TEST

Gebelik testi kullananlar buraya

laubali
15-06-09, 19:06
Ikimizin adet tarihi ayniydi hayret benimki nas: nasil böyle erken geldi :uhm: Neyse zaten persembe doktorum var artik bu tüplerimi kapatmanin zamani geldi :eek:klava: Ayni yastayiz canim bizde 7 yillik evliyiz ve 6 senedir ugrasiyoruz, bütün tedavilerden gectik hemde haddinden coooook yaptirdik. Cikolata hastasiyim ama sebep olarak görmüyorlar. Sasirmis durumdayim, sanki cikmaz bir kuyunun icine düstüm, napalim allah büyüktür vardir elbet bir bildigi. Masallah sen erkenden anne olmusun ne mutlu sana bak ben hala birinci icin ugrasiyorum, harcamadigimiz para kalmadi ama derdimize derman bulamadik rabbim dermanini verir insallah yakinda. Istanbullumusun sen?

ozlemcano
15-06-09, 19:06
laubali
Ikimizin adet tarihi ayniydi hayret benimki nas: nasil böyle erken geldi :uhm: Neyse zaten persembe doktorum var artik bu tüplerimi kapatmanin zamani geldi :eek:klava: Ayni yastayiz canim bizde 7 yillik evliyiz ve 6 senedir ugrasiyoruz, bütün tedavilerden gectik hemde haddinden coooook yaptirdik. Cikolata hastasiyim ama sebep olarak görmüyorlar. Sasirmis durumdayim, sanki cikmaz bir kuyunun icine düstüm, napalim allah büyüktür vardir elbet bir bildigi. Masallah sen erkenden anne olmusun ne mutlu sana bak ben hala birinci icin ugrasiyorum, harcamadigimiz para kalmadi ama derdimize derman bulamadik rabbim dermanini verir insallah yakinda. Istanbullumusun sen?
selam canim benim sana bi tavsiyem var ve bu cikolataya cok faydasi var sogan kuru cok ve cok faydasi oluyo orta boy sogani sicak suyun icine koyuyosun ve 5 dk kaynatiyosun iliyana kadar bekletiyosun sabah aksam yemekten 10 dk once iciyorsun ama bu kuru her seferinde taze hazirliyorsun sabahta aksamada 15 gun tekrarliyorsun 15 gun sonra birakiyorsun faydasini goreceksin

laubali
15-06-09, 20:06
ozlemcano ilgin icin cok sagol arkadasim, iki ay denedim, ilk 15 gün bu ay 10 gün ve simdi adetim malesef coook erken geldi. Belki buda iyiye isarettir ama adet agrilarim hala gecmedi cok sanci cekiyorum. Valla insan bu kadar seye nasil alisabilir bilmiyorumki. Bundan sonraki hedefim doktorumla konusmak artik ne olacaksa olacagina varsin.

ebruli22
adetin erken geldi kız...ya ne oluyor bize,seninki erken geldi,benimki hala gelmedi..ama gelecak galiba,bir batmalar başlamışve göğüslerim alt kısımı çok arıyor

laubali
Sorma canim bende sasirdim 5 gün erken geldi, bayaga bir erken anliyacan. Belki sogan kürü yüzünden fisfisfis Gerci ben anladim gelecegini 3 gün önce atesim 36,7 2 gün önce 36,4´e düstü bugünde 36,3 oldu yani bildim bide adet agrilarim dünden beri vardi. Atesine baktinmi sen peki? Gercektende ise yariyor ya.

ebruli22
baktım cnm..bügün 36.6 çiktı,yarın sabah da bakacam eğer düşerse demeki bende adet olacam...inşallah bu soğan kürü işe yarıyor sana canım,belki tüplerini bağlanmaya gerek kalmıyecak

laubali
Mutlaka yarinde ölc ve gelecek günde ölc. Ates ölcümü inan sana vucudundaki durumu canli canli bildiriyor :teselli: Yaa insallah öyledir canim, 2 ay kullandim artik daha kullanmiyacam zaten fazlasida zararmis.

footstool
evet canım ıstbuldayım basak sehıde oturuyorum merak etme ınanıyorum anne olacaksın cabaların bosa cıkmaz ınsallah kayınvalıdemler arabıstanda yasıyolar umreye gıttıklerınde soylıcem senın ıcın dua etsınler ınsallah uc aylara gırıyoruz bol bol dua et rabbımden ıste mubarekgunlerde rabbın gerı cevırmez duaları

footstool
bu ates olayını yenı duydum bır haftadır olcuyorum aksamlar hep 37 cıkıyo yanı bu ne anlama gelıyo

ebruli22
15-06-09, 21:06
akşamları benimde 37.3,sabah yataktan kakmadan once olçmen lazım..ben 1 haftadır ölçüyorum hep 36.7

laubali
Allah razi olsun canim benim, düsünmen bile yeter ne kadar iyisin sen böyleeee hihoyyyt Bayramdan sonra esim ile Dubai´ye gidecegiz ordanda belki ümre gezisi yapariz, insallah nasip olur dedigin gibi bide mübarek aylara giriyoruz allahim hepimizin dualarini kabul etsin.
Canim atesini sabah kalkmadan ölcüyorsun aksam ölcümü sayilmiyor. Herkesinki cünkü yüksek cikiyor aksamlari aktiv olundugu icin. Bi yarin sabah sende ölc meraak ettim simdi :)

laubali
Eylül 2008 ve Subat 2009´da Istanbula gelip 7. ve 8. tüp bebek denememi yaptirmistim. Ikiside tutmadi. Bir umut daha kaydi anliyacaginiz. Türkiye bi baska dedik tasi topragi öyle zaten ama doktorlarida öyle bildik, olmadi iste. Nasip kismet degilmis. Ama Istanbulu cooook seviyorum, 7 kere geldim gezmeye, ve doyamadim hala

footstool
16-06-09, 07:06
saol canım sende cok ıyısın ınsallah gıdersın ve duaların kabul olur ıst cok guzeldır.nerede oturuyorsun.bu arada sabah atesım 36.7 yenı kalktıgım ıcın yenı olctum

laubali
16-06-09, 09:06
Günaydin kizlar

laubali
Footstool ben Danimarkada yasiyorum. Istanbulu 4 yil önce tatil amacli secmistik ve zaten arkasida geldi cünkü hic birakamadik tekrar :) Devamli Sultanahmet´te kaldik ama cok yerleri gezdik, artik bu sene degisiklik olsun diye baska yere gidecegiz. Bu arada ates ölcmeye devam, güzel gidiyor :icecream:

ozlemcano
gunaydin cnm

laubali
nasilsin ozlemcano?

ozlemcano
laubali
nasilsin ozlemcano?
iyiyim demeyi cok istrdim ama hic iyi degilim cok kotu sekilde usutmusm grip oldum duramiyorum hapsurmaktan ya sen nasilsin

ozlemcano
anladigim kadariyla sende dis ulkedesin benim gibi orada mi dogdun sonradan mi gittin?

laubali
Ah kiyamam canim cok gecmis olsun a.s.dogma büyüme buraliyim, sende öylesin galiba? Hollandada coook akrabamiz var Eindhoven ve Rotterdam´da. Sen neresinden?

ozlemcano
ben den haag dayim ama rotterdamda calisiyorum yok ben gelin geldim buraya 3 sene oldu 4 senelik evliyim bu arada guzel dileklerin ici tesekkur edrim eeee hollanda havasi duymussundur belki nasil oldugunu mahvediyo bi sicak bi soguk

...nur...
ebruli22
değer 3.0 mu,kız sen 2 gün sonra bi tekrarlatsana bu testi bakalım,yükselecek gibime geldi...belki geç dölenme oldu tam çikmamış
canım ya ben de hala bişi yok yani adet olmadım ve ne zamandırda giremiyodum buraya doktor gebelik yok dedi ve ilaç verdi adetim gelsin die yaaaaaaaa ben o ilacı dünden beri içyorum ya dediğin gibi bişeyse kahrolurum

...nur...
merhaba kızlar kafam çok karıştı ya laubali bi akıl ver ya :KK43:

laubali
Simdi havasi nasil bilmiyorum ama 14 gün önce ailem dügüne gelmislerdi oraya, sebze, meyve cok ucuz diyorlardi. Danimarkada yasamak gercektende hem zor hemde pahali. Gerci ona göre maas verselerde, hepsi kiraya gidiyor avucta geriye pek bisey kalmiyor. Eee alisa bildinmi peki, TR´yi birakip oraya gelmek nasilmis?

ozlemcano
...nur...
canım ya ben de hala bişi yok yani adet olmadım ve ne zamandırda giremiyodum buraya doktor gebelik yok dedi ve ilaç verdi adetim gelsin die yaaaaaaaa ben o ilacı dünden beri içyorum ya dediğin gibi bişeyse kahrolurum
neden kendin birdaha test yapmayi denemiyosun nur

laubali
...nur...
merhaba kızlar kafam çok karıştı ya laubali bi akıl ver ya :KK43:
Ates ölctünmü`? Bakta bi söyle hemencik

...nur...
16-06-09, 10:06
özlemcano test yaptım ama hep negatif dün bıraktım test yapmayı ee doktorda yok deyince ben de hapı içtim

ozlemcano
simdi atesini olcse belli olurmuki gec degilmi sabah yapmasi gerekmiyomu ki

ozlemcano
hayirlisi canim uzme kendini belki adet tarihi atlama yapiyodur hep duzenli olurmusun

...nur...
ateş ölçerim yok canım benim ama normalim herhalde

laubali
Nur bence öyle evde pöl pöl oturacagina git doktora ultrasona alsin seni, belki kist falan olmustur. Madem gebelik yok, adette gelmiyor allah göstermesin baska bisey cikarda. Kendini evde bosuna yipratma biran önce iceriye bi baksinlar ne var ne yok anlasilir. Sonrada artik ilacina devam edersin.

laubali
Valla kizdim :eek:klava: bak kac gün gecikmis. Sadece bi kan testi ile kalirmi bu böyle. Hadi bakeeem sen doktora ve niye kanamamisin bi anlasinlar. Durduk yerede ilac verilip al bunu sonra kanarsin denilmez. Aha bide kist olduysa.

...nur...
belkide dediğingibidir özlemcano adetlerim düzenlidir bu ikinci oluşu bide ilk evlendiğimde olmuştu ozamanda kist vardı tedavi oldum ve yeni baktırdım tekrarlamışmı die yok

ozlemcano
Atesını neredn olcuyosun

...nur...
laubali ovülasyondan 29 30 gün önce baktırdım kist yok herşeyim normal herhalde buaydaha çok istedim hamile kalmayı pskolojik mirmirmirmir

ozlemcano
Bu bendede cok olur bıldıgım kadarıyla her 6 ayda bır adetın de ya gecıkme olur yada erken cunkı tarıh atlatırmıs yanı tum sene boyunca aynı tarıhte adet gormezmıssın 6 ayda degısırmıs boyle duymustum ama gercemı mılmıyorum

...nur...
hani şu hastanelerde koltukaltından olan var ya onla bakıyodum ateşime ama kırdım canımonuben şimdi bakamıyorum

laubali
Canim kist dedigin zaten aniden olusu veriyor, ne zaman nerde cikacagi belli degilki. Bende kist hastasiyim, bi var bi yok. Eger sulu kist geldiyse onu yok etmesi kolay olur. Yinede bence bu kadar beklemisin biraz daha bekle sonra o ilaci al. Psikolojik oldugunuda sanmam, ben 6 yildir istiyorum her ay basbakan gibi gelir benimkisi, sadece 2 sefer sapitti oda kist yüzünden, biri 3 ay sürdü digeri 14 gün sonra adet oldum. Megersem kist varmis her ikisinde. Ayni senin gibi kanda baktirdim, yok, idrarda yok.

laubali
Kizlar sohbete doyum olmaz sizlerle, ama benim ise cikmam lazim. Allaha emanet olun.

ozlemcano
Sagol canım sende allah a emanet ol

...nur...
tamam canım sen de Allaha emenet ol inş bişeyim yoktur ben bidaha doktora gideyim bakalım k.ç.i.b. bb

ebruli22
16-06-09, 11:06
slm kızlar nasılsınız....nur sana ilaç mı verdi...ben 2 sene once boyle bir durum yaşadım,dr.bişey yok dedi ilaç al dedi,adet sokturucu,ilaç da içtım ve bebeğimi kaybettim..inşallah sende bişey yok...galiba bende kırmızı kart görecam...ateşim 3 gün once 36.7,dün 36.6 ve bugun 36.5 mafoldumben yavaş yavaş düşüyor galiba

footstool
16-06-09, 12:06
laubalı bugun test aldım yanımda goturmek ıcın bırtanede fazladan aldım ama bu sefer ucuz lardan aldım veeeeeeeee ıkıncı cızgı bırazdaha belırgın cıktı

sirinee
16-06-09, 13:06
seam kızlar ben yeni katıldım aranıza

sirinee
16-06-09, 13:06
az önce test yaptım tek çizgi çıktı adetime 5 gün var daha o yüzdenmi çıkmadı acaba çatlatma iğnesi oldum bekliom ya kızlar

footstool
16-06-09, 15:06
bende 6 gun kala yaptım cıkmadı sonra 5 gun hasstesten yaptım cok sılık ıkıncı cızgı cıktı sonra bugun yaptım 3 4 kala ucuz teslerden ıkıncı cızgı daha belırgın cıktı.oyuzden umıdını kaybetme daha var

laubali
16-06-09, 17:06
Footstool ne güzel ya bak hamilesin, allahim ikinciyide kucagina almayi nasip etsin insallah:Saruboceq: Cok ballisin valla sırnaşık şey

laubali
sirinee simdi bisey cikmaasi normaldir, catlatma ignesinin etkisi yoktur olsaydi ikinci cizgi silik cikardi cünkü o ignedeki sivi hamilelik hormonu salgiliyor, demekki onun etkisi gecmis. Bir kac gün daha bekle insallah hamilesindir. Tedavimi oldun?

ebruli22
footstool
bende 6 gun kala yaptım cıkmadı sonra 5 gun hasstesten yaptım cok sılık ıkıncı cızgı cıktı sonra bugun yaptım 3 4 kala ucuz teslerden ıkıncı cızgı daha belırgın cıktı.oyuzden umıdını kaybetme daha var
cnm tebrik ederim...Allah kucagina almayi nasip etsin insallah :Saruboceq:

laubali
16-06-09, 18:06
EBRU--- insallah bizde anne olacagiz bu kadar yil bekledik rabbim bize sabir verdi geriside gelir insallah:Saruboceq: inancimizi ve umudumuzu kaybetmeyelim