TEST

Dış gebelik sonrası geleceğe umutla bakanlar !

akimera
15-10-09, 12:10
yasmin_07
akimeracım maalesef benimde senden kalır yanım yok elişi konusunda.hiç sevmem.ama hazır alır gönderrim arkadaşım hatıra olur hem
cnm benim güzel düşüncen yeter masrafa sokmak istemem hiçbirinizi.ama teklifin benim için çok değerliydi hediyenden daha değerli tşk.ederim ama gerçekten istemem.masrafa sokmak istemem cnm seni

ktg
akimera
sölüyorum iştee hamilesin hamilesin hamilesinn.sende tekrarlla bakım.az kaldı ben keseyi sen bebiş haberini vericen inşallah cmrtsi günü arkadşım
agzından bal damlıyo insalalh cnm insallah

ktg
akimera
ya kızlkar bu arada ben böle el işleri konusunda çok fakirimdir yani elim hiç bişeye yatmaz hi,ç beceremem.oğluma bile hep hazır almıştım annemle kayınvalideminde elinden gelmiyo.eğer hamart olanlarınız varsa bebşilerimin hayırlısıyla haberini aldıktan snr sizden ufak hediyeler istiyıruum ona göre böle küçük patikler atkılar vs.olabilir adresimi veririm yollarsınız yada gelebilirseniz evime daha süper olur ne güzel olurdu tanışsak valla..
bn acyip seyler yapıyorum görmeniz lazım proflime bakın onlardan yaptım da giyecek bebiş yok allahın izniyleo lcak insalalh

yasmin_07
akşmera bizede dua ediyosun değilmi

akimera
tunemi
yasmın cocuk yapacagız baska caremız kalmadı bu gıdısle agrın bıle bızı gecer... bunalım gunlerı bekler bızı calısmamız lazım uffffsu hasarın keske bır kaskosu olsaydı:p
akımera benden gelır sana meraklanma... hamaratım yaaa:) yalnız sadece erkek renklerı ıle yaparım kız cocugu ıstemıyorum ıcımden gelmez::)):):):):)
gulben ergen hakkında hıcbırsey bılmıyorum yasmın.
olur hayatım zaten benim içimede yine erkek olacak gibi doğuyo hayırlısı bakalım.ayrıca tşk.ederim tatlım ömür boyuda saklarım hediyeni

ktg
cinsiyeti belli olsun bn yaparım sana ist gelincede getirirm artık

akimera
yasmin_07
akşmera bizede dua ediyosun değilmi
tabiki hayatım her zaman dualarımdasınız bu arad sizle konuşmaktan ben namazı unuttum yavv.vakit geçmeden gideyimde kılayım bari..hadi bensiz az konuşun hee.gör.snr byee

yasmin_07
akimeracım sen bi doğur ne masrafı seve seve yaparım ben.benimde annem doldurmuş ne model görse örüyo kız erkek.

agrin
Kızlar ben geldim. Muhabbet baya koyu.

tunemi
dusunun hepımız hamıleyız, belkıde cogul hamıleyız. butun kızlar toplandık dıyerek toplanıyormusuz. rezıllık!!!! 6 bayan hem de hamıle!

tunemi
hosgeldın agrın var mı kanama?

ktg
6 bayn hepsi ikiz toplam 18 kişi oluoyruz yani :)

akimera
ktg
cinsiyeti belli olsun bn yaparım sana ist gelincede getirirm artık
tşk.ederim tatlım çok düşüncelisin hadi öpüldünüz çıkıyom ben snr gör.by

yasmin_07
ktg cim profiline baktım ne güzle şeyler yapmışsın ya hayatta beceremem

tunemi
noldu yıne akımera nereye!

yasmin_07
agrincim hoşgeldin nasılsın

yasmin_07
akimera namazında bizede duaaaaaa etttttttt

ktg
yasmin_07
ktg cim profiline baktım ne güzle şeyler yapmışsın ya hayatta beceremem
bnm bebek ne kadar sanslıold bilseydi daha cabuk gelirdi belki :)

ktg
herkez susutu yine bir kız dogdu :)

ktg
bnde namaza kalkayım bari gelince gelen olur heralde

tunemi
ya ktg ellerıne saglık da sankı kız ıstıyorsun sen. aman hepınız kız ısteyın de erkek kontenjanını doldurmayın.

ktg
evet geneldekız elbiseleri calısıyorum

yasmin_07
ya ben kızları daha çok seviyorum.yani çok nazlı oluyolar böyle çok şirin.giydirip süsleyeceksin.eşimde kızl çocuklarına hasta.hayırlsı artık bizi bekeltmesinler hemen gelsinde bebişlerimiz sağlıklı olsun.

agrin
ıyim arkadaslar sizler nasılsınız? maalesef daha kanama baslamadı bekliyorum yine lekelenme seklınde devam ediyor.Ben akimeranın hamileliğinden sonra daha bir rahhatladım korkularım baya azaldı. Demekkki oluyomus hemde ikizz maasallah aman nazar degmesin.Bizimde olacak inanıyorum zamanı grlince Rabbim bizede nasip edicek.

yasmin_07
ya ben çok sabırsızım elişi konusunda.birkaç bişey başladım evlenmeden önce hepside yarın kaldı.çabuk sıkılırım

yasmin_07
ya acaba akimera dış gebelik tarafındanmı hamile kaldı onu çok merak ediyorum.keşke öğrenme şansımzolsaydı.

yasmin_07
ben bu korunma konusunda iyice sabırsızlaştım.hemen çalışmalara başlamak istiyorum yaaaa

agrin
Bende onceden kız cocuk cok istiyodum 2 hamileliğim de de hep Allahım salıklı olsun ama kız olsun. Bidaha asla soylemicem yeterki salıklı olsunda hiç farketmez. Burdada bır arkadasımın 2 yasında oğlu var bonus kafalı bieşey Ona bayılıyorum yanı Allahım banada nasıp etsin inşallah diyorum. Bu haldeyken bile daha dıs gebeliğim sonlanmamısken bile hala Allaım benı evlat hasretiyle yanıp tutusturma die dua ediyorum. Allah hepimizin gonlune gore versin bence yarı yarıya olsun yanı 3 kısının kızı olucaksa 3 kısınınde oglu olsun. besık kertmesı yaparız.

yasmin_07
hepimizinki ikiz olsun

yasmin_07
bu arada nerdeyse 100 sayfayı tamamlamışız az kalmış

akimera
15-10-09, 13:10
yasmin_07
ya acaba akimera dış gebelik tarafındanmı hamile kaldı onu çok merak ediyorum.keşke öğrenme şansımzolsaydı.
cnm çift taraflı hamile kalmışım doktoun demesine bakarsan hem sagdan hem soldan onun için ikiz dedi ya iki tarafta kalınlaşmış ama kese yok daha ortada.hem gerçekten ikiz çıkacakmı bakalım yanılma payıda var ama inşallah olsun yaa çok isterim gerçekten

tunemi
evet 100. sayfamızı kutlarız:)
agrın yanıp tutusmadan Rabbım nasıp eder ınsaellah. duada sınır olmaz... Rabbım ısteyın vereyım dıyor. saglıklı olsun dıyebılıyorsak, Rabbım gonlumden kız/ erkek gecıyor da dıyebılırız. sankı soylemesek Rabbım bılmıyor:)))

tunemi
cıft taraf yumurta?! cıft sarılı gıbı mı:)))

akimera
Bu arad agrıncım takma kafana hayatım ben 6000 den 0 dÜŞtÜysem sen haylı haylı dÜŞersın kanamanın leke halınde olmasıda normal ÇÜnkÜ bebek Çok kÜÇÜk daha.daha Çabuk dÜŞer bızımkılerden merak etme.allahın ıznıyle 3 ay snrda sen verırsın bıze mÜjdelı haberını ınŞallah tatlım kafana takma bak ben nerden nereye geldım gerÇı hala ŞÜphelerım var kendımden bebĞı gÖrene kadar rahat etmıycem ama en azından hamıle kalınabbılıyomuŞ dımı tatlım Öle dÜŞÜn ÜzÜlme

akimera
tunemi
cıft taraf yumurta?! cıft sarılı gıbı mı:)))[/Q alemsin valla tunemi hee.çok espirili kızsın kocan çok şanslıadamın ömrünü uzatıyosundur bende fazla alıngan ve sinirliyim kesin kocamın ömrünü kısaltmışımdır:)):roflol:

yasmin_07
akimeracım kesin ikizdir ya değerine baksana.ayrıca aynı hastaneye gidiyosan o dış gebeliktir diyen hemşiremiydi neydi onunda gözüne sok sunucu :eek:klava: kızdırmasın bizi bak 6 kişiyiz

akimera
yasmin_07
akimeracım kesin ikizdir ya değerine baksana.ayrıca aynı hastaneye gidiyosan o dış gebeliktir diyen hemşiremiydi neydi onunda gözüne sok sunucu :eek:klava: kızdırmasın bizi bak 6 kişiyiz
yok cnm o testi özel bi klinikte yaptırmıştım dünde yaptırdım ama doktor bişey demeden kadına nispet yapamazdım..inşallah dediğiniz gibi çıkar bebişlerimin isminide beraber koyarız artık

ktg
ay bide uyumlu işimararsın sende ....bnm dogum günümde ögremiştim otekini kız olursa ecrin erkek olursa kayra koyacaktım ikisinide anlamı alahın hediyesi ydi simdi bunları koymam gibime geliyo ...

tunemi
ohooo ısım ısı kolay. tum ısımlerı verecek kadar cocugumuz olacak bu gıdısle:KK70:
yalnız ısım kapma ısıne gırmeyelım. kavga cıkmasın:KK70: guzel ısımlerı bana bırakın yeter:)))

tunemi
ben kendı ısmımı cok sevıyorum kendı ısmımı koymak ıcın bır kızım olabılır ama ılerde:KK70:

yasmin_07
olsun aynı isimlerde olabilir.sizde anneler babalar bekliyomu bizim ismizi koysumlar diye.benim kayınvalide az bekliyo ama belki ikinci isim olarak düşünebilirim

ktg
yok cnm bizim cocugumuz biz koyarız

tunemi
yok oglumun ıkıncı ısmı kayınpederın ısmı. esım ıstedı kayınpederım soylemedı. zaten guzel bır ısım olabılır yanı.
neyse arkadaslar benım cıkmam lazım kostum bıcı bıcı yaptım gıyındım cıcılerımı kek hurma topu helva yapmıstım anneme gotureyım sever. canım annem:KK70: hadı arkadaslar bu arada 100. sayfamız hayırlı olsun. 100lu sayfalar ugurumuz guzel haberlerımızın tabanı olsun ınsaellah..
hadı ıyı aksamlar...

yasmin_07
görüşürzü tunemicim annenede slm söyle.iyi akşamlar

akimera
tunemi
yok oglumun ıkıncı ısmı kayınpederın ısmı. esım ıstedı kayınpederım soylemedı. zaten guzel bır ısım olabılır yanı.
neyse arkadaslar benım cıkmam lazım kostum bıcı bıcı yaptım gıyındım cıcılerımı kek hurma topu helva yapmıstım anneme gotureyım sever. canım annem:KK70: hadı arkadaslar bu arada 100. sayfamız hayırlı olsun. 100lu sayfalar ugurumuz guzel haberlerımızın tabanı olsun ınsaellah..
hadı ıyı aksamlar...
tunemicim senin adın neydi cnm.bu arada ellerine sağlık afiyetle yiyin ama unutmaki burda hamile kadınlar var şimdi benim canım çekerse nolucak hiç olmuyo valla yakıştıramadım.neyse benim yerimede yiyin artık annenle afiyet olsun tatlım:sm_cool:

akimera
bu arada ktg cim bende oğluma kayra ismi koymak istemiştim çok sevdiğim bi isim ama eşim istemedi mileete değişik gelir zor sölerler öle değişik isim istemem dedi tartıştık.gerçi yine yiğit ismini ben koydum oğluma kimseyi karıştırmadım.ama eşim klasik ismleri seviyo ahmet mehmet gibi bu arada benim kayınvalide ve kayınpederim hiç öle takıntıları yoktur hatta ben hamişleyken kayınpeder kendi sakın benim ismimi koymayın ne meburiyetinbiz var ben bile kimseyi karıştırmadım ailemin isimlerini koymadım çocuklarıma siz niye koyacaksınızki dedi.siz karar verinn dedi bende zaten koy desede koymazdım ama sorun çıkmamış oldu en azından

ayse_73
15-10-09, 14:10
akemira canım şimdi ne gibi belirtilerin var 4 haftalık oluyorsun deyilmi

akimera
15-10-09, 14:10
şu an kasık agrım ve aşermelerim dışıntı bi sıkıntım yok cnm.önce yaşadıklarımıda yazmıştım zaten.sat göre 4 haftalık gözüküyorum sen naptın kan testi yaptırdınmı

ayse_73
15-10-09, 16:10
yok bugün adet olmam lazımdı olmadım eşim test yapmamı istemiyor üzülürsün diye biraz daha bekliyecem

ktg
15-10-09, 18:10
yumrtlalıkta kist varsada gecikme oluyomus acaba ondan mı bnmki testte cıkmadıgına göre