TEST

ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

rafflesia_zamani
24-11-10, 20:11
ben de yeniyim hç kmseye sormuorm bişee yani beceremiorm böle şeylerii zatenn almıylar :) bi tk pure skin aldı kuzen bide bn kapatıcı alcm o kadar :))

bulancak28
24-11-10, 21:11
ben bu ay 6.90 tl.lik olan dışı kırmızı-siyahlı rimel,
%70 indirim bölümündeki mavi renkli rimel,
100 ml.lik antiperspirantlı ayak kremi,
15 ml.lik vanilyalı vücut için koruyucu kremden aldım 2 tane.şu küçük kutuda olandan:KK12:

licx
24-11-10, 22:11
bugün siparişlrim geldi.hediye saç düzleştirici göndermişler :)

Katre83
25-11-10, 09:11
licx
bugün siparişlrim geldi.hediye saç düzleştirici göndermişler :)
Canım sipariş sıfırlama kodu değişti mi?
Ben hala sipariş girmedim en son sağolsun burada bi arkadaş sıfırlama kodunu yazmıştı ama gelen ürün değiştiyse o kodda değişmiş midir??

bkt55
25-11-10, 10:11
Katre83
Canım sipariş sıfırlama kodu değişti mi?
Ben hala sipariş girmedim en son sağolsun burada bi arkadaş sıfırlama kodunu yazmıştı ama gelen ürün değiştiyse o kodda değişmiş midir??
sipariş sıfırlama kodu hep aynıdır canm değişmez.

elff
25-11-10, 16:11
saç düzleştirici hoşgeldin nin 1. adımı banada geldi :KK51:
13 ktalogta 100 bp yaparsak kat kat kazanda ne gelecek yine aynı setmi:KK59:

Katre83
25-11-10, 17:11
bkt55
sipariş sıfırlama kodu hep aynıdır canm değişmez.
Bilgi için sağol canım uzun zamandır sipariş vermeyince unutmuşum.:)
Bu arada bir sonraki kampanyanın katalog kodunu rica etsem yani oriflame sipariş verince kendisi bir tane ücretsiz gönderiyor muydu eğer gönderiyorsa hiç boşuna fazladan katalog girmeyeyim.

elifgokdeniz
25-11-10, 19:11
licx
bende oriflame yeni üyesiyim. 3. siparişlerimi verdim.
peki canım senin kayıt yaptığın üye varmı ? bi de 3.siparişini verdiğinde mi hediye gönderdiler ? Bi soru daha var :) sipariş sıfırlama nasıl oluyo ne işe yarıyo biraz bilgi verirmisin rica etsem...Veya bilen bana anlatırmı acaba..

selin_as
25-11-10, 20:11
bende oriflame temsilcisiyim kızlar :))):KK49:
100bp den nekadar kazancımız oluyor taM onları öğrenemedim yaa :))

bkt55
25-11-10, 20:11
Katre83
Bilgi için sağol canım uzun zamandır sipariş vermeyince unutmuşum.:)
Bu arada bir sonraki kampanyanın katalog kodunu rica etsem yani oriflame sipariş verince kendisi bir tane ücretsiz gönderiyor muydu eğer gönderiyorsa hiç boşuna fazladan katalog girmeyeyim.
ücretsiz 1 adet katalogun geliyor!!!!

elff
25-11-10, 21:11
yeni üyeysen 100 bp yapınca 5tl karşılığı hediye alıyosun 1,2,3adımı var hoşgeldin hediyeleri benim dönemimde saç düzleştiriciydi birinci adım bana o geldi tamamladıkca hediyeler geliyo bide geçen ay 100 bp yapana kat kat kazan hediyeleri vardı 5 tl karşılığı oda kajal göz kalemi rimel ve ruj geldi zaten gönderdikleri dergi de hepsinin ayrıntılı açıklaması var:82:

elifgokdeniz
26-11-10, 06:11
Bu arada yeni kayıt olan arkadaşlar sizlerde yeni kayıt yapıyorsunuz yani ekip kurmayı düşünüyormusunuz kazancınızı daha da büyütmeyi...

sahadaroba
26-11-10, 11:11
arkadaşlar 13. katalogtaki sayfa 54 ve 55'teki 29,90'lık parfümlerden hangisini önerirsiniz?

sahadaroba
26-11-10, 12:11
arkadaşlar bir de sayfa 126 ve 127'deki parfümler var.sizce hangisi daha mantıklı.hiç birisinin kokusunu bilmiyorum =/ yardımcı olun lütfen :)

naneliseker
26-11-10, 14:11
benim yanımda katalog yok, eğer parfümlerin isimlerini yazabilirsen fikir vermeye çalışayım

Katre83
26-11-10, 14:11
Arkadaşlar şimdi sipariş giriyorum siparişin sonuna geldim bi baktım bedava 13. kampanya kataloğunun yanında bir de ücretli olarak 5'l katalog eklenmiş ki ben 5'li katalog falan istemiyorum onu nasıl iptal edebilirim.
Yoksa Oriflame otomatik olarak her siparişe 5'li kataloğu ekliyor mu?

sahadaroba
26-11-10, 15:11
naneliseker
benim yanımda katalog yok, eğer parfümlerin isimlerini yazabilirsen fikir vermeye çalışayım
Sensoria
Delight
Miss O Club Prievé

Sun
Moon
Eclipse

sahadaroba
Katre83
Arkadaşlar şimdi sipariş giriyorum siparişin sonuna geldim bi baktım bedava 13. kampanya kataloğunun yanında bir de ücretli olarak 5'l katalog eklenmiş ki ben 5'li katalog falan istemiyorum onu nasıl iptal edebilirim.
Yoksa Oriflame otomatik olarak her siparişe 5'li kataloğu ekliyor mu?
evet canım her siparişte 5'li katalog otomatik ekleniyor.orada siparişi düzenle var.iptal edebilirsin oradan.çarpı işaretleri çıkıyor zaten :KK1:

Katre83
sahadaroba
evet canım her siparişte 5'li katalog otomatik ekleniyor.orada siparişi düzenle var.iptal edebilirsin oradan.çarpı işaretleri çıkıyor zaten :KK1:
Teşekkürler canım bir de şu 1 alana 2 bedava kalemlerin silver prune rengi mor tonlarında mı??
Elimde katalog olmadığı için internet sayfasından rengini tam net göremedimde.

naneliseker
Sensoria- kullanmadım bilmiyorum kokusunu da hatırlamadım
Delight-hoş ve hafif bi koku- kullandım eşimde çok beğenmişti
Miss O Club Prievé-hatırlayamadım

Sun -sade ve hafif
Moon-kullanıyorum hoş koku
Eclipse -hatırlayamadım

sahadaroba
Katre83
Teşekkürler canım bir de şu 1 alana 2 bedava kalemlerin silver prune rengi mor tonlarında mı??
Elimde katalog olmadığı için internet sayfasından rengini tam net göremedimde.
evet canım mor.benim de dün geldi siparişlerim.gerçi sadece kendim aldım bu sefer :KK9: o kalemlerin 6'sını da aldım valla :KK70::KK70:

sahadaroba
naneliseker
Sensoria- kullanmadım bilmiyorum kokusunu da hatırlamadım
Delight-hoş ve hafif bi koku- kullandım eşimde çok beğenmişti
Miss O Club Prievé-hatırlayamadım

Sun -sade ve hafif
Moon-kullanıyorum hoş koku
Eclipse -hatırlayamadım
peki sizce nasıl yapayım? ilk yazdığım parfümler tanesi 29,90 ve 50 ml. diğerleri de 3'ü 27,90 ve her biri 30 ml. bu ikincisi daha mantıklı aslında.umarım kokuları hemen uçmuyordur.

Katre83
sahadaroba
evet canım mor.benim de dün geldi siparişlerim.gerçi sadece kendim aldım bu sefer :KK9: o kalemlerin 6'sını da aldım valla :KK70::KK70:
Diğer renkleri nasıl mesela mavi çok mavi gibi duruyor ben koyu mavi laciverte bakan bi renk arıyorum ama bi türlü bulamadım.
Benim siparişlerde kendime artık 4 taksit yaparım karta :)

nazzz84
arkadaşlar benim cilt tipim karma oriflameden temizleyici jel, tonik, krem almak istiyorum ürünlerini hiç kullanmadım tavsiye edebileceğiniz ürünler var mı? şimdiden teşekkürler

naneliseker
uçmuyo canım ya, zaten küçük şişe olunca da çanta da taşıması da iyi oluyo ben çok memnun kaldım mor yada pembe renk olan ismi tam emin değilim ama moon diye hatırlıyorum tavsiye ederim

Katre83
Arkadaşlar Oriflame hangi kargo şirketiyle çalışıyordu.
Benim şimdi verdiğim sipariş haftaiçi gelecek ve pazartesi, salı günü evde olmama ihtimalim var. hangi şirketse bileyimde en yakınımda nerede varsa arayayım olmazsa kendim gidip alırım.

sahadaroba
Katre83
Diğer renkleri nasıl mesela mavi çok mavi gibi duruyor ben koyu mavi laciverte bakan bi renk arıyorum ama bi türlü bulamadım.
Benim siparişlerde kendime artık 4 taksit yaparım karta :)
kalemler çok güzel gerçekten.sürümü çok kolay ve yoğun.renkleri de çok canlı hepsinin.mavi öyle açık mavi değil.güzel bir ton.al bence.yeşilin rengi de süper.bence sen de hepsini al benim gibi :KK70::KK70: bu yeni katalogta tanesi 14,90 olmuş.

naneliseker
yurtiçi kargo ile çalışıyor

sahadaroba
Katre83
Arkadaşlar Oriflame hangi kargo şirketiyle çalışıyordu.
Benim şimdi verdiğim sipariş haftaiçi gelecek ve pazartesi, salı günü evde olmama ihtimalim var. hangi şirketse bileyimde en yakınımda nerede varsa arayayım olmazsa kendim gidip alırım.
yurtiçi kargo canım

Katre83
sahadaroba
kalemler çok güzel gerçekten.sürümü çok kolay ve yoğun.renkleri de çok canlı hepsinin.mavi öyle açık mavi değil.güzel bir ton.al bence.yeşilin rengi de süper.bence sen de hepsini al benim gibi :KK70::KK70: bu yeni katalogta tanesi 14,90 olmuş.
Hmm iyimiş hepsiciğinden attırıvereyim sepete en iyisi:)

naneliseker
yurtiçi kargo ile çalışıyor
Oo iyimiş nasılsa Avon sayesinde tanışıkız adamlarla hatta şimdi birazda Avon'dan sipariş gireceğim belki ikisini aynı anda alırım.:)

sahadaroba
naneliseker
uçmuyo canım ya, zaten küçük şişe olunca da çanta da taşıması da iyi oluyo ben çok memnun kaldım mor yada pembe renk olan ismi tam emin değilim ama moon diye hatırlıyorum tavsiye ederim
mor renkte ve ismi eclipse :) zaten 3'ünü birden alacağım 1+2 olduğu için. tamam çok teşekkür ederim.

sahadaroba
26-11-10, 16:11
nazzz84
arkadaşlar benim cilt tipim karma oriflameden temizleyici jel, tonik, krem almak istiyorum ürünlerini hiç kullanmadım tavsiye edebileceğiniz ürünler var mı? şimdiden teşekkürler
canım sana kod yazıyorum bakarsın bunlara.
10627
10628
10629
10630 bu 4ünü tavsiye ederim kesinlikle.
krem olarak 17345'i de öneririm.
bir de pure nature organik maskesi var bu da süper.16357 kodu :)

selin_as
26-11-10, 16:11
perşembe akşam verdm şimdi y.içi kARgodan msj geldi yarın elimde çok hızlılar...:KK55:

sahadaroba
26-11-10, 18:11
kızlar ya acil yardım istiyorum.hani 11. katalogta kristal saat vardı ya hatırlıyor musunuz ondan 2 adet sipariş vermiştim.biri kendim biri arkadaşım için.fakat arkadaşımın ki bozuk çıkmış iade etmek istiyor.ne yapacağım şimdi ben? daha önce iade yapmış olan biri varsa anlatsın lütfen bana.

elff
27-11-10, 09:11
elifgokdeniz
Bu arada yeni kayıt olan arkadaşlar sizlerde yeni kayıt yapıyorsunuz yani ekip kurmayı düşünüyormusunuz kazancınızı daha da büyütmeyi...
elbette istiyorum ama kimi yapcam çevremdekiler hep müşterim onları yapınca bn kime satıcam bilemedim valla

elff
27-11-10, 09:11
oxygen boost krem var 13. katalogta maskesiyle 22.90 fiyatı nasıl uygunmu daha inermi bide krem iyimi acaba boşuna almayım
arkadaşımda siyah noktalar için ürün istiyo ama siyah noktalar için bi ürün varmı
bide limit nasıl çoğalta biliriz benim bu ay geçicek gibide

kokooo
27-11-10, 10:11
elff
oxygen boost krem var 13. katalogta maskesiyle 22.90 fiyatı nasıl uygunmu daha inermi bide krem iyimi acaba boşuna almayım
arkadaşımda siyah noktalar için ürün istiyo ama siyah noktalar için bi ürün varmı
bide limit nasıl çoğalta biliriz benim bu ay geçicek gibide
siyah noktalar için pure nature çay ağacı yağımı ne öyle bişey vardı ama hiç kullanmadm sadece yüz temizleme ürününü kullandm güzel. limit içinse, önceki borçların varsa onlar öde bence yada iki kere ver siparişini, ilk siparişinde hemen bitebilcek olanları ver gelince ödersn faturayı ardından kalan siparişini ver derim ben geçen ay öyle yapmştm limiti aşmıştıda :KK9:

elff
27-11-10, 11:11
kargo parası vercem o zaman öylemi tüh az yapmışlar limiti tşk:nazar:

cansuery
27-11-10, 14:11
mrb arkadşlar bende oriflame yapıyorum.
çevreye çok satış yapmıyoum. ürünleri çok beğeniyorum ihityacım olursa kendime alıyorum en yakın çevremin ihityacı olursa o şekilde satış yapıyorum.
fiytlar biraz avondn yüksek o yzden kimse kullanıpda kalitesiniinde yükseklğini anlayamıyo.
kremleri makyaj ürünleri kısacası her ürünü çok güzl.

MelegimveAskim
27-11-10, 15:11
sahadaroba
arkadaşlar 13. katalogtaki sayfa 54 ve 55'teki 29,90'lık parfümlerden hangisini önerirsiniz?
kesinlıkle bu ay alıcak oldugum misso kısıden kısıye degısıyor ama zevkler:KK16:

elifgokdeniz
27-11-10, 20:11
elff
elbette istiyorum ama kimi yapcam çevremdekiler hep müşterim onları yapınca bn kime satıcam bilemedim valla
Canım ben kız kardeşimi bile kayıt yapıcam öyle düşünme sen ekip kurduğunda daha kazançlı olucaksın,ben ilk kaydımı kardeşimin arkadaşını yaptım ve ilk siparişi yoktu benim siparişlerim çoktu maşallah bende yarısını onun adına yarısını benim adıma verdim hem o hem kendim kazandım buda karşıyı memnun etti tabi ki...Kayıt yaparsam müşteri kaybederim diye düşünme kayıt yaptıkça daha da kazanırsın bence...

bkt55
28-11-10, 12:11
meleğim ve aşkım
kesinlıkle bu ay alıcak oldugum misso kısıden kısıye degısıyor ama zevkler:KK16:
nasıl bi koku miss o

Fisun
28-11-10, 16:11
Selam arkadaslar bnde orıflame uyesıyım

kuzeymila
28-11-10, 18:11
arkadaşlar sponsorumu değiştirme hakkım varmı acaba?
aslında tam olarak sponsorum değil sponsorumun sponsoru.. bilgisi olan yardımcı olabilirmi?

elifgokdeniz
28-11-10, 21:11
kuzeymila
arkadaşlar sponsorumu değiştirme hakkım varmı acaba?
aslında tam olarak sponsorum değil sponsorumun sponsoru.. bilgisi olan yardımcı olabilirmi?
neden canım bi sorunmu yaşadın...

sahil666
29-11-10, 11:11
bildiğim kadarıyla değiştirilebiliyo ama biraz süre alıyor yanılmıyorsam

sahil666
29-11-10, 12:11
sahadaroba
kızlar ya acil yardım istiyorum.hani 11. katalogta kristal saat vardı ya hatırlıyor musunuz ondan 2 adet sipariş vermiştim.biri kendim biri arkadaşım için.fakat arkadaşımın ki bozuk çıkmış iade etmek istiyor.ne yapacağım şimdi ben? daha önce iade yapmış olan biri varsa anlatsın lütfen bana.
faturanın bi nüshanı kopartıp dilekçe yaz iade için ve takım liderine götür iadeyi onlar yapıyor yazdıktan sonra benimde başıma geldi ve en kısa sürede yeni geliyor hiç üzülme

MelegimveAskim
29-11-10, 13:11
bkt55
nasıl bi koku miss o
hoş bi kokusu var çiceksi bi koku ama ılk kullandıgında agır gıbı ama kokusu cok hos şişeside tabi ayrı güzel:KK66::KK66:

bkt55
29-11-10, 15:11
meleğim ve aşkım
hoş bi kokusu var çiceksi bi koku ama ılk kullandıgında agır gıbı ama kokusu cok hos şişeside tabi ayrı güzel:KK66::KK66:
sisenin pompasını çıkarıp diğer kapagını taktıgında dökülme oluyormuş..bikaç müşteim çantalarına döküldüğünü sölemişlerdi.bende o yuzden almak istemiştm..

kurabik
29-11-10, 15:11
selam arkadşlar bende artık aranıza girdim... aslında ürünlerini uzun süredir kullanıyordum fakat temsilci olmak yeni kısmet oldu...
toplantılar var mesela her pzt. ama ben yeni bi üye adayı bulmadan gitmek istmiyorum her hafta her hafta bu mecburi değil di mi