kabaran saçlara çözümm :))

gldnmz
30-06-09, 10:06
benimde saçlarım çk kabarıyodu kuaförüm saolsun çk ucuz ve basit çözümü söledii (15 senedir aynı kuaföre gidince okadar oluyo artık) ve kendide aynısını kullanıyo evt çözüm bildiğimiz bebek yağları varya ondan sürüyosunuz ve harika saçlar başak bişey yapmaya gerek kalmadan kullanıyosunuz inşlhh sizdede işe yar kızlar opuyorumnanaktan:1hug:

arnisa
30-06-09, 10:06
saça bebe yağını nasıl sürüyorsun ıslakkenmi ???

EU1
30-06-09, 15:06
ya bit mit yapmaz mı sonucta yağ???:uhm:

gldnmz
30-06-09, 18:06
arnisa
saça bebe yağını nasıl sürüyorsun ıslakkenmi ???
evet hayatım varya hiç belli bile olmuyo ne kabarma nede elektiriklenme yapıyo en azından bir kere dene ne kaybedersin kizemuszemus

gldnmz
buqSe
ya bit mit yapmaz mı sonucta yağ???:uhm:
hç sanmıyorum güzelim ama sen bilirsin tabii

ela_ekin
bizde bebek yok ta nasıl bişey bu üstünde bebek yağı falan mı yazıyo?

realist34
nasıl uygulanıyor ??

gldnmz
Ebrar
bizde bebek yok ta nasıl bişey bu üstünde bebek yağı falan mı yazıyo?
:roflol: ay sen çk yaşa emi beni güldürdün bendede bebek yk şekerim evt marketlerde bile var evt üstünde baby oil yazıyo cicim opuyorumnanaktan

gldnmz
realist34
nasıl uygulanıyor ??
eline birmiktar yağdan dök saçlarını at öne sür hani jöle sürer gibi

realist34
gldnmz
eline birmiktar yağdan dök saçlarını at öne sür hani jöle sürer gibi
anam bitlenmiyek -tatlicadiarzu-

gldnmz
realist34
anam bitlenmiyek -tatlicadiarzu-
valla bana şimdilik bişey olmadı emmeee

uhuvvet
nasıl gidiyor
hala kabarmaya iyi geldiğini dünüsüyor musunuz :)
bit olmasada sac yağlı gibi kalmıyor mu
iyi durulamak lazm

gldnmz
30-06-09, 19:06
uhuvvet
nasıl gidiyor
hala kabarmaya iyi geldiğini dünüsüyor musunuz :)
bit olmasada sac yağlı gibi kalmıyor mu
iyi durulamak lazm
yk canım zaten durulamıycaksın bide öle dolu dolu dökmüceksin kiii hemen bi avcunuzun içine azıcıkk

uhuvvet
2-07-09, 16:07
tşk. ederim deniycem

çiçek64
3-07-09, 13:07
evet ya kızlar benim de üniversitede bir arkadaşım kullanıyordu kıvırcıkdı saçı bebek yağından sürer istediği gibi de şekil veriri di benimde kıvırcık ve çok benim saçık o yüzden tereddüt ettim kullanmadım ama ben de deneyeyim bari azıcık avcunuza dökün sonra saça yedirin ve bence diplere değmemeye çalışın.

gldnmz
3-07-09, 14:07
çiçek64
evet ya kızlar benim de üniversitede bir arkadaşım kullanıyordu kıvırcıkdı saçı bebek yağından sürer istediği gibi de şekil veriri di benimde kıvırcık ve çok benim saçık o yüzden tereddüt ettim kullanmadım ama ben de deneyeyim bari azıcık avcunuza dökün sonra saça yedirin ve bence diplere değmemeye çalışın.
kesinlikle haklısın diplere değdirmemk en iyisi yorumun içinde tşkler kaydirigubbakcemile5

babymom
3-07-09, 15:07
bence mantıklı bebeyagının zararı olsa bebelere surulmez. denemeye deger. benim duz saclarım ama kuruyuca cok kabarıo ayrıca fonlemeden cıkamıorum ilk banyomda deniycem muhakkak. sonucu yazarım tskler

ceylin3
3-07-09, 15:07
bencede iyi fikir bnm arkdşm el kreminden sürerdi yani buna şaşmadım hem bebiş gibi kokarız :ecrin_bebek:

Dreaming_Water
12-07-09, 11:07
ben sürdüm arkadaşlar başka bir başlıkta okumuştum elime toplaM 1 tatlı kaşığı kadar döktüm sürdüm sadece uçlarına boylarına yani sonra kıskaçlı toka taktım 2 3 saat sonra açtım benim saçlarım baya uzun ve gür çok güzel oldular dalgaları sanki maşayla yapmışım gibi oldu tavsiye ederim gayet

simorgh
12-07-09, 19:07
kızlar baska kullananlar varmı merak ettim_?

karamsar_tarz
12-07-09, 20:07
bende bu akşam bi çay kaşığı sürdüm ama yağlı duruy ya zaten saçlarım sönük iyice kafama yapıştı :bbo:

seda.sndr
16-07-09, 09:07
bende deneyeceğim benım saclarım kıvırcık..ınce tellı..eskıden cooook kabarırdı..ara makas kullanıyor sacımda kuaforum..vede kat kat kesım yaptık kabarması dahada azaldı..[aklıma ıı geldı aramakas yaptırmam gerek :KK70:]

Swetter
16-07-09, 10:07
bir de kabaran saclar ıcın yıkadıktan sonra havlu kagıtla kurulayın dıye okumustum. kardesımınde cok kabarıyor onda denedık ıse yaradı.

dejavu_one
17-07-09, 06:07
xXSseDdaXx
bende deneyeceğim benım saclarım kıvırcık..ınce tellı..eskıden cooook kabarırdı..ara makas kullanıyor sacımda kuaforum..vede kat kat kesım yaptık kabarması dahada azaldı..[aklıma ıı geldı aramakas yaptırmam gerek :KK70:]

canım benimde saçlarım çok kıvırcık ve ince telli senin gibi. Ben birkaç yık önce 8 ay kalıcı düzleştiriciden yaptırmıştım güzellik merkezinde çalışıyordum sonra alttan saçlar çıkınca yine kıvırcık oluyor sonrada evlendiğimde eskişehire geldim burdada kuaförde yaptırdım tam olmadı ama yine açıldı saçlarım. Ara makasa gelince kıvırcık saçlara çok kısa süreliğine çözüm getiren birşey bu bende yaptırmıştım ama saçları uzamaya başlayınca daha çok kabarıyor. Bana asla yaptırma demişti kuaförüm. Çünkü altlar kısa kalıyor ve daha çok kabarıyor altlardan aslında. öyle daha zor olyor..

Bende saçım kabardığı için sürekli toplayanlardanım. Jöleleelr felan işe yaramıyor saç kuruyunca kabarıyor. Peki saç ıslakkenmi uygulayacağız hemen uygulayıp dışarı mesela hemen işe gidebilirmiyiz yoksa bekletmek mi lazım saç kuruyunca da kabarma olmuyor mu ona göre denicem..

prensesin.uykusuyum
30-07-09, 18:07
sürdükten sonra düzleştiriciyle saçımı düzleştirebilirmiyiz peki?

jeliboo
23-08-09, 09:08
ewt arkadaşlar bir cevap ltfn bnm saçlarım kıvırcık değil aslında dalgalı ama çok kabardığı için sürekli topluyorum bidee tepeden topuz yapıyorum genelde kıvırcık duruyo artık naaparsam yaayım saçım kıvırcıklaştı we çok kabarıyo x(

Rumeysaa
26-08-09, 21:08
ben de denicem. sağol

kardasu
27-08-09, 20:08
evet ya ıslakkenmi sürüyoruz yoksa banyodan çıktıktan sonra kurutupdamı sürüceğiz.anladığım kadarıyla önce kafamızı öne eğiyoruz sonra az miktarda yağı saçlara sürüyoruz diplere yedirmeden.ama dediğim gibi ıslakmı -kurumu onu anlamadım.

kivilcim
29-08-09, 12:08
bende denedim kızlar burada okuduktan sonra gerçekten çok güzel tavsiye ederim
benim saçlarım oldukça uzun ve gür
banyodan sonra saçımı kremleyip duruladıktan sonra saçıma bebek yağı sürdüm ve durulamadım
saçlarımı doladım ve topuz yaptım havluyudasardım çktım
15 dk filan öyle kaldı havlu saçımda
saçlarımı açtığımda dalgası çok güzeldi ve yumuşacıktı
yiğenim bayıldı resmen saçlarıma
saçların gür olması önemli değil bence önemli olan gür olsada güzel duırması
gür saç bana daha cazip gelir herzaman
haftada bir gün uygulamayı düşünüyorum..
teşekkür ederim cnm tavsiyen için

kardasu
29-08-09, 12:08
kıvılcım
bende denedim kızlar burada okuduktan sonra gerçekten çok güzel tavsiye ederim
benim saçlarım oldukça uzun ve gür
banyodan sonra saçımı kremleyip duruladıktan sonra saçıma bebek yağı sürdüm ve durulamadım
saçlarımı doladım ve topuz yaptım havluyudasardım çktım
15 dk filan öyle kaldı havlu saçımda
saçlarımı açtığımda dalgası çok güzeldi ve yumuşacıktı
yiğenim bayıldı resmen saçlarıma
saçların gür olması önemli değil bence önemli olan gür olsada güzel duırması
gür saç bana daha cazip gelir herzaman
haftada bir gün uygulamayı düşünüyorum..
teşekkür ederim cnm tavsiyen için
kıvılcım saçların ıslakmıydı yoksa nemlimi yani kuraya yakınmı sürdün

kivilcim
29-08-09, 17:08
canım saçımı kremledikten sonra duruladım
sonra iyice sıktım ve hemen alel acele nemini banyodayken havlulya almaya çalıştım
ve yağı sürüp saçımı topladım
tekrar havluya sardım
yani saçımı kafamdaki yağ ile birlikte kurutuum
yanlız saçımı oldukça sıkı topladım
saç çok çok ıslak olmamalı ama kuruda olmamalı
yıkadıktan sonra aşırı ıslaklığını alın ve uygulayın
yumuşacık yapıyor bu arada

kardasu
29-08-09, 19:08
kıvılcım çok teşekkür ederim.çok net ve anlaşılır bir biçimde anlatmışsın.bende yapıcam bu şekilde.

kivilcim
30-08-09, 17:08
rica ederim canım..
bu arada denedin mi merak ettim
umarım sende memnun kalmışsındır sonuçtan?

kardasu
30-08-09, 19:08
dalinin bebe yağını alıcam.bebe yağım eksik.bende çok merak ediyorum sonucu.birde benim saçlarım kısa.nasıl olucak acaba.çünkü sizinkiler uzun saç.benim omuzlarıma değiyor hemen hemen

kivilcim
30-08-09, 20:08
canım olsun daha rahat olur hem seninkiler
kısalık ve uzunlukla çok fazla alakalı olacağını sanmıyorum ayrıca
önemli olan dalgaların duruşu ve yumuşaklığı kabarmaması
denemekte fayda var cnm
ben ne bulursam deniyorum valla
öyle gür saçlarım var ki,
bakım yapınca güzel oluyorlar ama zor bir saçım var
hiç biryerimde tüy yok bukadar saç nerden çıkmış anlamış değilim

kardasu
2-09-09, 16:09
gldnmz
benimde saçlarım çk kabarıyodu kuaförüm saolsun çk ucuz ve basit çözümü söledii (15 senedir aynı kuaföre gidince okadar oluyo artık) ve kendide aynısını kullanıyo evt çözüm bildiğimiz bebek yağları varya ondan sürüyosunuz ve harika saçlar başak bişey yapmaya gerek kalmadan kullanıyosunuz inşlhh sizdede işe yar kızlar opuyorumnanaktan:1hug:

çok tşk ederim gldmz.saçlarım harika oldu.bugün denedim.sonuç süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.saçlarım kısa ve kat kesimli.dalgalarım çok hoş oldu.

Deryacik
4-09-09, 15:09
hangi marka bebe yağı kullandınız kızlarrr

kardasu
4-09-09, 17:09
Deryacık
hangi marka bebe yağı kullandınız kızlarrr
ben dalinin bebe yağını aldım.daha kaliteli bence.mis gibi kokuyor saçlarım vallahi.yumuşattı.tavsiye ederim

poolstar
5-09-09, 14:09
evettt ! kesinlikle mukemmel bir cozum ben banyodan ciktiktan sonra sacimi taramadan once elime findik buyuklugunde sikiyorum daha sonra tum sacima yediriyorum ve tariyorum veya sacimi taradiktan sonra suyurorum kuru yas fark etmiyor suruyorum cikiyorum buklelerim daha belirgin hale geldi ve guzel gorunuyor hic kabarmiyor ayni zamanda bakim yapmista oluyosun ben yaklasik 1 yildir kullaniyorum ve cok memnunum

melekberke
5-09-09, 14:09
Deneyelim bakalım. Yaz kış demeden fön çektirmekten bıktım....

Sweety21
8-09-09, 21:09
gızlar kaç gün kalıyo o yağ saçlarınızda

panik_kiz
9-09-09, 22:09
ayy inanmıyorum belkide artık saçlarımı dağınık kullanabilicem allah razı olsun bayanlar harikasınız ilk işim bebe yağı almak olacak a.s.

kardasu
10-09-09, 12:09
Sweety21
gızlar kaç gün kalıyo o yağ saçlarınızda[/QU

bunu durulamıyorsun.çok az eline dök bebe yağını bir tatlı kaşığı kadar.sür saçlarına banyodan sonra.durulamıyorsun.mis gibide kokuyor .

jeliboo
12-09-09, 10:09
bnde denicm :KK70:

ordinaryday
12-09-09, 23:09
Benim saçlarım bonus gibi çok gür.bende de etkili olur mukii acabaa :KK43: Dalgalarım belirgin olur mu.Benim gibi saçı olanlar hiç uyguladınız mıııı??

budapest
13-09-09, 00:09
selam arkadaşlar. tek seferde 1 çay kaşığı kadar kullanırsanız o yağın tamamı elinizi ilk sürdüğünüz saçlarda kalır, çok fazla gelir, o kısım yağlı ve sönük durur. şişeyi alıp elinize çok az dökün,bi damlacık. sonra bu miktarı iki avucunuza iyice yedirin, parmak aralarınıza da yayın. saçınızı öne eğip önce ense tarafında kalacak kısma avcunuza yaydığınız yağı sürün, özellikle uçlara. sonra aynı şey tekrarlayıp bu kez dışta kalacak tarafa uygulayın, eh yanlara da sürün bu arada.
başka bi arkadaş daha açmıştı böyle bi konu, ordan okuyup denedim ben de. hakikaten güzel bir yöntem, ama doğru kullanım önemli. 1. diplere ve dibe yakın yerlere asla sürmeyin, saç çabuk söner, 2. yağ miktarını abartmayın, saç ıslakken farkedemezsiniz, az gibi gözükür ama kuruyunca yağlı bi görüntü çıkar.

bonus girl' cüğüm:))
cnm yağlı parmaklarını kıvırcıklarının içinde gezdir güzelce, sonra da havluyla kurut, ya da makineyle ama tam kurutmadan bırak eminim çok şekilli olacaktır buklelerin.a.s.
benim saçlarım dalgalı, ama kıvırcık değil, bu yöntemi uygulayıp ardından fön makinasının geniş ağzıyla saçımı tarar gibi kurutuyorum, fönlü gibi oluyo, hem de öyle pırasa olmuyo, hacimli ve düz oluyo:lepi:
kurutmadan kendi haline bırakırsam da kabarmadan kıvır kıvır oluyo, çok düzgün oluyo bukleleri:lepi:

kelebek43
13-09-09, 02:09
KIZLAR ÇOK TEŞEKKÜRLER BENDE DENıCEM BIKTIM BU KABARAN SAÇLARDAN YARN HEMEN BEBEK YAĞI ALICAMopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

panik_kiz
15-09-09, 20:09
ya kızlar bende elektiriklenme oldu ndense ::KK43:((

cicilibicili87
16-09-09, 10:09
aailk defa duydum bu bebek yağını hem ucuzda bende denemeliyim:ecrin_bebek:

Mnyk
18-09-09, 19:09
yarin ilk isim bebek yagi almak olcak biktim kabarik elektriklenmi sactan sonuclari yazarim