Umutsuz Ev Kadınları Fox Tv

Senkolik
16-10-11, 20:10
atractive
evet hatta o adam handanın kocası yani şimdi taşınıcak hapse girip çıkıcak yıllarrrrr sonra aynı mahalleye geri dönüyor falan
Hımm,hiç gözüm tutmamıştı zaten o karakteri.:KK47::KK1:

adiyeff
atractive
nermin hangisi ya çıkaramadım şimdi:26:
titiz olan itici şey

Meg
dışardaydık,izleyemedim kaçırdım yaa :KK19:

netten izliyim ben :KK28:

atractive
adiyeff
titiz olan itici şey
ha yani bree yi canlandıran kadının e onun kocası ölüyomuydu ya bi ara sakat kalıp ona bree bakmıyomuydu o ikinci kocasımıydı acaba orjinalinde bak bende karıştırdım şimdi ne de olsa kaç yıllık dizi yani:KK1:

adiyeff
kızlar ileriki sezonlarda yıllar geçiyor.elifti sanırım ismi çocukları büyüyor onların gençlikleri falan var acaba o günleri de görecekmiyiz

adiyeff
atractive
ha yani bree yi canlandıran kadının e onun kocası ölüyomuydu ya bi ara sakat kalıp ona bree bakmıyomuydu o ikinci kocasımıydı acaba orjinalinde bak bende karıştırdım şimdi ne de olsa kaç yıllık dizi yani:KK1:
evet o ikincisiydi canım bu kocası ilk sezonda ölüyordu.

atractive
adiyeff
evet o ikincisiydi canım bu kocası ilk sezonda ölüyordu.
ay şimdi hatırladım ya bu bree ikinci kocasıyla pastane açıyo ve orda tanışıp evleniyorlar dimi şimdi hatırladım evet yalnız bu bree sonrada çok casanova oluyor ikinci kocasından da boşanınca bi kaç sevgili girip çıkıyor hayatından:KK1:

adiyeff
atractive
ay şimdi hatırladım ya bu bree ikinci kocasıyla pastane açıyo ve orda tanışıp evleniyorlar dimi şimdi hatırladım evet yalnız bu bree sonrada çok casanova oluyor ikinci kocasından da boşanınca bi kaç sevgili girip çıkıyor hayatından:KK1:
aslında tam öylede değil karıştı biraz.evlendikten baya sonra açıyorlardı pastaneyi.akıl hastanesinde tanışıyorlardı.

Senkolik
atractive
Oooooo,olaylar olaylar...Bizdeki dizide bu kadar aktif olmaz sanırım senaryo,malum bazı izleyiciler başlar eleştiriye...:KK20:

_Zebos_
17-10-11, 08:10
çok eğlenceli ama ya.can sıkıntısına ilaç gibi :KK9:

merguana
17-10-11, 09:10
gerçekten dediğin gibi canım.can sıkıntısına süper geliyor.
ay o emel ne fingirdekmiş ya.en çok o çıkınca eğleniyorum :21:

benim_olan
17-10-11, 10:10
sandıktan kemik parçaları çıkmış..son anda yakaladım evde..acaba bu adam birini öldürmüştüde karısı anlayınca onudamı astı öldürdü acaba..:KK53:? çok merak ediyorum..kamerada inş herşey açık açık söylemiştir handan.....çok merak ediyorummmmmmmmmm:KK14:

Melekcansu
17-10-11, 12:10
ben izleyemedim ya,

prensess05
ben begenmedim acikcasi...

Melekcansu
ilk fırsatta netten izleyeceğim ama
çok sevdim ve giderek meraklanıyorum

rabia01
18-10-11, 20:10
4.bölüm fragmani

kizlar zelis kudiye yakalaniyor :))

merguana
18-10-11, 20:10
rabia01
4.bölüm fragmani

kizlar zelis kudiye yakalaniyor :))
inanmıyorum cd sürücüsüne kupa koyuyo :KK70:

scheker
19-10-11, 12:10
cok güzel bir dizi

DURU57
19-10-11, 12:10
kızlar elifin çocuklarına bı teshıs konuluyormus elıf cook uzuluyormus bu duruma sımdı okudum ne olabılırkı???

benim_olan
19-10-11, 14:10
DURU57
kızlar elifin çocuklarına bı teshıs konuluyormus elıf cook uzuluyormus bu duruma sımdı okudum ne olabılırkı???
hiperaktif yada depresif bişeydir kesin:KK9:..allahım canavarlar.....ondan ağlıyodu demek...kınamamak için cebelleşiyorum tv karşısında..binibüste yaptıkları gözümün önünden gitmiyo.....:KK9::KK9::KK57:

Azeri kizi
20-10-11, 16:10
benim_olan
hiperaktif yada depresif bişeydir kesin:KK9:..allahım canavarlar.....ondan ağlıyodu demek...kınamamak için cebelleşiyorum tv karşısında..binibüste yaptıkları gözümün önünden gitmiyo.....:KK9::KK9::KK57:
cocuklar süper rol yapiyor ama.gerci belki rol bile yapmiyorlardir,normal günlük kendi halleridir kesin:KK1:
minibüsteki hareketlerine cok gülmüstüm.böyle cocuklar düsman basina...:KK1:

Senkolik
20-10-11, 22:10
benim_olan
Arkadaşım,kullanıcı resmine bayıldım,çok güzel.:KK16:

WomenLove
21-10-11, 06:10
ceyda düvenciyi o rolde gördükce kendimi görüyorum....bende iikiz annesiyim tabi extradan 2 çocuğum daha yook ama 2 erkek ikizler çok zor aynen tv.deki gibiler...devamlı koltukların üzerinde zıplıyolar...biri bişey aldımı diğeride hemen onu istiyor....hiç bitmek bilmeyen bir enerjiye sahipler...ve dizideki gibi kendi anneniz bile size saatli oturmaya gelmek ister...kendimi görüyorum bu dizide

KaRaLaHaNa
21-10-11, 07:10
WomenLove
ceyda düvenciyi o rolde gördükce kendimi görüyorum....bende iikiz annesiyim tabi extradan 2 çocuğum daha yook ama 2 erkek ikizler çok zor aynen tv.deki gibiler...devamlı koltukların üzerinde zıplıyolar...biri bişey aldımı diğeride hemen onu istiyor....hiç bitmek bilmeyen bir enerjiye sahipler...ve dizideki gibi kendi anneniz bile size saatli oturmaya gelmek ister...kendimi görüyorum bu dizide
Allahım hepinize kolaylıklar versin.
tvde izlemesi kolay.
kimbilir nasıl büyütüyor ne fedakarlıklar yapıyorsundur.
:KK9:

pazar akşamlarımın vazgeçilmez eğlencesi,huzur buluyorum çok sefiyoru
m...

benim_olan
21-10-11, 09:10
Senkolik
Arkadaşım,kullanıcı resmine bayıldım,çok güzel.:KK16:
teşekkür ederim..şubatta oğlum doğcak kısmet olursa....ondan yani....:KK76:...allah kolaylık versin ikizleri olanlara zorrr:KK46::KK46: