Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Umutsuz Ev Kadınları Fox Tv

bituful
30-10-11, 21:10
ne var bunda heralde arkadasta dove dove hastanelik ederim demedi..herkezin sabir siniri farklidir..

hamis
bituful
ne var bunda heralde arkadasta dove dove hastanelik ederim demedi..herkezin sabir siniri farklidir..
aynen ya sanki ben caniyim çocuğum öyle olsa dövüp hastanelik ederim dedim gibi tamam aynı fikirde olmayabiliriz ama bana iyiki anne değilsin demesi çok saçma ve gereksiz :KK4: hangimiz yaramazlık yapıp annemizden terlik teki yemeden büyüdük ki :KK31:

nursenaa
merhaba arkadaşlar, ya bu dizide herkes rolüne cuk diye oturmuş dizideki karakterlere çok yakışmışlar sadece ben mi böyle düşüyormm :)))

backwood
Sinan neyin peşnde kızlar:26::26::26:

nursenaa
backwood
merhaba, sinan bence handanın kocasındaki silahın peşindee :)

backwood
nursenaa
merhaba, sinan bence handanın kocasındaki silahın peşindee :)
meraba canım.Ama adamla konuştular sanki birini arıyormuş gibiydi:26::26:

gampo
kesinlikle roller tam oturmuş yasemin çok tatlı yaaa rolünü çok iyi yapıyo songül öden

nursenaa
backwood
meraba canım.Ama adamla konuştular sanki birini arıyormuş gibiydi:26::26:
bilmiyorm ben öyle hissettim izleyip görücezz :)) ama birini öldürmşler bu handanlar o kesn ya da ölmesine nedn olmşlar ve o ölen kişinin bişeyi o adam ama neyi :))))

bituful
yani bizde cok terlik yedik ama ne pskopat olduk ne cani:)) egitimimizide cok iyi yaptik geyet iyi bireyler olduk cok cok titiz olmak bana yorucu geliyor becerebilen o sabirlari gosterebilenede takdir ederim..bende o kadar sabirli olamam diye dusunuyorum ama anne olmadan bilinemez..ve iyiki anne degilsin demek bencede gereksizdi..

nursenaa
gampo
kesinlikle roller tam oturmuş yasemin çok tatlı yaaa rolünü çok iyi yapıyo songül öden
yasemin deme bana zaten bayılıyorm yaa :) hele panikleyince bağırıyo yaa gamze gamzeeee :KK70::KK70::KK70:

hamis
bituful
yani bizde cok terlik yedik ama ne pskopat olduk ne cani:)) egitimimizide cok iyi yaptik geyet iyi bireyler olduk cok cok titiz olmak bana yorucu geliyor becerebilen o sabirlari gosterebilenede takdir ederim..bende o kadar sabirli olamam diye dusunuyorum ama anne olmadan bilinemez..ve iyiki anne degilsin demek bencede gereksizdi..
aynen bence de ya ayrıca dayak olmadan akıllı uslu çocuk yetiştirmek bilmiyorum çocuğun mayasına bağlı ama en azından öyle yaramaz çocukların çekindikleri utandıkları birileri olmalı yoksa cidden acıyor dizide olsa ceyda düvenciye :KK46:

backwood
nursenaa
bilmiyorm ben öyle hissettim izleyip görücezz :)) ama birini öldürmşler bu handanlar o kesn ya da ölmesine nedn olmşlar ve o ölen kişinin bişeyi o adam ama neyi :))))
o adamla öldürülen kişinin bağlantısı var sinanla ama onu aradığını sanmam:26:

bituful
yaa o terlikler bize yarıyodu annem bi bakardı evde görüşücez bakışı öyle dövmezdi hiçde dayak yemedim ama tırsardım annemden:KK1::KK1: ama benim abim çok haşarıymış ona kaş göz terlik fayda etmezmiş:KK9::KK9: .çocuklada alakalı eğer yaramazsa dayaktan ölse bile yapar yapacağını:KK33::KK33:

gampo
nursenaa
yasemin deme bana zaten bayılıyorm yaa :) hele panikleyince bağırıyo yaa gamze gamzeeee :KK70::KK70::KK70:
evet yaa ses tonu çok güzel evde kendim yapıyorum sesim yetmiyo :KK1:

hamis
annem misafirlikte terlik filan atamazdı gözümüze bakınca aynen bizde anlardık ama eve gelince de yerdik terliği ama küçük kardeşimin gözüne bakmıştı bi keresinde yaramazlık yapıyor diye nevar gözüme niye öyle bakıyorsun demişti herkes gülmekten kopmuştu tabi annemde sinir filan kalmamıştı :KK1:

nursenaa
bekleyelm görelim ama sinan ne ayakkk yaa :KK70:

nursenaa
gampo
evet yaa ses tonu çok güzel evde kendim yapıyorum sesim yetmiyo :KK1:
kadının ses tonu gülmesi şımarıklığı saçmalaması herşeyi çok güzel yaa başka dizilerdede gördüm kendisini sevmezdm şahsenn :))

gampo
nursenaa
kadının ses tonu gülmesi şımarıklığı saçmalaması herşeyi çok güzel yaa başka dizilerdede gördüm kendisini sevmezdm şahsenn :))
aynen gümüş dizisinde hele demekki kadına komedi yakışıyomuş dramda o kadar başarılı deil.

nursenaa
çocukları şınav çektirerek yordular ya süperdi bence :)))güzel bi taktikk :KK70:

nursenaa
gampo
aynen gümüş dizisinde hele demekki kadına komedi yakışıyomuş dramda o kadar başarılı deil.
evet kesinliklee :)) sesini çok güzel kullanıyo ya bide beceriksiz yaa :KK70:

Rosemaryy
backwood
Evet o adam da bişeler var ama bi işler çeviriyor.

Rosemaryy
30-10-11, 22:10
Zelişle levent arasında neler olur sizce ? Zeliş levente karşılık verir mi ?

nursenaa
Rosemaryy
Zelişle levent arasında neler olur sizce ? Zeliş levente karşılık verir mi ?
zeliş karşılık veriyo zaten telefonlarını açıyo konuşuyo neden ne olursa olsn görüşüyo :S

atractive
nursenaa
zeliş karşılık veriyo zaten telefonlarını açıyo konuşuyo neden ne olursa olsn görüşüyo :S
vericek taBİ karşılık orjinalinde öyle eğer orjinaline uyarlarsa aşk yaşıcaklar baya

nursenaa
atractive
vericek taBİ karşılık orjinalinde öyle eğer orjinaline uyarlarsa aşk yaşıcaklar baya
orjinali e2 de oynamş ama ben izlemedm sırf şu sinan ne ayak diye netten bulup izleyebilirim :KK70:

nursenaa
birde handan neden intihar ettii diyee:) bu arada ilk defa bir diziyi böyle izliyorm gerçi bunu da yarım yamalak ama olsn izliyorm yani :KK70:

merguana
kızlar ya sokağın sonunda bi ev var ya onu önünü neden kapatmışlar ??

miracle_
30-10-11, 23:10
gampo
hakkaten izlerken ben de hep bunu düşünüyorum aslında baya baya sempatik bir bayanmış diye :) rolü cuk oturmuş zaten en çok da yasemine gülüyorum geçen hafta sinanla cafedeki hallarine gül gül ölmüştüm ya özette bile izlediğim şeye tekrar güldüm:KK1:

Meg
30-10-11, 23:10
AzRASILAM

eski şarkılar gibisi yok:KK43:

evet adam resmen evrim geçirmiş:KK52:
ama bu ebeple bu şarkıyı tekrr dinledim
özlemişim:KK5:
aaa hani o klipte bakkal tükanından elma şekeri alıyolar ya 2 sevgili,kapının önünde akordeon çalan kişi kimmiş gördünüz müü:26:
güven kıraç

herseyduzelirmi
31-10-11, 10:10
herkes çok merak etmiş, isteyen bakabilir :

spolier

handanın oğlu, evlatlık, handan çocuğun asıl annesini öldürüyor, veeee şoook çocuğun babası sinan, o parktaki adamda öldürülen kadının babası; tabi orjinaline uyarlarsa

orjinalinde leventle zeliş aşk yaşıyorlardı

hurremland
Sinanda bi iş varrr zavallı yasemin bahtsız bedeviiii

HanimKelesimiGetir
Sinanın ne işi vardı yaseminin evinde bu adam bişeyler peşinde ama kokusu çıkar yakında :KK25::KK25:

nicksiz
31-10-11, 13:10
meg
aaa hani o klipte bakkal tükanından elma şekeri alıyolar ya 2 sevgili,kapının önünde akordeon çalan kişi kimmiş gördünüz müü:26:
güven kıraç
Klipte yeşil peruklu adamla dans eden kadın Zeliş mi:26:. Çok benziyor ona...

Azeri kizi
31-10-11, 16:10
Yasemin'e bende bayildim.her hareketine.giyiniside cok cok hos.giydigi gömlekler falan ne kadar güzel.panikleme anlarina gül gül ölüyorum.cok güzel bir dizi yaaa.cok seviyorum ben.

jose
31-10-11, 18:10
pazar gunlerini ve aksamlarini ezelden beri sevmeyen ben bu dizi sevdirdi valla
gulmekten guluyorum yasemin basta olmak uzere hepsine...
ne guzel bir mahalle:KK9::KK9::KK9:

AzRASILAM
jose
pazar gunlerini ve aksamlarini ezelden beri sevmeyen ben bu dizi sevdirdi valla
gulmekten guluyorum yasemin basta olmak uzere hepsine...
ne guzel bir mahalle:KK9::KK9::KK9:
aynen ya pazar akşamlarını iple çekiyorum:KK55::KK55:

Amonra
ya handanın oğlu eve nasıl girdi ya
bi de öyle dehşet dolu gözlerle baktılar ki çocuktan ben bile ürktüm yani