PGT Yöntemi ile Başarılı Gebelik Elde Eden Var mı?

Akasya78
31-01-12, 15:01
Hituci ;

Canım çok geçmiş olsun.. Allah yardımcısı olsun fıstıkların.. İnşallah sorunsuz atlatacaklar.. Dualar için de Allah razı olsun. Duaların gücüne ben de çok inanıyorum. Rabbim isterse herşey olur...

chnb
31-01-12, 16:01
hituci
merhabalar herkese...hayırlı günler...
laveque, inci,chnb,mattika,akasya... herkes iyidir inşallah.hepinizi kocaman kocaman öpüyorum ve sizleri çok sevdiğimi bilmenizi istiyorum.
cennet kuşlarım aramıza hoşgeldin.
Allahım isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah en kısa zamanda.
geçenlerde laveque ile konuşurken tedavi sırasında okuduğum dualar üzerinede konuştuk.bunları sizinlede paylaşmak istiyorum.belki ufacık da olsa bi faydam olur sizlere.

rabbimin ayetlerinden daha etkili bir ilaç yok gerçekten.41 adet yasin okuduk eşimle,hergün okumak süretiyle 41 adet meryem suresi.3 cuma arka arkaya sela ile ezan arasında taha suresinin ilk sayfası 21 defa , 4444 tefriciye ve bol bol dua ettik eşimle ve tüm dostlarmla.ama bu sureleri imkanınız varsa kendiniz okuyun.

sela ile ezan arası olması şartmı diyebilirsiniz.bu zaman diliminde edilen dualar reddolunmazmış.ben okudum ve inanıyorumki Allah bu duaların hürmetine nasip etti evlatlarımı.

yarın büyük ihtimal evde olmicam.kızları dra götürcem.küçük bir problemimiz var.vajinal yapışıklık var ikisindede ve onu açtırmak için küçük bir operasyon geçircekler.
dua edin bizim için olurmu?
Allaha emanet olun.sevgiler...
Ah canlarım benim geçmiş olsun. Biz de seni çok seviyoruz. İnşallah kolayca geçecek operasyonları. Dua bilgi paylaşımın için teşekkür ederim...

inci_tanesi
31-01-12, 16:01
Selam kızlar :KK3:

chnb
31-01-12, 17:01
inci_tanesi
Selam kızlar :KK3:
Selam canım...:)) Gelincik niye yazmadı acaba? İnşallah transferi olmuştur...

Ben de testleri internetten cafeden çıkarttım yazıcı yok burada. Misafirler ne zaman gidiyor...

chnb
Ha bu arada Hatay Havaalanını sel almış. 7 ocağa dek seferler iptal. Adanaya değiştiriyorlar. Eşimi aradım açmıyor telefonunu. Mesajda çektim halbuki...:KK47::KK47::KK47: Zaten kızgınım kendisine...

inci_tanesi
chnb
Selam canım...:)) Gelincik niye yazmadı acaba? İnşallah transferi olmuştur...

Ben de testleri internetten cafeden çıkarttım yazıcı yok burada. Misafirler ne zaman gidiyor...
İnşaallah ya. Ben de çok merak ediyorum onu. İyi yapmışsın. Yarın iyi geçer umarım. En az 2 hafta buradalar canım.

chnb
Ha bu arada Hatay Havaalanını sel almış. 7 ocağa dek seferler iptal. Adanaya değiştiriyorlar. Eşimi aradım açmıyor telefonunu. Mesajda çektim halbuki...:KK47::KK47::KK47: Zaten kızgınım kendisine...
Burayı kar vurdu orayı da sel vurmuş. Sesini kısmıştır belki, tekrar tekrar ara.

chnb
inci_tanesi
İnşaallah ya. Ben de çok merak ediyorum onu. İyi yapmışsın. Yarın iyi geçer umarım. En az 2 hafta buradalar canım.

Burayı kar vurdu orayı da sel vurmuş. Sesini kısmıştır belki, tekrar tekrar ara.
Canım, tam da havalar soğuk. Dışarı da çıkamazsınız şimdi. Arayım yine...

inci_tanesi
chnb
Canım, tam da havalar soğuk. Dışarı da çıkamazsınız şimdi. Arayım yine...
Konuştun mu? Sorma eve tıkıldık kaldık :KK50:

inci_tanesi
anngel'dan da haber yok ne zamandır?

gelincik238
31-01-12, 18:01
iyi akşamlar arkadaşlar beni merak etmişiniz. transferim yapıldı şükür... dün saat:3 gibi gittik hastaneye 1,5 saat felan bekledik sonra transfer için ikinci kata indik yarım saatte orda bekledik benimle birlikte iki bayan daha vardı bekleyen... sonra eşimidi aldılar embriyolarımız hakkında bilgi verdiler bizim iyi olan 1 tek embriyomuz vardı diğerlerinin gelişimi gününe göre gerideydi bu tabi benim moralimi bozdu ama ne yapalım bunada şükür ettim... saat 5 gibi geldi semra hanım ve transfere aldılar transfer iyi geçti 2 saat dinlendikten sonra ayrıldık hastaneden 8 şubatta gebelik testini yapacaz inşallah ogün mucizemin müjdejisini alırım...

inci_tanesi
31-01-12, 19:01
gelincik238
iyi akşamlar arkadaşlar beni merak etmişiniz. transferim yapıldı şükür... dün saat:3 gibi gittik hastaneye gittik 1,5 saat felan bekledik sonra transfer için ikinci kata indik yarım saatte orda bekledik benimle birlikte iki bayan daha vardı transfer için bekleyen... sonra eşimidi aldılar embriyolarımız hakkında bilgi verdiler bizim iyi olan 1 tek embriyomuz vardı diğerlerinin gelişimi gününe göre gerideydi bu tabi benim moralimi bozdu ama ne yapalım bunada şükür ettim... saat 5 gibi geldi semra hanım ve transfere aldılar transfer iyi geçti 2 saat dinlendikten sonra ayrıldık hastaneden 8 şubatta gebelik testini yapacaz inşallah ogün mucizemin müjdejisini alırım...
Canım benim çok çok çok sevindim. Hadi inşaallah darısı hamilelik haberine. İnşaallah bebeğin bırakmaz seni. Dualarım seninle...

chnb
inci_tanesi
Konuştun mu? Sorma eve tıkıldık kaldık :KK50:
Evet canım. Perşembe sabah Adanaya uçuş var. Oradan Hataya. Yarın sabah gidiyorum dr ye. Öğlen de bir arkadaşla buluşacağız. Akşam üstü karşıya geçerim. İnşallah giderim sağ salim...

inci_tanesi
anngel'dan da haber yok ne zamandır?
Evet inşallah iyidir...

gelincik238
iyi akşamlar arkadaşlar beni merak etmişiniz. transferim yapıldı şükür... dün saat:3 gibi gittik hastaneye 1,5 saat felan bekledik sonra transfer için ikinci kata indik yarım saatte orda bekledik benimle birlikte iki bayan daha vardı bekleyen... sonra eşimidi aldılar embriyolarımız hakkında bilgi verdiler bizim iyi olan 1 tek embriyomuz vardı diğerlerinin gelişimi gününe göre gerideydi bu tabi benim moralimi bozdu ama ne yapalım bunada şükür ettim... saat 5 gibi geldi semra hanım ve transfere aldılar transfer iyi geçti 2 saat dinlendikten sonra ayrıldık hastaneden 8 şubatta gebelik testini yapacaz inşallah ogün mucizemin müjdejisini alırım...
Çok sevindim canım transferinin olmasına. Olsun bir tane de olsa Allah nasip ettiyse olur. Bizim diğer topikten bir arkadaşın 2 tane 1. kalite varmış 2 tanede tutmaz dedikleri embriyosu. 4 ünü de koymuşlar. Sonuç ne biliyormusun? Beşiz. Ama başka başka sorunlardan 5 ini de kaybetmiş erken dönemlerde. Şimdi mucize gibi hamile kaldığı bebeğine serklaj filan derken kavuştu. Şu na emmmiyor, gazı var bunlarla uğraşıyor. İnşallah bu bir tane de annesine tutunur...

chnb
Bir de Semra Hanımın yapmış olması bence artı bir puan senin için. İnşallah tutunsun bebişimiz...

inci_tanesi
31-01-12, 20:01
chnb
Evet canım. Perşembe sabah Adanaya uçuş var. Oradan Hataya. Yarın sabah gidiyorum dr ye. Öğlen de bir arkadaşla buluşacağız. Akşam üstü karşıya geçerim. İnşallah giderim sağ salim...

Evet inşallah iyidir...

Çok sevindim canım transferinin olmasına. Olsun bir tane de olsa Allah nasip ettiyse olur. Bizim diğer topikten bir arkadaşın 2 tane 1. kalite varmış 2 tanede tutmaz dedikleri embriyosu. 4 ünü de koymuşlar. Sonuç ne biliyormusun? Beşiz. Ama başka başka sorunlardan 5 ini de kaybetmiş erken dönemlerde. Şimdi mucize gibi hamile kaldığı bebeğine serklaj filan derken kavuştu. Şu na emmmiyor, gazı var bunlarla uğraşıyor. İnşallah bu bir tane de annesine tutunur...

Şimdiden hayırlı yolculuklar :) Doktordan çıkınca konuşalım canım.

inci_tanesi
31-01-12, 20:01
chnbcim kardeşinin küçük oğlan iyileşti mi canım? Kızı nasıl oldu?

chnb
31-01-12, 21:01
inci_tanesi
Şimdiden hayırlı yolculuklar :) Doktordan çıkınca konuşalım canım.
Tamam canım sağ olasın...

inci_tanesi
chnbcim kardeşinin küçük oğlan iyileşti mi canım? Kızı nasıl oldu?
Eh işte kusuyor ara ara OĞLAN. kIZ DA bugün ilk kez 1-2 dakika kalktı ayağa...

laveque
gelincik238
Gelincik canim, hayirlisi olsun.
Guzel haberlerini de alalim insallh 8 subatta.
Allahim yar ve yardimcin olsun bu bekleme surecinde.

laveque
HITUCI guzelim yarin hersey rast gitsin insallah. Allah caresiz dert vermesin , derman aratmasin. Bebeklerin kisa surede atlatsinlar insallah bu operasyonu. Dualarim seninle.

INCICIM CHNBCIM sizler nasilsiniz? Gecmisi okuyamadim cok detayli, kacirdigim bir sey var mi?

chnb
1-02-12, 12:02
Arkadaşlar bugün oğluma genetik test yaptırdım. Bu sonuca göre doğal denemek konusunda daha fazla fikir edineceğimi düşünüyorum... İnşallah sonuç iyi çıkar...

Hituci kızçeler iyiydir inşallah canım...

selo26
1-02-12, 13:02
chnb
Arkadaşlar bugün oğluma genetik test yaptırdım. Bu sonuca göre doğal denemek konusunda daha fazla fikir edineceğimi düşünüyorum... İnşallah sonuç iyi çıkar...

Insallah Canim Benim

06hacer07
1-02-12, 14:02
rabbim dualarınızı kabul eder ve gönlünüzün muradını verir inşallah...kısaca size hikayemi anlatmak istiyorum ve sizden tecrübelerinizden önerilerinizden yararlanmak istiyorum..ben 2 kez gebelik geçirdim ilk gebeliğimde 17.haftama kadar herşey normaldi.17.haftmda bebğin beyninde su toplaması olduğunu ve gebeliğin sonlandırılmasını söylediler ben ihtimal vermedim hep bi umutla bekledim ve bebeğimi aldırmadım amniyosentezde yaptırmadım.38 .haftamda bebeğimi sezeryanle dünyaya getirdim malesef dedikleri gibi oldu..bebeğimin kafası su topluyordu büyüyordu ve neredeyse hiç bi fonksiyonu yoktu kuzumun ve genetik bi sendromla uyumlu olduğu düşünüldü..3 ameliyat oldu 5,5 ay yaşadı vefat etti :KK43: bu bebğimden sonra öğrendim pıhtılaşmam olduğunu...bu arada 2.dereceden akraba evliliğm var..1,5 sene ara verdim sonra coraspin becozym ve folbiol kullandım pıhtılaşmadandır dedi dr..tekrar hamile kaldım cleksan 0,2lik kullandım ve ilaçlara devam ettim herşey yolunda gidiyordu amniyosentez yaptırdım normal çıktı..22.haftamda ayrıntılı ultrasonda bu bebeğiminde ilk bebeğim gibi olduğunu ve sonlandırmamızı söylediler..ben yine sonlandırmak istemedim ama en başta eşim olmak üzere bütün dış etkenlere yenildim ve gebeliği sonlandırdık 23. haftamda suni sancıyla normal doğum yaptım :KK43: çok zor günlerdi rabbim kimseyi okararla başbaşa bırakmasın :KK43: vee şuan beklemedeyim pgt yaptırmak istiyorum ama dr..lar ikiye bölünmüş durumda kimisi pgt diyor kimisi doğal yoldan sizce ne yapmalıyım önerilerinizi bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim allaha emanet olun...

gelincik238
1-02-12, 15:02
inci_tanesi
Canım benim çok çok çok sevindim. Hadi inşaallah darısı hamilelik haberine. İnşaallah bebeğin bırakmaz seni. Dualarım seninle...
çok sağol incim inşallah Rabbim hamileyim haberini vermeyi nasip eder canım...

chnb
chnb
Bir de Semra Hanımın yapmış olması bence artı bir puan senin için. İnşallah tutunsun bebişimiz...
chnb çok teşekkür ederim canım yazdıkların moral oldu bana... inşallah Rabbimin mucizesini yaşarız hepimiz...semra hanım yapması iyi oldu bizim için inşallah elleri uğurlu gelir...

laveque
Gelincik canim, hayirlisi olsun.
Guzel haberlerini de alalim insallh 8 subatta.
Allahim yar ve yardimcin olsun bu bekleme surecinde.
sağol canım Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah 8 şubat yüzümüzün güldüğü gün olur...

hituci
chnb

canım inşallah oğlunun genetik taraması normal çıkar.hayırlısı olsun hakkınızda inşallah.
kızlar iyi canım çok şükür hallettik.dua eden ve merak eden herkese teşekkür ediyorum.

06hacer07
rabbim dualarınızı kabul eder ve gönlünüzün muradını verir inşallah...kısaca size hikayemi anlatmak istiyorum ve sizden tecrübelerinizden önerilerinizden yararlanmak istiyorum..ben 2 kez gebelik geçirdim ilk gebeliğimde 17.haftama kadar herşey normaldi.17.haftmda bebğin beyninde su toplaması olduğunu ve gebeliğin sonlandırılmasını söylediler ben ihtimal vermedim hep bi umutla bekledim ve bebeğimi aldırmadım amniyosentezde yaptırmadım.38 .haftamda bebeğimi sezeryanle dünyaya getirdim malesef dedikleri gibi oldu..bebeğimin kafası su topluyordu büyüyordu ve neredeyse hiç bi fonksiyonu yoktu kuzumun ve genetik bi sendromla uyumlu olduğu düşünüldü..3 ameliyat oldu 5,5 ay yaşadı vefat etti :KK43: bu bebğimden sonra öğrendim pıhtılaşmam olduğunu...bu arada 2.dereceden akraba evliliğm var..1,5 sene ara verdim sonra coraspin becozym ve folbiol kullandım pıhtılaşmadandır dedi dr..tekrar hamile kaldım cleksan 0,2lik kullandım ve ilaçlara devam ettim herşey yolunda gidiyordu amniyosentez yaptırdım normal çıktı..22.haftamda ayrıntılı ultrasonda bu bebeğiminde ilk bebeğim gibi olduğunu ve sonlandırmamızı söylediler..ben yine sonlandırmak istemedim ama en başta eşim olmak üzere bütün dış etkenlere yenildim ve gebeliği sonlandırdık 23. haftamda suni sancıyla normal doğum yaptım :KK43: çok zor günlerdi rabbim kimseyi okararla başbaşa bırakmasın :KK43: vee şuan beklemedeyim pgt yaptırmak istiyorum ama dr..lar ikiye bölünmüş durumda kimisi pgt diyor kimisi doğal yoldan sizce ne yapmalıyım önerilerinizi bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim allaha emanet olun...
başından geçenler kolay değil kesinlikle Allah sabır versin.ben kesinlikle pgt diyorum yinede siz bilirsiniz.

hituci
gelincik transferin olmasına sevindim canım.inşallah hayırlısıyla sağlıkla tutunur bebişin.

inci_tanesi
06hacer07
Merhaba... Zor şeyler yaşamışsın hem de çok zor. Allah sabırlar versin. Ben pgt diyorum.