Umutsuz Ev Kadınları Fox Tv

Amonra
27-11-11, 22:11
behzat ç. ile denk gelmesi kötü oldu
vakit bulursam netten bakıcam
bu bölümde o şantajcı teyze olduğu çıktı mı ortaya handan olayında

merguana
27-11-11, 22:11
A m o n r a
behzat ç. ile denk gelmesi kötü oldu
vakit bulursam netten bakıcam
bu bölümde o şantajcı teyze olduğu çıktı mı ortaya handan olayında
aynen ya behzat ç le kötü gitti
zelişede şantaj yaptı yazık kadının 22 ayar kolyesini aldı:KK1:
sevim bakkala dert yanıyordu emel şöyle böyle diye,cemilde arkadaydı,elektrik faturasını falan yazdım ödemedi falan dedi.anladı cemil.sevimi öldürdü gömdü

Amonra
28-11-11, 07:11
merguana
aynen ya behzat ç le kötü gitti
zelişede şantaj yaptı yazık kadının 22 ayar kolyesini aldı:KK1:
sevim bakkala dert yanıyordu emel şöyle böyle diye,cemilde arkadaydı,elektrik faturasını falan yazdım ödemedi falan dedi.anladı cemil.sevimi öldürdü gömdü
aa öldürdü mü :KK53:
oh olmuş ne gıcık kadındı rahmetli hiç sevmezdim:KK1:

ThirtyFouR
28-11-11, 07:11
bu bölümü hic sevmedim, cok SIKICIYDI..
bi en basinda yaseminin kizim var bana bisey yapma demesine ve o hallerine güldüm
yaseminde olmasa dünki bölüm hic cekilmezmis.

gulsah10
28-11-11, 08:11
yasemin süper valla

meczup
28-11-11, 14:11
bende yasemin karakterini sevdim

meczup
internetten takip ediyordum ama ne olduysa artık bulamıyorum

HepBaharOlsa
^Bu siteden seyredebilirsin canim,

meczup
teşekkür ederim

BaSiYaZMaLiKiZ
28-11-11, 16:11
Azeri kizi
bir an sasirdim,sagima soluma bakiyorum.dedim aaaa bugün pazarmi kiii.kacirdimmi simdi diziyi,ayni zamandada hemen saate baktim.ama yok anladimki yarin pazar.bugün daha cumartesi:KK1:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

merguana
30-11-11, 19:11
Umutsuz Ev Kadınları 10.bölüm fragmanı - YouTube

hannesevde
30-11-11, 20:11
Fena değil şimdilik akıcı ilerliyo

Azeri kizi
1-12-11, 07:12
merguana
Umutsuz Ev Kadınları 10.bölüm fragmanı - YouTube
Mert olayi disinda pek bisey gözükmüyor fragmanda.
ama Zelis'in evine haciz geliyor anlasilan.birde degerli olarak kendi resmini gösteriyor:KK9:

merguana
1-12-11, 12:12
Azeri kizi
Mert olayi disinda pek bisey gözükmüyor fragmanda.
ama Zelis'in evine haciz geliyor anlasilan.birde degerli olarak kendi resmini gösteriyor:KK9:
valla bu zeliş bir alem ya :KK1::KK1:

AzRASILAM
1-12-11, 12:12
merguana
umutsuz ev kadınları 10.bölüm fragmanı - youtube
zeliş allah seni ne etmeye:KK9::KK9::KK9:

Sevimn durumunu çok merak ediyorum:KK52:

Azeri kizi
1-12-11, 23:12
merguana
valla bu zeliş bir alem ya :KK1::KK1:
demi ya.cok komik.bu nasil bir özgüvense hic cekinmeden degerli bisey ariyorsaniz bunu alin diyor:KK9:
cogu ki$i sevmemis Zeli$'i ama ben cok sevdim.

karamellitrilece
2-12-11, 11:12
Bende Zelişi cok seviyorum, hakkını veriyor bence. :KK52:

Mihriban
2-12-11, 12:12
InciRecelii
Bende Zelişi cok seviyorum, hakkını veriyor bence. :KK52:
çok şeker ve seksi bir kadın ben çok beğeniyorum.hatta dizideki en güzel kadın bence:KK31:
rolünü de güzel yapıyor:nazar:

Azeri kizi
2-12-11, 17:12
Ben Yasemin'in gömlek ve hirkalarina bayiliyorum.cok tatli giyiniyor.
Daybuyday sitesi onlarin kiyafetlerini satisa cikarmis cikarmasina ama ben
Yasemin'in o güzelim hirkalarini bulamadim orada.degisik seyler vardi.

deniz ve mehtap
4-12-11, 20:12
yasemin benim de favorim. zelişin sürekli leoparlı giyinmesinden sıkıldım ya. elifin durumu çok fena. ben sabahları bi çocuğu hazırlayana kadar canım çıkarken onun durumunu düşünemiyorum yani. bu arada müjganın yani yeni bakıcının davranışları çocuklarla ilgilenmesi taktikleri herşeyi oyunlaştırarak çocukları yönetmesi çok güzel de ama biz anneler öyle olamıyoruz işte. çünkü bi çok şeye yetişmek zorundayız. tek işimiz çocukları yedirip okula göndermek değilki. offf.behçetin kokteylde karşılaştığı kadını otel oda kpısında reddetmesini de takdir ettim doğrusu.zelişin kocası olsaydı kapıda soyunmuştu yani.bunun dışında yaseminin giyim tarzı ve saçlarının rengini ben de beğeniyorum.
ve bu dizi beni güldürüyor gerçekten ..sinan ve yasemin çok sevimli.

deniz ve mehtap
4-12-11, 21:12
aaaaaaa behçet aldatmış bi de kalp krizi geçirmiş. o kısmı ben kaçırmışım nasıl olduysa. göstermedilermi acaba???

alya32
deniz ve mehtap
aaaaaaa behçet aldatmış bi de kalp krizi geçirmiş. o kısmı ben kaçırmışım nasıl olduysa. göstermedilermi acaba???
behçet aldattı mı en son otel odasından kapıdn geri dönmüştü sonraa geri mi gitti kadının yanınaaa:44::44::44:

merguana
pamuksekerr32
behçet aldattı mı en son otel odasından kapıdn geri dönmüştü sonraa geri mi gitti kadının yanınaaa:44::44::44:
evet sonra geri gitti :KK16:

Azeri kizi
5-12-11, 10:12
ben daha demin nette izleyebildim ancak.
bu bölüm cok eglenceliydi bence.
Yasemin'in Sinan'i karsilamasina kahkahalarla güldüm.komsulara
tamir diye yutturmaya calisiyor.Elif'inde bakici kizi kiskanmasi cok komikti.
rüyasina gülmekten öldüm.
Nermin, Behcet'i ziyaretinde, yumusak yaklasip birden yilan gibi soktu ya
ödüm patladi valla.artik kesin bosanirlar.
Zelis'in hastaneye getirdigi hava temizleme makinesi zannedrsem reklam amacliydi demi.
artik moda oldu,dizilerde reklam esyalarini senaryo geregi gibi gösteriyorlar.

dejavu_one
5-12-11, 12:12
Behçet hayatının hatasını yaptı. Tamam Nermin'in tavırlarını sevmiyorum esir etmiş herkesi evin içinde ama kocası bunu da yapmamalıydı sonuç olarak bu kadın ailesi için çalışıyor ancak çocuğa verdiği cezayı destekliyorum çünkü oğlu çok vurdumduymazdı. Elif ne güzel çocuk bakmaktan kurtuldu evin işine kendine zaman ayırıyor ama bu seferde bakıcıyı taktı ama herhalde bende olsam kıskanırdım yaa kız mum etti çocukları valla. Acaba ilerde Elif'in kocası da bakıcıya yanaşır mı ki. Yasemin yine kırdı geçirdi peruk süperdi ya bir de yaptığı yemekler adamın mide ülserlik olacak hele tatlı geldiğinde ben yapmadım deyince yasemin ohh iyi beri dedi ya koptumm.. Cemil'in oğluna çok üzüldüm ya babasının evine dönmek zorunda kaldı ama babası onu iyi karşıladı bence o çocukta bir problem var. Zeliş'te tüm eşyaları topladı yaa hizmetçinin gözü kaldı altınlarda. Kaynanası söylediklerini duydu galiba nefes alıyor gibiydi.

_Zebos_
5-12-11, 15:12
yasemin çok şirin ya... behçet yok mu ah o behçet geberesice:KK19:

karamellitrilece
7-12-11, 07:12
'Dürüye'nin Güğümleri' dizisinde Duran Ağa'yı canlandıran Uğur Çavuşoğlu, 'Umutsuz Ev Kadınları' dizisinin kadrosuna dahil oldu. Çavuşoğlu dizide Nermin’in eski sözlüsü Kadir’i canlandıracak.

Dizinin bu pazar ekrana gelecek bölümünde; kocası Behçet’in ihanetine uğrayan Nermin'le eski sözlüsü Kadir’in yolları yıllar sonra tekrar kesişiyor.

Nermin’in zamanında Behçet yüzünden terk ettiği eski sözlüsü Kadir (Uğur Çavuşoğlu), Nermin’in oturduğu mahallenin yakınlarında bir eczane açıyor ve Nermin ile Kadir yıllar sonra tekrar buluşuyor. Nermin’e hâlâ aşık olan Kadir, ona olan ilgisini de saklamıyor.

Behçet’in ihanetine uğrayan Nermin’in tavrı ne olacak? Kocasından intikam alacak mı? Kadir’in gelişini kocasına karşı kullanacak mı? Behçet bu durumu nasıl karşılayacak? Tüm bu sorular, dizinin pazar akşamı ekranlara gelecek yeni bölümünde cevabını bulacak

Azeri kizi
7-12-11, 08:12
InciRecelii
'Dürüye'nin Güğümleri' dizisinde Duran Ağa'yı canlandıran Uğur Çavuşoğlu, 'Umutsuz Ev Kadınları' dizisinin kadrosuna dahil oldu. Çavuşoğlu dizide Nermin’in eski sözlüsü Kadir’i canlandıracak.

Dizinin bu pazar ekrana gelecek bölümünde; kocası Behçet’in ihanetine uğrayan Nermin'le eski sözlüsü Kadir’in yolları yıllar sonra tekrar kesişiyor.

Nermin’in zamanında Behçet yüzünden terk ettiği eski sözlüsü Kadir (Uğur Çavuşoğlu), Nermin’in oturduğu mahallenin yakınlarında bir eczane açıyor ve Nermin ile Kadir yıllar sonra tekrar buluşuyor. Nermin’e hâlâ aşık olan Kadir, ona olan ilgisini de saklamıyor.

Behçet’in ihanetine uğrayan Nermin’in tavrı ne olacak? Kocasından intikam alacak mı? Kadir’in gelişini kocasına karşı kullanacak mı? Behçet bu durumu nasıl karşılayacak? Tüm bu sorular, dizinin pazar akşamı ekranlara gelecek yeni bölümünde cevabını bulacak
vay be.demek Nermin'de ataga geciyor.
ama bence o Kadir Nermin'den hizla kacsin.o titizligiyle onuda biktirir:KK1:

Azeri kizi
buyrun fragman

DepresifPolyanna
Zeliş in iş bulma serüvenine koptum :KK1:

Filmin konusu nedir? "Bir kadının arayışı diye özetleyebiliriz" adamın el hareketine dikkat :KK53:

"Dürüm kılığına girebilir misiniz?" :KK9:

merguana
7-12-11, 10:12
Azeri kizi
buyrun fragman

haha süper :KK1::KK1:

_Zebos_
7-12-11, 10:12
zeliş çok komik yaa:KK9:

bakalım nermin o alçak behçete ne yapacak.sürüm sürüm süründürür inşallah :KK39:

MaVili_06
7-12-11, 15:12
yaseminle çok benziyoruz,açıklama yapmaları falan....o biraz daha abartılı tabi

adiyeff
8-12-11, 21:12
zhebani
zeliş çok komik yaa:KK9:

bakalım nermin o alçak behçete ne yapacak.sürüm sürüm süründürür inşallah :KK39:
spoiler
adamcağız zaten yakında ölecek canım

AzRASILAM
9-12-11, 06:12
adiyeff
spoiler
spoiler yazarak ipucunuzu sakkladığınız için teş. Ederim:KK48:

merguana
9-12-11, 10:12
adiyeff
spoiler
aaa gerçektenmi :KK53::KK53: gebersin bencede:KK1:

_Zebos_
9-12-11, 17:12
adiyeff
spoiler
önce sürünüp sonra gebersin pis herif:KK57:

spoi için teşekkürler canım:KK48:

adiyeff
9-12-11, 21:12
AzRASILAM
spoiler yazarak ipucunuzu sakkladığınız için teş. Ederim:KK48:
rica ederim canım

adiyeff
zhebani
önce sürünüp sonra gebersin pis herif:KK57:

spoi için teşekkürler canım:KK48:
rica ederim dayanamayıp arada yazıyorum işte

atractive
yaseminin konuşmalarına katılıyorum gülmekten ya geçen hafta yemeğe çağırıcaktı sinan beyciğini yarın geece seni ve gamzeyi yemeğe davet ediyorum diyor:KK9:sonrada dönüp ha gamze zaten bizim evde onu davet edemem de diyor ya:KK9:

Azeri kizi
10-12-11, 08:12
atractive
yaseminin konuşmalarına katılıyorum gülmekten ya geçen hafta yemeğe çağırıcaktı sinan beyciğini yarın geece seni ve gamzeyi yemeğe davet ediyorum diyor:KK9:sonrada dönüp ha gamze zaten bizim evde onu davet edemem de diyor ya:KK9:
Yasemin'in kurdugu cümleler ve onlari söyleyis tarzina bende bayiliyorum.cok $eker bir hatun yaa.

_Zebos_
10-12-11, 11:12
Kanal D’nin sevilen dizisi “Umutsuz Ev Kadınları”nın bu Pazar ekrana gelecek bölümünde, mahallenin öldürülen dedikoducusu Sevim’in ablası Suna, mahalleye geliyor.

Soğuk bir tip olan ve Sevim’den çok hoşlanmadığını rahatlıkla söyleyebilen Suna (Şenay Aksoy ), kardeşi Sevim’in başına ne geldiğini öğrenmeye çalışıyor. Ve, kardeşine ne olduğunu öğrenene kadar da mahalleden gitmemeye kararlı.

Sevim, kardeşinin katilini bulabilecek mi? Kimlerden ve nelerden şüpleniyor? sorularının da yanıt bulacağı bu bölümde heyecan zirveye tırmanıyor.

MED Yapım - Abc Studios ortak yapımı olan, başrolleri; Bennu Yıldırımlar, Ceyda Düvenci, Evrim Solmaz, Özge Özder ve Songul Öden’in paylaştıkları “Umutsuz Ev Kadınları”, Pazar akşamları saat 20.00’de Kanal D’de ekrana geliyor.

kuyruk
11-12-11, 20:12
dizi resmen tuttu..

ladygeorgia
11-12-11, 20:12
yaseminimmm cnmbenim yaaa çok şekerrr:KK16::KK16::KK16::KK16:

karamellitrilece
12-12-11, 08:12
Yasemin cok komik yaa, gülmekten yerlere yatıyorum.

sen elin odununa niye şefkat gösteriyorsun ya adı üstünde elin odunu bak elin odunu diyorum benim odumun demiyorum :KK1::KK1::KK9:
vee ardından -seni seviyorum ben ya - ne güzel cıksın ağzından :KK16:

ohcanimadeysin
12-12-11, 08:12
bu diziyi izlemiyordum ama o ses reklama girdiğinde baktım biraz.yasemin şarkı söylüyordu koptum yaaa:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

bal10
12-12-11, 09:12
ohcanimadeysin
bu diziyi izlemiyordum ama o ses reklama girdiğinde baktım biraz.yasemin şarkı söylüyordu koptum yaaa:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
kız yasemin yaaaaaseemin bizede gel bi görem :):)

Azeri kizi
14-12-11, 00:12
ohcanimadeysin
kesinlikle izlemeni tavsiye ederim,cok güzel,cok eglendirici bir dizi.

Tkale
14-12-11, 01:12
bu diziye bayiliyorum..
gercekten izlenilcek bir dizi..
buyuk ihtimalle yabanci versiyonunuda izlemeye baslarim

dilyar
14-12-11, 11:12
yaa ben yotubeden 11. bölümüne bakmak istiyorum ama umutsuz ev kadinlarini youtubeden bulamiyorum sadece fragmanlari var. :44: neden yok youtubede bu dizi offff :KK43: