istanbul'da kaş aldıracak yer

melosscan
17-08-09, 20:08
ya kızlar bir yıldır İstanbul'da okuyorum. ama adam gibi kaş alan bir yer bulamıyorum !! kavis istiyorum ki benim kaşıma kavis yapılabiliyor.memleketimdeki kuaförler gayet iyi yapıyor mesela. ama bunlar beceremiyor. allah aşkınıa bana etiler veya maslağa yakın bir yerde kavis yapabilecek bir kuaför salonu söyler misinizzz ??

melosscan
24-08-09, 11:08
kimse bilmiyor mu yaa :KK43:

xibalba
25-08-09, 11:08
Aynı sorundan ben de müzdaribim, ıstanbul Aksaray, Fatih civarında tavsiye edebileceğiniz iyi bir kuaför var mı? Kaşlarımı epey uzattım kendim alıp bozmak istemiyorum yine :KK43:

xibalba
29-08-09, 14:08
Arkadaşlar Anadolu yakasında Göztepe'de bir kuaför tavsiye etti arkadaşım. Henüz gitmedim ama internetten araştırdım gerçekten de kaş konusunda çok övmüşler. Burada isim yazmam doğru mu bilmiyorum ama ihtiyacınız varsa mesajla iletirim bilgileri.

beyazoje
1-09-09, 09:09
ben biliyorumda her yere gelir misin?bi kaç yer biliyorum söylerim tabiki

didar_elis
17-09-09, 00:09
xibalba
Arkadaşlar Anadolu yakasında Göztepe'de bir kuaför tavsiye etti arkadaşım. Henüz gitmedim ama internetten araştırdım gerçekten de kaş konusunda çok övmüşler. Burada isim yazmam doğru mu bilmiyorum ama ihtiyacınız varsa mesajla iletirim bilgileri.
canım ben goztepeye yakınım bana ozelden yazarmısın kuaforun iismini

AWAZELAL
19-09-09, 03:09
ArkadasLar benimde seneLerdir gittigim(gerci 4-5 ayda bir gidiyorum :) ve cok memnun oLdugum,baska kuaforLer gibi kas inceltme meraklisi olmayan ve isinde uzman bir kuafor var.AnadoLu yakasinda bir alisveris merkezinde.isim vermek yasak mi biLmiyorum.ilgilenen arkadaslar varsa ozelden yazabilirler.Bu arada xibalba arkadasim acaba ayni yerimi bahsediyoruz.Merak ettim.Yanlis degilsem Goztepede de subesi var.

fish
19-09-09, 11:09
şu göztepedeki yeri bana da özelden yazarmısınız kızlar!

didar_elis
28-09-09, 22:09
AWAZELAL
ArkadasLar benimde seneLerdir gittigim(gerci 4-5 ayda bir gidiyorum :) ve cok memnun oLdugum,baska kuaforLer gibi kas inceltme meraklisi olmayan ve isinde uzman bir kuafor var.AnadoLu yakasinda bir alisveris merkezinde.isim vermek yasak mi biLmiyorum.ilgilenen arkadaslar varsa ozelden yazabilirler.Bu arada xibalba arkadasim acaba ayni yerimi bahsediyoruz.Merak ettim.Yanlis degilsem Goztepede de subesi var.
canım bana ozelden yazabılır mısın kuaforun ismini

RoseAngeL
24-10-09, 14:10
melosscan
ya kızlar bir yıldır İstanbul'da okuyorum. ama adam gibi kaş alan bir yer bulamıyorum !! kavis istiyorum ki benim kaşıma kavis yapılabiliyor.memleketimdeki kuaförler gayet iyi yapıyor mesela. ama bunlar beceremiyor. allah aşkınıa bana etiler veya maslağa yakın bir yerde kavis yapabilecek bir kuaför salonu söyler misinizzz ??
Canım sana biyer tavsiye edebilirim...Sanayi mah. başında güzellik merkezi ben senelerdir oraya gidiyorum sahibi ve orda çalışan kıs harika kaş alıyor istersen özelden mesaj at adını vereyim...Çalışlanların hepsi kendi dalında profesyonel ayrıca....

b_bahar
20-11-09, 09:11
selam göztepede bitane bende biliyorum bu konuda kaşı ince detayına kadar alıyor gerçekten kendisi kaş uzmanı özel bir yerde alıyor kaşı ve büyüteçli ışıklarla alıyor kaşı öyle olunca kaş baya bir süre çıkmıyor ve şeklini koruyor alışı ve şekil vermeside süper aynı yermi bilmiyorum ama ben çok memnun kaldım

shekerkizcandy
27-11-09, 16:11
RoseAngeL
Canım sana biyer tavsiye edebilirim...Sanayi mah. başında güzellik merkezi ben senelerdir oraya gidiyorum sahibi ve orda çalışan kıs harika kaş alıyor istersen özelden mesaj at adını vereyim...Çalışlanların hepsi kendi dalında profesyonel ayrıca....
Canım ben Sanayi Mah.ne yakın oturuyorum.Hangi kuaför bu sana özelden mesaj atamıyorum.

gizemsu
12-12-09, 09:12
b_bahar
selam göztepede bitane bende biliyorum bu konuda kaşı ince detayına kadar alıyor gerçekten kendisi kaş uzmanı özel bir yerde alıyor kaşı ve büyüteçli ışıklarla alıyor kaşı öyle olunca kaş baya bir süre çıkmıyor ve şeklini koruyor alışı ve şekil vermeside süper aynı yermi bilmiyorum ama ben çok memnun kaldım
merhaba b_bahar; bende özel mesaj atamıyorum... Bana yardımcı olur musun? Nerede bu kaş uzmanı... Özelden mesaj atabilirsen sevinirim... Hoşçakal..

psikolo
15-12-09, 08:12
Merhaba kızlar banada göztepedeki yerin adını özelden mesaj atabilirmisiniz ? aynı dertten bende müzdaribim .. yıllardır aldırdığım kuaför hem çok pahalı hemde eskisi gibi iyi almıyor ..

psikolo
15-12-09, 08:12
b_bahar
Merhaba , banada gönderebilirmisin özelden yerin adını şimdiden telekkür ederim ..opuyorumnanaktan

VeNuS_PuRpLe
16-12-09, 18:12
Merhaba ben de özel mesaj atamıyorum...
Göztepedeki kuaförün adını ve yerini özel mesajla bana da gönderebilirmisiniz
Sevgiler...

shekerkizcandy
17-12-09, 20:12
Artık özelden mesaj atabildiğim için arkadaşa sordum:)O da bana Sanayi Mah.deki kuaförün ismini verdi.Kaliteli bir yere benziyor.ınternet de siteleri de var.Yargıcı güzellik merkezi.Avrupa yakasında...
10 TL ye kaş alıyolarmış...

cimcimelf
17-12-09, 23:12
b_bahar
bana da bu yerın adresını mesaj olarak gonderırmısınız? bende kaş konusunda cok dertlıyım :eek:lmaz:fisfisfis

Jumblante
19-12-09, 22:12
herkes göztepede bi yerden bahsetmiş bilen biri özelden bildirebilir mi bana..

b_bahar
21-12-09, 19:12
evet göztepede bu yer gerçekten kaşa çok güzel şekil veriyorlar

susu_
21-12-09, 19:12
banada özel mesaj atabılırmısınız goztepede yeri?

deren1907
29-12-09, 18:12
RoseAngeL
CNM KUAFORun adını ozelden yazarmısın ha bıde kaca alıyorlar kaşı?:)

25nisan
5-01-10, 12:01
Göztepedeki yerin adını "açıkça" yazsanız arkadaşlar ??? Bakın diğer yerlerin adı adresi ve hatta kaça olduğunu bile yazmışlar :bbo: göztepede oturuyorken bahsedilen yerden bi haber olmak istemiyorum ve bu kaşları acilen bi şekle koydurmam lazım lütfen yardımcı olunnnnnnn :gitme:

duygut
8-01-10, 17:01
ya arkadaşlar erdem kramer ya.uzman tvye bakın göztepede kaş alan bir bayan kaşın nasıl alındığını anlatıyor.işte o bayan.ayrıca orada uzmanları tanıtan bölümde var okuyun anlarsınız. valla bana uzak oldğu için gidemiyorum malesef.

isola
9-01-10, 08:01
Şu Göztepe'deki yeri ben de öğrenmek istiyorum arkadaşlar. Haftalardır uzatıyorum düzgün bir şekil verdirmek için ve herhangi bir yere gitmek istemiyorum. Adresi ve kaça aldığını da birisi özel mesaj atabilirse çoook sevinirim. Bir de gidip orda kaşlarını aldıran çok kişi var mı burda? Ve hepsi memnun mu gerçekten?

Jumblante
10-01-10, 21:01
kızlar goztepedeki kuaför ilker yavrutürkmüş herkes cok memnun araştirdim internette bi sitede baya ovgu almış 20 tlmiş kaş haberiniz olsun

juliet88
13-01-10, 00:01
kızlarrr ya finallerim var bu ara öle çok uzak bi yere gidemicem ama bu kasların da alınması gerek artık! üsküdarda ya da ümraniyede yok mu bildiğiniz bi yer? bilen varsa özelden mesaj atabilrse çok mutlu olucam lütfennn :KK43:

eylem_3
30-01-10, 09:01
bakırköyde biyer var alan bayanın ismi reyhan abla çok süper alıyor onun üstüne alan tanımıyorum 5 tl sanırım

kanarya_34
22-02-10, 22:02
kaşlarımı kadıköy göztepede gül abbasoğlu alıyor süperrr artık başkasına aldırmam ben kaş uzmanımı buldum

oykumruyam
4-03-10, 12:03
bizim burda da var ve randevulu kaş alıyor
o derece yani
sıraya giriyor insanlar kaş aldırmak için
güzel alıyor gerçekten

REMNUR
4-03-10, 23:03
ben fatihde arzu kuaföre gidiyordum kendim almaya başlayıca uzun zamandır gitmedim en son gittigimde 5 tl idi r çok güzel alıyor kızlar ilgilelenlere duyurulur

ayten_06
5-03-10, 21:03
kanarya_34
kaşlarımı kadıköy göztepede gül abbasoğlu alıyor süperrr artık başkasına aldırmam ben kaş uzmanımı buldum
canim gul hanimin adres ve telefonunu yazarmisin gul hanimin ismini bu konuda cok duydum gercekten cok guzel kas aliyormus yazarsan sevinirim

tugibu
5-03-10, 23:03
kızlar beylikdüzünde deniz hanım var süper alıyor ilgilenenlere özelden msj atabilirim bilgileri beylikdüzünde kime sorsanız onu söylerler kaydirigubbakcemile2

holihopp
9-03-10, 21:03
tugibu
kızlar beylikdüzünde deniz hanım var süper alıyor ilgilenenlere özelden msj atabilirim bilgileri beylikdüzünde kime sorsanız onu söylerler kaydirigubbakcemile2
beylikdüzünde nerde acaba?

tugibu
10-03-10, 17:03
acıbademin orda canım :hulya: eski yeride uyum evlerdeydi deniz kuaför diyee..

ggirly
12-03-10, 20:03
kizlar peki Besiktas`ta guzel kas alan bir yer var mi bildiginiz? Bana da lazim :/

pirhot
7-04-10, 11:04
tugibu
canım kuaförün adını söyleyebilrmisin bide kaç paraya alıyorrr?

pirhot
7-04-10, 11:04
yazmışsın zaten deniz kuaför diye kusura bakma görmedim:)

pirhot
28-04-10, 11:04
deniz kuaöre gttm bugün adı değişmiş sema kuaför olmş yalnız ben hiç memnum kalmadım kadından:KK43:

Lachesis
29-04-10, 09:04
pirhot
deniz kuaöre gttm bugün adı değişmiş sema kuaför olmş yalnız ben hiç memnum kalmadım kadından:KK43:
Kötü mü aldı?:KK43: Niye memnun kalmadın ben de düşünüyordum gitmeyi.

illuyanka
1-05-10, 10:05
Etiler Erdem Kıramer Kuaförde çalışan Sema çok iyi kaş alıyor. Tavsiye ederim.

bisquit
3-05-10, 13:05
illuyanka
Etiler Erdem Kıramer Kuaförde çalışan Sema çok iyi kaş alıyor. Tavsiye ederim.
kaç liraya alıyolar canım...bir de yeri tam olarak nerde?

pirhot
19-05-10, 15:05
Lachesis

yok tatlım aslında kavisli bi kaş istesem ve sevsem süper aldı diyebilirm.ama ben sevmiyorum ..sen git tabi elide hafif baya acımadı nerdeyse

holihopp
23-05-10, 16:05
Lachesis
ayy burda duymuştum orayı bnde gitmeyi düşünüyrdm:uhm:

pirhot
25-05-10, 13:05
holihopp
ayy burda duymuştum orayı bnde gitmeyi düşünüyrdm:uhm:
gidin ya kızlar dediğim gibi ben kendime kavsli kaşı yakıştıramıyorum o yüzden beğenmedim dedim

holihopp
25-05-10, 19:05
pirhot
gidin ya kızlar dediğim gibi ben kendime kavsli kaşı yakıştıramıyorum o yüzden beğenmedim dedim
Hımmm.iyiymiş o zaman bende senin aksine kavis istiyorum:)haftaya gidicem bakalım nasıl olacak bende paylaşırım.

pirhot
27-05-10, 06:05
holihopp
Hımmm.iyiymiş o zaman bende senin aksine kavis istiyorum:)haftaya gidicem bakalım nasıl olacak bende paylaşırım.
peki tatlım.bende gidicem de epey bi kalınlaşmasını bekliyorum.bu sfer ısrarla sölicem sakın kavis yapma diye:)

paprikan
27-05-10, 20:05
göztepe bağdat caddesindeki gül abbasoğlu kaşı hem isteğe göre hemde yüz yapısına göre alıyor aldığı kaşlar en az 10 gün çıkmıyor ışıklı büyüteçle alıyor öyle iki dakikada kaş almıyor önce kaşı inceliyor tasarlıyor nasıl kaş gider diye sonrada alıyor vee kaş gerçekten süper güzel oluyor yüz tamamen değişiyor

aLon
3-06-10, 13:06
merhaba,sarıyerde mask kuaför var orada çok güzel kaş alıyorlar.bende orada aldırıyorum.yüzüne nasıl yakışıyorsa öyle yapıyor.hihoyyyt kuaförün sahibi ince kaşı hiç sevmiyor doğallıktan çıkmış gibi oluyor ki gerçekten öyle,o yüzden ne çok ince alıyor nede çok kalın ikisini çok güzel tuturuyor:nazar: ben beğendimzemuszemus
adres ise : şehit mithat yılmaz cd. paşa fırın üstü. merkez/sarıyer

okyanus48
13-09-11, 21:09
xibalba
mrblar cnm burda yeniyim ozelden msj atamıorm göztepedeki kuaförün adını bna msj atablirsen çok sewinirm şimdiden teşkkürler. :KK42: