Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

2010 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ynur
12-10-09, 13:10
merhabalar allah herkesin bebişine sağlıkla kavuşmasını nasip etsin inşallah..
allah kısmet ederse bende mart annesi olucam kafam çok karışık ama:sinifsinif: bilgisi olan varsa ankaralı arkaşlar özel hastane doğum fiyatları hakkında bilgi verebilirmi?

SnowWhiteQueen
12-10-09, 13:10
laviniaebru
amin arkadasım insallah 1o gün sonra ii haberlerle dönerim
hayırlısıyla güzel sonuçlar alırsın inşallah...dualarım seninle ve tüm sonuç bekleyenlerle...Rabbim tez zamanda yüzünüzü güldürsün inşallah:Saruboceq:

laviniaebru
12-10-09, 14:10
SnowWhiteQueen
hayırlısıyla güzel sonuçlar alırsın inşallah...dualarım seninle ve tüm sonuç bekleyenlerle...Rabbim tez zamanda yüzünüzü güldürsün inşallah:Saruboceq:
amin..çok sagol bitanem..

ZEYNEP_35
Sinpac geçmiş olsun. Bayramda bende grip olmuştum ıhlamurun çok faydasını gördüm. Bol bol iç.

ZEYNEP_35
beknur
Yok canıııım..İyiki geriden gelmiyor ozaman kötü...İleriden gelmesinin hiçbir zararı yok hem ne güzel işte fenamı kemik gelişimi baya iyi demek...
Genelde benim istatiğime göre uzun boylu anne ve babaların çocuklarının gebelikleri ileriden takip edior..Irsi oldğunu düşünüyorum...Benim annemin bebekleri hep iri ve kilolu olmuş..Sanırım benimde öle olucak
İleride olduğunu nasıl anladınız doktormu söyledi. Benimkide 16. haftanın sonunda 198 gr dı. Obez olcak diye korkuyorum. Sizlerinki ne kadar

Sinpac
pembedusler
canım geçmiş olsun ilaç alamıyoruz malum bol bol c vitamini takviyesi yap.
allahın izniyle inşallah iyi çıkıcak sonuçlarında.
Canım, c vitamini diye eşim günde 1 kilo mandalina yediriyor bana... kafamçokkarıştı
Artık mandalina görmeye dayanamıyorumyasakkelime

Sinpac
beknur
Canım hoşgeldin kalpkalbe karşıymış tam bende sana nerelerdesin diye özel mesaj atmıştım...
Geçmiş olsun canım...
Beknur, mesajını az önce gördüm canım...
Çok çok teşekkür ederim
Benim kalbi sevgi dolu arkadaşımopuyorumnanaktan

Yeni girdim yazmışsın... Sen nerelerdeydin?

yaz34
selam kızlar biz geldik.
üçlü testimizin sonuçları çıktı.çok şükür rabbime hiçbir risk yokzemuszemus.nasıl sevindim anlatamamhihoyyyt.Allahım sağlıkla kucağımıza versin meleklerimizi:Saruboceq:.

bu arada örgü muhabbetinden sonra kayınvalideme bugünde başka bir konuda birkez daha sinir oldum:kızgın:.birgün bir konuşacağım susmam için çözümleri olmayacak.:eek:klava:

Sinpac
laviniaebru
canım insallah sende ii sonuclar alırsın..sadece üçlü test sonucu degilmi??yani amniyosentez falan diil..bizde onlarınn sonuclarını beklioruz..
Sadece üçlü test sonucunu bekliyorum canım...
Benim bebeğin beyninde nodül çıkmıştı, ondan dolayı biraz da huzursuz bekliyorum açıkçası...

hepatit
beknur
Yok canıııım..İyiki geriden gelmiyor ozaman kötü...İleriden gelmesinin hiçbir zararı yok hem ne güzel işte fenamı kemik gelişimi baya iyi demek...
Genelde benim istatiğime göre uzun boylu anne ve babaların çocuklarının gebelikleri ileriden takip edior..Irsi oldğunu düşünüyorum...Benim annemin bebekleri hep iri ve kilolu olmuş..Sanırım benimde öle olucak
dr umda aynısını sööledi. genetik olabilir dediğin gibi. saol canım.

beknur
ZEYNEP_35
İleride olduğunu nasıl anladınız doktormu söyledi. Benimkide 16. haftanın sonunda 198 gr dı. Obez olcak diye korkuyorum. Sizlerinki ne kadar
Ben ağırlığını bilmiyorum canım yaaa..12. haftada filan baş popo ölümü yapılıo yaa o zamandan beri benim sabit 5 gün ileride...15 haftalıkken gittim yine 5 gün ilerideydi..Doktorda söledi ultrason kağıtlarında ölçümden sonra altta cmd gibi bişi yazıyo işte kaç ise örneğin 12w4d+-3 filan bişi yazıo..oradan da bakabilirsin...

Sinpac
SnowWhiteQueen
canım geçmiş olsun....ıhlamur ve nane-limon tavsiyemdir...ve bol su...inş. kısa zamanda geçer....
KarBeyazıKraliçe, akşam ıhlamuru da deneyeceğim....
Umarım iyi gelir....

SnowWhiteQueen
Sinpac
KarBeyazıKraliçe, akşam ıhlamuru da deneyeceğim....
Umarım iyi gelir....
inşallah canım :1hug:

SnowWhiteQueen
yaz34
selam kızlar biz geldik.
üçlü testimizin sonuçları çıktı.çok şükür rabbime hiçbir risk yokzemuszemus.nasıl sevindim anlatamamhihoyyyt.Allahım sağlıkla kucağımıza versin meleklerimizi:Saruboceq:.

bu arada örgü muhabbetinden sonra kayınvalideme bugünde başka bir konuda birkez daha sinir oldum:kızgın:.birgün bir konuşacağım susmam için çözümleri olmayacak.:eek:klava:
gözün aydın canım.. çok sevindim :lepi:

ZEYNEP_35
tamam beknurcum eve gidince bakiim sağol

Sinpac
ynur
merhabalar allah herkesin bebişine sağlıkla kavuşmasını nasip etsin inşallah..
allah kısmet ederse bende mart annesi olucam kafam çok karışık ama:sinifsinif: bilgisi olan varsa ankaralı arkaşlar özel hastane doğum fiyatları hakkında bilgi verebilirmi?
Canım ben medicana yı önerebilirim, ama fiyatını bilemiyorum. Benim işyerim belli bir kısmını karşılıyor, ben de 1200 ödeyeceğim. +doktorun ünvan parasını + Refakatçinin kalma parasını...
Numarasını ararsan sana bir fiyat verirler gibime geliyor...

beknur
hepatit
dr umda aynısını sööledi. genetik olabilir dediğin gibi. saol canım.
reca ederim şekerim.

Sinpac
ZEYNEP_35
Sinpac geçmiş olsun. Bayramda bende grip olmuştum ıhlamurun çok faydasını gördüm. Bol bol iç.
Akşam ıhlamur yapacağım Zeynep...
Mandalina yemekten iyi olacağını düşünüyorum...

hepatit
kızlar 15 dakika sonra mesaim bitiyor ben kaçıyorum evde fırsat bulursam artık..yarın çoook sevgili kayınvalidem geliyor kaydirigubbakcemile2 ne kadar kalacak bilemiyorum.dua edin benim için sorunsuz ve de stressiz atlatayım.herkese iyi akşamlar..

pancuben
Sinpac : Canım geçmiş olsun ama haa dikkat et Ankara'da soğuk olur walla...
YAZ 34: Canım çok sevindim sonucunun iyi olmasına :nazar::nazar::nazar:

Sinpac
yaz34
selam kızlar biz geldik.

Üçlü testinin iyi çıkmasına sevindim yaz...
Gözün aydınalkisalkisalkis

Sinpac
hepatit
kızlar 15 dakika sonra mesaim bitiyor ben kaçıyorum evde fırsat bulursam artık..yarın çoook sevgili kayınvalidem geliyor kaydirigubbakcemile2 ne kadar kalacak bilemiyorum.dua edin benim için sorunsuz ve de stressiz atlatayım.herkese iyi akşamlar..
Allah kolaylık versin zor bir zaman geçeceğe benzer, senin için...:teselli:

Sinpac
pancuben
Pancuben, sen nasılsın? Neler yapıyorsun?

simenay
Sinpac
Çok çok teşekkür ederim

Sinpac geçniş olsun canım, bende seni merak etmiştim bugun sabahtan yoktun forumda, mandalinayı çok fazla yeme tansiyonun düşer, ıhlamur kaynat iç, çok daha iyi gelecektir canımcım, dikkat et kendine.

yaz34
selam kızlar biz geldik.

Yazcım, sonucun iyi çıkmasına sevindim, gözün aydın tatlım, bırak takma şu kaynanayı yaa, ben hiç umursamıyom valla, sen niye takıyorsun, bebeğini ve kendini düşün..

beknur
ZEYNEP_35
tamam beknurcum eve gidince bakiim sağol
Rica ederim canımmm kaydirigubbakcemile5

yaz34
laviniaebru
herkese merhaba arkadaslarım..ben ani karar degişikligiyle bu sabah amniyosentez yaptrdım.biliosubnuz bi doktorum yaptıralım dedi digerii gerek yok dedi..benim içim rahat etmedi çünki bi kusku düşürdüler içime.ilk hastanede sonucum 155 te 1 risk cıkmıstı.digerinde 548 te 1 cıktı.bende iyi bi profesöre daha götürdüm bu iki tahlil sonucunuda gördü ve biz kötüsüne göre degerlendirmek zorundayız yaparsak iyi olur hem için rahatlar dedi.ve hemen amniyosenteze aldı.hiçbi acı hissetmedim ama psikolojik olarak cok koprkuorum..dinleniorum ewde.cok hafif sancı oluyo arada bi okadar..bir de bebegin beyninde kist süphelendi ama bunlar zamanla kaybolan kistler takip edicez dedi lütfen dualarınızı esirgemeyin..10 gün sonra sonucları alıcam..insallah pozitif sonuclar alırım..amniyosentez yaptıranda arsa lütfen bana yazsın
canım çok geçmiş olsun daha yeni gördüm.diliyorumki bebeğinde hiçbirşey çıkmaz ve onu sağlıkla kucaklarsın.ne olur kötü düşünüp kendini daha fazla üzme.allahım yardımcın olsun bebeğine sağlık versin.

pancuben
Sinpac
Pancuben, sen nasılsın? Neler yapıyorsun?
iyiyiz teyzesi ama sen geçmişi okuyamadın sanırım benim KIZIM olucak ve 3 tarama testimde iyi çıktı.....Koşturmaca walla iş güç buarada haftasonu ip alıp battaniye öreceğim bakalım öyle pembe pembe değil beyaz olucak:))

yaz34
SnowWhiteQueen
gözün aydın canım.. çok sevindim :lepi:
pancuben
Sinpac
Üçlü testinin iyi çıkmasına sevindim yaz...
Gözün aydınalkisalkisalkis
simenay
Yazcım, sonuun iyi çıkmasına sevindim, gözün aydın tatlım, bırak takma şu kaynanayı yaa, ben hiç umursamıyom valla, sen niye takıyorsun, bebeğini ve kendini düşün..
çok sağolun kızlar hepiniz.inşaallah hepimiz kucağımıza alldığımız günleride görürüz.
pancubencim bu arada seninde gözün aydın.sonuçların iyi çıkmış.
simenay normalde takmam da işte hem hassasım hem bazen çok kırılıyorum.ama doğru söylüyorsun canımcım yaa bebeğim önmeli benim için.Allah büyük.

beknur
Sinpac
Çok çok teşekkür ederim

Saol canım iltifatların içina.s...Ben çok yğundum hiç giremedim 10 gündür...Hala yoğunum ama sıkıldım çalışmaktan...
Hasta olmuşsun..Çok geçmiş olsun canım yaaa..Bende çok korkuyorum hasta olmaktann:sinifsinif:

selkie
pembedusler
canım süt sağma makineleri çok pahalı ablam kullanmazsa o zamana kadar onunkini alıcam yoksa alıcam bir tane kendime gerçekten çok gerekli.
evet canım ya gerçekten çok pahalılar...

hepatit
canım kusura bakma bi yandan evrak yazıyorum yeni gördüm..
evet benimki de 8 gün kadar ilerde. bunun bir zararı var mı bişey dediimi dr un? meraklandım da biraz..
canım hoşgeldin....

Sinpac
Merhaba kızlar,

Ben geldim... Nasılsınız? Herkesin keyfi yerinde mi?

Ben haftasonunu griple geçirdim... Allahım çok kötüydü...:sinifsinif: Hapşır hapşır, öldüm...

Perşembe günü de üçlü test sonucumu alacağım... Merakla onu bekliyorum...:Saruboceq:
iyiyiz canımcığım..geçmiş olsun..kötü olmuş,,benimde oğlan fena grip olmuş....

yaz34
selam kızlar biz geldik.

canım gözün aydın...boşver sen kaynanayı....kendi kendilerine yapıyorlar....

pancuben
pancubencim bu arada seninde gözün aydın.sonuçların iyi çıkmış.

Sağol canımcım neyse çıkıcam ben birazdan yarın görüşürüz
Öpüyorum hepinizi

ZEYNEP_35
Yaz34 çok sevindim canım. Darısı başımıza inş. opuyorumnanaktan

Sinpac
simenay
Sinpac geçniş olsun canım, bende seni merak etmiştim bugun sabahtan yoktun forumda, mandalinayı çok fazla yeme tansiyonun düşer, ıhlamur kaynat iç, çok daha iyi gelecektir canımcım, dikkat et kendine.

Yazcım, sonucun iyi çıkmasına sevindim, gözün aydın tatlım, bırak takma şu kaynanayı yaa, ben hiç umursamıyom valla, sen niye takıyorsun, bebeğini ve kendini düşün..
Simenay, haklısın... Ihlamuru deneyeceğim bu akşam...
Sen nasılsın? Neler yapıyorsun? Sağlığın nasıl?

yaz34
selkie
canım gözün aydın...boşver sen kaynanayı....kendi kendilerine yapıyorlar....
ZEYNEP_35
Yaz34 çok sevindim canım. Darısı başımıza inş. opuyorumnanaktan
sizede teşekkürler canım arkadaşlarım ayy iyiki varsınız.
zeynepcim darısı senin ve tüm yaptıracak olanların sonuç bekleyenlerin başına.
selkiecim saldım ben onu kendi haline.zaten oda ne yaptığını biliyor.üzstüme gelmezse ne ala yoksa kötükedihüso

Sinpac
beknur
Saol canım iltifatların içina.s...Ben çok yğundum hiç giremedim 10 gündür...Hala yoğunum ama sıkıldım çalışmaktan...
Hasta olmuşsun..Çok geçmiş olsun canım yaaa..Bende çok korkuyorum hasta olmaktann:sinifsinif:
Canım, sen kendine dikkat et, hasta olma :CüvCüv:

Sinpac
Selkie, teşekkür ederim...
Senin oğlana da geçmiş olsun...