Eşimin Mail'in de ne buldum

emine84
26-05-09, 10:05
arkadaslar ben almanyada oturuyorum esimse trde yakinda buraya gelecek ilk defa gecen gun msnini actim bur arada kusuz konusmuyoruz mailde actim baktim ......... dan msj okudum arkadas bulma sitesi ve deli oldum 20 ile 24 arasi bayan ariyom yazmis bende oraya kayitlandim daha iyi bakmak icin üye oldum ama dogru birsey bulamadim ama bana hergun ......... msj lar geliyor yani arkadas olmak icin demekki esimde arkadas ariyor yada benmi yaniliyom ben o siteden birsey anlamadim birde sizde bakarmisiniz birde esim rahmet kardesinin ismiyle giriyor birde resim bende msj yazdim ordan demekki bayan ariyon sana kolay gelsin diye isten gelince okur ancak aksam ustu sizden rica ediyom o siteye bi bakarmisiniz ben yanilmak istiyom

selin_as
canım oncelıkle emin olmasın
eşinle aran zaten bozuk iyice bozma derim
boyle seyler çok çıkıyor kızlar yazıyor buraya bazende yanılıyorlar oyuzden emino lmanı ıstıyorum
ben suan hastanedeyim açsa emin ol girerdim siteye
hemen suçlama

laz_kızı
benimd eşimin mail adresine bahsettiğin badoo sitesine üye olması için istek gönerilmişti. evet arkadaşlık sitesi bende göz atmıştım

emine84
laz_kızı
benimd eşimin mail adresine bahsettiğin badoo sitesine üye olması için istek gönerilmişti. evet arkadaşlık sitesi bende göz atmıştım
simdi ben ne yapayim birde ben oyle seye hayatta kaldiramicagimi biliyor cok kiskanc oldugumu biliyor belkide maile istek geldi ve kabul etti ama ne gerek bana yardim edin kafayi yicem

newlife
Canım ben baktım..arkadaş bulma sitesi orası..herkes aradığı özellikteki kişileri yazmış,uygun bi arkadaş arıyor..yada tanıdığın birini mail adresini yazıp,üyemi değilmi diye bakabilirsin.Anladığım kadarıyla eşin de kayıt olmuş ve arkadaş arıyor..eğlence için yaptığı kesin..arkadaş ararken aradığı kriterler önemli eşinin..

emine84
selin_as
canım oncelıkle emin olmasın
eşinle aran zaten bozuk iyice bozma derim
boyle seyler çok çıkıyor kızlar yazıyor buraya bazende yanılıyorlar oyuzden emino lmanı ıstıyorum
ben suan hastanedeyim açsa emin ol girerdim siteye
hemen suçlama
emin olmak icinde size danisiyom ama ne gerek vardi baktim ama ben o siteden birsey anlamadim tam eminde olamiyom ama ne olursa olsun oraya ne gerek uye olmak

kedijik
...........dan bana da gelıyo neredeyse hergun mail.Benım uyelıgım felan yok.Ne yazıkkı bunlar forward edılen mailler sayesınde oluyor.Alınan mail forward edılıyor,uc bes el degıstırdıkden sonra da son mailde bır suru adres oluyor.Ve bu adresler ne yazıkkı arkadaslık sıtelerı gıbı bı takım sıteler tarafından satın alınıyor.Yanı uye oldugunu dırek dusunme bununla ılgılı bı yazı var bulabılırsem kopyalayacagım buraya...

Juliet
fazla kurcalama canım üzülürsün eşinle konuşamayı dene ..

fatolina
daha emin olucak bişey yok ki ortada herşey ortada eşin siteye üye olmuş ve
20.24 arası bayan arıyorum yazmış daha ne olsun
erkek milleti işte bi küsme sırt dönme hemen arkandan iş çevirir
Allah islah etsin böylelerini

LayLayLomHop
eşinizin resmi mi var boy pos yaş vs onun özellikleri mi

emine84
Juliet
fazla kurcalama canım üzülürsün eşinle konuşamayı dene ..
esim bunu yapmis olsa bile hayatta kabullenmez ben esimi taniyorum yani ona sorsam kabul etmicek edersede bitceyini biliyor benim cok kiskanc oldugumu biliyor cunku

mavrulam
Bende şimdi erkek arkadaşımın mailini açmıştım bi baktım aynı siteden mesaj gelmiş..
Bi arkadaşı üye ol diye...
Ben takmam kafama sildim mesajları ama üye olmuş ise ve kardeşinin adı ile giriyorsa işler değişir...
Üye olmak ve girmek ayrı , siteden mesaj gelip üye ol demesi ayrı...

Princess
...... dan bana da mail geldi bir iki kere.,
ki girmişliğim yoktur.
hatta benim adıma birilerine de gidiyormuş,
princess size ......dan mesaj yolladı diye.
belki eşiniz kayıt olmamıştır spam mail falandır..

Princess
balbocEGiii
eşinizin resmi mi var boy pos yaş vs onun özellikleri mi
evet önemli olan bu.
eşinizin resimleri var mı? bilgileri doğru mu?
belki de gerçekten kardeşinin adına olan bir şeydir.

fırtınanınkızı
canım profil özelliklerine ne yazmış.
evlimi bekarmı yazmış.

gönülyarası
canım bencede fazla kurcalama...
benim bildiğim kk da site adı vermek yasak...

tatlicadiarzu
yok şekerim yok bana da geliyor o salak siteden mesajlar:icecream:
msn ile alakali adresini buluyorlar bi şekilde
gülüp geceriz eşimle biz:nazar:

emine84
kedijik
........ dan bana da gelıyo neredeyse hergun mail.Benım uyelıgım felan yok.Ne yazıkkı bunlar forward edılen mailler sayesınde oluyor.Alınan mail forward edılıyor,uc bes el degıstırdıkden sonra da son mailde bır suru adres oluyor.Ve bu adresler ne yazıkkı arkadaslık sıtelerı gıbı bı takım sıteler tarafından satın alınıyor.Yanı uye oldugunu dırek dusunme bununla ılgılı bı yazı var bulabılırsem kopyalayacagım buraya...[/QUO birkerede boyle birsey bulmustum ama o kotu kadinlar cikiyordu nasil bir msjlar geliyordu bilemessiniz agza alinmicak ve ben gene mail degordum bende konustum ona ben kayit oladim dedin kendileri yapiyor ken msj yollamak icin nerdeyse 50ytl kesiliyordedi evet dogruydu ben kizlara cevap yazamadim ama bunda nasil oluyorki kardesinin ismi geciyor yani mail deki ismi gecmesi lazim orda mailde hic biyerde kardesinin ismi gecmiyor birde sifresi baska msndeki sifresi olamsi gerekiyordu eyer kendi kayit olmasaydi

Juliet
emine84
esim bunu yapmis olsa bile hayatta kabullenmez ben esimi taniyorum yani ona sorsam kabul etmicek edersede bitceyini biliyor benim cok kiskanc oldugumu biliyor cunku

o zaman birbirinizi kandırın konuşmayın.evli barklı kadın olsun erkek olsun .

arkadaşlık sitesinde ne işi var canım.

bilmiyorum ben konuşurdum 2 gün sonra aldatıldıgı örenince daha fazla üzülmezmisin..bide seni bırakma ihtimali var tabi. o ayrı..

emine84
fırtınanınkızı
canım profil özelliklerine ne yazmış.
evlimi bekarmı yazmış.
iste onu bilmiyorum baktim ama o siteden birsey anlamadim

emine84
Princess
evet önemli olan bu.
eşinizin resimleri var mı? bilgileri doğru mu?
belki de gerçekten kardeşinin adına olan bir şeydir.
evet resmi var kardesinin olamaz cunku kardesi 2004de öldu

newlife
ya madem doymadınız karıya kıza,hovardalığa,flörte ,ne diye evleniyosnuz be kardeşimmm??? ne işin var senin arkadaş bulma sitelerinde?? neden 20-24 yaş arası bayan arıyosun?? bulunca napcan?? bu ne arsızlık yaa..ne çocukça işler..Canım kafaya takma hemen sen yine de..emin olana kadar konuşma bu konuyu eşinle..çünkü bidaha o siteye girmez ve sende aklındaki şüpheyle yaşar gidiersin..bidahaki sefere daha temkinli olur..bilmediğin bi msn alır ve ruhun duymaz..zaten uzaktasınız..potansiyel var nede olsa eşinde bu konuda..ben son noktaya kadar beklerdim şahsen..sınırlarını ne kadar aşıyo,nereye kadar ileri götürüyo bu kız arama işlerini bi öğrenir emin olurdum..

beste2006
başka bir isimle kayıt olup eşinizi denemeliydiniz. bildiğinizi belli etmek yanlış.

LayLayLomHop
beste2006
başka bir isimle kayıt olup eşinizi denemeliydiniz. bildiğinizi belli etmek yanlış.
bu şekilde daha çok yaralanır

arkadasım bilmeyecek bir şey yok sonucta türkçe site zaten
şifresiyle girin arkadslarına vs her yere tıklayın karsınıza çıkar zaten profil bilgilerim vs yazması lazım oralarda bir yerlerde

emine84
26-05-09, 11:05
beste2006 aslinda cok haklisin o sinitle aklima gelmedi keske oyle yapsaydim

LayLayLomHop
ver bişgileri ben bakım dicem ama olmuyor işte :nazar:

emine84
offff kafayi yicem ben boyle seyleri kaldiramam

nereus
emine84
arkadaslar ben almanyada oturuyorum esimse trde yakinda buraya gelecek ilk defa gecen gun msnini actim bur arada kusuz konusmuyoruz mailde actim baktim ....... dan msj okudum arkadas bulma sitesi ve deli oldum 20 ile 24 arasi bayan ariyom yazmis bende oraya kayitlandim daha iyi bakmak icin üye oldum ama dogru birsey bulamadim ama bana hergun .... msj lar geliyor yani arkadas olmak icin demekki esimde arkadas ariyor yada benmi yaniliyom ben o siteden birsey anlamadim birde sizde bakarmisiniz birde esim rahmet kardesinin ismiyle giriyor birde resim bende msj yazdim ordan demekki bayan ariyon sana kolay gelsin diye isten gelince okur ancak aksam ustu sizden rica ediyom o siteye bi bakarmisiniz ben yanilmak istiyom
canım benimde başıma geldii
o mesaj gelince tepem attı ama ben şöyle yaptım gelen mail adresine kaşılık başta üye
ol falan var ya hani
normal üye olur gibi yaptımm gelen mail adresini yazdım üye olmamıştı öyle içim rahatladı benim yani
ben tam üyelik kurmadım tabii
mail adresinin kayıtlı olmadığını anlayınca kapattım hemen dene istersen bir üyemi değilmi öğrenirsin bu şekilde

gönülyarası
arkadaşım eşin üye olmamıştır..msn adreslerini çalıp oraya üye yapıyorlar...
üye olmadığım halde başka bi arkadaşlık sitesinden banada geliyo...

LayLayLomHop
nereus
canım benimde başıma geldii
o mesaj gelince tepem attı ama ben şöyle yaptım gelen mail adresine kaşılık başta üye
ol falan var ya hani
normal üye olur gibi yaptımm gelen mail adresini yazdım üye olmamıştı öyle içim rahatladı benim yani
ben tam üyelik kurmadım tabii
mail adresinin kayıtlı olmadığını anlayınca kapattım hemen dene istersen bir üyemi değilmi öğrenirsin bu şekilde
üyeymiş zaten resmi bile varmış daha ne emin oalcakki

emine84
yazdim onun msndeki kayitli olan arkadaslari cikti nedemek ben anlayamadim

EU3
Site zaten türkçe oradaki bilgilere bakıp üye olup olmadığını zaten anlarsın;ama 20-24 yaş arası bayan arıyorum dediğine göre ve kardeşinin resmini koyduğuna göre üye olmuş belli.ısterse bilgiler doğru yada yanlış olsun.Bir çok kişi bunları doğru sanacaktır o sitede...

Nadas
şu sıralar öyle yayıldı ki bu site..
bana da çk geliyor ..... diye bir siteden mail
bir isim var altında sana mesaj bıraktı falan yazıyor
bence boşuna günahını alıyorsunuz adamın o maiiller reklam amaçlı herkese geliyor

newlife
adam üyeymiş kızlar..Davet maili filan değil yani..resmi bile varmış profilinde..20-24 yaş arası bayan arıyorum diye eklemiş profiline..Ölen kardeşinin adıyla üye olmuş..

sweety_eva
emine84 önce bi sakin ol
bu tür mailler herkese geliyor
eşinin üyeliği olduğu anlamına gelmez bu sen yanlış anlamış olmalısın
başkası davet gönderince listesindeki herkesin mailine gidiyor bunlar.

anladın mı?

yeşşim
kusura bakma canımcım ben bakamayacağım çünkü bana yapılmasını istemediğim şeyi bende yapmam
şu erkekler ne kadar salak bir millet ya evli barklı adam ne işin var senin arkadaşlık sitesinde

yeşşim
emine canom sen eşinle konuş en doğrusu bu

nereus
balbocEGiii
üyeymiş zaten resmi bile varmış daha ne emin oalcakki
aa canım ben üyemi değilmi diye anlamıştımm :eek:

ilksen_77
Anlamadığım adam aldatmaya teşebbüs ediyor bazı arkadaşlar büyütme diyor; ne yapsın aramız bozulmasın diye gözmü yumsun? Midesi alabilirmi o adamla birlikteyken?

EU3
ne denilir bilemiyorum ama bence bu tarz şeylere hiç gerek yok yüzyüze yada telefonda açar direk sorarsın...tabiki inkar edecektir ama içten içe utanacaktır eminim.hiç birşeyden emin olmadan lütfen zedelemeyin ilişkinizi:teselli:

Borzo
Daha öncede buna benzer bir konu açmıştı arkadaşımız ve bende bir deneyimimi yazmıştım..
Aynı olay benimde geçen sene başıma gelmişti..

Eşimin mail kutusunda arkadaşlık sitesini gördüm.
Şifresini tekrar istedim ve siteye giriş yaptım
Baktım hatun arıyorum demiş.

Ne yaptım ben sizce..Ne kendimi parçaladım nede Kocamı..

Açtım siteyi girdim profiline
Yazdım 1,30 boy 200 kilo eşimi sanal ortamda aldatmaya meyilli Bir Eşşeğim Hatta şirreğim yazdım..

Şirrrek resmini ekledim foto olarakta...
Kapadım çıktım..

Bakmış akşam geldi af falan filan..
Bir dahada hayatta yapmaz zaten..

EU3
barzey
Daha öncede buna benzer bir konu açmıştı arkadaşımız ve bende bir deneyimimi yazmıştım..

Yazdım 1,30 boy 200 kilo eşimi sanal ortamda aldatmaya meyilli Bir Eşşeğim Hatta şirreğim yazdım..

Kapadım çıktım..

bravo tebrik ederima.s.

EU3
barzey

Kapadım çıktım..

Süpermiş... alkisalkisalkis Bir daha yapamayacak olması da daha da güzel tabii...

PurpleRain
doğrudan eşinizle konuşmalısınız, eğer oraya girip de bir de kriter yazıp eş arıyorsa artık yapacak bir şey yok.

emine84
ya arkadaslar bu erkekler nasil birseyler ben esime bakmaya doyamiyorum benim esimse yaptigina bak bu konuyu onla konusmak bile istemiyorum duycagim seyleri biliyom ...akli cikm aya caliscak ben ozaman daha cok delircem ben onun icin vize kagitlariyla urasayim o sie arkadas arasin keske onu deneseydim aslinda ozaman anlardim manyak kafam bana karsilik verirse kesin aldatiyor derdim boyle dusunceyime yapsaydim keske

EU3
emine84
ya arkadaslar bu erkekler nasil birseyler ben esime bakmaya doyamiyorum benim esimse yaptigina bak bu konuyu onla konusmak bile istemiyorum duycagim seyleri biliyom ...akli cikm aya caliscak ben ozaman daha cok delircem ben onun icin vize kagitlariyla urasayim o sie arkadas arasin keske onu deneseydim aslinda ozaman anlardim manyak kafam bana karsilik verirse kesin aldatiyor derdim boyle dusunceyime yapsaydim keske
tabiki aldatması güzel bişey değil kesinlikle onaylamıyorum ama ona yeterli olmaya çalışın lütfen herşeyi karşı tarafta aramayın.erkekler aç yaratıklardır.herşeyden gözünü doyurmak gerekiyor...mesela ben bi aralar erkek arkadaşımı o kadar cok arıyordumki artık bıktırdım ve ne birini aramak nede aranmak istiyor böylece ufak bir önlem almş oldum...yani demek istediğim erkeklerin yapmaya meilli olduğu şeylerden bıktırmak bir çözüm olabilir.yerimseniben

LayLayLomHop
emine84
neden ayrı şehirlerde ve neden küssünüz?

PurpleRain
MASUMCA
tabiki aldatması güzel bişey değil kesinlikle onaylamıyorum ama ona yeterli olmaya çalışın lütfen herşeyi karşı tarafta aramayın.erkekler aç yaratıklardır.herşeyden gözünü doyurmak gerekiyor...mesela ben bi aralar erkek arkadaşımı o kadar cok arıyordumki artık bıktırdım ve ne birini aramak nede aranmak istiyor böylece ufak bir önlem almş oldum...yani demek istediğim erkeklerin yapmaya meilli olduğu şeylerden bıktırmak bir çözüm olabilir.yerimseniben
kesinlikle katılmıyorum arkadaşım, yeterli olmaya çalışmak nasıl oluyor?
kadın erkeğe yeterli olmazsa erkek de meyillidir yapabilir mi demek, bence bu çok yanlış bir düşünce benneyaptımki
ilişki ya da evlilik iki kişiliktir ve sürekli birinin kendini diğerine beğendirmesiyle süremez, önemli olan birbirini her haliyle sevmek ve kabul etmek :1closedeyes:
yoksa bir kişi diğerinin uydusu gibi onun etrafında döner durur fisfisfis

Juliet
26-05-09, 12:05
tuce
kesinlikle katılmıyorum arkadaşım, yeterli olmaya çalışmak nasıl oluyor?
kadın erkeğe yeterli olmazsa erkek de meyillidir yapabilir mi demek, bence bu çok yanlış bir düşünce benneyaptımki
ilişki ya da evlilik iki kişiliktir ve sürekli birinin kendini diğerine beğendirmesiyle süremez, önemli olan birbirini her haliyle sevmek ve kabul etmek :1closedeyes:
yoksa bir kişi diğerinin uydusu gibi onun etrafında döner durur fisfisfis

tamamen katılıyorum ya mecburmuyum sürek kaçtı kaçacak die kendimi paralamaya...alkisalkisalkis

emine84
26-05-09, 12:05
ne olursa olsun ben kaldiramiyorum ben ona yetmiyommu ki kalkip arkadas sitelerinde takiliyor