izmir de lazer epilasyon yapan yerler


olie
7-03-10, 14:03
Merhaba, bende epilasyon yaptırmadan önce forumu okuyup durmuştum. Öncelikle Elin Epilasyona gittim bitme garantili diyordu ama 8 seansın parasını peşin istiyordu içime sinmedi bu yüzden.. Belki acısına dayanamam gidemem niye peşin ödeym ki?? Sonra alsancakta medslime gittim ilk görüşmeye gittiğim gün öyle bir kalabalık vardı ki nereye geldim ben dedim ama baya ilgili davrandılar hem bu kadar kişi geliyorsa bi bildikleri vardır dedim.. genital bölgeye 1. seansımı oldum tüylerde azalma var oldukça ama yeniden çıkarmı bilemiyorum.. bekleyip seanslar ilerledikçe görcem artık.. Ama benden lazer yaptıracaklara tavsiye kesinlikle bitirme garantili diye peşin para ödemesinler, belki bir sorun olur gidemezler acı duyarlılığı fazladır..vb dikkat etsinler..

DygEge
7-03-10, 15:03
sel_inn
medislmi tavsiye eden arkadaşlara inanamıyorum.ben özel bölgeyi yaptırdım.4-5 seansta kesin biter çok uygun bir bölge dediler.4 seans bitti her seanstan sonra 1 ay temizdi çıkıncada az az çıkıyordu diğer seansa gidiyordum gene temiz.zannettimki sizin gibi azaldı bitti.4.seans sonunda bitti diye düşündüm ve 2-3 ay ara verdim.eskisi gibi aynı uzun uzun ve sık çıktı.bin pişman oldum okdr para verdim diye tekrar devam ediyorum ve 5.seansımada gittim geçen gün. ve daha kimbilir kaç seans gidicem ve biteceğinide hiiiiiç sanmıyorum.bence bitme garantili olanlar en iyisi.varmı önereceğiniz biyer?

Medislime gidenler arasında ilk olarak böyle şikayet okuyorum arkadaşım hormonlarına baktırdın mı belki hormonal bir sorundur ben 3.seansımın üzerine 3 ay geçti ve hala tek tük bütün bölgeler..5 martta 3.ay doldu düşün ve daha bekliyorum..2 3 ay ara verdim diyorsun ve hepsi çıkmış çok şaşırdım doğrusu..Normalde zaten 3 seanstan sonra lazer aralıkları en az 3 ay oluyor..Hatta burdaki doktor bayandanda aynı tavsiyeyi aldım.4 aya kadar bekliyebilirsin dedi ve galiba bu süreç 4 aya kadarda uzayacak..

bburcumm
7-03-10, 20:03
Ben de Medislime gidiyorum, 2 seans oldu ama gözle görülür bi azalma ve incelme var bacaklarda.. Ben de kısa zamanda bitmesini umuyorum, ama yazın ara vermek gerekecek herhalde..

sel_inn
7-03-10, 21:03
hormonal hiçbir problemim yok kontrol ettirdim.dediğim gibi azalır gibi olmasına rağmen 2ay bekleyince aynen uzadı.ayrıca seans aralarını kesinlikle uzatmıyorlar 6 haftada bir dediler kaçıncı seans olsada.

DygEge
8-03-10, 07:03
Ben lazerle yüzümü bitirdim... Bu konuda tecrübeliyim ve seans aralıkları 5 6 aya kadar bile uzuyor...Ayni şekilde medislimdende bu bilgiyi verdiler..Hatta 1 hafta önce aradım 3 ay oldu dedim tamamen uzayınca gelirsin dedi..6 haftada olmayan tüylerime gidemeceğime göre...
Ayrıca burda sürekli bulunan Dr.JldBycn Hanım tam tersi 3.seansta 3 aydan önce gidilmemesi gerektiğini söylüyor aynı şeyi medislim banada söyledi...

DygEge
8-03-10, 08:03
bburcumm
Ben de Medislime gidiyorum, 2 seans oldu ama gözle görülür bi azalma ve incelme var bacaklarda.. Ben de kısa zamanda bitmesini umuyorum, ama yazın ara vermek gerekecek herhalde..
Canım tarih aralığını ayarlarsan 2 seans gitmişin zaten 3 seanstan sonra süreç uzuyor tam Mayıs falan olsa çok rahat edersin..
Ben Mart sonunda gidicem 4.seansıma tam 4 ay olmuş olucak..Bir dört ay daha gitmezsem koca yazı devirmiş olucam:lepi:

ArsonGirl
9-03-10, 01:03
nocaraya sakın ola gitmeyin arkadaşlar bu kadar alakasız bir yer gormedım,yananlar cok duydum ztn orada,bu epılasyon ısı nASıl bu kadar kontrolsuz oluyor zaten anlamıyorum.Bir zamanlar bı yazı okumustum kıl sorunu cozme konusunda lazer eplasyon amerıkada sayılmıyormus yanı tamamen sorunu cozecegıne ınanmıyorlarmıs,6ay da bır back-up seanslar olması gerekırmıs tam werım alındıgında.

emotionleon
9-03-10, 22:03
son zamanlardaki başaka araştırmalarımı da paylaşmak istiyorum,

şifa hastanesinde bayraklı şubesinde nd yag lazer var diye biliyorum diğer şubede alexsandirte.fiyatlarda sanırım diğer yerlere görefazla.isim olduğu için düşünüyorum.

internette çağdaş estetik'e çok rastlamıştım ve alsancaktayken buraya da uğrayıp danışmak istedim,nede olsa nd yap yaptıracaktım ve son demlerimi değerlendirmek istedim.kıbrıs şehitleri başında çağdaş esteriği ziyeret ettim bayanla görüştüm,burada diod lazer mevcut,ince tüğlerdeiyi sonuç verdiğini suydum,yeni bir sistem,bence önce merkezlerden önce uygulamalar araştırılmalı. burda fiyatlaroldukça yüksek geldi açıkçası,burayada çekinmeden yazmak istiyorum çünkü diğer yerlerden bariz bişekilde fark var.
yarım kol, genital, koltuk altı bacak uygulama da paket ücret yok,seans seans ücretlendirme varbahsettiğim bölgelerin toplamı tek seansı yani 1.000 lira oldukça fazla geldi bana ,bir çok yeri araştıran biri olarak. verdiğim bu fiyat sadece birseans,

aynı yerde kıbrıs şehitleri yanı sevinç pastanesi skoğaı ali çetinkaya bulvarı yani burada da nutra diye bir yere uğradım,buradada alexsandrtie lazer var,fiyat için diğer şubeye yönlendirdi,bu bile can sıkıcı, bana kesin bişey söylenmedi yani.


burada bir arkadaşında iğnelide özellikle tavsiye ettiği yerede uğradım aynı gün

essi güzelllik salonu.oda kıbrıs şehitlerinde,sertifika ve kusr programları franch.bayilik veren profesyonel bir yer sanırım.ama bukadar iyi bir yerde lazer değil de ıpl var haberiniz olsun ıpl lazer değilk ışın artık öğrenmişsinizidir. yani bir hayal kırıklığı:KK43: ıpl tümvücut fiyatıda merak edenlere; 3.000 peşin. ama dedğim gibi burada iğneli tavsiye eden olmuştu.yüz için kesinlikle iyi bir yer olduktan sonra iğneli tavsiye ediyorum,lazeri yüzünğüze bulaştırıp pişman olmayın,eninde sonunda kalıntılar için iğneliye başvuracaksınız çünkü... baştan kesin çözüm iğneli dfaha acılı ama daha etkili. essidedeiğne dk.üzerinden ücretlendiriliyormuş dk.1.50 kuruş. ortalama bi fiyat ama nasıl bilem cihazı görmek istedim ama şuan işlem var deyip isteksiz kaldılar... bekleyebilirseniz gösterebiliriz de diyebilirlerdi bence!!!! bvei ıpl e ikna etmeye çalıştılar fiyat konusunda konuşmaktan başka bir paylaşım olmadı yani,ticarete dökülmüş ilişki oldu yani:)

kıbrıs şehtlerinde ndyag lazer yapan bir yer bulamadım yani.myra ebru hanma kaldım sanırım.burada ilk seansımı aynı gün yapacaktım anlaşmıştım daha öncede bahsettiğim gibi ama tüylerin kökten olmasada hemen alnıp gelinmemesi gerekiyormuş.yani cihazın görebilmesi için biraz uzun dış yüzzeyde olması gerekmiş.oysa tıraş aynı gün orada olabiliyordu.randevum olmasına karşın ebru hanım orada yoıktu ödeömem peşin anlaşmıştım ama bu konuda yani öedeme sonrası belge fatura v.s ile ilgili son fiyat konusundsa teyitle ilgili yapabileceğim yetkili yoktu malsefi,bunu kınıyorum.

en önemlisi peşin 2.ooo liraya tüm yüz yarım kol,bacak ve genital anlaşmıştım.ön başvuruda bunları tek tek ücretlendirmesini ebru hanım kendisi yapıp nakitte fiyat farkıyla 3.000lerdebn 2.00ne indirim yaptı.heryerde nakit kalasik ortalama bi indirim bu. ama ben buhafta seansa gelmeden yüzüme hiçbir şekilde lazer yaptırmamaya karar verdim ve bilinçli araştırmalarımla iğneli ilk seansıma başladım gayette memnnun kaldım,başka bir yerde. dolayısıyla vücudum için lazer anlaşmam da yüzüme uygulama yaptırmayacağım için myrada anlaştığım fiyatda yüzü çıkarılmasını taleb ettim öylelikle vücuduma başlayacaktım ogün tüm vücut ve nakit. ama ne olsun ebru hanım zaten orada değildi randevum olmasımna karşın elemanları da ebru hanmla görüştük zaten yüz size hediyeymiş dediler.

çok komik!!! bana tek tek bölge bölge fiyatlarını yazıp indirimimi nakit ödeyeceğim için yapmıştı oysa.ama şimdi yüz hediye zaten diyor,bana hiçbir şeklide hediye denmedi eminim. bu konuda çok aratirdım anlamışsınızdırda zaten...neyse güvendiğim bir yerde bu konuda güven sarsılması yaşadım,baktılar ki yüzümü yaptırmıyorum aynı fiyatı kabul etttirmenin yolunu böyle aradılar,şiddetle kınıyorum.hediye olduğu söylenmedi,hediye de olsa şimdi yani,ben zaten yaptırmayacağım,onların zamanındanda emeğinden de kazanç olacak çünkü iğneliye başladım yüzümde,onada ayrı bir ücret ödeyeceğim zaten...
,yani yine herşekilde anlaştığım 2.000 lira üzerinden yüz fiyatını çıkarmaları ,ortamakul bir indirim yapılması gerek...
sadece yüz ndyag lazer fiyatı 4 seans 400 lira.oda taksitli fiyatı hemde.ben zaten nakit ödeme yapacağım için bu daha da uygun bir fiyat olacaktı... yani bana baya bir indirim yapılması gerek.standart bir fiyat yok sanırım.

yani vücuduma özellikle tavsiye de ederek sadece ndyag istedim için burayı düşünmüştüm ama çok kızgınım,ticatere dökülen iilşkilerin olması ne acı...

şimdi başka nd yag merkezi aramak istiyorum ama burada da ençok alexsandtri var maaleesef...araştırmalara devammm....

altinyunus
10-03-10, 14:03
emotionleon yüz için nerede başladığını öğrenebilir miyim?herhangi bir iz kaldı mı, kabuklanma,şişme vs.?

emotionleon
12-03-10, 00:03
yüz için direkt iğneliye karar verdim.murat birinci salona gidiyorum ama yine de içim tam rahat değil.fiyat da ortalamanın üzerinde, sosyetik bi yer die sanırım.yani uygulamaya yeni başladığım için tam anlamıyla anlamış değilim durumu,ama iyi olsada fiyat korkutuyor beni...
dk sı 1.5o kuruş ve seanslar tahminimizden uzun sürüyor, çok koyu tüylerim olmasada sayıca fazla sanırım açık tenliyim. yavaş yavaş yapılıyor,aralıklı bölgeler önce en koyu sertleri alındı. ve ilk iki seansım 1 saat sürdü,fiyatda cabası. yani daha çok yolumuz var diye düşününce fiyatda korkutmaya başladı.ortam iyi steril,uygulama yapan kişi de dikkatli davranıyor.güzelyalıda ,burada gülsum hn. uygulama yaptı.ilk seansım çok hafif geçti memnun kaldım,sanırım düşük atış yapıldığı için yüzüm çok fazla reaksiyon göstermedi,ilk 2 gün hafif kızarıklık oldu ve 1 haftada bişey kalmadı. 2.seansımı da 1 hafta sonra yani uygulama yapılmayan yerlerede devam ettim oda 1 saat sürdü.busefer akımdaha fazla verildi. daha iyi sonuç alınabilmesi için gerekli sanırım ama asıl bu akımların nekadar olması gerekli tam bilmiyoruz bunu aysel hanıma danışmalıyım buradan.
neyse 2.seansım da bazı tüylere akım değişlkiği yapıldı,termal adı.budaha can yakıcı. ve 2.seansımda aynı gün akşamı daha fazla sızlama kızarıklık oldu.böyle olacağını biliyordum tabii. busefer uygulama yapılan yüzeylerde benek benek izler var kızarık,sanırım öncekinden daha geç iyileşecek.ama iyi bakıyorum cildime,su deydirmiyorum ilk 2 gün,sonra tahriş etmeden kremlerimi sık sık sürüyorum. 2.seansım olalı 3 gün oldu,yüzüm gergin sanki daha kuru ve uygulanan gözenekler kırmızı hala... sızlama ilkgünü daha çoktu şişlik ile.çok soru işaretlerim var...hayırlısı bakalım:)

emotionleon
12-03-10, 00:03
izmirde vücut için özellikle ndyag lazer yapan nereler var acaba????

secre
12-03-10, 15:03
emotionleon uzundur bende arastiriyordum biliyorsun, dr devrim elmas ta ndyag lazer var, ben basladim, A plus hizmet aliyorum. tavsiye ederim.

DygEge
12-03-10, 16:03
Devrim Elmas çok iyidir benim eski lazercim yani yüzüm için gittiğim:)Kimyasal peeling için gitmek istiyorum ona bende..

emotionleon
12-03-10, 22:03
evet secre,yeni başladın sanırım,hayırlı olsun:)
internette de o çıkıyor hep karşıma,devrim elmas...tavsiye çok önemli bence.
fiyatları nasıl acaba,hazırlıklı olmalıyım.

seans sonrası hassaslaşan cilde madecasol yanında silverdin kremi de tavsiye ediyorum,yanıklar için kullanılır genelde antiseptik özellik taşıyor.ayrıca 'baticcon' antiseptik solüsyonu pamukla arada yüz için özellikle hafif temizlemek gerek, tonik niyetine,baticconda tentirdiot tarzı antiseptik mikroplara karşı çok etkili ameliyatlarda da bu solüsyon kullanılıyor genelde.fiyatıda çok ii,eczanelerde.
kantaron yağını da yine yeniden yazacağım,mucize gibi:)

adamavi
15-03-10, 08:03
devrim elmas yüz bölgesinin seansına ne kadar alıyo kızlar?

nzlsrp
15-03-10, 21:03
arkadaşlar sizle özel bi problemimi paylaşmak istiyorum ben sadece 1. seansa gittim genital bölge için vede kontrol seansına ama kontrol seansından sonra aşırı bi kuruma oldu o bölge hatta özel yaşantımda bazı problemler yaşıyorum ve bu beni acaip korkuttu resmen 2. seansa gidemedim ama yarın bu konuyu görüşmeye gidicem...böle bişi yaşayan ya da duyan var mı????

DygEge
15-03-10, 22:03
Canım ilk olarak senden duydum böyle birşeyi ben bugün 4.seansıma gittim ama şuana kadar böyle birşey gelmedi başıma Alllah Allah bende merak ettim şimdi olabilir mi acababilmiyorumkismile

gecelerinyildizi
16-03-10, 09:03
Arkadaşlar bende yüzüm için lazer yaptırdım 6 seans geçti 7. bir dahaki ay yani son seansım daha sonrası exstra gidip exstra para ödicem malesf. bende sadece azalma oldu hala siyah siyah tüyler var bitmedi :KK43: güzellik merkezine sordugumda incelme yaptı diye söyledi yani bazı tüyler incelme yapıyor bazısı da dökülüyormuş bu yzden tedaviye devam etmek zrundaım ben nakit 700 yatırdım sadece yüzüme cok büyük bir kazık yedigimi biliyorum aynı yerde devam etmek istemiyorum bundan sonraki seans ücretlerim 40 liradan başladıgını söylediler. bana da tavsiye edebileceginiz güvenli kesin bitiş garantisi verecek bir yer varmı acaba? bide tuhafıma giden herkezin seans süresi yarım saatten fazla iken benim 15 dk bile sürmüo yüzümde az kıl var deseniz değil çene bölgesinde hormon bozuklugu nedeniyle hala cok kıl var kurtulmak istiyorum artık yeternce kazık yiyip çektim bunlardan :KK43:

Dr.JldBycn
16-03-10, 10:03
NAZLISERAP
arkadaşlar sizle özel bi problemimi paylaşmak istiyorum ben sadece 1. seansa gittim genital bölge için vede kontrol seansına ama kontrol seansından sonra aşırı bi kuruma oldu o bölge hatta özel yaşantımda bazı problemler yaşıyorum ve bu beni acaip korkuttu resmen 2. seansa gidemedim ama yarın bu konuyu görüşmeye gidicem...böle bişi yaşayan ya da duyan var mı????
Bazı ciltlerde lazer sonrası aşırı kuruma olabiliyor. Bu lazere bağlı olabildiği gibi uygulama öncesi eğer yaptıysanız jilet uygulamasına bağlı da ciltte kuruma ve pullanma olmuş olabilir. Hafif , çok da yağlı olmayan bir nemlendirici ile nemlendirmekte sakınca yok.

destinaa
16-03-10, 15:03
kızlar sakın medislim de yaptırmayınnnn.... hele yüz için asla.

destinaa
16-03-10, 16:03
emotionleon
son zamanlardaki başaka araştırmalarımı da paylaşmak istiyorum,

şifa hastanesinde bayraklı şubesinde nd yag lazer var diye biliyorum diğer şubede alexsandirte.fiyatlarda sanırım diğer yerlere görefazla.isim olduğu için düşünüyorum.

Internette çağdaş estetik'e çok rastlamıştım ve alsancaktayken buraya da uğrayıp danışmak istedim,nede olsa nd yap yaptıracaktım ve son demlerimi değerlendirmek istedim.kıbrıs şehitleri başında çağdaş esteriği ziyeret ettim bayanla görüştüm,burada diod lazer mevcut,ince tüğlerdeiyi sonuç verdiğini suydum,yeni bir sistem,bence önce merkezlerden önce uygulamalar araştırılmalı. Burda fiyatlaroldukça yüksek geldi açıkçası,burayada çekinmeden yazmak istiyorum çünkü diğer yerlerden bariz bişekilde fark var.
Yarım kol, genital, koltuk altı bacak uygulama da paket ücret yok,seans seans ücretlendirme varbahsettiğim bölgelerin toplamı tek seansı yani 1.000 lira oldukça fazla geldi bana ,bir çok yeri araştıran biri olarak. Verdiğim bu fiyat sadece birseans,

aynı yerde kıbrıs şehitleri yanı sevinç pastanesi skoğaı ali çetinkaya bulvarı yani burada da nutra diye bir yere uğradım,buradada alexsandrtie lazer var,fiyat için diğer şubeye yönlendirdi,bu bile can sıkıcı, bana kesin bişey söylenmedi yani.


Burada bir arkadaşında iğnelide özellikle tavsiye ettiği yerede uğradım aynı gün

essi güzelllik salonu.oda kıbrıs şehitlerinde,sertifika ve kusr programları franch.bayilik veren profesyonel bir yer sanırım.ama bukadar iyi bir yerde lazer değil de ıpl var haberiniz olsun ıpl lazer değilk ışın artık öğrenmişsinizidir. Yani bir hayal kırıklığı:KK43: ıpl tümvücut fiyatıda merak edenlere; 3.000 peşin. Ama dedğim gibi burada iğneli tavsiye eden olmuştu.yüz için kesinlikle iyi bir yer olduktan sonra iğneli tavsiye ediyorum,lazeri yüzünğüze bulaştırıp pişman olmayın,eninde sonunda kalıntılar için iğneliye başvuracaksınız çünkü... Baştan kesin çözüm iğneli dfaha acılı ama daha etkili. Essidedeiğne dk.üzerinden ücretlendiriliyormuş dk.1.50 kuruş. Ortalama bi fiyat ama nasıl bilem cihazı görmek istedim ama şuan işlem var deyip isteksiz kaldılar... Bekleyebilirseniz gösterebiliriz de diyebilirlerdi bence!!!! Bvei ıpl e ikna etmeye çalıştılar fiyat konusunda konuşmaktan başka bir paylaşım olmadı yani,ticarete dökülmüş ilişki oldu yani:)

kıbrıs şehtlerinde ndyag lazer yapan bir yer bulamadım yani.myra ebru hanma kaldım sanırım.burada ilk seansımı aynı gün yapacaktım anlaşmıştım daha öncede bahsettiğim gibi ama tüylerin kökten olmasada hemen alnıp gelinmemesi gerekiyormuş.yani cihazın görebilmesi için biraz uzun dış yüzzeyde olması gerekmiş.oysa tıraş aynı gün orada olabiliyordu.randevum olmasına karşın ebru hanım orada yoıktu ödeömem peşin anlaşmıştım ama bu konuda yani öedeme sonrası belge fatura v.s ile ilgili son fiyat konusundsa teyitle ilgili yapabileceğim yetkili yoktu malsefi,bunu kınıyorum.

En önemlisi peşin 2.ooo liraya tüm yüz yarım kol,bacak ve genital anlaşmıştım.ön başvuruda bunları tek tek ücretlendirmesini ebru hanım kendisi yapıp nakitte fiyat farkıyla 3.000lerdebn 2.00ne indirim yaptı.heryerde nakit kalasik ortalama bi indirim bu. Ama ben buhafta seansa gelmeden yüzüme hiçbir şekilde lazer yaptırmamaya karar verdim ve bilinçli araştırmalarımla iğneli ilk seansıma başladım gayette memnnun kaldım,başka bir yerde. Dolayısıyla vücudum için lazer anlaşmam da yüzüme uygulama yaptırmayacağım için myrada anlaştığım fiyatda yüzü çıkarılmasını taleb ettim öylelikle vücuduma başlayacaktım ogün tüm vücut ve nakit. Ama ne olsun ebru hanım zaten orada değildi randevum olmasımna karşın elemanları da ebru hanmla görüştük zaten yüz size hediyeymiş dediler.

çok komik!!! Bana tek tek bölge bölge fiyatlarını yazıp indirimimi nakit ödeyeceğim için yapmıştı oysa.ama şimdi yüz hediye zaten diyor,bana hiçbir şeklide hediye denmedi eminim. Bu konuda çok aratirdım anlamışsınızdırda zaten...neyse güvendiğim bir yerde bu konuda güven sarsılması yaşadım,baktılar ki yüzümü yaptırmıyorum aynı fiyatı kabul etttirmenin yolunu böyle aradılar,şiddetle kınıyorum.hediye olduğu söylenmedi,hediye de olsa şimdi yani,ben zaten yaptırmayacağım,onların zamanındanda emeğinden de kazanç olacak çünkü iğneliye başladım yüzümde,onada ayrı bir ücret ödeyeceğim zaten...
,yani yine herşekilde anlaştığım 2.000 lira üzerinden yüz fiyatını çıkarmaları ,ortamakul bir indirim yapılması gerek...
Sadece yüz ndyag lazer fiyatı 4 seans 400 lira.oda taksitli fiyatı hemde.ben zaten nakit ödeme yapacağım için bu daha da uygun bir fiyat olacaktı... Yani bana baya bir indirim yapılması gerek.standart bir fiyat yok sanırım.

Yani vücuduma özellikle tavsiye de ederek sadece ndyag istedim için burayı düşünmüştüm ama çok kızgınım,ticatere dökülen iilşkilerin olması ne acı...

şimdi başka nd yag merkezi aramak istiyorum ama burada da ençok alexsandtri var maaleesef...araştırmalara devammm....
merhaba.. Gerçekten çok haklısınız. Yüz için lazer yaptırıp ta parası ile rezil olanlardanım yüzümde fecei şekilde sivilce oldu ve 3 seanstan sonra azalacak dediler 3 seans yaptırdım daha da arttı tüy olmayan yerlerde bile kıl çıktı bir de yüzde böyle reaksiyonlar olabilir dediler madem olabilirdi neden baştan uyarmadınız evet iş tamamen ticarete dökülmüş. Onların umrunda değil.
Ben yüz için nereye gittiğinizi öğrenebilir miyim ?

nillss
17-03-10, 20:03
destinaa
kızlar sakın medislim de yaptırmayınnnn.... hele yüz için asla.
canım neden öyle söyledin?ben orda 4 seans kadar yaptırmıştım koltuk altı ve genitale.memnundum baktım hiç çıkmıyo bitti sandım.ama kadın söylemişti 2 seans daha gel diye gitmedim.tekrar çıkıyo şimdi uff napıcam hiç bilmiyorum.sen neden memnun kalmadın?

nillss
17-03-10, 20:03
NAZLISERAP
arkadaşlar sizle özel bi problemimi paylaşmak istiyorum ben sadece 1. seansa gittim genital bölge için vede kontrol seansına ama kontrol seansından sonra aşırı bi kuruma oldu o bölge hatta özel yaşantımda bazı problemler yaşıyorum ve bu beni acaip korkuttu resmen 2. seansa gidemedim ama yarın bu konuyu görüşmeye gidicem...böle bişi yaşayan ya da duyan var mı????
nereye gidiosun cnm izmirde?bendede oldu sanki biraz ama sonra geçti. tahriş oluyo sanırım o bölge diğer yerlerden hassas çünkü.

emotionleon
18-03-10, 11:03
dr devrim elmasta loungpulsed nd yag mevcut,fiyat için ön bilgi almak istedim telefonda ama görevli bayan telefonda fiyat vermemek için direndi,illaki ayaklarına gideceğiz,sonuçta ön bilgi almak istedim hazırlıklı olup parayla gideriz o ilk görüşmede anlaşırız belki anlamıyorum şu illaki gelin demelerini!!!

devrim elmas,izmir alsancakta,bölge bölge ve seans seans ücret alıyormuş,burda bir arkadaş başladı,ama cevap gelmedi,nasıl nekadar ücret,ilk seanstan memnun kaldı mı?

off koskoca izmirde başka ndyag lazer yapan yer bulamadımmmmm....

Sorcha
18-03-10, 22:03
destinaa
kızlar sakın medislim de yaptırmayınnnn.... hele yüz için asla.

Niye??

DygEge
18-03-10, 23:03
destinaa
kızlar sakın medislim de yaptırmayınnnn.... hele yüz için asla.
Ben de sorucam niye??
Ben gidiyorum ve çokta memnunumCADIARZU

DygEge
18-03-10, 23:03
emotionleon
dr devrim elmasta loungpulsed nd yag mevcut,fiyat için ön bilgi almak istedim telefonda ama görevli bayan telefonda fiyat vermemek için direndi,illaki ayaklarına gideceğiz,sonuçta ön bilgi almak istedim hazırlıklı olup parayla gideriz o ilk görüşmede anlaşırız belki anlamıyorum şu illaki gelin demelerini!!!

devrim elmas,izmir alsancakta,bölge bölge ve seans seans ücret alıyormuş,burda bir arkadaş başladı,ama cevap gelmedi,nasıl nekadar ücret,ilk seanstan memnun kaldı mı?

off koskoca izmirde başka ndyag lazer yapan yer bulamadımmmmm....
Canım ben daha öncede yazmıştım devrim elmasa yüz için gitmiştim o da gerçekten iyidir çok temiz ve hijyenik bir ortamı var zaten..Fiyatları biraz daha yüksektir yalnız ama iyi hizmet verirkaydirigubbakcemile5

Sorcha
18-03-10, 23:03
DuyguEge
Canım ben daha öncede yazmıştım devrim elmasa yüz için gitmiştim o da gerçekten iyidir çok temiz ve hijyenik bir ortamı var zaten..Fiyatları biraz daha yüksektir yalnız ama iyi hizmet verirkaydirigubbakcemile5
Peki neden bıraktın orayı? Birde yüz bölgesi için mi gitmiştin?=)

nzlsrp
19-03-10, 02:03
nillss
nereye gidiosun cnm izmirde?bendede oldu sanki biraz ama sonra geçti. tahriş oluyo sanırım o bölge diğer yerlerden hassas çünkü.
medislime gidiyorum canım bugünde korka korka gittim ikinci seansıma sürekli bepanten kullanmamı hala dewam ederse dermatologlarıyla görüştüreceklerini söylediler bakalım nolcak??
buarada bende gidip gidip bitmeme ihtimalinden çok korkuyorum eyvahedigeldismile

DygEge
19-03-10, 16:03
leonela
Peki neden bıraktın orayı? Birde yüz bölgesi için mi gitmiştin?=)
Çünkü bikini bölgesinin bir erkek doktor tarafından lazer yapılmasından hoşlanmadığım için:1closedeyes:

Sorcha
19-03-10, 22:03
Ayh bende hoşlanmazdım valla=)) Yani ne biliim hem tüy olayı hem orası.

DygEge
20-03-10, 09:03
Zaten eşim kesinlikle izin vermez bunu yapan kadın uzmanlar varken gerek olmadığını düşünür..Devrim Elmas çok iyi olsada bu konudaki hassasiyetimden dolayı gitmem yani anlıcağınız..

Sorcha
20-03-10, 11:03
DuyguEge
Zaten eşim kesinlikle izin vermez bunu yapan kadın uzmanlar varken gerek olmadığını düşünür..Devrim Elmas çok iyi olsada bu konudaki hassasiyetimden dolayı gitmem yani anlıcağınız..
Valla benim eşim yok ama benim eşimde izin vermezdi herhal=)) türk erkeği hehe:KK70:

Devrim Elmasta mı bitmişti sizin yüz? tamamen? fiyatı nasıl oranın?

DygEge
20-03-10, 14:03
leonela
Valla benim eşim yok ama benim eşimde izin vermezdi herhal=)) türk erkeği hehe:KK70:

Devrim Elmasta mı bitmişti sizin yüz? tamamen? fiyatı nasıl oranın?
Benim biteli 2.5 yıl oldu şuanki fiyatlar nasıl bilmiyorum benim zamanımda lazer çok pahalıydı dolar üzerinden sadece çene ve bıyık bölgesi 100 dolardı..

Sorcha
20-03-10, 14:03
DuyguEge
Benim biteli 2.5 yıl oldu şuanki fiyatlar nasıl bilmiyorum benim zamanımda lazer çok pahalıydı dolar üzerinden sadece çene ve bıyık bölgesi 100 dolardı..
Hmmm artık o kadar yoktur sanırım.Ben eğer medislimde bitiremezsem devrim elması deneyeceğim 1-2 seans.

DygEge
20-03-10, 15:03
leonela
Hmmm artık o kadar yoktur sanırım.Ben eğer medislimde bitiremezsem devrim elması deneyeceğim 1-2 seans.
Sen yüz bölgesi için mi gidiyorsun medislime?Yalnız kesinlikle %100 bitmedi benim yüzüm ufak tefek var ama rahatsız edici boyutta değil..

Sorcha
21-03-10, 23:03
DuyguEge
Sen yüz bölgesi için mi gidiyorsun medislime?Yalnız kesinlikle %100 bitmedi benim yüzüm ufak tefek var ama rahatsız edici boyutta değil..

Evet çene ve favori için gidiyorum.Favorim kötüydü siyahtı.Ala ala o hale getirmiştim ama çenem siyah değildi rahatsız olduğum için çeneyi de istedim.10.seansımdayım favorilerden rahatsız değillim ama çene canımı sıkıyor=) Çünkü çoğaldı.Ama ben kaşındım galiba:KK70:

DygEge
22-03-10, 10:03
Yüz en zor biten bölgelerden demişlerdi bende uzun aralıklarla olmasına rağmen baya uzun gittim..

Sorcha
22-03-10, 18:03
Evet en zor malesef:/

emotionleon
22-03-10, 21:03
bugün devrim elmasla nihayet görüşebildim ama fiyatları cazip gelmedi açıkçası;

k.altı,bikini(genital değil) bacak,yarım kol : 600 lira. seans seans ücretlendirme var nakitte de indirim yok,bu çok tuhaf... yani seans seans ödeme yapmalıymışsınız ve 4 değilde en az 5-6 seans gerekli dedi devrim elmas...

bu bölgelere ilave genital ile birlikte toplam, seans ücreti 750 lira,

yani en az 4 seans gitsek, en az 3.000 lira ve dahası...çok cazip gelmedi açıkçası sens seans...


****
bu arada izmirde nd yag uygulama yapan biryer daha keşfettim kızlarrr,nasıl burda duymadımmm;

esmira, oda devrim elmasla aynı caddedede kordonda, nette sayfası mevcut,ziyaret ettim gayet iyi bir yer,fiyatlarıda ii,

k.altı,genital bacak, kol= 2.500 lira ve 6 seans hatta bitmezse ücretsiz seans devam,ayrıca ilk sean sonrası(15 gün sonra) kontrol rötuş yani içersinde. bana burası cazip geldi,cihazlarıda ii,deka marka italyan sanırım soğutuculu,deka diye yazarsanız cihazı görürsünüz (deka hp nd yag)

myra ile anlaşmıştım, aynı bölgeler 2.ooo lra ama 4 seans, burdada ek seans gerekecek aslında fiyatları birbirine çok yakın olmuş oluyor, myrada cihaz lyra i ndyag. devrim elmas da en ii benimkisi deyip durdu:) rekabet işte..:)

myra ve esmira arasında kararsızızm açıkçası...off ne yapsammm....?

ahd
23-03-10, 08:03
emotionleon
dr devrim elmasta loungpulsed nd yag mevcut,fiyat için ön bilgi almak istedim telefonda ama görevli bayan telefonda fiyat vermemek için direndi,illaki ayaklarına gideceğiz,sonuçta ön bilgi almak istedim hazırlıklı olup parayla gideriz o ilk görüşmede anlaşırız belki anlamıyorum şu illaki gelin demelerini!!!

devrim elmas,izmir alsancakta,bölge bölge ve seans seans ücret alıyormuş,burda bir arkadaş başladı,ama cevap gelmedi,nasıl nekadar ücret,ilk seanstan memnun kaldı mı?

off koskoca izmirde başka ndyag lazer yapan yer bulamadımmmmm....
canım desabella var alsancakta nettede araştırdın mı çıkıyor nd yağ uygulayan ve fiyatlarıda çok uygun paket fiyatları var hemde bitene kadar ben 1. seansıma başladım hemde çok memnun kaldım özlem hanım herşeyimle ilgileniyor sagolsun bilginize...

not: yukarda bahsettigin fiyatlardan biraz daha düşük şöle 600 tl kadarcık :) benden tüyo :KK66:

secre
23-03-10, 09:03
canım bende devrim elmas a başladım alt bacak, bikini, kol altı 300 e anlaştım, çenemde ki kıllar için ücretsiz işlem yapıyor. işlemi de kendisi yapıyor , içim çok rahat.
hihoyyyt

founda
23-03-10, 15:03
Bende medislimden artık iyice sıkıldım. Titiz çalışmıyorlar yaptıkları işte. Bilmiorum en son baya para verdim.
Ve şimdi burdaki fiyatlara bakınca kazıklanmışım gibi geldi: (
Cidden başka yere gidipte sonuç alan var mı??

briza
23-03-10, 16:03
ben de medislim e gidiyorum 3.seansıma gittim her şey güzel fakat titiz çalışmıyorlar konusuna şu noktada katılabilirim : bacağımda kontrol seansından sonra bile öbek öbek kalan tüyler var sonuçta onlar benim seans süremi uzatıcak ve boşuna tekrar para ödicem o yüzden şuanda kara kara düşünüyorum :S

emotionleon
23-03-10, 16:03
eveeeeet kızlar,bukadar araştırıp beklememde sıkılmamda varmış bir hayır.bugün tam bir secret yaşadım:)yada kuantum felsefesi:):):)
bahsettiğim merkezlerde kararsız kalmıştım ve bugün notlarım önümde ,randevu almak için düşünürken( can sıkıntısı ve bir sürü maddi manevi soru işaretleri ile tabii) telefonum çaldı,arayan uzun süredir görüşmediğim kız arkadaşım,evet bunu paylaşmak istiyorum çok komik:) neyse muhabbet ederken lazerden açıldı konu,oda medisilm de başlamış fiyatlardan şikayetçi,bilinçli olduğumu anlayınca bu konu hakkında baya bi konuştuk... arkadaşımla uzun süredir görüşmüyorduk,Tanrı sanki bunun için aratmış:KK66:

medsilimde k.altı bikiniye 490 veriyormuş,ordada seans seans,daha ilk seansında,kararsız hala.
medisilim içime manevi olarak da (ziyaret ettim ya orayı) hiç içime sinmemişti.ama o arkadaşımın başka arkadaşı yukarda da asya helin'in bahsettiği gibi desabella ya gidiyormuş 5.seans olmuş ve gayet ii sonuç almış maddi manevi memnun kalmış yani.sitesinide inceleyebilirsiniz gayet ii bir yeer.

randevumu aldım,kesin başlıyorum artıları okadar çokk ki..;

geçici kampanya var,tüm vücut 1.700 taksitte var ayrıca 10 taksit,nakittede indirim.
hem de 8 seans + kontrol rötuşları 2 kez,yani 10 seans.
müthiş derim ben çünkü nd yag,lyra i cihaz,randevu alırken bayanda bilinçliliğimi,sorularımla anlayıp şaşırdı hatta:) çok iyi derim ben,hadi hayırlısı...

medislime başlayan arkadaşımı arayıp teşekkür ettim paylaşım için oda bu kampanyaya şaşırdı bu ay medisilimi bırakıp gelecek,diğer arkadaşından da birebir sonucu tavsiyeleri aldı sonuçta.
medisilim hakkında ki ziyaret sonrası (amale gibi kalabalıkta ilgisizce 'açıklama yapılmaksızın'ilgilenilmeksizin,sadece forum doldurmak için dk.larca bekletilmiştimmm,küçücük yerde,ayaktaa.2.dünya savaşında sabun olacak masumlar gibi) ve önceki yorumlarım da nekadar haklı olduğumu gördüm!

emotionleon
23-03-10, 16:03
ve artık aldanmamak,bilinçlenmek ve bilinçlendirmek adına,lazer yaptırıyorum derken hangi lazer olduğıunu(nd yag mı alex mi ıpl mi)bunları lütfen yazmalıyız.merkezleri ve fiyatları da!!!

founda
23-03-10, 20:03
briza
ben de medislim e gidiyorum 3.seansıma gittim her şey güzel fakat titiz çalışmıyorlar konusuna şu noktada katılabilirim : bacağımda kontrol seansından sonra bile öbek öbek kalan tüyler var sonuçta onlar benim seans süremi uzatıcak ve boşuna tekrar para ödicem o yüzden şuanda kara kara düşünüyorum :S
Aynen arkadaşım benimde demek istediğim buydu...Benden bundan şikayetçiyim..Sözde bikini bölgesi yaptırdım ama hiiç atmamış ki. Yani fazla müşteri almak için acele ediyolar sonra böle oluyor. Bende de öbek öbek duruyor.
Valla son bi kez daha gidicem ve söylicem eğer baktım sonuç aynı değiştiricem.
Hem fiyatta pahalı.

founda
23-03-10, 20:03
emotionleon..Hangi aleti kullanıyorlar orda ve nerede dediğin yer?

emotionleon
24-03-10, 09:03
desabella alsancakta,sitesi mevcut, nd yag lazer (lyra i)marka.jelli oluyor sanırım, myra salonunda da o cihaz var,dr.larda genelde var. medislimdeki ndyag ve alex karışık cihaz sanırım,ama medislimde hep alexandrite yapılıyor nedensee! siz alexmi yaptınız ve kaçıncı seans oldu?

sili
25-03-10, 09:03
slm kızlar ben de desabella ya başladım peşin 1400 8 seans k altı genital ve tüm bacak nd yağ kullanıyolar ilgileniolar ilk seansı gittim 20 gün oldu ve baya dmküldü ve hala dökülmeye devam edio şuan memnunum çok ta ilgileniolar