TEST

Erkeklerin en sevdigi sa rengi

zhr79
7-09-09, 21:09
%27,52Kızıl
%26,95Sarı
%23,63Siyah
%11,10Kahverengi

anketlere gore erkekelerin kadınları daha sexy gosterdigine inandıgı sac rengi kızılmıs...
bencede oylekaydirigubbakcemile3
siz ne dersiniz

beliss
7-09-09, 22:09
bence erkekler doğal olan saç rengine hayrandırlar.ne kadar erkek arkadaşım varsa bunu hep söyler ,eşimde dahil...ama beyazlar varsa kendi renginde boyatmak sonuç olur belki.hele ki zorla sarışın olmak nadir olarak beğenen vardır ama erkekler için çok yapay ve sıradan.bunu ben değil benim çevremdeki erkekler söylüyorrrr :nazar:

zhr79
7-09-09, 22:09
dogal sarı tonlar hoşda platin sarısı hiç hoş degil

moondancer
7-09-09, 23:09
Kızıl saç,yakışan kadını harika gösteren bir renk
Benimde favorim kızıl saçtır :1rolleyes:

tubaolcy
Kızıl ın yeri başka benceee:lepi:

zhr79
bende seviyorum 6 sene oyle kızıl kızıl dolastım ama cok akıyo ya bas edilmiyo

Princess
8-09-09, 01:09
bana sarı erkekleri daha çeker gibi geliyordu.
kızıl tutkusunu bu kadar bilmiyordum.
not:sarışınım ondan olabilir:)

challenger
8-09-09, 07:09
doğal renkler.
erkekler sarı saçtan nefret edıyor.ama kızılda yakışan kadınlarda süper durduğunu söylüyorlar.

EU2
erkekler sarı sacı artık eskısı kadar begemıyormus,
kızıl sacı da gecıcı bır renk gıbı goruyorum ben.

okypete
erkeklerin sarı saçı sevmediği cümlesini çok duyuyorum.ama gözlemlerim nedense tam tersi.
o yüzdenmi bütün erkekler platin sarısından koyu sarıya kadar sarının bütün saç tonlarıyla dolaşan, rus kızlarına o kadar tutkun.:nazar:.

Laale
8-09-09, 08:09
Ohooo erkeklerin zevklerine göre saç rengimizle mi oynucaz?:umursamaz:
Tamam kızıl saçlıyım ama tamamen kendi zevkim..zemuszemus

challenger
o yüzdenmi bütün erkekler platin sarısından koyu sarıya kadar sarının bütün saç tonlarıyla dolaşan, rus kızlarına o kadar tutkun

canım tutkunlar ilişki yaşıyorlar vede sonra önlerine bakıyorlar.kusura bakma ama evet erkekler dışarıdaki bayanların bakımlı,ilgi çekici olmasına bakıyorlar ama sadece bakıyorlar yanlarındaki insan aynısını yapmaya kalkarsa kıyamet kopuyor.bunu sende çok iyi biliyorsun.ayrıca erkeklerın rus kadınlara bakması saç renginden değil vücutları çok güzel olduğu için.rus olupta her sarı saçı olan bayanada bakmıyorlar vücutları güzel değilse buda bir gerçek.

okypete
hayata
o yüzdenmi bütün erkekler platin sarısından koyu sarıya kadar sarının bütün saç tonlarıyla dolaşan, rus kızlarına o kadar tutkun

canım tutkunlar ilişki yaşıyorlar vede sonra önlerine bakıyorlar.kusura bakma ama evet erkekler dışarıdaki bayanların bakımlı,ilgi çekici olmasına bakıyorlar ama sadece bakıyorlar yanlarındaki insan aynısını yapmaya kalkarsa kıyamet kopuyor.bunu sende çok iyi biliyorsun.ayrıca erkeklerın rus kadınlara bakması saç renginden değil vücutları çok güzel olduğu için.rus olupta her sarı saçı olan bayanada bakmıyorlar vücutları güzel değilse buda bir gerçek.
yok hayata gel antalyaya bütün türk erkekleri evleniyor o sarışın rus kızlarıyla hepsindede melez bir bebek kucaklarında... zaten,.saç rengini beğenmezse itici bulsalar zaten evlenmezler...
aslında buçok göreceli. bazı erkek arkadaşlarım sarı illaki derken,bazılarıda esmer ve koyusaç derdi... hatta bir arkadaşımın kocası ıilla sarı boya diye tutturmuştu kıza..
yani kişiye ve zevklere göre değişiyor...
bak benim babam sarı severdi. ve annem platin saçlıydı...zevk meselesi bu...

selin_as
kesınıkle esmer ve kumralları beğeniyorlar.
bnm fikrim nacizane..

Lotus
üzgünüm erkekler "hayatta bana yakışmayacak tek renk kızıl" derim...

DUYGUCIKMAZI
bence kızıl yakışana yakışıyor yakışmayanda igrenç duruyor.........erkeklerde mevzu kadın olunca daha dikkatli oluyorlar..........
pek kızılıda sevdiklerini sanmıyorum.........böylede bişey duymadım.......
esmer koyu renk yada sarı saç renginden hoşlandıkları bir gerçek.......
ikisi arasında bir seçim yaparsamda sarı renk saçlardır diyorum........ya dogal renk hoş oluyor........dikkat çeken sarı renkten uzak duruyorlar........
dogal olsun sarı olsun benim olsun diyorlar sanırım........öyle gibi geliyor bana......

seratonin
8-09-09, 09:09
kızıl saç yeni yeni moda oldu...
bana göre sarı saç daha çekici görülüyor...ki özellikle bizim ülkemizde böyle...çünkü çoğunluk koyu renk saçlı olduğundan...
ama bi almanyada siyah saçlı veya kahverengi saçlı bi kişi daha çok ilgi çeker...
yani tamamen göreceli bir durum...sositososito

ayrıca da saç rengimi bi herife göre ayarlamam asla kaydirigubbakcemile3

Neyl
ozlem20
erkeklerden çok siz sarı saça takmış durumdasınız nedir bu kadınlardaki sarı saç çekemezliği anlamıyorum bırakın isteyen istediği renge boyatsın

aynen katılıyorum :1closedeyes:
diğer erkekler beni ilgilendirmez de
ben de erkekim de sarı beğeniyo beni onun için sarışınım

challenger
bende sarı denemiştim benım herıf rusyaya iş yaptığı için rus kadınlarından bıkmış heraldeki kıyametleri kopartmıştı tekrar kahverengı tonuna dönmüştüm.

ela
8-09-09, 11:09
bence karamel ve kızıl tonları olabilir ama benimki kumral yani benim hastamopuyorumnanaktan

zhr79
8-09-09, 12:09
okypete
yok hayata gel antalyaya bütün türk erkekleri evleniyor o sarışın rus kızlarıyla hepsindede melez bir bebek kucaklarında... zaten,.saç rengini beğenmezse itici bulsalar zaten evlenmezler...
aslında buçok göreceli. bazı erkek arkadaşlarım sarı illaki derken,bazılarıda esmer ve koyusaç derdi... hatta bir arkadaşımın kocası ıilla sarı boya diye tutturmuştu kıza..
yani kişiye ve zevklere göre değişiyor...
bak benim babam sarı severdi. ve annem platin saçlıydı...zevk meselesi bu...
tamamde bu hırs neden kafamçokkarıştı
benim erkek arkadasımda kızıl sever ama ben suan kızıl saclı degilim ama illa yok kızıllar kotu vesaire demiyorum... sen sarısın oldugun icin herkes sarısınları sevmek zorunda da degil sadece platin cok yapay duruyor ama koyu sarı renkler gayet hoş...

zhr79
8-09-09, 12:09
ozlem20
erkeklerden çok siz sarı saça takmış durumdasınız nedir bu kadınlardaki sarı saç çekemezliği anlamıyorum bırakın isteyen istediği renge boyatsın
kim cekemiyor delikafadulden
sarısınlarda cok alıngan oluyor ayol kaydirigubbakcemile3

bayan1903
8-09-09, 15:09
esmer bayanları tek geçerim belki de ben de esmer olduğumdandır ama bitanem de esmerleri sever vala a.s

Deryacik
8-09-09, 17:09
beliss
bence erkekler doğal olan saç rengine hayrandırlar.ne kadar erkek arkadaşım varsa bunu hep söyler ,eşimde dahil...ama beyazlar varsa kendi renginde boyatmak sonuç olur belki.hele ki zorla sarışın olmak nadir olarak beğenen vardır ama erkekler için çok yapay ve sıradan.bunu ben değil benim çevremdeki erkekler söylüyorrrr :nazar:
bencede

blinblin
8-09-09, 22:09
hanımlar kadın güzelse alımlıysa saçı ne renk olursa olsun erkekler beğenir bunlar neden bu kadar kalıp haline getirilmeye çalışılıyor anlamıyorum :bbo:

moondancer
8-09-09, 23:09
Moon sanırım önceden kızıla boyatmışsın saçını,haklısın çok akıyor bakımı çok zor ama güzel renk meret,beyaz tene çok yakışıyor di mi :içelim:

zhr79
tarjamy
Moon sanırım önceden kızıla boyatmışsın saçını,haklısın çok akıyor bakımı çok zor ama güzel renk meret,beyaz tene çok yakışıyor di mi :içelim:
ates kızılı yapıyordum ben eskiden cok aktıgı icin devam etmedim....
beyaz ten ve yesil farla super oluyodu ya opuyorumnanaktan

blinblin
tarjamy
owww evet kızıl beyaz tene çok yakışır özellikle şu doğal kızllar koyu olmayanlar nefis duruyor :icecream:

zhr79
blinblin
owww evet kızıl beyaz tene çok yakışır özellikle şu doğal kızllar koyu olmayanlar nefis duruyor :icecream:
surekli yaptıgın zamanda renk oturuyor daha hoş duruyor

blinblin
moon
ates kızılı yapıyordum ben eskiden cok aktıgı icin devam etmedim....
beyaz ten ve yesil farla super oluyodu ya opuyorumnanaktan
evet canım mor kıyafetlede çok hoş duruyor şakkıdı

zhr79
blinblin
evet canım mor kıyafetlede çok hoş duruyor şakkıdı
kızılamı donsem ne ya delikafadulden
suan koyu saclarımın rengi tamda olmaz gerci

Pati
15-09-09, 15:09
sarı boyatanlar hiç ddogal durmuyo bence...ama yakışana cidden yakışıyo buna lafım yok...
benim bi arkadaşm boyattı platin mesela,bakan bidaha bakıyo...
erkekler herzaman dogal olanı begenirler diye düşünüyorum...
saç boya,göz lens daha ne kaldı :1closedeyes:
sevgilimde dogal sarışınlar hoş olur,boyatanlar değil demşti...
kendim bugday tenli oldugumdan kızılı hiç düşünmedim :))
hiç boyatmadım ama erkeklerin zevkine göre yaptırcagımı da hiç sanmıyorum sositososito

gul_muge
15-09-09, 18:09
bence sarısınlar tercih edilmio artk
kızılı bilemem:kahve:

güz_güzeli
kızıl mı seviyolarmış...

neden sarıların peşindeler o zaman? garip bi araştırma. katılmıyorum.

gul_muge
öylemiler :kahve:

nadya83
güz_güzeli
kızıl mı seviyolarmış...

neden sarıların peşindeler o zaman? garip bi araştırma. katılmıyorum.
aynen öyle
gercekte sarıların pesındeler

arastırmada hep kızıl derler. :umursamaz: ınandırıcı deeel bu erkekler laelaelaelaelae

beyondparadise
15-09-09, 19:09
Sonuçlara katılmıyorum gerçekte %60 civarı sarı oranı olduğunu sanıyorum
benimkine sordunuzmuda siyah diyor ama benim saçımı zorla sarıya boyattırıyor neden diyince sen açık tenlisin sarı doğal duruyo siyah yakışmaz cart curt......

serin7979
15-09-09, 19:09
istatistiklere göre kızılmıs ama benim bildiğimde sarısın seviyorlar kaydirigubbakcemile2

marconi
15-09-09, 21:09
kahve tonları da en az beğenilenmiş demek ki ben o yüzden ede kaldım kaydirigubbakcemile3 naniknanik

_butterfly
Bence de doğallıktan hoşlanırlar.Ama arada bi değişiklik gerekiyo:)Bazılarının da takıntısı vardır,illa esmer olsun ya da sarışın olsun diye.Kişiye göre değişir tabi..

oezlem06
bence sari,... :)

tubatubatubatuba
saçın rengi değil bütün önemlidir bazen görüyom kapkara kızlar kızıl saç yapmış al direk çöpe at yaramazzzzzzzzzzzzzzz

dove
15-09-09, 22:09
ahh benim saçlar kahverengi napıcam şimdi :))

ya bence kişiye göre değişir. yani kimine kızıl yakışır kimine siyah... Mesela komşumuz esmer ve saçlarını açık sarı yapmış. Bence çekici değil iğrenç derecede itici olmuş :)

sevgilime sorarım hep, saçımı boyatayım mı diye. kesinlikle hayır ben doğal renklerini seviyorum, güneşte çok güzel görünüyorlar diye cvp verir.

bi kere hint kınası ile kızılımsı oldum da başımın etini yedi neden yaptın diye..
Yani kişiye göre değişir bu bence.. Mesela ben beyaz tenli ama siyah saçlı kızların çekici olduğunu düşünüyorum :)

Sumak
15-09-09, 22:09
erkeklerin en sevdigi sac rengi konu baslıgı ,valla benı kocamdan baska erkeklerın sevdıgı renk hıc ılgılendırmıyor..

eşim dogal sarı sever kaydirigubbakcemile3

OFFPOFFF
15-09-09, 23:09
hemen hemen her rengi denedim sarı oldugunda çok dikkat cekiyo dönüp bakiyolar onu fark etti
:)) snr kızıl yaptım takan olmadı bakır yaptım gene fark etmedi suan koyu kahve yine bı fark yok :)))
orjinal de açık kumralim :)))

princess.17
15-09-09, 23:09
bence saç renginin onları çektiğini düşünmüyorum sadece . bütüne bakmak gerekir saç bu aşamada bi parça sadece . her erkeği sarı saç ya da kızıl saç çeker diye bişey yok kime ne yakışırsa tenine bakışına duruşuna yüzüne o güzeldir ya da dikkat çeker esmere platin sarı saç şimdi dikkat çeker mi çeker ama ne açıdan çeker malum . benim sarışın arkadaşlarım var ben beyaz tenli siyah saçlıyım daha çok dikkat çekiyorum bunu övünmek için söylemiyorum yanlış anlaşılsın da istemem

zhr79
19-09-09, 08:09
benim tanıdıgım erkeklerin %90ı kızıl saclı kadınların daha seksi olduklarını onayladı ama tabi herkesdede guzel durmaz

nadya83
19-09-09, 10:09
tubatubatubatuba
saçın rengi değil bütün önemlidir bazen görüyom kapkara kızlar kızıl saç yapmış al direk çöpe at yaramazzzzzzzzzzzzzzz
kapkara kızlar kızıl yapamaz mı askolsun ya,
kapkara olmak suc mu ten rengı ırkcılık mı bu

dml45
19-09-09, 11:09
okypete
erkeklerin sarı saçı sevmediği cümlesini çok duyuyorum.ama gözlemlerim nedense tam tersi.
o yüzdenmi bütün erkekler platin sarısından koyu sarıya kadar sarının bütün saç tonlarıyla dolaşan, rus kızlarına o kadar tutkun.:nazar:.

erkekler rusların sarı saçlarına değil uzun bacaklarına hasta:lepi:

ruhhastasl
19-09-09, 17:09
benim saçlarım kızıl sewqilim çok beqeniyo sac renqimi... beni sinir ettiqi zaman seclarımı sarıya boyicam diye tehdit ediyorum haatta.. normal arkadaslarımın çoquda kızılı beqendiklerini söylüyolr kızlarda..walla ben onların yalancısıyım..