TEST

Umutsuz Ev Kadınları Fox Tv

kendihalinde_
27-08-11, 16:08
Dizinin aslını izlemek fırsat olmamıştı hiç.

Ama bu kadroyu beğendim ben. :21:

essss
27-08-11, 18:08
hevin
Kanal D olduğu için tutar bence :KK36:
tutmazsa stara postalarlar!

ilksah
27-08-11, 18:08
ortada ki 3ünün kıyafetlerinin modeli bile benzio yani

kafiyesizdenekk
27-08-11, 20:08
Offf çok saçma !Dizi dizi nedir ya ? Siz de izleyecek misiniz yani inanamıyorum .S

kafiyesizdenekk
27-08-11, 20:08
Offf çok saçma !Dizi dizi nedir ya ? Siz de izleyecek misiniz yani inanamıyorum .S

hevin
28-08-11, 20:08
essss
tutmazsa stara postalarlar!
Ee malum, kardeş kardeş yaşıyor iki kanal,
biri diğerini idare etmek zorunda.
Bknz. Küçük Sırlar :KK37:

esradlr
29-08-11, 12:08
Desperate Housewives'mıza dokunmasınlar :KK47:

olimbera
29-08-11, 12:08
takip ediceem ben umarım orjinali gibi olur....

AzRASILAM
1-09-11, 20:09
1.Bölüm Fragmanı (Yeni Dizi) - 3 / Umutsuz Ev Kadınları / Diziler / Video / Kanal D Web TV

edeniz
1-09-11, 20:09
bu da yeni moda çıktı yeni birşey üretmek yerine yabancı dizilerin türk versiyonunu yapıyorlar haliyle aynı tadı vermiyor.

rgbe
2-09-11, 14:09
esradlr
Desperate Housewives'mıza dokunmasınlar :KK47:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

sobrenatural
6-09-11, 17:09
Yuh! yani ne diyeceğimi şaşırdım
Özentiliğin de bu kadarı
Dizinin adını bile aynı yapmışlar
Fragmanını şimdi gördüm
Gülsem mi ağlasam mı ya:KK60: Bir şey üretemiyorlar artık:84:

VivaLaJuicy
7-09-11, 11:09
Müziği de ne kadar berbat ve sığ. Iııyyykkk... Ceyda Düvenci güzel ve tatlı bir kadın da diğerleri çok itici yea. Ama bu dizi izlenecek gibi geliyor bana. :s

alici_bjk
7-09-11, 11:09
Merak ediyorum bu diziyi oyuncu kadrosu güzel ama küçük sırlar gibi olmaz umarım.
Yabancı dizi çekeceksen onlar gibi cesur olmalısın,bakalım yapabilecekler mi?
Edit:Fragmanlarında bi b.k yok afedersiniz:KK19:

esradlr
10-09-11, 19:09
Anlaşılan Ceyda Düvenci Lynette olacak
En çok Gabrielle'i merak ediyorum
Garanti Hande Ataizi olur :63:

Ocean
10-09-11, 20:09
Kanal D’nin, yeni yayın döneminde ekrana gelecek “Umutsuz Ev Kadınları” dizisinin başrollerinde; Bennu Yıldırımlar, Songul Öden, Evrim Solmaz, Ceyda Düvenci ve Özge Özder oynayacak.

Tüm dünyada büyük ilgiyle izlenen Desperate Housewives’ın yerli versiyonu olan dizide; Songül Öden dizinin orijinalindeki 'Susan' karakterini, Bennu Yıldırımlar, 'Bree' karakterini, Evrim Solmaz, 'Gabrielle' karakterini, Ceyda Düvenci 'Lynette' karakterini ve Özge Özder de 'Edie' karakterini canlandıracak.

Beş kadının başrolleri paylaştıkları ve kadın kahramanların da kadınlığın birer aşamasını temsil ettikleri “Umutsuz Ev Kadınları” , Songül Öden içindeki çocuğu öldürememiş, hayalci ve sakar çocuk kadın “Yasemin”i, Bennu Yıldırımlar kusursuz eş “Zerrin”i, Evrim Solmaz hayatı flört edip eğlenmekten ibaret sanan daimi genç kız “Zeliş”i, Ceyda Düvenci müebbet anne “Elif”i ve Özge Özder de cilveli ve şuh görünümlü “Emel”i canlandıracak.

Alıntıdır.

esradlr
Ocean
Kanal D’nin, yeni yayın döneminde ekrana gelecek “Umutsuz Ev Kadınları” dizisinin başrollerinde; Bennu Yıldırımlar, Songul Öden, Evrim Solmaz, Ceyda Düvenci ve Özge Özder oynayacak.

Tüm dünyada büyük ilgiyle izlenen Desperate Housewives’ın yerli versiyonu olan dizide; Songül Öden dizinin orijinalindeki 'Susan' karakterini, Bennu Yıldırımlar, 'Bree' karakterini, Evrim Solmaz, 'Gabrielle' karakterini, Ceyda Düvenci 'Lynette' karakterini ve Özge Özder de 'Edie' karakterini canlandıracak.

Beş kadının başrolleri paylaştıkları ve kadın kahramanların da kadınlığın birer aşamasını temsil ettikleri “Umutsuz Ev Kadınları” , Songül Öden içindeki çocuğu öldürememiş, hayalci ve sakar çocuk kadın “Yasemin”i, Bennu Yıldırımlar kusursuz eş “Zerrin”i, Evrim Solmaz hayatı flört edip eğlenmekten ibaret sanan daimi genç kız “Zeliş”i, Ceyda Düvenci müebbet anne “Elif”i ve Özge Özder de cilveli ve şuh görünümlü “Emel”i canlandıracak.

Alıntıdır.
Teşekürler
Gabrielle olmamış

wilmaa
İzlenilmeden bitmeye mahkum bir dizi daha.Dizinin orjinalinde geçen olayları nasıl Türklere uyarlayacaklar merak içindeyim.

AsaletinbedeliA
wilmaa
İzlenilmeden bitmeye mahkum bir dizi daha.Dizinin orjinalinde geçen olayları nasıl Türklere uyarlayacaklar merak içindeyim.
Katılıyorum durumla ilgili daha iyi bir cümle kurulamazdı .....

PohhPohh
esradlr
Teşekürler
Gabrielle olmamış
Bence hiçbiri olmamış ve bu dizi tutmayacak yabancı versiyonunu seyreden biri olarak türk versiyonunu tahmin edemiyorum mesela susanın tomla tanıştığı sahnenin fragmanı dönüyo tv de alakası bile yok orda susan tamamen çıplaktı bu en ufak ayrıntı türk aile yapısı kaldırmaz o tarz bi diziyi die tahmin ediyorum küçük sırlar bile erkenden bittiyse :KK9:

esradlr
pohhpohh
Bence hiçbiri olmamış ve bu dizi tutmayacak yabancı versiyonunu seyreden biri olarak türk versiyonunu tahmin edemiyorum mesela susanın tomla tanıştığı sahnenin fragmanı dönüyo tv de alakası bile yok orda susan tamamen çıplaktı bu en ufak ayrıntı türk aile yapısı kaldırmaz o tarz bi diziyi die tahmin ediyorum küçük sırlar bile erkenden bittiyse :KK9:
Doğru ben Gabrielle odaklandığım için
Beğenirimde kendilerini :-)

PohhPohh
esradlr
Doğru ben Gabrielle odaklandığım için
Beğenirimde kendilerini :-)
benimde favorimdi kendisi hatta eşime bile dedim bu akşam fragmanı görünce o gabriel hakkaten 36 ydı diye bu zaten 36 bile deil ki:nazar: Neyse hepimiz aynı görüşteyiz sanırım BU DİZİ TUTMAYACAK :nazar:

Tortellini
adı geçen yabancı versıyonunu ızlemedım .
ama fragmanlar hiç öyle tutmayacak gibi durmuyor ...
ilk fragmanlarıyla dikkatini çekti..
bakalım izlemeyi dusunuyorum bu diziyi..

adiyeff
10-09-11, 21:09
oyunculara bak ne kadar alakasız.gabriele şaştım doğrusu.gerçi diğerleri de hiç olmamış.dediğiniz gibi olaylar da türk versiyonda nasıl duracak olması mümkün değil

cemreesu
10-09-11, 21:09
kesinlikle hiç birisi olmamış bu kadar mı alakasız kişiler olabilir?fragmanını bile izlemeye dayanamadım doğrusu...

zeynep_67
11-09-11, 07:09
yabancı versiyonunu izlemediğim den olsa gerek ben fragmanları çok beğendim özellikle türbedeki kısmı muhteremei meşgul etme kısmını izlemeyi planlıyorum bakalım.....

wilmaa
11-09-11, 09:09
Ceyda Düvenci ye ne olmuş öyle.Gerçekten de umutsuz bir ev kadını saçlar kilo eyvah eyvah :))

backwood
11-09-11, 15:09
Diziyi hiç ama hiç merak etmiyordum ama Serhat tutumluer var onun için izleyecem inş. güzel bir dizi olur.Gerçi bizim alıntı çeviri diziler pek güzel olmuyor ama:KK37::KK37::KK37:

AskInihan
11-09-11, 15:09
Gabrielle hiç olmamış ama:KK45:

kahvekolik
12-09-11, 09:09
ordaki olayları Türk insanının hayatına nasıl uyarlayacaklar bende bunu merak ediyorum.

AskInihan
12-09-11, 12:09
kahvekolik
ordaki olayları Türk insanının hayatına nasıl uyarlayacaklar bende bunu merak ediyorum.
Aynen katılıyorum...

frambuaz
12-09-11, 17:09
Yeni bir Sex and the City vakası..:KK36: :KK37:

pukaa
19-09-11, 07:09
fragmanlarını gördüm şok oldum yaa orjinaliyle hiç alakası yok hangisi kimi canlandırıo anlamadım bile zaten bizim türk toplum yapısına çok uymuo bakalım senaryo nasıl bence tutmaz bu dizi

cemre25
19-09-11, 14:09
dizinin orjinalini ordan burdan duyduğumla biliyorum ama sahneleri falan tahmin edebiliyorum

ya gossip girlü bile o kadar sadeleştirmelerine rağmen millet tüü reziller diye izlemişti

serena gayet rahat sevişiyodu ediyodu ama su sürekli yapma demir off demir falan diyodu arda yüzünden bakalım bunlara nasıl kılıf uydurulcak

superisi22
24-09-11, 11:09
Umutsuz Ev Kadınları orjinalinden iddialı
Umutsuz Ev Kadınları`nın orjinal şirketi Türk yapımı versiyonunu çok beğenmiş..

2 EKİM`DE BAŞLIYOR

"Desperate Housewıves"ın yeni versiyonu için geri sayım başladı. Susan karakterini Songül Öden, Bree`yı Bennu Yıldırımlar, Gabrıelle`ı Evrim Solmaz, Lynette`ı Ceyda Düvenci ve Edıe`yi Özge Özder`in canlandırdığı "Umutsuz Ev Kadınları" ilk bölümüyle 2 Ekim`de ekranda olacak.

ŞİRKET `SÜPER OLMUŞ` DEDİ

Dizinin orijinal versiyonunun sıkı bir takipçisi olan Ceyda Düvenci, ekipten de alınan sonuçtan da memnun: "Bizim onlardan daha iyi olduğumuzu söyleyebilirim. Türk insanı ne kadar renkliyse, bizim işimiz de o kadar iyi... Orijinal dizinin şirketi de `Süper olmuş` dedi."

KaRaLaHaNa
24-09-11, 11:09
merakla bekliyorum.
inş fragmanlarda ki gibidir dizi.
..

fb_qirL
25-09-11, 01:09
sırket ayıp olmasın dıye demıstır :)) saka tabı on yargılı olmak ıstemem gercegını ızlemedım bunuda pek ızlemeyı dusunmuyorum zaten yeterınce umutsuz ev kadını varken turkıyede dızısıne ne hacet ayrıca kızıyorum alıntı yapılmasına yerlı fılmlerden kıtaplardan alıntı yetmedı yurdısınada elımızı attık fatmagul'un sucu ne,iffet,ask ı memnu yeter artık yaw bırazda yaratıcı olalım tamam bu dızılerı sevmıyor degılım ama sonunuda bıldıkten sonra cok da heyecanı kalmıyor hoş sonunuda degıstırıp sacmalıyoruz reytıng ugruna..

karamellitrilece
29-09-11, 06:09
Yabanci versiyonunu hiç izlemedim, ama bunun fragmanları hoşuma gitti. Pazar günleri izleyebilirim..

Ceyda Düvenci gercekten o kadar kilo almış mı harbideeen yaa :KK37:

month
29-09-11, 09:09
güzel bir diziye benziyo pazar günüde izliycek bişey yoktu iyi oldu:)

karabiber01
29-09-11, 14:09
Daha filmi izlemeden hemen önyargııııı

Durun bir izleyin bakalım ondan sonra notunuzu verinn
bENCE SEÇTİKLERİOYUMCULARIN HEPSİİ GÜZEL VE KESİN TUTAR BU DİZİİ

cute_poison
dizinin orjinalini çok izledim. bu dizinin fragmanlarında gördüğüm kadarıyla en kötü olan şey dizinin müziği. sanki osmanlı dizisi çekiyormuş gibi ne alaka yani. müzik çok çok çok kötü. bence ceyda düvenci lynette karakterine çok iyi uymuş, songül ödenide sevmesemde susan rolü için iyi uymuş, bennu yıldırımlar bree olarak pek iyi durmamış ve gabriel solisi oynayan kadın neydi adı hani esmer olan o hiç hoş değil. bir kere gabriel çok güzel ve seksi bir kadın bu ise düpedüz itici durmuş. ama dizideki erkekler süperler, zaten diğer dizide de kadınlar yaşlı ve bir garip erkekler çok hoştu yine. başlasın biraz bakarım beğenirsem izlerim belki.

hazan88
bekliyorum az kaldı her gün dizi izle izle konularını da oyuncularını da birbirine karıştırıyorum..:KK1:

AzRASILAM
2-10-11, 17:10
dizi başldı
ilk bakış bnde olumlu

hapsuruk
2-10-11, 18:10
orijinalinin sıkı takipçisiyimdir bence mahalle yerine lüks bir villa sokagında yada sitesinde çekilseymis
gaby karakterini oynayan kadın bencede çok sırıtmış
gaby çıtı pıtı seksi bi hatundu bu kadın çok kaba saba kalmış
bir de dizinin adı tombul ve umutsuz ev kadınları olsaymış keşke:KK52:

winnie1981
bende de dizinin ilk izlenimleri güzel

buzma_vi
arkadaşlar handan neden intihar etti diziyi izleyenler biliyor mu??

ecm
Merhabalar,dizinin orjinalini hiç izlemedim ama türk versiyonu çok hoşuma gitti.
Özellikle yasemin çok tatlı bir karakter gibi geldi bana :97:

iove
2-10-11, 19:10
Benim de merakımda bu dizi, henüz izleyemedim birazdan netten izleyeceğim... :KK31:

Sinopgirl
Bende izledim.İlk izlenimlerim olumlu :KK6:

ruzgarrr
buzma_vi
arkadaşlar handan neden intihar etti diziyi izleyenler biliyor mu??
bende çok merak ediyorum