2010 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

YenidenDogdum
15-09-09, 11:09
buardaa benimde hala midem bulanıyor .. öğürmeye devam ediyorum sanki ömrüm boyunca bnulanacak gibi

LovelyFish
Gülencim, dikkat et kendine. Fazla yorulmamaya çalış. Maaşallah oğlun da kocaman olmuş. :)

Sinpac
gulencim
tam üstünemi geldim acaba :)
Hoşgeldin...
Nerelerdeydin?

YenidenDogdum
kıslar çıkmam lazım duş falan alıcam sonra gene gelirim görüşürüzz

mede
gulencim
o acil meselesinden sonra girmeme kararı almıştım ya.. ama merak etmeyin benim peşimi bırakmaz şansızlıklar .. gecen haftamı olmuştu ne neyse çarşamba akşamı beşiktaja gittik akşam hamile kıyafeti almaya biraz ayakta kaldım hızlı yürüdüm vs eve geldiğimde camaşırım turkuaz mavi idi çizgi çeklinde bi renk vardı ama kahve rengiydi sanırım bilemiyorum ama sonra hiç gelmedi bende kafama takmadım dr gidecek halim yoktu özellikle tekrarlarsa dr arayacaktım çünkü dilim gecende gittiğim acil dr oldukca yanmıştı.. sonraki gün hayatıma gayet devam ettim öğlen 12 civarında tuvalete gittiğimde kendimi temizlerken ---- şu kadar boyutta ince iplikimsi birşey gördüm anlıyamadım çünkü kahve rengiydi ve sertti elime aldım ikiye böldüm ishaldim her zamanki gibi acaba ordanmı bulaştı diye düşündüm acıkcası ama içim rahat etmedi dr aradım gel bakalım dedi gittim rahim agzı acılmışmı diye baktılar öaşallah acılmamıştı rahim uzunlupğunu ölçtüler oda gayet normaldi dr dediki bazen bebeklerin burnunda bile sümük-mukus olur kurur ve kabuk tutar belki öyle bişi dir ama bebekten değil dedi görünen bi sebeb bulunmadı eve git duş al o bölgeni her zaman temiz tut tekrarlamıcaktır dedi.. o gelen neydi bilemiyorum ama bugünden beri motivasyonum düşük yani.. cuma günü kontrolüm var bakalım tekrar ne olabileceğini soracağım buarada ben hissetmeye başladım artık ufak ufak 17 haftaya girdim
otarz şeyler ara sıra olur benim ilk hamileliğimde olurdu dert etme.bebişinde hareketlenmiş yakında geceleri tekmelenmeye başlarsın bi dursada uyusam dersin gamyoncuiremsu

mede
blueangel42
bu arada ikili test sonuçlarımız için az önce aradılar çok şükür herşey yolundaymış darısı sonuç bekleyen meraklı hamiş annelere
hadi gözün aydın çok sevindim

YenidenDogdum
bu arada faACEBOOKTA BI OYUN VAR KAFAMI KALDIRAMIYORUM PNDANkaydirigubbakcemile

Sinpac
15-09-09, 12:09
blueangel42
bu arada ikili test sonuçlarımız için az önce aradılar çok şükür herşey yolundaymış darısı sonuç bekleyen meraklı hamiş annelere
Gözün aydın...

mede
arkadaşlar ben çıkıyom yarın görüşürüz bayyyyyyyyyy :gitme:

NILUFERSAHH
gülencim çok çok geçmiş olsun..kötü bişey olmamasına sevindim canım:1hug:bluangel ikili testin sonuçları güzel çıkmış,.tebriklerrrrr:lepi:pancuben şu an için kabızlık problemim yok,demir hapını bırakınca hemen bağırsaklarım kendine geldikaydirigubbakcemile3

pancuben
NILUFERSAHH
gülencim çok çok geçmiş olsun..kötü bişey olmamasına sevindim canım:1hug:bluangel ikili testin sonuçları güzel çıkmış,.tebriklerrrrr:lepi:pancuben şu an için kabızlık problemim yok,demir hapını bırakınca hemen bağırsaklarım kendine geldikaydirigubbakcemile3
demir hapı için erken değil mi kesmen ?

NILUFERSAHH
bu arada arkidişler bebikimi halaa hissetmiyorum ben:sinifsinif:biranönce gelsin şu günler diyorum,hergece tetikte bekliyorummmmm:CüvCüv: :CüvCüv:hissedermiyim diye,..zemuszemusbaşka bi konuysa geçmiş sayfada beşiklerden bebek odalarından bahsetmişsiniz,.bendeniz halaa karar veremedi,beşikmi,park yatakmı,yoksa odamı,.düşünecek ne çok şey var değilmi:hulya: :bbo: :bbo:

NILUFERSAHH
pancuben
demir hapı için erken değil mi kesmen ?
doktorum kesebilirsin dedi:uhm:

pembedusler
gülencim canım gönlünü ferah tut bak dr demiş işte birşey yok bebişte diye.korkma allahım korusun hepsini.

pancuben
NILUFERSAHH
doktorum kesebilirsin dedi:uhm:
en fazla 2,5 ay diye biliyorum ben senin ne kadar oldu kullanalı ..benim surubum 20 adet 5 ml'lik bunları iç dedi.2 tane yazdı bana
kontrole geldiğinde yine konusuruz dedi

selkie
kızlar nasılsınız,?geçmişi okuyamadım inşallah bir problem yoktur...
ben iyi değilim yaa,bugün sabahtan çapitole gittim oğlan gezmek istyormuş,sonra ordayken kreşinden aradılar,çağırdılar gittim toplantı var dediler meğersem ders kitaplarını ve kırtasiye malzemelerinin satışı varmış,tabi bana söylemedikleri için bunu telde sinir oldum,neyse malzemeleri aldım 315 tl tuttu,beş kuruş para kalmadı üstümde,kendi kendime iyiki dedim çapitolde para harçamamışım,sinir oldum ya,insan niçin çağırdığını böyle bir durumda bilmek ister,ben herzaman yanında 400 tl taşımıyorumki,olmayada bilirdi üstümde,neyse sonra arabam okulun karşısında bir otoparktaydı,otopark dediğim böyle yol kenarına araba bırakmak için yapılan yerlerden,kapalı değil,ordada arabama kapısının ordan vurmuşlar,315 tl nin üstüne birde o sinir etti,geldim eve eşime telefon açtım anlattım durumu fırça yiyeçeğimi düşünürken ki eşime laf anlatmak zordur hiç bir şey demedi neyseki belki akşama iyiçe sorgulayaçaktır...öfff işte öyle sinir oldum geldim...

NILUFERSAHH
pancuben
en fazla 2,5 ay diye biliyorum ben senin ne kadar oldu kullanalı ..benim surubum 20 adet 5 ml'lik bunları iç dedi.2 tane yazdı bana
kontrole geldiğinde yine konusuruz dedi

1 ay kullandım canımbenneyaptımki

pancuben
selkie
kızlar nasılsınız,?geçmişi okuyamadım inşallah bir problem yoktur...
ben iyi değilim yaa,bugün sabahtan çapitole gittim oğlan gezmek istyormuş,sonra ordayken kreşinden aradılar,çağırdılar gittim toplantı var dediler meğersem ders kitaplarını ve kırtasiye malzemelerinin satışı varmış,tabi bana söylemedikleri için bunu telde sinir oldum,nyse malzemeleri aldım 315 tl tuttu,beş kuruş para kalmadı üstümde,kendi kendime iyiki dedim çapitolde para harçamamışım,sinir oıldum ya,insan niçin çağırdığını böyle bir durumda ister,ben herzaman yanında 400 tl taşımıyorumki,olmayada bilirdi üstümde,neyse sonra arabam okulun karşısında bir otoparktaydı,otopark dediğ*im böyle yol kenarına araba bırakmak için yapılan yerlerden,kapalı değil)ordada arabama kapısının ordan vurmuşlar,315 tl nin üstüne birde o sinir etti,geldim eve eşime telefon açtım anlattım durumu fırça yiyeçeğimi düşünürken ki eşime laf anlatmak zordur hiç bir şey demedi neyseki belki akşama iyiçe sorgulayaçaktır...öfff işte öyle sinir oldum geldim...
Walla ne sinir bir gün müş okullar maalesef para tuzağı oldu....bu arada araba içinde geçmiş olsun...Canım bayramdan sonra buluşma tertipleyeceğiz tarih belirleyelim sabah konuştuk 3-4 ekim dedik sonra benim ablamın doğumu var ozaman unuttum söylemeyi ya ondan sonraki hafta 10 ekimde kontrolüm var yani anlayacağın hepimizin müsait bir gününü planlayalım KOCAELİ-İSTANBUL buluşması yapıcaz....Haberin ola.Sinpac ta Ankara'dan katılacak görümcesine gelecekmiş

pancuben
NILUFERSAHH
1 ay kullandım canımbenneyaptımki
asıl 4 aydan sonra başlıyor canım vitamin ve demir ilacı destek olarak Küçükİnsan - Gebelikte ay ay dikkat edilmesi gerekenler linkte de yazıyor canım

LovelyFish
Selkie, çok geçmiş olsun.

selkie
pancuben
Walla ne sinir bir gün müş okullar maalesef para tuzağı oldu....bu arada araba içinde geçmiş olsun...Canım bayramdan sonra buluşma tertipleyeceğiz tarih belirleyelim sabah konuştuk 3-4 ekim dedik sonra benim ablamın doğumu var ozaman unuttum söylemeyi ya ondan sonraki hafta 10 ekimde kontrolüm var yani anlayacağın hepimizin müsait bir gününü planlayalım KOCAELİ-İSTANBUL buluşması yapıcaz....Haberin ola.Sinpac ta Ankara'dan katılacak görümcesine gelecekmiş
ne güzel olur,3 ekim bana uyar,pazar günü olursa gelemem...eşim bir yere salmaz beni o evdeyken,
ya birde neye sinir oldum ya daha anaokulu bu okul,ve seneliği nakit 10.000 tl,ben o kadar para ödedim oraya ,bari bunları karşılasalardı o paranın içinden...daha servis üçreti ödeyeçeğim ya...

selkie
edebiyatci222
Selkie, çok geçmiş olsun.
çanım sağol,,,

pembedusler
selkie canım çok geçmiş olsun

selkie
pembedusler
selkie canım çok geçmiş olsun
çanım sağol,kötü bir gündü be...

selkie
pancuben

nerde buluşmayı düşünüyorsunuz?biryer düşündünüzmü?