TEST

Sevgilinizle tatil

sweetgirl00
22-06-09, 10:06
Arkadaslar sevgilinizle hic tatile gittiniz mi???nasildi??
biz bu yil gitmeyi dusunuyoruz babam izin verirse.ins izin verir.

AsabiyE
22-06-09, 11:06
sweetgirl00
aa gerçekten mi?ben babama soramam bile öyle bişey sırnaşık şey Ki öyle aşırı geri kafalı da değildir,defalarca askerdeki erkek arkadaşımı ziyarete gittim babamla birebir konuşup izin alarak..ama tatil konusunu açtırmaz bile diye düşünüyorum a.s tabii kaç yaşınızdasınız bilemiyorum tahminen söyledim ama ..

Slogan
hiç gitmedim ama gitmek isterdim eminim çok güzel olurdu
ama banada izin veren olmazdı dolayısiyle gidemezdim :)

ilona
evlenmeden önce 3 yaz beraber tatile gitmiştik :asigim:
evlendik bu yaz 2. yaz hala gidemedik mafoldumben

selin_as
bana ters:eek:lmaz:ben nişanlı olsam dahi gitmem:eek:lmaz:

prenses006
geçen sene sevgilimle gittim tatile,aman aman hiç tavsiye etmem,burnumdan geldi kavga gürültü :mymeka: off off offf felaketti valla yok rus kızları yok şusu yok busu :eek:lmaz:zaten ayrıldık tatilden sonra bidaha aramadım.o bikaç kere aradı ama artık hiç görüşmüyoruz :umursamaz:benden tavsiye tatile çıkarken erkek almayın yanınıza,kendi kendinizin tatilini hiç etmeyin hihoyyyttabi anlaşabiliyosanız,güzel giden bi ilişkiniz varsa o başka o zaman eminim çok güzel olur şutarafagitti

challenger
bizde gitmiştik birlikte değil rus kızlarına bakmak bana tapma derecesıne gelmişti tatil dönüşü onun gözünde muhteşemdim askere gitmeden önceydı tabı ama cok güzeldi.

sweetgirl00
prenses006
geçen sene sevgilimle gittim tatile,aman aman hiç tavsiye etmem,burnumdan geldi kavga gürültü :mymeka: off off offf felaketti valla yok rus kızları yok şusu yok busu :eek:lmaz:zaten ayrıldık tatilden sonra bidaha aramadım.o bikaç kere aradı ama artık hiç görüşmüyoruz :umursamaz:benden tavsiye tatile çıkarken erkek almayın yanınıza,kendi kendinizin tatilini hiç etmeyin hihoyyyttabi anlaşabiliyosanız,güzel giden bi ilişkiniz varsa o başka o zaman eminim çok güzel olur şutarafagitti
zaten baska kizlari bakan biri olsaydi onunla ayrilirdim ama sukur oyle birisi degil zemuszemus

HeartLess
bizim zamanımızdaki babalar,anneler demek ki,
şimdikilere göre daha sıkıydı...
ben babama böyle bir teklifle gidemem ki zaten,
ama nişanlıyken kayınvalidem babamdan izin almıştı ve Alanya'daki yazlığa gitmiştik,
hayatımda geçirdiğim en anlamlı ve en güzel tatildi diyebilirim...
başa dönecek olursak,eski zaman dedim ya,yok yok ben de
kızımı göndermezdim,belki eski kafalı diyebilirsiniz ama
göndermem...
sevgiler...

jean
nereye gittiniz arkadaşlar mesela?

sweetgirl00
benim bir arkadasim gitti , simdi onun iliskisi coook daha guzel

Eylul
Ben eşimle o zaman sevgili bile değildik 2 defa gittim ama kuzenlerimle (kuzenim eşimin abisiyle evli )
ço eğlenceliydi tabi ama söz konusu kendi kızım olunca sanırım izin vermezdim mümkün değil olmazdı

challenger
bende babamlardan ızın almadan arkadaşlarımla dıye gıtmıştım aynen mümkün olmaz olamaz ılerde kızım olursa.

denizkabugu
babama sevgilimle tatile gidebilir miyim dicem haaaaaa
aboooooo olacakları tahmin bile etmek istemiyorum arkadaşlar

jean
sweetgirl00
benim bir arkadasim gitti , simdi onun iliskisi coook daha guzel
o nereye gitmiş?ikimizde aynı şeyi soruyoruz ya kaydirigubbakcemile3

sweetgirl00
jean
o nereye gitmiş?ikimizde aynı şeyi soruyoruz ya kaydirigubbakcemile3
o kemer'e gitmisti

glsh85
babam ve sevgılımle tatıl :)))

canım kıymetlıdır :p

mersıne fln gıttıkk ama uzuun bı tatıl degıldı

sweetgirl00
hayata
bende babamlardan ızın almadan arkadaşlarımla dıye gıtmıştım aynen mümkün olmaz olamaz ılerde kızım olursa.
bende bunu dusunmustum,arkadaslarimla gidiyorum demeyi.ama hayir onlara yalan soyleyemem,izin almayi deneyicem belki izin verirle.

JJuLiEtt
babama kızlarla gidiyoruz diyip avşaya gitmiştik
cok eğlenceliydi
o son tatil oldı evlendikten sonra gidemedik :1no2:

ama kızım olsa aslaaaaaaaaaaaaa

MaviEge
22-06-09, 12:06
gitmedim.eşimle nişanlıyken gemi yemeği vardı,onun için eşimin yanına gitmiştim ama tabii babam asker olduğu için ben orduevinde kaldım bir iki gündü o da.tatile falan gitmezdim nişanlım da olsa.kızımı veya oğlumu da göndermek istemem.asla demiyorum ama göndermek istemem.her şeyin usulü var canım.

BarbieveKen
biz 2 günlüğüne biyere kaçmıştık evlenmeden önce süperdi süper

bir başka oluyo ilk tatil birlikte
ama biz antalyaya falan gtmedik rus kızı durumumuz olmadı :eek:lmaz:

EU1
1 kere gittim.. kısaydı ama çokk güzeldi.. o kadar çok şey yaptık ki beraber; hayatı oturup kahve içerek geçirdiğimizi anladık.. enn kısa zamanda ikincisini planlamak istiyoruz.. sonra daa sıra balayına gelecek işalla:asigim::teytey::asigim:

rzme
ben gitmedim.....gidemezdimde........

ama kızımıda gönderirmiyim?

-hayır...:eek:lmaz:

emeraldd
ben isterdim gitmeyii ama korkarım Allah korusun başımıza bişe falan gelir annem burda ölür meraktan :sinifsinif: o yüzden en güzeli ewlen kocan olunca git :lepi:

sweetgirl00
Flirteuse
1 kere gittim.. kısaydı ama çokk güzeldi.. o kadar çok şey yaptık ki beraber; hayatı oturup kahve içerek geçirdiğimizi anladık.. enn kısa zamanda ikincisini planlamak istiyoruz.. sonra daa sıra balayına gelecek işalla:asigim::teytey::asigim:
canim sen boyle seyler yazinca , daha cok gitmeyi istiyorum :teytey:

challenger
canım yanı babam kıyametleri koparır ve benımkısıde bır delı babamdan beter 2 manyak bırbırlerını paklardı heralde.sanmıyorum ben izin verceğini babamın bilse kesinlikle olmazdı ve alamazdımda.
ve ben her yolu bıldıgım ıcın kızım asla gidemez.

Lady34
sweetgirl00

evlenmeden 3 kez tatile gittik ama üçünde de babam bilmiyordu gamyoncuiremsu
izin alamam vermez çünkü -tatlicadiarzu-

ilona
ilk tatile (2 senelik sevgili idik) marmarise gittik
sonraki sene nişanlandık akçaya gittik
bi sonraki senede antalya ya
geçen yaz ve bu yaz evliyiz ama bi yere gidemedik (beraber yani ben gittim tebiki onu bırakıp kaydirigubbakcemile3 )yaramı deşmeyiinnn mafoldumben senağlama

ben her sene onunla yada onsuz tatile gittiğim halde hatta onunla daha sonrada tatile gitmiş olmamıza rağmen hala diyorumki ilk tatilimiz hayatımın en güzel tatili idi
keşke zamanı geri döndürebilsem :asigim:

sweetgirl00
lady34

evlenmeden 3 kez tatile gittik ama üçünde de babam bilmiyordu gamyoncuiremsu
izin alamam vermez çünkü -tatlicadiarzu-
canim babana ne dedin ???

desert06rose
sevgilimle tatil mi kaydirigubbakcemile3 İMKANSIZZZZ...ailem keser başta... cokacimcoook benimkide gitmez zati benle bu yaz tatile gidiyoruz ailemle diyorumda ben seni uçan tekmeyle gönderirim dio laelaelaelaelae çıldırıo tatil kelimesine geri kafalı aşkım benim opuyorumnanaktan

eeddaa
Ben de gitmek istiyorum fakat hep başıma bişey gelirse, ölmek sorun değil de sağ kalırsam suratlarına nasıl bakarım düşüncesiyle vazgeçiyorum..

sweetgirl00
ilona
ilk tatile (2 senelik sevgili idik) marmarise gittik
sonraki sene nişanlandık akçaya gittik
bi sonraki senede antalya ya
geçen yaz ve bu yaz evliyiz ama bi yere gidemedik (beraber yani ben gittim tebiki onu bırakıp kaydirigubbakcemile3 )yaramı deşmeyiinnn mafoldumben senağlama

ben her sene onunla yada onsuz tatile gittiğim halde hatta onunla daha sonrada tatile gitmiş olmamıza rağmen hala diyorumki ilk tatilimiz hayatımın en güzel tatili idi
keşke zamanı geri döndürebilsem :asigim:
peki canim senin ailen onunla gitigini biliyirmuydu.yoksa sene izin almadam mi gittin??

Lady34
sweetgirl00
canim babana ne dedin ???
ilk tatilde en yakın arkadaşlarımı tanıdığı için bize gelip kaldıkları için onlarla tatile gideceğimi söyledim :nazar: avşaya gittik :asigim: harika bi tatil geçirdim
2. ve 3. de nişanlı olduğumuz için kuzenlerle gittik ondada babam biliyordu :nazar:

Nadas
ister geri kafalı deyin ne derseniz deyin..
nişanlı bile olsanız evlenmeden birlikte tatile gitmek ilk etapta kulağa hoş gelse de bana ters..
doğru birşey değil...

ikrar
gıtmedım hıc
babama boyle bıseyı soramazdım bile
nişanlıken bıle dısarda bıraz fazla kalsak
telefon acar eve gel essek sıpası derdıkaydirigubbakcemile3

ilona
sweetgirl00
peki canim senin ailen onunla gitigini biliyirmuydu.yoksa sene izin almadam mi gittin??
ilk sene onunla gittiğimi biliyodu annem ama ikimiz tek değil toplu bi şekilde arkadaşlarımızla gidiyoruz diye(allam kendiside bu siteye üye inşallah okumaz :eek:lmaz:
babamla zaten senelerdir görüşmüyoruz
sonraki senelerde de nişanlıydık zaten haberi vardı zemuszemus

Nadas
ikrar
gıtmedım hıc
babama boyle bıseyı soramazdım bile
nişanlıken bıle dısarda bıraz fazla kalsak
telefon acar eve gel essek sıpası derdıkaydirigubbakcemile3
aynen..
benim ailem beni nişanlıyken gezmeye bile göndermez nişanlımla
napcam ben off offmafoldumbenmafoldumben

gulisk
bence baban hayatta izin vermez ayrıca bencede gitme ,yani yalan söyleyerek gitme
ya başına bişey gelirse hayatta en korktuğum şeydir düşünsene ailene başka birşey söylüyorsun
ve sen bambaşka bir yerdesin allah korusun başına bişey gelse ailen hem senin için üzülecek hemde onları kandırdığın için daha da üzülecek

ikrar
22-06-09, 13:06
ozlempau
aynen..
benim ailem beni nişanlıyken gezmeye bile göndermez nişanlımla
napcam ben off offmafoldumbenmafoldumben
canım soyle anlatıyım benım babam aslında cok rahattır
bekarken normal arkadaslarımla gece yarılarına kadar gezerdım gece 2, 3 te gelsem gez bosver evlenınce bu gunlerı cok ararsın derdı

ama eşimi yanı o zamankı sevgılımı cok kıskanıyodu dısarı cıkmayın evde oturun vs

hele tatıle gıdeyım oktayla desem ayaklarımdan asardı heraldekaydirigubbakcemile3

MargaRin
2 geceliğine gitmiştik yakınlarda biyere o iki gün 1 hafta gibi gelmişti inanılmaz eğlenmiştik...
ama babana sorma adam kalpten gider allah korusun...

Mermaid
gecn yaz gttm,bu yazda planalrını yapıyoruzzz.....nsl gececegı ıse erk arkadasınla arandakı ılıskye baglı cnm

lirik guzel
Birlikte tatile gitmedik .Çeşme'de yazlığımız var.Oraya gelmişti.Bizde kalmadı ,ama birlikte denize girdik,gezdik.Güzel geçmişti.opuyorumnanaktan

sweetgirl00
Mermaid
gecn yaz gttm,bu yazda planalrını yapıyoruzzz.....nsl gececegı ıse erk arkadasınla arandakı ılıskye baglı cnm
canim sen ailenden izin alarak mi gittin??

soruyorum cunku herkes izin vermezler diyor.

EstetikEditor
ben gizli gizli gitmiştim kız arkadaşlarımla diye..

neredeyse yakalanıyorudum zor çevirmiştim:eek:lmaz:

ayy bakl düşündükce içim sıkıldı..

halbuki ne keyifli geçiyodu:asigim:

HeartLess
22-06-09, 14:06
Vay sizi vay vay...
annelerinize babalarınız söyleyeceğim sizi....
aman bekarlar sakın ailenizden habersiz birşeyler yapmayın
vallahi devir değişti,insanları da değiştirdi tabi ki....

Lady34
Songül
Vay sizi vay vay...
annelerinize babalarınız söyleyeceğim sizi....
aman bekarlar sakın ailenizden habersiz birşeyler yapmayın
vallahi devir değişti,insanları da değiştirdi tabi ki....

söleme söleme evlendim ben kaydirigubbakcemile3
valla kızım olsa izin vermem devir değişti :umursamaz:
ilk gittiğim tatilde az canım çıkmadı basıma bişi gelir korkusuyla yasadım ama evime dönünce rahatladım
şimdi olsa gitmezdim o zamanlar ortam o kadar kötü değildi

gulkurusuu
eşimle de tatile gıttım, eskı sevgılımle de...halam ayarladı hepsını. ben de halama gıdıom dıye duştum yollara. hepsı guzel geçtı. kızım olsa bana yalan söylemesını ıstemem, benım gıbı uslu duracaksa gıtsın.

Nadas
ben gizli gitsem de çok korkarım kızlar yaa
kaza var bela var ne bilim,başınıza birşey gelse falan
ömür boyu vicdan azabı çek..

Serce
ilona
evlenmeden önce 3 yaz beraber tatile gitmiştik :asigim:
evlendik bu yaz 2. yaz hala gidemedik mafoldumben
aynı kaderi paylaşmışız bacım bizde evlenmeden iki yaz tatilimizi yaptık evlendik iki yaz tatil yapamadık inşallah bu yıl niyetimiz var :Saruboceq:

jean
Mermaid
siz nereye gittiniz canım?