kızlar numune isteyin :)

brcsrkn
29-06-09, 07:06
kızlar milupaya üye olmuştum geçen gün onlarda göndermişler dedikler, paketi anne için hamilelikle ilgili bi cd ve el kitabı var huggiesten bez göndermişler nivea numunesi falan var bebek 3 yaşına kadar göndericeklermiş böle ara ara :)

ali_ye
4-07-09, 13:07
banada 3gun once baby star dan 2adet bugunde molfix den 2adet bez geldi bırı yeni dogan birisi 3numara molfix bezi guzele benziyor ince kalın degıl

brcsrkn
7-07-09, 10:07
evybaby göndericez dedi hala göndermedi kızlar sizlere gelen varmı yeni numuneler:)

brcsrkn
8-07-09, 05:07
kızlar dün bioderden de geldi :)

MaviEge
8-07-09, 06:07
ne geldi canım bioderden var mı onların bebek ürünü dur hemen girip bakayım.ama sen ne geldi yazar mısın ben merak ettim :))

brcsrkn
8-07-09, 06:07
yok canım bioderden tüy dökücü numuneleri bioxcin numunesi falan geldi bebek ürünü değil ama bu tarz ürünleri deneyip kullanmak lazım :)

Sezen
9-07-09, 11:07
dün milupaya, canbebeye ve molfixe üye oldum ikisinden aktivasyon maili geldi molfikxten geledi hala

Sezen
9-07-09, 12:07
kızlar ülkerden mesaj gelmiş ülkere üye olmamıştımkii

Merhaba ..... .......
Bize yazdığınız için teşekkür ederiz. Sizden mesaj almak ne kadar güzel ! Mesajınız bize ulaştı. Müşteri yetkilimiz mesajınızı değerlendirerek en kısa sürede size geri dönüş yapacak. Sağlık ve mutluluk dileklerimizle,

hangi bebek bezi ülker çatısı altında acaba

brcsrkn
10-07-09, 11:07
canım babystar ülkere ait ondan ülker sana msj atmıştır. ülker adı altında bi kaçtane öle firmalar var canım merak etme :)

caycan
13-07-09, 08:07
bana evybaby den olumsuz mj geldi.babystar 2 günde yolladı.molfix henüz dönmedi bile..

caycan
13-07-09, 10:07
az önce ülkerin çok güzel bi numune paketi geldi.ben ülkere yollamadım ama paketin içinde kavanoz maması,muhallebiler ve bisküvi var.bide kitapçık.çok beğendim..

brcsrkn
ülkere üye olduysanız gelmiş olabilir üyelere otarz hediye yollayan firmalar var çünkü

caycan
yoo üye olmadım ama az önce baktım baby star ülkerinmiş.ben baby stara mail atmıştım,sanırım ondan yolladılar.sadece milupaya üye oldum ama ordan bişey gelmedi..

ibolya
13-07-09, 11:07
brcsrkn
kızlar iletişim kısmından numune istiyorum falan gibi şeyler yazıp gönderiyorum
bebelac sadece cep üylerine gönderiyormuş oda bebek 6. aya gelince daha ona çok var die üye olmadım
nestle hemen dönüş yaptı ama bebek olmadığını söyleyince ilk altı ay anne sütü nutuğu çekip bebeğiniz ek gıdaya başladığında gönderielim tekrar isteyin dedi :)
canım mamayı ilk 6 ay sağlık bakanlığı yasakladığ için göndermiyorlar, bana da geçenlerde hero babyden geldi, bi tane büyük paket bebe bisküvisi, bi tane kavanoz maması, 2 çeşit muhallebi 2 çeşit de khavaltı vardı içinde, baya mükellef bi numuneydi, isteyip istemediğimi hatırlamıyorum ama kaydirigubbakcemile3 bebeğim ilk doğduğunda da yenidoğan göndermişlerdi ama sanırım sonradan yaasaklanmış artık 6 aydan önce gönderim yapmıyolar, molfixten 1 tane numune 20li ıslak mendil gelmişti, babystardan 2 tane, evy babyden 4 tane gelmişti, çoğunun yanında bi de kitapçık vardı, bir de huggiesin yarışmasında ilk 100e girmişim ondanda 64lü bez geldi, bide bioxinden gelmişti, hatta onlar 2 defa yollamışlar, kırışık kremi, selülüt kremi serumu zırtı pırtı, saç şampuanı filan, baya bi çeşit vardı içinde, sora roziden de gelmişti, öyle yani baayaa bi geldi, milupadan gelen yok, bebelac cep mesaja üyeyim ama onlar da kitapçıktan başka bişi göndermemişlerdi, başka da gelen giden yok henüz beklemedeyim, bi de bi site var, ordanda braun için bana 30 liralık hediye çeki, 5 tane de arkadaşlara dağıtmam için 20şer liralık hediye çekleri gelmişti, aklıma gelenler bunlar

ibolya
13-07-09, 11:07
Sezen
kızlar ülkerden mesaj gelmiş ülkere üye olmamıştımkii

Merhaba ..... .......
Bize yazdığınız için teşekkür ederiz. Sizden mesaj almak ne kadar güzel ! Mesajınız bize ulaştı. Müşteri yetkilimiz mesajınızı değerlendirerek en kısa sürede size geri dönüş yapacak. Sağlık ve mutluluk dileklerimizle,

hangi bebek bezi ülker çatısı altında acaba
hero baby filan ülkerin, onlardan birisine mail attıysan otomatik ülkerden geliyo, bende de öyle olmuştu

ÖZÜM83
21-07-09, 11:07
aptamil milupa gönderiyor numune ama içinde huggıes bebez bezi nıvea krem,ıslak mendil,cd,süt yapıcı bitki çayı ve bebek bakımı için kitapçık göndermişler.Çok heyecan vericiydi özellikle ilk annelik deneyimi olan biri için

Sezen
21-07-09, 15:07
bir sürü yere gönderdim ama şuana kadar sadece bioxinden geldi
can bebe numune gönderimi yapmıyoruz demiş
sanırım evy babydende aynı mail gelmişti milupadan ses yok

BeyazBulut
21-07-09, 17:07
valla hepsine üyeyim şimdiye kadar hiçbirşey gelmedi

funda0606
22-07-09, 13:07
walla bana ne gelen war ne giden hiçbrşey göndermiyolar nedense artık bahtsızız oğluşumla ben

Sumak
22-07-09, 14:07
numunelerı evlı olupta bebeklerı olmayanlara da gonderıyorlar mı..

alıp alıp depolasak bebek olunca o mafrasların bır kısmından yırtsak olur mu .:kedi:

UgurZ
23-07-09, 07:07
Bana evybaby ve babystardan olumlu cevap geldi. Milupaya da üye oldum henüz cevap yok. Niveanın numune gönderme dönemi sona ermiş. Öyle yazmışlar. Bakalım gelecek mi?

UgurZ
23-07-09, 17:07
Bugün babystardan 2li bez numunesi geldi.

DoraGizem
23-07-09, 19:07
paylaşımın için teşekkür ederim tatlım

cicibisi
25-07-09, 20:07
Bende istedim bugün Evybaby'den geldi 4 tane yeni doğan bezi =))
Vee hepsinden istemiştim umarım hepsinden geliropuyorumnanaktan

merhaba34
26-07-09, 19:07
nivea göndermiyor.

engidi
27-07-09, 10:07
Evybaby'den ben de istedim bugün. 10 dk sonra mail atmışlar numune göndermiyoruz diye. web sitesine üye olup formu doldurmuyo musunuz. başka bi yolu mu var bu işin...

Sezen
27-07-09, 12:07
banada olumsuz cevap gelmişti evybabyden insanmı ayırıyo bunlar :)))

ne yazdınız siz söyleyinde bizde aynından yazalım :))

cicibisi
28-07-09, 20:07
Sezen
banada olumsuz cevap gelmişti evybabyden insanmı ayırıyo bunlar :)))

ne yazdınız siz söyleyinde bizde aynından yazalım :))

Tüketici görüşleri bölümünde iletişim formu var,numune istiyorum demiştim canım =)

ecem87
29-07-09, 17:07
kızlar bana
molfix ,Evy Baby ,
milupa ,Huggies, ve omo baby bebelac tan geldi..
gelen numune ürünler ya 1 tane yada 2 tane bez oluyor zaten..Birde küçük bebek bakım kitapçıkları..numunelerden çok kitapçıklar işe yarıyor...
numune ürünler üzerine tercihlerim omo baby Huggies bebelac tan yana...

yazdığım msj da yeni doğan bebek bezlerinden numune göndermek gibi bir imkanınız var mı?
yada doğucak olan bebeğim için henüz bez konusunda karar veremedim numune ürün gönderebilirmisiniz şeklinde....

Sezen
29-07-09, 18:07
kızlarr banada molfixten 1 tane bez
roziden 1 gündüz 1 gece 1 günlük ped
bioksindende iki kere kargo geldi içinde deracini bioder ve biokxin ürünleri var evybabye tekrar yazdım bakalım gelicekmi

brcsrkn
30-07-09, 05:07
kızlar banada bioxcinden geldi 2 bioder 2 bioxcin numunesi ve selilüt için kremler vardı :)
evy baby banada göndermedi artık gönderim yapmıoruz die adam ayırılor demekki :) yada hadi bugün gönderelim deyip o gün ulaşanlara gönderiolar

Sezen
30-07-09, 08:07
banada şimdi geldi evy babyden

önceki isteğimde aynı mesaj olumsuz yönde gelmişti şimdide bu şekilde göndermişler

Sayın .... .....

Bizim ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
Evy Baby numune ürününüz en kısa sürede gönderilecektir.

Amacımız sizlerin beğenisine daima layık olabilmektir. Firmamız, sizlerden gelecek her türlü talebi karşılayabilmek için yeni ürünlerle kendini yenilerken, var olan ürünlerinde de kalitesini arttırarak her geçen gün daha da ileriye gitmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu çalışmaların neticesinde bizler için en değerli ödül, siz değerli tüketicilerimizin memnuniyetidir.

Saygılarımızla,

orko_21
3-08-09, 14:08
banada evy baby den aynı msj geldı sımdı bakalım yollayacaklarmı bu arada bende rozıye falan hepsıne yazdım sımdıoturup beklemek kaldıopuyorumnanaktan

caycan
3-08-09, 14:08
ben evy baby e 2 kere yolladım olumsuz attılar.bende kızgın bi mail attım dönmediler ona.cuma günüde bebelactan geldi.baya çeşit vardı..

demethn
3-08-09, 21:08
bişi sorucam bende evy baby e üye oldum siteye üye olmak yeterli mi numune için istek falan mı yapmak gerekiyo anlamadım

demethn
3-08-09, 21:08
gelen numunelerde kargo ucretı ıstenıyormu bılgınız varmı acaba

caycan
4-08-09, 07:08
numunelerde kargo ücreti alınmaz

green olive
4-08-09, 09:08
evy lady yıllar önce bana ped numunesi göndermiş üstünede 3 tl kargo ücretini bana ödetmişti. Yani marketten paketini alsam daha ucuza gelirdi. Kargoyu annem almış ne olduğunu bilmeden ben olsaydım aynen iade ederdim. Evy baby de isteyebilir dikkat edin :eek:klava:

Bu arada konu güzel olmuş ellerinize sağlık a.s.

incimercan!
4-08-09, 14:08
hemen hemen bütün bebek sitelerine üye olup numune istedim yaklaşık bir ay oldu sanırım. sadece molfix den bir adet bebek bezi geldi yenidoğan için.diğerlerinden tık yok :)

terazi_5
6-08-09, 20:08
kızlar bişi sorcam bioxcin internet adresi ne bulamadım ben ya bende numune isticem de

esraaydin
7-08-09, 22:08
kızlar bende bildiğim bütün markalara üye oldum daha bir gün oldu evy baby den geldi bugün molfix ve baby star da olumlu mail höndermiş ama ben popolin ve bioxin in sitelerine ulaşamadım.. bilgisi olan varsa paylaşsın arkadaşlar...

terazi_5
9-08-09, 11:08
bende bioxcin internet adresinde meil adresi var ona meil çektim daha cevap gelmedi onu dene istersen bende buğün popoline baktım iletişim formu doldurcak yer yok meil adreside yok

ecem87
9-08-09, 12:08
terazi_5
bende bioxcin internet adresinde meil adresi var ona meil çektim daha cevap gelmedi onu dene istersen bende buğün popoline baktım iletişim formu doldurcak yer yok meil adreside yok
banada yanıt gelmemişti ama sanırım 1 ay yada daha fazla bir süre sonra kargo geldi....doğumdan sonra numuneyi test edicem..bakalım işe yararsa alıcam..

slvmsstr
9-08-09, 16:08
var mı öyle şeyler ya ne güsel ama göndermezlerse mors olur bozulurum ben kaydirigubbakcemile3

nickminkenari
9-08-09, 16:08
bende veet in soguk agda bandını merak ettiğim için istedim 8 hafta içinde göndericeklerini söylemişlerdi eger sözlerini tutuyolarsa bu aralar gelmesi lazım.

feyza25
10-08-09, 12:08
kızlar ben de milupa sitesine üye oldum..hamilelik haftam ile birlikte...her hafta mail geliyor bana...geçen de kargo ile bez+nivea krem,çay,mendil,bebek büyütme cd si vs. numuneler göndermişlerdi...ama üye olduktan 1 ay sonra geldi bunlar...zamanlada bebek büyüdükçe göndericeklermiş öyle yazıyor kitapçıkta...

salihas
10-08-09, 12:08
feyza25
kızlar ben de milupa sitesine üye oldum..hamilelik haftam ile birlikte...her hafta mail geliyor bana...geçen de kargo ile bez+nivea krem,çay,mendil,bebek büyütme cd si vs. numuneler göndermişlerdi...ama üye olduktan 1 ay sonra geldi bunlar...zamanlada bebek büyüdükçe göndericeklermiş öyle yazıyor kitapçıkta...
canım sen numune istediğini söyledinmi bende üye oldum ama istek yapabilecek adres bulamadım.ne gelen var ne giden.

sabihase
13-08-09, 23:08
arkadaşlar biaxinden nasıl istediniz ben bir türlü bulamadım.kendi sitesinde uyarı çıkıyo bilgisayarınıza zarar verabilir diye sizde olmadı mı?

PamuKSekeR
14-08-09, 20:08
bana evy babyden 4 tane yeni doğan bezi geldi çok şirin :) 1 hafta kadar sonra elime ulaştı. iletişim bölümünden numune talebi yazınca gönderiyolar kargo ücretide almıyolar..

esraaydin
14-08-09, 22:08
kızlar evy baby den bşka gönderen olmadı henüz hepsine üye oldum ve mail gönderdim. prima zaten gönderemeyeceklerini belirten mail göndermiş. bakalım diğerlerinden gelecek mi?