Elektrik Süpürgesi İle Selülit Giderme Ve İncelme..

SipidiGonzales
2-08-09, 16:08
merhaba kızlar, bu yöntemle selülit giderme ve incelme olduğunu bir kaç yerde okumuştum, benimde aklıma yattı yani, sonuçta bir sürü para bayılıp buna benzer işlemlri güzelliik merkezlerinde yapıyorlar.. ne dersiniz hep birlikte başlayalımmı? birbirimize destek olursak bence başarabilirz:lepi: bu arada aranızda deneyen varmı hiç?

takva
arzu_peri
merhaba kızlar, bu yöntemle selülit giderme ve incelme olduğunu bir kaç yerde okumuştum, benimde aklıma yattı yani, sonuçta bir sürü para bayılıp buna benzer işlemlri güzelliik merkezlerinde yapıyorlar.. ne dersiniz hep birlikte başlayalımmı? birbirimize destek olursak bence başarabilirz:lepi: bu arada aranızda deneyen varmı hiç?
nasıl yapılıo anlat bari biraz yeni duydum kız
hihoyyyt

zilayna
bir bu yöntem kalmıştı arkadaşım.. yahu nasıl olacakmış süpürge ile ben hiç duymadımda

CADIARZU

Huli81
borusunu bacagimizami yapistirip acacakmiyiz süpürgeyi böylece süpürge selüliti cekip götürecekmi

SipidiGonzales
2-08-09, 17:08
valla şöyle yazıyordu internette.. önce güzel bir krem sonraüstüne ince kilotlu çorap, sonrada süpürgenin en kısık ayarında aşağı yukarı masaj yapacağız.. tabi süpürgenin borusunu felan çıkartıp şu plastik yeri ile, günde 15 dk. lık masajla iyi sonuç veriyormuş.. bilemiyorum yani..

SipidiGonzales
2-08-09, 17:08
tv de bi vakumlu selülit aleti varya onun gibi yani. ne bilim bie umut:))

gizgiz
3-08-09, 14:08
arkadaslar ztn aynı mantık.birde masaj gercekten cok etkılıymıs arkadaslar!!!!!!!!bence denemek lazım bakarsınız para vermeden inceliriz:))) sıkıldım artık işe yaramayan şeylere para vermekten!!!

ChoqSeqeR
3-08-09, 14:08
çok ilginçmiş

SipidiGonzales
3-08-09, 15:08
evet kızlar şöle toptan başlasak diyorum :)

zilayna
4-08-09, 07:08
ya o kadar mikroplar tozlarda yutulacakmı.. yöntem mantıklı gelsede sağlık bakımızdan benim aklıma yatmadı desem

:uhm: :uhm:

EU1
4-08-09, 11:08
benim süpürgem sulu her kullanımdan sonra filitreleri ve deposu yıkandığı için mikrop açısından pek takmıcam ve hemen başlıcam aklıma yattı kaydirigubbakcemile2
ama süpürgemin en düşük ayarı bile halıya yapışıyor en yükseğini hiç kullanmama gerek kalmıyor bakalım bacaktaki selülitlere nasıl etki edicek sositososito

Dreaming_Water
4-08-09, 11:08
wallahi kadınlardan korkulurrr helal size kızlar süper fikir:KK70:

SipidiGonzales
4-08-09, 12:08
ama çorap giymeyi unutmayın kızlar direk tene değerse çok kötü yapışabilir:) ben bir kere denedim çıplak tende kaydırmasıda zor oluyor:) haydi kızlar çekin şu selülitleri ve yağlarııııııııııııııııııııııııı yupppppiiiiiiiiiiiiiiiiiii

c.n.y.
5-08-09, 17:08
süpersin arzu peri calsell in aynısı ve daha güçlü vakum yapıyo ben geçen sene duymuştum ama bir kere denedim senin dediğin gibi canımı acıttı çıplak tende sonra calsell i aldım ama düzenli kullanamadım para vermeden iyi bir yöntem birde şu kave limon bence selüliti de yok ediyo :içelim: vede sıkılaştırıyo çatlak için daa kesin sonuçlar alamasamda selülitler yok oldu diyebilirim aklınızda bulunsun arkadaşlar hepimize selülitsiz sütün gibi bacaklar diliyorum

papuli
arzu_peri
kız alemsiniz valla çok hoş bir metot kaydirigubbakcemile alkisalkisalkis

kirazinsapiuzumuncopu
kahve-limonu burada okumuştum geçende...iki sefer yapabildim daha, az yaptığım için etkisini henüz göremedim haliyle...benim dizlerimin arkasında gitgide aşağıya doğru inen koca çatlaklar var, sanırsın fay hattı! kısa etek giyemez oldum, adım hacıya çıkacak...o neyse de, e şimdi diyorsunuz ki çatlağa iyi gelmez selülite iyi gelir öyle mi? e neyse o da var bende nasıl olsa...

EU3
daha nelerrrrr:eek:lmaz:

kirazinsapiuzumuncopu
başta komik görünüyor ama aslında çok da mantıksız değil..ben çocukken, yüz felci geçiren teyzeme bu yöntemi uydurmuştum, yüzün iyileşecek diye..çok gaddarmışım ama çocukluk işte, güya şaka yapıyordum...inanmazsınız faydası da oldu! -tatlicadiarzu-

Kahve Delisi
5-08-09, 18:08
heh ekşi sözlüğe bi malzeme daha çıktı :nazar:
alemsiniz kızlar ya nerden buluyosunuz bu fikirlerikaydirigubbakcemile3

SipidiGonzales
5-08-09, 20:08
evet banada başta komik felmişti kızlar hatta bunu ilk matrax ta duymuştum belki bilirsiniz zeki kayahan coşkunun programı:) orda dinleyicilerine süpürgeyle liposuction yaptırıyordu göya.. çok gülmüştüm ama sonra ciddi ciddi internette görünce mantıklı geldi :) c.n.y sende süpersin bende 2 gün önce kahve limon acaba selüitlere iyi gelirmi diye düşünüyordum, seninkiler ne kadar zamanda gitti ve kaç günde bir yapıyordun?

minish 21
5-08-09, 20:08
neden olmasın ki sonuçta televizyonda gördüğümüz güzellik merkezlerindeki aletlerde tıpkı elektrik süpürgesi gibi...bence kan dolaşımını hızlandırır yapılırsa dolayısıyla selülüte etkisi olur bence....

SipidiGonzales
5-08-09, 21:08
inşallah.. bu aralar gelen giden çok ama en kısa zamanda denemeye başlayacağım ben:)

HanimAga
6-08-09, 05:08
En basta komik gelse de:roflol: mantikli.

c.n.y.
6-08-09, 10:08
arzu_peri
evet banada başta komik felmişti kızlar hatta bunu ilk matrax ta duymuştum belki bilirsiniz zeki kayahan coşkunun programı:) orda dinleyicilerine süpürgeyle liposuction yaptırıyordu göya.. çok gülmüştüm ama sonra ciddi ciddi internette görünce mantıklı geldi :) c.n.y sende süpersin bende 2 gün önce kahve limon acaba selüitlere iyi gelirmi diye düşünüyordum, seninkiler ne kadar zamanda gitti ve kaç günde bir yapıyordun?
canım ben bu karışıma çatlak için başladım düzenli yapsam çatlaktada faydası var ama düzenli yapamıyorum neyse 3 tatlı kaşığı kahveye 1 limon sıkıp bulamaç halinde bir karışım hazırlıyorum bunun faydasını selülitte şu şekilde gördüm önce sürüyorum karışımı daha sonra elime takıyorum keseyi bi güzel yorulana kadar kızartana kadar keseliyorum bunu 2gün üst üste yapıp 1 gün ara veriyorum ben 10 günde gözle görülür bir sonuç aldım üstelik 1,5 ay deracine kullandım hiç faydası olmadı kahve limon birde sıkılaştırıyo haa unutmadan birde banyodan çıkmadan soğuk su tuttum belki onunda faydası vardır hadi kızlar üşenmek yok sizde deneyin umarım kurtuluruz hepimiz bende önceden ayakta belli oluyordu ama şimdi sıkınca belli oluyor onuda yok etmek için uğraşıyorum

SipidiGonzales
6-08-09, 17:08
anladım c.n.y cim çok sağol deneyeceğim bu yöntemi.. inşallah işe yarar :) bunu yaparım üstünede süpürge :p ooohhhhhh

c.n.y.
7-08-09, 07:08
arzu_peri
anladım c.n.y cim çok sağol deneyeceğim bu yöntemi.. inşallah işe yarar :) bunu yaparım üstünede süpürge :p ooohhhhhh
dene bencede canım neler denemedikki bu güne kadar umarım sende faydasını görürsün

SipidiGonzales
7-08-09, 09:08
umarım...

gizgiz
7-08-09, 11:08
kızlar ben 4 gundur yapıorm ama cok az masaj yapıorm 5er dkka fln cunku sıkıntı basıo beni.corapla 2 saat fln beklıorm bakalım nolcak..... umarım işe yarar artık yaw:KK43:((

parvina
9-08-09, 07:08
kızlar bu elektrik süpürgesi yöntemini bana karşı komşum bir yıl önce söylemişti, kendisi bu yöntemle yirmi gün de filan eritmiş selülitlerini, hemde koca koca selülitleri varmış, bende o zaman denemiştim bir kaç gün, ancak çıplak tene yaptığım içim canım çok yanmıştı, ve bacaklarım morarmıştı, çorap giyilmesi gerektiğini bilmiyordum, bu konuyu burda görünce çok şaşırdım, açıkcası komşuma pek inanmamıştım, deneyen arkadaşlar sonuclarınızı merakla bekliyorum...

netertua
9-08-09, 09:08
çok ilginç ama denemeye değer.konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim.+ rep gönderdim
bu kadınlardan korkulur walla.

BEBS
9-08-09, 11:08
ay bir yaşıma daha girdim.hemen deniycem.yalnızken yapmak lazım.sonra dalga geçmesin ev ahalisi.yazarım nasıl bir his olduğunu.matrak işlere bayılıyorumkaydirigubbakcemile3

SipidiGonzales
9-08-09, 18:08
rica ederim netertuta işe yararsa ne mutlu bana:) ah bende öneriyi yazdım ama hala başlayamadım açıkcası... ama diğer arkadaşın dediği gibi 20 günde eriyorsa varyaaaaa offff kızlarrr ne diyim bilmemopuyorumnanaktan :sm_cool:allah elektrikli süpergeme zeval vermesin

moody43
10-08-09, 10:08
bencede mantklı bir iş ama zor ya bunlarla uğraşmak.

TepkiseLmi
10-08-09, 14:08
arkadaşlar bu yöntem alem fm de ki matrax programında zeki kayahan coşkun un kadınlara uyguladığı bişeydi espri olarak aslında doğru olabilir çekiş gücü masaj yaş yakımı vs evet evet mantıklı ama kesin işe yararmı bilemiyorum zaten programcıda espri olarak yaptırıyordu matrax dışında denemeyin kesin çözüm garantisi vermiyorum vs. gülmek için :zemuszemus süper bir yöntem ama deneyen varmı bayanlar ? :KK70:

eva__
10-08-09, 14:08
Valla iyiki söyledinizz ne kadar sevindim anlatamamhihoyyyt.Bende başlıcam yarından itibaren.Birşey sorucam sizler ne sürüceksiniz bacaklarınaza yapmadna önce?

PasakliMinikTanrica
12-08-09, 08:08
zeki bunları bi okusa :roflol:

denemediğimiz bi bu kalmıştı işte umut dünyası
ne yalan söliim ben ilk duyduğumda da neden olmasın demiştim şimdi de diyorum
yapmadığımız şey kalmadı bu neden olmasın :1rolleyes:

TepkiseLmi
PasakliMinikTanrica
zeki bunları bi okusa :roflol:

denemediğimiz bi bu kalmıştı işte umut dünyası
ne yalan söliim ben ilk duyduğumda da neden olmasın demiştim şimdi de diyorum
yapmadığımız şey kalmadı bu neden olmasın :1rolleyes:
zeki bi okusa 1 yıllık malzeme :KK70: mesajmı atsak :KK70:

SipidiGonzales
evet canım benide aklıma geldi dün gece dedim zekiye bir msj atayım :p bende seneler önce zekiden duymuştum ya dedim bu adamın aklına nasıl gelio böle şeyler diye, ama sonra geçenlerde bie baktım bunu gerçekten uygulayanlar ve sonuç alanlar var başka bi topiktede gördüm.. sonra düşündün bizim kızlara sölim dedim umut dünyası işte belki işe yarar. hem selülit için vakumlu masaj aletleride var yane:)))))

SipidiGonzales
aklıma ne geldi ya ********* de kurabiliriz aslında süpürgeyle selülit tedavisi başlığı:) gerçekten açsak konuyu katılım olur bence ,gelir misiniz:))

*site ismi vermek yasak! lütfen dikkat edin

TepkiseLmi
arzu_peri
evet canım benide aklıma geldi dün gece dedim zekiye bir msj atayım :p bende seneler önce zekiden duymuştum ya dedim bu adamın aklına nasıl gelio böle şeyler diye, ama sonra geçenlerde bie baktım bunu gerçekten uygulayanlar ve sonuç alanlar var başka bi topiktede gördüm.. sonra düşündün bizim kızlara sölim dedim umut dünyası işte belki işe yarar. hem selülit için vakumlu masaj aletleride var yane:)))))
evet ya zeki müthiş bi bilse nelere faydası var nasıl dualar topluyor :KK70: sonuç alanlar varmı gerçektende ? aslında mantıklı ama sonuc alanı duymamıştım hiç ne güzel yaa zeki de buraya üye olsun :KK70::teytey:

TepkiseLmi
arzu_peri
aklıma ne geldi ya ******** de kurabiliriz aslında süpürgeyle selülit tedavisi başlığı:) gerçekten açsak konuyu katılım olur bence ,gelir misiniz:))
ben gelirim üyeliğim var zaten :)) yapabilirizz :))

SipidiGonzales
12-08-09, 09:08
benimde var üyeliğim:) bu arada sen trabzonda nerdesin canım?

TepkiseLmi
12-08-09, 09:08
merkezdeyim ben çamlıktayım erdoğdu tarafında :) sen neredensin canım şehirde belirtmemişsin?:)

TepkiseLmi
12-08-09, 10:08
hımm hemşeriyiz :))

SipidiGonzales
12-08-09, 10:08
evet:)

Rumeysaa
12-08-09, 12:08
ya arkadaşlar.bunun hastalık, kir, mikrop vb. emmeyle alakası.süpürge kan dolaşımını hızlandırıyor.böylelikle selülit gideriliyor.(ilk başlarda yazan arkadaşlar için söylüyorum)isterseniz yapın.fayda sağlayabilir.

TMYy
12-08-09, 12:08
vay anasını yaw. sankim aklıma yattı.
annemde deneyeyim öncede bakayım ona göre belki bende uygulayabilirm:)))

rabia.aang
12-08-09, 16:08
süpürge çalıştıkça aradaki boşluklar (selülitler) dışarı çıkacak galiba kaydirigubbakcemile3

SipidiGonzales
14-08-09, 09:08
GıZGıZ sen deniyordun canım ne oldu? bir sonuç vardır umarım.. ben deneyemedim ya annem kzıyoooo :KK43:

c.n.y.
24-08-09, 15:08
canım ben dün bir kez denedim ama birinin yapması gerekiyo tek başına olmuyo fırsat buldukça deneyeceğim bakalım ne olacak