Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Solotica lens kullananlar ya da kullanmayı düşünenler fikirlerinizi bekliyorum

imaginary
24-02-10, 07:02
n.c mel lenslerim geldi..çok doğal ve çok rahatlar..sadece rengi beklediğimden biraz daha açıkmış..1 ton kadar koyu olsaydı daha memnun olurdum, belkide ilk günüm oldugu için biraz açık geldi ama opti free solisyonla koyulaştırmaya çalışcam,deneyelim bakalım ..yinede çok memnunum..vetmana teşekkürler..özverin ve ürünü bir günde elime ulaştırdığın için..opuyorumnanaktan

okypete
24-02-10, 08:02
imaginary ,güle güle kullan.
optifree bayağı koyultuyor.
bir kaç gün beklettiğinde farkı göreceksin.
resim bekliyoruz ama...

imaginary
24-02-10, 08:02
teşekkürler okypete..haftasonu resim yollamaya çalışcam..brz önce vetmanla konuştuk..o solocare solisyonu tavsiye etti sanırım bgn ondan alıcam..

livess
24-02-10, 09:02
ya vetman bende charm iceların şişede duruşu fotosunu istiyorum.birde verde marine hangi seride var charm cor n.c mi onunda şişede duruşu olursa iyi olur

livess
şişedeki verdeler liv yeşil gibi anlamadım mavi mi yeşil mi

okypete
verde yeşil,
verde marine yeşilmavi.

rotin78
24-02-10, 11:02
Pupil boşluğu hangi seride daha küçük.kafamçokkarıştı

okypete
esmeralda topazio ve quartzoda.

rotin78
sağol okypete
O zaman ben bunlar üzerinde yoğunlaşıyım.opuyorumnanaktan

BeyazPerim
24-02-10, 14:02
livess
şişedeki verdeler liv yeşil gibi anlamadım mavi mi yeşil mi
cnm yeşil geldi bana çam agaçının rengi gibi
pineapples
quartzoyu yakından gördün mü hiç livcim.ben görmedim.eğer yakındanda çiğse boşunamı aldım ben ya :uhm:
tatlım yok cnm gormedim sana belki yakılır ben çok beyaz tenlilere önermiyorum sadece fot. cok acık duruyor insanı soluk gosterebilir diye dusunuyorum ...sen olumlu dusun lutfen

vetmanım biz oktpete ile konustuk charm grafite ya da verde alacagım ...verde marine kullanam galiba cunku biraz iddalı gibi ben masum belli belirsiz iddalı olmayan insanı soluk gostermeyen renkleri seviyorum opuyorumnanaktan

yorkshire
24-02-10, 19:02
selin48 charme mel gozlere ve yuze inanılmaz tatlı bir ifade veriyor sadece lensten anlayan insanlar yakından anlayabılır haresınden dolayı ama cok begenicegine eminim..cor mel ilk zamanlar cok guzeldi ama dedigim gibi bir sure sonra cok sarardı ve yılanımsı ifade olustu...eger ikisinden birini alıcaksan ben charme derim...bu arada rainbow hazel resimlerin varsa gormek isterim cok merak ettim..

livcim ben sana maviyi cok yakıstırıyorum charme grafite veya icemint cok yakısır canım sana...

BeyazPerim
24-02-10, 19:02
cok sagol tatlım okytepe oyle soyledi verde ve charme grafitede kararlıyım artık

Akitra
24-02-10, 20:02
livim kararı vermissin bu asama cok zor dimi bende beyaz tenlilere mavi gri tonlarını yakıstırıyorum yerimseniben

ben topazio-esmeralda 2lisinde kaldım artık bi karar vermem lazım

selin48
yorkshire
selin48 charme mel gozlere ve yuze inanılmaz tatlı bir ifade veriyor sadece lensten anlayan insanlar yakından anlayabılır haresınden dolayı ama cok begenicegine eminim..cor mel ilk zamanlar cok guzeldi ama dedigim gibi bir sure sonra cok sarardı ve yılanımsı ifade olustu...eger ikisinden birini alıcaksan ben charme derim...bu arada rainbow hazel resimlerin varsa gormek isterim cok merak ettim..

livcim ben sana maviyi cok yakıstırıyorum charme grafite veya icemint cok yakısır canım sana...
yorkshire beni bilgilendirdiğin,her sordugum soruya yanıt verdigin için tesekkür ederim.senin sayende kararımı verdim ve az önce parana lentesten mel siparişimi verdim.kac gün içinde bana ulasır ya cok merak ediyorum.inşallh dogal durur güzel olur.cok heyecanlıyım.

berry31
hayırlı olsun sanırım 15 günde olur sahibinden den aracılığıyla mı verdin acaba? nc mel mi

pinax
24-02-10, 21:02
selin hadi hayirli olsun )) benim lensler de ordan gelcekler. :eek:

kArtALyUvAsI
24-02-10, 22:02
rotin78
Pupil boşluğu hangi seride daha küçük.kafamçokkarıştı
okypete
esmeralda topazio ve quartzoda.

kusura bakmayın lens konusunda biraz cahilim
1.pupil boşluğu da ne demek
2.okypete quartzo için ne düşünüyorsun
3.charm mel dediğiniz en doğal duran lens mi

şimdiden teşekkür ediyorum

okypete
24-02-10, 22:02
kArtALyUvAsI
kusura bakmayın lens konusunda biraz cahilim
1.pupil boşluğu da ne demek
2.okypete quartzo için ne düşünüyorsun
3.charm mel dediğiniz en doğal duran lens mi

şimdiden teşekkür ediyorum
pupil boşluğu lensin ortası.
gözbebeğinin bulunduğu yer.
orası renksiz boya yok.
bu bölüm bazı markalarda çok büyüktür bazılarında daha az.
büyük olması iyide değildir lensin görüntüsü olarak tabii.
quartzoyu beğeniyorum.
aslında griyeşil bir renk.
iddialı renklerinden biri soloticanın.
kkdan tanıdığım, iki kişi almıştı.
memnundular.
hatta bir arkadaş 2ci quartzosunu ısmarladı.
charm mel en doğal duran lens değil,en doğal lenslerinden sadece biri soloticanın.
öyle doğal duran çok rengi var.

kArtALyUvAsI
25-02-10, 00:02
okypete
pupil boşluğu lensin ortası.
gözbebeğinin bulunduğu yer.
orası renksiz boya yok.
bu bölüm bazı markalarda çok büyüktür bazılarında daha az.
büyük olması iyide değildir lensin görüntüsü olarak tabii.
quartzoyu beğeniyorum.
aslında griyeşil bir renk.
iddialı renklerinden biri soloticanın.
kkdan tanıdığım, iki kişi almıştı.
memnundular.
hatta bir arkadaş 2ci quartzosunu ısmarladı.
charm mel en doğal duran lens değil,en doğal lenslerinden sadece biri soloticanın.
öyle doğal duran çok rengi var.
peki quartzo da doğal duran lensler arasına giriyo mu
aslında benim istediğim yeşil ve doğal olması quartzoyu çok beğendim ama açık duruyor dedi bir arkadaş
ondan çekindim topazio daha iyi dedi ama o da maviye yakın
ben yeşil seviyorum
mavi doğal gelmiyo bana yeşile nazaran

kArtALyUvAsI
25-02-10, 00:02
birde quartzo ve topazo alanların resimleri var mı

vetman10
25-02-10, 02:02
imaginary
n.c mel lenslerim geldi..çok doğal ve çok rahatlar..sadece rengi beklediğimden biraz daha açıkmış..1 ton kadar koyu olsaydı daha memnun olurdum, belkide ilk günüm oldugu için biraz açık geldi ama opti free solisyonla koyulaştırmaya çalışcam,deneyelim bakalım ..yinede çok memnunum..vetmana teşekkürler..özverin ve ürünü bir günde elime ulaştırdığın için..opuyorumnanaktan
opuyorumnanaktan güle güle kullan canım opuyorumnanaktan

vetman10
25-02-10, 02:02
Liv
cnm yeşil geldi bana çam agaçının rengi gibi

tatlım yok cnm gormedim sana belki yakılır ben çok beyaz tenlilere önermiyorum sadece fot. cok acık duruyor insanı soluk gosterebilir diye dusunuyorum ...sen olumlu dusun lutfen

vetmanım biz oktpete ile konustuk charm grafite ya da verde alacagım ...verde marine kullanam galiba cunku biraz iddalı gibi ben masum belli belirsiz iddalı olmayan insanı soluk gostermeyen renkleri seviyorum opuyorumnanaktan
Belli belirsiz gibi istiyorsan önce grafite o zaman canım, verde biraz belirgin bir renk ama her iki seçimde çok güzel bence de. Sonrasında da sırayı icemintlere vereceksin değil mi:)opuyorumnanaktan

vetman10
25-02-10, 03:02
kArtALyUvAsI
birde quartzo ve topazo alanların resimleri var mı
Fikir vermesi açısından kendi koyu kahverengi gözümde topazio, quartzo ve icemint resimlerini ekledim.

Topazio

Quartzo

ıcemint

vetman10
25-02-10, 03:02
livess
ya vetman bende charm iceların şişede duruşu fotosunu istiyorum.birde verde marine hangi seride var charm cor n.c mi onunda şişede duruşu olursa iyi olur
Canım verde yeşil renktir. Esmeralda gibi içinde sarı renk boyaması hiç yoktur. Verdemarine ise yeşil-mavi arası sanırım biraz turkuaza bakan mavi bir renktir. Verde rengide Verdemarine rengide tüm serilerde mevcut. Sadece n.c. serisine özel 4 renk vardır bunlar esmeralda, quartzo, topazio ve yeni çıkan icemint rengidir. Bu 4 rengin hidrocoru ve hidrocharmı yoktur. Bunlar haricinde n.c. serisindeki mel, ocre, ice, azul, marine, verde, grafite renkleri tüm serilerde mevcuttur. Bugün annemler yurtdışından yeni geldi onların yanındayım eve dönünce eklemeye çalışacağım istediklerini :teytey:

Flamingo
25-02-10, 08:02
Liv
şu an topazio yu kullanıyorsun memnun musun cnm ? hhhhm anladıgım kadarıyla açık renkleri sevıyorsun ama bence bu seferki farklı olsun hareli ice dusunmez misin ?
canım topaziodan çoook memnunum, açık renkleri seviyorum dediğin gibi.. charm ice düşünüyorum ama nasıml olurbilmiyorum.. vetman topaziodan sonra beğenmeyebilirsin demişti.. belirsiz bişey istemiyorum hiç CADIARZU

Flamingo
25-02-10, 08:02
kArtALyUvAsI
aslında quartzoyu beğendim
oldu mu tam olsun diyorum
bi de ilk defa kullanıcam

resmi göremedim ama iki rengide gördüm hangisi çiğ durur
çok beyaz değilim
anladım canım o zaman quartzo süper olur kaydirigubbakcemile2

okypete
25-02-10, 10:02
daliahcığımın bütün solotica lenslerini bir arada koyuyorum.

valla hepsi çok güzel durmuş. bayıldım.

Biscuit
25-02-10, 11:02
en çok grafitte ve topazio güzel olmuş. :eek:

Akitra
25-02-10, 13:02
vatmancım topazio koyu kahve gözde yesile dönükmü duruyor
bana mı öyle geldi yeni eklediğin resimde yeşilimsi?

berry31
25-02-10, 14:02
hidrocor verde marine ve graphite bayıldım diğerleride müthiş durmuş

Flamingo
okypete charm grafiteden memnun musun cnm,
önerir misin bana CADIARZU

topazio seven birine ikinci lens ne önerirsin CADIARZU

okypete
Flamingo
okypete charm grafiteden memnun musun cnm,
önerir misin bana CADIARZU

topazio seven birine ikinci lens ne önerirsin CADIARZU
ben charm grafiteden çok memnunum canım.
topaziom iddialı bir lensim benim.
göz rengimi çok açan bir renk.
grafite ım koyu ve iddiasız bir renk.
ama ikiside çok doğal.koyu lenslerden hoşlanıyorsan sana tavsiye ederim.
çünkü,gerçekten her görenin kendi gözüm sandığı bir ton.

Flamingo
vetman10
Belli belirsiz gibi istiyorsan önce grafite o zaman canım, verde biraz belirgin bir renk ama her iki seçimde çok güzel bence de. Sonrasında da sırayı icemintlere vereceksin değil mi:)opuyorumnanaktan
grafite belli belirsizse vazgeçtim:umursamaz: ne alcam ben ikinciye ya:kahve:

Flamingo
okypete
ben charm grafiteden çok memnunum canım.
topaziom iddialı bir lensim benim.
göz rengimi çok açan bir renk.
grafite ım koyu ve iddiasız bir renk.
ama ikiside çok doğal.koyu lenslerden hoşlanıyorsan sana tavsiye ederim.
çünkü,gerçekten her görenin kendi gözüm sandığı bir ton.
ben açık seviyorm cnm daha çok, vazgeçtim ben topazio gibi belirgin istiyorummm :eek:

berry31
okypete cor verde marine sence bana gidermi yada graphite

vetman10
Kızlar Daliahın gözlerinde özellikle verde marine ,graphite birde hıdrocor melin dokusuna bakarmısınız ne kadar doğal durmuş.Lens olduğunu bilmeyen birisinin anlaması mümkün değil:)
Flamingocum göz tabanı açık olan birisi için bile graphiteler çok açık sayılmaz.Ama göz tabanı bizden açık olanlar için doğal tonlarda çok belirgin olmayan çok tatlı bir mavi grafiteler.
Senin göz tabanın benim kadar koyu değil değilmi topaziodan sonra en belirgin maviler soloticada verde marine ve azul bu iki rengi düşünebilirsin.Tabiki belirgin mavi isteyenler için bu iki rengi öneriyorum.
Ben çok belirgin olmayan mavilerden hoşlanıyorum diyenler için graphite ve ıce ideal..