TEST

ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

koyukahverengi
15-02-10, 09:02
hiç yok mu 45 yaş üzeri müşteriniz?

oykscll
15-02-10, 10:02
Merhaba arkadaşlar size bişi sorabilirmiyim...
Ben bu ay oriflame temsilcisi oldum her ay kataloglar düzenli olarak gönderiliyormu yoksa sipariş listesine bi sonraki katalogtan istediğimiz sayıda ekliyormuyuz. Yeni olduğum için sizden yardım almak istedim..
merhaba arkadaşım sipariş verdiğinde sonraki ay otomatikmen ekleniyor.ama sipariş vermedğin de postayla yolluyorlar 1 tane ücretsiz. ama sipariş verirken dikkat et 5 tane otomatik ekliyorlar paralı sen eğer okadar işine yaramıyrsa kaldır onu

papatya_931
15-02-10, 12:02
oykscll
merhaba arkadaşım sipariş verdiğinde sonraki ay otomatikmen ekleniyor.ama sipariş vermedğin de postayla yolluyorlar 1 tane ücretsiz. ama sipariş verirken dikkat et 5 tane otomatik ekliyorlar paralı sen eğer okadar işine yaramıyrsa kaldır onu
Teşekkürler arkadaşım öğrendiğim iyi oldu

berrin.y
16-02-10, 19:02
mart kataloğunda neler war??satış yapılabilir mi baa?*

berrin.y
16-02-10, 19:02
baya???

ayden
16-02-10, 20:02
yapılır, çok boş değil. ama şubat daha güzeldi...

ecrinsunbul
17-02-10, 22:02
slm arkadaşlar mart kataloğu harika ben beğendim güzel satış yapılır herkeslere kolay gelsin ben birde iç çamaşırı kataloğuna üye oldum ikisi birden iyiy gidiyor daha çok parfüm sattım

kuncuk
18-02-10, 09:02
aplaaa antalyada oriflameciiiiiii yokmuuuuuuuu bilmiyorumkismile

berrin.y
18-02-10, 11:02
ben msj attım size özelden sayın kuncuk

berrin.y
ben de şubat kataloğunu beğenmedim aksine hiç satış yapamadım

boncok
Ben de şubat kataloğunu beğenmedim ama 160 bp yi geçicem bu ay sanırım satış fena değil.

fbetuly
18-02-10, 16:02
merhaba arkadaşlar,bende 2aylık yeni üyeyim.çoğu kişiye katoloğu gösteripte hiç satatmayınca üzülüyorum sinir oluyorum.az çok sipariş alıyorum yinede .allah hepimize bol bol müşteriler versin.

toprakmm
18-02-10, 16:02
ayden
iki renkliler var arkadaşım, 7,90. aşlanlar çok memnun bende.
canım 2 renkli derken? bu şubat kataloğunda vardı bir alana bir bedava die ben martta bitek kalem almak istiyorum mart kataloğum elime geçmediği için varmı yokmu bilmiorum ya yardımcı olursan çok sewinirim gerçekten.şimdiden çok tşkler canım

ecrinsunbul
18-02-10, 17:02
kuncuk
aplaaa antalyada oriflameciiiiiii yokmuuuuuuuu bilmiyorumkismile
özeline mesaj attım bir bak bana geri dööön

ayden
19-02-10, 14:02
toprakmm
canım 2 renkli derken? bu şubat kataloğunda vardı bir alana bir bedava die ben martta bitek kalem almak istiyorum mart kataloğum elime geçmediği için varmı yokmu bilmiorum ya yardımcı olursan çok sewinirim gerçekten.şimdiden çok tşkler canım
arkadaşım hani 2 renkli göz kalemleri var ya arkalı önlü farklı renkli.mesela pembe yeşil, pembe gri vs. başka nasıl yadımcı olabilirim

koyukahverengi
20-02-10, 13:02
time reversing satmıyor herhalde kimse? ya da kötü bir ürün sonucunu çıkartmak üzereyim.

oykscll
20-02-10, 14:02
merhaba arkadaşlar bende kendime bir kaç şey alıyorm pek satış yapmıyorm kendimize indirimli alıyoruz ama 7ytl kargo parası olunca zararlı bile oluyoruz ya keşke kargo parası olmasa :1rolleyes:

ecrinsunbul
20-02-10, 16:02
koyukahverengi
time reversing satmıyor herhalde kimse? ya da kötü bir ürün sonucunu çıkartmak üzereyim.
ben bir iki kişiye sattım da aman bundan sonra ne yapacam kremi toparlanmayı diye düşünüyo tabii ki bu benim çevrem elime bile krem sürmüyorum diyorlar ama verdiklerim memnun kaldı genelde ecollagen serisi daha revacta bir ürün

koyukahverengi
21-02-10, 09:02
teşekkürler canım. bir denemekte fayda var. stok ürünlerde göz çevresi epey indirimli en azından onu alayım diyorum.

koyukahverengi
21-02-10, 09:02
oykscll
merhaba arkadaşlar bende kendime bir kaç şey alıyorm pek satış yapmıyorm kendimize indirimli alıyoruz ama 7ytl kargo parası olunca zararlı bile oluyoruz ya keşke kargo parası olmasa :1rolleyes:
ben her ay kargo sıfırlama ürününden sipariş veriyorum 7 tl gidiyor ama birilerinin yaşgünü ya da yılbaşı vs olunca hediye ediyorum, en azından hediye masrafından kurtulmuş oluyorum. ben genelde kendim için üye oldum yani satış yapmıyorum fakat o ürünler de normal ürün istersen birilerine satabilirsin de.

oykscll
21-02-10, 15:02
ben her ay kargo sıfırlama ürününden sipariş veriyorum 7 tl gidiyor ama birilerinin yaşgünü ya da yılbaşı vs olunca hediye ediyorum, en azından hediye masrafından kurtulmuş oluyorum. ben genelde kendim için üye oldum yani satış yapmıyorum fakat o ürünler de normal ürün istersen birilerine satabilirsin de.
haklısın canım oda mantıklı zaten yapcak bişey de yok

toprakmm
22-02-10, 19:02
ayden
arkadaşım hani 2 renkli göz kalemleri var ya arkalı önlü farklı renkli.mesela pembe yeşil, pembe gri vs. başka nasıl yadımcı olabilirim
anladım cnm onlar nasıl peki gzlmi yani rahat sürülüomu?ben soruorum 6 aydırlı üyeyim çnkü ve ilk defa kalemlerini katalogta gördüm.:1rolleyes:fiatı nekdrmış mart tabilmiyorumkismile

kelebekkkkk
22-02-10, 19:02
merhaba hanımlar nasılsınız

koyukahverengi
23-02-10, 10:02
selam hoşgeldin...

ecrinsunbul
23-02-10, 16:02
evet arkadaşlar benim marttan 150 bp tmm sizler ne yaptınız

oykscll
24-02-10, 07:02
evet arkadaşlar benim marttan 150 bp tmm sizler ne yaptınız
valla arkadaşım helal olsun nasıl yaptın okadar :1shok:

kardelen44
24-02-10, 09:02
valla ben hiç satış yapmıyorum.sadece kendime..mart kataloğuna nerden ulaşabiliriz kızlar?sitesine daha eklememişler sanırım...

ayden
24-02-10, 12:02
ikili kalemlerin fiyatı 7,90. arkadaşlarım çok memnun kalmıştı, ben kullanmadım daha, ama simli siyahtan almayı düşünüyorum.

zyvm
24-02-10, 14:02
slm arkadşlar bnde yeni katıldım kk ne.bnde oriflamecıyım sivaslıyım her türlü sorunuza açığım bni eklemk isteyende ekleyebilir herkese kolay gelsin kızlar başarılar inşallahkaydirigubbakcemile5

minel aşk
25-02-10, 00:02
selam kızlar
ben en son oriflameden optimals hydra energy yüz kremini aldım çok güzel bir şey yüzüm yumuşacık ve gün boyu nemli kalıyor...
herkese iyi satışlarr

ecrinsunbul
25-02-10, 14:02
oykscll
valla arkadaşım helal olsun nasıl yaptın okadar :1shok:
şöyleki oluyor ben ay başında diğer aya çalışmaya başlıyorum şimdi martta siparişlerimi verecem nisanın katalogları gelecek birazda fazla istiyorum herkes mart yaparken ben nisana başlamış oluyorum baştan verince geç geldi stok problemi derdi olmuyor birde altın broşürden sipariş alıyorum ay sonna kadarda iki katalogla çalışıyorum ama diğer aya daha da yoğun üyelerim de öyle yapıyor ellerinde kaç puan varsa hemen gönderip diğer aya başlıyorlar hem diğer ayda indirimde olmayan ürünler oluyor görünce ertelemiyorlar

ecrinsunbul
25-02-10, 14:02
kardelen44
valla ben hiç satış yapmıyorum.sadece kendime..mart kataloğuna nerden ulaşabiliriz kızlar?sitesine daha eklememişler sanırım...
ekip liderinmde vardır muhakkak ondan iste verir elindeki üyeyi çalıştırmak için veririr

kelebekkkkk
25-02-10, 18:02
koyukahverengi
selam hoşgeldin...
hoşbulduk teşekkürler nasılsınız

koyukahverengi
26-02-10, 10:02
time reversing ampuller denildiği kadar etkili midir acaba... gözümü karartıp sipariş vereceğim galiba. bu arada north for men'deki yorgunluk giderici nemlendirici çok tatlı bir bronzluk verdi eşim kullanıyor çok memnun tavsiye ederim. kaliteli bir ürün çıktı.

boncok
26-02-10, 16:02
arkadaşlar ürün değişimi yapmam lazım nasıl olcek.istanbulda ürünü değişmem için bi merkez var mı.kargo ile gönderince hem gidiş hem geliş kargo ücreti bana mı ait?

ecrinsunbul
28-02-10, 15:02
boncok
arkadaşlar ürün değişimi yapmam lazım nasıl olcek.istanbulda ürünü değişmem için bi merkez var mı.kargo ile gönderince hem gidiş hem geliş kargo ücreti bana mı ait?
istanbulda 3 yerde hizmet merkezi var bunlar geliş fiyatlarının olduğu listede var ama genede oraya gittiğinde faturayı ve bir dilekçe götür değiştirdiğine dair hemen olmuyor değişim gene sıraya girmen gerekiyor

kardelen44
1-03-10, 10:03
kızlaaaaaaaar biriniz bana yardım edin lütfen.mart ayından bikaç bişey sipariş veriyorum şimdi..otomatik olarak 5 li nisan kataloğu ekliyor ya,onu almak istemiyorum,silmek istiyorum ama sil butonu aktif değil bende..sizinde mi öyle????

ayden
1-03-10, 15:03
ınomoj

BaSiYaZMaLiKiZ
1-03-10, 16:03
kardelen44
kızlaaaaaaaar biriniz bana yardım edin lütfen.mart ayından bikaç bişey sipariş veriyorum şimdi..otomatik olarak 5 li nisan kataloğu ekliyor ya,onu almak istemiyorum,silmek istiyorum ama sil butonu aktif değil bende..sizinde mi öyle????
siparişleri düzenleye tıkla tekrar çıkması lazım canım

ecrinsunbul
1-03-10, 22:03
arkadaşlar saat çok hoşuma gitti sipariş ettim gelsin bakalım sizlerede fikrimi söylerim herkese bolll satışlar ve üyeler kampanyayı değerlendirelim

ayden
2-03-10, 17:03
ecrinsunbul
arkadaşlar saat çok hoşuma gitti sipariş ettim gelsin bakalım sizlerede fikrimi söylerim herkese bolll satışlar ve üyeler kampanyayı değerlendirelim
ecrinsunbul arkadaşım şu yeni smooky koleksiyonunun siyah-gri mafoldumben farı yok stokta, bir de north for men nemlendirici. gelir mi dersin

ecrinsunbul
2-03-10, 21:03
ayden
ecrinsunbul arkadaşım şu yeni smooky koleksiyonunun siyah-gri mafoldumben farı yok stokta, bir de north for men nemlendirici. gelir mi dersin
girer far için stoğu sınırlı haber bekleniyor diye mail geldi o fardan varya 5 tane sattım öğlen girdiğimde vardı akşama siparişi göndermek için girdim yok çıldırdım ama ay ortası gibi girer kajal gibi takip edeceksin sürekli

ayden
3-03-10, 10:03
ay ortası mı yapmaaa....ben de 1 martta girdim saat 18 civarı vardı,22 de vereyim siparişi dedim yok.of ya o gelecek u seferde başkaları bitecek. ne olacak bu oriflamenin hali...
kajal gibi derken??

şekerkız
3-03-10, 15:03
boncok
Ben de şubat kataloğunu beğenmedim ama 160 bp yi geçicem bu ay sanırım satış fena değil.
boncok arkadaşım ,,
bende oriflame siparişi vermek istiyorum ama çevremde temsilci yok,,
daha doğrusu parfüm alcam ama önce testerlerini almak denemek istiyorum,,,
bana yardım edersen sevinirim,,

Arina
3-03-10, 16:03
Smokey fardan ve nude rujdan sipariş verdim. Merakla bekliyorumzemuszemus

şekerkız
3-03-10, 16:03
arkadaşlar yokmu bana yardım edebilecek istanbulda oturan oriflama temsilcisi??

ecrinsunbul
3-03-10, 17:03
ayden
ay ortası mı yapmaaa....ben de 1 martta girdim saat 18 civarı vardı,22 de vereyim siparişi dedim yok.of ya o gelecek u seferde başkaları bitecek. ne olacak bu oriflamenin hali...
kajal gibi derken??
kajal da bir girdi bir bitti bir daha girdi bir daha bitti geçen ay elindeki ürünleri ver bekleme ben ne olrsa olaun beklemiyorum öyle oluyor ki ayda 3 kolim oluyor stok problemi olmasın diye

estamp
3-03-10, 17:03
kıslar avondan tiksinti geldi,bıraktım artık.Oriflame düşünüyorum,
kargo ücreti ödememek için sipariş limiti ne kadar?
bide siparişler kaç günde gelir,
kredi kartıyla vadeli alışveriş yapabilirimiyiz? (avonda yapıyodum) ,
avonda kar oranı %33 sözde, oriflame de ne kadar? aklımda bisürü soru var,
tecrübeliler,bi zahmet cevaplasanız,lütfeeeeennnopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ecrinsunbul
3-03-10, 18:03
estamp
kıslar avondan tiksinti geldi,bıraktım artık.Oriflame düşünüyorum,
kargo ücreti ödememek için sipariş limiti ne kadar?
bide siparişler kaç günde gelir,
kredi kartıyla vadeli alışveriş yapabilirimiyiz? (avonda yapıyodum) ,
avonda kar oranı %33 sözde, oriflame de ne kadar? aklımda bisürü soru var,
tecrübeliler,bi zahmet cevaplasanız,lütfeeeeennnopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
kredi kartına vade var kar %30 ama üye yaparsan %20 de ondan %0 ediyor gelen hediyeleride satarsan /%75 i buluyor sana özelden de mesaj attım ben ekip lideriyim ürünler ve üyelik hakkında sana yardımcı olabilirim

ecrinsunbul
3-03-10, 21:03
ayden
north for men stokta elini çabuk tut :)))