TEST

Avon satış temsilcileri... Burası da bizim yerimiz olsun

ozlem71
19-01-10, 09:01
birazdan çıkıcam bu aralar koşturuyorum okul ,işler falan birazdan gene okula bırakıcam çocuğu..

DilaNaz
19-01-10, 10:01
Ben elimdeki perceive iki bayan bi erkek yılbaşı kataloğundan

getirdiklerimi temsilcime geri iade etmiştim.bi dahada parfüm filan

sipariş eden olmadığı sürece getirtmem.birde onu satmakla uğraşıyorsun...

melisesra
19-01-10, 11:01
ben siparıse gore alıyorum urunlerı sadece numune aldım onları posetlerıne atıyorum

PessiMisst.91
19-01-10, 12:01
merhaba arkadaşlar ocağın 29 una kadar k2 den sipariş veremiyoruz değil mi ??

makyaj numune setinin içinde neler var ?? bi numune seti almayı düşünüyorumda yardım ederseniz sevinirim...

mucizem
19-01-10, 13:01
mrhaba kızlar bişey soracağım bu kjatologda ıncandense var ya yanında black suede erkek parpümü var beraberler.bı musterım kendısı kullanıyormuş bu parfümü istedi ama erkek için emın değiliz.yanı bende bılmıyorum kokusunu o da.tavsiye de edemedım o yuzden.size soruyorum bılen var mı kokusunu ya da alıp kullandıran.

corummelek
19-01-10, 14:01
black suede tocuh sattım çokta güzel bi parfüm hatta elimde var satarım diye almıştım

aysedondurmaci
19-01-10, 16:01
bence giriş fiyatından vermeyin,giriş fiyatından almak isteyen olursa üye olsun oda,böylece alt ekibiniz genişler...:roflol:

kuzeymila
19-01-10, 17:01
mucizem
mrhaba kızlar bişey soracağım bu kjatologda ıncandense var ya yanında black suede erkek parpümü var beraberler.bı musterım kendısı kullanıyormuş bu parfümü istedi ama erkek için emın değiliz.yanı bende bılmıyorum kokusunu o da.tavsiye de edemedım o yuzden.size soruyorum bılen var mı kokusunu ya da alıp kullandıran.
ıncandese( tam yazılışını hatırlamıorum) fena deil çok özel bi kokusu yok bilindik bi koku yani black suede touch ı erkek arkdaşıma aldım çok hoş bi koku ama ben siyah şişede olan touchı almıştım black suede de ondan çok farklı deildir heralde pişman olucağını sanmıorum ohaoldumsmile

tul
mucizem
mrhaba kızlar bişey soracağım bu kjatologda ıncandense var ya yanında black suede erkek parpümü var beraberler.bı musterım kendısı kullanıyormuş bu parfümü istedi ama erkek için emın değiliz.yanı bende bılmıyorum kokusunu o da.tavsiye de edemedım o yuzden.size soruyorum bılen var mı kokusunu ya da alıp kullandıran.[/Q

tul
mucizem
bi yanlışlık oldu cevaplamadfa güzelim duurrrr güzel olan black suede yi soruyorsun sennn;iğrenç bi altta da yazdım ya hacı misi gibi....

e.s.r.a
black suede kesinlikle tavsiye etmem çok ağır bi kokusu var bencede hacı misi gibi çok kötü kokuyo

miralife
tul canım özel oacak belki ama bölgen kaç ve temsilcimisin yoksa öncü yada lider misin canım merak ettim...

nzl.erl
19-01-10, 18:01
Siyah olanı güzel ama sarı olan iğrenççç

ozlem71
Ben siyah olanından sattım black sued touch çokbeğendiler,bende bayıldım.

tul
sihirsensin
tul canım özel oacak belki ama bölgen kaç ve temsilcimisin yoksa öncü yada lider misin canım merak ettim...
niye özel olsun canım yaaa
bölgem 489
temsilciyim
takım öncülüğü.... o bu şu..... durumları yatmıyo aklıma,mantıklı gelmiyor...kimi niye temsilci yapayım hepsine ben satıyorum....üyelerle falan uğraşamam ve haftada yapılan o avon toplantılarıyla...temiz iş satar karımı alırım...yeter...

tul
ozlem71
Ben siyah olanından sattım black sued touch çokbeğendiler,bende bayıldım.
evet çok hoş ama öbürü öööökafamçokkarıştığğğğğ

kuzeymila
tul
bi yanlışlık oldu cevaplamadfa güzelim duurrrr güzel olan black suede yi soruyorsun sennn;iğrenç bi altta da yazdım ya hacı misi gibi....
black suede mi black suede touchtanmı bahsediosunuz?

miralife
19-01-10, 19:01
tul :))

canım kusuruma bakma sorumu sordum cevabımı aldım ama anca okuyabildim kusurabkama anca gelebildim sayfa açık ben yokum sayfa da ...
bu arada aynen bende senin gibi neden üye yapayım ki starım parama bakarım ama işte ben beğenmediğim şeyler iin olmaz diyorum ya o bana zarar oluyor aslında napayım kandırmak hele para için kandırmak ayıp olur sanki düny a kazanıyoruz ya bide bunun için maymunluklar yapmaya gerek yok diye düşünüyorum ...
bu arada ben hala hediyeli kampanyayı bekliyorum cuma günü mü acaba bu arada okullar kapanacak ben kime teslim edicem diye düşündüm ama biraz geç geldi aklıma:KK43:

PessiMisst.91
19-01-10, 20:01
iyi akşamlar..

arkadaşlar hiç numune çantası alan var mı .? hangisini tercih ediyorsunuz..

allame
19-01-10, 21:01
Kızlar fırsat köşesini yeni ürünler eklemişler kalkan proto -go rujlar falan var.iygeceler.

tul
20-01-10, 08:01
mirayy84
black suede mi black suede touchtanmı bahsediosunuz?
black suede çok kötü -black suede touch süper...

tul
sihirsensin
tul :))

canım kusuruma bakma sorumu sordum cevabımı aldım ama anca okuyabildim kusurabkama anca gelebildim sayfa açık ben yokum sayfa da ...
bu arada aynen bende senin gibi neden üye yapayım ki starım parama bakarım ama işte ben beğenmediğim şeyler iin olmaz diyorum ya o bana zarar oluyor aslında napayım kandırmak hele para için kandırmak ayıp olur sanki düny a kazanıyoruz ya bide bunun için maymunluklar yapmaya gerek yok diye düşünüyorum ...
bu arada ben hala hediyeli kampanyayı bekliyorum cuma günü mü acaba bu arada okullar kapanacak ben kime teslim edicem diye düşündüm ama biraz geç geldi aklıma:KK43:
cuma 4 den sonra belli olur ama ben bu ay olmaz diye düşünüyorum

tul
allame
Kızlar fırsat köşesini yeni ürünler eklemişler kalkan proto -go rujlar falan var.iygeceler.
veeee fırsat köşesinde yazın 35 tl ye satılan gelişi 30 olan o lacivert süper çanta 18.90 alıcam kendime bayılmıştım o çantaya...by by sipariş giricem, görüşmek üzere...

DilaNaz
canım resmi görünmüyor.hangi katalogda idi bahsettiğin çanta.?

DilaNaz
ya faturamı fazlasıyla ödediğim halde yine 0.16 kuruş borç gözürünüyor.

sinir oldum ne yapıcağım.ziraat bankasında hep böyle sorunlar oluyor yazmıştı bi arkadaş.

ozlem71
tul
black suede çok kötü -black suede touch süper...
evet touch olanını satmıştım ve çok seviyorum kokusunu.

ozlem71
20-01-10, 09:01
DilaNaz
ya faturamı fazlasıyla ödediğim halde yine 0.16 kuruş borç gözürünüyor.

sinir oldum ne yapıcağım.ziraat bankasında hep böyle sorunlar oluyor yazmıştı bi arkadaş.
neden acaba canım bende bazen bir hafta geç yatırıyorum bi gün sonra baktığımda bişey görünmüyor faturanız için teşekkür ederiz yazısı oluyor.

melisesra
iş bankasına gecebılırsın canım ben cok memnunum

deryaberil
selam aranıza şimdi katıldım bende 5 aydır falan temsilciydim.bunun 2 ayındada takım öncüsü oldum. 2 aydır 14 ve 1 ç kampanyada tçö oldum... yeni kayıt yapamıyorum etrafımda kimse yok . etrafımda olanları kayıt yapsam satış yapamıyorummmmmm

yardımlar kızlar...ürün bulmakda stok da olsa sıkıntı yaşamıyorum yöneticim deposu var ordan temin edebiliyorum. istanbul 155 nolu bölgdeyim...

şu anda 1.kampanya ; şubat 2. kampanya katalou ve panaroması elimde ..

sevgiler.

DilaNaz
20-01-10, 10:01
melisesra
iş bankasına gecebılırsın canım ben cok memnunum
benim olduğum ilçede iş bankası yok canım.:1no2:

mavi26
20-01-10, 11:01
off kızlar yaaa kendime parfüm numune seti istemiştim.geldi ama black suede tuch ve today bide tomorrovu çok merak ediyodum.bi tek onlar yok içinde şansa bak:KK43:bide incandessence parfümlü rolet vardı siparişim oda stokta yokmuş.en kısa zamanda gönderceklermiş.diğer siparişlerimin hepsi geldi.bu arada sarı olan duş jeli fena değilimş kızlar.siz beğenmemişsiniz ama güzel gibi geldi kokusu.bide vücut pudrasınıda ben beğenmedim amaçsız bişey gibi geldi.

DilaNaz
20-01-10, 11:01
black suede tuch ve today bide tomorrov

bunlar yoksa ne işe yararki?benimde merak ettiği parfümler onlar.

birde numune setinin tam olması gerekir ne saçma....

melishhe
20-01-10, 12:01
Kampanyalar on Facebook

kızlar prenses in kuzeniymiş..iletmemi istedi sizlere bven oy verdin tanıdıklarımada yolladım prensesi tanıyanalr oy verirse sevnrim onun adına...ayrıca facebooktan tanıyanlar eklesin diyor :)

yakında gircekmiş siteye :)

buraya eklemem dogru değil belki ama prenses en çok burda tanınıyor diye...

mucizem
20-01-10, 14:01
kızlar cok teşekkur ederım bende bılemedm için sıze danısmak ıstedım.black suede touch cok guzel dedıler zaten de dığerini bilemıyordum.uyarayım madem de almasın kadın.ne yapalım kazancımdan olacağım ama sonucta böyle bişeyıde gözgöre göre yapamam yanı.

cicicigdem
bende avon satış temsilcisiyim merhaba

mavi26
DilaNaz

aynen yaa.sinir oldum.black sude yi eşime alıcaktım beğenirse ama gelmedi.bencede tam olması gerekiyo.bide simple elements siparişim vardı hani indirimdeydi 10 lira.o geldi şişe akıtıyo.bendede ne şans varmış yaaa:umursamaz:

henin
20-01-10, 17:01
merhaba, ben bir şey sormak istiyordum. yıldızlar kulübüne girdim, hediyeleri nerede ve nasıl alacağım bilgisi olan var mı acaba ?

DilaNaz
tul
veeee fırsat köşesinde yazın 35 tl ye satılan gelişi 30 olan o lacivert süper çanta 18.90 alıcam kendime bayılmıştım o çantaya...by by sipariş giricem, görüşmek üzere...
Gördüm canım.resim şimdi görünüyor.ama ben avon çantalarına pek cesaret edemiyorum.

daha önce alıpta kullanan varmı?

allame
DilaNaz
benim olduğum ilçede iş bankası yok canım.:1no2:
Haytım ziraatta 1 kuruş eksik olsa çekmyolar falan ben önce iş bankasıyla çalışıyodum sonra yıllık para kestiler bi sinirle ziraata geçtim ama sonra pişman oldum hak ediyolarmış o parayı dedim şimdi kredi kartına geçtim kurtuldum hepsinden eğer öyle bir imkanın varsa sende geç,yoksa ziraate gününden önce mutlaka yatır.

allame
20-01-10, 18:01
mavi26
aynen yaa.sinir oldum.black sude yi eşime alıcaktım beğenirse ama gelmedi.bencede tam olması gerekiyo.bide simple elements siparişim vardı hani indirimdeydi 10 lira.o geldi şişe akıtıyo.bendede ne şans varmış yaaa:umursamaz:
Canım takım öncünden iste bıraksın sana numune bu arada ürünler darmadağın geliyo ben mail attım sizde atın lütfen.

mavi26
20-01-10, 20:01
kızlar ya bişey sorucam.ben kendime zayıf canlar için saç şekillendirici aldım.bunu saçımı şekillendirmeden mi sürücem yoksa şekillendirdikten sonra mı?ılk defa aldım da nasıl kullanacağımı bilmiyorum

deren1907
20-01-10, 21:01
mavi26
cnm bnce hıc tereddut etme blac suede touch ıcın . bnm erk arkadsım kullnıyo cokta hosuma gıdıyo cokta kalıcı oldgunu soluyo .

ozlem71
20-01-10, 21:01
deren1907
cnm bnce hıc tereddut etme blac suede touch ıcın . bnm erk arkadsım kullnıyo cokta hosuma gıdıyo cokta kalıcı oldgunu soluyo .
süper bencede.boshayallersmile

mavi26
21-01-10, 10:01
deren1907
sağol canımda benimki cins biraz:)herkesin beğendiği çok güzel olan parfümleri beğenmiyo gıcık ediyo beni:))bari ilk sipişimde testerini istiyeyim de beğenirse alayım...

sevdalinka79
21-01-10, 12:01
selam arkadaşlar ben şimdi sipariş giriyordum...bir müşterim I'mperfect EDT - 100ml siparişi verdi bana ancak onun yerine Perceive Erkek EDT - 100ml gönderiyorlarmış peki ben şimdi sipariş verirsem ve Perceive Erkek EDT - 100ml gelirse hangi fiyattan geliyor bileniniz var mı ? çünkü Perceive Erkek EDT - 100ml fiyatı 60 tl. bir de burdan kazık yemeyelim.yardımcı olursanız sevinirim...acil cevap verirseniz sevinrim bugün sipariş girmem lazım...şimiden teşekkürler

AnlamadanDinlemeden
21-01-10, 13:01
mucizem

canım eşim kullandı onu black suede edt yi ve hiç beğenmedi.ben de beğenmedim açıkcası.

ama beğenenler de oluyor.o yüzden tester denet mümkünse.

tul
21-01-10, 14:01
mavi26
off kızlar yaaa kendime parfüm numune seti istemiştim.geldi ama black suede tuch ve today bide tomorrovu çok merak ediyodum.bi tek onlar yok içinde şansa bak:KK43:bide incandessence parfümlü rolet vardı siparişim oda stokta yokmuş.en kısa zamanda gönderceklermiş.diğer siparişlerimin hepsi geldi.bu arada sarı olan duş jeli fena değilimş kızlar.siz beğenmemişsiniz ama güzel gibi geldi kokusu.bide vücut pudrasınıda ben beğenmedim amaçsız bişey gibi geldi.
e o zaman çok iyi yani tüm parfümlerin bulunması şu 7 mi 9 tl o paket di mi bu parfümlerin olduğu...sengözlerimebaksanab

tul
DilaNaz

başlangıç çantası aldığımda benimkinde daha çok eksik vardı,yine iyi bence olmayanların 5 li numunesini alır fazlalarını da poşetlere atar tanıtım için ..

tul
mavi26
kızlar ya bişey sorucam.ben kendime zayıf canlar için saç şekillendirici aldım.bunu saçımı şekillendirmeden mi sürücem yoksa şekillendirdikten sonra mı?İlk defa aldım da nasıl kullanacağımı bilmiyorum
önce sür saça yedir sonra istediğin şekli ver saçına

tul
sevdalinka79
selam arkadaşlar ben şimdi sipariş giriyordum...bir müşterim I'mperfect EDT - 100ml siparişi verdi bana ancak onun yerine Perceive Erkek EDT - 100ml gönderiyorlarmış peki ben şimdi sipariş verirsem ve Perceive Erkek EDT - 100ml gelirse hangi fiyattan geliyor bileniniz var mı ? çünkü Perceive Erkek EDT - 100ml fiyatı 60 tl. bir de burdan kazık yemeyelim.yardımcı olursanız sevinirim...acil cevap verirseniz sevinrim bugün sipariş girmem lazım...şimiden teşekkürler
istediğin asıl ürünün fiyatı ne ise o fiyattan gelicek perceive ım perfect in gelişi kaç ise o fiyattan yani