Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

2009 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

dnzyildizi84
12-01-10, 22:01
uyuma işi de aynı uyumuyor ...

dnzyildizi84
Ayrıca Özdeninde benim gibi ilk azı dişi çıktı :bbo:

tazefasulye
Nasıllll, Özde diş mi çıkardı? Hem de azı dişi mi?

dnzyildizi84
tazefasulye
Nasıllll, Özde diş mi çıkardı? Hem de azı dişi mi?
evet cnm annem yıllar öncesine gidip benim diş çıkarma maceramı anlattı kaşıkla birşey verince birşey çıt yapıyormuş ağzıma bir bakmış ki azı dişim çıkmış emin olmak için! doktora götürmüş ve doktorda şaşırmış ilk defa böyle birşey gördüm demiş ve yıllar sonra dejavu kaydirigubbakcemile3 Özdenin sağ alt en arka dişi çıktı önce inanmadım anneme sonra denize gösterip onay aldım ters işte anası gibi ohaoldumsmile

dnzyildizi84
12-01-10, 23:01
Trt de evlilik boşanma olaylarını konuşuyorlar en çok egede boşananlar varmış :)) Bizde kardeş gibi olduk uyumaya gitti uyuz alsanaalsanasmile

tazefasulye
Çok enteresan! Aslında en zor işlerden biri olmuş, atlatmışsınız =))

Yavru sen geldin, ama ben gidiyom artık! Kızlarrrr, ben gidiyorum iyi geceleeeerrrrr!!!!

canimbebegim
kizlar termiyenin ne oldugunu bilen varmi lutfen acilll cevap

babymom
13-01-10, 05:01
cilgin_kedi
arkadaşlar merhaba sanırım ilk biziz ve çok mutlyuz dişimiz çıktı zaten çabalıyordu huzursuzluk vardı dışarı çıkmış diş görünüyor bembeyaz sağ altta ve bayağa dışarı çıkmış mutluyuz yupppiii
ozun

hadi gecmis olsun gozunuz aydın darısı sıkıntısız basımıza ama hemen deil :)

tazefasulye
Doruk'a muhallebi yaptım az önce, bayağı koyu oldu, yiyebilecek mi diye verdim. Şapır şupur götürdü. Yalnız içine şeker koydum kızlar. Pekmezle tatlandırdıklarımı yemedi pek. Şekeri koydum, deli gibi yedi. Kaseye aldığım miktar yetmedi, devamını da verdim. :nazar: Bakalım kaç saat uyuyacak!

ece muhallebide goturse mamada yese illa yarım saat sonra emecek bilemedin 1 saat .. sonra uyumaya devam edecek

pinky_42
herkese iyi geceler

bana dua edin hasta olmıyayayım. midemi üşütmüşüm
ishalim
midem bulanıyor
üşüyorum
ateşim yok ama fenalardayım

arz ettim..
gecmis olsun gulümmm azcık dizini kırıp evde otursan ii olcek ammaa..ins bisey olmaz iilesirsin

babymom
13-01-10, 05:01
ozlemm ozdeyede masallah gecmiş olsun canım

ysfmir
13-01-10, 06:01
günaydın..zor bir gece geçirdik yine hemde benim açımdan üzücü...paylaşamk istedim sizlerle..
dün akşam yusuf herzamanki satinde yatırdım salamaya başaldım yani azcık uykuya dalıncada biberonu veridm emsin diye...25 ml emdi sonra uyandı....en son mamayıda akşam 6 da yemişti...tekrar salladım uyumuyor az su verdim yok yine uymuyor....salla salla uyumuyor...sonra ağlamay başladı şşşşşşşşşşi tuysana oğlşum artık dedim ama şşşşşşşşşşşşşitttttt sesinden bir irkildiyse anlamadımda ansıl ağlamaya başladı ..yok öyleböyle ağlama değil sinir krizi geçiryor çocuk kucağıma alıyorum yok gezdiriyorum yok....az sakinleşti aç olduğu için ağlıyordur diye bu sefer kaşık mamaı yaptım 2 veya 3 kaşaık çay kaşığı anca yedi of oğlumya yemiyorsunda uyumuyorsunda dedim senmisin bunu diyen b tekrara bir başaldıysa çığlık çığlığa nasıl ağlıyor ilk defa böyle ağladı yusuf eşimde işte yanlızım evdede ..sinir iyice hopladı susumuyo ya ağrısı var heralde diye paranox yarım fitil verdim çocuğa boşuna eziyet olmasın diye..yok anam ..zorla sakinleştirdim yokl yüzüme bakmıyor adını sesleniyorum yok yüzmü yakaştırınca yakalardı suratını çeviriyor .. bana küstü şaklabanlık yapıyorum yok...yüzüne eğilip bakıyorum suratını çeviriyor...yüzüme bakıp dudak büzüyor ağlamaya başlıyor ..öyle kızma filanda yok yani birşey de demedim uysana oğlum hem yemiyorsun hem uyumuyorsun ağlamaya başlayıncada şşşşşşşşşşiiiiiiiit dedim daha doğrusu tepniyordu ...canım sıkıldı aldım odaya geçtim tabi kızımda uyandı yanı koydum yusufsu biberonları filan alıp gelicem amanın yine bastı yaygarayı bu sfer daha beter ağlıyor neyse uzatmayayım sora ayağımda sallaya sallaya sakinleşti ama nasıl iç çekiyor çok üzüldüm çokmu nazlı olacak bu sıpa niye bukadar korktu ne oldu anlamadım..saat 2 ye çeyrek kala uyudu yatağına koydum bende uyuydum 4 .35 te uyandı sakince mamasını yapıp yedirim tekrar uyudu 10 saat de öyle aç durdu ya ..çok üzüldüm nasıl tepki veriyor azcık gerginliğe ya ...daha tam olark ifadede edemedim aslında öyle işte ya ne bileyim ..doğdu doğalı böyle ağlamadı..dişimi çıkıyor diye ağlarken baktım yok....

milkshake
13-01-10, 07:01
sakaleynmaster
günaydın..zor bir gece geçirdik yine hemde benim açımdan üzücü...paylaşamk istedim sizlerle..
dün akşam yusuf herzamanki satinde yatırdım salamaya başaldım yani azcık uykuya dalıncada biberonu veridm emsin diye...25 ml emdi sonra uyandı....en son mamayıda akşam 6 da yemişti...tekrar salladım uyumuyor az su verdim yok yine uymuyor....salla salla uyumuyor...sonra ağlamay başladı şşşşşşşşşşi tuysana oğlşum artık dedim ama şşşşşşşşşşşşşitttttt sesinden bir irkildiyse anlamadımda ansıl ağlamaya başladı ..yok öyleböyle ağlama değil sinir krizi geçiryor çocuk kucağıma alıyorum yok gezdiriyorum yok....az sakinleşti aç olduğu için ağlıyordur diye bu sefer kaşık mamaı yaptım 2 veya 3 kaşaık çay kaşığı anca yedi of oğlumya yemiyorsunda uyumuyorsunda dedim senmisin bunu diyen b tekrara bir başaldıysa çığlık çığlığa nasıl ağlıyor ilk defa böyle ağladı yusuf eşimde işte yanlızım evdede ..sinir iyice hopladı susumuyo ya ağrısı var heralde diye paranox yarım fitil verdim çocuğa boşuna eziyet olmasın diye..yok anam ..zorla sakinleştirdim yokl yüzüme bakmıyor adını sesleniyorum yok yüzmü yakaştırınca yakalardı suratını çeviriyor .. bana küstü şaklabanlık yapıyorum yok...yüzüne eğilip bakıyorum suratını çeviriyor...yüzüme bakıp dudak büzüyor ağlamaya başlıyor ..öyle kızma filanda yok yani birşey de demedim uysana oğlum hem yemiyorsun hem uyumuyorsun ağlamaya başlayıncada şşşşşşşşşşiiiiiiiit dedim daha doğrusu tepniyordu ...canım sıkıldı aldım odaya geçtim tabi kızımda uyandı yanı koydum yusufsu biberonları filan alıp gelicem amanın yine bastı yaygarayı bu sfer daha beter ağlıyor neyse uzatmayayım sora ayağımda sallaya sallaya sakinleşti ama nasıl iç çekiyor çok üzüldüm çokmu nazlı olacak bu sıpa niye bukadar korktu ne oldu anlamadım..saat 2 ye çeyrek kala uyudu yatağına koydum bende uyuydum 4 .35 te uyandı sakince mamasını yapıp yedirim tekrar uyudu 10 saat de öyle aç durdu ya ..çok üzüldüm nasıl tepki veriyor azcık gerginliğe ya ...daha tam olark ifadede edemedim aslında öyle işte ya ne bileyim ..doğdu doğalı böyle ağlamadı..dişimi çıkıyor diye ağlarken baktım yok....
ay canım allah allah nolmuş böyle bu çocuğa... ne kadar hassas bi yapıda olacak demekki...bebekler annelerine küserlermiş ve 1 ay anneyi denerlermiş yani gerçektenmi beni sevmiyor bana bağırıyor yoksa bi anlıkmi diye denerlermiş bir yerde okumuştum aslında daha güzel anlatıyor ama ben yazamadım....inşallah bir daha tekrarı olmaz....insan ne yaşacağını şaşırıyor onlar öyle çılğın gibi ağlayınca....

milkshake
Bizimde bugün aşımız var... offffffffffffff çok korkuyorum... zaten işteyim ben götüremiyorum dedemizle babaannemiz götürüyor.... ateşi olmaz inşallah aşılar gittikçe daha etkili olduklarından ateş yapıyorlar... huysuzlukta cabası... şu 3-4 günü bi atlatsak hayırlısıyla bir daha yaşına kadar bi 6 ay aşı yok allahın izniyle.....bu gece sabaha kadar uyku yok bize....

ysfmir
tazefasulye
Doruk'a muhallebi yaptım az önce, bayağı koyu oldu, yiyebilecek mi diye verdim. Şapır şupur götürdü. Yalnız içine şeker koydum kızlar. Pekmezle tatlandırdıklarımı yemedi pek. Şekeri koydum, deli gibi yedi. Kaseye aldığım miktar yetmedi, devamını da verdim. :nazar: Bakalım kaç saat uyuyacak!
oh yarasın yarasın ..bol uyku versin ..vermiştirde inşallah...
cilgin_kedi
arkadaşlar merhaba sanırım ilk biziz ve çok mutlyuz dişimiz çıktı zaten çabalıyordu huzursuzluk vardı dışarı çıkmış diş görünüyor bembeyaz sağ altta ve bayağa dışarı çıkmış mutluyuz yupppiii
gözün aydın maşallah..darısı bizlere sevinci başka değilmi ..insan .çok mutlu oluyor..
pinky_42
herkese iyi geceler

ishalim
midem bulanıyor
üşüyorum

arz ettim..
sabaha turp gibi kalkmşısındır inşallah...
dnzyildizi84
yok cnm ya bizim sıpanın ek gıdaya geçeceği yok uyuz tükürüyor :umursamaz:
bizmde ne yaptığımız belli değil ama genellikle yemiyor...
dnzyildizi84
az dişmi...:1shok:siz hızlı başlamışsınız..ö:lepi:zde onun için uyumuyor yemiyordur....

ysfmir
milkshake
ay canım allah allah nolmuş böyle bu çocuğa... ne kadar hassas bi yapıda olacak demekki...bebekler annelerine küserlermiş ve 1 ay anneyi denerlermiş yani gerçektenmi beni sevmiyor bana bağırıyor yoksa bi anlıkmi diye denerlermiş bir yerde okumuştum aslında daha güzel anlatıyor ama ben yazamadım....inşallah bir daha tekrarı olmaz....insan ne yaşacağını şaşırıyor onlar öyle çılğın gibi ağlayınca....
malesef öyleymiş bende okumuştum ....senağlama:çok üzgünüm:
milkshake
Bizimde bugün aşımız var... offffffffffffff çok korkuyorum... zaten işteyim ben götüremiyorum dedemizle babaannemiz götürüyor.... ateşi olmaz inşallah aşılar gittikçe daha etkili olduklarından ateş yapıyorlar... huysuzlukta cabası... şu 3-4 günü bi atlatsak hayırlısıyla bir daha yaşına kadar bi 6 ay aşı yok allahın izniyle.....bu gece sabaha kadar uyku yok bize....
sorunsuz geçer inşallah bu geceniz...ağrı kesici içirip götürseler...etkisini azaltıyor filan deniliyordu ama.....kızımda doktorun tavsiyesiyle öyle yapıyordum hiçde sorun olmuyordu...

ysfmir
inşallahı nekadar çok kullanmışım ama içten duamdır ve hep inşallah kullanırım....okuyunca açıklama yapmak istedim....

ysfmir
bir huzursuzluğum gerginliğim var ama anlamadım...

fasulyeko
günaydınn
Elif tebrik ederim canım seni
mutlaka git bence de fen lisesine öğrenci kalitesi daha iyi olur karşında anlattığını anlayabilecek kapasitede öğrenci olması senin de hayatı kolaylaştırır.

ysfmir
pms sendromunu iki aydır çok sık yaşıyorum ve hepte 15 gün önceden başlıyor :çok üzgünüm:yine onun etkisi olsa gerek..evde sarı kantaron hapı vardı onu içeyim bari..:nazar:yoksa patlamaya hazır dinamit gibiyim kötükedihüso..birde 1 ay yusuf beye ters davranmayacağız...-tatlicadiarzu-sırnaşık şeyona göre sakin omama gerekiyor:roflol::roflol:

dide
pinky_42
ELİF ELİF ELİf

tebrikler bebeeeeem opuyorumnanaktan valla kendim kazanmış gibin sevindim. ayrıca iyi kapak olur 20 puandan süppersin ya maşallah sana NEVA nın şans şimdiden hayatınıza yansımış görünüyor umarım hep böyle mutlu haberler alırsınız..

ayrıcaa yaff bu NEVA hepden kopyala yapıştır SALİFO olmuş abovvvvvvv
canımsın sen biliyun mu? neva'yı ben salihe baka baka yaptıydım.
evros
pervin çok çok geçmiş olsun inşallah bir an önce iyileşir ayağın
elifim canım arkadaşım tebrik ederim canım çok çok sevindim kaygana kaynata ve arkadaslarına başta salifoya oh adiyorum çatlasınlar nasıl farkı yokmuş teyzemin eşi fen lisesinde daha önce anadolu lisesi ve normal okullarda da çalıştı çok çok farklı tabiki gönlüne göre olsun hersey
esram geçmiş olsun tatlım
teşekkürler tadlum da nerelerdesin sen? berat nasıl? sen nasılsın.batman'da sizi bekleyen biri var
pinky_42
kedileirn çılgını zehraaaaaaaaaaaa

hayırlı olsun ilk diş
ayy ne kadar mutluluk verici .

bakalım devamını kimler takip edecek..
ben buna çok güldüm finky bacıkaydirigubbakcemile3
pinky_42
herkese iyi geceler

ishalim
midem bulanıyor
üşüyorum

arz ettim..
nane-limon öneriyorum sana.geçmiş olsun.çok iğrençtir mide üşütmesi.
dnzyildizi84
Az önce bir sürü şey yazdım ama yanlış bir tuşa basınca gitti hepsi sinirlendim ya 2sayfa dousu olmuştu halbuki... Küstüm oynamıyorum... :umursamaz:
özlemdisk error error
canimbebegim
termiye: bodoslama muhabbettin ortasına dalan,selam sabah vermeyen,sorusuna cevap alınca bir daha ortalarda görünmeyen ve çoğunlukla bunu alışkanlık haline getiren kişilere diyoruz biz.
sakaleynmaster
ya içim burkuldu resmen.Neva da dün böyleydi biraz.ama ben hiçbirşey demedim ona.keyifsizdi.iki kere dudağını büzdü.hiç yapmaz.bakıcıya başlayacağız bir de.inşallah geçer bu durum.
milkshake
inşallh birşey olmaz.niyetini güzel tut arkadaşım.
sakaleynmaster
benim de vardı.regly oldum dün.hem ona hem evdeki sıkılmalarıma bağlıyoum.sütüm de bu yüzden azaldı galiba.geçen ay da aynısı olmuştu.
fasulyeko
günaydınn
Elif tebrik ederim canım seni
mutlaka git bence de fen lisesine öğrenci kalitesi daha iyi olur karşında anlattığını anlayabilecek kapasitede öğrenci olması senin de hayatı kolaylaştırır.
sağol meltemciğim.
sakaleynmaster
pms sendromunu iki aydır çok sık yaşıyorum ve hepte 15 gün önceden başlıyor :çok üzgünüm:yine onun etkisi olsa gerek..evde sarı kantaron hapı vardı onu içeyim bari..:nazar:yoksa patlamaya hazır dinamit gibiyim kötükedihüso..birde 1 ay yusuf beye ters davranmayacağız...-tatlicadiarzu-sırnaşık şeyona göre sakin omama gerekiyor:roflol::roflol:
Allahtan ağrı olmuyor artık.doğumdan sonra.ama yumurtlama dönemleri feci geçiyor.ağrılı,huzursuz.sanırım sana da oluyordu.

babymom
deryacım uzulme lutfen bu bebekler cok fenalar ve bızleri kendilerinin esiri ettiler gudumuzdende faydalanıolar ayrıca... bende bıkac kez kızdım eceye resmen dudak buzup agladı icim parlandı ozaman ama artık daha rahatım. sende kendini yıpratma lutfen yeteri kadar yıpratıo seni zaten yusuf efendi .. hayıt otu filan ic pms sendromunu cok azaltıyo. sarı kantoronda olur . dunden yogun ve uykusuzsın ondan gergrin ve keyifsizsin

babymom
termiyeyii bende ilk duydum ne ara kullandınıss kızzzz :))

babymom
sibelcim bisey olmaz korkma artık alısıolar bunyeyede.. sen rahat ol selinde alıstı artık asılara

dide
babymom
:1closedeyes:

milkshake
babymom
canım termiye ne ben ilk kez duydum:kedi:

babymom
sibelcim bisey olmaz korkma artık alısıolar bunyeyede.. sen rahat ol selinde alıstı artık asılara
inşallah canım... genellikle ateş yapıyor diyorlar 6. ay aşısı için ama bilmiyorum yinede hafif atlatırız... dünde keyfi yokmuştu zaten selinin elleri kafası falan ateşli gelmiş paranox fitil koymuş sonra neşesi yerine gelmiş... zaten huysuz iyi kötü aşı vurununcada hepten huysuzlaşacak....

sen nasıl oldun.. iyimisin bugün biraz dahaolumunekankayizsmile

babymom
13-01-10, 08:01
evt iyiyim cok sukur yaram kuculmus iilesio sanırım.

maviş83
esrako
dunden beri diyete girdim gibi
cumarteside diyetisyene baslıycam insallahhh
su an acım çok ac hemde 1de yemek yedim az evel iki portakal yedim midemin kosesindekaldı:)
nasıl gevsetmisim mideyi yaa
ama artık tamam bunalıma girmek uzreyim halimi gordukce
tartıda 82 leri gormek istemiyorum korkunç kotu hissediyorum
herkes sut veriyorsun daha yapma falan diyor ama
sut simdilik yetiyor zaten ek gidalar baslandı su andan itibaren gece arada emzirsem kardır diyorum

su içiyorum bol bol zaten katı diyet yapmıyorum
saglıklı besleniyorum demek istiyorum yani
tatlı borek çorek kızartma falan asla yemiyorum çikolata da tabiii
ki evde nasıl çok var iboya yılbasında hediye gelir bol bol cesit cesit bakıp koklayarak geçircem gunlerimi artık onlara
berke yerken kenarından falan yalarım belki:))) allah sabır versin kilo vermeye calısan herkese azim versin ned iyelim mecburuz yapacaz diyet
uffff bana diyet demeyin çok zor çoook:umursamaz:
tazefasulye
Amin Esra! Allah sabır versin hepimize!

Az önce misafirlikten geldim. Annemin üst kat komşusuna gittik. 20 aylık kızı var. Dedim ek gıdaya başlıyoruz yavaştan "ayyyyyyy" diyor, yüzünü ekşitiyor. Doruk 'un çorbası vardı yanımda mızıklayınca ısıtıp verdim. 5-6 kaşık sonra gene mızıkladı Doruk. "Ayyyyyy, bak inat yapıyor, ayyy !!!" Kızı uyutmaktan gına gelmiş, ayyyyyyy... dedim kaç dk sallıyorsun "5-10 dk, ama sonra tekrar uyanıyor, bi 5 dk daha sallıyorum ayyyyyy"

Ne olacaktı pardon? Marketten bitki aldık da onları mı yetiştiriyoruz? Bu ne tahammülsüzlük? Neden çocuk yaptın öyleyse? Çok kızdım. Kız sürekli su içiyor, annem de diyor "Ceylin ne güzel içiyor, DOruk daha su içmeye alışamadı" EK gıdaya başlayalı 15 gün falan oluyor, su içmeye alışamadı oğlum! akannehir Benim sabır katsayım fazla yüksek galiba! Öğretmenliğime bağlıycam ama, onlar da öğretmen!
tazem bunlarda anne olacak güya anne demeye bin şahit gerekir:kızgın:
babymom
bugun bi dimcik cikolata bile yemedim hani bana alkışş
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
eeylem2007
Sağol Burcu .Kurtulmuşlar ikiside şükür iyiymişler. eve gidince arıycam bende annemden alıyorum şimdilik haberleri
hadi gözünüz aydın a.s.
cilgin_kedi
hayırlı olsun yeni dişiniz bakalım bizim dişler ne zaman boy gösterecek heyecanla bekliyoruzzemuszemus
pinky_42
herkese iyi geceler

ishalim
midem bulanıyor
üşüyorum

arz ettim..
geçmiş olsun güllü. akşam bende çok fena oldum mercimek köftesi yedim cırcır yaptı beni birde aşırı bulantı oldu öldüm öldüm dirildim o kadar kötüydü yani
dnzyildizi84
neee azı dişimi:1shok:özdeye kocaman maşallah:nazar::nazar::nazar:
sakaleynmaster
deryam yavrular bazen böyle huysuzluklar yapabiliyorlar diş falan yok diyorsun acaba ndn böyle yaptı yusufçuk bi yerimi ağrıdı acep:uhm:
milkshake
evet sibel bende duydum aşılar gittikçe daha fazla etkili olduklarından ateş yapma ihtimalleri yüksek oluyormuş inş.ateş huysuzluk vs. olmadan atlatır selincik
babymom
termiyebilmiyorumkismile:uhm:

maviş83
termiyenin anlamını öğrendim. Elifim çok güzel açıklamışsın katılıyorum sanakaydirigubbakcemile3

defnedamla
deryam denizde yapıyor bazen yalnız olmak zor o yüzden zorlanmışsındır. eşinin olamdığı güne denk gelmesi kötü olmuş. benimde o anlarda elim ayağım kilitleniyor yanıma gelen olursa hemen ona devrediyorum. ama merak ettiğim neden oluyor??? sanki birini canını acıtmış gibi rüyamı görüyor gaz sancısımı geliyor çok merak ediyorum.

defnedamla
didom bakıcıyla yeni bir döneme girip sütünle daha fazla ilgilenirsin umarımmmm .

bende o kabusla 3 hafta kadar yaşamıştım. benimde azaldı. kabus gittikten sonra hem emzirdim hem sağdım hemde bol yiyecek içecek derken eski günlere döndük. hala bazen rüyalarıma giriyor kadın.. salonda oturmuş ben yine geldim diyo o yüsden adını kabus koydum kendinin...
geçecek bacım geçecek:)))))

fasulyeko
13-01-10, 09:01
yusuf a geçmiş olsun
onlarda hissediyor gerçekten ama bizim de bazen sinirlerimiz yıpranmış oluyor
öyle durumlarda Ece canım kızım deyip gülümsüyorum suratına

fasulyeko
cılgın kedi dişiniz hayırlı olsun

jenny_sh
sakaleynmaster
deryacım üzüldüm ya noldu ki yavruya öyle - belkide uykusunda korkmuştur bişeyden sonradan dışa vurmuştur - umarım tekrarlamaz - geçmiş olsun
nasıl okadar saat açlığa dayanıyolar hala anlamış değilim - biz bile daha sık yiyoruz bebiklerden - ama onlar yok inatları inat neyseki sabaha karşı içmiş sütünü

fasulyeko
günaydınn
.
günaydın canım nasıl oldun - moralin biraz daha iyidir umarım

EvrimKuzey
dnzyildizi84
Masallahh...

sakaleynmaster
dün akşam yusuf herzamanki satinde yatırdım salamaya başaldım yani azcık uykuya dalıncada biberonu veridm emsin diye...25 ml emdi sonra uyandı....en son mamayıda akşam 6 da yemişti...tekrar........................
Kıyamam, oluyor demek kı bole donemlerı.. ıyıce yıprandın sen, ıkı cocuk aynı anda, bır de sen tek basına.. kolay degıl halıyle.

sakaleynmaster
Hayırlara cıksın ınsallah.

esrako
eeylem2007
İnşallah canım haberleşiriz belkide Eskişehirde:KK66:

Dayımın kızı hamile 8. ayına girdi tam hatırlayamıyorum şimdi doğumu ne zaman olmalıydı. dru suyun azalmış demişti .Bugün kontrole gittiler az önce aradı acil sezeryana alınıcakmış dualarınızı esirgemeyin lütfen
hatıra sagılıkla kucagına almıstır insallah su anda bir gunluk oldu bile dimi

babymom
yanında + olunca galiba o kisiler baska yerlerede bakılar oluyo baska topiklere yani
yok yanında + olanlar senin listende olanlardı diyehatırlıroum ben birileri soylemisti daha evel

cilgin_kedi
hayırlı olsun allah tum mutlu anlarını yasatsın

tazefasulye
kac saat uyudu burcu:) massallah ya sbizimki sekerli seyeri çok sevmiyor tuzlu seven olcak simdilik durum bunu gosteriyor

pinky_42
herkese iyi geceler

ishalim
midem bulanıyor
üşüyorum

arz ettim..
insallah olmazsın canım nasılsın bugun

minik_kelebek
evriş
Iyı de annem sen bu cocugu emzırrıyorsun zaten, nıe su verıosun kı o kadar cok, senın sutun su demek.. hadı mama versen eywallah ta.. daha mamaya gecmeden su verme bence. senı ıstahla emmek ıstemez o zaman,su emen bebegı tıkar.
yok be canım ya,bu zamana kadar ıhlamur bılr vermedımdı zaten.ama su denemıstım bı kac cay kasıgı içmemişti.bende anne sütü alıyo dıe vermedım bıdaha.ama artık hem hareketlerı arttı hem daha cok terlıyo oyuzden verım dedım.cok degıl be yaa,cegrek caybardagından daha az.siz ıhlamuru falan nekadar verıyonuz.ben hıc ne ıhlamur ne papatya nede rezene vermedım.onlarda bı nevı su sayılır.faslaa deil fasla deil içgüdülerle accuk verıyom işte yerimseniben
dnzyildizi84
:1shok: hadı hayırlı olsun,enteresanmıs.anneye benzemişş özde kuzumuz.belkıde huysuzlukları hep ondandı
canimbebegim
buraya yazana kadar google gırıp yazsaydın daha cabuk cvp alırdınyerimseniben
sakaleynmaster
dün akşam yusuf herzamanki satinde yatırdım salamaya başaldım yani azcık uykuya dalıncada biberonu veridm emsin diye...25 ml emdi sonra uyandı....en son mamayıda akşam 6 da yemişti...tekrar salladım uyumuyor az su verdim yok yine uymuyor....salla salla uyumuyor...sonra ağlamay başladı şşşşşşşşşşi tuysana oğlşum artık dedim ama şşşşşşşşşşşşşitttttt sesinden bir irkildiyse anlamadımda ansıl ağlamaya başladı ..yok öyleböyle ağlama değil sinir krizi geçiryor çocuk kucağıma alıyorum yok gezdiriyorum yok....az sakinleşti aç olduğu için ağlıyordur diye bu sefer kaşık mamaı yaptım 2 veya 3 kaşaık çay kaşığı anca yedi of oğlumya yemiyorsunda uyumuyorsunda dedim senmisin bunu diyen b tekrara bir başaldıysa çığlık çığlığa nasıl ağlıyor ilk defa böyle ağladı yusuf eşimde işte yanlızım evdede ..sinir iyice hopladı susumuyo ya ağrısı var heralde diye paranox yarım fitil verdim çocuğa boşuna eziyet olmasın diye..yok anam ..zorla sakinleştirdim yokl ..............
bak sen yusuf beyımıze.bazen oluyo galıba bu bebeklerde,öle böle büyüycekler.bazen cok aglayarak bazen kıkır kıkır gülerek.yeterkı anlayamadıgımız sıkıntıları olmasın inşalah.Rabbım korusun yavrularımızı,saglık versın inşallah

dide
termiye: bodoslama muhabbettin ortasına dalan,selam sabah vermeyen,sorusuna cevap alınca bir daha ortalarda görünmeyen ve çoğunlukla bunu alışkanlık haline getiren kişilere diyoruz biz..
:lepi: :roflol: :roflol: :roflol:
babymom
milkshake
canım termiye ne ben ilk kez duydum:kedi:
sizi sazanlar sizi delikafadulden

minik_kelebek
pinky_42
herkese iyi geceler

ishalim
midem bulanıyor
üşüyorum

arz ettim..
inşallah hasta olmassın güllü.sıcak sıcak tutu kendını,mideyede bol sıcak caylar indir.gercı mıde üşütünce ne edılır bılmıyom ama sıcak tutmak iyi gelır heralde