Çocuğu 1.Sınıfa giden Velilerin paylaşım alanı :)))

karabiber01
28-12-09, 19:12
Begumhayat
Kızım bir süredir istifrar etmeye başladı özellikle okula gitmeden önce sabah kahvaltıdan sonraları oluyordu. Bugün yine tekrarlayınca babannesi aile dr. götürdü kullanması için şurup vermiş geçmezse bir dizi test yapalım demiş. Bir hayli canım sıkıldı. Acaba aşırı stresten olabilirmi diye düşünmeye başladım aranızda böyle bir sorun yaşayan oldumu acaba çünkü kızımda istifrar etmesinin haricinde başka bir rahatsızlık yok (ateş, ishal vs)
çok geçmiş olsunn canımm havalrdaa bir soğuk bir sıcakk nasıll davranacığımızıı şaşırdıkkk

karabiber01
Begumhayat
Bizde yazılılar 2,3 güne bir oluyor öğretmenimiz her yazılıdan sonra 100 alanlara ödül olarak hediye veriyor (kalem , silgi veya çikolata şeker gibi) ama bizde kızım artık evdede ödevlerini yaparken ödül yokmu demeye başladı. Bende bunun onun sorumluluğu olduğunu her seferinde ödül alamayacağını anlattım.

Bence ödüllerin sık olması artık dezavantaj gibi olmaya başladı.
oy kıyamamm evdedemii ödül istiyooo

bizdedee yazuılııı hemenn herzaman yapılıyooo

terlik
Aranızda sınıf temsilcisi olan arkadaşlarla paylaşımda bulunmak istiyorum... Yada sınıfınızda yeni yıl için neler yapacaksınız ?... Aşağıdaki linkte de paylaşalım...

http://www.kadinlarkulubu.com/ilkogretim/325137-sinif-temsilcileri-sinif-anneleri.html

aysecikcik
1-01-10, 17:01
nihani
sayın ayşecik
eğer yeğeninizin rahatsız edici bir uyumsuzluğu varsa çocuk psikologunu öneririm sosyal uyum önemli.bilgisayar ve tv den uzaklaşıp hayvan ve doğayla uğraşsın <bence<
yorumunuz için teşekkür ediyorum sevgili arkadaşım...fakat yeğenim o kadar az televizyon izliyor ki...bilgisayarda oyun ise sadece hafta sonu 1 gün ve ancak 1 saat...yani bu tarz saldırganlığa yol açacak hiçbir olay yaşamadığı halde neden bu kadar saldırgan anlamıyoruz....bir çözüm lütfen....senağlama

Begumhayat
4-01-10, 14:01
Bütün çocuklarımızın ve ebeveynlerinin 2010 yılını sağlıklı, başarılı ve mutlu geçirmesini diliyorum.

Ocak ayının ilk günlerinde okumayı tam söktü kızım artık bol bol hikaye kitabı okuyorlar. Matematiğede hız verdiler şu anda onluk ve birliklerdeler.

karabiber01
13-01-10, 18:01
çocuklar okumayıı sökünce kimse uğramaz olmuşş

terlik
18-01-10, 13:01
Merhaba Arkadaşlar,
Evet karabiberciğim herkesin problemi bitince uğranamamış boshayallersmile
Olsun problemler olmasın ki rahat olsun çocuk ve ebeveynler...
Eveeeetttt yüzdük yüzdük kıyıya geldidiikkkk.... kaydirigubbakcemile2
Neler yapıyor çocuklarınız, sınav olanlar vs varmı ?... Oğluşum okumayı da yazmayıda söktü çok şükür... Artık akşamları yatarken de kitabını kendisi okuyor. Matematik çözüyor. Tatili de iple çekiyor bu arada... :eek:

Karne heyecanı varmı çocuklarınızda ve karne günü neler yapacaksınız ?...

miralife
18-01-10, 18:01
cuma günü karnesini alan burada kutlamaya gelsin arkadaşlar ..bu sadece çocuklarımızın değil bizlerinde karnesi olacak biiorum ki hepsi 5 dolu olacak gururla buluşmak dileğimle....

terlik
21-01-10, 10:01
Merhaba arkadaşlar yarın çok önemli birgün dilerim evlatlarımızla herzaman gurur duyalım , sağlıkla, mutlulukla dolu güzel günler geçirelim karne heyecanınızı buradan paylaşalım sevinçlerinizi duygularınızı... opuyorumnanaktan
Bu sabah tv programında yarınki karne günü hakkında konuşmalar yapıldı ben çok duygulandım ve heyecanladım. Yarın nasıl olacağım bilemiyorum ama çok yoğun duygular içinde oluyorum ben elimde değil... :sinifsinif:
Tüm KK ailesinin evlatlarına başarılar diliyorum...
Çocuklarımızın karne gününde gözlerindeki o ışıltıyı soldurmayalım, yanlarında olmaya çalışalım... opuyorumnanaktan
Hepinize güzel günler dilerim... Bebişlerimiz büyüyor... :KK46::ecrin_bebek:kaydirigubbakcemile2

Sınıf anneleri sınıfınızda neler yapacaksınız?:::
Hazırlıklar tamammı... olumunekankayizsmile Sınıf temsilcilerini aşağıdaki linke bekliyorum...

http://www.kadinlarkulubu.com/ilkogr...-anneleri.html

miralife
21-01-10, 11:01
canım terlikçim harikasın btnmmmmm....

annemizden bize yadigar öğretmen olmak
öğrendik annemizden öğrettik öğrendiğimizden,
yarın çok mutlu kutlu gün karne alacağız işte biz kaldı sadece bir gün...
onurla ,gururla alacağımız ilk karnemiz herkese nasip olsun gün be gün...
bütün anneleri tebrik eder evlatlarınızın yanaklarından öperim( bu gece uyumak için boşa çabalamayın sanki hiç sabah olmayacakmış gibi ....)

terlik
21-01-10, 11:01
Sende harikasın bir tanem...
Bende heyecan bugünden başladı oğluşa belli etmiyorum fakat o da heyecanlı herhaldeki sabah kalktığında bugün cuma değilmi diyor hayır oğlum yarın cuma dedim. Baktım bozuldu... opuyorumnanaktan
Çaktırma ama tatile en çok sevinen benim oğluşa kavuşacağım diyeee... özlüyorum ben onu kokusunu içime bir çekişim varki oy oy oy anlatamam yaaa...

Kızlar aşağıdaki linki ziyaret etmenizi öneririm çok ilginç bir paylaşımım var o kadar acayip birşey ki, sizlerde bakın hayretler içinde kalacaksınız yazıldığı gibi uygulayın bakın görün neler olacak CADIARZUCADIARZUyerimsenibenyerimseniben inanamayacaksınız bu kadar olur dedim...

http://www.kadinlarkulubu.com/hicbir-basliga-uymayan-yazilar/342744-paylasimlarimiz.html

alkisalkisalkisa.s.

yasemin81
22-01-10, 12:01
evet ve ilk karnemızı aldık çok güzel bir karne getirdi oğlum öğretmeni nazar boncuğu takmış karnesine okuma belgei vermış hediye olarakda 2 tane kitap vermiş oğlumla gurur duydum inşallah hep böyle devam eder herkese iyi tatiller arkadaşlar

miralife
22-01-10, 13:01
Bızımkısı karnelerın en gÜzelı.................... Hepsı 5 hepsı Çok ıyı maaŞallah .....
Allah hepımıze hep bÖyle karneler nasıp etsın ınŞallah bÜyÜk sevgı saygı gurur ve onurla hepınızı tebrık ederım mınıklerımızın yanaklarından Öperım ....

Begumhayat
23-01-10, 09:01
sihirsensin
Bİzİmkİsİ karnelerİn en gÜzelİ.................... Hepsİ 5 hepsİ Çok İyİ maaŞallah .....
Allah hepİmİze hep bÖyle karneler nasİp etsİn İnŞallah bÜyÜk sevgİ saygı gurur ve onurla hepİnİzİ tebrİk ederİm mİnİklerİmİzİn yanaklarından Öperİm ....
Tşk. ederim. Kutlarım kızınızı. Bizim karnemizde aynı hepsi 5 ve çok iyi. Kızım dün akşam uzun bir liste hazırlamıştı karne hediyesi listesi kim ne alacak diye en çok da güldüğümüz anneanneden kalem saat (ben 10) isterken babaanneden dergi istedi diyor hadi en ucuzunu senden istiyorum.

Arkadaşlar bu karneler bence çocuklarımızın emeğine ve bizim sabrımıza karşılık mükafat oldu. Nasılda unuttuk değil mi çıldırdığımız o günleri

sweetler
23-01-10, 10:01
türkçe ve matematik 4 gelmiş
şaşırdım çünkü her ikisindede gayet başarılı
bizim öğretmenin notu kıt galiba
matematiği gözü kapalı yapıyo 4 görünce şaşırdım acaba neden
kapasitesindende eminim kızımın ama.. tabi ona cok güzel bi karne almışsın dedim ama
içimde buruldu biraz

Mihriban
23-01-10, 10:01
dün meleğim de beni çok gururlandırdı
karnede bütün dersleri 5 davranış notları da çok iyiydi.öğretmeni karnenin yanında başarı belgeside vermiş:nazar:
sene başında çok yoruldum yeri geldi çok da sinirlendirdi beni ama bu karneyle bütün yorgunluğumu unuttum.:1hug:
çok şükür artık her gördüğünü okuyabiliyor yazıyor.bu tatildede çalıştıracam yine öğrendiklerini unutmasın yada tembelliğe alışmasın
karne alan bütün yavrularımızı kutluyoruma.s.a.s.a.s.a.s.

sbnmcsm
23-01-10, 14:01
Allahım inşallah yavrumun karnesi hep böyle olur hep güzel yerlerde görürüm bebeğimi

miralife
23-01-10, 16:01
http://http://img218.imageshack.us/img218/6631/karnemzzzzzzzzzzz010.jpg
resmi yükleyemedim imageshack te yeni değişiklikler olmuş yapamadım maalesef bakamk isteyen arkadaşları yoracağım için kusuruma bakmayınız lütfen...

miralife
23-01-10, 16:01
dün akşam 5 mumlu pastamızla 5 lerimizi kutladık canlarım allahı her anne ve babya bu mutluluğu yaşatsın inşallah...

terlik
24-01-10, 01:01
Hepinize merhabalar,
Benim oğlumun karnesi de harika hepsi 5 derslerinde başarılı bir çocuk anasınıfındayken de öğretmeni hep derdi. Çalışkan bir çocuk olacak diye. İnşallah hep böyle gider. Emeğinin karşılığını aldı. Karnesi çok güzel öğretmeni de çok memnun.
Şimdi daha rahatız değilmi arkadaşlar... İlk zamanlar gergindik acemiydik. Çok şükür atlattık. Çocuklarımıza başarılar diliyorum , siz velilerinde gözü aydın artık okuyan çocuklarımız var...
Oğlum kitabı okurken yada birşeyler yazarken duygulanıyorum. Nereden nereye geldik...

opuyorumnanaktan

Mihriban
24-01-10, 10:01
terlik
Hepinize merhabalar,
Benim oğlumun karnesi de harika hepsi 5 derslerinde başarılı bir çocuk anasınıfındayken de öğretmeni hep derdi. Çalışkan bir çocuk olacak diye. İnşallah hep böyle gider. Emeğinin karşılığını aldı. Karnesi çok güzel öğretmeni de çok memnun.
Şimdi daha rahatız değilmi arkadaşlar... İlk zamanlar gergindik acemiydik. Çok şükür atlattık. Çocuklarımıza başarılar diliyorum , siz velilerinde gözü aydın artık okuyan çocuklarımız var...
Oğlum kitabı okurken yada birşeyler yazarken duygulanıyorum. Nereden nereye geldik...

opuyorumnanaktan
aynen canım nerden nereye geldik
ilk bir ay sinirden deliriyordum çok zorlandık ama sonra herşey yoluna girdi
şimdi meleğim her gördüğünü okuyup yazabiliyor :1hug:
bu bizim ilk karnemizdi çok duygulandım mutlu oldum gurur duydumopuyorumnanaktan

terlik
24-01-10, 13:01
Selam arkadaşlar nasıl gidiyor tatil,
neler yapıyorsunuz kuzucuklarınızla...
Kar yağması da iyi denk geldi dün kartopu oynadık
bugünde keza öyle harikaydı arada kitabını okuyor
arada yazı yazıyor tatilimiz şimdilik güzel gidiyor.
Özlemişim oğluşumla bütün gün olmayı...
opuyorumnanaktan

ozlem71
24-01-10, 22:01
uzun zamandır bakamadım,iyi geceler hanımlar, benim oğluşumunda hepsi pekiyi ,okuması baya hızlandı.herşeyi okumak istiyor çok seviyor okumayı..

trademark
25-01-10, 02:01
Benim oğlumda birinci sınıfta ama henüz okuyamadı ben çok üzülüyorum ben çalıştığım icin ilgilenemiyurum

Mihriban
25-01-10, 14:01
terlik
Selam arkadaşlar nasıl gidiyor tatil,
neler yapıyorsunuz kuzucuklarınızla...
Kar yağması da iyi denk geldi dün kartopu oynadık
bugünde keza öyle harikaydı arada kitabını okuyor
arada yazı yazıyor tatilimiz şimdilik güzel gidiyor.
Özlemişim oğluşumla bütün gün olmayı...
opuyorumnanaktan
öğretmeni ödev olarak bir set verdi canım
8 tane masal kitabı var içinde birde etkinlik defteri var .orda okuduğu masal ile ilgili sorular var ona cevaplar vericez defteri dolduracaz
güzel bir ödev oldu kızım için
hem okumasını geliştiriyo hemde okuduğunu anlamaya çalışıyo
hergün bir masal kitabını okuyoruz.ayrıca kızımda sürekli kendi kitaplarını okuyo.hoşuna giden şiirleri ezberlemeye çalışıyo

miralife
26-01-10, 11:01
Tatılımız berbat gıdıyor hava Çok soĞuk eve kapandık kaldı ders ÇalıŞıyıruz ÖĞretmenının hedıye etıĞı kıtabı okuyoruz ve yarıyıl tatıl ÇalıŞma kıtabımızı okuduktan sonra her akŞam ÖĞretmenımızın dedıĞı Üzre tÜrkÇe defterımızın arkasına gÜnlÜk yazıyoruz yazıları gerılemeısn dıyemıŞ hemde.... AnlaycaĞınız sıkıldık tatılden kzıım ıstemıyor gÜn sayıyor bugÜn ıkıncı gÜn ve keŞke tatıl olsaydı dıyor evde tv ızlıyoruz ve arada oyalanıyoruz bırŞeylerle ama okulunu Çok Özledı yavrum :KK43:

miralife
26-01-10, 11:01
bu arada canım arkadaşlarımdan birisi bnm linkle kızımın karnesini çoktan görcye çıkarmış meğerse izmir shbetlerinde anca burada sizlerle kızlar!
maaşallah demeyi unutmayınız lütfen....

meyrik
26-01-10, 17:01
merhaba arkadaşlar, uzun zamandır giremiyordum. görüyorumki hepimizin çocuklarıda karnelerinde 5 getirmiş MAAŞALLAH hepsinede umarım okul hayatı boyunca hep böyle karneler alırız bebişlerimizden. benim oğlusumda hep 5 getirdi onunla gurur duyuyorum...

adyali
29-01-10, 17:01
[​IMG][/url][/IMG][​IMG][/url][/IMG]

Arkadaşlar tüm yavrularımıza başarılarının devamını dilerim.. Bu da benim kızımın karnesi umarım tüm öğrenim hayatında böyle sürer..

yasemin81
8-02-10, 16:02
arkadaşlar tatil bitti ve 2. eğitim dönemi başladı bu dönem tüm çocuklarımıza hayırlı olsun annelerinede kolay gelsin inşallah bu dönem daha kolay geçer

meyrik
10-02-10, 11:02
2. eğitim dönemi çocuklarımızın hepsinede hayırlı olsun inşallah, Allah zihin açıklığı versin...

terlik
11-02-10, 11:02
Hepinize Merhabalar Arkadaşlar,
Yeni bir dönem yeni bir heyecan... Oğlumla güzel bir tatil geçirdikten sonra evimize döndük. Arkadaşlarıyla, öğretmeniyle kavuştukları için çok mutlu oldu oğlum. Karneleri gördüm harika karneler bunlar eeee KK 'nın bilinçli annelerinin çocuklarından da bu beklenir zaten değilmi?... (gerçi sağlıklı olsunlar da... ne yapalım olduğu kadar değilmi?.)
Tüm çocuklarımıza ve velilerine hayırlı bir dönem diliyorum , sağlıklı , mutlu yarınlara hep birlikte...

kaydirigubbakcemile5sempatiksalakcinniolumunekankayizsmile:nazar:a.s.gamyoncuiremsu

Aşağıdaki linke bilgi paylaşımı yapabilirsiniz...

http://www.kadinlarkulubu.com/aile-evlilik-cocuklar/316133-cocuklarin-calistirilmasi.html

terlik
16-02-10, 08:02
Günaydın arkadaşlar,
Okumalar yazmalar nasıl gidiyor ?...

Mihriban
17-02-10, 11:02
terlik
Günaydın arkadaşlar,
Okumalar yazmalar nasıl gidiyor ?...

şimdilik iyi canım ama çok sıkılıyo okulda cadı
ne güzel evde oturuyordum beni niye okula yazdırdınız diyokaydirigubbakcemile3
oyun oynamak resim yapmak istiyo sürekli çocuk nede olsa dahayerimseniben
ama yinede dersleri iyi çok şükür.şimdi öğretmeni mat. ağırlık verdi
toplama işlemini öğretiyo ezber veriyo bol bol.şükür ezberide iyi artık kendi kendine ezberliyozemuszemus

gelmesendeolur
25-02-10, 17:02
ilk zamanki gibi yazmıyorsunuz yoruldunuzmu artık kızlar?

meyrik
25-02-10, 22:02
oğlum bu hafta matematikten yazılı oldu, 100 üzerinden 5 almış kuzum, çok mutlu oldum gurur duydum bebişimle... bu hafta toplama işlemine ağırlık verdiler. matematikte iyiyiz birde okumamız hızlansa onu beceremiyoruz çabuk sıkılıyor bende fazla baskı yapmıyorum. inşallah onuda düzeltiriz...

SILANUR2
27-02-10, 08:02
merhaba arkadaşlar benimde 1. sınıfa giden bir kızım var
dersler süper ama uyum sorunumuz hala devam ediyor arkadaşlarından çok şikayetci dayak yiyor kalemini alıyorlarv.s bunu nasıl aşarız bilmiyorum

SILANUR2
27-02-10, 08:02
okuma hızlanmasında ödül çok iyi geliyor biz öyle yapıyoruz öğretmenimiz tavsiye etti kaç kelime okuyor dakikada

meyrik
28-02-10, 18:02
SILANUR2
okuma hızlanmasında ödül çok iyi geliyor biz öyle yapıyoruz öğretmenimiz tavsiye etti kaç kelime okuyor dakikada
dakikada 22-24 kelime okuyor.

Mihriban
28-02-10, 19:02
meyrik
dakikada 22-24 kelime okuyor.
canım bu rakam iyi az değilki
1. sınıf çocuğu daha ne kadar hızlı okuyabilirkiCADIARZU

pafim
1-03-10, 12:03
Merhaba benim oğluşumda malumunuz birinci sınıfta .Çok şükür dersleri çok iyi öğretmenimiz bilsem in sınvlarına gönderiyor bu sınav hakkında bilgisi olan var mı?

meyrik
3-03-10, 14:03
Mihriban
canım bu rakam iyi az değilki
1. sınıf çocuğu daha ne kadar hızlı okuyabilirkiCADIARZU
sınıfta en hızlı okuyan 47 kelime okumuş. en az okuyanda 2 - 7 kelime okumuş. oğlum ortalarda oluyor. hani biraz daha hızlı okusa daha iyi olacak. bu arada oğluma kelime oyunu aldım, tavsiye ederim. kelime üretmek yönünden faydalı bişey ayrıca çokta zevkli. oğlum, ben ve babamız oynuyoruz. hem karışık harflerden kelime üretmeyi öğreniyor hemde üretilmiş kelimeleri değiştirerek farklı kelimeler üretmeyi öğreniyor.

Mihriban
3-03-10, 17:03
meyrik
sınıfta en hızlı okuyan 47 kelime okumuş. en az okuyanda 2 - 7 kelime okumuş. oğlum ortalarda oluyor. hani biraz daha hızlı okusa daha iyi olacak. bu arada oğluma kelime oyunu aldım, tavsiye ederim. kelime üretmek yönünden faydalı bişey ayrıca çokta zevkli. oğlum, ben ve babamız oynuyoruz. hem karışık harflerden kelime üretmeyi öğreniyor hemde üretilmiş kelimeleri değiştirerek farklı kelimeler üretmeyi öğreniyor.
hımm bende alıyım o zamanCADIARZU kızım umarım beğenir
bu arada ben hiç kızıma dakika tutmamıştım canım.senin yazını okuduktan sonra bende dakika tuttum ve 1 dk içinde ortalama 45 kelime okudu kızım
ben bile bu kadarını beklemiyordum sevindim açıkcasıa.s

meyrik
4-03-10, 11:03
Mihriban
hımm bende alıyım o zamanCADIARZU kızım umarım beğenir
bu arada ben hiç kızıma dakika tutmamıştım canım.senin yazını okuduktan sonra bende dakika tuttum ve 1 dk içinde ortalama 45 kelime okudu kızım
ben bile bu kadarını beklemiyordum sevindim açıkcasıa.s
oğlumun öğretmeni haftada bir kez okuma yarışı yapıyor. hiç okumadıkları bir sayfayı 1 dakikada okutturuyor kaç kelime okuduklarını sayıyor. en çok okuyana hediye veriyor. oğlum hep ortalarda oluyor. 22-24 kelime arası okuyor. bir türlü artıramadık sayıyı. daha önceden okuduğu sayfadan 35 kelime okuyor ama hiç okumadığımız yerden 22 de kalıyoruz hep.bu arada kelime oyununu ingilizce adıylada satabiliyorlar almak isterseniz aklınızda bulunsun scrabble diyede sorun satıcıya.ben çok zor bulmuştum 4 sene önce aldım sadece bir yerde bulabildim.

leyuze
5-03-10, 17:03
1.sınıfa giden bir çocuğun dakikada 60 kelime okuması normailmiş öğretmenimiz öyle dedi bize benim kızım 50 kelime okuyo hiç okumadığı bir metinde ayrıca 23 nisan için neler yapıcak çocuklarınız kostümleri nasıl benim kızım gelinlik giyicekmiş onunla uğreşıyoruz bu aralar model bulmak için

adyali
5-03-10, 17:03
uzun zaman sonrası bir bakayım dedim katılım artmış yine.. benim kızımın öğretmenide dönem dönem okuma yarışması yapıyor kızım tatil öncesi 49 kelimeyle sınıf 2.olmuştu 1. miz ise 51 kelime okumuştu pazartesi yine yarışmaları var evde 1 dakika tutuyorum bugün en yüksek 70 kelime okudu bakalım sınıfta nasıl durum ama çok hırslı sürekli okuyor evde.. matematk dersinde de çok iyiyiz umarım bu hırsı devam eder. önemli olanda o zaten...

adyali
10-03-10, 18:03
eveeet.. sınıfta yapılan okumada kızım heyecandan olsa gerek 55 kelime okumuş çok ağladı en fazla 62 okumuş bir arkadaşı, neden okulda az okudum diyor morali bozuldu kuzumun.. gerçekten de evde 70 - 72 hep aynı sayılarda okumasına rağmen heyecan büyük bir faktör oluyor.. iyiden iyiye hırslandı artık okuma diye evde kızıyoruz sürekli elinde kitap gözleri bozulacak diye korkuyorum...

yasemin81
10-03-10, 21:03
oğlumunda sınfında var okuma yarışı çocuklar durmadan çalışıyorlar bırıncı olmak için oğlum enson 89 kelıme okumuş 2. olmuş çok üzülmüş aslında yarışma olmasa daha iyi olur

_vanilla_
10-03-10, 22:03
adyali
eveeet.. sınıfta yapılan okumada kızım heyecandan olsa gerek 55 kelime okumuş çok ağladı en fazla 62 okumuş bir arkadaşı, neden okulda az okudum diyor morali bozuldu kuzumun.. gerçekten de evde 70 - 72 hep aynı sayılarda okumasına rağmen heyecan büyük bir faktör oluyor.. iyiden iyiye hırslandı artık okuma diye evde kızıyoruz sürekli elinde kitap gözleri bozulacak diye korkuyorum...
Aynını bende yaşıyorum, sürekli elinde kitap başımda, Anne dakika tutsana başlıyorum diye sürekli okuyor.. İlk başlarda iyi diyordum ama şimdi takıntı haline geldi sanki..
Benim kızım ilk önceler 20 kelime okurken,
geçen hafta 30 lara çıktı,
şimdi ise 56-60 arası okuyor..
Maşallah hepsinede:nazar:

adyali
13-03-10, 21:03
yarışma esasında fena fikir değil çocuklara çalışma hırsı getiriyor fakat bazıları ise pes edebiliyor ve tamamen vaz geçiyorlar bizim sınıfta o şekilde öğrencilerde var.. benim kızımda da takıntı haline geldi , ben dakika tutmayınca kendi saati karşısına alıp okuyor..artık kitapları saklamaya başladık ders kitapları dergi bu seferde onları okuyor.. senye belki bu kadar kalmaz diye düşünüyorum ilk hevestir herhalde azmin, hırsın fazlası zarar.. gerçi bizde düşünüyorumda hepimiz başta okuyamıyorlar diye panik olurken burada, şimdi okumalarından dert yanıyoruz çocuklarda şaşırdı bizdenkafamçokkarıştı