Eşlerin ve erkek arkadaşların göğüs boyutuna bakış açısı

qLamorous
26-09-09, 18:09
melos
evet ya 85 küçükse ben napim nerelere gidim ya :)))
aman allah 85 küçükse 75ler napcak oturup ağlıcak mı..wala öle yapcam şimdi yaa ne bu :KK43: ya benm müstakbel kocişim de öyle seviosa :KK43:((((

cilek.35
erkekler yatakta mutlu olmadıkları hıcbı kadınla evlenmezler yataktada fantezi ararlar eger sevgılın sorun etmıyosa muhtemelen ılerkı yıllarda senı koca memeli bi kadınla aldatacaktır :)

qLamorous
jazmin
Benim 80.Evlenmeden önce 75 kadardı;ama inanın takılcak bir durum yok.Çünkü hamile kaldığınızda bomba gibi oluyor göğüsler:))Sonradan da öyle inmezler kolay kolay:))
hyr bnm akrba var 75 zor oluyodu gebeyken 90 oldu sonradan fısss diye iniverdi :KK43::KK43: bnde mi öle olcam offfffffffffffff

elvaven
ben de 90 takıyorum ama eskisine göre gerçekten küçüldüler.95 en güzeli

zeliş06
26-09-09, 20:09
elvaven
ben de 90 takıyorum ama eskisine göre gerçekten küçüldüler.95 en güzeli
en güzeli 95 mikafamçokkarıştı
erkeklerın cogu o kadar buyuk gögüsten memnun olmaz sanırım bide sarktıgını düşün eee büyük gögüsler sarkmaya mahkum bide...herseyın zarif olanı güzel bence dik ve pörsümemiş olsun önemlı olan o diyorum....

AquaBarbie
kısslar göğüslerinizin boyutuna bu kadar takılmayın derim ben.bırakın erkekler ne düşünürse düşünsünler.eğer o kadar büyük göğüslere meraklılarsa, o boyutta sevgili arayışına girsinler.siz kendinizden asla ödün vermeyin.

iri göğüslü bayanların ortak sorunu terleme ve pişiktir. asla tahammül edemezsiniz emin olun. hiçte hoş bir görüntü değil. hele yaz aylarında o sıcakta göğüslerinizin ter koktuğunu bir düşünsenize. iri göğüs isteyen partnerleriniz yanınıza yaklaşıyorlarmı:KK43:(((

temizlik önemli..

bir yerde okumuştum en ideal göğüs 70- 75 diyordu. göğsün boyutu büyüdükçe kanser riskide artıyormuş.

göğüsleriniz avuç dolduruyorsa olay bitmiştir. birde regl dönemlerinde şişme olur..önemli olan diri olmaları. duş alırken göğüslerinize soğuk su eşliğinde masaj yapın . zamanla dirileştiklerini göreceksiniz:))))

elvaven
evet benimki doğuştan diri değil. etim çok yumuşak ve göğüsler de zaten büyük.sarkıyor..sadece sütyenle güzeller..benim hoşuma gitmiyo

crnnn
27-09-09, 14:09
crazy
crnnn canım sendeki fark cm.?
ne farkı cnm yani alt üst mü?

elvaven
27-09-09, 21:09
fark göğüs altı ile göğüs ucundan yapılan ölçüm

crazy
28-09-09, 06:09
evet crnnn alt ve üst arasındaki fark canım?

crazy
28-09-09, 07:09
cilek35 canım eşin evlenmeden önce zaten senin göğüs boyutunu az çok bilir bunu sorun yapacaksa evlenmeden önce yapar evlendikten sonra yaparsa onun aklından şüphe duyarım kalkıpta göğsü büyük biriyle aldatırsa bu kadar basit değil bu işler benim karımın göğüsleri küçük şu kadının göğüsleri büyük bari bu kadınla karımı aldatayım diyecek adama ben adam demem herkes ne istediğine evlenmeden önce karar verir bayan olsun erkek olsun!!

sahra_55
28-09-09, 18:09
slm canlarım bende fikrimi paylaşmak istedim sizle genelde erkekler büyük gögüsü sver diye duydum bende bn bekarken gögüslerim dolgulu 75 i bile zor doldururdu boşluklar kalırdı evlenip hamile kalıp dogum yaptıktan sonra gögüslerim acayip büyüdü fakat emzirme sonrası gögüslerim tekrar küçüldüler ama allaha şükürki bekarken oldugu kadar deil şuan 80 dolgusuz kullanıyorum ama forumu okuduktan sonra bende büyütmeye karar verdim bakalım yapabilecekmiyim ne demişler fazla mal göz çıkarmazhihoyyyt

cilek.35
28-09-09, 18:09
crazy
cilek35 canım eşin evlenmeden önce zaten senin göğüs boyutunu az çok bilir bunu sorun yapacaksa evlenmeden önce yapar evlendikten sonra yaparsa onun aklından şüphe duyarım kalkıpta göğsü büyük biriyle aldatırsa bu kadar basit değil bu işler benim karımın göğüsleri küçük şu kadının göğüsleri büyük bari bu kadınla karımı aldatayım diyecek adama ben adam demem herkes ne istediğine evlenmeden önce karar verir bayan olsun erkek olsun!!

Hayatım rutinden bahsediyorum 10-20 sene sonrası belkide,her erkek cinsel yönden değişiklik arayabilir,nasıl ki kadınlar çok yakışıklı bi ayakkabı boyacısıyla evlenmek yerine çirkin bir avukatı tercih edebiliyosa erkeklerinde bu şekilde bi yaklaşım sergilemeye hakları olduğunu düşünüyorum,eğer eşi tahta goguslu biriyse adam plajda bile koca memeli kadınları gordukce içi gidicek ve zamanla yatakta eşinden zevk almamaya başlicaktır.malesef haksız görmüyorum erkekleri,eşini çok sever doğru dürüst bi insan olarak görür ama sırf yatakta tatmin olamadığı için aldatır.sırf eşi tahta goguslu dıye yapmayı arzuladıgı bı cok fantezı içinde kalabilir bu bastırılmış duyguların patlamasıda aldatmayla sonuclanır genelde muhtemelende eşinde olmayan özellikleri arar çok güdüsel bi davranış oldukça doğal,keşke böyle olmasaydı temennim bu yönde ama bu böyle en melek erkek bile mutlaka icraata geçirmesede aklından geçirir ruhumuz duymaz yerimseniben

Lullaby
28-09-09, 19:09
cilek.35
Hayatım rutinden bahsediyorum 10-20 sene sonrası belkide,her erkek cinsel yönden değişiklik arayabilir,nasıl ki kadınlar çok yakışıklı bi ayakkabı boyacısıyla evlenmek yerine çirkin bir avukatı tercih edebiliyosa erkeklerinde bu şekilde bi yaklaşım sergilemeye hakları olduğunu düşünüyorum,eğer eşi tahta goguslu biriyse adam plajda bile koca memeli kadınları gordukce içi gidicek ve zamanla yatakta eşinden zevk almamaya başlicaktır.malesef haksız görmüyorum erkekleri,eşini çok sever doğru dürüst bi insan olarak görür ama sırf yatakta tatmin olamadığı için aldatır.sırf eşi tahta goguslu dıye yapmayı arzuladıgı bı cok fantezı içinde kalabilir bu bastırılmış duyguların patlamasıda aldatmayla sonuclanır genelde muhtemelende eşinde olmayan özellikleri arar çok güdüsel bi davranış oldukça doğal,keşke böyle olmasaydı temennim bu yönde ama bu böyle en melek erkek bile mutlaka icraata geçirmesede aklından geçirir ruhumuz duymaz yerimseniben
cnm sen resmen olgunlaşmamış erkeklerden bahsediyorsun. her erkek büyük göğüslü bi kızla evlenme şansına sahip eğer onla değil de düz göğüslü bi kızla evleniyorsa demek ki o kızın göğüs farkıyla elde edilebilcek daha büyük farkı var ötekinden. yani bi bayanın böle düşünmesine çok şaşırdım sen baştan kabul etmişsin yani. senin gibi bayanlar oldukça aldatılanlar olmaya devam edicektir. hayatımda bu kadar basit bi mantık duymadım ha evet haklısın bu sebeple aldatan erkekler olmuştur, olacaktır. ama ben kendi adıma o erkeklerden biriyle evlenmicem seni bilemem.
benim erkek arkadaşım benle çıkmadan önce göğüsleri nerdeyse 100 beden bi kız çıkma teklifi etti ona kızı ben de biliyorum gayet de hoş bi kızdı o onla çıkabilirdi mesela ama onun yerine o sırada benim peşimden koşturuyodu benle tanışabilmek için biraz düşün istersen canım sen de her erkek bir değildir unutma.. en azından biz kk kızlarının evlenicekleri adamlar böyle olmıcaktır eminim :) lütfen meme boyutlarından memnun olmayan kızların içine böle kötü düşünceler yerleştirme bi ilişkiyi kızın küçük boyuttaki memelerinden çok özgüven eksikliği daha çok etkiler unutmayın. işte o zaman aldatılmanız çok büyük ihtimal!

elvaven
28-09-09, 20:09
ben kullandığım yöntemlerle büyütmekle kalmadım.sıkılaştırdım da.. ve erkek arkadaşım ben söylemeden anladı ve gün boyu beğenisini dile getirdi :kedi: ... bol bol şımarttı kaydirigubbakcemile3

cilek.35
ruhun duymaz ki böle bişeyi adam kafasında büyük göğüslü kadının hayalini kuruyosa icraata geçirsin veya geçirmesin kafadan geçirmesi yeter zaten ama bu bi gerçek yani,tabiki kimse kotu huylu ama buyuk goguslu bı bayanla evlenmez onun yerıne kucuk goguslu ama duzgun ınsanı sececektır yukardakı yazımda örnekte verdim ama ben böleyim beni böle kabul eden etsin etmeyen gitsin şeklinde yaklaşım sergilerseniz asıl ozaman sizin aldatılmanız cok buyuk ihtimal,kadın 55 kilo evleniyo 1 sene sonra amaaaan nasolsa kocayı bulmusum homini gırtlak beni beğenen böle beğensin hooop adam gitti elden sora erkekler kötü aldatıyo yok böle bişi,benim göüslerim 85C ama sevgilim 105C istese bi saniye durmam yaptırırım,Erkeklerin cinselliğe bakış açısı bu kadınlar için sex 2.planda geliyo ama bi erkeğin sevebilmesi için cinsel hayatının mükemmel olması gerekiyor, size acılamasalar çekinseler bile tepkilerden korksalarda içlerinden geçirdikleri düşündükleri budur adım gibi eminim.

cilek.35
elvaven
ben kullandığım yöntemlerle büyütmekle kalmadım.sıkılaştırdım da.. ve erkek arkadaşım ben söylemeden anladı ve gün boyu beğenisini dile getirdi :kedi: ... bol bol şımarttı kaydirigubbakcemile3
benim anlatmak istediğim bu bende sahip oldugum erkek için elimden geleni ardıma koymam,destekliyorum seni

elvaven
cilek.35
benim anlatmak istediğim bu bende sahip oldugum erkek için elimden geleni ardıma koymam,destekliyorum seni
saol hayatım..kimse beğenmediği bi kadınla beraber olmak istemez zemuszemus

cilek.35
elvaven
saol hayatım..kimse beğenmediği bi kadınla beraber olmak istemez zemuszemus

çoook haklısın şimdi beğeniyom ölüyom bitiyom dese bile ilerde işler değişebilir,her duruma hazırlıklı olmak lazım kadındır erkeğini eve bağlayan alkisalkisalkis

elvaven
ben göğüslerimi beğenmezdim ama o çok beğendiğni söylerdi. çünkü beni seviyordu.. aşk fedakarlıktır..ben de gerçekten beğenmesi için çabaladım.. isteyen büyük göğüs oldğu için dğl , tahta göğüslüyle de aldatabilir.. ben sadece onun bayan mükemmeli olmak istiyorum.. aldatcak insan göğüs için aldatmaz ama kendinize bakmanız onu gözü kör bi aşık haline getirebilir..bu da aldatmamasını sağlar.

MENAR
elvaven
arkadaşlar B kup demek sırtınız bedeniniz ve memeleriniz uyumlu demek. ne küçük ne büyük..
C kup memeler sizden 1 beden büyük demek
D kup 2 beden büyük
DD de pamela anderson :KK70:

ama ordaki aralıklar firmalara göre değişiyo genelde
:roflol::roflol:

ben sevgilime hiç sormadım soramamda
ya bana : iyi ama biraz daha büyük olsa daha güzel olurdu derse:sinifsinif:
ayy hiçbirşeyimi kompleks yapmam şu meme işine çok taktım yaaaaaaa:gitme:

MENAR
28-09-09, 21:09
kızlar bu yazıyı okumanızı tavsiye ediyoruma.s

Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Raffi Gürünlüoğlu Meme başıyla boyun çukuru arasındaki 19-21 santimlik mesafenin ideal ölçü olduğunu söyledi.
Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Raffi Gürünlüoğlu, ‘Bu ölçüye bakarak kadının boyu, omuz genişliği, memenin yerleşimi, göğüs kafesinin durumuna göre ölçüm yaparak memeyi yeniden yapılandırıyoruz’ dedi.

4 KİLOLUK MEMELER

Büyük memeleri yüzünden kadınların kamburluk, boyun fıtığı, sırt ağrısı, psikolojik sıkıntı duyduklarını ifade eden International Hospital Etiler Polikliniği’nden Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mithat Ulay ise, ‘Bazı hastalardan 4 kiloluk meme dokusu çıkarıyoruz.
Burada 19-21 santimetrelik ideal ölçüyü gözeterek hastanın anatomisine göre meme yapıyoruz’ dedi.
Dr. Ulay, meme küçültme ameliyatlarının Hollanda ve Almanya’da özel sigortalar tarafından karşılandığını, meme büyüklüğünün ırklara göre değiştiğini vurguladı.

ANATOMİ ÇOK ÖNEMLİ

Estetik bir memenin tarifini ‘uygun büyüklükte, uygun yerleşimde ve güzel şekilli’ olarak tanımlayan Memorial Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Tuğrul Turan, ‘Burada iki ölçü var. Birinde kişi kolunu 90 derecelik açıyla memesinin üzerine koyduğunda meme başının kolunun ortasına gelmesi gerekir. İkincisinde ise, boyun çukurundan meme başına olan mesafenin 19-21 santimetre uzaklıkta olması estetiktir’ değerlendirmesini yaptı.
Güzel memenin kadının anatomisine göre şekilleneceğini vurgulayan Dr. Turan, ‘Bu ölçü, güzel göğüsleri olan minyon bir kadında 17 santimetre, uzun boylu güzel göğüslü bir kadında 24 santimetre olur. O zaman 19 santimetreye çekmeye çalışmak estetik görüntüyü bozabilir’ diye konuştu.

Uzun boyluda değişiyor

International Hospital Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Nuri Soysal, 19-21 santimetre ölçüsünün meme kaldırma ve dikleştirme işleminde kullanılan bir ‘ölçümleme standardı’ olduğunu, kısa ve uzun boylu kadınlar arasında bu ölçüde bazı farklılıklar olabildiğini anlattı. Dr. Soysal, ‘İdeal memenin 19-21 santimetre arasında bir mesafede olabileceği düşünülüyor. Bu bizim daha objektif değerlendirme yapmamızı sağlıyor.

elvaven
yani c kup kaydirigubbakcemile2

Lullaby
cilek.35
ruhun duymaz ki böle bişeyi adam kafasında büyük göğüslü kadının hayalini kuruyosa icraata geçirsin veya geçirmesin kafadan geçirmesi yeter zaten ama bu bi gerçek yani,tabiki kimse kotu huylu ama buyuk goguslu bı bayanla evlenmez onun yerıne kucuk goguslu ama duzgun ınsanı sececektır yukardakı yazımda örnekte verdim ama ben böleyim beni böle kabul eden etsin etmeyen gitsin şeklinde yaklaşım sergilerseniz asıl ozaman sizin aldatılmanız cok buyuk ihtimal,kadın 55 kilo evleniyo 1 sene sonra amaaaan nasolsa kocayı bulmusum homini gırtlak beni beğenen böle beğensin hooop adam gitti elden sora erkekler kötü aldatıyo yok böle bişi,benim göüslerim 85C ama sevgilim 105C istese bi saniye durmam yaptırırım,Erkeklerin cinselliğe bakış açısı bu kadınlar için sex 2.planda geliyo ama bi erkeğin sevebilmesi için cinsel hayatının mükemmel olması gerekiyor, size acılamasalar çekinseler bile tepkilerden korksalarda içlerinden geçirdikleri düşündükleri budur adım gibi eminim.
cnm aslında düşüncelerimiz benzeşio ben de ewlendikten sonra kendini salanlardan nefret ederim aslında bi ilişkide en sağlıklısı 2 tarafın da kaybetme korkusu olması yani iki taraf da özen göstericek kendine we ilişkiye. göğüs ölçüsü konusunda herkes doyumsuz cnm erkekler da dahil tabi ki fantezilerinde en büyük göğüsü isterler yani.. sen nası en kaslı yakışıklı erkeği istersen o da öle ama kalkıp sewgilinden daha yakışıklı biriyle onu aldatmazsın. yani ewt ben de her zmn her yerimin max. güzellikte olması için çabalarım ama bunu kendim için yaparım erkek arkdşm yokken de bu böleydi ama unutmayın her zmn en iisi kalamazsınız yaşlanınca o zmn senden daha genç ve güzel biriyle aldatabilir eşin seni o zaman. ya da senden daha büyük göğüslü biriyle aldatabilir, ya da sırf değişiklik olsun die bile daha kçk göğüslü biriyle de aldatabilir anlatabilio mym? yani bu işler o kdr basit deil cnm bence. kendi kişiliğini we en önemlisi aranızdaki sevgiyi bu kdr hafife alma. eğer size böle şeler hissettiren bi erkek arkadaşınız da warsa emin olun sorun ondadır we elbet aldatır

crazy
29-09-09, 07:09
kızlar aldatmak ve aldatılmak basit işler değil ve her erkek aldatır diye kuralda yok iki insan arasında kuvvetli bir bağ sevgi aşk varsa kimse kolay kolay aldatma işini icraata geçirmez bence ayrıca eşleri çok güzel olan erkeklerde eşlerini aldatabiliyor hemde eşlerinden daha çirkin kadınlarla birçok örneği var amaç değişiklik daha fazla güzellik veya daha büyük göğüs değil farklı bir ten,koku vs. eşi güzel olan bir erkek karısını çok şişman bir kadınla aldatabiliyor bence aldatacak olan erkek göğüslere odaklanarak aldatmıyor sırf farklı bir heyecan için aldatıyor öyle erkekler bizden uzak olsun başıma gelirsede asla affetmem

cilek.35
29-09-09, 09:09
doc
cnm aslında düşüncelerimiz benzeşio ben de ewlendikten sonra kendini salanlardan nefret ederim aslında bi ilişkide en sağlıklısı 2 tarafın da kaybetme korkusu olması yani iki taraf da özen göstericek kendine we ilişkiye. göğüs ölçüsü konusunda herkes doyumsuz cnm erkekler da dahil tabi ki fantezilerinde en büyük göğüsü isterler yani.. sen nası en kaslı yakışıklı erkeği istersen o da öle ama kalkıp sewgilinden daha yakışıklı biriyle onu aldatmazsın. yani ewt ben de her zmn her yerimin max. güzellikte olması için çabalarım ama bunu kendim için yaparım erkek arkdşm yokken de bu böleydi ama unutmayın her zmn en iisi kalamazsınız yaşlanınca o zmn senden daha genç ve güzel biriyle aldatabilir eşin seni o zaman. ya da senden daha büyük göğüslü biriyle aldatabilir, ya da sırf değişiklik olsun die bile daha kçk göğüslü biriyle de aldatabilir anlatabilio mym? yani bu işler o kdr basit deil cnm bence. kendi kişiliğini we en önemlisi aranızdaki sevgiyi bu kdr hafife alma. eğer size böle şeler hissettiren bi erkek arkadaşınız da warsa emin olun sorun ondadır we elbet aldatır
ya canımcım kadınlar aldatma konusunda erkekler gibi değiller,o yüzden kadın kocamdan daha yakısıklı diye aldatmaz evet haklısın ama erkek bu ne yapacagı belli olmaz,herzaman en iyisi kalamazsın ama sen nekadar zama yenik düşüyosan erkek arkadasında aynen yaşlanıcak edicek sende zaten aradıgı birsey varsa neden dısarıya gitsin.bende herseyı önce kendim için yaparım bu bi gerçek,süslenirim püslenirim kendime bakarım kendim için yaparım bunları demek istediğim bu değil zaten ama sevgilim dediyse 85C bana yeterli değil 105C olsun,,onun içinde çabalarım amaaaan ben böleyim yersen demem yani,derin konulara girmek istemiyorum ama kucuk goguslu bi bayanla sex hayatında gerceklestirebilecegın seyler cok sınırlı anlatabiliomuyum evet erkekler doyumsuz ama ıdeal ölçülerde olursa pozisyon zenginliği olur en azından adam başka arayışlar içine girmez merağa düşmez anladınızmı üff :1rolleyes:

crazy
29-09-09, 10:09
bazı yönlerden haklsıın ama bu durum onu aldatmaya itmemeli ayrıca kimin beyninden ne geçtiğini kimin ne hayal ettiğini kimse bilemez senin ölçülerin nasıl çilek göğüsaltı ve üstü çünkü belliki kendine bu konuda güveniyorsun yarası olan daha fazla tepki verir çünkü kabullenmek istemez ama malesef herkesin göğüs boyutu ideal değil işte!!

cnn54
29-09-09, 10:09
Benimkiler fındık kadar en küçük bedeni bile doldurmuyo uyuz oluyom ama aşkım ben büyük istiyorum diye kızıyo bana napçan büyüğünü ben seni böyle seviyom diyo opuyorumnanaktan

crazy
29-09-09, 12:09
brova bak böyle erkeklerde var bazılarının bunu farketmesi lazım erkek arkadaşın seninle beraber olmak zorunda değil dimi kafasına taktığı bir durum olsa bu seni tercih etmezdi gider koca memeli bir kızla çıkardı ama meme herşey demek değil daha doğrusu bizim bakış açımızla erkeklerinki aynı değil biz kafaya takıyoruz ama bazı erkeklerin göğüs boyutu umurunda değil aslında onlar için en önemli şey ilişkiye girdikleri yer emin olu buna benim eşimde evlenmeden önce hiç sorun etmedi gayet beğeniyordu çok kafaya taksa bırakabilirdi

Lullaby
29-09-09, 15:09
cilek.35
ya canımcım kadınlar aldatma konusunda erkekler gibi değiller,o yüzden kadın kocamdan daha yakısıklı diye aldatmaz evet haklısın ama erkek bu ne yapacagı belli olmaz,herzaman en iyisi kalamazsın ama sen nekadar zama yenik düşüyosan erkek arkadasında aynen yaşlanıcak edicek sende zaten aradıgı birsey varsa neden dısarıya gitsin.bende herseyı önce kendim için yaparım bu bi gerçek,süslenirim püslenirim kendime bakarım kendim için yaparım bunları demek istediğim bu değil zaten ama sevgilim dediyse 85C bana yeterli değil 105C olsun,,onun içinde çabalarım amaaaan ben böleyim yersen demem yani,derin konulara girmek istemiyorum ama kucuk goguslu bi bayanla sex hayatında gerceklestirebilecegın seyler cok sınırlı anlatabiliomuyum evet erkekler doyumsuz ama ıdeal ölçülerde olursa pozisyon zenginliği olur en azından adam başka arayışlar içine girmez merağa düşmez anladınızmı üff :1rolleyes:
cnm ii de cinsel hayat da bi yere kadar yani pozisyonla hallolcak bişi mi bu kdr mı yani güldüm brz açıkçası yorumuna.. bütün pozisyonlar bitince ne yapcaksın?:KK70: töbe töbee...
ben bana kalkıp göğüslerin daha büyük olsa keşke fln dese yemin ediorum ayrılmaya kdr gidebilir. sonuçta bu iş o kdr basit deil. benle çıkmadan önce bnm göğüslerimin boyutlarını biliodu eğer bu bana söyleyeceği veya içinde sorun edeceği kadar büyük bişeyse o zaman hiç başlamasaydı derim yani. sonuçta erkek arkadaşının cinsel organı küçük diye kalkıp sen büyüt desen erkek arkadaşın sana ne der sence? Aa tmm hadi uzattırıyım ameliyatla demez bence ki böle bişi diemezsin bile.
allah aşkına bu kadar erkeklerin kulu kölesi olmayalım ne istiyosak kendimiz için yapalım tmm mı :)
allah korusun göğsünde bi kitle çıksa şimdi senin we göğsün alınsa o zaman snn erkek arkadaşın terk eder seni demek doru mu anlamışım?
ya neyse bu muhabbet uzar cnm :) sonuçta farklı düşünebiliriz gerginlik olmadı ztn ama pek uzatmak artık mantıklı gelmio bana farklı düşünüoruz çünkü birbirmizin fikrini deiştiremeyz saygı duyuorum düşüncene uzatıp topici bozmayalım :)

cilek.35
29-09-09, 16:09
crazy
bazı yönlerden haklsıın ama bu durum onu aldatmaya itmemeli ayrıca kimin beyninden ne geçtiğini kimin ne hayal ettiğini kimse bilemez senin ölçülerin nasıl çilek göğüsaltı ve üstü çünkü belliki kendine bu konuda güveniyorsun yarası olan daha fazla tepki verir çünkü kabullenmek istemez ama malesef herkesin göğüs boyutu ideal değil işte!!
benim 85C cup canım bi sıkıntım yok Allaha şükür ama sorunum olsaydı bu konuda yada daha buyuk istersem protez taktırırdım,hiç kompleks yapıp erkekeri tukaka görmeye gerek yok onlarınki çok güdüsel bi davranış doc arkadaş demiş butun pozisyonlar bitince nolcak,butun pozisyonlar bitince adam doyuma ulaşmış olcak sende bulamadığı dışarda aramıcak bunda gülünecek bi yan göremiyorum ben ayrıca.Evet keşke böyle olmasaydı ama erkeklerin kimyası bu,,
Bu şuna benzer bi kadın aldatıyosa kesin aşık olmuştur ama erkekler sex için aldatır aşık filanda olmazlar o kadına,kadın ile erkek arasındaki yaradılıştan gelen bi fark bu,kendi pencerenizden bakmaya devam ederseniz olaya,tabiki saçma ve komik gelebilir.uzatmıyorum sadece adım gibi emin olduğum bi konuda görüş beyan ettim bana katılmak zorunda değilsiniz ama aklınızın bi köşesine yazın derim ben iyi Sohbetler:a015:

crnnn
29-09-09, 21:09
crazy
evet crnnn alt ve üst arasındaki fark canım?
alt 76 üst 95 :teytey:

crazy
30-09-09, 06:09
çilek ölçülerinden memnun görünüyor bilmiyorum ölçüsünü ama crnnn senden memnunsun anlaşılan benim ölçülerimde alt 79 bazen 78 oluyor üst 96 ben neden memnun değilim acaba bu göğüs ölçüsü bana gayet küçük görünüyor bendemi bir gariplik var acaba anlamadım ancak bir beş cm. daha büyürse normal boyutta olacak ölçülerimiz yakın crnnn sen nasıl bu derece memnunsun?

crnnn
30-09-09, 08:09
crazy
çilek ölçülerinden memnun görünüyor bilmiyorum ölçüsünü ama crnnn senden memnunsun anlaşılan benim ölçülerimde alt 79 bazen 78 oluyor üst 96 ben neden memnun değilim acaba bu göğüs ölçüsü bana gayet küçük görünüyor bendemi bir gariplik var acaba anlamadım ancak bir beş cm. daha büyürse normal boyutta olacak ölçülerimiz yakın crnnn sen nasıl bu derece memnunsun?
cnm benim aradaki fark 19 cm c cup kullanıyorum başka bir deyişle 85 beden sütyen çok güzel oluyor benim sırtım ince ve göğüslerim dik ve oldukça birleşik sütyensiz bile bi penyeyle dekoltem olabiliyor sanırım o yüzden iyi duruyo eskiden küçüktü şimdi eskiye kıyasladığımda dağlar kadar fark var göğüs yapısıyla alakalı sanırım CADIARZU

crazy
30-09-09, 08:09
canım senin boyun ve kilon kaç acaba?

cilek.35
30-09-09, 10:09
crazy

canım benim boyum uzun 1.80 ,
sırtım geniş dolayısı ile,
zayıf sayılırım 58 kiloyum,
ama 85C çamasır tam uygun oluyo cunku ben gouslerımden buyuk camasır kullanmaktan nefret edıyorum,südyeni takınca birbirine yapıscak bence,yoksa büyük gelmiş demektir südyen,ama benimde yapısal olarak cok buyuk olmasada birbirine cok yakın,südyensiz bile birbirine yakın duruyo.ben memnunum vücuduma uyuyo,santim bazında da ölçüm 90.seninkilerde normal görünüyo sen nasıl istiyosunki?

kara.leke
30-09-09, 11:09
bizler nasıl ki eşlerimizi yada erkek arkadaşlarımızı olduğu gibi seviyorsak beğenmediğimiz yönlerini açık açık yüzlerine vurmuyosak onlarda ben seni böyle seviyorum beğeniyorum diyeceklerdir ( %90 ını budur) göğüs bir kadını simgeleyen en güzel organ bence olmaması durumunda yapıcak bişey yok tabi ama olmasını tercih ederim

crazy
30-09-09, 12:09
çilekcim 85c kullanıyorum ama 90cm. diyorsun nasıl oluyor alt ve üst kaç cm. sende yadazayıf olduğun içinmi acaba anlamadım ben üst kısımlar daha dolgun ve yandan bakınca daha büyük dursun istiyorum ama durmuyor işte!!!

qLamorous
30-09-09, 15:09
doc
ya bi yandan böle ama bende niyeyse kaslı erkeklerden hoşlanmıyorum..azcık olsa yeter yani..acaba benmki de böle mi düşünyo..hani koca memeli değil de azcık olsa yeter filan gibi..bna dedi ki ben çok beğeniyorum sennkileri hemde büyük göğüs hoşuma gitmiyo..doğru söylüyo olablr mi acaba??kafamçokkarıştı

qLamorous
30-09-09, 15:09
cilek.35
hayatım rutinden bahsediyorum 10-20 sene sonrası belkide,her erkek cinsel yönden değişiklik arayabilir,nasıl ki kadınlar çok yakışıklı bi ayakkabı boyacısıyla evlenmek yerine çirkin bir avukatı tercih edebiliyosa erkeklerinde bu şekilde bi yaklaşım sergilemeye hakları olduğunu düşünüyorum,eğer eşi tahta goguslu biriyse adam plajda bile koca memeli kadınları gordukce içi gidicek ve zamanla yatakta eşinden zevk almamaya başlicaktır.malesef haksız görmüyorum erkekleri,eşini çok sever doğru dürüst bi insan olarak görür ama sırf yatakta tatmin olamadığı için aldatır.sırf eşi tahta goguslu dıye yapmayı arzuladıgı bı cok fantezı içinde kalabilir bu bastırılmış duyguların patlamasıda aldatmayla sonuclanır genelde muhtemelende eşinde olmayan özellikleri arar çok güdüsel bi davranış oldukça doğal,keşke böyle olmasaydı temennim bu yönde ama bu böyle en melek erkek bile mutlaka icraata geçirmesede aklından geçirir ruhumuz duymaz yerimseniben
bikere ben yakışıklı ayakkabı boyacısını seçerdim..eğer sevmiyor olsaydım..ama eğer o adamı seviyorsam ayakkabı boyacısı yada avukat olması hiç umrumda olmaz..çoğu erkek de böyle bnce..gerçekten severse aldatmaz..

cilek.35
30-09-09, 19:09
crazy
çilekcim 85c kullanıyorum ama 90cm. diyorsun nasıl oluyor alt ve üst kaç cm. sende yadazayıf olduğun içinmi acaba anlamadım ben üst kısımlar daha dolgun ve yandan bakınca daha büyük dursun istiyorum ama durmuyor işte!!!

90 cm klasik elbise ölçüsü alınırkenki üst kızım ölçüs yani alt filan hiç ölçmedim dur ölçeyimde yazicam

izmit_41
1-10-09, 09:10
Göğüs hormonların kadına bir hediyesi diye düşünmüşümdür hep. Yıllar önce benim de meme kompleksim vardı. Hatta o dönem beraber olduğum kişiyle tavan yapmıştı çünkü iri meme sevdiğini söylemek bir yana yanımdayken iri göğüslere bakması cabasıydı. Sonra hayatıma eli yüzü düzgün biri girdi ve beni bu kompleksten kurtardı. Çok küçük değil ama istediğim gibi de değil göğüslerim. Biz sülalece normal boyutlarda göğüs ölçüsüne sahip olduğumuz için ailece alışığız bu duruma. Ablam doğum yaptı eskisinden daha da küçüldü ve hala göğüslerini kafaya takar. Ben kurtuldum bu düşüncelerimden. Bedenimle barışmayı erkek arkadaşıma borçluyum. Son zamanlarda da polen yardımıyla biraz daha dolgunlaştı ikizlerim. Var olanı kabullenmek gerek sanırım.

crazy
1-10-09, 10:10
izmit_41 polen dediğin arı polenimi gerçekten etkisi oldumu yani büyüttümü ama polen kiloda aldırıyor diye biliyorum bu arada karşına böyle biri çıktığı için şanslısın kesinlikle böyle erkeklerde var her erkek büyük göğüs sevecek veya hayatını ona odaklıycak diye kural yok

izmit_41
crazy
izmit_41 polen dediğin arı polenimi gerçekten etkisi oldumu yani büyüttümü ama polen kiloda aldırıyor diye biliyorum bu arada karşına böyle biri çıktığı için şanslısın kesinlikle böyle erkeklerde var her erkek büyük göğüs sevecek veya hayatını ona odaklıycak diye kural yok
Evet canım kutunun üstünde arı sütü polen bal karışımı diye yazıyor. Bana da aktar verdi ama göğüs için deği tabii, gözaltlarımı içten besleyip dolgunluk kazandırsın diye. Ayın 16'sından bu yana içiyorum ve bu pazar da harnup pekmezi getirmişti arkadaşım onu içiyorum. İkisi birlikte hem gözaltlarım hem de ikizler dolgunlaştı bende.

miisscat
walla kızlar benm göğüslerimde küçük.ama gene bu siteden okuduğum doğal yöntemleri uygulamaya basladım ve daha bi hafta olmasına rağmen göğüslerim dolgunlaşmaya basladı.benm erkek arkadasım hiç bi zaman bu konuyu takıntı yapmadı hatta bnm yapmama sasırdı gayet güzeller bn seviyorum onları der hep=) hap kullanıcam dediğimde cok kızmıştı ne ihtiyacın var sağlığından olucaksın die.bende kullanmaktan vazgecmiştim iyikide öle yapmışım şimdi doğal yollarla paşa paşa büyüyo bnmkiler :lepi:
ama erkek arkadasım da bu konuya pek sevindi yok seviyorum yok böle iyi diyen sevgilim dün oww catalın belirginleşmiş tatlım süper olmuş filan dedi :KK70::KK70:
hani seviodu:) diyceğim o ki kızlar malesef seviyorum böle iyi diyen erkek arkadaslarımız bunu söylerken pek samimi değiller büyük göğüslere daha düşkünler .he istisnalar olabilir sakın beni yanlış olan arkadaslarım olmasın .kendimden yola cıkarak bu örneği verdim .öptüm hepinizi
:CüvCüv:

miisscat
walla kızlar benm göğüslerimde küçük.ama gene bu siteden okuduğum doğal yöntemleri uygulamaya basladım ve daha bi hafta olmasına rağmen göğüslerim dolgunlaşmaya basladı.benm erkek arkadasım hiç bi zaman bu konuyu takıntı yapmadı hatta bnm yapmama sasırdı gayet güzeller bn seviyorum onları der hep=) hap kullanıcam dediğimde cok kızmıştı ne ihtiyacın var sağlığından olucaksın die.bende kullanmaktan vazgecmiştim iyikide öle yapmışım şimdi doğal yollarla paşa paşa büyüyo bnmkiler :lepi:
ama erkek arkadasım da bu konuya pek sevindi yok seviyorum yok böle iyi diyen sevgilim dün oww catalın belirginleşmiş tatlım süper olmuş filan dedi :KK70::KK70:
hani seviodu:) diyceğim o ki kızlar malesef seviyorum böle iyi diyen erkek arkadaslarımız bunu söylerken pek samimi değiller büyük göğüslere daha düşkünler .he istisnalar olabilir sakın beni yanlış olan arkadaslarım olmasın .kendimden yola cıkarak bu örneği verdim .öptüm hepinizi
:CüvCüv:

EU3
kocam göğüslerimi çok seviyor
tam onun avuçlarına göre olduğunu söylüyor..
bende hiçbir zaman sıkıntı yapmadım çünkü hep
göğüs bel ve basenlerim orantılı olmuştur.
ama erkelerin geneline baktığımızda normal boyut tercihleri
diğer açıdan düşündüğümüzde kişiliği olsunda göğsü ne olursa olsun diyende çok

miisscat
1-10-09, 11:10
evet canım haklısın .hem bi yerden güldürmeyen allah bi yerden güldürüyo bence =) bnmde göğüslerim küçük ama kalçalarım bacaklarım fln cok düzgündürler.fiziğim güzeldir.:)sende öle diosun biz açığı fazlasıyla kapatıoruz bence .hem bi laf vardır ya vitrine değil iklime gelsin erkekler die cok doğru.=)
kocanla boooolll mutluluklar dilerim

crazy
1-10-09, 11:10
kızlar sizlerin göğüsaltı ve üstü ölçüleriniz kaç cm. bu durumu fazla takmamanız çok güzel burdaki kızlar genelde taktığı için moralide bozuluyor insanın

crazy
1-10-09, 12:10
izmit 41 canım peki bu polen kilo aldırdımı?