ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

mız mız
4-12-09, 21:12
island
Canım o çok tatlı bir konu ama hiç mi hiç kalıcı değil. Kullandıkça farkedersin zaten ama sırf şişesi için bile alınır.:eek:
ay seker kotu dedın haaaaaa tuh keske almasaydımmmmmmmmmmm

mız mız
ya dun sıparıs verdım cumartesı gelırmı

leylek82
anladım canım teşekkürlerŞeniz
island
Ecollagen serisini kesinlikle önermem canım yaşın daha 27ymiş ve o seri 35 yaş ve üzeri için. En büyük yanlışlardan biridir yaşa ve cilde göre ürün kullanmamak.
Cildin karmaysa sana Optimals'ın yeşil serisini öneririm. İyi bir markadır optimals.:eek:

leylek82
4-12-09, 22:12
yani şimdi bişey daha sorucam.peki yeşil serisini kullanırsam aynı zamanda kırışıklardan da korur mu.
benim alnım çok çabuk atıyo çok hafif gelçi
ama bu skinduval serisi de çok dikkatimi çekiyo hani yoğun bi bakıma ihtiyacım var ya aralık kataloğunda da skinduval indirimde ekim siparişini vermiştim geçti artık bi daha veremem
ben en iyisi skinduvalı alıyım.madem arkadaş ecollagen uymaz diyo bunu deniyim artık.çok yağlı değil dimiCADIARZU

island
mız mız
ay seker kotu dedın haaaaaa tuh keske almasaydımmmmmmmmmmm
Tatlım kötü değil çok hoş bir koku ama kalıcılığı az.
Kargoyla eve getirtiyorsun sanırım bu katalogta aşırı derecede sarkmış kargo teslim süreleri 2 haftadır bekleyenler var.
Ben hizmet merkezinen aldığım için siparişi verdiğim an alabiliyorum ürünün. Ama cumartesi gelmesi mümkün değil canım.

island
leylek82
yani şimdi bişey daha sorucam.peki yeşil serisini kullanırsam aynı zamanda kırışıklardan da korur mu.
benim alnım çok çabuk atıyo çok hafif gelçi
ama bu skinduval serisi de çok dikkatimi çekiyo hani yoğun bi bakıma ihtiyacım var ya aralık kataloğunda da skinduval indirimde ekim siparişini vermiştim geçti artık bi daha veremem
ben en iyisi skinduvalı alıyım.madem arkadaş ecollagen uymaz diyo bunu deniyim artık.çok yağlı değil dimiCADIARZU
Canım optimals yeşil serinin kırışıklığa etkisi yok sanırım. O daha çok cildin yağını dengelemek için öneriliyor.
Optimals'ın pembe serisi kırışıklık için öneriliyor ama o da kuru ve hassas ciltler için uygun. Senin karmaydı sanırım.
Skindividual serisini ben kullanmadım canım ama tüm cilt tipleri için öneriliyor. Hem yaşına da uygun olur. Bu ikisi arasında bir seçim yapabilirsin. Ama ecollogen serisini kullanma derim sonuçta üretici tavsiyesi 35 yaş ve üzeri.
İstersen set olarak alma hemen bir ürün alıp dene memnun kalrısan devam ürünlerini de alırsın.yerimseniben

leylek82
5-12-09, 12:12
tamam canım madem skinduval(gene yanlış yazdım kesin:)) her cilt tipine uygun onu alıyım o zaman.olmazsa gündüz losyonunu alırım karma ciltler için kremini almam gece kremini normal alırım.çünkü deep clean temizleyici kullanıyorum toniğiyle beraber.onun içinde yoğun bi nemlendirici sürün yazıyo.gece de yoğun bi krem sürmüş olurum işte
yardımların için teşekkürler canıma.s.
island
Canım optimals yeşil serinin kırışıklığa etkisi yok sanırım. O daha çok cildin yağını dengelemek için öneriliyor.
Optimals'ın pembe serisi kırışıklık için öneriliyor ama o da kuru ve hassas ciltler için uygun. Senin karmaydı sanırım.
Skindividual serisini ben kullanmadım canım ama tüm cilt tipleri için öneriliyor. Hem yaşına da uygun olur. Bu ikisi arasında bir seçim yapabilirsin. Ama ecollogen serisini kullanma derim sonuçta üretici tavsiyesi 35 yaş ve üzeri.
ıstersen set olarak alma hemen bir ürün alıp dene memnun kalrısan devam ürünlerini de alırsın.yerimseniben

island
5-12-09, 12:12
leylek82
tamam canım madem skinduval(gene yanlış yazdım kesin:)) her cilt tipine uygun onu alıyım o zaman.olmazsa gündüz losyonunu alırım karma ciltler için kremini almam gece kremini normal alırım.çünkü deep clean temizleyici kullanıyorum toniğiyle beraber.onun içinde yoğun bi nemlendirici sürün yazıyo.gece de yoğun bi krem sürmüş olurum işte
yardımların için teşekkürler canıma.s.
Rica ederim canım dene bakalım, umarım memnun kalırsın.
Yorumlarını bkliyoruz buradan.yerimseniben

kardelen18
5-12-09, 13:12
bende oriflame satış temsilcisiyim ama çoktandır satış yapmadım katalogda gelmiyor

island
kardelen18
bende oriflame satış temsilcisiyim ama çoktandır satış yapmadım katalogda gelmiyor
Ben de sadece kendime ürün alıyorum canım, uğraşamam çünkü kimseyle:eek:
Kataloğu internet sitesinden takip edebilirsin.:hulya:

kardelen18
öyle yapıyorum zaten internet üzerinden kataloga bakıyorum ruj almıştım harikaydı

kardelen18
bu renk harika tavsiye ederim

ayden
5-12-09, 21:12
bu arada aralık son katolog çok kötü, hiç mi hiç beğenmedim...

kardelen44
5-12-09, 22:12
maskara var son sayfada o nasıl bilen var mı?

island
5-12-09, 22:12
kardelen44
maskara var son sayfada o nasıl bilen var mı?
Wonder Lash'i diyorsan, Oriflame'in en harika rimelidir.:eek:

kardelen44
6-12-09, 10:12
evet canım sanırım.çok teşekkürler..

kardelen44
6-12-09, 12:12
Yeni katalogta parfüm var.1 alana 1 bedava olan.divine,elvie,giordani white gold ve miss o.bunlardan hangi ikisini tercih edersiniz?hangisinin kalıcılığı daha iyi?

island
6-12-09, 16:12
kardelen44
Yeni katalogta parfüm var.1 alana 1 bedava olan.divine,elvie,giordani white gold ve miss o.bunlardan hangi ikisini tercih edersiniz?hangisinin kalıcılığı daha iyi?
Miss o'nun kalıcılığı çok az, ama çok tatlı bir koku.:eek:
Diğer üçü hafif kokular.
Ben olsam giordani white ve elvie'yi alırdım.
Zaten giordani'yi almıştım 15 ml.di o da, çok çabuk bitiyor ama canım.:hulya:

nida12
6-12-09, 16:12
kardelen44

ben divine nin kokusuna hayranımm bence hemde kalıcı arkadaşım kullandı çok memnundu canım

goncaekim
7-12-09, 11:12
bu kataloğun ücret sıfırlama koduna hangi ürün geliyor kızlar?

ayden
7-12-09, 13:12
arkadaşlar ıce mı, fire mı, air mı? ben içeksi ağır olmayan divine tarzı kokuları seviyorum.. lütfen acele yardım...

vnlykrby
7-12-09, 16:12
fire benim favorim.. ağır değil divine nın kırmızısını andırıyo..

eylulhazan
7-12-09, 18:12
ıce ve fire yi beğeniyorum ben ıca ekşimsi bi koku, firede tatlımsı :KK70: şekerli gibi yani ne tür seversen onu al derim

eylulhazan
7-12-09, 18:12
kızlar optimals kızarıklık giderici krem var ya bu katalogda pembeli kutusu o nasıldır kullanan bilen varmı,kızarıklığı gideriyomu gerçekten?

mız mız
9-12-09, 23:12
kızlar ben gecebn carsamba sıparıs verdım orırflameden hala gelemdı anlamadım gıttı yaaaaaaa