Poşet Sararak Göbek Eritme Yöntemi

basharfiben
1-09-09, 10:09
arkadaşlar ben 7 ay doğum yaptım ve göbeğim var,bir arkadaşım bana bi zayıflama daha doğrusu göbek eritme yöntemi önerdi.Aynen Şöyle: Mutfakta kullandığımız streç filmlerden bolca alıyoruz,şu şeffaf olanlardan. (1-2 ay sürekli yapmak lazım):) yatmadan önce göbek kısmına 1-2 kat sarıyoruz iyice.tabi bu olayı gece yatmadan önce yapıyoruz.sabaha kadar streç filmle sardığımız göbek bölgesi terlemiş oluyo.bir arkadaşım yıllar önce yapmış ve işe yaramış.ben daha denemedim.gece yatarken yapmak lazım tabi.sabaha kadar terleyerek yağlar eriyor sanırım.mantıklı düşünürsek basen bölgesinede uygulanır sanırım bu yöntem.denemek lazım aslında.deneyen varsa yorumlarını yazabilirmi?
aslında biominera adlı diyet bantınıda kullanmak istiyorum ama kararsız kaldım yani.
hihoyyyt :dance:

ganfet
ben bu streç sarmayı yürüyüş yaparken kullanıyorum ama resmen bardaktan boşalır gibi terler içinde kalıyorum.yatarken nasıl olur bilmiyorumkaydirigubbakcemile2

basharfiben
:) ganfet işe yarayormu bari göbek bölgen eridimi bari ne durumda?

distancee
canım ben denemiştim bunu tabii o zaman strechlerde kesim payı yoktu artık ne yazık ki var
onu sıkıca sarmak gerekiyor eski strechlerde oluyordu ama artık hemen kopuyor bulabilirseniz eski strech inanılmaz terletiyor haberiniz olsun çok etkili hafif göbeğiniz varsa 3 günde bile eriyor zaten ilk günden anlıyorsunuz etkiyi

zemus
sporla desteklemeden karın toplanıp sıkılaşmaz kesinlikle...:nazar:

distancee
1-09-09, 11:09
zemus
sporla desteklemeden karın toplanıp sıkılaşmaz kesinlikle...:nazar:
bi gün dene canım sonra yorumunu yaz

PasakliMinikTanrica
1-09-09, 11:09
bunu bende hep duyuyorum ama işe yarayıp yaramadığını bilmiyorum
uykumda göbeğimden kurtulsam daha ne isterim ki
ama zemusun dediği gibi yağlar erise bile sıkılaşma olmaz
sıkılaşma olması için sporla desteklemek gerekli bence de

Kalliste
2-09-09, 05:09
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...strec-film-sararak-zayiflama-deneyimimiz.html

Lütfen linkten devam edelim..

mavis_3434
3-09-09, 09:09
ben sarıyordum arkadaşlar kocam işyerınden streç getirmiş:)))hergün yaptım gerçekten felaket terlıyosunuz.karnınızı içine çekıp öyle sarılması lazım tek basına belki yapılabılır.15 gun falan sardım gercekten göbeğimin gıttıgını farkettım ama sonra nolduysa bıraktım benım göbek yıne aynı oldu:KK43:bıde sezarya benımkısı.onu yılmadan yapmak lazım.gece kesınlıkle sarmayın gunduz sarın yatagınız sırılsıklam olur sonra:)

mavis_3434
3-09-09, 09:09
hee istersenız gecede sarabılırsınız ama emınım sabaha kadar oturursunuz hiç rahat deil:)

bursasu
8-09-09, 21:09
annem de hep derdi eskiden doğumdan hemen sonra poşet bağlardık karnımza sıkı sıkı göbek falan kalmazdı die

EvCadisi
13-09-09, 18:09
bunun yağ eriteceğini hiç sanmam....annem yıllarca yaptı..sonuç hüsran...spor şart..

urfatutkunu
9-11-09, 14:11
Benim bir arkadaşımın annesi de yaptı ve çok güzel sonuç aldı.

gLsh
10-11-09, 06:11
bursasu
annem de hep derdi eskiden doğumdan hemen sonra poşet bağlardık karnımza sıkı sıkı göbek falan kalmazdı die
Cnım bunu doğumdan sonra boşalan karının iyice sarkmaması için yapıyolardı benim kız kardeşimede tülbentle sarmıştı annem sıkı sıkı iice sarkmasın die göbegi streç film neysede benim tanıdığım bayanlar çöp torbasını kol ve kafa kısımları gelen yerleri kesip giyip yürüyüse gdiyorlar çok terletiyormuş memnunlar ama ben gram verdiklerini görmedim çünkü yürüyüşten dönmeden daha bugun kahvaltıyı kimde yapsak ne yesek diye düşünüyolar sırnaşık şey

esrazey
10-11-09, 16:11
ama hiç sağlıklı bir yöntem değil ki bu?deri nefes almaz,nefes almayınca çeşitli rahatsızlıklar çıkar.mesala cilt problemi.
saunaya gidin,günde 5 dakika mekik çekin,yarım saat bisiklet kullanın,bunlardan birini dahi deneseniz sonuç alırsınız.
hem vucudunuzun kondisyonu da artar,damarlarınız açılır,mutlu olursunuz,sayamayacağım kadar çok faydası var sporun.
daha da olmadı korse kullanın,tabi organik,sağlıklı,hava alan bir korse olması gerekiyor.

DygEge
10-11-09, 16:11
spor olmadan bende işe yarıcağını düşünmüyorum bunu yürürken yapıyorlar daha çok terlemek için ama terlemek zayıflatsaydı herkes saunalara,hamamlara koşardı diye düşünüyorum

ASYAM30
27-01-10, 19:01
basharfiben
arkadaşlar ben 7 ay doğum yaptım ve göbeğim var,bir arkadaşım bana bi zayıflama daha doğrusu göbek eritme yöntemi önerdi.Aynen Şöyle: Mutfakta kullandığımız streç filmlerden bolca alıyoruz,şu şeffaf olanlardan. (1-2 ay sürekli yapmak lazım):) yatmadan önce göbek kısmına 1-2 kat sarıyoruz iyice.tabi bu olayı gece yatmadan önce yapıyoruz.sabaha kadar streç filmle sardığımız göbek bölgesi terlemiş oluyo.bir arkadaşım yıllar önce yapmış ve işe yaramış.ben daha denemedim.gece yatarken yapmak lazım tabi.sabaha kadar terleyerek yağlar eriyor sanırım.mantıklı düşünürsek basen bölgesinede uygulanır sanırım bu yöntem.denemek lazım aslında.deneyen varsa yorumlarını yazabilirmi?
aslında biominera adlı diyet bantınıda kullanmak istiyorum ama kararsız kaldım yani.
hihoyyyt :dance:
SÜPER YA bu islemin aynisina ben 3 gün önce basladim acayip terletiyor ....2 paket aldim yetmezse diyee umarim ise yarar:CüvCüv:

XTATLIKIZ
1-02-10, 10:02
bende deneyecem süpermiş yaaaa gayet mantıklı geldiii:lepi:

Flamingo
1-02-10, 11:02
e korsede olabilir onun yerine fisfisfis

Flamingo
esrazey
ama hiç sağlıklı bir yöntem değil ki bu?deri nefes almaz,nefes almayınca çeşitli rahatsızlıklar çıkar.mesala cilt problemi.
saunaya gidin,günde 5 dakika mekik çekin,yarım saat bisiklet kullanın,bunlardan birini dahi deneseniz sonuç alırsınız.
hem vucudunuzun kondisyonu da artar,damarlarınız açılır,mutlu olursunuz,sayamayacağım kadar çok faydası var sporun.
daha da olmadı korse kullanın,tabi organik,sağlıklı,hava alan bir korse olması gerekiyor.
yanii..
yeni gördüm.. en doğru yorum bu olmuş

sakin bayan
kızlar bende eskiden spora gidiyordum spordaki hocam söyledi
bu poşet bağlama işleri çok zararlı,su kaybı filan olduğu için böbreklere çok zarar verirmiş
daha da anlatmıştı ama aklımda kalan sadece bunlar
hem su kaybettiğiniz için,kısa zamanda geri alırsınız.bence diyet+spor en iyisi ve her açıdan sağlıklı a.s.

gyshnky
10-02-10, 08:02
ben bu olayı yıllar önce denemiştim işe yarıyor yaramasına en azından incelme sağlıyorsunuz kesinlikle ama bunun yanında göbek için mekik hareketi yapmak lazım. Günde 50 tane yeterli.daha sonra kademeli olarak artırabilirsiniz. yoksa göbeğiniz eriyor ama o bölge kilo almaya tekrar elverişli kalıyor.Oradaki etiniz yoğurt kıvamına geliyor.Bu işlemin yanında mekik çekip karın kaslarını sıkılaştıracak egzersizler yapmak şart.

hulya25
10-02-10, 12:02
derya baykal programındada söylemişti göbegini strec filmle sarıyormuş işe yarıyor demişti
bende yapmayı düşünüyorum

yunahu
10-02-10, 15:02
bir zamanlar....
yani evlenmeden ve iki çocuk sahibi olmadan önce :sm_confused: ...

birkaç 5-6 kişilik bir yürüyüş grubumuz vardı sabah pazar günü hariç hergün yürüyorduk, göbek ve bacaklarımı streçle sarıyordum 2 ay boyunca böyle yaptım ama diyet yapmamıştım.

2 ay sonraki fark kilom değişmemişti ama beden ölçüm değişmişti ayrıca selülitlerim azalmıştı.diğerleri ise kiloda verdiler annemde dahil.

tabi herkesin vücud yapısı farklı olduğu için herkesde aynı olurmu bilmem
sizlerle paylaşmak istedim.

piglet_
11-02-10, 13:02
Bende bir ara denemiştim yürüyüşe gitmeden sarmıştım altına da şu inceltici kremlerden sürüyordum. Çok terletiyor inceltiyor ama bırakınca eski haline geri dönmüştü. Bence sadece su kaybı oluyor zayıflamaya etkisi olmuyor.

cingan
14-02-10, 17:02
ben bunu hiç demedim ama başka göbek eritme yöntemleriniz varmı acaba:eek:

asumanduman
15-02-10, 19:02
bilgiler için çok teşekkürler

asumanduman
ya göbek ve yagları nasıl eritecem

asumanduman
ama yeşil çay7 falan içemiyorum tadı çok kötü geliyor

asumanduman
ama deniyecem artık napalımm

asumanduman
en bu streç sarmayı yürüyüş yaparken kullanıyorum ama resmen bardaktan boşalır gibi terler içinde kalıyorum.yatarken nasıl olur bilmiyorum

asumanduman
ben bu streç sarmayı yürüyüş yaparken kullanıyorum ama resmen bardaktan boşalır gibi terler içinde kalıyorum.yatarken nasıl olur bilmiyorum denemek lazımm

Mrs.Rosse
17-02-10, 17:02
Ben de geçen yaz yapıyordum.Streçle 2 saat yürüyüş..Gözle görülür fark oluyor.Tabi yiyeceklerden de kısmak gerekir...Sonra dikkat etmediğimden yine kilo almam ayrı mesele =D

Larosw
17-02-10, 22:02
ben denedim fakat oturup kalkınca yada uyanınca streç ip haline glemiş oluyordu o kadarda geniş çaplı sarmama rağmen deli uyuyorum snaırım :))
ama ona benzer bir kemer aldım sıkılığını siz belirliyorsunuz içi tamamen naylon gibi değil gibi :))
yarım saat yürüyüş yapsam bile baya terletiyor sardığım bölgeyi fakat uzun süre kalınca malum havasızlıktan su topluyor..
o aldığım kemer tarzı şeyi daha çok öneririm dışı kalın bez içi ayrı bi yapıda aşırı terleten birşey adını bilemiyorum.
bilginize :KK66:

bego39
17-02-10, 22:02
Sauna eşofmanları yeterli oluyomu bir fikriniz varmı?..

ceyda/ist
17-02-10, 23:02
arkadaşlar bu streç sarmak sanki bana sağlıklı gelmiyor sauna eşofman alın daha iyi spor yaparken gece cilt yenileniyor ne bileyim hem rahatsız edici strec cilde zarar verebilir tabi bu benim şahsi fikrim size kalmış

ceyda/ist
17-02-10, 23:02
bu arada annemde var sauna eşofman ben ilk başda gülmüştm siparişle geldi eve astronot gibi oldu :)) ilk sonra tabi gözümüz alıştı bisiklete biniyor onunla koşu bandında ve nasıl terliyor eşofmanla 3 kat fazla atıyor sanki teri sonra duşa tabi delikafadulden

glseda46
19-02-10, 17:02
ben aynı şeyi streçi sarmadan altına 1 tatlı kaşığı susam yağı 7 8 damla kekik yağı 7 8 damla portakal yağı 7 8 damla melisa yağını karıştırıp masajla sürüyorsun, hatta lifle masaj yapılırsa daha iyi olur.ben yaptım çok işe yaradı, ama sürüp streçi sardıktan sonra yarım saat kadar göbek dansı yapıyordum.bunu istikrarlı yapmak lazım :) bunu ibrahim saraçoğlu'ndan dinlemiştim

soundwave
21-02-10, 20:02
bence sporla desteklenirse kalıcı çözüm sağlar aksi durumda o bölgede su kaybından başka bir şey değil

independante
22-02-10, 10:02
ben bu sistemi basen bolgesinede uyguladim ve 4/4luk bir sonuc aldim.Ancak gece yatarken yapmadim.
Suna dumankayanin bir selullit formulu vardir.10 adet aspirini iyice ezerseniz icine 5 limon suyu sikip bebe yagigiyla karistiryordum ve bunu her aksam isten eve gelince surup uzerine strech folya doluyordum.Ardin bu vaziyette -hasiir husur:)sesler esliginde-1 saat yuruyordum.Burda ki amac-okudugum kadariyla -vucudun belli bir bolgesi isindigi zaman beyin savunmaya geciyor ,bu kisimda ki yaglari eritiyormus.Denenmis ve basen bolgesinden 10cm verilmistir.Herkese tavsiye ederim.Ancak tabii bunun icin bol vakit gerekli.

Su-Perisi
24-02-10, 13:02
ya ben dün akşam yatarken sardım göbeğime.arkadaşlar su giçinde kalıyosun demiş.bende hiç bişey olmadı.hiç terlemedim.neden acaba:uhm:

MeDuSa
25-02-10, 22:02
Gece lahana yağını sürüp streç filmle sarmak daha iyi oluyo

BlackButterfLy
26-02-10, 12:02
çok terletir ya :S

xxDerinxx
28-02-10, 12:02
Eğer öyle ise ben eltime önereyim bu yöntemi çok mutlu olur doğumdan kalan göbişi erirse :)

hugocuk
1-03-10, 16:03
göbekten giden yağ değil sudur arkadaşlar. bırakınca zaten yine aynı şey olacak. yağları metabolizma yakar ancak

tugibu
1-03-10, 16:03
esmerim_01
ya ben dün akşam yatarken sardım göbeğime.arkadaşlar su giçinde kalıyosun demiş.bende hiç bişey olmadı.hiç terlemedim.neden acaba:uhm:
al benden de o kadar bilmiyorumkismile bende 2 gündür deniyorum ama terlemiyorumkafamçokkarıştı bide ben bu strec filmleri kalın almıstım eminönünden kesik yerleri yok ve sağlam diyee.... niye böle oldu ki şimdiiii eyvahedigeldismile

Aurora
2-03-10, 14:03
bende deneyeceğim

greeneyes3543
7-03-10, 10:03
ben denemiştim bacaklarıma bile bu market torbaları oluyor ya büyük onlardan sarmıştttımm valla terletiyo bi de onunla spor yaparsanız. 2kat zayıflarsınız:)

mandalings
10-03-10, 10:03
bence göbek eritmenin en basit yolu lahana ve maydonoz suyu

meserisra
10-03-10, 12:03
independante
ben bu sistemi basen bolgesinede uyguladim ve 4/4luk bir sonuc aldim.Ancak gece yatarken yapmadim.
Suna dumankayanin bir selullit formulu vardir.10 adet aspirini iyice ezerseniz icine 5 limon suyu sikip bebe yagigiyla karistiryordum ve bunu her aksam isten eve gelince surup uzerine strech folya doluyordum.Ardin bu vaziyette -hasiir husur:)sesler esliginde-1 saat yuruyordum.Burda ki amac-okudugum kadariyla -vucudun belli bir bolgesi isindigi zaman beyin savunmaya geciyor ,bu kisimda ki yaglari eritiyormus.Denenmis ve basen bolgesinden 10cm verilmistir.Herkese tavsiye ederim.Ancak tabii bunun icin bol vakit gerekli.
herhangi bir aspirin ve bebe yağı olur mu