk nasıl olur sizce ben bunuda cok begendim .

mhrmhclk
o zaman iyi bir kuaföre git kullandıkları ürünler loreal filan olsun sadece para için bir şeyleri yapan yerlere gitme onlar bilinçli bir şekilde ne yapman konusunda sana fikir verirler cnm ama bir tavsiye muhtemelen sonuç biraz pahalı olacaktır o yuzden para veremem diyorsan kendi saçın da koyu çıkıyorsa artık bekle saçların iyice uzasın uçlara doğru kalınca bir şeyler yaptırırsın kesilme payı bırakırsın yani

ChiRKinsHeyy
Tahminen ne kadar bi fiyat ödemem gerekir ?

mhrmhclk
ay cnm hiç bilmiyorum ama fazla çıkabilir iyi kuaförler daha pahalı ürün kullanıp yüksek kira öded
iklerinden böyle dedim bak o açık kestane boyanın üzerindeki renk çok güzel sana da yakışır ama o kadar açık bir renk değil açık kestane açık karamel gibi bir renk o ve evde herhangi bir boya alıp da o siyaha boyalı saçı açamazsın maalesef açsan da turuncu bir renk olur daha garip olur saçın felaket tellalı gibi oldum ama bildiğim kadarını yazayım
ben evde açma ile ilgili güvenilir bir bilgi bilmiyorum kaliteli bir açıcı ile saçın bu kutudaki renk gibi olabilir kuaförlere danış derim cnm ama saçım yıpranmasın istiyorsan bu saça devam derim çünkü yakışmış

ChiRKinsHeyy
2-07-08, 21:07
Çok tsk edeRim:1hug: en iysi bide kuaförLe konusup karar vereyim :)

brn_a
ewt cnm kuafore danıs arastır fıyat oren her yerde deısık rakamlar soyleyebılırler sınırlı kalma arastır bak ben nezmandan berı yaptrcam ınt. renk bakıom kafama yattımı yatmadımı hangısı hos flaan kuaforle konustum falan kısmet yarınaymıs... :roflol:

zeyak26
canım bir kere çok boyamak saçı yıpratır zaten bunu biliyosun.
ve üstelik bilinçsizce boyanırsa zaten daha çok kötü olur sen birde per oksit kullnamaktan bahsediyorsun. yakmak istiyosun galiba saçını bunu yapmak yerine kestir yada üst tarafı koyu renge boyayabilirsin. tabi bilinçli olarak boya kaliteside önemli. kolay gelsin:teselli:

ChiRKinsHeyy
brn_a
ewt cnm kuafore danıs arastır fıyat oren her yerde deısık rakamlar soyleyebılırler sınırlı kalma arastır bak ben nezmandan berı yaptrcam ınt. renk bakıom kafama yattımı yatmadımı hangısı hos flaan kuaforle konustum falan kısmet yarınaymıs... :roflol:

Tek ben değilmişim demekki :KK70:

ChiRKinsHeyy
zeyak26
canım bir kere çok boyamak saçı yıpratır zaten bunu biliyosun.
ve üstelik bilinçsizce boyanırsa zaten daha çok kötü olur sen birde per oksit kullnamaktan bahsediyorsun. yakmak istiyosun galiba saçını bunu yapmak yerine kestir yada üst tarafı koyu renge boyayabilirsin. tabi bilinçli olarak boya kaliteside önemli. kolay gelsin:teselli:
Evet biliyorum şimdiye kadar iki defa boyadım ve cok kötü oldu gercekden saclarım,asırı derecede döküldü kel kalıcam die korkuyorum ama şimdide boyatmak istiyorum değişiklik olsun die :eek:

mhrmhclk
cnm ben de taa kaç zamandır röfle yaptırmak ve yaptırmamak arasında mekik dokuyorum bir karar veriorum bir cayıyorum bir de çıtçıtlarım var o yuzden sarıya dönmekte tereddüt ediyorum saçlarım boyalı ve çok kuru saçlarımın kaldıramayacağına da düşünüyorum bakalım hayırlısı :)

ChiRKinsHeyy
mhrmhclk
cnm ben de taa kaç zamandır röfle yaptırmak ve yaptırmamak arasında mekik dokuyorum bir karar veriorum bir cayıyorum bir de çıtçıtlarım var o yuzden sarıya dönmekte tereddüt ediyorum saçlarım boyalı ve çok kuru saçlarımın kaldıramayacağına da düşünüyorum bakalım hayırlısı :)
Kendine en cok yakısanı yaparsın umarım :1hug:

küllümango
3-07-08, 10:07
ChiRKinsHeyy
Kendine en cok yakısanı yaparsın umarım :1hug:
senin yolladığın fotodaki açık kestane yazan renk zaten dore kumral yada ona çok yakın bır renk. bence o renk sana yakışacaktır. ayrıca kuafore gittiğin takdırde saçını açmalarından başka kurtuluşun yok ne yazık kı. ancak saç bakımı bölümünde saçını palettenın yoğun açıcısıyla açanların bilgi alışverışınde bulunduğu bı yer var oraya bak istersen.faydası olur oldukça. ben açma işleminin her turlusune karşıyım. ancak kuaforde hem daha çok yıpratacaklar hemde çok fazla para alcaklar. senin elin yatkınsa ve saçının azda olsa yıpranmasını göze alıyorsan palettenin yoğun açıcı boyasıyla saçını rahatlıkla acabılrsın. ama dediğim gibi bahsettığım başlığada bak çünkü sıyahta nasıl sonuç verır hatırlamıyorum

ChiRKinsHeyy
3-07-08, 10:07
küllümango
senin yolladığın fotodaki açık kestane yazan renk zaten dore kumral yada ona çok yakın bır renk. bence o renk sana yakışacaktır. ayrıca kuafore gittiğin takdırde saçını açmalarından başka kurtuluşun yok ne yazık kı. ancak saç bakımı bölümünde saçını palettenın yoğun açıcısıyla açanların bilgi alışverışınde bulunduğu bı yer var oraya bak istersen.faydası olur oldukça. ben açma işleminin her turlusune karşıyım. ancak kuaforde hem daha çok yıpratacaklar hemde çok fazla para alcaklar. senin elin yatkınsa ve saçının azda olsa yıpranmasını göze alıyorsan palettenin yoğun açıcı boyasıyla saçını rahatlıkla acabılrsın. ama dediğim gibi bahsettığım başlığada bak çünkü sıyahta nasıl sonuç verır hatırlamıyorum

Tsk ederim bakayım bi:)

mhrmhclk
3-07-08, 13:07
arkadaşlar kuaförde nasıl saçımız daha fazla yıpranabilir kalitesiz ürün ve bilinçsizce yapılan işlemle bu palette in içinde ne kadar kaliteli bir açıcı olabilir ki sonuçta en fazla 10 milyonluk bir şey ki o kadar da yoktur kaliteli bir açıcı olmasını bekleyebilir miyiz bilmiyorum ama profesyonel ya da en azından bilinçli bir kuaför aynı derece açılmayı daha kaliteli ve bilinçli bir şekilde yapabilir ondan daha az yıpratıcı bir açıcı ile piyasada iyi açıcılar var internetten satılan onlarla evde açabilirsiniz ama o da çok bilinçli olmayı ve ölçüleri iyi bilmeyi gerektiriyor bir kuaför tanışınız varsa o yardımcı olursa belki ama risk hem de büyük risk arkadaşlar lütfen yanlış anlamayın ahkam kesmeyi asla istemem ama benim görüşüm ve çoğu kişinin görüşü de bu ve sonuçta boyalı bir saçtan söz ediyoruz daha dikkatli olmalı arkadaşımız bence:)

küllümango
3-07-08, 14:07
mhrmhclk
arkadaşlar kuaförde nasıl saçımız daha fazla yıpranabilir kalitesiz ürün ve bilinçsizce yapılan işlemle bu palette in içinde ne kadar kaliteli bir açıcı olabilir ki sonuçta en fazla 10 milyonluk bir şey ki o kadar da yoktur kaliteli bir açıcı olmasını bekleyebilir miyiz bilmiyorum ama profesyonel ya da en azından bilinçli bir kuaför aynı derece açılmayı daha kaliteli ve bilinçli bir şekilde yapabilir ondan daha az yıpratıcı bir açıcı ile piyasada iyi açıcılar var internetten satılan onlarla evde açabilirsiniz ama o da çok bilinçli olmayı ve ölçüleri iyi bilmeyi gerektiriyor bir kuaför tanışınız varsa o yardımcı olursa belki ama risk hem de büyük risk arkadaşlar lütfen yanlış anlamayın ahkam kesmeyi asla istemem ama benim görüşüm ve çoğu kişinin görüşü de bu ve sonuçta boyalı bir saçtan söz ediyoruz daha dikkatli olmalı arkadaşımız bence:)
canım dediklerinde haklısın. demek istedığım çoğu kuaofrın kullandığı urunler yeterlı derecede kalıtelı olmuyor.palette de çok kalitelı eğil tabı. kuaforun kullandığı urun kalıtelı olsada 30 dk bekletmesi gerekirken 1 saat beklettikleir oluyor sonuç garantı olsun dıye.yanı tabı kı duzgun bır kuaofre gidilidğinde yada evde bılınçlı sekilde açıldığında arada fark olucaktır. ama bu fark aşırı bır fark olmaz.ben zamanında çok pahalı kuafore gittiğimde de sonuç aynıydı evde kendim boyadığımda da.
ben demıyorum kı evde boyayın kuaforler ıyı değildir dıye. ama evde aşama aşama yavaş yavaş açılan saçlar daha ıyı olur. bu zaman zarfında aralarda bakım olsun saçı dınlendirmek olsun bıraz ıyı gelecektir ama kuafrde 2 saat içinde sonuca ulaşıyor.

kkibele
3-07-08, 18:07
arkadaşlar bir şey soracam size.geçen gün saçımı kuaförde boyattım.boyanın kıvamı ve kokusu normal bildiğimiz boyadan çok farklıydı.sanırım kuaförlerde boya ve peroksit haricinde başka bir şey de koyuyolar boya kabının içine.sizce ne olabilir o?bana kokusu sanki şampuan ya da saç kremi gibi geldi ama bilmiyorum?siz ne dersiniz?

misswit
4-07-08, 09:07
merhaba akadaslar benimde size bi sorum olucakti simdi benim saçim açik kestane-kahve gibi bisi ve boya hatta geçenlerde kuaföre boyattim eski saçimda siyahti ama istedigim renk bu degildi tenimde bugday kahverengi gözlüyüm ben saçimi alttaki gibi istiyorum ama nasil yapabilirimkia.s.:eek:
[​IMG][​IMG]

incii_tanesi
5-07-08, 12:07
merhaba kızlar,bende aranıza yeni katıldım.
ilk defa evde saçlarımı boyayacağım sorduğumda kuaför senin saçına gölge çok güzel gider dedi daha önce bir gölge birde röfle maceram olmuştu ikiside çok güzel olmuştu,yakışmıştı. fakat bu sefer benim gibi saçları kumral olan (ne çok koyu siyaha yakın bi kahve ne çok açık) bi arkadaşımın boyadığı renkte boyamaya karar verdim loreal excellence 8.1 koyu sarı küllü dün boyayı aldım saçım uzun ve seyrek değil sizce ;
bi kutu yetermi?
bide içine mavi falan koymaktan bahsetmişsiniz o nasıl oluyor?
en açık renge kaç dk.bekleterek ulaşabilirim?
ısı vermem gerekir mi?
yardımcı olursanız sevinirim.

küllümango
5-07-08, 12:07
incii_tanesi
merhaba kızlar,bende aranıza yeni katıldım.
ilk defa evde saçlarımı boyayacağım sorduğumda kuaför senin saçına gölge çok güzel gider dedi daha önce bir gölge birde röfle maceram olmuştu ikiside çok güzel olmuştu,yakışmıştı. fakat bu sefer benim gibi saçları kumral olan (ne çok koyu siyaha yakın bi kahve ne çok açık) bi arkadaşımın boyadığı renkte boyamaya karar verdim loreal excellence 8.1 koyu sarı küllü dün boyayı aldım saçım uzun ve seyrek değil sizce ;
bi kutu yetermi?
bide içine mavi falan koymaktan bahsetmişsiniz o nasıl oluyor?
en açık renge kaç dk.bekleterek ulaşabilirim?
ısı vermem gerekir mi?
yardımcı olursanız sevinirim.
canım kendi saçın tam olarak hangi renk once onu ıyıce araştırıpta soylersen ve ıstediğin renk tam olarak hangı renk soylersen daha ıyı yardımcı olmaya çalışırız.

Summer
5-07-08, 13:07
arkadaşlar şu aşağıdaki renk tam olarak ne oluyor hangi kutu boyada var çok hoşmuş

küllümango
5-07-08, 14:07
Summer
arkadaşlar şu aşağıdaki renk tam olarak ne oluyor hangi kutu boyada var çok hoşmuş
canım renk 8.1 ile 7.1 arası bır renk. bır renk dah akoyucam aynı renk olan.buda tam 8.1 ile 7.1 arası

Summer
çok güzelmiş kardeşimin saçları daha açık gibi geldi 8.1 ile 7.1 arası demişsin çok güzelmiş yanlız benim saçların bakır olduğundan bu renk olmaz zaten :)

EU1
cok güzel ya tek boyadan olurmu karıstırmak mı lasım kıslar

küllümango
Summer
çok güzelmiş kardeşimin saçları daha açık gibi geldi 8.1 ile 7.1 arası demişsin çok güzelmiş yanlız benim saçların bakır olduğundan bu renk olmaz zaten :)
canım senin saçlarında eminim çok guzeldir.senin yolladığın fotoda boyayla açılmış renk benım yolladığımda gerçek doğal saç rengi. arada zaten çok çok az bır renk farklılığı var.
kardeşinin saçını ne yaptınız? boyadınız mı boyadıysanız sonuç ne oldu çok merak edıyorum açıkcası.