kızlar numune isteyin :)

beray60
25-06-09, 12:06
yaq ban sıtenın adını solermısın bende ıeltısım yazmıo

brcsrkn
nasıl yazmıo molfix. com tr yapınca iletişim kısmı aynı zmanda bize ulaşın die geçer okadarınıda buradan anlatamamki

beray60
bu sıteler nasıl gırıosunuz ya ben becermedım bu gun nedense kafam durdu

beray60
tama bıze ulasın var

beray60
ee napcam sora

beray60
ya ısım ıstıo e maıl adresı ve cep tlf bıde not

brcsrkn
bize ulaşın
bize yazın
iletişim
istek ve öneri
bunlar elbet bişekilde biyerinde vardır sitenin hepsi aynı kapıya çıkıo

ebruli_59
brcsrkn
arkadaşlar ben denedim sizlerle paylaşmak istedim :sm_cool:
baybstar ve molfix bez numunesi gönderiyor :lepi:
babystar 2 adet
molfix 1 adet
birde ben roziden istedim oda 2 tane günlük ped 2 tanede normal ped göndermiş.
milupaya üye oldum ama daha paket gelmedi
gelen numune oldukça yazıcam size burdan aklınıza gelen yerler olursa isteyelim ordan da :)
prima vermiyor denemeyin :) hihoyyyt
banada babystar ve molfixten geldi

beray60
tama ıstek ve onerıya ad soyad yazdı e maıl adresı yazdı ve cep tlfda yazdı nota ne yazcam eee:kedi:

brcsrkn
kafamçokkarıştı laelaelaelaelae :1shok: -tatlicadiarzu- delikafadulden :roflol: :enbuyukkk: ne istiosan onu yazıcan tabi ki numuneyse numune başka bişeyse başka bişey benden bukadar bugünlük

firuze-1524
zaten böyle bir topik vardı güzelim

beray60
son bı soru pekı arkadaslar msj ne zaman cvp gelır

moonrose
25-06-09, 14:06
bugün bende molped ve roziye gönderdim ve benden açık adres istemişler üye olmadan iletişim kısmına yazmıştım birde sorum olcak kargomu getiriyo bunu nasıl ulaştırıyolar bize bilgi verirsen sevinirim herhangi bi ücret varmı şimdiden teşekkürler

brcsrkn
25-06-09, 17:06
canım numune gönderimlerinde ücret talep edilmez kargoyla evine gelicek ücret yok

Angel...baby
26-06-09, 14:06
benimde bugün milupadan bana geldi ben numunede istememiştim sasırdım

ali_ye
26-06-09, 16:06
evybaby gonderemeyız dıye msj gonderdi canbebedende olumsuz cevap geldi

nazar_boncugum
26-06-09, 19:06
Angel...baby
benimde bugün milupadan bana geldi ben numunede istememiştim sasırdım
milupaya üye olmusmuydun Angel baby???!!! üyelerine gönderiyormus bildigim kadariyla...

benbilirim
28-06-09, 09:06
baby star dan hemen yolladıalr bebişim doğunca hep bu markayı kullanacagım diğerlerını almam karar verdım:)

eftelyaaa
28-06-09, 12:06
bana mulipa,babystar,evybaby,molfixden geldi.bakalım içlerinden birini seçeceğiz bebiş hangisiyle rahat ederse onu kullanırız

ali_ye
28-06-09, 16:06
eftelyaaa
bana mulipa,babystar,evybaby,molfixden geldi.bakalım içlerinden birini seçeceğiz bebiş hangisiyle rahat ederse onu kullanırız
bana evybaby gonderemeyız dedı iste msjları Bizim ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
Evy Baby ürünlerinden numune gönderimi yapılmamaktadır.

Amacımız sizlerin beğenisine daima layık olabilmektir. Firmamız, sizlerden gelecek her türlü talebi karşılayabilmek için yeni ürünlerle kendini yenilerken, var olan ürünlerinde de kalitesini arttırarak her geçen gün daha da ileriye gitmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu çalışmaların neticesinde bizler için en değerli ödül, siz değerli tüketicilerimizin memnuniyetidir.

Saygılarımızla,:dilcikar::dilcikar::umursamaz: gondermezsenız gondermen bende zaten kullanmam o markayı

nazar_boncugum
evy baby nin kokusu cok güzel kremli en cok o hosuma gitti ama göbek bagi düsene kadar molfix de kullanabilirim cünkü göbek kisminda oyuk varki göbegini rahatsiz etmesin diye..hepsine bakiciz artik bebisim hangisinde rahat ederse diyerek eftalyaaaa ya katiliyorum....

MaviEge
bana da huggises ve nivea numuneleri geldi kızlar.milupa da mama ellerinde kalmamış.gelicekmiş en kısa zamanda.

MaviEge
bu arada evy ladyden de ped gelmişti :)

eftelyaaa
28-06-09, 21:06
ecem_1912
bana da huggises ve nivea numuneleri geldi kızlar.milupa da mama ellerinde kalmamış.gelicekmiş en kısa zamanda.
canım mulipa mama göndermiyor zaten bez ve kitapcıklar.ya huggisten nasıl istedin ben sitesine giremedim bir türlü

eftelyaaa
28-06-09, 21:06
ali_ye
bana evybaby gonderemeyız dedı iste msjları Bizim ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
Evy Baby ürünlerinden numune gönderimi yapılmamaktadır.

Amacımız sizlerin beğenisine daima layık olabilmektir. Firmamız, sizlerden gelecek her türlü talebi karşılayabilmek için yeni ürünlerle kendini yenilerken, var olan ürünlerinde de kalitesini arttırarak her geçen gün daha da ileriye gitmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu çalışmaların neticesinde bizler için en değerli ödül, siz değerli tüketicilerimizin memnuniyetidir.

Saygılarımızla,:dilcikar::dilcikar::umursamaz: gondermezsenız gondermen bende zaten kullanmam o markayı
canım bana ürünlerimizi yeniledik nu nedenle numune göndereceğiz yazan bir mail gelmişti