TEST

2009 Eylül Anneleri

EylulunAnnesi
12-12-09, 21:12
bugun pek tenha bura nedenki acaba...

SueBelize
benim direk fikri tutmuştur ondan tenhadır :)))))))))))))))

karanfil28
ohh kizlar ne mutlu size toplanmissiniz..kiskaniyorum sizi.yanlis anlamayin kötü anlamda degil kiskancligim.gurbet ellerde kaldim gitti.ailemden uzak.arkadaslardan uzak:KK43:(((
cok hüzünlüyüm cookk:KK43:(

sad
meryem bizde buluşalım canım istanbullar olarak

Fatoş
kıssssss gamzee kırmızılanmıssınnnnnnnnnnnnnnnnnnn

SueBelize
evet şekeriim kıpkırmızı olduuummm :)))))))))

SueBelize
kız fatoş sendende bişi kaçmeyi haaaaa :)))))))))

Fatoş
12-12-09, 22:12
aqualotus2000
kız fatoş sendende bişi kaçmeyi haaaaa :)))))))))
kacmazzzzzz ya yokmu bi resim atann kız bari sen bi poz at kızzzzzzzzzzzyasakkelime

guluncani
iyi geceler ooo izmirli annişler buluşmuş ohhhh emsal gamze dılek 3 tanede melek yanayana gelince ne güzel olmuştur ınsan hangısını sevecegını şaşırır bı kucaga 3 bebekte sıgmaz haaa foto çekmedinizmi?
ya herkesin derdi bi ayrı yagızda bugun saat 19:00 dan 24:00 e kdar 5 saat te 420 ml anne sütü+mama içti yaa doymak bilmedi veriyoz doymuyo aglıyoo obez olmaz dimi :gitme:kızlar

Fatoş
guluncani
iyi geceler ooo izmirli annişler buluşmuş ohhhh emsal gamze dılek 3 tanede melek yanayana gelince ne güzel olmuştur ınsan hangısını sevecegını şaşırır bı kucaga 3 bebekte sıgmaz haaa foto çekmedinizmi?
ya herkesin derdi bi ayrı yagızda bugun saat 19:00 dan 24:00 e kdar 5 saat te 420 ml anne sütü+mama içti yaa doymak bilmedi veriyoz doymuyo aglıyoo obez olmaz dimi :gitme:kızlar
kıssssssss susssss maşallahhhhhh deee millet yemiyo diye dert yanıyoo sen ne diyonn dövcem haaaa :eek:klava:

guluncani
FATOŞGÜL
kıssssssss susssss maşallahhhhhh deee millet yemiyo diye dert yanıyoo sen ne diyonn dövcem haaaa :eek:klava:
yani hakkaten maşallah fatoşcum bilmiyorum endişelendim birden balık gibi doydugunu mu bilmiyo acaba:uhm:mama yiyen bebeklerde obezlık sık görülüyo ya korkttum iştee

Fatoş
guluncani
yani hakkaten maşallah fatoşcum bilmiyorum endişelendim birden balık gibi doydugunu mu bilmiyo acaba:uhm:mama yiyen bebeklerde obezlık sık görülüyo ya korkttum iştee
yokk kızz ne obezligii doydugunu bilmiyoo bu kuzular:)

ecem87
sad
emine canım naber
iyi tatlım senden nbr..kusura bakma yeni görüdüm:KK43:

emsalll35
slm kızlar nabersiniz bakalım
ben bu gün çok iyiyim çünküüüü çok iyi bir gün geçirdim biliyorsun gamze bu gün bize geldi :))
gamzeye süpriz yapıp dilek leride çağırdım :))
son ana kadar süprizden haberi yoktu takii eşim belizi severken gamzeye bebekler birazdan üçlenecek dileklerde gelecek diyene kadar :))))
hepbirlikte kuzularla çok güzel bir gün oldu evimiz misss gibi bebek kokusu ile doldu taştı
birini sev bırak değerini al öp kokla doyama yaniii
her ikisinede çok teşekkür ediyorum geldikleri için
ay ne güzelll süpermiş yaaaa.....resim bekliyoruzz:)

guluncani
tatlım maşallah....karnı nasıl peki şişlik var mı?
sad
meryem bizde buluşalım canım istanbullar olarak
buluşcaz canm...kısmetse bu buluşma .baharlarrda olucak:)

guluncani
FATOŞGÜL
yokk kızz ne obezligii doydugunu bilmiyoo bu kuzular:)
saol fatoş yaaa nettede hemen araştırdım gözüm korkttu n bilem aman bu internette ii değil çok okumak kafa karışıyo neyse yaa sen nasılsın yiğit nasıl??

Fatoş
guluncani
saol fatoş yaaa nettede hemen araştırdım gözüm korkttu n bilem aman bu internette ii değil çok okumak kafa karışıyo neyse yaa sen nasılsın yiğit nasıl??
iizcanımmm kucagımdaa kkyı dolaşıyozzz:)) uyku 1 grm yok ya cıldırıcam bende....

guluncani
ecem87
tatlım maşallah....karnı nasıl peki şişlik var mı?

buluşcaz canm...kısmetse bu buluşma .baharlarrda olucak:)
o kadar yemeye şişlik oldu canım çatlamazsa iii dir bu gece n oldu bilmem stok yaptı galiba
yaaa ist.lu kızlar bı izmiirli kızlar sırayla buluşuyoo ohhh bende sinemle buluşcam inş.tabi biz tekırdaga gidebılırsek tatılde de emelle görüşcez

cingene00
selam hatunlar.. ohh millet buluşmuş ne güzel yaaa...keşke imkanımız olsada hepimiz aynı anda toplansak ne güzel olur...

gülcan maşallah yesin paşama da yarasın takma kafana arada bizimde iştahımız açılmıyo mu ne güzel yiyo işte...

guluncani
FATOŞGÜL
iizcanımmm kucagımdaa kkyı dolaşıyozzz:)) uyku 1 grm yok ya cıldırıcam bende....
seninkide mi uyumadı napcaz biz bu çocukları bılmem bu saatte çocukmu kalı r yaaa

EylulunAnnesi
Oh oh buluŞan buluŞana maŞallah...

guluncani
cingene00
selam hatunlar.. ohh millet buluşmuş ne güzel yaaa...keşke imkanımız olsada hepimiz aynı anda toplansak ne güzel olur...

gülcan maşallah yesin paşama da yarasın takma kafana arada bizimde iştahımız açılmıyo mu ne güzel yiyo işte...
saol canım yaa zaten öle toplu bebek değil yagız hatta zayıf bile nette okuyunca korkttum 3 çocuktan birinde oluyomuş:KK43:((

ecem87
guluncani
o kadar yemeye şişlik oldu canım çatlamazsa iii dir bu gece n oldu bilmem stok yaptı galiba
yaaa ist.lu kızlar bı izmiirli kızlar sırayla buluşuyoo ohhh bende sinemle buluşcam inş.tabi biz tekırdaga gidebılırsek tatılde de emelle görüşcez
inşallah canım görüşürsünüz:)

bazen benimkide aşırı oburluk yapıyor..ama sonrada karnı şişince çok rahatsız oluyor gece rahat uyuyamıyordu...sonradan farkettim ki en fazla 4 saatte en fazla yemesi gereken bu ayda 7 ölçek...fazlasını yerse ya uyku sıkıştırdı huzursuzluğundan emiyor...yada burnu tıkalı burun damlası damlatmamı istiyor...bi sonraki seferlerde böyle yaprsa gene bunları dene derim:) bide korkma canım obez falan olmaz..bende nette çok araştırdım...nişasta katkılı mamalar obeziteye sebep oluyormuş..ve aylık kilo alımıda sınırın çok üstünde gitmiyorsa sorun yokmuş...sen o yiyosa ver:) diş çıkama dönemlerinde zaten yemiceklersositososito

ecem87
12-12-09, 23:12
cingene00

aynen öyle canım ne güzel olurdu valla....
sivaslı58
Oh oh buluŞan buluŞana maŞallah...

keşke sende buralara yakın bi yerlerde olabilseydin cnm ya:gitme:

ecem87
guluncani
seninkide mi uyumadı napcaz biz bu çocukları bılmem bu saatte çocukmu kalı r yaaa
ayağınızda salladığınızda genemi uyumuyor ya....

guluncani
eee 7 ölçek mamayla bırlıkte en fazla 250 ml yapar desene bana bu gece uyku yok dedıklerini bidahaki böle oldugunda deneyim bakalım çok saol emınecım

guluncani
ecem87
ayağınızda salladığınızda genemi uyumuyor ya....
:1no2::1no2:

EylulunAnnesi
ecem87
aynen öyle canım ne güzel olurdu valla....

keşke sende buralara yakın bi yerlerde olabilseydin cnm ya:gitme:
keşkeeeeeeeesenağlamamafoldumben

ecem87
ya inşallah yatar..tüm uykum onun olsun:) öyle diyolar bizde

EylulunAnnesi
ecem87
ya inşallah yatar..tüm uykum onun olsun:) öyle diyolar bizde
kız bizim buralardada öyle diyolar..sen nerelisiin aslen.:hulya:

guluncani
ver eminee belki kabul eder uyur benım uykum döküldü hala mızıklanıyooo

ecem87
sivaslı58
kız bizim buralardada öyle diyolar..sen nerelisiin aslen.:hulya:
karslıyım canım:)

şu 5 li setlerdeki pusette yatıyor gündüzleri benim oğlum...ayağımla sallıyorum öylece yatıyor...bu tarz bişe denemenizi tavsiye ederim

EylulunAnnesi
ecem87

şu 5 li setlerdeki pusette yatıyor gündüzleri benim oğlum...ayağımla sallıyorum öylece yatıyor...bu tarz bişe denemenizi tavsiye ederim
bu 5 lisetlerdeki puset ddedigin yerde sallanan dimi eminecim.benim kızımda onu çok seviyo...ama getirmedik vanda kaldı...:hulya:

ecem87
evet canım ondan....pc krşısında bile olsam yanıma koyuyorum ayağımla sallıyorum.bi süre sonra yatıyor...

ecem87
hepinize iyi geceler kızlar ben yatıyorum....

EylulunAnnesi
ecem87
evet canım ondan....pc krşısında bile olsam yanıma koyuyorum ayağımla sallıyorum.bi süre sonra yatıyor...
evet kızımda sürekli onda uyurdu gündüzleri fılan...babası ben dayısı kimi bulursak ayagıyla sallıyodu oda uyuyuveriyodu.içine ben bide incecik elyaf yastık koyyodum yumuşacık uyuyodu kuzummmmmmmopuyorumnanaktan:KK46::ecrin_bebek:

EylulunAnnesi
iyi geceler eminecim bende yatcam az soonra..

EylulunAnnesi
kızlar pembe vardı dolaşırken eskii yazılardan hatırladım nerelerdeki...neden girmiyo acaba...

guluncani
cnm pembe çalışmaya başlamıştı birde iki bebekle pek vakti olmaz girmeye biz bı tanesıne zor yetiyozzz

iyi geceler kızlar elektrık gıttı geldi o yüzden koptum

EylulunAnnesi
13-12-09, 00:12
bende kaçtım hadi iyi geceler..

Assos
13-12-09, 01:12
emsalll35
slm kızlar nabersiniz bakalım
ben bu gün çok iyiyim çünküüüü çok iyi bir gün geçirdim biliyorsun gamze bu gün bize geldi :))
gamzeye süpriz yapıp dilek leride çağırdım :))
son ana kadar süprizden haberi yoktu takii eşim belizi severken gamzeye bebekler birazdan üçlenecek dileklerde gelecek diyene kadar :))))
hepbirlikte kuzularla çok güzel bir gün oldu evimiz misss gibi bebek kokusu ile doldu taştı
birini sev bırak değerini al öp kokla doyama yaniii
her ikisinede çok teşekkür ediyorum geldikleri için
ayyy ne güzel yaaa buluşmuşsunuz...çok imrendimm çookkk....
tülay hiç girmemiş bugün emelde merak ettim.....
tuuuuubaaa buluşalımm en kısa zamanda özelden tel atıyorum konuşalımm buluşalımm canım...:içelim:

Assos
13-12-09, 01:12
huysuz80
daha once bi arkadas ek gidalarla ilgili yemek tariflerinin oldugu kitap var mi diye sormustu
internette gezerken bu siteyi buldum faydasi olabilir

6 Aylık Bebek yemekleri
canım çook güzel bir sayfa paylaşmışsınn kaydettimm...sağol...

EylulunAnnesi
13-12-09, 03:12
en son ben bırakmıştım bi ayşe yazmış ve gene ben :KK43: bıktım bu 20 lik dişimin agrısından yaaa.canıma tak dedi çektircem... :KK43: uyuyamıyorum yaaaaaaaaaaaa

CocukYaptimKariyerNanay
13-12-09, 06:12
gunaydin kizlar sabah 7 de yine ayaktayim
ah ah pazar sabahi bu kadar erken kalkmakta nasil koyuyo adama yaaaa neyse saglik olsun
benim kuzu yine saat 4 ten 7 ye kadar mizik mizik uyudu
agliyor emzigi veriyorum yine uyuyor falan ugras dur
ne guzel alismisti ama yine eskiye doindu uyku konusunda valla sasirdim artik napcami

sizler nasilsiniz bakalim
gamze dilek emsal ne guzel bulusmussunuz cooook ozendim keske herkesle gorusup yuz yuze tanisabilsem yaaa

gulcancim korkma canim yaaa obez olmaz
bebeklerde buyume ataklari diye donemler var o zamanlarda daha cok yemek istiyorlar ve huzursuz oluyorlar. ali oyle oldugunda iki gogsumude emip bitince agliyordu daha da istiyordu kuzum muhtemelen senin oglunda boyle bir donemden geciyor canim korkma kisa suruyor

eminecim valla bende ikinci bulusmayi dort gozle bekliyoruz ozledim cok sizi

aysecim evet site benimde cok hosuma gitti baya faydalaniriz
her ay icin degisik tarifler var gormussundur sende
valla beni bu ek gida isi simdiden endiselendiriyor neler yapcaz nasil yedircez herseyden yemesdini nasil saglicaz falan filan

cingene00
sivaslı58
en son ben bırakmıştım bi ayşe yazmış ve gene ben :KK43: bıktım bu 20 lik dişimin agrısından yaaa.canıma tak dedi çektircem... :KK43: uyuyamıyorum yaaaaaaaaaaaa
çok geçmniş olsun canım.. diş ağrısı nedir çok iyi bilirim.. eşiminde seninki gibiydi 20 likleri 15 dak operasyonla aldılar.. aldır kurtul bence bu kadar eziyetine değmez:teselli:

cingene00
huysuz80
gunaydin kizlar sabah 7 de yine ayaktayim
ah ah pazar sabahi bu kadar erken kalkmakta nasil koyuyo adama yaaaa neyse saglik olsun
benim kuzu yine saat 4 ten 7 ye kadar mizik mizik uyudu
agliyor emzigi veriyorum yine uyuyor falan ugras dur
ne guzel alismisti ama yine eskiye doindu uyku konusunda valla sasirdim artik napcami

sizler nasilsiniz bakalim
gamze dilek emsal ne guzel bulusmussunuz cooook ozendim keske herkesle gorusup yuz yuze tanisabilsem yaaa

gulcancim korkma canim yaaa obez olmaz
bebeklerde buyume ataklari diye donemler var o zamanlarda daha cok yemek istiyorlar ve huzursuz oluyorlar. ali oyle oldugunda iki gogsumude emip bitince agliyordu daha da istiyordu kuzum muhtemelen senin oglunda boyle bir donemden geciyor canim korkma kisa suruyor

eminecim valla bende ikinci bulusmayi dort gozle bekliyoruz ozledim cok sizi

aysecim evet site benimde cok hosuma gitti baya faydalaniriz
her ay icin degisik tarifler var gormussundur sende
valla beni bu ek gida isi simdiden endiselendiriyor neler yapcaz nasil yedircez herseyden yemesdini nasil saglicaz falan filan
günaydın canım.. benimkide 4 ten beri mızıklanıp duruyo.. süt veriyom iki yudum çekiyo beğenmiyo emzik veriyom.. biraz onla oylanıyo yine süt istiyo.. ama bu arada gözlerini bile açmıyo hanım.. maymun etti bunlar bizi

EylulunAnnesi
cingene00
çok geçmniş olsun canım.. diş ağrısı nedir çok iyi bilirim.. eşiminde seninki gibiydi 20 likleri 15 dak operasyonla aldılar.. aldır kurtul bence bu kadar eziyetine değmez:teselli:
ya her seferinde agrıdıgında bu kez kesin çektircem diyom agrısı geçiyo gene sallıyom ...ama yeminle bıktım valla 4 yıldır aynı çıkamadılar bi türlü gömük...şuan çenemi bile açamıyom:1no2::çok üzgünüm::gitme:

fairyblue
13-12-09, 08:12
salihas
canım ben fisher price sin salıncağıyla oyalıyorum.sesli dönenceli teferruatlı bir sey.komsum verdi sağolsun.ama baya pahalı birsey sanırım.

kızlar dün kızımın kilosuyla ilgili sorumu cevaplamışsınız cok tesekürler.net gittiği için yeni okuyabildim.
kedinihal
kızlarrr biraz açtım arayı farkındayım ama 2gündür çok sancım vardı... dikişlerim patlıcak sandım buz gbi terler akıttım hüngür hüngür ağladım... :gitme: gaz sancısı ve adet dönemi aynı ana denk gelmiş meğersemki... bugün hastalandımda yeniden doğmuş gbi oldum... bide sakın yaptıım hatayı yapıpta sadece çorapla yere basmayın... dikişli vücutta gaz sancısı çok fena oluomuş ilk defa yaşadım...

neyse bugün haftasonu burda hava kapalı soğuk yağışlı ama en sevdiğim havadır... çayımı yapıp açıp uzanara ürk filmi seyretmek en büyük zevkimdir böle havalarda ama şimdi nerdeeeeeee...... keyfler nasıl... ne var ne yok şu direk resmi nerde TUBA ??? hastalıım geçsin tahtada olsa alıcam :):):)
PUSHING canım çok tatlı kızımız maşşallah benimkide öle erkek tipli ondan saçına oka moka iliştiriom yazemuszemus

canım ben ana kucağı ve salıncakla oyalıorum yoncanın çocuksu salıncaını aldık çok sevio onu bıraksan akşama kadar durur... zaten sabahları çok keyifli oluo kendi kendine konuşuo bakınıo elleriyle oynuo vs vs...
çok geçmiş olsun

salihas
canım benim gecen cuma bitti iznim yeni okula tayinim cıkmıştı o gün göreve baslama yazımı verdim p.teside 5 günlük rapor aldım.5er 5er kullanıcam raporu çünkü diğer türlü az bir rapor hakkım kalmıştı yetmiyecek yıl sonuna .ama rapordan sonra bir gün calışmak gerekiyormuş.ne yapıcam bilmiyorum.ama sanırım doğum izninden hemen sonra rapor alabilirsin sorun olmaz
sido
fairlyblue

ben önce heyet raporu aldım bıtınce eskı yıldan kalan hakkım 2o gunluk raporu aldım.o bıtınce 1 aylık daha heyet raporu alıcam.eger raporunun son gunu yenı sevkle rapor alırsan 1 gun calısmana gerek kalmıyor prosedur bu sekılde canım.
(
ecem87

Cevaplarınız için çok teşekkürler :)

baharcikk
13-12-09, 09:12
kızlar selam.oğlum cozuttu gene 2 gündür anam ağladı.ağlama nöbetleri oluyo memeyi zorla alıyo ama alana kadar nasıl ağlıyo ankatamam.kucakta uyuyo yerine koyuyom gözleri açıyo ağlıyo kucağıma alıyom saniyede uyuyor. 1 saattir kolumda sol kolum iptal artık yaaaaa...:KK43:

çekiliş için son günler kızlar.topikteki 12.sayfaya bakın adınız koyulmamışsa eşinizle görüşmüşseniz uyarın beni...

Assos
13-12-09, 10:12
kuzumu uyuttum tırnaklarını kestimm geldim...babaoğul uyuyorlar bende biraz evi toplıyayımm mutfakta inanılmaz kötü bir koku var halısını balkona attım tezgahın altını boşaltıp bakıcamm neler oluyor mutfakta.... offf...

fairyblue
asos1980
kuzumu uyuttum tırnaklarını kestimm geldim...babaoğul uyuyorlar bende biraz evi toplıyayımm mutfakta inanılmaz kötü bir koku var halısını balkona attım tezgahın altını boşaltıp bakıcamm neler oluyor mutfakta.... offf...
kolay gelsin

Mozijiku
Günaydın kızlar yada tünaydın :))

sabahın 7 sinden beri ayaktayım bende kıçımı yeni yere koydum. Kızı yıkadım, ütü yaptım. tam oturcam derken haşmetmahap kalktı :) ona kahvaltı hazırladım. Kahvemi aldım oturdum sonunda bilg. başına.

Gamze, Emsal, Dilek ne güzel buluşmuşsunuz. Çok sevindim valla. Resimleri koyun helede görek.

Mehtapcım korkulcak hşçbişi yok anacım ya. Ben 2 tane yirmilik çektirdim. Ağrı çekmekten daha iyidir yani. Acımıyor merak etme.

Baharcımmmmmmmm senin paşa iyicene yaramasmı oldu nee. Sanırım seni özlüyor bacım o ondan böyle nazlar.:)