TEST

hamileliğinin belirtilerini 9-10 gün önceden hissedenler ne gibi belirtiler yaşadınız

Moonlight
15-07-09, 12:07
Arkadaşlar adetime 8 gün kaldı.Son on gündür karında gerginlik, bel ağrısı,kasıklarımda batma gibi belirtiler yaşıyorum.
Hamile olduğuzu 9-10 gün önceden hissettiğinizde ne gibi belirtiler yaşadınız.yada hisseden varmıydı?

Lütfen arkadaşlar cevaplarınızı esirgemeyin.

gonulll
benım gogusumun buyudugunu,koyu olan bolgenınde buyudugunu ve rengınde bıraz koyulasma farketmıstım.akıntım vardı.uykusuzluk baslamıstı bende hıc uyku uyuyamıyordum.sıvılce cıkmamıstı yuzumde aklıma gelen bunlar canım.bu belırtıler 10 gun onceden baslamıstı bende..
senın ıcın hayırlısı olsun canım..

ebruli22
benimde yüzüme sivilce çikmamıştı,canım hep bişeyler istıyordu..inşallah hamişsın cnm

Moonlight
inşallah arkadaşlar.peki kasık ve bel ağrısı hiç çekmediniz mi?

Moonlight
sanki içten içe adet görüyorum.O derece ağrım var.:çok üzgünüm:

gonulll
kasık agrım da vardı adet olacakmısım gıbi..

Moonlight
15-07-09, 13:07
fatoshum
arkadaşlar benimde adetim 10gün geçti 3gün önce test yaptım negatif çıktı ama karnımda batmalar ve belimde ağrı var acaba hamilmiyim:):):)
10 gün ciddi bir zaman dilimi.Birde kan testi yaptır istersen.

sudeninannesi
moonlight canım yaa benimde 10 gün var ve bende aynı şeyleri hissediyorum inan bana bende senin gibi çok merak ediyorum inşallah canım hamişsindir

sudeninannesi
seni bilmiyorum ama benim bu 2 bebişim olacak ama ilkinde belirtileri hiç yaşamamıştım ya da ben farketmedim bu seferki nasıl olur bilmiyorum

Moonlight
inşallah güzelim.her belirti var şuan bende.Ama sonuç hayal kırıklığı da olbilir.Şöyle az bir zaman kalmış olsaydı test yapabilirdik.ama şimdi çok erken.beklemeye mecburuz.şimdi olsa bile cıkmazz

maybeBaby
15-07-09, 14:07
ben de hamilemiyim hala bilmiyorum ama ilk belirtiler olarak ,
1) hiçbir adet dönemmde yaşamadıım 1hafta süren göğüs ucu acıması...
2)göğüs uçlarımın acıdıı dönemde bir gün sürekli
yüzüm şiş gezdm
3) 3 gün de el ve ayaklarım gözle görülür derecede şişti...
4) aynı dönemde bir gün bel ağrısı ve halszlk sebeyle oturp kalkmada zorluk cektm...
tüm bu belirtiler geçen haftaydı. bu hafta ise
1) adet olacakmışım gbi kasık sancıları
2) sık idrara çıkma
3) idrar söktürücü icmeme ragmen hala adet olmadım....

sizde benzer belirtler var mı?

selma.41
15-07-09, 22:07
Merhaba arkadaşlar.Bende 2 yıllık evliyim 3 girdik.Eşimde varikosel vardı 8 ay önce ameliyat ilaç felan kullandı.6 Aydır ısrarlarıma rağmen test yaptırmadı.Bnede artık aman allahım sen büyüksün dedim.10gündür kasıklarımda adet olacakmışım gibi yanmalar var.Adetim 4 gün geçti.Ama test yapmaya çok korkuyorum.Hergün iyice geriliyorum.Tuvalete gitmeye korkuyorum.Göğüslerim çok acıyo ama uçların rengi değişmedi yada bana öyle geliyor.Çok halsizim.Acayip aralıklarla kasık ağrısı çekiyorum.Oldum şimdi diyorum bişey yok.Akıntım çok...Acaba ben neyim hamilemi yoksa ....................:KK43:stresten uyuyamıyorum...ıyi geceler...

ebruli22
selma.41
Merhaba arkadaşlar.Bende 2 yıllık evliyim 3 girdik.Eşimde varikosel vardı 8 ay önce ameliyat ilaç felan kullandı.6 Aydır ısrarlarıma rağmen test yaptırmadı.Bnede artık aman allahım sen büyüksün dedim.10gündür kasıklarımda adet olacakmışım gibi yanmalar var.Adetim 4 gün geçti.Ama test yapmaya çok korkuyorum.Hergün iyice geriliyorum.Tuvalete gitmeye korkuyorum.Göğüslerim çok acıyo ama uçların rengi değişmedi yada bana öyle geliyor.Çok halsizim.Acayip aralıklarla kasık ağrısı çekiyorum.Oldum şimdi diyorum bişey yok.Akıntım çok...Acaba ben neyim hamilemi yoksa ....................:KK43:stresten uyuyamıyorum...İyi geceler...
cnm yarın eczaneden bir test al yap...boyle durursan da kotu oluyorsun,stres yapıyorsun kendine,allah korusun hamişsen bebeği de uzersın :1hug:

selma.41
ebruli22
cnm yarın eczaneden bir test al yap...boyle durursan da kotu oluyorsun,stres yapıyorsun kendine,allah korusun hamişsen bebeği de uzersın :1hug:
Canım snde haklısın ama...Ama gerçekten çok korkuyorum...Tarifsiz bişey bu.Bugün tuvalette çamaşırımda ışıktan dolayı leke gördüğümü zannettim ama değilmiş.Bian elim ayağım boşaldı...Sanırım bunu yenmem lazım..Allahım sen olmazları var edersin.Yavurumu hayırlısıyla yerleştir içime artık ne olur hissedeyim onu içimde...Hakkımda hayırılısını ver...Dua edelim ne olur....:a015:

ebruli22
sen moralini yüksek tut cnm,bak ben 2 düşük yaptım şimdi de korkuyorum ama güçlü olmamız lazım kaydirigubbakcemile5 iyi şeylere düşün,iyi olsun canım benim,yazdına göre belirtileri hamile gibi gösterıyor,onun için dıyorum bir test yap için rahat etsın

ummahan_d
selam cnm evet bencede bir an önce test yap selam işallah hamişsin canım..

Moonlight
16-07-09, 05:07
selma.41
Merhaba arkadaşlar.Bende 2 yıllık evliyim 3 girdik.Eşimde varikosel vardı 8 ay önce ameliyat ilaç felan kullandı.6 Aydır ısrarlarıma rağmen test yaptırmadı.Bnede artık aman allahım sen büyüksün dedim.10gündür kasıklarımda adet olacakmışım gibi yanmalar var.Adetim 4 gün geçti.Ama test yapmaya çok korkuyorum.Hergün iyice geriliyorum.Tuvalete gitmeye korkuyorum.Göğüslerim çok acıyo ama uçların rengi değişmedi yada bana öyle geliyor.Çok halsizim.Acayip aralıklarla kasık ağrısı çekiyorum.Oldum şimdi diyorum bişey yok.Akıntım çok...Acaba ben neyim hamilemi yoksa ....................:KK43:stresten uyuyamıyorum...İyi geceler...
valla canım sen hamilesindelikafadulden.Adetin geçmiş ve akıntın var en büyük belirtiler bunlar.en azından stresinden kurtulursun:1hug:

gülüm12
16-07-09, 06:07
merhaba arkadaşlar, ben 8 ay önce düşük yaptım. onda hissettiğim gösgüslerimin büyümesi adet olacakmışım ağrı ve şişkinlik ve çok uyku doyamıyordum. bu ay da belirtilerim var.
1- gögüslerim 1 beden büyüdü acıyor ve gögüslerimdeki damarlarım belirginleşti çok.
2- uyku var gene hemde çok uyuyorum.
3- bel ve kasık ağrısı.
4- akıntı.

allah nasip eder hala olmazsam cumartesi sabah test yapmayı düşünüyorum. bu arada dün adet olmam lazımdı olmadım. bu günde olmadım. bakalım hayrılısı.

blueangel1771
slm kızlar.bnde daha 3 haftalık evliyim.doğal olarak şuan bebek düşünmüoruz.burda yazdıklarınız okudum.umarım isteyen tüm arkadaşlar hayarlısıyla bebeklerinize kavuşursunuz.zamanı gelince allahım banada verir inşallh.:CüvCüv:

Moonlight
gülüm12
merhaba arkadaşlar, ben 8 ay önce düşük yaptım. onda hissettiğim gösgüslerimin büyümesi adet olacakmışım ağrı ve şişkinlik ve çok uyku doyamıyordum. bu ay da belirtilerim var.
1- gögüslerim 1 beden büyüdü acıyor ve gögüslerimdeki damarlarım belirginleşti çok.
2- uyku var gene hemde çok uyuyorum.
3- bel ve kasık ağrısı.
4- akıntı.

allah nasip eder hala olmazsam cumartesi sabah test yapmayı düşünüyorum. bu arada dün adet olmam lazımdı olmadım. bu günde olmadım. bakalım hayrılısı.
inşallah hamilesindir canım.hayırlısı olsun hakkında...

denizkızıl
16-07-09, 07:07
bence hamilelik belirtilerinin adet belirtilerinden farkı yok, ama insan hissediyor hamile olduğunu. bu benim ikinci hamileliğim, ilkinde 8 haftalıkken kalp atışları durduğundan kaybettim bebeğimi. her iki hamileliğimde de sıradışı bir belirtim olmamasına rağmen hamile olduğumu hissettim.bu hisse güvenerek her ikisinde de 3 hafta 5-6 günlükken öğrendim gebeliğimi. sanki içinizden bir ses hamile olduğunuzu kulağınıza fısıldıyor.

denizkızıl
o fısıltıyı inşallah bebek sahibi olmak isteyen herkes duyar.

Moonlight
denizkızıl
o fısıltıyı inşallah bebek sahibi olmak isteyen herkes duyar.
Amin canım inşallah.

selma.41
16-07-09, 08:07
Ya arkadaşlar inşallah dedikleriniz gerçek olur..Bugün test yapacağım...Sonucu yazarım sizlere.....

ilkasli
16-07-09, 10:07
canım bende 8 haftalık hamileyim benim göğüslerim şişti ve çok acıyordu birde kasıklarımda ağrı vardı sanki heran olacakmışım gibiydi 4 gün geçti test yaptım. test yaparken bile her halde oldum demiştim:) ama sonra öğrendimki bebeğim gelmiş annesine allahım isteyen herkese versin kızlar bebeklerini bizlerinde sağlıkla sıhatle kucağına almayı nasip etsin.. umarım sonuç istediğin gibi olur..

Moonlight
ilkasli
canım bende 8 haftalık hamileyim benim göğüslerim şişti ve çok acıyordu birde kasıklarımda ağrı vardı sanki heran olacakmışım gibiydi 4 gün geçti test yaptım. test yaparken bile her halde oldum demiştim:) ama sonra öğrendimki bebeğim gelmiş annesine allahım isteyen herkese versin kızlar bebeklerini bizlerinde sağlıkla sıhatle kucağına almayı nasip etsin.. umarım sonuç istediğin gibi olur..
cevabın için çok teşekkür ederim canım.kasık ağrısını adetine kaç gün kala çektin?

Moonlight
selma.41
Ya arkadaşlar inşallah dedikleriniz gerçek olur..Bugün test yapacağım...Sonucu yazarım sizlere.....
Selmacım sonucu merakla bekliyoruz.habersiz bırakma bizi.

esraa47
slm kızlar adetime 4 gün kaldı belirtim yok ama idrara çıkınca kasıklarımda ağrı oluo çok zorlanıom bu belirti olabilirmi

serdi
ilk gebeliğimde çok uykum geliyodu akşamları durduğum yerde uyuya kalıyodum.. ikincisindede adete 1 hafta kala aşırı mide ağrılarım oluyodu meğer hamişmişim....

ebruli22
esraa47
slm kızlar adetime 4 gün kaldı belirtim yok ama idrara çıkınca kasıklarımda ağrı oluo çok zorlanıom bu belirti olabilirmi
benimde oyle cnm,adeti ya yarın gelecek yada ayın 20nde,ama bugun gebelik testi yaptım negatif çiktı :gitme:

gangren
Benim reglime 9 gün var

3 gundur ara ara giren regli ağrısı gibi ağrı çekiyorum
hafif miğde bulantım war
ateşimde sürekli 36.4-37.1 arasında gidip geliyor
gögüslerde herhangi birşey yok

9 gun sonra test yapıcam bakalım ne çıkacak

esraa47
ebruli22
benimde oyle cnm,adeti ya yarın gelecek yada ayın 20nde,ama bugun gebelik testi yaptım negatif çiktı :gitme:
hayırlısı olsun ya ben bu ay klomen ve çatlatma iğnesi ile tedaviye başladım artık hayırlısı

Moonlight
ınşallah rabbim umut ettiklerimizi ver.hepimiz belirti yaşıyoruz ama sonunda hüsranlıda bitebiliyor.bu ayda umutlarımızı kaybetmeyelim bakalım ne çıkacak.

ebruli22
esraa47
hayırlısı olsun ya ben bu ay klomen ve çatlatma iğnesi ile tedaviye başladım artık hayırlısı
bende ayne,ayın 1nde çatlatma iğnesi yaptım pregnyl,okudum kadarıyla 14-16 gün adet olman lazım,ama yok

esraa47
gangren
Benim reglime 9 gün var

3 gundur ara ara giren regli ağrısı gibi ağrı çekiyorum
hafif miğde bulantım war
ateşimde sürekli 36.4-37.1 arasında gidip geliyor
gögüslerde herhangi birşey yok

9 gun sonra test yapıcam bakalım ne çıkacak
ayın 10 unda ateşim 36,5 ti bugün 36,7 acaba varmı bişiler

esraa47
ebruli22
bende ayne,ayın 1nde çatlatma iğnesi yaptım pregnyl,okudum kadarıyla 14-16 gün adet olman lazım,ama yok
dr um bana adetin geçse bile 10 gün beklicen dedi

ilkasli
Moonlight
cevabın için çok teşekkür ederim canım.kasık ağrısını adetine kaç gün kala çektin?
benim bi 10 yada 12 gün önceden başlamıştı.hep aynı şiddette oldu.inşallah sende hamilesindir.:ecrin_bebek:

ebruli22
esraa47
dr um bana adetin geçse bile 10 gün beklicen dedi
evet beklemekten başka çarem yok :umursamaz:

gangren
esraa47
ayın 10 unda ateşim 36,5 ti bugün 36,7 acaba varmı bişiler
wwalla hiç bilmiyorum hatta bugün dişçiye gidicem anestezi yapsınmı yapmasın mı çok kararsızım :S

Moonlight
ilkasli
benim bi 10 yada 12 gün önceden başlamıştı.hep aynı şiddette oldu.inşallah sende hamilesindir.:ecrin_bebek:
inşallah tatlım yaa.sağol.rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın,başkalarının evlatlarının ardından baktırmasın.

pptya87
16-07-09, 12:07
kızlar slm benimde adetime 5 gün var belimde sırtımda ağrı kabızlık uykuya eğilim kasıklarımda ağrı falan var acaba bende hamile olabilirmiyim eşim varikosel ama spermlerinde bir problem yok.1 ccde 66 milyon %75 hareketli....
2 yıllık evliyim bi kaç kez daha böyle hayali gebelik yaşadım ve çok üzüldüm evimde sürekli hazır gebelik testi bulundururum ama yapmıcam bu sefer bende anne olmak istiyorum yaaamafoldumben

nazela
23-07-09, 08:07
kızlar merhaba;ayın kaçı oldu bende merak ettim ne durumdasınız hala hamiş haberi yok mu? benimde adetime 10 gün falan var ama zaman geçmek bilmiyo. geçen ay kimyasal gebelik yaşadım inşallah bu ay meleğim gelmiştir ve tutunmayı başarmıştır. Sanki sizlerden iyi haberler alırsam benimde olacakmış gibi geliyor.

Moonlight
23-07-09, 09:07
selma.41
bu arkadaştan haber varmıydı.. bende merak ettim

sanmur06
bende bugün hamile oldugumu ögrendim kizlar cok mutluyum...:sm_cool: benim adetime 10 gün kala basladi belirtiler. her sabah midem bulandi, midemde yanma vardi sabahlari ve aksamlari.. gögüslerim baya büyüdü ve sizliyo.. ve yorgunluk tabi cok yorgun geliyodum isten eve hic böyle olmazdim..

allahim istyeyen herkeze bu duyguyu nasip etsin:Saruboceq:

Moonlight
sanmur06
bende bugün hamile oldugumu ögrendim kizlar cok mutluyum...:sm_cool: benim adetime 10 gün kala basladi belirtiler. her sabah midem bulandi, midemde yanma vardi sabahlari ve aksamlari.. gögüslerim baya büyüdü ve sizliyo.. ve yorgunluk tabi cok yorgun geliyodum isten eve hic böyle olmazdim..

allahim istyeyen herkeze bu duyguyu nasip etsin:Saruboceq:
canimmm hayırlı uğurlu olsun.Bebekle birlikle neşe ve huzurun daha fazlası girsin yuvanıza.. bize de dua et.:1hug:

sanmur06
23-07-09, 12:07
sagol canim insallah rabbime dua ediyorum isteyen hersin bebisi olsun diye... ama kizlar bir gercek var bu ay tam aklimdan cikarmistim yeter artik dedim her ay stres yasiyoruz. esimle hic dikkat etmedik iste su gün bu gün bilmem ne diye hesap kitap yapmadan girdik iliskiye ne bacaklarimi havaya kaldirdim ne yastik koydum hic birsey yani. bu ay zaten olmaz diyodum ama oldu iste.:ecrin_bebek:

zeynepb
23-07-09, 15:07
benım hıc bı belırtım yoktu. hıcbısey ama. sadece tuhaf bı sekılde ıcıme dogmustu hıssedıyodum hepsı bu :) sonuc;sımdı 9 haftalık bebegım :) allah ısteyen herkese versın.aminnn.

EzgiMec
23-07-09, 15:07
esraa47

aynen bende bu ikinci ayım geçen ay bişey olmadı bu ay eğer 5 gün sonra 19 mm olursa iğne yapılıcak inş. olur bu arada bende pko var

kayse
23-07-09, 16:07
merhaba arkadaşlar hamile olalara bi sorum olacak gebelikte oluşan vajinal akıntı nasıl ne renk ne kadar koyulukta oluor? bende adetme 8 gün var ama 4 gündür kasıklarımda iğne batması şeklinde sürekli ağrı belimde biraz ağrı ve akıntı var.göğüslerimde bişey yok midem ii ama çok yiyorum bazen tokluk ve gaz hissi yanma oluyo...bana yardmcı olurmusunuz ? özellikle akıntı hakkkında öğrenmek istiorum

minikcadimm83
23-07-09, 16:07
10 gün önce bişey belli olmas bence kıslar belirtilere takılamyın üzülürsünüs.