SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

mhrmhclk
6-07-08, 20:07
saçın o kadar açıldı mı?o zaman kesinlikle 6.1 o hafif kızıllığı kapatır cnm

sucansu
mhrmhclk
canım öncelikle saçında boya var mı?varsa ne renk yoksa doğal saçın ne renk?
bunlar sıcak renkler olduğu için illa ki hafif turunculuk olacaktır yani dore içerikli tonlar ama kötü bir turunculuk değil sen nasıl bir renk sitiyorsan bir araştır bir foto bul onu koy o zaman daha kolay olur bir de kendi saçına çok yakın bir foto bulursan daha net bir şeyler diyebiliriz eğer bulamazsan da o zaman örnekle anlatabilirsin mesela yasemin ergene nin saçında istiyorum kendi saçım tuba büyüküstün ün saç rengi gibi şeklinde olabilir :)))
saçımda boya yok [​IMG] bu resmdekii gibbii aslındaa istiorumm

angelicccc
ok ozaman 6.1 yapıyorum sarımsı olmaz dimi tam ordaki gibi olur

angelicccc
yani tabi şimdiki saç rengime gör edeğişirde zamanla o rengi bulurum dimi

bu renk 6.1 yani

mhrmhclk
cnm yaa boya ile direk bu rengi elde edebilir misin bilmiyorum ve zor bir renk bu golden karamel ve dore karamel bence riskli çünkü hem karamel hem bakırlık var ama bir saniye saçında boya yok ama saçın koyu mu orta mı açık mı?golden karamel başlığında bir arkadaş loreal in bir boyası ile direksaçı açılmadan bu renge boyatmış tierra bitkisel bir boya ve orda 8.4 gayet açık karamela ya da karamel diye bir renk vardı küllümango arkadaşımız da arkadaşının saçını koyu renk olmasına rağmen direk bu markanın başka bir rengine boyayarak direk o rengi elde ettiğini yazmıştı yanlış hatırlamıyorsam ama bu boya her yerde bulunmuyor sanırım ya da loreal recital preference da altın sarı yani 9 no gibi sarı tonuna boyarsan da böyle bir ton karşına çıkabilir küllümango canım sen ne öneriyorsun :)?

angelicccc
bu resimide yeni buldum

son yolladığım 2 res,m ayn ızamandalarda çekilmiş ve ışık ne kadar fark ediyo
şimdi bu 2 de 6.1 diyorsunuz öyle değilmi?
peki kendi görüşünüzü alsam ben en hoş kumrla tonu hangisi sizce genç işi

mhrmhclk
cnm 6.1 ile çok yakın bir sonuç alırsın bence ilk baş koyu olursa sonuç üzülme yıkandıkça hemen açılacaktır çünkü zeminin açık
evangeline lily nin saçı da koyu kumral lost taki saçı tabi koyu kumral açık kahve ile sarımsı kumral arasında bir renktir normalde koyu görünür ama çok orta bir koyuluk insanın yüzüne sert bir ifade vermez güneşte de sarı parlar çünkü içinde dorelik hemen hemen yoktur doğal bir renktir market boyalarında da çok az bir küllülük olduğunu arkadaşımız yazdı o yuzden bence bir sorun çıkmaz cnm ama çok tereddütlü isen boyayı önce görünmeyecek bir tutama sür sonra yıka sonuç istediğin gibi olursa komple uygula ama fazla koyu filan çıkarsa ya da beğenmezsen uygulamazsın

sucansu
mhrmhclk
cnm yaa boya ile direk bu rengi elde edebilir misin bilmiyorum ve zor bir renk bu golden karamel ve dore karamel bence riskli çünkü hem karamel hem bakırlık var ama bir saniye saçında boya yok ama saçın koyu mu orta mı açık mı?golden karamel başlığında bir arkadaş loreal in bir boyası ile direksaçı açılmadan bu renge boyatmış tierra bitkisel bir boya ve orda 8.4 gayet açık karamela ya da karamel diye bir renk vardı küllümango arkadaşımız da arkadaşının saçını koyu renk olmasına rağmen direk bu markanın başka bir rengine boyayarak direk o rengi elde ettiğini yazmıştı yanlış hatırlamıyorsam ama bu boya her yerde bulunmuyor sanırım ya da loreal recital preference da altın sarı yani 9 no gibi sarı tonuna boyarsan da böyle bir ton karşına çıkabilir küllümango canım sen ne öneriyorsun :)?
cnmm saçım orta kahve tonundaa cok koyu ya da cok açık deıl yanı..ya iştee ben aslında acık bir renk ıstıodumm özellıkle bu senenn modası bal renggii karamell iştee hernesea.s ama ılk defa boyatıcağmm için korktummm bari bunların koyusu olsun ddedımm..ama ben hala kaşlarımla uyuyymayacağı için kararsızım:çok üzgünüm:

sucansu
bu arada saçımn resmnı koymayı denedım ama yapamadım :S

mhrmhclk
cnm son koyduğun da koyu kumral ama ışıktan farklı çıkmış biraz küllülüğe takılma çok küllü bir renk çıkmaz sanırım 6.1 ile daha nötr doresiz olur sonuç ki senin istediğine yakın

sucansu
bu renk nedr tam olarak[​IMG]

incii_tanesi
küllümango
canım saçın orta kahveyse ve eğer kutunun uzerındeki kadar açık bır ton ıstıyorsan bence 8.1 yerıne 9.1 ını kullan . her zaman için koyu renkli saç açılırken kutunun uzerınde renkten koyu bır sonuç ortaya çıkar çünkü. ayrıca mavı boya koy dememdeki amaçta koyu renk saç açılırken ne kadar kullu ıle de açılsa saçta turuncumsuluk oluşur. ve saçta dorelık(turuncumsu yansıma) ıstenmıyorsa kullu sarı ıle boyaman yeterlı olmayacaktır. içine mavı boya da koyman meydana gelecek olan turuncumsuluğu yuzde yuz kaldırmasa bıle en aza indirger. mavı ıle turuncu zıt renklerdir çünkü. saçında ne kadar çok mavı pigment olursa turuncu pigmentler o kadar az görunur. ama merak etme saçın mavı olmaz.
ayrıca eğer yansımalı bır saç rengi istiyorsan bence loreal preference jel boya kullanmamı öneririm. o kadar çok parlatıyor ve yansımalı oluyor kı.
canım yardımcı olduğun için çok sağol ben saçımın bi anda turumculaşmaması için kipadan exelance 8.1 koyu sarı aldığım için değiştirebileceğimi sanmıyorum ikinci boyamada 9.1 preference boyasam renkte açılma ve yansıma olur mu bide en açık ton için kaç dk. beklemeliyim ısı versem sonuç farkedermi mavi boyayı kuaförlerden mi almalıyım bi ufak top :eek:
bide lorealin ultra açıcısıyla açıp ondan sonramı boyasamki şimdi içime sinmedi ya saçımda beyaz yok çok belli olmıcaksa boyamamın bi anlamı olmıcak offf ben ne yapacağım ya??

angelicccc
tamam cnaım ço kteşekkürler gönül rahatlığıyla alıp 6.1 yapıcam dediğim gibi etrafımd ao renkelre boyuyanb kimse yok bende kutuya bakıyorum napıyım ama güveniyorum sana ve küllümangoya.bugün kutuy görüp 6.1 i almamamın tek sebebi kutuda sarı gibi gözükmesiydi.he bide unutmadan dediğim gibi benim saçımı açmıycak 6.1 benim saçımdna daha koyu bir renkmiş yani ilk boyamada istediğim rengi alamaycağımı düşünme normalde koyduğum resimlere göre yapmam gereken 6.1 mi 5.1 mi

sucansu
bu renk?? [​IMG]

mhrmhclk
sucansu http://www.imageshack.com/ burdan foto yükleyip sonra en alttaki direct link to image e kopyala yapıp araya resim ekle ye tıklayıp yapıştır de link yazı ekranında çıkar öyle gönderebilirsin

küllümango
angelicccc
bu resimide yeni buldum

son yolladığım 2 res,m ayn ızamandalarda çekilmiş ve ışık ne kadar fark ediyo
şimdi bu 2 de 6.1 diyorsunuz öyle değilmi?
peki kendi görüşünüzü alsam ben en hoş kumrla tonu hangisi sizce genç işi
canım yıne yenıden dıyorum. çikolota kahvesı rengi içinde bırazda olsa kızıllığı barındıran bır renk. ve sen saçını 6.1 ile boyadığında saçın zaten tam 6.1 gibi olmaz. çok hafıf kullu koyu kumral olur.. ve sen kulluluğu sarımsılıkla karıştırıyorsun anladığım kadarıyla. ama daha sarımsı olmaz canım. sadece saçtakı kızıl yansımaları daha aza indirger ki senin istediğin saç renkleri o. düz 6 numaraya boyarsan saçın ıstedığınden daha kızıl çıkar.
ve 6.1 de karar kıldıysanda sakın yanlışlıkla ultra açıcı serısınden alma. normal loreal exelence krem boyanın 6.1 koyu kullu kumralını al. zaten boya kutusunun ustundeki rengi görursen senin istediğin renk olduğunu anlarsın

küllümango

mhrmhclk
6.1 diyorum ya sanki kendimi mesuliyet almış gibi hissettim canım ama 5.1 de çok koyu bence epey koyu olur saçın ama 6.1 daha emin bir seçenek bence yani ikisinden 6.1 recital preference a mı boyayacaksın ben de dip boya olarak recital 6.0 düşünüyorum iyi sen yap beğenirsen ben de boyarım:)))

mhrmhclk
pardon yanlış olmuş http://imageshack.us/

küllümango
angelicccc
tamam cnaım ço kteşekkürler gönül rahatlığıyla alıp 6.1 yapıcam dediğim gibi etrafımd ao renkelre boyuyanb kimse yok bende kutuya bakıyorum napıyım ama güveniyorum sana ve küllümangoya.bugün kutuy görüp 6.1 i almamamın tek sebebi kutuda sarı gibi gözükmesiydi.he bide unutmadan dediğim gibi benim saçımı açmıycak 6.1 benim saçımdna daha koyu bir renkmiş yani ilk boyamada istediğim rengi alamaycağımı düşünme normalde koyduğum resimlere göre yapmam gereken 6.1 mi 5.1 mi
canım senın ıstedığın saç rengi yanı katıe holmesin saç rengi 6.1 :) kutudakı resım sarımsı geldiyse hiç korkma yıne dıyorum tıpatıp aynısı çıkmıyor.

küllümango
incii_tanesi
canım yardımcı olduğun için çok sağol ben saçımın bi anda turumculaşmaması için kipadan exelance 8.1 koyu sarı aldığım için değiştirebileceğimi sanmıyorum ikinci boyamada 9.1 preference boyasam renkte açılma ve yansıma olur mu bide en açık ton için kaç dk. beklemeliyim ısı versem sonuç farkedermi mavi boyayı kuaförlerden mi almalıyım bi ufak top :eek:
bide lorealin ultra açıcısıyla açıp ondan sonramı boyasamki şimdi içime sinmedi ya saçımda beyaz yok çok belli olmıcaksa boyamamın bi anlamı olmıcak offf ben ne yapacağım ya??
canım eğer şimdi saçını 81 ile boyarsan ve daha sonrada 9.1 ile boyarsan hiçbir şekilde renk açılmaz. bıkaç ton farklılığında boyalar boyayı açmıyor çünkü. senin şuandaki saç rengin doğal rengi mi ve ne renk ayrıca sen ne renk istiyordun? bunları hatırlatır mısın canım? hazır saçını daha boyamamışken bilgi alışverışınde bulunalım

angelicccc
aaa küllümango ben deminden beri ultra açıcı 6.1 için söylüyorum o sarı gibi lafını : hay allah gidip onu alıckaıtm iyiki söyledi normal olandan diye:)
ben normal kumrallara da baktım ama hani onlar kumral ultra açıcıdaki doğal kahve yada küllü kahve olarka geçiyo ya nedense direk ultra açıcıyı düşünmüştüm
ultra açıcı küllü kahveylede aynı sonucu alamazmıyım

incii_tanesi
saçım senin koyduğun topuzlu resimdeki gibi 6.1
şuan boyalı değil
elimde excalence 8.1 var
kutudakine yakın olsun istiyorum iki ton açılmaz mı
önce açıcılardan mı kullanmalıyım

sucansu
[​IMG] benmm saç rengmm ama ışık vurmşş parlamşş

angelicccc
mhrmhclk
6.1 diyorum ya sanki kendimi mesuliyet almış gibi hissettim canım ama 5.1 de çok koyu bence epey koyu olur saçın ama 6.1 daha emin bir seçenek bence yani ikisinden 6.1 recital preference a mı boyayacaksın ben de dip boya olarak recital 6.0 düşünüyorum iyi sen yap beğenirsen ben de boyarım:)))
şimdi o dediğin recital 6.0 a baktımda oda oldukça hoşmuş gerçekten doğal ve açık kahveleri ço kseviyorum çikolata kahveden soğumamın tek sebebi kızılımsı durması

küllümango
6-07-08, 21:07
angelicccc
şimdi o dediğin recital 6.0 a baktımda oda oldukça hoşmuş gerçekten doğal ve açık kahveleri ço kseviyorum çikolata kahveden soğumamın tek sebebi kızılımsı durması
canım kızılımsılığı sevmıyorsan senin 6.1e boyaman sart. zaten saçını 6.1 e boyadığında sonuç 6.1 gibi olmucak. çok hafıf bır kulluluk olur. ve sormuşşun ulra açıcı serıyle boyasam ne olur dıye. ultra açıcı serının içindeki peroksit yuzde 7.5 normal 6.1 de ise yuzde 6. yanı ultra acıcıda saçın hem daha çok açılır ve boyalı kısımların daha farklı bır renk alır hemde yıpranır boşuna.

küllümango
incii_tanesi
saçım senin koyduğun topuzlu resimdeki gibi 6.1
şuan boyalı değil
elimde excalence 8.1 var
kutudakine yakın olsun istiyorum iki ton açılmaz mı
önce açıcılardan mı kullanmalıyım
canım senin şuandaki saç renginle istediğin saç renginin fotosunu bulup koyucam başarabılrsem. doğru anladıysam sende ona göre cevap yaz canım yardımcı olalım. resimli anlatımda çok daha ıyı yardım edebılıyorz.

angelicccc
hmm anladım inan ende yoruldum sizidaha çok yordum yardımların için çok minnettar olduğumu bilmelisin (zaten sadece güzle olduğunu düşündüm o renk yapmayı düşünmedim 6.0 ı )
peki biş isorucam neden 6.1 koyu küllü kumralla bouyorum sırf küllü kumral olmazmı?

he bide bunu şimidlik mi boyıycam yoksa devamlımı?

son olarakta annem bugün 5.1 le 6.3 beyendi birazcık beyazı var beyazları kaparmı ve kutudaki gibi çıkarmı annemin çok koyu kumral şuanki saçı ve bo ya değil ?
5.1 in kaite holmes ın saçıyla alakası yok değilmi?

küllümango
http://i183.photobucket.com/albums/x158/meme111111/1-10.jpg
ustteki senin istediğin saç rengi alttakı şuandakı mevcut saç rengin mi canım. alttakı saç 6.1 ile 7.1 arası bır saç rengi

küllümango

küllümango
angelicccc
hmm anladım inan ende yoruldum sizidaha çok yordum yardımların için çok minnettar olduğumu bilmelisin (zaten sadece güzle olduğunu düşündüm o renk yapmayı düşünmedim 6.0 ı )
peki biş isorucam neden 6.1 koyu küllü kumralla bouyorum sırf küllü kumral olmazmı?

he bide bunu şimidlik mi boyıycam yoksa devamlımı?

son olarakta annem bugün 5.1 le 6.3 beyendi birazcık beyazı var beyazları kaparmı ve kutudaki gibi çıkarmı annemin çok koyu kumral şuanki saçı ve bo ya değil ?
5.1 in kaite holmes ın saçıyla alakası yok değilmi?
eğer kullu kumrala boyarsan katıe helmosun saçından daha açık bır ton olur çünkü ve dıplerinle saç uçların tam olarak aynı ton olmayabılır. bız yıne burda saçını gormeden incelemeden soyluyoruz ama isteklerine göre en tatmın edıcı olanı soylemeye çaışıyoruz
ayrıca beyaz saç konusunu ben pek bılmıyorum. genelde nötr renkler kullanılıyor ama mhrmrclk arkadaşımız bılgılendirir sanıyorum .

angelicccc
tamam çok ama ço kteşekkürler iyi geceler:)

incii_tanesi
küllümango
benim saç rengim bu renk boyasız doğal hali bu renk yani

incii_tanesi
senin resimdeki gibi değil istediğim renk küllü koyu sarı kutusundaki gibi

küllümango
inci tanesi peki yolladığım ilk fotodaki gibi mi istediğin saç rengi de?
eğer oyleyse sunları yazayım. öncelikle kendi saç rengin çok guzelmiş. keşke hiç boyatmasan. yok ılla boyatıcam dersen de 9.1 kullan ve içine selektivein mavı boyasından alıp fındık buyukluğu saçının uzunluğuna göre ıkı fındık buyukluğu kadar koy. bu saçının turuncumsu olmasına azaltır.
ve bence ilk önce altlardan bır tutam saçını boya eğer renk hoşuna giderse tum saçını boya. çünkü gerçekten guzel bır saç rengin var. hoşuna gitmezse çıkacak sonu. yazık olmasın saçına.
elindeki 8.1 boyada saçını çok az açar. şimdilik iyi geceler dliyorum hepinize

küllümango
incii_tanesi
senin resimdeki gibi değil istediğim renk küllü koyu sarı kutusundaki gibi
canım kullu sarı kutusundakı gıbıyse istediğin renk aynı sonucu sen eğer 8.1 ile boyarsan dırekt alacağını ummuyorum. anca 9.1 ve bıraz mavı boya koyarak ona benzer bır ton yakalayabılrsın.ayrıca kıpaya fişinle gidersen değiştirmek yada iade etmek gibi hakların var. sorun çıkarmazlar. iade bıle etme hakkın var boyayı yanı.

incii_tanesi
çok sağol güzelim yardımcı olduğun için bi değişiklik olması için boyamak istemiştim vazmı geçsem ne?
son olarak o dediğin mavi boyayı nerden bulabilirim peki?

mhrmhclk
6-07-08, 22:07
sucansu
[​IMG] benmm saç rengmm ama ışık vurmşş parlamşş
sanırım 3 ya da 4 tonlarında doğal saçın canım o bakır karamel i direk hangi boya ile yakalarsın bilmiyorum ama karamel boya ile altın sarısını ya danormal bir sarıyı karıştırmak olabilir bu tonu bilmiyorum ya da direk altın sarısına boyamak da karamel tonlarında bir ton sağlayabilir yapan var ama riskli bence tuhaf bir renk de olabilir kuaför malzemeerli satan bir yer varsa git sor bu fotonun çıktısını al saçımın rengi açılmadan bu rengi nasıl elde edebilirm diye sor direk karamele boyarsan bu rengi elde edemezsin çok koyu kalır altın sarısına boyarsan da doreli bakır bir karamel gibi bir şey olur ama belki tuhaf da durabilir karamel ile altın sarısını karıştırmak fazla bakırlı turunculu olabilir ama bu renk te öyle canım gördüğün gibi tahmin yürütüyorum ancak senin gibi saçı olup da altın sarısı ile karamel bir renk elde eden iki kişi biliyorum saçalrını görmedim ama bu renk kadar turuncu değil de daha çok kızıl kahve gibiydi tülin şahin in saçına benziyordu bulabilirsem koyarım

mhrmhclk
canım işte uçlardaki renk gibi olmuş bir arkadaşın kuzeninin saçı senin saçın gibiymiş sanrıım ve palette altın sarısı ile ikinci boyamasında bu renk olmuş uçlardaki çağlanınki daha açık ve turuncu sarı bir renk bu ise daha kızıl karamel demek ki senin boyan daha da açık olmalı ama bence bu da risk araştıracağım gene ama bence riskli canım bilen arkadaşlarımızın görüşleri ile hareket etsen daha iyi olur

sucansu
mhrmhclk
sanırım 3 ya da 4 tonlarında doğal saçın canım o bakır karamel i direk hangi boya ile yakalarsın bilmiyorum ama karamel boya ile altın sarısını ya danormal bir sarıyı karıştırmak olabilir bu tonu bilmiyorum ya da direk altın sarısına boyamak da karamel tonlarında bir ton sağlayabilir yapan var ama riskli bence tuhaf bir renk de olabilir kuaför malzemeerli satan bir yer varsa git sor bu fotonun çıktısını al saçımın rengi açılmadan bu rengi nasıl elde edebilirm diye sor direk karamele boyarsan bu rengi elde edemezsin çok koyu kalır altın sarısına boyarsan da doreli bakır bir karamel gibi bir şey olur ama belki tuhaf da durabilir karamel ile altın sarısını karıştırmak fazla bakırlı turunculu olabilir ama bu renk te öyle canım gördüğün gibi tahmin yürütüyorum ancak senin gibi saçı olup da altın sarısı ile karamel bir renk elde eden iki kişi biliyorum saçalrını görmedim ama bu renk kadar turuncu değil de daha çok kızıl kahve gibiydi tülin şahin in saçına benziyordu bulabilirsem koyarım
cok saol cnmm bencede rsklı olabılırr özellıklee benm gıbı ılk defa boyayan bırı ıcınn...ama ben uyummlu olmasını cok ıstıorumm iştee kaşımm siyhh olduğu ıcınn altın sarısınaa hıc dokunmamm lazzm ama bı yandanda karamell rengı cok ıstıorumm orta yol olaraktaa koyu bır karamell düşünüoorumm ama yınede kararsızmm :S

mhrmhclk
6-07-08, 23:07
sucansu
bu renk?? [​IMG]
bu fotodaki renk tülin şahinin saçına daha yakın o zaman altın sarı gibi sıcak bir sarı tonunda boya al saçının bir tutamına dene ama palette i tam bilmiyorum recital preference çok açık iskandinav sarısı da olabilir mi acaba?küllümango arkadaşıma yönlendiriyorum senia.s

sucansu
cok kararsızımm yaa :1no2: napıcamm ben bu saçımı:smiley-cool:

mhrmhclk
küllümango
eğer kullu kumrala boyarsan katıe helmosun saçından daha açık bır ton olur çünkü ve dıplerinle saç uçların tam olarak aynı ton olmayabılır. bız yıne burda saçını gormeden incelemeden soyluyoruz ama isteklerine göre en tatmın edıcı olanı soylemeye çaışıyoruz
ayrıca beyaz saç konusunu ben pek bılmıyorum. genelde nötr renkler kullanılıyor ama mhrmrclk arkadaşımız bılgılendirir sanıyorum .
beyazlar için ana renkler kullanılmalıymış yani sonu 0 ile biten renkler 3.0,4.0 gibi ama moda renklerden beğendiysen o zaman yarım moda renk yarım da ana ton boya karıştırılmalıymış annen kendi saçının renginde istiyorsa belki 6 açık kaçabilir ama önerim 6.3 ü beğendiyse hem 6.3 alın hem 6.0 her ikisinden de yarım ölçek katın yani toplam gene 1 boya miktarı oluyor,o zaman hem istediği rengin yansıması olur hem de beyazları kapanır sadece yansıma renkler kapatmıyor beyazları benim genetik olarak beyazlarım var saçlarımın alt kısımlarında çikolata kahve ile işte onlar baktım tam kapanmıyor belli olmuyor ama bakınca tam diğer saçlar gibi renkli olmuyor o yuzden ana renkten destek almak gerekiyormuş istediği renk 6.3 se tabi küllüler de sorun yapmaz sanırım 5.1 i beğendiyse bence 5.0 ve 5.1 iki boya alabilirsiniz belki küllüler de beyazları tam kapatmıyordura.s

mhrmhclk
sucansu
cok kararsızımm yaa :1no2: napıcamm ben bu saçımı:smiley-cool:
canım neden değiştiriyorsun ki saçının rengini gayet hoş bence kaşlarını boyatmak istemiyorsan o renkten vazgeç diyebilirm çünkü siyah kaşla uyumsuz olabilir çok keskin renkler kaşların açık olması gerekir ama her ay kaşlarımı boyarım diyorsan ve çok istiyorsan yap araştır balyaj gibi de deneyebilirsin bence röfledeki değişik sarı tonlarıyla siyah kaş daha uyumlu duruyor böyle bakır renklerdena.s

sucansu
[​IMG] saçımdan bir örnek daaha:)

sucansu
sanırımm ben karamelden vazgecmelıyımm :KK43: bakır rennklerıne yönelmelıyımm

mhrmhclk
cnm sen sür papatya saçın bir iki ton açılsın gayet de iyi olur saçın koyu değilmiş ki gayet orta hatta koyu kumral kumrala yakın bir renk sen iki ton açsan sana yeter hiç boyama

sucansu
mhrmhclk
cnm sen sür papatya saçın bir iki ton açılsın gayet de iyi olur saçın koyu değilmiş ki gayet orta hatta koyu kumral kumrala yakın bir renk sen iki ton açsan sana yeter hiç boyama
cnmm papatya nasıl sürülüorr saça benneyaptımki o rengı kafama taktımm iştee ondan hep :)

sucansu
palette 5.7 kumrl bakırr nasıl olurr aacabaa :S

kirke
7-07-08, 08:07
arkadaslar cok acıl bılgılerınıze ıhtıyacım var butun boya markalarında kullu acık kumral 8.1 ancak palette de 9.3 aradakı fark nedır ve bıldıgım kadarıyla 3 aslında dore yansıma ben anlayamadım? yardım edermısınız?