ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kokooo
13-10-10, 21:10
sahadaroba
off ya ben ilk ay 100 bp yapınca kargo ücreti alınmıyor diye biliyordum.anca 100 yapabildim.malum öğrenci milleti üç kuruşluk ürünleri alınca bpler birikmiyor kaydirigubbakcemile3
ayne cnm yaa,bende doğru düzgün yapamıyorumohaoldumsmile

alameti_farika
14-10-10, 07:10
Queen.

canım ben onun sabununu ve kremini kullanıyorum kuru ve normal ciltler için olanını
sabun aydınlatıyor ama sonra geçiyo zaten düzenli kullanamadım hiç ama güzel
kremden çok memnunum yağlı bi krem değil cildimdeki lekeleri götürdü ve 2 kişide daha gözlemledim lekeleri götürüyor.. tavsiye ederim canım
Du bakalım ben de şimdi Optimals Even Out'a başladım 8 gün önce.4 hafta dolunca etkilerini yazarım yine.Benim lekelerim ilginç çünkü.Çoğu kişinin kahverengi lekesi yaz gelince çoğalır benimki yazın azalıyo.Biraz da bronzlaşınca belki belli olmuyo bilemiyorum.Bu arada bu krem cilt tarafından çok da emilen bi krem değil.Saatler geçmiş oluyo.Böyle elliyorum yüzümü hani ilk sürdüğünüz an bi yapış yapış mı desem ne bi his olur ya sonra cilt emer onu.İşte hep o ilk sürdüğüm anki his oluyo yüzümde.Zaten o yüzden heralde günde bi kere sürülüyomuş.İçinde sabahları sürün yazıyo.

Optimals Seeing is Believing'e de başladım (10796).Biraz gözaltı halkalarım var.Şimdi bekliyorum bakalım sonuçları ne olacak..bilmiyorumkismile

Bi de Aloe Vera & Çarkıfelek Şampuan ve Saç Maskesi kullandım.2 hafta oldu.Hiç memnun kalmadım.Saç derimi kaşındırdı.Güya yatıştırıcı.Sanki saçım daha bi elektriklendi mi desem,böyle bi acaip oldu.Kokusu da hiç iç açıcı değil doğrusu. :sm_confused:

HairX'in maskesini denememiştim.Bi de onu deniycem.opuyorumnanaktan

Artı bi de Very Me Clickit şeysi var ya..Onun eyeliner'ından almıştım.İki renk.Bi siyah bi de gri.Gri olan böyle resimde daha metalik gri,daha bi gümüş gibi duruyodu ama oldukça koyu gri ve sedefsiz bi renk çıktı.Siyah olanın fırçası diğerine nazaran çok daha ince.Ama beğenmedim.Eyeliner hızlı kurumalı bi kere.Yoksa işte böyle bulaşıveriyo.Ki ben çok iyi makyaj yaparım ayıptır söylemesi.Iı ıh :eek:lmaz: bunu beğenmedim..

sahadaroba
14-10-10, 08:10
O.B TRIPLE CORE RUJ
ENIGMA VÜCUT KREMİ
VOLARE PARFÜMLÜ VÜCUT PUDRASI
arkadaşlar bu ürünleri kullananların yorumlarını almak istiyorum :dance:

gatto
14-10-10, 10:10
bkt55
ikili allıkları güzel,..hindistan cevizli olan seri çok hoş kokuları falan,ben suan saç kremini kullanıyorum yumusacık yapıo çokta gzüel kokuyorç.hairx seriside iyi.ben saç maskesi ve spreyini kullanıyorum memnunum..gözçevresi kapatıcısı,kapatmıyor bence alma!! parfümlere gelince,pek kalıcı parfümü yok bence ! ama divine begenenler çok.hafif çiceksi bi koku..bide kırmzıı divine var,ben onu kullanıyrom daha baharatımsı bi koku sıcak bi koku yani..mmidsummer var,limonumsu hafif fresh bi koku ama kalıcı değil.zaten kış kokusuda değil,yaz kokusu..volare güzel bak,kalıcı sayılır diğerlerine göre.yeni katalogta indirimde bence kaçırma..el kremleri çok güzel bide.bu katalogta sayfa 109 daki olanlar!!sayfa 37 deki renkli nemlendirici güzel,fondoten gibi kapatmıyor ama biğ canlılık veriyor yüze.biraz yaglı bi ürün ama..pudralarından memnun olan çok.ne için kullanılır bilmediğim için hiç almadım ama!!swedish spa gece el bakım kremi harikaaaaaaa..pure nature üzüm özlü yıkama jeli güzel temizlio.(cildin karma ise kullan ama)kalem eyeliner güzel değil,keçeli kısmı hemen kuruyor..rimel olarkta sadece beauty wonder lash maskarayı söleyebilirm,dış kabı mor renk olan..diğerleri güzel değil..
teşekkür ederim verdiğin bilgiler için, göz kapatıcısını çıkardım siparişlerden. ikili allığıda pembe sipariş verdim. hep bronz allık doldurmuşum evi, bronz kahve tonlarından sıkıldım şöle canlı pembemsi bi allık istiyorum. işallah rengi güzel çıkar. bu ayki sıfırlama ürünüde erkek deosuymuş üzüldüm. şöle tekli bir far yada oje falan olsaydı bari:KK43:

kullaniciismi
14-10-10, 18:10
alameti_farika
Müşteri olarak sipariş vermek istiyosanız burdan satış yapmak yasak.Ama yeni danışman oldunuz da siteden sipariş vermenin nasıl olduğunu soruyorsanız yardımcı olayım.Hangisi? bilmiyorumkismile
evet evet bna yardımcı olabilirsinn.
ya sürekli her ay başkasına yaptırmak istemiyorum.
ürün kodunu ve miktarını girdikten sonra satış noktasımı ne birşey yazıyordu tam hatırlamıyorum.
orada kalıyorum.
birsürü şehirler ve isimler var. kimi seçicem ne yapıcam bilmiyorum. ankaradayım ama ankara yazan birsürü isim var.

bkt55
14-10-10, 20:10
kullaniciismi
evet evet bna yardımcı olabilirsinn.
ya sürekli her ay başkasına yaptırmak istemiyorum.
ürün kodunu ve miktarını girdikten sonra satış noktasımı ne birşey yazıyordu tam hatırlamıyorum.
orada kalıyorum.
birsürü şehirler ve isimler var. kimi seçicem ne yapıcam bilmiyorum. ankaradayım ama ankara yazan birsürü isim var.
canım isim veya sehir yazmıcaksın..adrese kargo teslim var orada onu tıklayacaksın.zaten sipariş verip sepete atıp devam dedikten sonra direk karsına çıkıo,sende evet dieceksin..anlayamadıgın yer varsa sor yine,karışık anlatmış olabilirm

kullaniciismi
15-10-10, 09:10
bkt55
canım isim veya sehir yazmıcaksın..adrese kargo teslim var orada onu tıklayacaksın.zaten sipariş verip sepete atıp devam dedikten sonra direk karsına çıkıo,sende evet dieceksin..anlayamadıgın yer varsa sor yine,karışık anlatmış olabilirm
tamam çok çok teşekkürler:)
ben bu ayı başkasına yaptırtmıştımda kasım ayında zorluk çekmemek için sormuştum.
teşekkür edeirm tekrar:) olursa sorarım..

gatto
15-10-10, 12:10
Acil yardım,Siparişleri girdimde, 92 puanda kaldı. 100 puan alında hoşgeldin paketi varmış. Nedir bu, ne işe yarar? eğer mantıklı birşeyse 100 puana çıkarcam siparişlerimi. Birde saç düzleştiricisi hediyesi 2 ay üst üste 100 bp yapanamı veriliyor? yoksa 1 ay yeterlimi? Takım öncüsüne aradım sordum, bi öyle bi böyle diyor. Şiveside farklı dediklerinin yarısını anlayamadım. bana acil yardım ederseniz sevinirim.

gatto
15-10-10, 12:10
Birde 100 bp yi geçince altın broşürden faydalanabiliyomuşum. bu altın broşüründeki ürünleri siparişlerimle birliktemi veriyorum, yoksa bir sonraki katolog dönemi başlayıncamı giriyorum?

Queen.
15-10-10, 19:10
kızlar hiç sipariş iptal talebinde bulundunuz mu acil cevap verirseniz sevinirim...

Queen.
15-10-10, 19:10
kokooo
ayy hemen sormam lazım zemuszemus leke derken nsl lekeler tatlım?güneş lekesi, geçmişten ergenlikten kalma sivilce lekeleri? ya bende var sivilce lekleri var acaba onlara iyi gelirmi?aslında çok aşırı belirgin değiller pudra sürünce kapanıyo ama yinede ben tamamen bebek gibi bi cilt istiyorum, işe yararmı acep?cildim yağlıya dönük bide.cokacimcoook
canım biri yara izi lekesiydi biri güneş biri de çil tabi bunlar kullanan kişilerin izleri

kokooo
15-10-10, 21:10
Queen.
canım biri yara izi lekesiydi biri güneş biri de çil tabi bunlar kullanan kişilerin izleri
bana yaramazmı acep?bilmiyorumkismile

Queen.
15-10-10, 22:10
kokooo
bana yaramazmı acep?bilmiyorumkismile
bilmiyorum canım bide söyliyim cilt tipleri normaldi

alameti_farika
15-10-10, 22:10
sahadaroba
O.B TRIPLE CORE RUJ
ENIGMA VÜCUT KREMİ
VOLARE PARFÜMLÜ VÜCUT PUDRASI
arkadaşlar bu ürünleri kullananların yorumlarını almak istiyorum :dance:
Volare Pudra kullandım.Bi etkisini göremedim.Kokusu da bi kaç dk sonra kayboluyor.Bi de beyazlığı vücudumdan gitsin diye uğraşıyodum yarım saat.Hatta deosu ile birlikte kullandım daha etkili olsun diye.Yok bi şey cıkmadı. yasakkelime

kokooo
15-10-10, 23:10
kızlar artık siparişi iptal etmek die bişey mümkün:) ben bugün alt üyem 5li kataloğu silemedm diyince ben bakaym ddm meğersem kız vermş siparişi, nsl olcak ne etcez bilmem ne derken ekran dondu,sistem saçmaladı diyip tüm siparişleri sildm, sonra acaa yollanmıcakmı vs derken, sonra bi panik oldum acaba heptenmi silindi diye,mail adresinde sipariş alındı diye görüyo ben iptal dediğim için mail gelmemiş. sonra hızlı bağl-alışveriş raporlarna grdim,finans adı altında fatura görünüyo?yanlız sorun şu ki, ben onu iptl ettiğim halde orda görünmesi nsl bişy oluo?iptal ettmmi etmedmmi bilmym?sipariş iptaline gelince hiç bi ödeme görünmüyo,hangisi doğru acaba?ve nsl öğrenirim sizce?

ze-ta
16-10-10, 14:10
maıl atın kokoo
musterı hızmetlerıne arandıgı zaman baglanmıyo sıparıs kodunu al maıl olarak sor cevap gelıyo...

Queen.
16-10-10, 18:10
kokooo
kızlar artık siparişi iptal etmek die bişey mümkün:) ben bugün alt üyem 5li kataloğu silemedm diyince ben bakaym ddm meğersem kız vermş siparişi, nsl olcak ne etcez bilmem ne derken ekran dondu,sistem saçmaladı diyip tüm siparişleri sildm, sonra acaa yollanmıcakmı vs derken, sonra bi panik oldum acaba heptenmi silindi diye,mail adresinde sipariş alındı diye görüyo ben iptal dediğim için mail gelmemiş. sonra hızlı bağl-alışveriş raporlarna grdim,finans adı altında fatura görünüyo?yanlız sorun şu ki, ben onu iptl ettiğim halde orda görünmesi nsl bişy oluo?iptal ettmmi etmedmmi bilmym?sipariş iptaline gelince hiç bi ödeme görünmüyo,hangisi doğru acaba?ve nsl öğrenirim sizce?
Canım ya öğrenirsen bana da söyle ben iptal ettim iptal maili geldi işlem yapılıyor mu ne yazıyodu ing.ce finansa baktığımda orda gözüküyor hala
Gerçi direktörüme söyledim gelirsede kargo parasını karşılıcakmış :-)

kokooo
17-10-10, 15:10
msj yolladım daha ses çıkmadı:sinifsinif: işin garibi ayın17si son tarihti katalog için.

Queen.
17-10-10, 21:10
kokooo
msj yolladım daha ses çıkmadı:sinifsinif: işin garibi ayın17si son tarihti katalog için.

aslında şöle bişey var ben 16sında sipariş verirken yanlışlık yaptım iptal talebi yolladım ama o akşam mail gelmedi sabah yine denedim sipariş vermeyi oldu. bu demek oluyoki iptal olucak yoksa sipariş verilmezdi gerçi çoktan geçti gün ama..

kokooo
19-10-10, 21:10
iptal edilmemiş sanırım, bugün kargosu gelmş arkadaşmın

bkt55
20-10-10, 07:10
telefon ile iptal oluyor die biliorum bende.siteden iptal işlemi gerçekleşmiyor.zaten oriflame müşteri hizmetleri konusunda zayıf kalıyor

cranky
20-10-10, 10:10
slm kızlar bu bp olayı nasıl oluyor. yani kaç parada puan artıyor. üye olmayı düşünüyorum ama karar veremedim. bp yi açıklarsanız sevinirim.

kullaniciismi
20-10-10, 12:10

Arkadaşlar şimdiye kadar ki her sorumu sabırla cevapladığınız için çok teşekkür ederim.
tekrar sorularımı topladım. tek tek sorayım da şu acemilikten kurtulayım dedim. genel olarak :)

1 - ürün sıfırlama kodunu biliyorum ama , hem o kodu hem de ürünün kendine has kodunuda mı yazıcaz?? ikisini birden.

2 - mesela 100 bp'lik sipariş topladım. ALTIN Broşür'den siparişleri bu topladıklarımla mı birlikte vericem.
yoksa sonra falan mı?

3 - Ptt'ye gidip ödeme yapmak istediğimizde para kesiyorlarmış. doğru mu. doğruysa ne kadar?

4 - ilk ayımdı ve 10.katalogtan 40 küsür bp yapmıştım. bu ay 100'e tamamlarsan Saç Düzleştirici fırsatını yakalayabilrsin dediler. doğru mu? doğruysa da ne yapmam lazım yine sipariş verirken bi kod falan mı giricem??? düzleştirici direk mi geliyor.

5- sipariş verirken sepete ekle dediğimde eksik falan diyor, problem çıkıyor. çıktı yani dün gece. belli bir tarihte mi başlıyor siparişler..

Farkındaysanız benim tek problemim siparişlerle ilgili :)
kusura bakmayın,yeni başladım malum. net cevaplar da alamıyorum beni üye yapan arkadaştan.
çok çok teşekkürler şimdiden ..
olumunekankayizsmile olumunekankayizsmile :asigim: opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

nazzz84
20-10-10, 19:10
eşime oriflame parfüm almayı düşünüyorum anacak hiçbirinin konkusunu bilmiyorum sizin önerebileceğiniz parfümler nelerdir? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

naneliseker
20-10-10, 19:10
nazzz84
eşime oriflame parfüm almayı düşünüyorum anacak hiçbirinin konkusunu bilmiyorum sizin önerebileceğiniz parfümler nelerdir? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
glacıer var mavi şişe, bu ayda indimde. erkek kardeşim kullanıyo ve beğeniyor kokusunu hafif ve güzel. ama kalıcılık konusunda emin deilim.
soul var o da güzel. kuzenlerim almıştı geçen ay. fiyatıda uygun.
eşim signature ve eclat kullandı. eclat kalıcı. ve kokusu da hoş ama bu ay katalogta yok sanırım. opuyorumnanaktan