Kahve Falı

busejik
29-08-09, 16:08
liv85
bebiskolar gecen gun izmirli falcıdan bahsetmıstınız acaba onun yeri nerede kı nette arastırdım birsey bulamadım =(
gazetedeki resimde astroloji merkezi gibi bir yazı vardı kadının resim cektiği yerde ..izmirde böyle bir yer diye araştırmıştım ama bende bulamadım :1no2:

kuzum85
29-08-09, 18:08
baktıranlardanım gülüm:kedi:

merakliii_
29-08-09, 19:08
edaykinimm baktrcakk arkedaşı bulursan isterse buraya koy tatlım istersenn özell baktırr.ya da iç koy belkii fincanının alıcısı çıkarr:):):)

minikdepresif
29-08-09, 20:08
ben yarın iftarda içem bi kahve
çekem fotolarını atam esmer şekerin özeline
morale ihtiyacım var ya :KK43:
istanbulda olup fal bakabilen yok mu:KK43:

Panter
hu hu hadı kııslarhttp://www.kadinlarkulubu.com/indirimler-kampanyalar/309226-ladys-box-hediyeli-uyelik.html#post8771641

busejik
meraklii iyikide böyle bir topik açmıssın ..ben de iyiki pusuda beklemişim :roflol: esmer sekerim sanada tekrar çok teşekkürler..ağzına sağlık.. a.s.

merakliii_
di miiiii:):):)vallaaa bendee esmer şekerimin yorumlarını görünce şaşırdım ve çok sevindimm:))

minikdepresif
nerden bulucam ulen bu saatte türk kahvesini
yarın hemen alıp içmem lazım
ay depresyondayım zate

merakliii_
gel ben sanaaa yapimmm yanındaa daa antep fıstıklıı çikolataa var olur mu corelimm:):)

minikdepresif
olma mı süper olur :)
cidden depresyona girmeme ramak kaldı.
bi ışık görsem hayatımda güzel olcak.
of of

Cardialgia
.................

Cardialgia
merakliii_
di miiiii:):):)vallaaa bendee esmer şekerimin yorumlarını görünce şaşırdım ve çok sevindimm:))
busejik
meraklii iyikide böyle bir topik açmıssın ..ben de iyiki pusuda beklemişim :roflol: esmer sekerim sanada tekrar çok teşekkürler..ağzına sağlık.. a.s.
bende teşekkür ederim canlarım size seve seve baktım...opuyorumnanaktan

Cardialgia
corel
ben yarın iftarda içem bi kahve
çekem fotolarını atam esmer şekerin özeline
morale ihtiyacım var ya :KK43:
istanbulda olup fal bakabilen yok mu:KK43:
yarın at bana canım sözüm vardı sana ilk fırsatta yorumlarım...üzülme:1hug:

minikdepresif
tamam atcam tatlım :)

ArmutTatlisi
ayyy bende istiyorumm bana da bakar mısınızzz nolurrrrrr:kedi:

Cardialgia
kkarabiberr
ayyy bende istiyorumm bana da bakar mısınızzz nolurrrrrr:kedi:
tamam canım senide alalım sıramıza kaydirigubbakcemile5

minikdepresif
birinci benim banane

BeyazPerim
merakliii_
belgin kostak ı diosun o kdar aradım taradım bulamadım nettee yerini sadeceee haber afişleri çıkıo livim:KK43:

evet fıstıgım ya sadece hakkında haberler var o kadar =( o kadına gitmek istiyorum oooof ya:eek:klava:

ArmutTatlisi
29-08-09, 21:08
esmer_sekerim
tamam canım senide alalım sıramıza kaydirigubbakcemile5
ayy çok sağol cnm ben kaçıncıyım ona göre kahve yapıp içeyim=)

merakliii_
bendee istiyorumm livim bi yere kaybolmaaaa yarışmaa hakkında senden görş alcam sana fotomu yollıcamm çalışıorum üstüünde daha:)

Cardialgia
kkarabiberr
ayy çok sağol cnm ben kaçıncıyım ona göre kahve yapıp içeyim=)
corel'den sonrada sensinyerimseniben

ArmutTatlisi
esmer_sekerim
corel'den sonrada sensinyerimseniben
tamam cnm benimmopuyorumnanaktan

busejik
liv85

evet fıstıgım ya sadece hakkında haberler var o kadar =( o kadına gitmek istiyorum oooof ya:eek:klava:
kadını bulmak amma zormuş bende güya sırf bu yüzden izmir'e gelicektim acaba artık bakmıyor mu nedir fisfisfis

BeyazPerim
busejik
kadını bulmak amma zormuş bende güya sırf bu yüzden izmir'e gelicektim acaba artık bakmıyor mu nedir fisfisfis
bende anlamadım kı tatlım ...sende baktıysan gormussundur hakkında iyi haberler cıkmamıs tatlım belki o yuzden bakmıyordur ...

busejik
şimdi gazeteye baktımda astroloji bilim merkezi diye bir yerin önünde resimleri var ..önce de yazmıstım ama adını yanlıs yazmısım ..böyle bir yer duymussundur belki izmir de ?merkez kemeraltındaymıs ..

BeyazPerim
biliyorum kemeraltını tatlım merkezin neresindekı fıstıgım link verebilir mısın ?

BeyazPerim
esmer sekerim gece gece cok iyi geldi yorumların içimi ferahlattın vallaha... ozelden de yazdım zaten buradan da yazayım dedim

Cardialgia
kızlar kusura bakmayın ama bir fal için taaaa kalkıp biryerlerden gelmem ve asla fala göre hareket etmem...eski komşumuzun kızı kaçmış evden ve annesini hiç aramamış...dedim ki ona 'üzülme en kısa zamanda arayıp sana geleceğini söyleyecek (ve söyleyemeceğim bazı detayları anlattım)'kadın şaşırdı,gitti...bir hafta geçmeden kızı aramış ve en kısa zamanda eve döneceğini söylemiş... kadın ağlayarak beni aradı...sadece ona yoğunlaştım ve hissettim...ama gene bazı şeylere takılma taraftarı değilim...genede siz bilirsiniz...ben bakan biri olarak söylüyorum bunları...fikirlerinize saygı duyuyorum...opuyorumnanaktan

Cardialgia
29-08-09, 22:08
buna benzer öyle çok şey olduki ama çok özel oldukları için yazamıyorum...

Cardialgia
liv85
esmer sekerim gece gece cok iyi geldi yorumların içimi ferahlattın vallaha... ozelden de yazdım zaten buradan da yazayım dedim
rica ederim canım ne demek zevkle...o en son koyu renkle yazdığımı aklından çıkarma...kaydirigubbakcemile5

busejik
esmer yarim kesinlikle söylediklerine katılıyorum fala göre hareket etmek bencede çok saçma..ama bu kadın hakkında o kadar şey okuyunca insan istemeden de olsa merak ediyor..yoksa o söylesin bende ona göre davranıyım diye değil sadece ünü cezbedici :)

denizcek
müsait oldunuz bi zaman ne zaman olursa bana da bakabilirmisiniz acaba :eek::eek::eek:

Cardialgia
denizcek
müsait oldunuz bi zaman ne zaman olursa bana da bakabilirmisiniz acaba :eek::eek::eek:
tabi olur en kısa zamanda bakmaya çalışırım...

jose
banada musait zamaninizda bakarmisiniz acaba:kedi:

minikdepresif
esmer_sekerim
buna benzer öyle çok şey olduki ama çok özel oldukları için yazamıyorum...
yarın iftardan sonra ilk işim kahve içmek :kedi:
ve fotosunu sana yollamak ..
bakalım ruhuma ne kadar dokunucan opuyorumnanaktan

Cardialgia
busejik
esmer yarim kesinlikle söylediklerine katılıyorum fala göre hareket etmek bencede çok saçma..ama bu kadın hakkında o kadar şey okuyunca insan istemeden de olsa merak ediyor..yoksa o söylesin bende ona göre davranıyım diye değil sadece ünü cezbedici :)
bir arkadaşım bundan 4-5 yıl önce çok ünlü(isim veremeyeceğim) birine fal baktırmak istedi...dedimki'bak gitme yazık hem parana hemde inanmıyorum öylelerine'dedim...ama kafaya takmıştı...beraber gittik ofisine...kadın çok fazla para istemişti arkadaşımda kabul etti,gitmişti bir kere...bir kaç kart açtırdı 5 dk geçmeyecek şeyler söyledi,hiçbiride tutmadı...çıktık oradan,'sana gitmeyelim dedim ama dinlemedin'dedim...ogünden sonra bir kez daha iyi anladım bu durumu...ve bu kadının kendine ait tv programı vardı bunlarla ilgili...gerisi size kalmış,ben üzerime düşeni yapıp uyarmak istedim...yerimseniben

merakliii_
vıhhhh kızzz esmerimmm şekerimmmm sayende topikk coşmuşşş ağzınaa yüreğinee sağlık:KK66::KK66:

Cardialgia
meraklı bu ikimzin topici oldu kız...sende bana yardım et azcık...yetişemiyorumkaydirigubbakcemile3

Cardialgia
jose
banada musait zamaninizda bakarmisiniz acaba:kedi:
önümüzdeki zamanlarda tekrar hatırlat en müsait olduğum zamanlardan birindede sana bakacağım...

busejik
esmer_sekerim
bir arkadaşım bundan 4-5 yıl önce çok ünlü(isim veremeyeceğim) birine fal baktırmak istedi...dedimki'bak gitme yazık hem parana hemde inanmıyorum öylelerine'dedim...ama kafaya takmıştı...beraber gittik ofisine...kadın çok fazla para istemişti arkadaşımda kabul etti,gitmişti bir kere...bir kaç kart açtırdı 5 dk geçmeyecek şeyler söyledi,hiçbiride tutmadı...çıktık oradan,'sana gitmeyelim dedim ama dinlemedin'dedim...ogünden sonra bir kez daha iyi anladım bu durumu...ve bu kadının kendine ait tv programı vardı bunlarla ilgili...gerisi size kalmış,ben üzerime düşeni yapıp uyarmak istedim...yerimseniben
saol cnm önce eğer bulabilirse liv gider bizde ona göre kararımızı veririz artık kaydirigubbakcemile3 bu arada baktıran baktırana valla pusudakiler artmış :)

minikdepresif
esmer_sekerim
fal baktırmayı çok severim.
cüzi rakamlar vermişliğim vardır.
ama oraya buraya gitmedim hiç.
hayatımıda fala göre şekillendirmem ama bazen insanlara malum olduğunu düşünüürüm.
ve iş ticarete döküldüğünde tamamen yalan olduğunu düşünürüm söylenenlerin.

merakliii_
kızz esmerim şekerimm bi anlaasamm bakcamdaa hsissiyat yokk bende:):):)

BeyazPerim
merakliii_
bendee istiyorumm livim bi yere kaybolmaaaa yarışmaa hakkında senden görş alcam sana fotomu yollıcamm çalışıorum üstüünde daha:)
bebiskom merakla bekliyorum fot.larını Şeniz
busejik
saol cnm önce eğer bulabilirse liv gider bizde ona göre kararımızı veririz artık kaydirigubbakcemile3 bu arada baktıran baktırana valla pusudakiler artmış :)
tatlım yerini bulabilirsem gitmeyi dusunuyorum ...dokunaraktan fala bakması cok sasırtıcı geldi... eger kı cok ucuk fiyatlara bakıyorsa tabi baktırmam
esmer_sekerim
meraklı bu ikimzin topici oldu kız...sende bana yardım et azcık...yetişemiyorumkaydirigubbakcemile3
eh bebegim kıyamam sana banada ogret cnm birlikte bakalım =)

şadu
29-08-09, 23:08
kızlar ben çok güzel sallarım haberiniz olsn bnaktırmak isteyen varsa fena sallarım :eek:

merakliii_
29-08-09, 23:08
şadu
kızlar ben çok güzel sallarım haberiniz olsn bnaktırmak isteyen varsa fena sallarım :eek:
o zman şimcikk bana sallar mısın???

Poison
30-08-09, 00:08
şadu
bana da sallar mısın:teytey: :roflol::roflol:

prensesfb
30-08-09, 01:08
tarot bilen yokmu fistiklar

merakliii_
30-08-09, 10:08
kızçelerrimm nirdesinizz yaa yok kimseciklerrrrr:KK43::KK43:

merakliii_
30-08-09, 10:08
canım tarot burdan zor olmaz mı yaa kişinin seçemsi lazım fln kartlarıı onuu çok prof. ya da hissiyatıı çok kuvvetli biri yapması lazım burdann.canımm ben bi tarot bakan biliorum ama o ücretlii ama gayet ii bakıoo netten de olsaa.kadın ünlü biri zaten

busejik
30-08-09, 12:08
kahve falına bakıldı..tarotu mu deniyoruz şimdi :kedi: