TEST

ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

bulancak28
2-03-11, 15:03
kızlar,
ben bir arkadaşımı biraz önce online kayıt'tan üye yaptım
onun msn adresine girip baktım tamam danışman kodunu şifresini falan yazmışlar ama
ÖNEMLİ UYARI: Lütfen “Satış Danışmanı Bilgi Formu” ve “Oriflame Sözleşmesi” ni buradan indirip, doldurarak ıslak imzanızla birlikte sözleşmede belirtilen adrese gönderiniz.
böyle bir şey var.bu nasıl olacak,yani çıkan formu gönderecek miyiz?
anlamadım ya:84::84::84:

Minuscule
2-03-11, 16:03
bulancak28
kızlar,
onun msn adresine girip baktım tamam danışman kodunu şifresini falan yazmışlar ama
ÖNEMLİ UYARI: Lütfen “Satış Danışmanı Bilgi Formu” ve “Oriflame Sözleşmesi” ni buradan indirip, doldurarak ıslak imzanızla birlikte sözleşmede belirtilen adrese gönderiniz.
keşke direktörünle yapsaydın sn yaptığında böyle prosödürler uygulanıyo ne yazıkki

LadyGrafiXeu
2-03-11, 23:03
bulancak28
kızlar,
liderim bana üstüne basa basa "kayıt yapacaksan bize söyle mutlaka" dedi
sende direktörünle iletişme geçmelisin bu durumda

LadyGrafiXeu
alameti_farika
Bir süre önce tekli numune satışı durduruldu.Yalnızca set halinde numuneler var.Bazı koku numunelerinin de sete eklenmemiş olması gerçekten can sıkıcı fakat sanıyorum bu bir satış politikası.Merak etsin de millet alsın diye.Maalesef şu anda o numunelere ulaşma şansınız yok.
ya enigmayı ve midnight pearl ü çok merak ediyordum bende
site de birkaç numunenin yanında sepete ekle aktif halde onları ekledim bunlarıda sonra temin ederim artık :KK43:

teşekkürlerr ^^

_Hiranur_
Arkadaşlar aranızda Giordani Gold Mineral Therapy Fondöten kullanan varsa fikrini almak istiyorum,Beauty Urban fondöten bende allerji yaptı,iade edip Giordani Gold Fondöten sipariş etmeyi düşünüyorum,aynı şekilde allerji yaparmı acaba kafam karıştı:S

bulancak28
3-03-11, 00:03
Mine753
keşke direktörünle yapsaydın sn yaptığında böyle prosödürler uygulanıyo ne yazıkki
LadyGrafiXeu
liderim bana üstüne basa basa "kayıt yapacaksan bize söyle mutlaka" dedi
sende direktörünle iletişme geçmelisin bu durumda
teşekkürler kızlar cevaplarınız için:KK16:
ya ne bileyim yaparım zannettim,direktörüm de istanbul da
neyse konuştum ben bilgisayar üzerinden hallederim dedi
oh çok şükür ya:)

morpelikan
3-03-11, 12:03

kızlar ben şuan şehir dışındayım ve siparişlerimi burdayken almam gerekiyor.sadece mart ayı için farklı bir adres vericem yani.
bu adres değişiklikleri konusunda bilgisi olan var mı acaba?
:78:

damla20
3-03-11, 13:03
morpelikan

kızlar ben şuan şehir dışındayım ve siparişlerimi burdayken almam gerekiyor.sadece mart ayı için farklı bir adres vericem yani.
bu adres değişiklikleri konusunda bilgisi olan var mı acaba?
:78:
danışman sayfana gir
kişisel bilgilerim-adresler-adres ekle-kaydet
siparişlerini artık yeni eklediğin adresede verebilirsin.

runadya
3-03-11, 23:03
Intense Embrace Bayanlar için EdT Glacier EdT erkekler için Dancing Lady EdTbunları deneyen varmı arkadaşlar ?

eylulhazan
4-03-11, 07:03
ben uzun zamandır sipariş vermedim,artık kargo ücretiyle gelen hediye ürün yokmu acaba

ESSEM
4-03-11, 08:03
Arkadaşlar ben oriflame temsilcisi arkadaşımdan mart kataloğundan Milk&honey gold besleyici el ve vücut kremi, Milk&honey gold duj jeli, Loves me papatya kokulu el kremi, Loves me papatya kokulu duj jeli ve Feminelle ferahlatıcı yıkama jeli siparişi verdim sizce alacağım ürünler nasıl? Milk&honey gold'u geçen katalogtanda istetmiştim ben çok beğendim. Size bol satışlar:KK12:

genchey
4-03-11, 12:03
eylulhazan
ben uzun zamandır sipariş vermedim,artık kargo ücretiyle gelen hediye ürün yokmu acaba
kargo ücreti yerine 729000 kodunu şiparişlerinle birlikte girerek o ayın kargo sıfırlama ürününü alıyorsun.Bu ayın ki mavi rimel :KK34:

genchey
ESSEM
Arkadaşlar ben oriflame temsilcisi arkadaşımdan mart kataloğundan Milk&honey gold besleyici el ve vücut kremi, Milk&honey gold duj jeli, Loves me papatya kokulu el kremi, Loves me papatya kokulu duj jeli ve Feminelle ferahlatıcı yıkama jeli siparişi verdim sizce alacağım ürünler nasıl? Milk&honey gold'u geçen katalogtanda istetmiştim ben çok beğendim. Size bol satışlar:KK12:
essem genelde herkesin beğendiği milk&honey serisinin ürünlerini seçmişsin.Loves me serisi de öyle.Memnun kalıcağını düşünüyorum.Yalnız genital bölge gibi ciddi yerlerin temizliği için oriflame vb.markalardan ziyade Sebamed vb. gibi bu konuda daha çok ciddi markaların kullanılmasından yanayım.Fiyatları da çok farklı değil.Beni yanlış anlama,bu sadece benim önerim:KK34: umarım ürünlerini çok beğenirsin canım:KK71:

genchey
runadya
Intense Embrace Bayanlar için EdT Glacier EdT erkekler için Dancing Lady EdTbunları deneyen varmı arkadaşlar ?
ben sadece Dancing Lady denedim runadya.O da çok özel bir koku değil bence hafif,armut ve ylang ylang kokusunun hissedildiği bir parfüm.Edt olduğu için zaten çok kalıcı olmuyorlar.Günlük sıkabileceğin,sıkarken içinin acımayacağı bir parfüm bence.Çok kişilikli bir parfüm değil bence.Tabi zevk meselesi belki sen çok beğenirsin :KK34:

ESSEM
4-03-11, 14:03
genchey
essem genelde herkesin beğendiği milk&honey serisinin ürünlerini seçmişsin.Loves me serisi de öyle.Memnun kalıcağını düşünüyorum.Yalnız genital bölge gibi ciddi yerlerin temizliği için oriflame vb.markalardan ziyade Sebamed vb. gibi bu konuda daha çok ciddi markaların kullanılmasından yanayım.Fiyatları da çok farklı değil.Beni yanlış anlama,bu sadece benim önerim:KK34: umarım ürünlerini çok beğenirsin canım:KK71:
Canım benim cevap yazdığın için teşekkür ederim. Aslında biraz pimpirikliyim bu konularda el kremi ve duş jelleri haricinde yüz kremi, fondeton, pudra almam ama kullanan birkaç arkadaş beğenmiş ondan almaya karar verdim şimdi düşününce çok doğru söylüyorsun neyse ürünlerim bi gelsin bakarız. acaba bu ürünü hiç kullanan var mı arkadaşlar feminelle ferahlatıcı yıkama jeli:KK5:

nunna
ben kullanıyorum bi problem yok ama ben sadece duş alırken kullanıyorum onun dışında kullanmıyorum

leylek82
genchey siparişlerin gelemedi mi hala:26:
bugün sipariş gireyim dedim
kargo 7 tl
3.lük katalog 3.90
5 lik katalog 3.90
etti mi sana 15 tl
daha ortada bişey yok
mavi rimel dediğin bi halta yaramıyor zaten
sırf parfüm için resmen zarardayım
yaw bu katalogları bari çıkarsınlar bu ya resmen soygun:KK19:
2 ürün alıyorum 70-80 lira en az
dışardan alırım daha iyi
etrafta da yok orıflame satan

sahadaroba
4-03-11, 15:03
leylek82
kargo 7 tl
3.lük katalog 3.90
5 lik katalog 3.90
etti mi sana 15 tl
daha ortada bişey yok
dışardan alırım daha iyi
canım o katalogları almak zorunda değilsin.siparişi düzenle kısmı var.oradan iptal edebilirsin.

Minuscule
4-03-11, 17:03
ktalogları almak zorunda değilsinki çıkarablirsin onları

leylek82
4-03-11, 18:03
yok artık
ben niye bilmiyorumki bunu:kk77:

genchey
leylek82
yok artık
canım daha siparişlerim gelmedi gecikti bu sefer :KK35: dedikleri gibi canım siparişi düzenle diyerek o katalogları listeden çıkartabilirsin :KK66: senin kalbin bonkördür ondan iyiliğin dokunmuş oriflame'e :KK34:

genchey
ESSEM
Canım benim cevap yazdığın için teşekkür ederim. Aslında biraz pimpirikliyim bu konularda el kremi ve duş jelleri haricinde yüz kremi, fondeton, pudra almam ama kullanan birkaç arkadaş beğenmiş ondan almaya karar verdim şimdi düşününce çok doğru söylüyorsun neyse ürünlerim bi gelsin bakarız. acaba bu ürünü hiç kullanan var mı arkadaşlar feminelle ferahlatıcı yıkama jeli:KK5:
Tabi canım zaten aldığın ürünlerden bu konudaki hassasiyetin belli oluyor.İşte ambalajı güzel oluyor indirim oluyor insanı almaya sürüklüyor.Sen zaten en doğrusunu bilirsin kendin için canım.Kullanan arkadaş da varmış hem, o da iyi diyor.Umarım sen de beğenirsin:KK71:

eylulhazan
genchey
kargo ücreti yerine 729000 kodunu şiparişlerinle birlikte girerek o ayın kargo sıfırlama ürününü alıyorsun.Bu ayın ki mavi rimel :KK34:

bunu ekledim ücret sıfırlama kodu ürün değildir yazıyo gelcekmi yani ürün şimdi :)
mavi rimel dediğin visionsunmu

genchey
eylulhazan
bunu ekledim ücret sıfırlama kodu ürün değildir yazıyo gelcekmi yani ürün şimdi :)
mavi rimel dediğin visionsunmu
evet canım ücret sıfırlama kodu ürün değildir yazar yanında 7tl yazar.sipariş listesinin alt taraflarına baktığında görürsün,lash extreme maskara-blue yanında 0 yazar promosyon-hediye yazar o ürün işte:KK34:

sahadaroba
4-03-11, 19:03
ya kızlar ben dün akşam sipariş verdim.bugün kargoya verilmesi gerekmiyor muydu?mesaj falan gelmedi :KK50:

eylulhazan
genchey
evet canım ücret sıfırlama kodu ürün değildir yazar yanında 7tl yazar.sipariş listesinin alt taraflarına baktığında görürsün,lash extreme maskara-blue yanında 0 yazar promosyon-hediye yazar o ürün işte:KK34:

teşekkür ederim az daha ürün gelmeyecekti çok sağol :KK16:

genchey
sahadaroba
ya kızlar ben dün akşam sipariş verdim.bugün kargoya verilmesi gerekmiyor muydu?mesaj falan gelmedi :KK50:
canım ben salı sabahı sipariş verdim çarşamba akşamı kargoya verildi mesajı geldi.Bugün kargomun elime ulaşması lazımdı ama gelmedi.Şu sıralar bir yoğunluk var heralde anlamadım :KK52: gerçi eline ulaşanlar var ama belki şehirden kaynaklanıyordur :KK71:

genchey
eylulhazan
teşekkür ederim az daha ürün gelmeyecekti çok sağol :KK16:
rica ederim canım sen 729000 girdiğinde ürün sıfırlama kodu o ay neyse gelir,yeterki ben sipariş vermedim diye listeden çıkarma altta yazan sıfırlama ürününü :KK34:

kokooo
5-03-11, 00:03
leylek82
kargo 7 tl
3.lük katalog 3.90
5 lik katalog 3.90
etti mi sana 15 tl
daha ortada bişey yok
dışardan alırım daha iyi
zaten tekli olarak katalog sana bedava geliyo.sende benim gibi çok fazla satış yapmıyosan evt çıkar onları zaten siparişini aldığında tek katalog yolluyolar :KK71::KK55:

leylek82
yok artık
olsun yavrum sora sora öğrencez hepimiz :KK24::KK24::86:

sahadaroba
5-03-11, 11:03
ürünleri gelen arkadaşlar lütfen paylaşım yapınız :26:

MelegimveAskim
dünden geldi benim kargom 7. katakoğu cok begendım cok guzel seyler var yeni yeni ürünler var siparişlerime gelince
çanta gri olanı dışı cok şık ama içi bişeye benzeıyor fena degıl canta anlıyacagınız güneş gözlüğü gözde cok sık duruyor tavsıye ederım cocuk takıları cok komık oyuncak gıbı pahalı olmasına ragmen ama takınca hos duruyor duş jeli harıka gercekten cocuklar ıcı olanı vee kolanya ıstemıstım lavantalı olanı cok guzel kokuyor dıgerlerını atın gıtsın:KK1::KK1:maskara bıseye benzemıyor gercekten hıc sevmedım mavı olmasından belkıde

sahadaroba
meleğim ve aşkım
dünden geldi benim kargom 7. katakoğu cok begendım cok guzel seyler var yeni yeni ürünler var siparişlerime gelince
çanta gri olanı dışı cok şık ama içi bişeye benzeıyor fena degıl canta anlıyacagınız güneş gözlüğü gözde cok sık duruyor tavsıye ederım cocuk takıları cok komık oyuncak gıbı pahalı olmasına ragmen ama takınca hos duruyor duş jeli harıka gercekten cocuklar ıcı olanı vee kolanya ıstemıstım lavantalı olanı cok guzel kokuyor dıgerlerını atın gıtsın:KK1::KK1:maskara bıseye benzemıyor gercekten hıc sevmedım mavı olmasından belkıde
ben de alacaktım o gri çantadan.iyi ki almamışım :KK70: güneş gözlüğü de aldım.bakalım bende nasıl duracak merak ettim :) duş jeli dediğin hangisi? ben o kurabiye kokulu banyo köpüğünden aldım.katalogta kokusu bi harikaydı :):) maskara çok mu kötü ya =/ bildiğin mavi mi yani :KK70::KK70: ay o sürülmez de ya niye o renk veriyorlarsa :KK19:

genchey
sahadaroba
ben de alacaktım o gri çantadan.iyi ki almamışım :KK70: güneş gözlüğü de aldım.bakalım bende nasıl duracak merak ettim :) duş jeli dediğin hangisi? ben o kurabiye kokulu banyo köpüğünden aldım.katalogta kokusu bi harikaydı :):) maskara çok mu kötü ya =/ bildiğin mavi mi yani :KK70::KK70: ay o sürülmez de ya niye o renk veriyorlarsa :KK19:
hehe sahadaroba ben olsam ben de tercih edilmeyen renkleri verirdim :KK66: sen de öyle yapardın dimi canım :KK66:

genchey
meleğim ve aşkım
güle güle kullan canım ürünlerini :KK64:

MelegimveAskim
sahadaroba
valla kocaman bır gunes gozlugu sevıyorsan sana uyar bılemem duş jeli disneyin olanı süpermiş minikler için mavi renk maskara bılemıyorum guzel degıl

MelegimveAskim
5-03-11, 12:03
genchey
güle güle kullan canım ürünlerini :KK64:
alanlar gule gule kullansınlar benım sadece kolanyalar vardı gercekten acele etmeseydım keske bende bu ay kural konmus haberım yoktu 1 den fazla aksesuar urunlerın alımı yasaklanmış bılenınız varmıydı bunu

sahadaroba
meleğim ve aşkım
alanlar gule gule kullansınlar benım sadece kolanyalar vardı gercekten acele etmeseydım keske bende bu ay kural konmus haberım yoktu 1 den fazla aksesuar urunlerın alımı yasaklanmış bılenınız varmıydı bunu
hadi canım o nereden çıktı ya.ne saçma şey :44:

MelegimveAskim
sahadaroba
hadi canım o nereden çıktı ya.ne saçma şey :44:
bence cok dogru bır karar mıllet ındırımde dıye 4 ten fazla getırıyordu sonra stokta kalmıyordu bu ıyı begendım bennn:21::21:

kokooo
6-03-11, 13:03
sahadaroba
kurabiye kokulu değilki o duşjeli tatlım,acıbadem kokusu.. benim hiç hoşuma gitmez bu koku çok ağır gelir nedense hep.:KK3:

genchey
hehe sahadaroba ben olsam ben de tercih edilmeyen renkleri verirdim :KK66: sen de öyle yapardın dimi canım :KK66:
bu kız pazarlamadan iyi anlıyoooo:KK74::KK71:

meleğim ve aşkım
sebep neymiş cnm?biliyomsn:KK14: bu arada aksesuar derken sadece çanta vs mi yoksa takılarda dahilmii?

meleğim ve aşkım
bence cok dogru bır karar mıllet ındırımde dıye 4 ten fazla getırıyordu sonra stokta kalmıyordu bu ıyı begendım bennn:21::21:
o konuda haklısın güzelim ama bazıları belkide gerçekten bi katalog döneminde 4-5tane aldığı şeyi satıyodur?bide bu yönden bakmak gerek:KK68:

melaiqe
6-03-11, 17:03
kızlar bnde 3 aydır oriflame'dayım. Bu ay sipariş verme bölümünde ilk kez aksesuar fırsat paketini görüyorum. bu paketten sipariş vermiş olan var mı? içinden neler çıkıyo? geçen ay süpriz 3lü paket sipariş verdim. içinden 1 tane visions göz farı çıktı, 1 tane giordani gold göz kalemi çıktı şu arkası süngerlilerden kahverengi bide optikid diş macunu çıktı kırmızısından. fena değil ama 30 ml parfüm çıkanlar falan varmış. bu ay 3 lü süpriz paketten sipariş veren var mı? valla sırf merakımdan yine sipariş veresim var :)):KK66:

yasmin89
6-03-11, 18:03
Kızlar facebookta , Oriflame Kullananlar-Satanlar , sayfasında , ödülün oriflame ürünleri olduğu bi çekiliş varmış , inş aramızdan birine çıakr :)))

merva87
6-03-11, 19:03
bende 3 yıldır oriflame temsilcisiyim kızlar.bazı ürünleri inanılmaz güzel mesela aloaveralı bir kremi var yüz için bnm yüzüm çok hassas çok kızarır denemediğim kalmamıştı bu krem acaip iyi geldi tavsiye ederim.birde giordani gold ürünleri daha kaliteli mineral therapy fondoten söyledim çok şahane.savannah güneş gözlüğü büyük gözlük seviyorsanız çok şık retro bi tarzı var.daha bi sürü şey söyledim hangini saysamki ama şu bir gerçek parfüm ve cilt bakım ürünleri avondan açık ara önde :KK62:

su.ay
6-03-11, 21:03
ben maRTTAN verdim 190 puanlık dün geldi bile...çok sıkıştırdılar.kurtuldum:KK1: bakalım daha alabilrsem bir daha girerim inşallah bir sipariş daha.:KK1::KK1:

aaslı
7-03-11, 09:03
benimde ürünlerim geldi
giordani minaral teraphy fondaten çok çok şahane
power shıne ruj ışıl ışıl çok güzel
yeni çıkan intense kömür karası maskarayı da çok begendim.
kargo ürünü olan maskarad ahoşuma gitti bazı arkadaşlar begenmemiş ben begendim.
esential 3 ın 1 temizleme tonik leme nemlendirme 3ü bir arada begendim ferahlatıcı bir etkisi var
maskelerden almıştım onlarıda begendim tabiki hemen denedim :KK66:
kısacası begenmediğim bir şey yok :KK1:

Rende
7-03-11, 12:03
oooo çok iyiiii bollll bolll siparişlerrr hiç kesilmesin :KK66:

genchey
7-03-11, 13:03
kokooo
bu kız pazarlamadan iyi anlıyoooo:KK74::KK71:
ee tabi canım ne sandın:KK34:

kargom da sorun çıktı benim :KK25:

rende buradan üye yapmak yasak arkadaşım uyarı alabilirsin :26:

Minuscule
7-03-11, 15:03
7.kataloğu çok mrk ediorummm

sahadaroba
7-03-11, 16:03
kızlar benim de geldi bugün kargom :)
volare magnolia parfüm > on numara valla :KK70:
powershine trendy berry > rengi çok hoş.
acıbadem kurabiyesi kokulu banyo köpüğü > biraz acı kokuyor tabii ama onu da beğendim.köpüklere boğulurum artık :KK70:
loves me papatya kokulu el kremi > yumuşacık yaptı ellerimi.kokusu da çok hafif :)
feminelle ferahlatıcı yıkama jeli > bunu henüz kullanmadım.fakat kullananlar çok memnun kaldığı için denemek istedim.
tender care karamel balm > vanilyalısını almıştım daha önceden.bunu da alayım dedim.misbon gibi kokuyor aynı :KK70:
aloe vera ve nilüfer özlü sıvı sabun > buna hiç ihtiyacım yoktu fakat hem ucuz hem de yedek şişesi bedava diye aldım.kokusu da güzelmiş.
feet up ayak spreyi > bunun da kremini almıştım önceden.memnun kaldım.kremi sürüp üzerine spreyi de sıkarak kullanacağım.ferahlatıcı nane kokusu özelliğiyle çok rahatlatıyor ayakları.
savannah güneş gözlüğü > en çok sevindiğim ürün bu oldu.korkuyordum yakışmayacağı için fakat iyi ki almışım diyorum.sakın kaçırmayın derim arkadaşlar :)
giordani gold edP > bu da 30 ml. fakat şahane bir kokusu var.üstelik çok kalıcı.
flower kozmetik çantası > bu da bayağı büyük.3 ayrı bölmesi var.çıkartılabiliyor da.bunu da kesinlikle tavsiye ederim :)
ücret sıfırlama ürünü olan maskaraya gelince onu da beğendim.sürülemeycek kadar kötü değil.idare eder yani :)

su.ay
7-03-11, 17:03
yaa bende siyah gösteren rimeldeen kendime yazmıştım birde siparişim vardı. arkadaş geri getirdi .akıyor, bulaşıyor diye .aslında benimkide aynı. sulu gibi yaa. neyse bıraktı gitti arkadaş:KK43:(((

genchey
7-03-11, 17:03
sahadaroba
kızlar benim de geldi bugün kargom :)
volare magnolia parfüm > on numara valla :KK70:
powershine trendy berry > rengi çok hoş.
acıbadem kurabiyesi kokulu banyo köpüğü > biraz acı kokuyor tabii ama onu da beğendim.köpüklere boğulurum artık :KK70:
loves me papatya kokulu el kremi > yumuşacık yaptı ellerimi.kokusu da çok hafif :)
feminelle ferahlatıcı yıkama jeli > bunu henüz kullanmadım.fakat kullananlar çok memnun kaldığı için denemek istedim.
tender care karamel balm > vanilyalısını almıştım daha önceden.bunu da alayım dedim.misbon gibi kokuyor aynı :KK70:
aloe vera ve nilüfer özlü sıvı sabun > buna hiç ihtiyacım yoktu fakat hem ucuz hem de yedek şişesi bedava diye aldım.kokusu da güzelmiş.
feet up ayak spreyi > bunun da kremini almıştım önceden.memnun kaldım.kremi sürüp üzerine spreyi de sıkarak kullanacağım.ferahlatıcı nane kokusu özelliğiyle çok rahatlatıyor ayakları.
savannah güneş gözlüğü > en çok sevindiğim ürün bu oldu.korkuyordum yakışmayacağı için fakat iyi ki almışım diyorum.sakın kaçırmayın derim arkadaşlar :)
giordani gold edP > bu da 30 ml. fakat şahane bir kokusu var.üstelik çok kalıcı.
flower kozmetik çantası > bu da bayağı büyük.3 ayrı bölmesi var.çıkartılabiliyor da.bunu da kesinlikle tavsiye ederim :)
ücret sıfırlama ürünü olan maskaraya gelince onu da beğendim.sürülemeycek kadar kötü değil.idare eder yani :)
canım güle güle kullan :KK66: