Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Saç dökülmesini önleme ve saç gürleştirme (kesin sonuç)

pukaa
29-12-09, 19:12
kullananlar bayağı memnun sanıırm bi denemediğim karanfil vardı bende heveslendim şimdi deneyim bakayım faydasını görcekmiyim :kedi:

SULT@N
31-12-09, 17:12
kızlar 2 haftadır kullanıyorum ama dökülmede bi değişiklik olmadı maalesef:KK43::KK43:

ddiiiddeemm
6-01-10, 20:01
bendede yaramadı arkadaşlar malesef

safkan
8-01-10, 18:01
hanı kesın sonuctu
bence karanfılı cay yapıp ıcın daha etkılı olur

alexandrite
8-01-10, 23:01
merhaba arkadaşlar.ben bu yöntemi yaklaşık bir aydır aklıma geldikçe yapıyorum toplamda 5-6 kez yapmışımdır herhalde ama sonuçtan çok memnunum.paylaşan arkadaşımıza teşekkür ediyorum.saçımı her yıkayışım benim için işkence gibi oluyordu.dökülen her telde içim gidiyordu..gerçekten çok iyi geliyor mutlaka deneyin derim.bir de ben ilk önce maya formülünü denemiştim ondan da çok memnun kaldım ama zahmetli olduğu için onu yapamıyorum.karanfil daha pratik geliyor.herkese kolay gelsin

alexandrite
bu arada arkadaşlar dökülen saç telimdeki inanılmaz değişikliği söylemeyi unutmuşum.mayayı ilk kullandığımda öyle farkediir bir sonuç almadım ama ikinci kullanımdan itibaren fark gözle görülür biçimdeydi.mayayı yanlış hatırlamıyorsam haftada iki kere yapmıştım ve zahmetinden dolayı iki üç hafta ancak yapabildim.sonra karanfili okudum daha kolay geldi.ve inanın şu an banyodan sonra taradığımda dökülen saç telim 10 u geçmiyor.elimi gün içinde saçıma attığımda bile en fazla bir iki tel geliyor.eskiden kazaklarım,çalışma masam,halı,parkeler...kısacası her yer saç oluyordu..şimdi daha rahatım.Allahıma şükürler olsun.

oglananasi
denemek lazım

zeynep_kurubas
9-01-10, 00:01
arkadaşlar bu yöntem kesinlikle dorudur ben buna inanıyorum çok bir zaman olmadı daha gazetede bir doktordan ısrarla hanımların bu yöntemi kesinlikle denemelerini istemişti yakın bi zamanda okumuştum

cansutr
9-01-10, 13:01
zeynep_kurubas
arkadaşlar bu yöntem kesinlikle dorudur ben buna inanıyorum çok bir zaman olmadı daha gazetede bir doktordan ısrarla hanımların bu yöntemi kesinlikle denemelerini istemişti yakın bi zamanda okumuştum
hangi gasteydi ya belki nettede yaziyordur bende denedim arkadaslar inanilaz güclendiriyor saclari süper birsey ama sac cikartiyormu onu bilemem bunun sac cikardigini yani dökülenleri cikardigini gören arkaas varmi ???

panties
10-01-10, 08:01
benm onlerde ufak ufak saclarım cıktı allah razı olsun

karamelim
10-01-10, 17:01
bende yaptım kafanfil suyu bekliyo yarını temiz saçıma uygulamayı düşünüyorum
banyo sonrası kurutmadan önce

MissEbruli
10-01-10, 22:01
mrb kızlar.ben de 2 gecedir kullanıyorum,birazdan 3.defa uygulıyıcam.psikolojik midir bilmiyorum ama bnm 2 gündür saçım dökülmüyokaydirigubbakcemile2
geçen hafta dr.a da gitmiştim dökülme şikayetiyle.kan sayımı yapıldı,çok az bi demir eksikliği çıktı ama onun bu kadar dökülmeye neden olacağını sanmıyorum.saç derimde bişey olabileceğini düşündüm.forumda karanfili okuyunca net.te biraz araştırdım.karanfilin dezenfekte etme özelliği varmış.sanırım bu yüzden iyi geldi.çünkü bende biraz kaşıntı da vardı.1-2 hafta sonra tekrar yazarım sonucu.bence deneyin,hem çok da pratik ve bi yan etkisi olacağını da sanmıyorum..sevgiyle kalın..

PasakliMinikTanrica
12-01-10, 12:01
http://www.kadinlarkulubu.com/ozel-...nlar-gunu-hediye-cekilisi-yapiyoruz-yine.html

Merhaba, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için KK üyelerine özel çekilişimize katılmak isteyenleri topicimize bekleriz a.s.

nazli_
13-01-10, 11:01
ben bu kadarini beklemiyordum acikcasi sacimda artik dokulmuyor 4 gundur kullaniyorum . her gun kullanirim artik :)))

pubikanne
14-01-10, 12:01
kaynatmadanmı uyguluyorsunuz?

cansutr
14-01-10, 18:01
seda_sivas
kaynatmadanmı uyguluyorsunuz?
canim yaklasik 1 avuc karanfili 1 litre suya atiyorsun karanlik bir yerde 2-3 bekletiyorsun sonra bunu bos kolanya sisesine dolduruyorsun saclarini durladiktan sonra güzelcene diplere yediriyorsun masagla en gec 2-3 uygulamada saclarin inanilmaz gücleniyor ve mutluluktan havaya ucuyorsun insallah:teytey:

pubikanne
15-01-10, 08:01
2 3 ne günmü saatmi? gürleştiriyormu peki sende nasıl yaptı

karamelim
15-01-10, 15:01
merak ettiğim bişey var saç çıkartan şey ayrıca uzamasınıda sağlamaz mı????

cansutr
15-01-10, 17:01
seda_sivas
2 3 ne günmü saatmi? gürleştiriyormu peki sende nasıl yaptı
pardon tatlim 2-3 gün taabiiki bende gürlesme garanti vermeme ama kesinlikle saclar cok kuvvetleniyor dökülmesi azaliyor ben ara ara yapiyorum benim artik cok az dökülüyor saclarim :sm_cool:

baypipo
16-01-10, 18:01
bende bu uygulamayı yaptım gerçekten saçları güçlendiriyor uzun zamandır yapmadım ama yapıcam bende küçük saçlarda çıktı gerçekten faydasını gördüm yazandan allah razı olsun. ihmallikten uzun zamandır yapamadım ama gerçekten süper ve ben sadece duşta saçıma döküyor iyice masaj yapıyor sonra şampuanlıyor ve kremliyorum yani öyle uzun süre tutumadım saçımda uzun zaman tutsam demekki daha ii olacak ama ben biraz huyluyum temiz saça uygulayıp bekletemem bana saçım psimiş gibi gelir ama banyoda bile 2-3 dk. tutmak bile bana yetti.zemuszemus

nabula85
18-01-10, 20:01
ben de uyguladım bu formülü ama bende çok kepek yaptı sonra bırakmak zorunda kaldım :KK43: açıkçası gözle görünür bi faydasını göremedim gerçi 15 gün kullandım ondan olabilir ama tekrar kullanmaya korkuyorum :KK43:

tleyla
18-01-10, 20:01
bende denicem bakalım inş yarar çok fazla dökülüyor bıktım artık

FeArLeS_gRiL
19-01-10, 16:01
inş seyrelen yerledre yeni saclar cıkar amin:) arkadslar 4 gün uyğulamakmı gerekiyo sürekli kullanmak zarar verirmi sac derisine ve saca?

ela.
FeArLeS_gRiL
inş seyrelen yerledre yeni saclar cıkar amin:) arkadslar 4 gün uyğulamakmı gerekiyo sürekli kullanmak zarar verirmi sac derisine ve saca?
herşeyin fazlası zarar canım ya sen söylenen şekilde uygula..
bende yaptım bir ara bir arkadaşın dediği gibi saçlımda kepekler çoğladı inanılmaz bıraktım ampul sinemaki ve bademyağıyla bakım yapıyorum kepekler tabi duruyor hala..

ela.
FeArLeS_gRiL
sana kesinlikle şampuanına sarımsak rendeleyip saçlarını öyle yıkamanı tavsiye ederim.

FeArLeS_gRiL
20-01-10, 11:01
ela.
sana kesinlikle şampuanına sarımsak rendeleyip saçlarını öyle yıkamanı tavsiye ederim... bu sarımsak şampuanın kendi kimyasını bozup saca zarar vermesinCADIARZU

netertua
20-01-10, 12:01
bu formül çok güzel.

ben memnun kaldım ama değdiği yerler leke oluyor.

spreyi sıkarken etrafa damlıyor.sonra yattığımda yastık falan batıyor.en iyisi banyoda uygulayıp beklemek.

netertua
20-01-10, 12:01
bu durumdan şikayetçi olan varmı,yoksa sadece tek ben miyim :)))

berna8735
20-01-10, 16:01
bende hazrladım kızlar ama yapmaya korktum şimdi kepekten dolayı. benm sacm yağlı hemde acayip hergun yıkıom en ufak bırseyde kepek oluverıo cansız seyrek ölee bişi şükr kel dıılım ama cansız işte napım ben şimdi yaaeyvahedigeldismile bu aksamda yapmayı düşünmüştümm

ela.
20-01-10, 17:01
FeArLeS_gRiL
ela.
sana kesinlikle şampuanına sarımsak rendeleyip saçlarını öyle yıkamanı tavsiye ederim... bu sarımsak şampuanın kendi kimyasını bozup saca zarar vermesinCADIARZU
hayır canım en azından 2 ay kullan memnun kalmzsan bırakırsın evde kullandığın herhangi şampuanından 100 ml kadar bir şişeye koy içinede 2-3 diş sarımsak dendele ve her yıkama da önce sarımsaklı ile sonra sarımsaksız olanla yıka...bişey kaybetmezsin

stuff.edc
20-01-10, 18:01
bu saç rengini koyulastırmaz dimibilmiyorumkismile

FeArLeS_gRiL
20-01-10, 19:01
ela.
FeArLeS_gRiL
hayır canım en azından 2 ay kullan memnun kalmzsan bırakırsın evde kullandığın herhangi şampuanından 100 ml kadar bir şişeye koy içinede 2-3 diş sarımsak dendele ve her yıkama da önce sarımsaklı ile sonra sarımsaksız olanla yıka...bişey kaybetmezsin
en kısa znmda denicem inş tşk ederim cvp yazdığın içinvereliniortak

berna8735
20-01-10, 21:01
sizden cvp gelmedi hanımlar yaptım bile denicez görcez bakalımmafoldumben

panties
21-01-10, 10:01
ben bnu 2 aydır uyguluorm saclarm gurlestı cok memnunum yumusacık yapıo ama son gunlerde on tarafta kabuklu yara gıbı bısı cıktı neden acaba :S

stuff.edc
25-01-10, 11:01
bende 2 haftadır deniyorum ama değişklik olur inş ilerde:)

askwazgecmekmis
25-01-10, 20:01
ya arkadaşlar kullananlar lütfen cevap verin çiçek olarak karanfil mi yoksa ağzımıza attığımız küçük karanfil mi =/