Palette Altn Karamel

EstetikEditor
25-07-09, 16:07
Palette altın karamel deneyen var mı aldım ama boyamadım daha bu renk altın olması ne anlama geliyor bıde karamel hıc boyamadım kızıllık cok mu karamelde bakırlık mı var

angel_angel
26-07-09, 10:07
benim saçlarım koyu karameldi palette altın karamele boyadım çok güzel bir renk oldu herkes çok beğeniyor

sinem_06
26-07-09, 12:07
Ben boyadım shila saclarımı bu renge bakalım nasıl bi renk cıkacak

sinem_06
26-07-09, 13:07
Ben boyadım yıkadım sımdı ve cok memnun kaldım cok tatlı sıcak bı renk oldu zemını acık olup karamel ısteyenlere tavsıye ederım

angel_angel
26-07-09, 14:07
kesinlikle mükemmel bir renk

biopelin
26-07-09, 14:07
benim saçlarım bu renk..herkes çok beğeniyo..hatta dünyanın dört bi yanından rengini soranlar oluyo...,sositososito
valla şaka değil...eşimin turist müşterileri bile hayran kaldı dün bu renge..biri italyan biri abd...
ben de altın karamel dedim..

sinem_06
26-07-09, 16:07
biopelin sen ne zaman boyamıştın paletten mi boyadın
bakır kumral açık karamel kahve karışımı bi renk altı açık olduğu için saçımın bakır karamel bi renk çıktı

biopelin
benim saçım çikolata kahvesiydi..kuaföre gidip karamele boyattım..bir kaç kez kuaför boyadı...ondan sonra ben palette ile üstünden geçtim.

sinem_06
biopelin
benim saçım çikolata kahvesiydi..kuaföre gidip karamele boyattım..bir kaç kez kuaför boyadı...ondan sonra ben palette ile üstünden geçtim.

Paleti önceden hiç sevmezdim hep koleston alırdım ve ağzımın payını aldım kolestondan hiç bi rengi tutmuyo bi iki palete boyadım memnun kaldım bundan önce palette kahve köpüğü boyuyordum ondan da çok memnundum bide bunu deneyim dedim koyu çıkar diye düşündüm ama tam istediğim gibi çıktı yeni gördüm boyayı burda hiç bi yerde yok bu boya güle güle kullan tatlım

biopelin
koleston iyi bir marka olmasına rağmen bana allerji yapıyo..tesadüfen buldum paletteyi..

angel_angel
26-07-09, 17:07
kızlar bu renk çok güzel ben koyu karamelin üzerine boyamıştım 1 ay önce bugün tekrar boyadım ve sonuç harika

esra12
26-07-09, 18:07
ya kızlar palette karamele boyayanlar kutudaki aynı rengimi elde edio kahve saçın altına.yoksa daha mı açık bi renk oluo kafam çok karıştıda yardımcı olursanız çok svinirm..:kedi:

iremeri
26-07-09, 21:07
kızlar resm varsa koyablrmisinizz

balkaymak
27-07-09, 19:07
kızlar saçı koyu boyalı olup dip boyası çıkanlar çok dikkat etsin ben bu renge boyadığımda diplerim çok açık olmuştu uçları koyu... berbattı...dip boyası gelenler önce mutlaka tek bi kahveye boyayıp üstüne boyasınlar...

güzelresim
27-07-09, 19:07
bende bu rrenge boyamayı düşünüyorum saçlarımı.ama boyayanlar foto koyabilirmi mümkünse.benim şu anda çikolata rengi.nasıl olur acaba?

bahar.bahar
28-07-09, 07:07
bende sarı saçlarımdan sıkıldım ama bu altın karameli bulamıyorum hiç biyerde yok resmi bile yok :umursamaz:

LiLey
28-07-09, 09:07
bahar.bahar
bende sarı saçlarımdan sıkıldım ama bu altın karameli bulamıyorum hiç biyerde yok resmi bile yok :umursamaz:
sacrengimiariyorum.com sitesinde ufak bir resmi var. ama piyasada bende bulamadım bu boyayı.
kutunun üstündeki renk bayağı açık görünüyor. gerçekten o kadar açık tutuyormu acaba:1rolleyes:

Ander
28-07-09, 11:07
kızlar ben de kuaförde bitter rengine boyattım boyatmaz olaydım rengi zaten bi cins oldu hadi onu geçtim saçlarım çok kötü olduu evde boyamadım hiç bilmiyorum tek yapabilir miyim ama merak ettim bu rengi deniyeceğimm

sinem_06
29-07-09, 06:07
Koyu saçları olan sakın boyamasın kızlar tutmaz alalı bereli ve iğrenç olur dipleri fazla gelenler boyamasın
benim sacımın zemini cok acıktı o yuzden boyadım su an ıs yerındeyım resım koyamam ama en yakın zamanda koymaya calısacagım tatlı karamel bakır tarzı bısı cıktı bende acık cıkıyo renk koyu dııl

CADISILA87
30-07-09, 12:07
çok merak ettim güzel diyenler bir koysa resmi bende karamele boyatmayı düşünüyorum

gi.em
30-07-09, 12:07
bende çok merak ettim birisi koysun saçlarınıda görelimzemuszemus

hidennisko
30-07-09, 13:07
ya resim koyun lütfen bende saçımın rengini değilştirmeyi düşünüyorum çünküüüüü

sinem_06
1-08-09, 16:08
resmi kaldırmam gerekti arkadaşlar kusura bakmayın

çokoprens
1-08-09, 16:08
benim saçlarımda röfle var, diplerden koyular çıktı, saç rengim açık kestane, bende nasıl durur bu renk acaba...

sinem_06
1-08-09, 17:08
çokoprens
benim saçlarımda röfle var, diplerden koyular çıktı, saç rengim açık kestane, bende nasıl durur bu renk acaba...
burda tam net cıkmamıs aksam cekıldığı ıcın guneste karamel bakır duruyor mat cıkmıs burda
dıplerden kendı rengın cıkmıssa belkı olabılır ama yıne de bısey dıyemem benım alttakı palette kahve kopuguydu o yuzden renk farkı olmadı

m.joYy
2-08-09, 15:08
pallltte altın karemel dıe boya yok kızlar..karemel mı sadece?? no su kaç????

lost87
3-08-09, 10:08
şimdi annemin saçlarını boyadık
palette bal köpüğü diye bir boya aldık bakalım bekliyoruz ama boya çok azdı bayanlar ya zor yetti annemin saçı kısa olduğu için yetti o da uzun saça yetmez valla :umursamaz:
eğer renk güzel olursa size haber veririm :hooray:

sibushe
3-08-09, 11:08
eveet bende altın karamel aldım saçmda koyu kumral boya var altta kızıl var onn altında açıcıla kahve köpükleri ne ararsan var gözümdeki ilthp geçsin boyucam 2-3 güne kadar resmimide becerebilirsem koyucm nasıl bi renk olck acaba annem kel kalcan dio =)))))

zuzu26
3-08-09, 12:08
canım numarası kac acaba resımde koyarmısın

tourmaline
4-08-09, 18:08
ben de palette altın karamel diye bir renk bulamadım.Nette de aradım ama nette de yok..rica etsek bu boyanın kutusunun resmini koyabilir misiniz arkadaşlar, nasıl bir renk ?? alanlar bu boyayı nerden buldular acaba ??

gübüş
4-08-09, 18:08
evet resim iştiyoruzzzzzzzzzzz

hidennisko
5-08-09, 07:08
resim kalkmış
çok merak etmiştim neyse yeniden boyayan olursda koyarsa sevinriim

gübüş
5-08-09, 08:08
buldum nette palette delüx e serisinden numarasıda 7-554 sarımsı bir renk

angel_angel
23-08-09, 18:08
kızlar dip boym geldi ama hibiryerde bulamıyorum ya piyasadan kalkmış olamaz dimi biri bana yardım etsin

suleyaprak
23-08-09, 19:08
ben tarçın bakır rengini bulamadığımdan bugün altın karamel alıp boyadım yani halen satılıyo ( sarıyer )

angel_angel
23-08-09, 20:08
nasıl oldu canım sende rengi hangi renkti saçın resim eklermisin?

gübüş
suleyaprak
ben tarçın bakır rengini bulamadığımdan bugün altın karamel alıp boyadım yani halen satılıyo ( sarıyer )
canım ya foto eklermisn delikafadulden

suleyaprak
önceki saçrengim kızıldı
şimdiki rengide en kısa sürede çekip ekleyeceğim ama pek içime sinmedi altın karamele boyadım ama diplerim hala sarı ışıkta çok bariz belli oluyo diğer tarafı tarçın bakıra yakın ir renk tuttu hepsi aynı olsaydı uffffff

angel_angel
24-08-09, 09:08
bekliyoruz canım resmini

ayydolunay
24-08-09, 10:08
resim çok küçük anlayamadım ben

nazo26
24-08-09, 11:08
canım altın kartamel watsons ta vardı yada internetten alab,ilirsin:icecream:

angel_angel
25-08-09, 10:08
internettede bulamadım canım

Nerisimmm
25-08-09, 12:08
saçım koyu kızıldı, açıcıyla açtım, nerdeyse turuncu oldu :KK43:
altın karamel yapmak istiyorum ne yapmam lazımmm

Akasha
25-08-09, 13:08
Kızlar palette beyaz kapatıcılığı açısndan nasıl acaba? ılla koyu renk mi boyamak lazım bunun için..

Akasha
25-08-09, 13:08
Kızlar palette beyaz kapatıcılığı açısndan nasıl acaba? İlla koyu renk mi boyamak lazım bunun için..

nallien
13-09-09, 20:09
bnde palettenin altın karamel rengini aldm bugn =) bnm şmdiki saçm karamel kahwe bugnde tesadüfen bi yere grdm karamel rengi almak içn bu rengi werdi daa boyatmadm ama yarn weya öbr gün boyarm.. yarn fırsat bulabilrsem büyk ihtimal yarn boyıcam =)) resimlere bakmak için grmiştim ama kmse resim fln koymamş weya koyulmuş sonradan silinmiş bilmiorm bn boyattıktan snra çekerim koyarm saçımın rengini bakalm beğencekmisnz =))

elendil
13-09-09, 21:09
Arkadaşlar az önce arkadaşımın saçını boyadım palette deluxe serisinden altın karamele. Güzel oldu saçlarında altın sarısı ışıltılar oluştu ışıkta güzel görünüyor ancak zemin çok açık renk olanlar yada saçını oreal ile açtıran arkadaşlara boyamalarını tavsiye etmem. Ama renk konusunda şüpheniz olmasın kutunun üzerindeki resmin aynısı oldu renk zaten deluxe serisinin özelliğide buymuş boya aynı rengı alıyor.

tourmaline
nallien
bnde palettenin altın karamel rengini aldm bugn =) bnm şmdiki saçm karamel kahwe bugnde tesadüfen bi yere grdm karamel rengi almak içn bu rengi werdi daa boyatmadm ama yarn weya öbr gün boyarm.. yarn fırsat bulabilrsem büyk ihtimal yarn boyıcam =)) resimlere bakmak için grmiştim ama kmse resim fln koymamş weya koyulmuş sonradan silinmiş bilmiorm bn boyattıktan snra çekerim koyarm saçımın rengini bakalm beğencekmisnz =))
bu boya biraz zor bulunuyormuş canım, ben bulamamıştım. Sen nerden aldın ?

bade_88
elendil
Arkadaşlar az önce arkadaşımın saçını boyadım palette deluxe serisinden altın karamele. Güzel oldu saçlarında altın sarısı ışıltılar oluştu ışıkta güzel görünüyor ancak zemin çok açık renk olanlar yada saçını oreal ile açtıran arkadaşlara boyamalarını tavsiye etmem. Ama renk konusunda şüpheniz olmasın kutunun üzerindeki resmin aynısı oldu renk zaten deluxe serisinin özelliğide buymuş boya aynı rengı alıyor.
neden canım saçı açık renk olanlara tawsiye etmiosun bazı arkadaşlarda açık renkte güsel diolar benm saçlarım şuan altın sarısı gibi bi renk bu renk bana nası olurr sizce??sositososito

elendil
bade_88
neden canım saçı açık renk olanlara tawsiye etmiosun bazı arkadaşlarda açık renkte güsel diolar benm saçlarım şuan altın sarısı gibi bi renk bu renk bana nası olurr sizce??sositososito

Canım arkadaşımın saçı çok açık olmamasına rağmen baya saç rengini açtı özellikle dipleri. Yani saçları açık renk olan arkadaşlar boyayınca saç rengini çok açabilir, diplerle uçlar arasında renk farkı olabilir sonra hayal kırıklığına uğramasınlar ama yinede siz bilirsiniz