TEST

Walk at home ile evde yry yap salkl zayfla ve incel

maytap80
10-06-09, 14:06
1 ve 2 mil yürüyüş(Başlangıç)
yürümenin faydalarını hepimiz biliyoruz yürüyüş esnasında vücudumuzda
50 nin üzerinde kas aynı anda calışıp metabolizmamız hızlanıyor kilo vermek kolaylaşıyor fakat her zaman dışarı cıkıp yürüme imkanı olmuyor mesela ben hergün yürüyemiyorum fakat evde kilometrelerce yürüyor etkisi veren bir egzersiz programı var ,sanki dışarıda yürüyormuşsunuz gibi bir etkisi var sabah kalkınca egzersizlere başlamadan önce veya yemeklerden sonra nezaman yürüyüş ihtiyacınız varsa bu egzersizi yapabilirsiniz yürüyüş programı yarım saat sürüyor ve kilometrelerce yol yürümüş kadar enerji harcatıyor metabolizma hızlandırıcı bölümler de var
ilk olarak hızlandırılmış programı koyuyorum 37 dk sürüyor ben bunu yaptım sabah ve harika hissettim dışarda yürümekten daha zevkli diyebilirim
bundan sonra 3-4-5 millik kardiyo,plates,fittnesli bölümlerinide koyacağım
istediğiniz bölümü indirebilirsiniz.ekranda ne kadar yol gittiğinizi gösteriyor

Merhaba,

İlgili görsel paylaşımların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.

maytap80
.....

maytap80
4 mil yürüyüş

maytap80
1, 2, 3, 4 mil yürüyüş birarada kardiyo çalışmaları adımlı aerobik te var

maytap80
10-06-09, 15:06
express yürüyüş serisi 1 ve 2 mil( pilates lastiği ile yapılıyor)

diğer seriye göre daha gelişmiş ve hızlı hareketler içeriyor kardiyo,kas geliştirici ve çalıştırıcı,beden güçlendirici hareketlerve esneme hareketleri var iki level bir arada yada ayrı ayrı da yapılabilir
birinci leveli (1 mile) basit yürüyüş programıdır express walk egzersiz serisinde 1 adet pilates lastiği gerekli onunla vücut germe ve güçlendirme hareketi yapıyorlar .

aeben
hayırlı olsun maytabım hepimize . boş zamanımda inceliycem hepsini ..

aeben
maytabın canım ilki bile 16 dk iniyor diyo canım .benimmi yanlışım var...

maytap80
express seri 3 mil
hızlı kilo verme vücut şekillendirmeyi amaçlayan gelişmiş seri

maytap80
aeben
maytabın canım ilki bile 16 dk iniyor diyo canım .benimmi yanlışım var...
canım evet 10 15 dk da iniyo tek part rapid biliyosun böle sorunu var ben dün gece başladım iki part arasında bi 15 dk ara vermen gerekiyo yoksa error veriyo ama değer inan bana gerçekten kendimi kuş gibi hissediyorum ve artık spor yapamıyorum diye üzülürsemde tükürün ha bu surata:kedi:

maytap80
adı üzerinde bu 5millik direk yağ yakımına yönelik program. bu sabah denedim. ben bayıldım,çok eğlenceli.
diğerlerine benziyor mantık aynı..sadece bunda biraz daha intervale kaçmış hareketler..arada yerimizde koşup,depar falan atıyoruz gibi. hoplama zıplamalar var..
ben bayıldım kızlar konuyu baştan okuyup, uygun programı indirip deneyin derim.

maytap80
bu eklediğimin ilki kolestrolü düşüren ve kilo verdirmeyi amaçlayan bir programmış 30 dakika(2mil)

maytap80
yürüyüş ve aerobic hareketlerini birleştiren bir yürüyüş programı sanırım daha önceki yıllarda cekilmiş. hakkında bir fikrim yok indirip izleyen olursa yorumlarınızı bekliyorum quick effective dediğine göre hem cabuk hemde etkili kilo verdiren bişeye benziyor

BeyazLilyum
anaaaaam bir sürü link var hangi birini yapcaz ki biiiizzzz

gnydn64
teşekkürlr şekercim

maytap80
BeyazLilyum
anaaaaam bir sürü link var hangi birini yapcaz ki biiiizzzz
canım bben başlangıç-3mil-5mil olanları indiriyorum biraz uğraşmalı evet ama gerçekten değerhihoyyyt

**garfield**
10-06-09, 16:06
teşekkürler:)))))

Hic_Kes
mmmf27 linkler yok, paylaşım yasak diye, napıcazzz mafoldumben çok merak ettim, özelden atabilirmisin sana zahmet, ya da google ne yazınca cıkıyoo :uhm:

maytap80
tamam o zaman isteyene özelden veriim

Silviya
10-06-09, 17:06
teşekkürler paylaşım için ama yasak olması sebebi ile kaldırılmış.ama en azından haberimiz olmasını sağladın.şimdi araştırcam. a.s.

nalansu09
mmm 27 öncelilkle çok teşekkürler ama açamıyorum ben ya . yanlış yerimi tıklıyorum yoksa ya stres oldum 2. takımdayım linkleri tekrardan bize yollarmısın zahmet olmassa ..

**garfield**
canım partlarda bir sorun mu var? rar'dan çıkarırken hata veriyo da..

maytap80
10-06-09, 19:06
kızlar 2 part arasında 15 dk falan bekleme vriyo ve videonun bütün partlarını indirmeden partlar çalışmıyo

klementine
10-06-09, 21:06
ısmini bana da özelden atabilir misin acaba?

rainmistik
11-06-09, 05:06
cnm bana da atarmısınıznolurrrrrrrr dışarı çıkamıyorumgüneşten evde şişip duruyorum

Mopsy
11-06-09, 07:06
ben anlayamadım bunu...bi spor aletimi bu??hiçbirşey göremedimde...

asi_bulut
11-06-09, 07:06
mmmf27
kızlar 2 part arasında 15 dk falan bekleme vriyo ve videonun bütün partlarını indirmeden partlar çalışmıyo
kızlar size bir tüyo delikafadulden
partlar arasında 15 dakika beklememek için indirmeler arasında modeminizi kapatın ve açın kaydirigubbakcemile5

Handemi
11-06-09, 13:06
kızlar bunu nerden indiricez ben hiç bişey anlamadım biri aydınlatsın nolur bizi????

**garfield**
12-06-09, 10:06
mmmf27

canım zaten 3'ünü de indirdikten sonra açmayı denedim sonra 2. kez indirdim her birini ama olmadı. diğer linkten tekrar deniycem bakalım. çok sağol:)

Eylem44
12-06-09, 20:06
Merhaba bana da göerebilri misniz linkleri. Merak ettim programı. Bi de tam program adı yazarsanız sevinirim...

Kelimeler Yetse
12-06-09, 22:06
konu yazılarıyla tamamen alıntı cümleler bile aynı CADIARZU..bari alıntıdır fln diye yazsaydınız :nazar:

zemus
12-06-09, 22:06
bende merak ettim banada yollarmısın link..

maytap80
13-06-09, 06:06
Kelimeler Yetse
konu yazılarıyla tamamen alıntı cümleler bile aynı CADIARZU..bari alıntıdır fln diye yazsaydınız :nazar:
hepsinde tek tek alıntıdır yazıyordu

zemus
13-06-09, 08:06
tanıtım vidosunu izledim süper eğlenceli bişi ya bu kesinlikle herkes yapmalı bunu..

Barbi03
15-06-09, 13:06
bende denemek istiyorum ne ki bu nerden ulaşacağız

zamansız
17-06-09, 12:06
merhabaaaaaaa

bende sizi arıyordum desem!

dün ben buldum bunları yalnızca 2millik olanı indirdim ve yaptım!

süper eğlenceli bir program. olay şu: bir kadın var, sürekli konuşuyor yanında 3-5 kişi ile bir yandan da yürüyor'muş gibi yapıyor(galiba en güzel böyle anlatılır) yerinde sayıyor aslına bakarsan. adı da bu zaten. evde yürüme işi! yani dışarı çıktın terledin koktun eve geldin duş aldın derdi yok!

ki ben gıcık olurum o işe- dışarda yürümek bana nedense hiç zevkli gelmemiştir. spor salonları da. insanlar kokar filan. ben terlerim .. hiç bana göre değil!

evde yapcan sporunu sonrada hop duşa... en güzeli!

budur olay! tam bir kardiyo çalışması tabi aynı zamanda. yani kilo sorunu için öncelikle iyi birşey. ha üstüne bir de başka bir sıkılaşma programı filan yaparsanız, muhteşem denebilir!

ben dün yaptım. bugün gene yapcaaaaaaaaaam!

zamansız
18-06-09, 06:06
alooooooooooooooooooo

kimse yok mu?

bunun 5 millik olanları varya, onu yapan eden var mı? nedir durum?

ben 2 millik indirmiştim çok keyifli ama alışınca misal daha üstünü ister. o yüzden 5 mil indiriyorum.

e kimse bunu yapmıyor mu?

Barbi03
18-06-09, 09:06
nerden indiriyorsunuz özelden link yollar mısınız

zamansız
18-06-09, 11:06
Barbi03
nerden indiriyorsunuz özelden link yollar mısınız
ben özzelden mesaj attım size ama link yollamayı bilmiyorum fakat sanırım dediğim yolla da indirebilirsiniz!

sevgiler!

zamansız
18-06-09, 15:06
shulem
Banada atar mısnız özelden, teşekkürler:)
size de mesaj attım!

hadi kolay gelsin!!!!!!!!!!!!

Barbi03
20-06-09, 21:06
arkadaşlar az önce bel bölgem ve kalçama streç filmlerden sardım walk at home yaptım ardındanda platesten öğrendiğim bi kaç hareketi 15dk yaptım ve su gibi terledim karnımı bi açtım göl olmuş böyle devam ediyim diyorum ama açıkcası olduğum yerde yürümekten çok sıkılıyorum yaw

bilgen35
21-06-09, 20:06
kızlar bende özelden istiyorum adresi atarsanız çok sevinirim

t.dogru
22-06-09, 11:06
acaba banada yağ yakımını mesaj atarsanız sevinirim yanlardaki yağlardan şikayetçiyim umarım işe yarar herkese bol şanslar.

zamansız
22-06-09, 11:06
arkadaşlar

google'a yürü ve incel programı yazın - çıkan ilk adrese tıklayın. oradan programı indirin!
herkese kolay gelsin.

denizx66
22-06-09, 16:06
ben de hemen indirmeye başladım....umarım sporu da yaparım...

Barbi03
22-06-09, 17:06
arkadaşlarrrr hem plates hemde 2kere bu yürüyüşü yaptım 1haftada 3kilom gitmiş inanamadım bugün arkadaşlarım nasıl güzel olmuşsun sen dedilerrr

zamansız
23-06-09, 11:06
Barbi03
arkadaşlarrrr hem plates hemde 2kere bu yürüyüşü yaptım 1haftada 3kilom gitmiş inanamadım bugün arkadaşlarım nasıl güzel olmuşsun sen dedilerrr
ooo tebbrikler!

harikasın! bne adet dönemine giriyorum. hali hazırda öfkeli huysuz ve mutsuzsum!

bakalım neler yapcam gene?of of. ama bitsin, tam gaz devam etcem!

Barbi03
23-06-09, 15:06
zamansız
ooo tebbrikler!

harikasın! bne adet dönemine giriyorum. hali hazırda öfkeli huysuz ve mutsuzsum!

bakalım neler yapcam gene?of of. ama bitsin, tam gaz devam etcem!
sağol tatlım önceleri inanmıyordum ama kendimdeki incelme gözle görülür halde hemde 1haftada ya süperrimmm ama bırakmak yok istediğim kiloya ulaştım fakat formda bi vücüut olsun yağsız sülün gibi bacaklarrr :)zemuszemus

zamansız
25-06-09, 06:06
Barbi03
sağol tatlım önceleri inanmıyordum ama kendimdeki incelme gözle görülür halde hemde 1haftada ya süperrimmm ama bırakmak yok istediğim kiloya ulaştım fakat formda bi vücüut olsun yağsız sülün gibi bacaklarrr :)zemuszemus
ya canım, sen pilatesi ebru ile her sabah mı yapıyorsun, yoksa dvdsinden mi yapıyorsun?

bir de hangi yürüme programını indirmiştin?

ben şimdi spor yapamıyorum. ara verdim. bir kaçgündür, gene başlıcam. belki pilates de denerim? o yüzden sordum!

Barbi03
25-06-09, 14:06
zamansız
ya canım, sen pilatesi ebru ile her sabah mı yapıyorsun, yoksa dvdsinden mi yapıyorsun?

bir de hangi yürüme programını indirmiştin?

ben şimdi spor yapamıyorum. ara verdim. bir kaçgündür, gene başlıcam. belki pilates de denerim? o yüzden sordum!
ben platesi ebru şallının her gece tekrarı oluyor ya 01.15de ordan yapıyorum birde senin dediğin yürüme programını yani 2mil olanı indirdim tatlım

zamansız
25-06-09, 16:06
Barbi03
ben platesi ebru şallının her gece tekrarı oluyor ya 01.15de ordan yapıyorum birde senin dediğin yürüme programını yani 2mil olanı indirdim tatlım
valla ben ebrunun saatlerine baktım, olacak iş değil!

yani ya sabah 6'da kalkacaksın ki asla yapamam. yani spor değil hiçbirşey için ben sabah 6 da kalkmam!

e gece saat 1'de başlayan da olmaz. o saatede kalamam.

eh yani herşeyi düşünmüşler bir tek akşam eve gelince spor yapanları düşünmemişler!

of of! internetten indirmek de zulüm. pilates biraz zor gibi!

ama bir yol bulmaya çalışcam. çünkü senin program güzel gibi?