Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Walk at home ile evde yry yap salkl zayfla ve incel

Barbi03
18-06-09, 09:06
nerden indiriyorsunuz özelden link yollar mısınız

zamansız
18-06-09, 11:06
Barbi03
nerden indiriyorsunuz özelden link yollar mısınız
ben özzelden mesaj attım size ama link yollamayı bilmiyorum fakat sanırım dediğim yolla da indirebilirsiniz!

sevgiler!

zamansız
18-06-09, 15:06
shulem
Banada atar mısnız özelden, teşekkürler:)
size de mesaj attım!

hadi kolay gelsin!!!!!!!!!!!!

Barbi03
20-06-09, 21:06
arkadaşlar az önce bel bölgem ve kalçama streç filmlerden sardım walk at home yaptım ardındanda platesten öğrendiğim bi kaç hareketi 15dk yaptım ve su gibi terledim karnımı bi açtım göl olmuş böyle devam ediyim diyorum ama açıkcası olduğum yerde yürümekten çok sıkılıyorum yaw

bilgen35
21-06-09, 20:06
kızlar bende özelden istiyorum adresi atarsanız çok sevinirim

t.dogru
22-06-09, 11:06
acaba banada yağ yakımını mesaj atarsanız sevinirim yanlardaki yağlardan şikayetçiyim umarım işe yarar herkese bol şanslar.

zamansız
22-06-09, 11:06
arkadaşlar

google'a yürü ve incel programı yazın - çıkan ilk adrese tıklayın. oradan programı indirin!
herkese kolay gelsin.

denizx66
22-06-09, 16:06
ben de hemen indirmeye başladım....umarım sporu da yaparım...

Barbi03
22-06-09, 17:06
arkadaşlarrrr hem plates hemde 2kere bu yürüyüşü yaptım 1haftada 3kilom gitmiş inanamadım bugün arkadaşlarım nasıl güzel olmuşsun sen dedilerrr

zamansız
23-06-09, 11:06
Barbi03
arkadaşlarrrr hem plates hemde 2kere bu yürüyüşü yaptım 1haftada 3kilom gitmiş inanamadım bugün arkadaşlarım nasıl güzel olmuşsun sen dedilerrr
ooo tebbrikler!

harikasın! bne adet dönemine giriyorum. hali hazırda öfkeli huysuz ve mutsuzsum!

bakalım neler yapcam gene?of of. ama bitsin, tam gaz devam etcem!

Barbi03
23-06-09, 15:06
zamansız
ooo tebbrikler!

harikasın! bne adet dönemine giriyorum. hali hazırda öfkeli huysuz ve mutsuzsum!

bakalım neler yapcam gene?of of. ama bitsin, tam gaz devam etcem!
sağol tatlım önceleri inanmıyordum ama kendimdeki incelme gözle görülür halde hemde 1haftada ya süperrimmm ama bırakmak yok istediğim kiloya ulaştım fakat formda bi vücüut olsun yağsız sülün gibi bacaklarrr :)zemuszemus

zamansız
25-06-09, 06:06
Barbi03
sağol tatlım önceleri inanmıyordum ama kendimdeki incelme gözle görülür halde hemde 1haftada ya süperrimmm ama bırakmak yok istediğim kiloya ulaştım fakat formda bi vücüut olsun yağsız sülün gibi bacaklarrr :)zemuszemus
ya canım, sen pilatesi ebru ile her sabah mı yapıyorsun, yoksa dvdsinden mi yapıyorsun?

bir de hangi yürüme programını indirmiştin?

ben şimdi spor yapamıyorum. ara verdim. bir kaçgündür, gene başlıcam. belki pilates de denerim? o yüzden sordum!

Barbi03
25-06-09, 14:06
zamansız
ya canım, sen pilatesi ebru ile her sabah mı yapıyorsun, yoksa dvdsinden mi yapıyorsun?

bir de hangi yürüme programını indirmiştin?

ben şimdi spor yapamıyorum. ara verdim. bir kaçgündür, gene başlıcam. belki pilates de denerim? o yüzden sordum!
ben platesi ebru şallının her gece tekrarı oluyor ya 01.15de ordan yapıyorum birde senin dediğin yürüme programını yani 2mil olanı indirdim tatlım

zamansız
25-06-09, 16:06
Barbi03
ben platesi ebru şallının her gece tekrarı oluyor ya 01.15de ordan yapıyorum birde senin dediğin yürüme programını yani 2mil olanı indirdim tatlım
valla ben ebrunun saatlerine baktım, olacak iş değil!

yani ya sabah 6'da kalkacaksın ki asla yapamam. yani spor değil hiçbirşey için ben sabah 6 da kalkmam!

e gece saat 1'de başlayan da olmaz. o saatede kalamam.

eh yani herşeyi düşünmüşler bir tek akşam eve gelince spor yapanları düşünmemişler!

of of! internetten indirmek de zulüm. pilates biraz zor gibi!

ama bir yol bulmaya çalışcam. çünkü senin program güzel gibi?

Barbi03
25-06-09, 16:06
zamansız
valla ben ebrunun saatlerine baktım, olacak iş değil!

yani ya sabah 6'da kalkacaksın ki asla yapamam. yani spor değil hiçbirşey için ben sabah 6 da kalkmam!

e gece saat 1'de başlayan da olmaz. o saatede kalamam.

eh yani herşeyi düşünmüşler bir tek akşam eve gelince spor yapanları düşünmemişler!

of of! internetten indirmek de zulüm. pilates biraz zor gibi!

ama bir yol bulmaya çalışcam. çünkü senin program güzel gibi?
bende internetten indirmeye kalktım ilk part indi 2.de sürekli ya net gitti ya sorun çıktı sinirlendim bıraktım bende zaten yeniside çıkıyo diyolar fırsatım varken bende 1dekiyle yapıyorum artık ama herkesten olumlu yorumlar aldım ben çünkü gerçekten farketti ha sana şunu önerebilirim tv8in sitesinde de bir sürü plates bölümü var eve gelince ordan herhangi birini takip edebilirsin istediğin saatte hemde

denizx66
3-07-09, 16:07
ben de bu 4 millik olan aerobikli olanını indirdim....ve yapmaya başladım ne olur bilemem ancak sağlıklı yaşam için oldukça güzel bir program bence...fazla yormadan ama oldukça hareketli güzel bir program...bayağı terletiyo...:dance:

Barbi03
3-07-09, 17:07
denizx66
ben de bu 4 millik olan aerobikli olanını indirdim....ve yapmaya başladım ne olur bilemem ancak sağlıklı yaşam için oldukça güzel bir program bence...fazla yormadan ama oldukça hareketli güzel bir program...bayağı terletiyo...:dance:
ya iyi hoşda ben yaparken çok sıkılıyorum 4mil olanda sadece yürüyüş değil mi kaç dakika o

Mermaid
7-07-09, 18:07
kıslarr ya bu lınkte hatamı var yaaaaaaa yukleyemıom hata verıooo :KK43:(

maytap80
12-07-09, 10:07
zamansız
alooooooooooooooooooo

kimse yok mu?

bunun 5 millik olanları varya, onu yapan eden var mı? nedir durum?

ben 2 millik indirmiştim çok keyifli ama alışınca misal daha üstünü ister. o yüzden 5 mil indiriyorum.

e kimse bunu yapmıyor mu?
selam canım topik sahibiyim ama bayadır fırsat bulup giremedim ben ilk önce 2 milliği indirmiştim çok zevkliydi burayada linklerini koydum ama yasakmış kaldırdılar
sonrada 3-4ve 5 millik olanları indirdim ve direk 5 den başladım 4-5 gün yaptım sonra yoğunluktan açamadım bide pc den seyretmek zor diye dvdye atıp playsttaionda seyretmek istedim onuda yapamadım ha bugün ha yarın diye ara verdim ama yarın yeniden başlııcam direk 5 millikle hemkardio hem hem aerobik incelme süper valla hadi hep baeraber başlayalım ve bitsin şu iş ne dersiniz:lepi:

Barbi03

senide tebrik ederim kuzum hadi devamm

maytap80
12-07-09, 10:07
5 millik 1 saat 10 dk sürüyo amma tabiri caizse totondan ter akıyo yaane

Barbi03
12-07-09, 12:07
mmmf27
5 millik 1 saat 10 dk sürüyo amma tabiri caizse totondan ter akıyo yaane
ben çok sıkılıyorum ama bu 2millikte ya

maytap80
12-07-09, 21:07
Barbi03
ben çok sıkılıyorum ama bu 2millikte ya
sıkılmaya pek fırsatım olmuyo hızlanıyo yavaşlıyo ben 5 millik olanı yapıyorum ama daha tamamlayamadım 1 saat yada 50 dakkada pilim tükeniyo karnıma çöp poşeti koyuyorum
karnım vıcık vıcık su oluyo
hahahah eşim bugün yaparken uyuyodu gelmilş arkamdan seyrediyo bi döndüm ödüm koptu gözleri şiş şiş bu kadın bi susmadı yaa diyo:))))))

gi.em
20-07-09, 01:07
linkler görünmüyor,biri özelden atabilir mi?

zamansız
30-07-09, 08:07
selam kızlar

uzun bir ardan sonra tekrar merhaba

ben salı günü 2mil yaptım tabiki de kesmedi!

sonra bir cesaret 5 mil yaptım dün!

bence güzel. ama her gün yapsan sıkıcı da gelebilir.

bilemiyorum
en iyisi çeşitlendirmek gene de. fakat şu var, vakit çabuk geçiyor. ben 4 mil de resmen tükenmiştim. dedim dur, bir dayan bakalım! ve dayandım!

bugün ağrım yok sızım yok! işin tuhafı ben kolları da ekleyince kollarım katur kutur ediyor resmen. ama güzel! bugün gene yapmaya çalışcam!

kanaatim zayıflatır forma sokar bacakları da inceltir... en azından kasları kuvvetlendirir!

hiç bir şey yapamayacağımı hissettiğimde de 2 mil yapmak iyi geliyor. çünkü hemen bitiyor ve sen gene de kendini birşey yapmış sanıyorsun!

eh bu da bir şeydir?

Catharsis
6-08-09, 22:08
merhabalar,
ben de bu hafta basladım leslieye.. 4 seans yaptım.5mili yapıyorum ben.68dk sürüyor.üstüne de 30dk kadar pilates yapıyorum.hazır vucut bayağı ısınmışken..bence süper bişi..çok işe yarıyor..
bir de 5.mil baslayınca elıme 2şer kgluk dumbell alıyorum 2 adet..kol hareketlerını ağırlıkla yapıyorum.çok işe yarıyor.haftada 5gün yapıcam.

nehiryeli1
8-08-09, 10:08
2 mil yaptıgımızda kaç kalori yakıyoruz arkadaşlar.

BuzlarUlkesi
8-08-09, 11:08
nehiryeli1
2 mil yaptıgımızda kaç kalori yakıyoruz arkadaşlar.
canim 2 mil 3.200 km yere denk geliyor...
fakat kalori sanirim kiloya göre internette var...
mesela ben örnek olarak 73 kilo yazdim yapilan km ye 3.200 yakioan kalori 152.54080000000002
60 kiloda ise 125.376 kalori yakiliyor o kiloya göre degisiyor sanirim internette bak ona göre hesaplarsn

BuzlarUlkesi
8-08-09, 11:08
bende 2 mil,3 mil ve 5 mil var ben öneleri 3ü yapiyordum simdi 5i yapiyorum sabahlari 3 ü aksamlarida 5 i yapmaya calisiyorum ama baya güzel hic spor yapmam normalde ama eglenceli geliyor

nehiryeli1
8-08-09, 19:08
teşekkürler reyyan ben başlayalı 4 gün oldu ilk 2 gün yalnızca 1 mil yapabildim son iki gündürde 2 mil yapıyorum ama çok yoruluyorum.sizler haftada kaç kez kaç mil yapıyorsunuz ?faydasını gördünüzmü?

minish 21
8-08-09, 19:08
kızlar bunu int.ten de temin edebilirmiyim acaba bende başlama istiyorum ama...nerde nasıl bulucam bilmiyorum biri yardım edebilir mi acaba??

BuzlarUlkesi
9-08-09, 09:08
nehiryeli1
teşekkürler reyyan ben başlayalı 4 gün oldu ilk 2 gün yalnızca 1 mil yapabildim son iki gündürde 2 mil yapıyorum ama çok yoruluyorum.sizler haftada kaç kez kaç mil yapıyorsunuz ?faydasını gördünüzmü?
canim ben hemen hergün yapmaya calisiyorum tabiki yapmadigimda oluyor ama gayret ediyorum ben mesela 3 ve 5 ligi yapiyorum 5 daha cok karin ve yaglar icin 1 saat sürüyor ama ha gayret diye diye yapiyorum keske sen benim karnimi görseydin ve simdkiki farki görseydin gercekten cok sasirirdin :) faydasi kesinlikle var mesela dünden bugüne bile cok fark etti dün 10-11 gibi 3 mil olani yaptim aksamda 7 gibi 5 mil olani yaptim sabah ki görünüs muhtesem yapabildigin kadr yapmaya calis kilo vermedede yardimci oluyor ben önceleri 7 km yürüyordum hergün ama bunu bulali bunu yapiyorum yürürkenden fazla hareket ettigimi saniyorum dene iyi gelecegini düsünüyorum..
minish 21
kızlar bunu int.ten de temin edebilirmiyim acaba bende başlama istiyorum ama...nerde nasıl bulucam bilmiyorum biri yardım edebilir mi acaba??
canim bende ilk ismini buradan duydum fakat linkler kaldirildigi icin google da arattim "walk at home ile evde yürüyüs" olarak ilk cikan siteden indirdim..özeldende olsa sanirim site ismi vermek yasak bi bak bakalim soacgin birsey olursa sorarsin cnim COLOR]

minish 21
16-08-09, 19:08
teşekkürler 3 mili indirdim çok hoş yaa...

nehiryeli1
17-08-09, 10:08
ben 1 hafta 2mil olanı yaptım şimdi 4 fast miles olanı yapıyorum 2 gündür dijital tartıda 500 gr vermişim gözüküyor bu kaybın kilo değil vucuttaki su oldugunu söylüyorlar ama suyuda bol miktarda tuketen biryim yağ yakmış olamazmıyım ? sizler kaç günde ne kadar kilo verdiniz ve kaç mil olanı haftada kaç kez yapıyorsunuz?

BuzlarUlkesi
19-08-09, 21:08
ben baslarda 2 mil yaptim sonra 5 mil yaptim simdide 4 fast mil yapiyorum..canim ben hergün yapiyorum..bunu bulmadan önce hergün yürüyüse cikiyordum 7 km yürüyordum bunu bulunca kmye cevrinince asagi yukari ayni o yüzden bunu yapiyorum..
sudan gitme bilmiyorum resmen kan kar icinde kaliyoruz o kadar efor harcaniyor ve kalori tabiki zaten günlük aldigimiz kaloriden fazlasini yakarsak kilo veririz vucut kiloyla orantili bir sekilde günlük bir miktar kolarisini yakar mesela kk da vardi bakarsin..ya ben sahsen haftada 1-1.5 kilo veriyorum su olmus olsa bu sey daha cok gösterirdi arti diyet kacamak filanda yapmiyorum..
yalniz 4 fast mil acaip birsy 5 milden daha zor geldi sanirim o cabuk kilo vermek icinmis mesela 5 milde yag yakici 3 fast mil de yan cikintilar icin bel karin filan bilemiyorum...
birde yanlissan düzelt eger su kaybi olsa tekrardan o kilo gelmez mi?

nehiryeli1
20-08-09, 20:08
''birde yanlissan düzelt eger su kaybi olsa tekrardan o kilo gelmez mi?''

aynen sana katılıyorum ben 2 haftada 2 kiloya yakın kilo verdim bu cd yi haftada 6 kez yaparak ve diyetle tabi bunları yaparken bol miktarda (3.5 lt) su içiyorum cevremden vucdundaki sudur verdiğin dedikleri için merak ettim ama kıyaftelerimde bollaşma başladı .4fast mil gercekten çok zor ben sauna eşofmanıyla yapıyorum acayip terletiyor .Reyyan bilgilerin için sağol .

vinito
21-08-09, 08:08
nehiryeli1
''birde yanlissan düzelt eger su kaybi olsa tekrardan o kilo gelmez mi?''

aynen sana katılıyorum ben 2 haftada 2 kiloya yakın kilo verdim bu cd yi haftada 6 kez yaparak ve diyetle tabi bunları yaparken bol miktarda (3.5 lt) su içiyorum cevremden vucdundaki sudur verdiğin dedikleri için merak ettim ama kıyaftelerimde bollaşma başladı .4fast mil gercekten çok zor ben sauna eşofmanıyla yapıyorum acayip terletiyor .Reyyan bilgilerin için sağol .
saçma ...iki haftada 2 değil 4 kilo verirdin su kaybı olsa.sen gayet sağlıklı vermişsin iki kiloyu....