2009 Eylül Anneleri

sngl7
16-11-09, 13:11
arkadaşlar ticker nasıl yapılıyo ben de yapmak istiyorum

Assos
16-11-09, 14:11
Ticker factory den yapın diyor yapıyorumm kabul etmiyor..

baharcikk
asos1980
Ticker factory den yapın diyor yapıyorumm kabul etmiyor..
doğru kısmı doğru yere eklediğine eminmisin canım. ben de pek beceremiyordum da :))

Assos
evet baharcım herzamanki gibi yaptımm kabul etmiyor yöneticiye msj attım bakalım yardımcı olucakmı..
iştemisin canım..kuzun napıyor..

Mozijiku
musyas
selam kıslar kızıma bitürkü agu dedirteme dim videosunu çektim ama çok güzel güldü ekliyom videoyu bakmak istiyen olursa flaş açmadım gözlerini ışık etkilemesin die biras karanlık çek,im oldu
Video - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting
Maşallah cnm kuzuya çok şeker. Benim kızda yavaştan başladı agular demeye. Kimbilir konuşunca ne tatlı olacaklar. Allahım hepimize o günleri göstersin inş.

baharcikk
evet ya nasıl gülüyorlar dimi :) bazen kahkaha bile atıyor deli. göbeğini titrete titrete. şimdilerde uykusunda meme emiyor gibi dilini çıkarıyor culk culk yapıyor. çok komik oluyo. senin kızda yapıyor mu?
Yapmazmı cnm aynen. Çok tatlılar yaa seyretmeye doyamıyorum. Cep telefonuma videolarını çekiyorum işyerinde izleyim diye

baharcikk
asos1980
evet baharcım herzamanki gibi yaptımm kabul etmiyor yöneticiye msj attım bakalım yardımcı olucakmı..
iştemisin canım..kuzun napıyor..
işteydim eve geldim şimdik canım. babanem bakıyor kuzuya. alışmaya çalışıyorum.
Mozijiku
Maşallah cnm kuzuya çok şeker. Benim kızda yavaştan başladı agular demeye. Kimbilir konuşunca ne tatlı olacaklar. Allahım hepimize o günleri göstersin inş.

B]Yapmazmı cnm aynen. Çok tatlılar yaa seyretmeye doyamıyorum. Cep telefonuma videolarını çekiyorum işyerinde izleyim diye[/B]
benim minnoşta karnı doyduktan sonra suratıma gülen gözlerle bakıp aagguuu yapıyo konuşayım onla diye. aman laf atıveriyom kendinden geçiyo gülerken yaaaa. babanemle dizlerimizi dövüyoz sevinçten o öyle yaptıkça. bir de konuşursa ne yaparım bilemiyorum walla. özgecim bolbol resim falan götür yanında. ben bütün gün açıp açıp bakıyorm seviyom kuzumun resimlerini...

Mozijiku
baharcikk
işteydim eve geldim şimdik canım. babanem bakıyor kuzuya. alışmaya çalışıyorum.

benim minnoşta karnı doyduktan sonra suratıma gülen gözlerle bakıp aagguuu yapıyo konuşayım onla diye. aman laf atıveriyom kendinden geçiyo gülerken yaaaa. babanemle dizlerimizi dövüyoz sevinçten o öyle yaptıkça. bir de konuşursa ne yaparım bilemiyorum walla. özgecim bolbol resim falan götür yanında. ben bütün gün açıp açıp bakıyorm seviyom kuzumun resimlerini...
Ayy ben ona bakmaktan nasıl çalışıcam acaba onu merak ediyorum :)))))

fussilet
16-11-09, 15:11
baharcım maaşallah ali efe m ne kadar büyümüş tombikim benim yaaaa ,,,emerkenki hali aynı benim oğlan...benimkide emdikten sonra beşlik simit gibi yayılıyo heheeee

fussilet
Mozijiku
Ayy ben ona bakmaktan nasıl çalışıcam acaba onu merak ediyorum :)))))
canım öle demeyaaa hiç kıyamıyom çalışcak arkadaşlarıma...ama şükürler olsun bebişler sağlıklı teknolojidende faydanın bol bol çek özgecim bol bol izle...yada msn kamerasından seyret gün içinde bazen annen sende baksın ezgi naz a (kendi evindemi bakıcak bilmiyorum ama?) nasıl fikir ama heheeee

mysweetgirl
baharcım yerim seni beni merak etmişsin, oyy canım arkadaşım.

kızlar iş sınavına hazıranıyorum bi bakanlığın, maaş olarak çok çok iyi bir yer, yani şuan ders çalışmakla meşgulum. sizden ayrıldığımı snmayın yazılarınızı takip ediyorum.

tubaya çok üzüldüm haber var mı, inşallah bi sorun çıkmaz.

bizim kızın yüzleri hala hassas, krem sürmezsem egzaması artıveriyo... kızlar kesinlikle sebamedin baby faceinin almayın, tabaka bırakıyor suratta... ben mustelanın atopik ciltler için temizleyici suyunu ve kremini aldım harika... sizde bebişleriniz için normal bebek ciltleri için olan temizleme suyunu ve kremini alın mutlaka... doktorum temizleme suyunu önermişti, ekstra durulama gerektirmiyor, pamukla siliyorum. malum kış ayları yıkanmıyorlar her zaman.. ben atopik ciltler için olanını kullanıyorum, egzamasından dolayı. siz normal olanını alın mutlaka.

dilekcim rüzgarın da egzaması ilk isilik olarak başlamıştı. hemen canım nemlendirici krem ile nemlendir, asla bebek yağı kullanma.... nemlendirici özelliği olan bi krem asla kurumasına izin verme tatlım. ben o hataya üştüm, isiliğe iyi gelmez diye krem, sonra mahvoldu suratı.... hadi canım hemen kremle...

kızlar dün sütümü sağayım dedim, sabah göğsümden akınca süt, baktım rüzgar emmedi, boşa gitmesin akmasın dedim.tek göğsümü sağdım, hani benim büyük olan göğsümü... o göğsümden 220 cc çıktı, iki biberon yapıp attım buzdolabuna... eşim mondofonum diye dalga geçip durdu tüm gün.... dilekcim ben direk buzluğa attım, nasıl saklıcam bilemedim. no-frost buzdolabımız, nasıl saklıcam yaaa anlamadım....

mysweetgirl
kızlar maşallah diyim benim kız çok akıllı, günde 16 saate kadar yakın uyuyo, görümcem ben tembel olduğum için Allah dağına göre kar verir diyo... maşallah diyim kzıma ya, çok akıllı....

fussilet
mysweetgirl
kızlar maşallah diyim benim kız çok akıllı, günde 16 saate kadar yakın uyuyo, görümcem ben tembel olduğum için Allah dağına göre kar verir diyo... maşallah diyim kzıma ya, çok akıllı....
hoşgeldin gülay...bebeğinin daha iyi olmasına sevindim...sanada Allah zihin açıklığı versin cnmcım

msms
baharcikk
canım no frost da derin dondurucu olmuyor mu? derecesi önemli sanırsam. -18 - 22 falan. bi de neden sütlerinizi saklıyorsunuz ki? 6.ayda zaten ek besinler başlıcak hayli hayli yetmicek mi sütler? çalışcağınız zaman için saklıyorsanız gerek yok bence. sabahları st baya bol oluyor ben hemen sağıveriyorum yetiyor arada gidip emzirince tamamlanıyor.

hoşgeldin canım aramıza.
canım ek gıdalara gecınce de sütü bırakmayacagız kı. hem ilerde yogurdunu yaparım.ne bileyim bakarsın sütüm biter. dedıklerı gibi hastalık var. bol bol süt olsun da inşallah bi şekilde kullanılır:)

Mozijiku
İşte benim kızım :)

Eki Görüntüle 28958
canım çok tatlı maşallahç kafasında toka var yanlış görmediysem:)

dilekakal
Kızlar ya defnenin yüzü isilik oldu ve çok kuru siz hiç yüz için birşeyler kulanıyor musunuz
?
canım ben babe nin yulaf özlü kreını kullanıyorum.

baharcikk
heeyyy kral çıplak :)))
yerım cıplak kralını senın yaa. benımkının meme ucu bu kadar belli değil:)

baharcikk
benim oğlum emerken kendinden geçiyor da :))))
bu haline bende bayılıyorum:) gece bazen emzırırken uyuyorum bende bı uyanıyorum oooff nasıl derin uyumus esek:)

mysweetgirl
ohh maşallah canım yaa. benımkı yarısını bile uyumuyor bunun:) bu arada maşallah sütüne canım. ben uzun süredir sagmamıştım. bebekler büyüdükce süt artarmıs bakalım dogrumu:)

mysweetgirl
kızlar hepinizi çok özledim, inşallah su iş sınavını alırım da bebeğime daha iyi bi gelecek sunarım. sağolun güzel dlekleriniz için... ben kaçıyorum. tuba hala aklımda, ne olur bi sıkıntı çıkmasın.

guluncani
16-11-09, 16:11
iyi akşamlar canlarım benim girip tekmil vereyim dedim 3-4 gundur girmiyorum beni merak etmemişsiniz ama neyse:))))
bilmiyorum nedenini canım çok sıkılıyor bıkaç gündür herşeyi kafaya takıyorum sadece yatıp uyumak istiyorum bütün gün:KK43:(((
bu arada p.be kayınvalidemler geliyo hıhhh bu sıkıntını arasında bide onlarla ugraşmak pöfffffffffff allah sabır versin bana buna çok ihtiyacım var
özgecim baharcım musyas maşallah kuzularınıza allahım nazarlardan korusun hepsi çok tatlı ezgının tokasına bittim,,, eli efede maşallah açmış memişleri ohh sefam olsun diyo
gülaycım allah zihin açıklıgı versin rüzgarın şansına başarılı olursun inş. sınavında bebişler ugur getirsin bize.......

Assos
16-11-09, 16:11
kızlar ne olcak halimiz yaa canımızın çektiğini yiyemiyoruz.. ne yesem korkuyorum kuzum gazlanacak diye... öffff öfff... ne zaman bitecek bu çile.. birde biberon kullananlar kaucukmu memeniz yoksa silikonmu .. evde silikon var ama çok hızlı akıyor artık 4. aydan sonra eklere başlycaz biberonlamı vericeksiniz yoksa kaşıklamı...

clksEmel
16-11-09, 17:11
canım 6 aya kadar ek gıda vermeyi dusunmuyorum ben....5. ayın sonuna dogru baslarsam baslarım ancak.....

bugun ilk defa sutumu sagdım sag gogsumden 50 ml çıktı soldan ise 30 . . .ne kadar az degil mi o yuzden gece yatmadan once mama vermeye karar verdim en azından gece tok yatmıs olsun uyanmazda ustelik

creative
ємєℓ;10126916
canım 6 aya kadar ek gıda vermeyi dusunmuyorum ben....5. ayın sonuna dogru baslarsam baslarım ancak.....

bugun ilk defa sutumu sagdım sag gogsumden 50 ml çıktı soldan ise 30 . . .ne kadar az degil mi o yuzden gece yatmadan once mama vermeye karar verdim en azından gece tok yatmıs olsun uyanmazda ustelik

şükretmelisin canım...gece 1 saat uğraştım ve 20 ml dahi inan çıkmadı...:gitme:

clksEmel
sagdıgım sutu derin dondurucuya koydum toplam 80 ml etti carsamba okula gitcem çunku ....bir 50 daha koyarsam sabahtan beslenmis olur ben yokken

baharcikk
oh be gülay gelmiş gitmiş yahu aklım kaldı resmen. sütüne de maşallah. sarıkızdan çıkıyormu acep o kadarı? kocan haklı gülüm :)) inşallah sınavında da başarılı olursun canım.
emelcim kilo alımı iyiyse mama verme tatlım. obez olma tehlikesi varmış.

clksEmel
creative
şükretmelisin canım...gece 1 saat uğraştım ve 20 ml dahi inan çıkmadı...:gitme:
canım yaaa sanırım sukretmeliyim fena degil sankı o miktar ben bile sasırdım bu kadarını bile gormeye ...bakalım bu gece 3 e saati kurup sagcam o zaman ne cıkcak

clksEmel
baharcikk
oh be gülay gelmiş gitmiş yahu aklım kaldı resmen. sütüne de maşallah. sarıkızdan çıkıyormu acep o kadarı? kocan haklı gülüm :)) inşallah sınavında da başarılı olursun canım.
emelcim kilo alımı iyiyse mama verme tatlım. obez olma tehlikesi varmış.
inan canım bana kalsa hiç vermem o kadar sıkılıyorum ki mama verince baslarda veriyordum sonradan kestim ilk 1 ay kullandım sonraki 2 ay emzirdim hep.....sizinkide emdikten sonra panç panç ellerini emiyor mu :))) nerdeyse tum yumruk gircek agzına.........sanırım kilo alımı fena degil 3 aylık oldu 6 kilo normal mi bilmiyorum

clksEmel
MEDELA MİNİ ELEKTRİKLİ VE PİLLİ SÜT POMPASI - Anneyiz.Biz | MARKET

kızlar bunu almayı dusunuyorum fiyat nasıl uygun mu

clksEmel
MEDELA MİNİ ELEKTRİKLİ VE PİLLİ SÜT POMPASI - Anneyiz.Biz | MARKET

kızlar bunu almayı dusunuyorum fiyat nasıl uygun mu

EylulunAnnesi
16-11-09, 18:11
emelcim bende alcam aynısından ama ben gitti gidiyordan almayı düşünüyorum kargoda bedava hemde daha ucuz...

http://urun.gittigidiyor.com/Medela...us-Pompasi-Tekli-KARGO-BEDAV_W0QQidZZ21613815