2009 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

EvrimKuzey
12-12-09, 21:12
tazefasulye
:mymeka: beni d esay! biri eksik de! kaydirigubbakcemile
Senı ne saycam, sen benden ıkı nefes uzaklıktasın yafrum.. bunların her bişeysi bı tarafta..

tazefasulye
tazefasulye, babymom+, dide+, esrako+, evriş+, glzfb, jenny_sh+, norraa+, telkirma+

amanın ne güzel yaf... hep böyle olalım!!!

EVRİM kocan geldi mi?
geldı yafrum.. bol rotarlı ve de sallangaclı bı yolcukluktan sonra evde..

norraa
bence geldi inaktif olduguna gore,cok mesgulkaydirigubbakcemile3
Hııı.. mesguluyıtten kendımı oradan oraya atıyorumm.. helak oldumm.. :bbo:

norraa
evriş
walla cok lazım deılse gıtmeyın bacım... su bebeklık zamanları gecene kadar kırın kıçınızı.. kac arkadasımı bılıorum ben bı kış evden cıkmadılar.. bısı olmas,ölmeyecegımız kesın, çoğu hepi topu kafayı sıyırırıss o kadar.. o da onların hasta olmasından ıyıdır.. Aralıkta bı gun Parıs e gece ınmıstım ben.. daa unutmamısımm, dusun artık.
gorumcede annede cok heveslendi:KK43:(biliyorum gecen sene bu zamanda donmustuk..ama teoda cok sikiliyor evde, dolas dolas cocuk artik salona girdimi agliyor, banyo tuvalet geziyoz..

telkirma
esrako
ayca emzirme yastıgı benimki mycey esranınkıde aynısından ben hala kullanıyorum memnunum

oto koltguda chicco nun promia mı neydi oyle birsey 200 kusur fiyatlara nette var proksima sanırım
benim gibi birinin öncelikle alacağı şey emzirme yastığıyken niye bu kadar geç kaldım bilmiyorum..

saol chicco modeline bakayım bi..emzirme yastığını da gördüm kirazbebede var..

telkirma
entel ördek hakkaten..

EvrimKuzey
norraa
Baba,bu ne yaaaaaa!! Ozy ıle resmen bayıldık.. kısımmmmm, çığırttkan, öttürgen ama cok datlu be yafff!!

EvrimKuzey
norraa
norraa
gorumcede annede cok heveslendi:KK43:(biliyorum gecen sene bu zamanda donmustuk..ama teoda cok sikiliyor evde, dolas dolas cocuk artik salona girdimi agliyor, banyo tuvalet geziyoz..
Yerim sisi yaa.. bız de banyo gesıyoruss sık sık.. :))) e o zaman arabadan cıkmadan gezeceksınıs.. basarılar :)

norraa
sagolun canlar, teosa bi takim hediye geldi, askili pantolon gomlek bide bu sapka , ama 1 yas civari giyebilecek, bende sadece sapkayi denedim:)) cok cici oldu..takimin icine girince dahada cici olucak...

EvrimKuzey
Sanırım herkes bırbırını okuyor.. yazmadıgına gore!!

EvrimKuzey
norraa
sagolun canlar, teosa bi takim hediye geldi, askili pantolon gomlek bide bu sapka , ama 1 yas civari giyebilecek, bende sadece sapkayi denedim:)) cok cici oldu..takimin icine girince dahada cici olucak...
Bu cocugun daha cici halını kaldıramam herhall akannehir

EvrimKuzey
heyoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

telkirma
Biz de banyo geziyoruz, bide pencereden dışarıyı seyretmeye bayılıyor..Ama dışarı çıkarmayacaksın kıyameti koparıyor.. Ve bugün ilk kez hiççç ağlamadan yıkadık..Değmeyin keyfime..

telkirma
Esra, ben de yere bişeyler serip yatırıyorum. Ama çok çabuk sıkılıyor...Oyun halımız yokkiii:KK43:((

norraa
evriş
Sanırım herkes bırbırını okuyor.. yazmadıgına gore!!
ben bi yandan annemin disinde uyumaya calisan ordege dil cikarip sebeklik yapiyorum zira oda bize aynisini yapip siz kimsiniz ulynn beni uyutucak diyoda..

glzfb
başak 35
sağol burcu teyzesi elimden geldigi kadar bakmaya çalışıyorum birde saçları uzasa pek bir güzel olacak buarada içinizde kız bebeklerine küpe taktıran oldumu acaba?
ben taktırmayı düşünüyorum ablasınında küçük taktırmıştım sonradan zor oluyor
maaşallah bebeğine, bizim topiğin genelde erkek bebekleri saçlı kızlarımız da kel doğdu. saçlı bebekle uğraşmakta zor aslında doruk ve deva'nın anneleri ne yapıyor bilmem ama bizimkinin saçları aslında tüyleri o kadar cok dökülüyor ki gıdısını ellerini defalarca temizliyorum, altını açıyorum bir bakmışım yine yutmuş tüylerini.

esrako
aylarr hatta yıl sonra dun gece tekrar gece gezmesine gittim:)
soyle ki tabi bastan sonra bir gece geçirmedim
.)
ne güzel ne mutlu esracım eğlenmene cok sevindim. işe de başlıyomuşsun hayırlı olsun. ben hala kimseye güvenipte bırakamıyorum oğlumu. kendime zaman tanıyorum zamanla alışırım diyorum ama kendime ediyorum bu konuda. heran beraberiz.

norraa
bu ne ya bu ördeklerin en sevimlisi maaşallah...

norraa
banyo niye bu kadar ilgilerini cekiyor ki?? mutfakdada mama kutusunun oldugu yer ilgisini cekiyor cok danamin..

EvrimKuzey
norraa
ben bi yandan annemin disinde uyumaya calisan ordege dil cikarip sebeklik yapiyorum zira oda bize aynisini yapip siz kimsiniz ulynn beni uyutucak diyoda..
Alla allaaa.. daa uyumadı Teoo?? ay çok şaşkınım şu an,Kuzey pıajamalarını giyindi,dişlerini fırcaladı.. uyudu 8 de.. o zamandan berı uyuyor.. bı cocuk bakamıyorsunus, beceremıyorsunu.. Ben Naciye Hadımgiller in "çocugun defteri nası dürülür" adlı kıtabına sadık kalarak yola getırdım falla..

telkirma
Geceleri Ruzy'yi emzirirken cep telefonundan geçmişi okuyorum. Çok güzel oluyor. Ama alıntı yapıp yazılmıyor..Muhtemelen misafir olarak görünüyorum.. Yani geceleri misafir görürseniz bilin ki o benim..

tazefasulye
evriş
Alla allaaa.. daa uyumadı Teoo?? ay çok şaşkınım şu an,Kuzey pıajamalarını giyindi,dişlerini fırcaladı.. uyudu 8 de.. o zamandan berı uyuyor.. bı cocuk bakamıyorsunus, beceremıyorsunu.. Ben Naciye Hadımgiller in "çocugun defteri nası dürülür" adlı kıtabına sadık kalarak yola getırdım falla..
laelaelaelaelae deli!

EvrimKuzey
telkirma
Geceleri Ruzy'yi emzirirken cep telefonundan geçmişi okuyorum. Çok güzel oluyor. Ama alıntı yapıp yazılmıyor..Muhtemelen misafir olarak görünüyorum.. Yani geceleri misafir görürseniz bilin ki o benim..
Artizzzzzzzzzzz

EvrimKuzey
tazefasulye
laelaelaelaelae deli!
Buyrun benım..

telkirma
evriş
hangi kitabevinden bulabiliriz kardeş.. Bana da Tracy uymadı...Çünkü uyutma kısmını başaramıyorum..sana takılayım bari..

tazefasulye
gebelikten önceki tuniklerim yakın zamana kadar dar body gibi oluyodu, bi tanesini denedim bugün, normal insan gibi göründüm içinde :) başlangıç kiloma 4 kg kaldı. Ama sonrasında da bir 5 kg vermem lazım.

dide
tazefasulye
tazefasulye, babymom+, dide+, esrako+, evriş+, glzfb, jenny_sh+, norraa+, telkirma+

amanın ne güzel yaf... hep böyle olalım!!!

EVRİM kocan geldi mi?
sen iste ince barsagam
telkirma
Geçmişi okumadan hemen dalayım mı ortanıza??

1.Epeyce geç kalmış olmama rağmen, emzirme yastığı alıcam. Öneriniz var mı??
2.Oto koltuğu da almayı düşünüyoruz. Önerilerinizi alabilir miyim...
oto koltuğu chicco,emzirme minderi casual nest derim my ceyi de denemiş biri olarak.
norraa
nasıl bir köpüştür bu.şirinl,k abidesi.piposu nerede bunun?
tazefasulye
hehe süber olur! Sen cebini buldun mu?

amanın! Entel ördek =))
buldum bornozun cebindeymiş..tüm evi döktük oradan çıktı.ama nasıl girdi bilmiyorum
norraa
banyya bayılıyor.mutfakda kavanozlarla falan konuşuyor benimki
evriş
heyoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
dur loo

jenny_sh
ay teo çok şeker ya - o yanaklar ne öyle Allahım tam ısırmalık maşallah ördeğe :)

tazefasulye
telkirma
hangi kitabevinden bulabiliriz kardeş.. Bana da Tracy uymadı...Çünkü uyutma kısmını başaramıyorum..sana takılayım bari..
TRACY yapmış, yolunu bulmuş, eyvallah da, çocuk bi ateşlense, bi diş çıkarsa bütün sistem alaşağı olmayacak mı? O kadar uğraş, sonra mok yoluna gitsin hepsi! easy güzel easy... yeter!