Burnu Estetikli ünlüleri tartışalım (Resimli)En çok beğendiğiniz ünlü kim ?

SezosSs
20-07-09, 15:07
angel_angel
işte betül demir burnu estetikli
fena sayilmaz betül demirin burnu, ben anlamistim ilk gördügümde hemen estetik oldugunu, gayet hos duruyo bencesırnaşık şey

SezosSs
twetty84
yanaklarındada botox mu denir silikon mu neyse işte ondan var canım :)
aa olabilir bak, ama burnunun estetik olmadigini biliyorum belli oluyor cünkü olmadigi.. ama genede bu ünlülerin isine belli olmazzzyerimseniben

SezosSs
mbildi
çok yıllar önce bir magazin programında estetikli ünlüleri tartışırlarken hülya avşar da vardı
içlerinde onunda burnunun estetikli olduğunu söylemişlerdi hatta burnunu kuş gagası
kadar bırakılmış gibi ifadeler kullanılmıştı
ben inanmiyorum estetikli olduguna, cünkü eski filimlerdede bakarsaniz cok güzelmis bebek gibi hemde.. hem rahmetli emral avsarinda burnu cok güzeldi hülya avsarin aynisiydi... annesine cekmis yaniyerimseniben

EU3
20-07-09, 16:07
ebru gündes bi ara dudaklarını sisirtmisti gecici bir seydi sanırım sonra düzeldi :KK70: ama burnu kesinlikle estetik degil, yanaklarında da bir sey var mı bilemem ama eskiden cok zayıftı hemde baya bi zayıf kilo alınca yanaklarda ona orantılı olarak sismis olabilir

Gamzei
20-07-09, 17:07
hülya avşarın burnu estetik değilki..

balea
20-07-09, 19:07
bence yok sanki. yada makyajlami biseyler gölgeliorlar ne

Dolcissimo
20-07-09, 20:07

Kızlar biraz salak ama yapan güzel yapmış burunları

Dolcissimo

Bence medyadaki en güzel burun dr.u kim biliyo musunuz?

Gamzei
Dolcissimo

ıyy hiç güzel değil ki burunları bence,kağıt gibi cok basık:1ninca:

Gamzei
aysun kayacınınkinde de yamukluk var.ama şekil olarak iyi.
kilo alınca cok şeker oldu aysun,dudaklarının ördekliği bile gözüme batmıyo:eek:

EU3
20-07-09, 21:07
Dolcissimo

bence güzel degil...yüzüne hic uymuyor...kafamçokkarıştı ve sag burun kanadi kaymis sanki...:S

EU3
20-07-09, 21:07
Dolcissimo

burun ile alakali degil ama...kirmizi erkek mi herneyse makyajini kim yapti merak ediyorum...:p

masumpapatya
21-07-09, 12:07
yok erkek değil insan kokteyli:eek:klava:

mostmore
neresi güzel o kızların burunları yaaa..çok kötü bence..direk ben estetetiğim diyor..

mostmore
SezosSs
canim ebru gündesin burnu estetikli degilki... sadece gögüslerinde silikon var ve dislerini yaptirdi..
arkadaşlar ebru gündeşin burnu estetik....eski fotolarını bulunda bi bakın lütfen..:eek:lmaz:

SezosSs
Dolcissimo

bunun burnunu bende cok begeniyorum valla hele önde cok tatli duruyo... ben önden bakildiginda burun deliklerinin görünmesini seviyorum yaa neyazikki bende öyle degil :KK43:(

masumpapatya
ebru gündeşin burnu tam bi muamma oldu
burda delikleri biraz daha geniş gibi

SezosSs
Tumena
burun ile alakali degil ama...kirmizi erkek mi herneyse makyajini kim yapti merak ediyorum...:p
evet cok igrencccc

lepi
Tumena
Bülent ersoy yapmış belli değil mi:icecream::icecream:​

SezosSs
Dolcissimo

catlak kardeslerkaydirigubbakcemile3... bunlarin burnunu hic begenmiyorum ceylaninkinden farksiz...

nilufer06
21-07-09, 13:07
SezosSs
evetttt bende acaip begeniyorum onun burnunu yaa doktoru kim acaba???
Dr. Ayşen Bilge Sezgin miş.

SezosSs
21-07-09, 20:07
nilufer06
Dr. Ayşen Bilge Sezgin miş.
ayy o doktor hanima baktim ben internetten ama nerdeyse hic bi bilgi yok hakkinda yaafisfisfis

EU3
21-07-09, 20:07
SezosSs
ayy o doktor hanima baktim ben internetten ama nerdeyse hic bi bilgi yok hakkinda yaafisfisfis
merakli melahat seni...kaydirigubbakcemile3

spring352009
22-07-09, 06:07
en önemli ve en çok estetik yapan kadınları atlıyorsunuz eskilerden ajda pekkan gönül yazar emel sayın... yenilerden hande ataizi özlem savaş gizem özdilli ece gürsel tuğba (ama rafet el romanın karısıydı hani karışmasın tubalar )ve sevdaaa demirellllll hatta daha sayamadığım nicesi.petek dinçöz o eski haliyle biliyorum.bizim oturduğumuz muhittte bitirdi liseyi.tabi bitirdi bile denemez..çiğli evka 2 teğmen ali rıza akıncı lisesinde okudu..bizim muhitten çıktı gitti istanbula..ama ünlenmeden evel estetiklerini olmuştu bile

kaiti
22-07-09, 10:07
peki eski hali nasıldı nette resmini gördüm ama siz canlı gördünüz yorumunuz farklı olur şişmanmış galiba doğrumu

masumpapatya
22-07-09, 14:07
gönül yazar

spring352009
22-07-09, 15:07
kaiti
peki eski hali nasıldı nette resmini gördüm ama siz canlı gördünüz yorumunuz farklı olur şişmanmış galiba doğrumu
boylu posluydu ama hantaldı.ayrıca çok fazla ergenlik sivilcesi ardı.yüzünde.hatta amatör kamerayla o yıllarda çekilmiş görüntüleri hep yayınlandı.burnu kemerliydi.yüzü yine güzelceneydi ama petekte çok işlem var..ben yağ aldırdığını ve silikon yaptırdığınıda düşünüyorum çünküçokk çok değişiklik var kendisinde.saçları kestane rengi yine sırtına kadar inerdi.burnu uzuncana ve kemerli hantal bi kilosu vardı..yüzü şimdiki halinden daha dolgundu.ama değişmeyen tek şey o gülüşü..

spring352009
arkadaşlar para insanı güzellik kraliçesine çevirebiliyor yaniii.günümüzdegüzellik paraya bakar oldu..petek dinçöz meselaaa..inanın etrafta çok sıradan gördüğümz orta tipte biriydi hatta vasattı bi tek boyu allah vergisi...ama şimdi taş bebek diye anılıyor.yani bunun sebebi para değilde neee sizce?? fikri olan varmı

spring352009
bana göre eskilerden yada yenilerden farketmez ama estetik olan ama çok başarılı sonuçlar alan iki kadın sanatçı tanıyorum türkan şoray ve emel sayın sanki bu iki sanatçı bu burunla doğmuş gibiler o kadar doğal yanii..ikisinin de burnu muhteşem eski hallerine baktığımızda o eski zamanlarda böyle daha güzel burunlar yapılıyormuş ..ama günümüzde doktorlarda çoğalmasına rağmen estetik mağduru gezen o kadar çok insan varkiii..ünlü yada ünsüz farketmiyor

spring352009
22-07-09, 20:07
anybady here??*

balea
22-07-09, 22:07
ya ben aysun un estetikli halini hicc begenmyiorum. eski hali binkat daha iyimis gibime gelyior. burnu yamukk asiiri belli esetik oldugu, dudaklari da malum....

eski hali daha iyi

EU2
23-07-09, 05:07
petek dinçözz :lepi:
zaten dr uma belirtmiştim onunki gibi olsun diye şakkıdı
oda bana onun yuz hatları farklı senin farklı onun gibi olmaz ama ona yakın olabilir demişti hihoyyyt

SezosSs
23-07-09, 08:07
spring352009
bana göre eskilerden yada yenilerden farketmez ama estetik olan ama çok başarılı sonuçlar alan iki kadın sanatçı tanıyorum türkan şoray ve emel sayın sanki bu iki sanatçı bu burunla doğmuş gibiler o kadar doğal yanii..ikisinin de burnu muhteşem eski hallerine baktığımızda o eski zamanlarda böyle daha güzel burunlar yapılıyormuş ..ama günümüzde doktorlarda çoğalmasına rağmen estetik mağduru gezen o kadar çok insan varkiii..ünlü yada ünsüz farketmiyor
cok güzel yazmissin valla:))) benimde en cok begendigim burunlar emel sayin veeeee türkan soray hastayim zaten o kadina, güzelligine herseyinezemuszemus cok güzelll.... emel sayinda hala cok güzel gecen reportaji vardi izledim burnu okadar tatliki tam benim istedigim gibi, ajda pekkanda var mesela onunkide fena sayilmaz ya...CADIARZU

SezosSs
23-07-09, 08:07
Tumena
merakli melahat seni...kaydirigubbakcemile3
valla haklisin cok merakliyim:kedi: ama napim yaaakaydirigubbakcemile3

balea
23-07-09, 14:07
eveeet türkn sorayin burnu cok harikaa..sanirim bu amelyiatan önceki hali

buda sonrasi

SezosSs
23-07-09, 18:07
türkan soray her haliyle mükemmel valla:lepi:

masumpapatya
23-07-09, 19:07
türkan şorayın bu gösterdiğiniz resimleri estetikli hali bunlar çok eski resimleri değilki..
daha genç kızken burnunu yapmış, daha eski bi fotosu vardı orda burun ucu baya düşüktü bulabilirsem eklerim

balea
23-07-09, 19:07
burda da burnunun ucu düsük. hem alttaki ikinci resimde de estetikten sonra yazio zaten. birde bi eski siyahbeyaz filmi war orda da burnu dogaldi

volvoxx
24-07-09, 08:07
bence türkiyede en kötü burun tanyelinin burnu olmuş maykıl ceksına çevirmişler kadını :)hele ki son zamanlarda ve sıla da estetik yaptrmış öyle tahmin ediyorum kemerliydi burnu ve ona çok yakışıyordu ama son klibi inşallah ta burnu altı kötü estetiklii yan proflde artık kemerlii değil

spring352009
SezosSs
cok güzel yazmissin valla:))) benimde en cok begendigim burunlar emel sayin veeeee türkan soray hastayim zaten o kadina, güzelligine herseyinezemuszemus cok güzelll.... emel sayinda hala cok güzel gecen reportaji vardi izledim burnu okadar tatliki tam benim istedigim gibi, ajda pekkanda var mesela onunkide fena sayilmaz ya...CADIARZU
canım ajda pekkanı son dönemlerde tv de daha sık görür olduk.mesela geçen günlerde bir kaç kez canlı yayında bazı programlara katıldı. valal o kadar surat ifadesiz yüzde hiç bir yeri hareket etmiyor.ne bileyimm bana çok itici geldi.tabi belki burnu tek başına güzel bişekil amaaaa yinede estetik her halinden belli oluyor.ve çok abartılmış olması lazım.korkuyorm bu kadında estetik ameliyat masalarında kalmasın...yazık ya bu kadar operasyona yüzmü dayanır.michael jackson u aratmıyor valla..ee artık çok yaşlandı annem diyorki ben çocukken bile o vardı..ee düşünün yaşı bence altmışı çok tan aştı ..gönülyazarla aynı yaşlardalar..yeter diyip ARTIK O YAŞIN TADINI ÇIKARMAMLILAR BENCE.hiç bir estetik insana gençliğideki yüzü veremezz..

spring352009
balea aysun kayacı hakkında o kadar haklısınki.o kız çok şekerdi burnundaki hafif kemere rağmen çok güzeldi.ama bakıyorum da o doğallıktan eser kalmaış.onun bu forumda burnunu beğenen arkadaşlara şaşıyorum.kızın yüzünde emanet gibi duruyor .gerçekten oynanmaktan artık şekil bozuklukları belirgin leşmeye başladı..hem o burun onun yüzüne gitmediği gibi doğallığını da bozdu.güzel görünüyor ama ne bileyim bişeyler eksikkk..tarif edemiyorum.ama bu doğalla sunni arasındaki belirgin farktan kaynaklanıyor insanda bişeyler eksiliyor o doğal güzelliği gidior..ee kul yapısı ile allah yapısı arasındaki farkk bu olsa gerekk..ama şuna karşı değilim çok çirkin kemerli sorunlu burunlr gerçekten eskisinden güzel oluyor.ama bu kızın ihtiyacı yoktu buna..zevkinden oldu...

spring352009
masumpapatya
türkan şorayın bu gösterdiğiniz resimleri estetikli hali bunlar çok eski resimleri değilki..
daha genç kızken burnunu yapmış, daha eski bi fotosu vardı orda burun ucu baya düşüktü bulabilirsem eklerim
evet haklısın trkan şorayın iki resmide burda estetikten sonraki hali.. ancak estetiksiz halini o siyah beyaz eski filmlerde görürsünüz.hatta tanıyamazsınız bile aaaaa dersinizz.kanca gibi burnu varmış.allah onu yapan doktora ne müthiş bi estetik duygusu vermiş..hatta rahmetli olmuştur o doktor..niye şimdilerde böyle doktorlar yok

spring352009
arkadaşlar dedğim gibi artık etrafta çok doğal insan kalmıcak.valla nerdeyse ameliyattan vazgeçicem.ünlüolsun sıradan vatandaş olsun dikkat eder oldum herkez estetikk..özellikle burun bariz belli oluyor ya..bu kadar çok estetikli gezen var ama çoğu kötü estetikli..hemen belli oluyor bıçak izimi denir hani özellikle burun ucunda ki kısım böyle yontulmuş gibi duran okadar insan varki darbeleri bilebelli..hani bu gün hangi doktor emel sayın yada türkan şoray gibi burun yapabiliyor.bence onlar çok doğal görünüyor.yeni doktorlarda var bi eksiklik ben anlamadım gitti..teknoloji ilerledikçe estetik anlayışımızda geriyemi gidiyoruz nedirr???

balea
24-07-09, 10:07
spring352009
balea aysun kayacı hakkında o kadar haklısınki.o kız çok şekerdi burnundaki hafif kemere rağmen çok güzeldi.ama bakıyorum da o doğallıktan eser kalmaış.onun bu forumda burnunu beğenen arkadaşlara şaşıyorum.kızın yüzünde emanet gibi duruyor .gerçekten oynanmaktan artık şekil bozuklukları belirgin leşmeye başladı..hem o burun onun yüzüne gitmediği gibi doğallığını da bozdu.güzel görünüyor ama ne bileyim bişeyler eksikkk..tarif edemiyorum.ama bu doğalla sunni arasındaki belirgin farktan kaynaklanıyor insanda bişeyler eksiliyor o doğal güzelliği gidior..ee kul yapısı ile allah yapısı arasındaki farkk bu olsa gerekk..ama şuna karşı değilim çok çirkin kemerli sorunlu burunlr gerçekten eskisinden güzel oluyor.ama bu kızın ihtiyacı yoktu buna..zevkinden oldu...
evet hic bir sey dogalligin yerini tutamaz cnm.

bende iste böyle olmasindan korkardim. yani eski dogalligini güzelligini ifadeni kaybedip, böyle donuk, suni bir görünüsün ortaya cikmasindan

spring352009
24-07-09, 10:07
balea
evet hic bir sey dogalligin yerini tutamaz cnm.

bende iste böyle olmasindan korkardim. yani eski dogalligini güzelligini ifadeni kaybedip, böyle donuk, suni bir görünüsün ortaya cikmasindan
canım geçen gün kardeşimle çarşıya dolaşmaya çıktık..hiç dikkat etmezdim ama artık herkezin burnuna dikkat eder oldum birde ne göreyim herkez çoğunluğu genç kızlar çoğu ameliyatlı yani burda belki resimlerde çok belli olmuyor ama reel hayatta doğal ışıklar altında birebir iken çk bariz belirgin ya.çarşıda bi yere girdik kozmetik dükkanı gibi tezgahtar kız hemen buyrun dedi.ilk tepkim hiiihhh oldu bi iç çektm.ya kız mahvetiş burnunu.burun delikleri resmen içeiri kaçmış gibiydi.çk küçültmüşle ve mandal basmışlar gibidi.valla çok korktumm.toplasan yaşı yirmi iki yirmi üç .. hiç birr doğal yanı yoktu yaa..malesefburun oynandımı doğallıkta gidiyor..ama bazı burunlar var hoş oluyor.artık o fark neye göre değişiyor bilmiyorum.ama ben etrafta gördükçe belirgin belirgin burunları korkmaya başladım.çok belli oluyor

twetty84
24-07-09, 12:07
spring352009
canım geçen gün kardeşimle çarşıya dolaşmaya çıktık..hiç dikkat etmezdim ama artık herkezin burnuna dikkat eder oldum birde ne göreyim herkez çoğunluğu genç kızlar çoğu ameliyatlı yani burda belki resimlerde çok belli olmuyor ama reel hayatta doğal ışıklar altında birebir iken çk bariz belirgin ya.çarşıda bi yere girdik kozmetik dükkanı gibi tezgahtar kız hemen buyrun dedi.ilk tepkim hiiihhh oldu bi iç çektm.ya kız mahvetiş burnunu.burun delikleri resmen içeiri kaçmış gibiydi.çk küçültmüşle ve mandal basmışlar gibidi.valla çok korktumm.toplasan yaşı yirmi iki yirmi üç .. hiç birr doğal yanı yoktu yaa..malesefburun oynandımı doğallıkta gidiyor..ama bazı burunlar var hoş oluyor.artık o fark neye göre değişiyor bilmiyorum.ama ben etrafta gördükçe belirgin belirgin burunları korkmaya başladım.çok belli oluyor
valla herkes minicik kalkık burunlar yaptırmak istedikçe bu görüntüleri daha çok görücez canım yerimseniben

balea
24-07-09, 12:07
spring352009
ayy o kadar kötü yapirir mi insan hic kendi burnun yaaaaa

cok haklisin acaip yayginlasti burun estetigi olayi. burda artik 18 ine basan yaptiroyr. bir arkadasim üzerindeki minik kemik cikintisini öle bir dert ediyordu ki. 17 sinde oldu. annesi desteklemis. yok piskolojik sorunlar yasiomusta yok syumus buymusta...sigorta ödedi masrafi. sonunda oldu amelyiatini ama bana sorarsan hic te gerek yoktu. abartilacak birseyi yoktu hakkaten. bi burnundki o üstteki seyi aldirdi (ucunu diger yerleirni yaptrtmadi) bide birazcik kulagi kepce idi onu yaptrdi. bi özgüveni olustu ki bunda sasarsin. kiza bi havalar geldi böyle herkezi kücümsemeler falan filan. herkez gicik oluordu buna arkadasi falan kalmadi cünkü ertafindaki insanlari kücümseye kücümseye düsman etmisti kendine kimse sevmezdi arkasindan konusurdu. sonra bir gün bana da kirici bir sey söyledi. baska arkadasimla sakalasirken bu lafa karisti ve asaglayici seyler söyledi. gerizekali salaksin gibilerinden birseyler söyledi laf soktu.:1shok: hani buna bi havalar geldiya artik kendini cok akilli saniyor. bende orda lafini verdim bidaha da konsumadim bununla. barismaya calisti eskisi kadar yüz vermedim.:eek:lmaz:
demek istedigim su, o kadr abartilacak bir seyleri olmasa bile, özgüvenelrini cikartmak icin bu amelyati yaptran o kadar cokki. brunumda deviasyon problemi olmasa bide gitgide ucu düsmese ben belki hic amelyait masasina yatmazdim bile.

spring352009
24-07-09, 14:07
balea
ayy o kadar kötü yapirir mi insan hic kendi burnun yaaaaa

cok haklisin acaip yayginlasti burun estetigi olayi. burda artik 18 ine basan yaptiroyr. bir arkadasim üzerindeki minik kemik cikintisini öle bir dert ediyordu ki. 17 sinde oldu. annesi desteklemis. yok piskolojik sorunlar yasiomusta yok syumus buymusta...sigorta ödedi masrafi. sonunda oldu amelyiatini ama bana sorarsan hic te gerek yoktu. abartilacak birseyi yoktu hakkaten. bi burnundki o üstteki seyi aldirdi (ucunu diger yerleirni yaptrtmadi) bide birazcik kulagi kepce idi onu yaptrdi. bi özgüveni olustu ki bunda sasarsin. kiza bi havalar geldi böyle herkezi kücümsemeler falan filan. herkez gicik oluordu buna arkadasi falan kalmadi cünkü ertafindaki insanlari kücümseye kücümseye düsman etmisti kendine kimse sevmezdi arkasindan konusurdu. sonra bir gün bana da kirici bir sey söyledi. baska arkadasimla sakalasirken bu lafa karisti ve asaglayici seyler söyledi. gerizekali salaksin gibilerinden birseyler söyledi laf soktu.:1shok: hani buna bi havalar geldiya artik kendini cok akilli saniyor. bende orda lafini verdim bidaha da konsumadim bununla. barismaya calisti eskisi kadar yüz vermedim.:eek:lmaz:
demek istedigim su, o kadr abartilacak bir seyleri olmasa bile, özgüvenelrini cikartmak icin bu amelyati yaptran o kadar cokki. brunumda deviasyon problemi olmasa bide gitgide ucu düsmese ben belki hic amelyait masasina yatmazdim bile.

ben çok küçük yaştakiere tavsiye etmiyorum..yüzlerindehiç hoş olmuyor..gençlikverdiği güzellik daha o yaşta yok oluyor..ben 32 yaşındayım daha hala nasıl karar verdim.karar verirken bana tereddüt yaşadım.ama kemik srunum gerçekten bende dert eder oldum..yanlız şu var özgüvenim zaten yerinde..hiç eksiklik duymadım ama kemik elime geldikçe kendi kendime ellemektenmi yapıyorum diye kızıyorum..yoksa şu var yni burnumu yaptırınca 0 bi özgüvenden 100lük biözgüvene geçmicem.ama tabiki özgüvenimi dahada artırabilir.bu genelde ergenlk dönemimdeki gençlerde söz konusuolan bi konu..hakikaten gelişme çağında ögüven açısından etkili dir doğrudur..

spring352009
twetty84
valla herkes minicik kalkık burunlar yaptırmak istedikçe bu görüntüleri daha çok görücez canım yerimseniben
canım sen kapalı tekniklemioldun açık lamı???

SezosSs
spring352009
canım ajda pekkanı son dönemlerde tv de daha sık görür olduk.mesela geçen günlerde bir kaç kez canlı yayında bazı programlara katıldı. valal o kadar surat ifadesiz yüzde hiç bir yeri hareket etmiyor.ne bileyimm bana çok itici geldi.tabi belki burnu tek başına güzel bişekil amaaaa yinede estetik her halinden belli oluyor.ve çok abartılmış olması lazım.korkuyorm bu kadında estetik ameliyat masalarında kalmasın...yazık ya bu kadar operasyona yüzmü dayanır.michael jackson u aratmıyor valla..ee artık çok yaşlandı annem diyorki ben çocukken bile o vardı..ee düşünün yaşı bence altmışı çok tan aştı ..gönülyazarla aynı yaşlardalar..yeter diyip ARTIK O YAŞIN TADINI ÇIKARMAMLILAR BENCE.hiç bir estetik insana gençliğideki yüzü veremezz..
evet cok haklisin canim, ben zaten sadece burnunu kast etmistim yoksa surat igrenc ötesi... korkunc oluyorlar ya sürekli estetik botoks yaptira yaptira hekaydirigubbakcemile3

ayyy hele bülent ersoyyyy aman YARABBI kadin ne cirkin oldu gitti yaaa... gecen canli yaninda izledim ferhat göcerin prgraminda, onun yerinde ben olsaydim kesin korkardim:bbo: