Solotica lens kullananlar ya da kullanmayı düşünenler fikirlerinizi bekliyorum

burcu84
29-04-10, 09:04
kızlar bugün lenslerimle ilgili ilk yorumumu aldım tamda benim istediğim tepkiyi verdi uzakdan mavi gibi durduğunu ama biraz yakından tam gri olduğunu söyledi :))
bu arada bi iki foto daha koydum cor ice la saçlarım falan daha düzgün :kedi:

berry31
paschar
kızlar bişi sorcam esmeralda koyu yaprak yeşili gbi mi duruyor ?? berry deki duruşunu begeniyorum fakat bazı gözlerde koyu duruyor o cok kötü acık soft bir yeşil istiyorum karar veremedim icemint, cor mel ve esmeralda arasında kararsız kaldım=((( bu arda icemint crystal'in revize edilmiş haliymiş...
Gözzün siyaha yakınsa koyu durur soloticanın en opak ve belirgin yeşili esmeralda koyu durmaz

rotin78
MimSzzzN
Rotin ve berry teşekkür ederim ben de vetmanla konuştum az önce ve aklıma ilk takılan lensi charm meli sipariş verdim burada ilk didem de beğenmiştim zaten şimdi berry seninkileri de gördüm gerçekten çok güzel inşallah bende de böyle durur...Şimdi sabırla bekliyorum bakalım...
hihoyyyt Ne güzel hemen karar vermişsin,hayırlı olsun.
Güzel olur bence,hem doğal hemde gözle iyi kaynaşıyor.
Çabuk karar verenlere hayranım.

burcu84
kendi göz rengimi isteyen bi kullanıcı vardı onuda unutmuşum hemen onuda koyuyorum geç oldu biraz ama kusura bakmasın:KK43:

paschar
gözlerim acık kahve berrycim. cnm sence dogal bir tonmu sokakta nasıl duruyo ? birde alışveriş merkezlerinde spotlar malum nasıl olyo rengi böle merhaba ben geldim bunlarda benim lenslerim durumu oluyormu=)))? birde gözü pörtlek gösteriyomu sence))?

MimSzzzN
Rotincim sağol canım aslında evet alırken hemen ilk aklımdakini söyledim ama 1-2 aydır takip ediyorum ben hepinizi....

Burcucum ben istemiştim canım...

MimSzzzN
Baktım şimdi albümüne çok koyuymuş göz rengin ya da öyle çıkmış o zaman ice bana olmazdı herhalde benim gözlerim daha açık...

rotin78
Burcu gözlerin çok koyuymuş ben daha açık sanmıştım.ıyi oldu koyduğun banada ice gitmezmiş.

burcu84
ya bence açık olanlara daha çok gider gibi geliyo bana gözle bütünleşir vetman'a sormak lazım gerçi o bu işin ustası ama bence açık gözlerde çok daha güzel durur.
ama benim yinede açık gözlülere tavsiyem charm ice olurdu :)
ben bi sonraki siparişimi charm ice veya ocre'den yana kullanıcam

berry31
çok doğal değil ama loş ışıkta muhteşem gün ışığında tabiki daha belli oluyor pascharcım.mel gibi değil ama bilmeyen çok az kişi lens olduğunu anladı.hatta lens almaya gitmiştim kız neden alıyorsunuz gözünüz renkli demişti.
Ama tipini çok değiştiriyor ben öyle hergün lens takan biri değilim arada takıyorum zaten

berry31
neden cor güzel olmuş charme neden

paschar
29-04-10, 10:04
berrycim peki son soru=)) mel ve esmeralda denemiş biri olarak esmeraldamı cor mel mi ? esmeralda ok yeşil falan ama cok da dogal diil diyosun anladıgım kadarıyla cor mel bazı fotolarda yeşil bazılarındaysa cok karaktersiz bir renk yani göze sıcak bir yeşil renk veriyormu sence?

burcu84
charm hareli olduğundan tam mavi gibi duruyo ve daha etkili bi bakış sağlıyo ben fotolarda aşırı beğendim

rotin78
pinax
öyleymis berry, bende yeni ögrendim

Kizlar sakin lens sisenizi cöpe möpe atmayin, bi sise hep kalsin elinizde! Ben bu siseyi atmis olsaydim simdi siparisi veremiycektim lensin diger teki icin ... aklinizda bulunsun
PİNAX sağol senin sayende yeni bir şey daha öğrendik.
Hani diyoruzya seninkinin boyaması daha koyu yada açık diye,demek ki bundan da kaynaklanıyormuş.

burcu84

Eki Görüntüle 43221

charm ice'a heleki bu kızda bayıldım :kedi:

MimSzzzN
Evet ben de solotica gözüme uyarsa bundan sonra charm ice ya da graphite isteyeceğim...

okypete
2 lens sipariş edeceğim bende.
charm ocre ve nc azul.. bakalım nasıl olacak.

paschar
ben hiç begnmedim bu fotoyu resmen lensim ben diyo

paschar
üstelik gözunude pörtlek yapmış

burcu84
okypete
ayy okypete heyecanla bekliyoruz charm ocreyi çok merak ediyodum inşallah istediğin gibi çıkar sositososito

okypete
burcu84
ayy okypete heyecanla bekliyoruz charm ocreyi çok merak ediyodum inşallah istediğin gibi çıkar sositososito
sağol canım.
bir doğal birde iddalı olsun dedim bakalım nasıl olacak...

rotin78
okypete
Bende azulu çok merak ediyorum.Sanırım burda hiç azul alan olmadı???

okypete
rotin78
Bende azulu çok merak ediyorum.Sanırım burda hiç azul alan olmadı???
daliah almıştı canım.eski üye. çok güzeldi.
resimlerini koymuştuk buraya...

rotin78
BURCU sendeki duruşu daha güzel,daha doğal geldi bana...

Aaa hatırladım OKYPETE doğru,bende çok beğenmiştim.

pinax
MimSzzzN
Aaaa pinax siparaiş verebileceğin bir yer buldun mu sevindim senin adına...
sagol canim )) evet wrlens göndericek.. quartzonun teki ve charm ocre

pinax
rotin78
PıNAX sağol senin sayende yeni bir şey daha öğrendik.
Hani diyoruzya seninkinin boyaması daha koyu yada açık diye,demek ki bundan da kaynaklanıyormuş.
evet rotin bende sasirdim dogrusu.. benim sise de 2 yaziyo insallah renk farkliligi olmaz :)

Bunu da ögrendik artik :) lensleriniz geldigi zaman iki sisede de ayni numara olmasina dikkat edin bari, aksi takdirde siseyi hic acmayin belki geri gönderme sansiniz olur..

MimSzzzN
29-04-10, 11:04
Pinax ben de wrlensten alınabilir demiştim görüşmen iyi olmuş...Bu arada bu numaralar şişenin neresinde oluyor farklı numaraların boyaması farklı mı olurmuş ki :uhm:

pinax
MimSzzzN
Pinax ben de wrlensten alınabilir demiştim görüşmen iyi olmuş...Bu arada bu numaralar şişenin neresinde oluyor farklı numaraların boyaması farklı mı olurmuş ki :uhm:
Demek ki oluyormus cnm )) siseyi baya cevirdim baktim bir sürü numara yaziyo ama sadece bir tane tek haneli sayi vardi o da 2 ...1-38 arasinda oluyo denince bende odur diye düsündüm... Benim sise de rengin adinin yazdigi yerin hemen üstünde yaziyo sayi... ama her zaman oraya mi yaziyolar bilmiyorum...

crcs
paschar
gözlerim acık kahve berrycim. cnm sence dogal bir tonmu sokakta nasıl duruyo ? birde alışveriş merkezlerinde spotlar malum nasıl olyo rengi böle merhaba ben geldim bunlarda benim lenslerim durumu oluyormu=)))? birde gözü pörtlek gösteriyomu sence))?
cnm sanırım sende esmeralda almayı duunuysun bende almk ıstıyorum gozlerım koyu kahverengı aslında brs radıkal bı değiişim olsun ıstıyoum yesıl ve brs acık bı yesıl ıstıyorum tabıkı cokta acık deıll renk olarak n uygunu esmralda gozukuyor cunku bı coğu k.kahve gozu sdc ela yapıyor gıbı bu tamamen değiştiriyor ama cokmu yapay olur merak edıyorum sankı hafıf bı makyajla cok gsl bı renk cıkar dıye de dusunmuyorm deılım ama berrıynın dedığı gıbı saclar boyalı falan olsada doğal renklerde olrsa daha ıyı olur.eğer karar verır alırsan resımlerını isterızz cnm

MimSzzzN
Hımm tamam tatlım sağol sonuçta bilen birinden öğrendiğine göre böyle birşey vardır dikkat ederiz artık...

pinax
simdi mail aldim cnm örnek resim göndermisler...ekliyorum

[​IMG][/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

lfbrls
crcs
cnm sanırım sende esmeralda almayı duunuysun bende almk ıstıyorum gozlerım koyu kahverengı aslında brs radıkal bı değiişim olsun ıstıyoum yesıl ve brs acık bı yesıl ıstıyorum tabıkı cokta acık deıll renk olarak n uygunu esmralda gozukuyor cunku bı coğu k.kahve gozu sdc ela yapıyor gıbı bu tamamen değiştiriyor ama cokmu yapay olur merak edıyorum sankı hafıf bı makyajla cok gsl bı renk cıkar dıye de dusunmuyorm deılım ama berrıynın dedığı gıbı saclar boyalı falan olsada doğal renklerde olrsa daha ıyı olur.eğer karar verır alırsan resımlerını isterızz cnm
Ben de aynen senin durumundayım canım. Gözlerim koyu kahverengi ve ben de biraz kendini belli eden bir yeşil istiyorum. Ben bu forumda çok araştırdım. Arkadaşlar da yardımcı oldular sağolsunlar... Bence de bize en uygunu Esmeralda. Rainbow Giallo da çok övülmüş ama onda pek belirgin bir değişiklik olmaz bizde. Koyu kahverengi gözlü olduğumuz için... Ben de sanırım 2-3 hafta içinde Vetman'dan bir çift Esmeralda isteyeceğim kaydirigubbakcemile3

MimSzzzN
Sağol canım süper bir bilgi...

pinax
MimSzzzN
Sağol canım süper bir bilgi...
Bisey degil cnm ))

lfbrls
pinax
Demek ki oluyormus cnm )) siseyi baya cevirdim baktim bir sürü numara yaziyo ama sadece bir tane tek haneli sayi vardi o da 2 ...1-38 arasinda oluyo denince bende odur diye düsündüm... Benim sise de rengin adinin yazdigi yerin hemen üstünde yaziyo sayi... ama her zaman oraya mi yaziyolar bilmiyorum...
Bu arada söylemeden geçemeyeceğim pınarx sizin lenslerinizi görmek amacıyla fotolarınıza baktım... Ama kendi göz renginize bayıldımmmm harikaa maşallaaahh hiç lense ihtiyacınız yok :nazar: Yine de insan bazen değişiklik istiyor tabi. Lensler çok doğal durmuş asla anlamam lens olduğunu kaydirigubbakcemile3

pinax
lfbrls
Bu arada söylemeden geçemeyeceğim pınarx sizin lenslerinizi görmek amacıyla fotolarınıza baktım... Ama kendi göz renginize bayıldımmmm harikaa maşallaaahh hiç lense ihtiyacınız yok :nazar: Yine de insan bazen değişiklik istiyor tabi. Lensler çok doğal durmuş asla anlamam lens olduğunu kaydirigubbakcemile3
tsk ederim lfbrls ))) arada sirada güzel oluyo ama insanin kendisi renkli renkli görmesi :)

lfbrls
pinax
tsk ederim lfbrls ))) arada sirada güzel oluyo ama insanin kendisi renkli renkli görmesi :)
Evet tabi... Normalde insana en çok yakışanı en doğalı aslında ama insan gerçekten bazen kendinden sıkılıyor, değişiklik istiyor boshayallersmile

nzlsrp
pinax
simdi mail aldim cnm örnek resim göndermisler...ekliyorum

[​IMG][/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
peki ton renginin açılması numara büyüdükçe mi oluyor küçüldükçe mi yada numaralar boyamada nasıl bi etki yapıyor???? biri bizi aydınlatsınnnn delikafadulden

berry31
paschar
berrycim peki son soru=)) mel ve esmeralda denemiş biri olarak esmeraldamı cor mel mi ? esmeralda ok yeşil falan ama cok da dogal diil diyosun anladıgım kadarıyla cor mel bazı fotolarda yeşil bazılarındaysa cok karaktersiz bir renk yani göze sıcak bir yeşil renk veriyormu sence?
Ben esmeralda derim belirgin ve rengine bayılıyorum.Mel dede charme bence ,tabi seçim senin bir resmini koysaydın albüme

Akitra
pinaxxx canım kafam karıstı benim
cok önemli bi yere dikkat cektin tmm da
numarayı biz secemiyoruz dimi rastgele geliyor yani
anlamadım yani :sinifsinif:

pinax
29-04-10, 12:04
Akitra
pinaxxx canım kafam karıstı benim
cok önemli bi yere dikkat cektin tmm da
numarayı biz secemiyoruz dimi rastgele geliyor yani
anlamadım yani :sinifsinif:
evet canim biz secemiyoruz onu... ama tipki bende oldugu gibi lensin biri olup biri olmayinca, renk bakimindan uyumlu olmasi icin lazimmis bu numara...

bizim yapabilicegimiz tek sey lensler geldiginde, iki sisede de ayni renk tonu numarasi yazmasina dikkat etmek...

pinax
NAZLISERAP
peki ton renginin açılması numara büyüdükçe mi oluyor küçüldükçe mi yada numaralar boyamada nasıl bi etki yapıyor???? biri bizi aydınlatsınnnn delikafadulden
Nazliserap benim bu konuda bil bilgim yok ki )) onu lensleri satan yere sormak lazim boshayallersmile

lfbrls
berry31
Ben esmeralda derim belirgin ve rengine bayılıyorum.Mel dede charme bence ,tabi seçim senin bir resmini koysaydın albüme
Berry Esmeralda sende mükemmel durmuş gerçekten, tam benim aradığım renk buuu zemuszemus Senin de dediğin gibi, belirgin değişiklik yaratmasından taraftarım ben de... Tamam doğallık da çok önemli ama değişiklik de... Değişiklik istemiyorsak niye lens takalım ki kaydirigubbakcemile3 Ben kesin karar verdim Esmeralda alacağım. Bunda senin fotoların katkısı da çok oldu, teşekkür ediyorum tekrar opuyorumnanaktan

Akitra
okypete
ocreyi cok merak ediyorum senin gözlerinde
hadi hayırlısı tatlım

berry31
evet verde.zaten mel ela.akitra sağol verdinmi siparişini esmeralda
verdim canım esmeralda
berry31
gelmez akitracım nerden sipariş verdin yurtiçi mi
yurt içi canım a.s

Akitra
pinax
evet canim biz secemiyoruz onu... ama tipki bende oldugu gibi lensin biri olup biri olmayinca, renk bakimindan uyumlu olmasi icin lazimmis bu numara...

bizim yapabilicegimiz tek sey lensler geldiginde, iki sisede de ayni renk tonu numarasi yazmasina dikkat etmek...
hmmm biz secemiyoruz anladım canım siseleride dediğin gibi atmayalım a.s

berry31
lfbrls
Berry Esmeralda sende mükemmel durmuş gerçekten, tam benim aradığım renk buuu zemuszemus Senin de dediğin gibi, belirgin değişiklik yaratmasından taraftarım ben de... Tamam doğallık da çok önemli ama değişiklik de... Değişiklik istemiyorsak niye lens takalım ki kaydirigubbakcemile3 Ben kesin karar verdim Esmeralda alacağım. Bunda senin fotoların katkısı da çok oldu, teşekkür ediyorum tekrar opuyorumnanaktan
Katkım olduysa ne mutlu bana umarım hayalindelki gibi olur ben esmeraldaya 1 haftada karar vermiştim.
Aslında mint ,verde marine arasında gidip geliyorum.birde ilk aklımı çelen quartzo var ama korkuyorum quartzodan.topazio alıcam temmuzda ;-).. 3.lensim sizce
Charme verde marine
İce mint
Quartzo mu olsunkafamçokkarıştı

Akitra
berry ice minti bi sevemedim gitti rengini ben begenmedim CADIARZU
ben quartzo yada verde marine diyorum belirgin renkleri seven biri olarak alkisalkisalkis

BeyazPerim
berry31
Katkım olduysa ne mutlu bana umarım hayalindelki gibi olur ben esmeraldaya 1 haftada karar vermiştim.
Aslında mint ,verde marine arasında gidip geliyorum.birde ilk aklımı çelen quartzo var ama korkuyorum quartzodan.topazio alıcam temmuzda ;-).. 3.lensim sizce
Charme verde marine
İce mint
ben senin yerinde olsam charm ice alırdım

pınax verdigin bilgiler için sagol çok işimize yarayacaktır

lfbrls
berry31
Charme verde marine
İce mint
Umarımmm... boshayallersmile
Charme Verde Marine de çok hoş durmuş bazılarında... Icemint'i ben çok sevmedim, ölü bi renk gibi geldi. Ama tabi bu benim naçizane fikrim...boshayallersmile

lfbrls
Akitra
berry ice minti bi sevemedim gitti rengini ben begenmedim CADIARZU
ben quartzo yada verde marine diyorum belirgin renkleri seven biri olarak alkisalkisalkis
Ben de Icemint'i beğenmedim ya, ölü gözü gibi geliyor bana da... Tövbe tövbe... kaydirigubbakcemile3