Kızlarr sevgiliniz eski sevgilisiyle tatil yaparsa napardınız???

sema_zz
6-09-09, 19:09
Meraba

2 yıllık erkek arkadaşımın eski sevgilisyle bu yaz 3 gün tatil yaptıgını facebokta bir arkadaşının sayfasındaki resimlerde yakaladım. Görür görmezde ayrılık mesajlarını attım, agır hakaretlerde bulundum.. 3 gün boyunca sabah akşam beraberlermiş , tüm resimlerde hep ikisi yanyana.. 2 gün önce ay dönümümüzdü bana mesaj attıı bir sürü hiçbirine cevap vermedim..geçen gece evin önüne geldi inmek zorunda kaldım. Konuştuk saatlerce kesinlikle aldatmadıgını söylüyor. Bir sürü yeminler falan.. Arkadaş ortamımız ortaktı napabilirim diyor.. Kızın telefon numarasınıda verdi.. Herşeye razıyım yeterki benle ol tekrardan,bitmesin diyor..benim ilk ciddi erkek arkadaşımdı o. 2 yılımı verdigim insan.. Oda çok kötü durumda bende.. Ama inanmıyorum aralarında birşeyler geçitiginden eminim.sonuçta gündüz deniz,gece alkol falan. Kesin yakınlaşmaları olmuştr. Kızınt elefonu bile vardı kendisinde. Ama o kızın onun için koca bir hiç oldugunu söylüyor. Kafam çok karışık kızlar..napabilirim.. Bile bile affedebilirmiyim bunu unutabilirmiyim .. Diger yandanda seviyorumm:KK43: lütfen yardımmm

lirik guzel
:1closedeyes:Oyuna gelmeyin,yaptığı affedilir bir şey değil.

Saruboceq
bence affetme..
tatile giderken eski sevgilisinin de gideceğini bilmiyordunuz değilmi,söylememişti yani..
ve siz yakalamasanızda söylemeyecekti..
bence unutun gitsin..

Denisee
Bunuyapması cok kotu olmus canımmm dırek ayrılık sebebı bence eskı sevgılısyle 3 gun tatıll ya bunu nasl yapablr senın habern olmadan solemedennn ... bence son pısmanlk fayda etmez be cnm

krpz
bencede affetme,ne demek ya,görmesen haberin bile yok,çok kötü,çok...

TheShe
Eski sevgilisiyle tatil mi, görüşmesi bile yanlış :1shok:
Onun için hiç değerindeyse neden tatilini beraber geçiriyor, sana söyleme gereği bile duymuyor. Yuh diyorum. :kızgın:

azelya55
Saruboceq
bence affetme..
tatile giderken eski sevgilisinin de gideceğini bilmiyordunuz değilmi,söylememişti yani..
ve siz yakalamasanızda söylemeyecekti..
bence unutun gitsin..
Doğru..Ya da onun da haberi yoktu, orda karşılaştı diyelim, o zaman geldiğinde sana anlatması lazımdı.

PurpleRain
asla affedilebilecek bir şey değil bu, aklıma bile gelmez bir erkeğin böyle bir şey yapabileceği, erkekler bazen çok yaratıcı oluyor, pes :umursamaz:

gönülyarası
sen görmeseydin belki sana hiç söylemiyecekti..kabul edilir bişey değil..

Pati
uzaklaş bu çocuktan a.s

yan yana resmler flan ne iş..
eski sevgiliyle bu yaknlaşmalar dogru degl..ortak arkadaşlar varmış bahaneye bak :mymeka:

blinblin
kesinlikle affedilir birşey değil görüşme konuşma bile yolunu değiştir kurtulmana bak:kızgın:
yazık olmuş 2 yıla

distancee
valla gitmeseydi canım o tatile affedilir özür kaldırır bi olay değil bu

stelina
yalan söylüyor

CeYLo
affetme kesnlikle ne demek eski sevgilisyle 3 gun tatil sakın affetmek gibi bi yanilgiya dusme

kar
ya belkı gercekdende o ortamda karsılasmıs olamazlarmı?..
sız orda degıldınız ve nasıl oldugnu bılmeden yanlıs bısı yapmasaydınız keşke..
sevgılınız sıze eskı sevgılısının numarasını bıle vermıs bısı olsa verırmıydı vermezdı..
aynı toplulukda ortak arkadaslar olabılır ama...

azelya55
kar
ya belkı gercekdende o ortamda karsılasmıs olamazlarmı?..
sız orda degıldınız ve nasıl oldugnu bılmeden yanlıs bısı yapmasaydınız keşke..
sevgılınız sıze eskı sevgılısının numarasını bıle vermıs bısı olsa verırmıydı vermezdı..
aynı toplulukda ortak arkadaslar olabılır ama...
Yok yok kesinlikle sen polyannasın inandım şimdi kaydirigubbakcemile3 Hep bardağın dolu tarafını görüyorsun tebrik ediyorum vereliniortak

April09
Kesinlikle affetme
Eger sen böyle bisey yapsaydin o affedermiydi??? Bunu düsün ve kararli ol..

watasiva
benim anlamadığım şu. tamam sevgilin bir şeyler karıştırmış. ama sevgilinin ortak arkadaşlarının sana hiç mi saygısı yok da, bu fotoları facebook a koyuyor. senin görebileceğini bile bile. sonuçta sen onun 2 yıllık sevgilisisin. bu yaptıkları çok ayıp çok. kesinlikle affetme.

hersey_eskir
ınanma bence..
Sen yakalamamış olsaydın eğer kesinlikle söylemeyecekti bunu sana.keşke direkt söylemeden kimler vardı neler yaptınız anlatmadın hiç felan deyip sorgulasydın..neyse geçmişibırakalım.yaptığı çk çirkin ve buyuk hata..

prenses006
bir de soruyormusun napardınız diye :nazar:

zhr79
kabul edilebilir birsey olamaz heralde ilişkiye devam etsende gidisatı pek saglıklı olmaz

siyamarz
ya artık diyecek söz bulamıyorum, eski sevgiliye 3 gün tatil. Kısaca OHA !

Asmin
e artik oha ama yani.
bunun affedilirlik yani bile kalmamis.

kardelen18
affedilecek birşey değil bu

okypete
sema_zz
Meraba

2 yıllık erkek arkadaşımın eski sevgilisyle bu yaz 3 gün tatil yaptıgını facebokta bir arkadaşının sayfasındaki resimlerde yakaladım. Görür görmezde ayrılık mesajlarını attım, agır hakaretlerde bulundum.. 3 gün boyunca sabah akşam beraberlermiş , tüm resimlerde hep ikisi yanyana.. 2 gün önce ay dönümümüzdü bana mesaj attıı bir sürü hiçbirine cevap vermedim..geçen gece evin önüne geldi inmek zorunda kaldım. Konuştuk saatlerce kesinlikle aldatmadıgını söylüyor. Bir sürü yeminler falan.. Arkadaş ortamımız ortaktı napabilirim diyor.. Kızın telefon numarasınıda verdi.. Herşeye razıyım yeterki benle ol tekrardan,bitmesin diyor..benim ilk ciddi erkek arkadaşımdı o. 2 yılımı verdigim insan.. Oda çok kötü durumda bende.. Ama inanmıyorum aralarında birşeyler geçitiginden eminim.sonuçta gündüz deniz,gece alkol falan. Kesin yakınlaşmaları olmuştr. Kızınt elefonu bile vardı kendisinde. Ama o kızın onun için koca bir hiç oldugunu söylüyor. Kafam çok karışık kızlar..napabilirim.. Bile bile affedebilirmiyim bunu unutabilirmiyim .. Diger yandanda seviyorumm:KK43: lütfen yardımmm
arkadaşları ortaksa,o kızı gördüğü an direkt tatilini bırakıp geri dönmeliydi.
tabi orada habersiz karşılaştıysa.
yok baştan onun olduğunu biliyorsa hiç gitmemeliydi. ve bunuda senden saklamamalıydı.. yani tamamen hatalı.
aZeLYa55
Yok yok kesinlikle sen polyannasın inandım şimdi kaydirigubbakcemile3 Hep bardağın dolu tarafını görüyorsun tebrik ediyorum vereliniortak
hay ağzına ,pardon kalemine sağlık. aynı fikirdeyim...

_laylaylom_
beraber gittikleri kesin ....hadi orada karşılaştılar diyelim böyle bi tesadüf oldu biraz zor olsada....
onunla selamlaşma dışında görüşmemeliydi...geçmiş geçmişdir...sanada gelip durumu anlatmalıydı...
başkalarından duymakdansa eğer suçsuzsa o söylemeliydi...erkekleri anlayamıyorum...fırsat bu fırsat deyip her şeyi değerlendirebilen yaratıklar malesef...

EU2
hala daha seviyorum öylemi?? ee yanii aşallah.. nerde bu bollluk yeni orda beklesin ben eskisiyle tatil yapi ne bu böyle yaaa? yanisize deseki aşkım yapma lütfen o eskisiydi şimdi sen varsın hem yaz aşkıydı o gelip geçici dese onada eyvallahmı diceksiniz??

ne affetmesi ne unutmasıı hala daha bunumu düşünüyorsun arkadaşım.. unutma buerkekler çabuk yemin edebiliyorlar her sıkıştığında

prenses006
akannehirakannehir

EU2
hee bu arada eğer facede resimleri görmeseydin hala kek gibi sen sevdiğin kişin yalnız tatil yaptığını düşünüp seni ayakta uyutmasına izin vermiş olucaktın. ŞÜKRETMELıSıNKı ALLAH BıR ŞEKıLDE O FOTOĞRAFLARI GÖRMENı NASıP ETMıŞ ...

glsh85
6-09-09, 20:09
yok artık !

emdev
akannehir olcak şeymi bu bea
senle beraberken onunla tatil yapıyor olmaz öyle şey.:eek:lmaz:
bende affedemem açıkçası ama bazen olaylar göründüğü gibi olmayabiliyor.
bence sen ara o kızlada konuş,samimiyet derecelerini öğren,bakalım kız ne dicek.:sinifsinif:

hera.zeus
eski değil bence yeni sevgilisi olmuş o. sakın güzelim sakın affetme affedilir bişey değil..mümkünse sana ulaşabiliceği her yolu kapat. iğrençlik resmen bana yapılcaktı varyaa ölmek için yalvarırdı o öküzcük.. asla güzelim ağlar sızlar duygu sömürüsü hayatta inanma canım unutulmıcak bişey değil canım sende unutursun dünyada tek erkek o değil sonucta.

nesterin
bence de yok artık...
uzun süreli ilişkilerin bir çırpıda bitirilmesini pek doğru bulmam ama bu çok fazla...
yani devam etsen bile nasıl güvenecek,nasıl unutacaksın?
çok büyük hata:eek:lmaz:

merwush
bu kadarına pes diyorum
eski sevgiliyle bırak tatili hala onunla görüşebiliyor olması bile kavga sebebi
2 yıllık beraberlik ama bu kadarı fazla bence
bu saatten sonra ağzıyla kuş tutsa nafile olmalı bana göre

Lilithh
E ama bu resmen aldatma oluyor...
Yani bence...
Ne yapardınız kısmı ise çook göreceli bi kavram ben böyle bir şeyi aklıma bile getimek istemediğim için cvp bile vermiyorum allah korusun diyorum sadece.

AsabiyE
e çüş artık harbiden!!!!!!!!akannehir nası genişliklerdir bunlar ya!erkek milleti hergün daha bi dumur ediyo beni burdan okuduklarımla..:umursamaz:
bikere gerrrrrçekten sevgilinin içi temiz olsa,şans eseri denk gelseler,tümmmm arkadaşları ortak çıksa-ki eski sevgilisiymiş zaten ortak mutlaka tanıdıkları vardır- hani o ortamı da terk edemedi diyelim.ozaman senin bu şekilde öğrenmeni beklemeyecek arkadaşım..kendine güvenen,öyle bişeyle alakası olmayan adam o kişiyi görür görmez sana açar telefonu,burda böle böle bi durum var haberin olsun.ben fazla aynı ortamda olmamaya çalışacağım ama şu sebeplerden burdan başka biyere tatile geçemiyorum vs vs der yani.çok mu zor...ki bence bu bile olmamalı:eek:lmaz: ama hani işin ennnnnnn uç noktası bu olabilirdi ancak!

TatLiGaci
Varsayalım tesadüfi karşılaştılar..
Fotoğraf çektirip samimi pozlar verip,üstüne üstlük face de yayınlamasının ne gereği varmış..
KArşılaşmaları tesadüf olsaydı en fazla merhaba der geçersin..
Gelince de sevgiline anlatırsın...

Sevgilin orada küçüğk bir kaçamak yapmış ex aşkı ile yakalanınca da kötü olmuş..
Vicdan yapmaya çalışıyor..
Kesinlikle affetme..2 yılını vermiş olabilirsin ama en azından farketmişsin..
Resmen tatilde fırsat kollamış..Kendine başka küçük kaçamaklar yaratmış..
Allahın sevdiği kulmuşsun ki görmüşsün..
Ölsün isterse senin aşkından,yapmadan önce düşünecekti...

PurpleRain
karşılaşmış dahi olsalar saklaması yanlış, yani öğreniş biçiminiz kötü. madem bu kadar olağan bir olaydı gelip bahsetseydi :sinifsinif:

ilayda cem
yapılacak birşey kalmışmı ki ?
kim inanır birşeyler yapmadığına....

kar
aZeLYa55
merhaba..
polyanamıyım bılmıyom ...
2 senelık bı ılıskı yanlıs anlasılma yzuunden bıtmemelı asla..
okadar emek verılcek ve tatıldekı tesaduf yuzunden 2 yıllık ılıskı bıtırılmemelı..
okadar emek ınsanın hayatından 2 sene neler sıgar ıcıne..
kaldıkı bı tesaduf yuzunden yazık edılmemelı ..
sevgılısı zaten demıs ben aldatmadım dıye tatıl bolgesınde ortak arkadaslar varsa bı kac bulusmada karsılasmıslarsa bu yuzden ılıskı bıtermı?..asla bıtmez..
burnunu surttsun sevgılısının ama ılıskının bıtırılmesınden taraf degılımdır..

Jumblante
bencede affetme ne demek eski kız ark. tatil
sen yapsan o affeder miydi önce bunu sor bence ama kesinlikle yumuşama
yaptığının cezasını çeksin

hera.zeus
kar
merhaba..
polyanamıyım bılmıyom ...
2 senelık bı ılıskı yanlıs anlasılma yzuunden bıtmemelı asla..
okadar emek verılcek ve tatıldekı tesaduf yuzunden 2 yıllık ılıskı bıtırılmemelı..
okadar emek ınsanın hayatından 2 sene neler sıgar ıcıne..
kaldıkı bı tesaduf yuzunden yazık edılmemelı ..
sevgılısı zaten demıs ben aldatmadım dıye tatıl bolgesınde ortak arkadaslar varsa bı kac bulusmada karsılasmıslarsa bu yuzden ılıskı bıtermı?..asla bıtmez..
burnunu surttsun sevgılısının ama ılıskının bıtırılmesınden taraf degılımdır..
sence bu bir tesadüfmü basbaya birlikte gitmişler.. hadi tesadüf diyelim boy boy fotomu cekilir canım.. bence asla tesadüf değil bacım kesinlikle bitmeli bu ilişki..

birsam
ya bir kere tatile 3 gün beraber olmalarına hiçç getirmiycem bile meseleyi ben.benim sevgilimde eski kırıklarının tel numarasının ne işi var yahuuu bu bile yeter kaldı ki tatil haa.valla napacamı yazardım da ban almayım şimdi

dais
ayy çok kötü ya,hiç tatilde aklına gelmemişmi sevgilim görse ne düşünür diye vicdanı sızlamamış demekki hiç,insan suçluluk duyar en azından.koca 3 gün bence unutt..

seratonin
6-09-09, 21:09
maşallah takardım biyerine ....laelaelaelaelae

dove
tatile gidiyorlar ve bundan bahsetme ihtiyacı bile duymuyor?! yok yok bu iş olmamış :KK43:

ToNe_Def
Eğer sizi aLdatmasaydı tatiLe gittiğini söyLerdi :umursamaz:
Şimdi de taBi inKar edicek erkek sonuçta yerimseniben
Affetmeyin derim ben ama kaRaR sizin vereliniortak

_MySticqirl_
Külliyen Yalan

charming
Arkadaş ortamıyla karşılaşmış olsalar dahi aynı fotoğraf karesinde bulunmaları benim kabul edebileceğim birşey değil.
Ayrıca ikiside ayrı takılsın ne diye aynı ortamın içindeler ?

sabracadabra
6-09-09, 22:09
harbiden bu erkekler beni gün geçtikçe daha da dumur ediyor....
böyle bir şeyi sana nasıl söylemezzz..saygısızlık resmen..aklınca tatil kaçamağı yapmış, döndüğünde sen ceptesin...seven birine ayrıl demek kolay ama bence bu çocuktan adam ol-maaaaazzz...