irenbe-izmir tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıran var mı

mner
28-09-09, 09:09
slm arkadaşlar izmir irenbe tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıran var mı? sonucu nedir?

Saboli
28-09-09, 11:09
Ben varım canım
sonucumu çarşamba günü alıcam
:KK46:

ozlemm48
28-09-09, 12:09
ben de ekim ayında orda başlıycam tedaviye..Drum uygulamalarını orda yapıyormuş

mner
28-09-09, 12:09
Saboli
Ben varım canım
:KK46:[/QUOTE

sevindim.hayırlı haberlerini bekliyorum.ilk denemeniz mi ?doktorun kim? ben aral beye gidiyorum

Saboli
28-09-09, 13:09
mner
Saboli
Ben varım canım
:KK46:[/QUOTE

sevindim.hayırlı haberlerini bekliyorum.ilk denemeniz mi ?doktorun kim? ben aral beye gidiyorum
ilk denemem
doktorum dilek hanım :ecrin_bebek:
merkez mi araştıyosun canım sen :uhm:

mner
Saboli
mner
ilk denemem
doktorum dilek hanım :ecrin_bebek:
merkez mi araştıyosun canım sen :uhm:
hyr cnm doktorumu çok seviyorum çok da memnunum. sadece merak ettim benim dışımda irenbeye giden var mı diye. inşallah güzel haberlerle dönersin. bu arada sana bişey sorucam benimde ctesi toplama yapılacak.korkuyorum.senin nasıl geçti, toplama ve transfer.istirahat verdimi doktorun. biraz anlatsana

aycanisa
merhaba mner bende tüp bebek yaptıracagım merkez arastırıyorum irenbeyle smyrana arasında kaldım.irenbeden memnun musun sen

mner
aycanisa
merhaba mner bende tüp bebek yaptıracagım merkez arastırıyorum irenbeyle smyrana arasında kaldım.irenbeden memnun musun sen
hayırlısı olsun cnm.evet kesinlikle memnunum.ısrarla tavsiye ediyorum.için rahat olsun iyi bir ekip var ve insana güven veriyor.

Saboli
mner
Saboli
hyr cnm doktorumu çok seviyorum çok da memnunum. sadece merak ettim benim dışımda irenbeye giden var mı diye. inşallah güzel haberlerle dönersin. bu arada sana bişey sorucam benimde ctesi toplama yapılacak.korkuyorum.senin nasıl geçti, toplama ve transfer.istirahat verdimi doktorun. biraz anlatsana
toplama işleminden hiç korkma anestezi verildiği için hiçbirşey hissetmiyosun uyandığında odanda oluyosun çoktan..
transfer anestezisiz oluyor idrara sıkışık gidiyosun
ağrı olmuyor aşılama gibi düşün
sonra idrarını boşaltıyolar
2saat kadar hastanede kalıyosun ve eve yolluyolar
opuyorumnanaktan

ozlecem
28-09-09, 20:09
bende irenbede başlıyorum ekimde.ikinci denemem olucak hayırlısıyla.ılk yaptırdığım merkeze göre çok daha iyi bir yer irenbe.Herkese de tavsiye ederim hiç düşünmeden.

ozlecem
Saboli
Ben varım canım
:KK46:
olumlu sonucunu burda bizimle paylaşırsın ve bize de umut olursun inşallah.

Saboli
ozlecem
olumlu sonucunu burda bizimle paylaşırsın ve bize de umut olursun inşallah.
olumlu sonuç alırsam tüm kk duyar kaydirigubbakcemile3
mutlaka yazarım canım
vereliniortak

35deniz
arkadaşlar ben 2 yıllık evliyim raporum yok irenbede ilaçlar masraflar raporsuz ne kadar tutuyor bilgi verirseniz çok sevinirim

Saboli
35deniz
arkadaşlar ben 2 yıllık evliyim raporum yok irenbede ilaçlar masraflar raporsuz ne kadar tutuyor bilgi verirseniz çok sevinirim
ilaçlar hariç 3250tl aldılar ilaçlarla en fazla 5000

mner
29-09-09, 07:09
Saboli
ilaçlar hariç 3250tl aldılar ilaçlarla en fazla 5000
slm cnm. 3250 tl ye transfer öncesi yapılan kan horman tahlilleri de dahil değil mi? çünkü her gidişimde kan tahlili yapıyorlar ve ona görede iğnelerin dozu ayarlanıyor.bu arada 1 gün kaldı senin adına çok heyecanlıyım.

Saboli
29-09-09, 07:09
mner
slm cnm. 3250 tl ye transfer öncesi yapılan kan horman tahlilleri de dahil değil mi? çünkü her gidişimde kan tahlili yapıyorlar ve ona görede iğnelerin dozu ayarlanıyor.bu arada 1 gün kaldı senin adına çok heyecanlıyım.
evet cnm tahlillere para vermiyosun e2 ve progesteron bakılıyor çünkü 2 günde bir.
bende çok heycanlıyım :sinifsinif:
agresifim kompleksliyim
kaydirigubbakcemile3

mner
29-09-09, 08:09
Saboli
evet cnm tahlillere para vermiyosun e2 ve progesteron bakılıyor çünkü 2 günde bir.
bende çok heycanlıyım :sinifsinif:
agresifim kompleksliyim
kaydirigubbakcemile3
güzel haberlerini bekliyorum mutlaka.dualarım seninle ve hepimize cnm

mner
29-09-09, 08:09
arkadaşlar bu arada tedavisinde oenopur ve cetrotide iğne kullanan var mı?

beklem
5-11-10, 10:11
her yere git ama smrnaya asla diyorum.......smrna beni cok hayal kırıklıgına ugrattı tavsiye etmiyorum gene sen bilirsin........

beklem
bencede irembe................

beklem
hayırlısı alah gönlüne göre versin canım

beklem
her yere git ama smrnaya asla diyorum.......smrna beni cok hayal kırıklıgına ugrattı tavsiye etmiyorum gene sen bilirsin........

asel35
5-11-10, 12:11
sevgili beklem siz irenbe yemi gidiyosunuz?dr unuz kim?yani neye dyanarak tavsiye ediyosunuz?smyrada dr nuz kimdi?hayal kırıklı yaşamışın inşallah bidaha yaşamazsın smeyrada kaç paranız gitti?sorun neydi?aslında bende ıklemdeydim stedeki arkadaşlar smeyra yı tavsiya ediyolar onun için sana böle detaylı soruyorum?

baby2435
5-11-10, 12:11
beklem

canım biraz daha açık olur musun neden hayal kırıklığına uğradın ve ne gibi problem yaşadın açıkca anlatırmısın canım hangi doktordan bahsediyosun bnde smyrna da tedaviye başladım yeni bildiğin birşey varsa söyle tatlım ona göre önlemimi alayım:94:

ekinbebek
5-11-10, 13:11
arkadaşlar bende smyrna ya gidiyorum zaten kafam çok karışık lütfen yardımcı olun.