TEST

Adetine bir hafta kalanlar siz de ne belirtiler var?

ktg
4-10-09, 10:10
ne gibi belirtileriniz var arkadaslar

ktg
4-10-09, 11:10
bnm belim agrıyor yumurtlamadan beri bas dönmesi ve sabahları mide bulantısı var bide sag kasıgım da agrı var daha bir hafta var ama bilimyorum artık insalalh hamileyimdir

SUTASAYRAN
inş canım inş bende istiyorum deli gibi

zarifecikk
cnm benim tam 1 haftam var adetime. belim ve bacaklarım ağrıyor bi de üşüme var. bakalım kısmetimiz de bebek mi var kırmızılar mı??:uhm:

merseray
4-10-09, 14:10
ktg
bnm belim agrıyor yumurtlamadan beri bas dönmesi ve sabahları mide bulantısı var bide sag kasıgım da agrı var daha bir hafta var ama bilimyorum artık insalalh hamileyimdir
canım belirtiler kişiden kişeiye göre değişir ama o kadar erken başlamaz diye biliyorum ben, kızlar ne kadardır istiyorsunuz;
ben 2,5 yıldır uğraşıyorum, klomen tedavisi olumsuz, rahim filmi temiz spermiyogram normal, 2 aşılama olumsuz, sebepsiz infertiliteyim sebep de yok bebek dekaydirigubbakcemile3
9 ekim regl günüm hiç belirtim yok şu anda, belirti olduğu zamanları da gördük tabi:smiley-cool: psikolojik hamilelik çok yaşadım insan çok kafaya takınca da belirti görüyor inşallah Allah hepimize nasip eder arkadaşlarım dualarımdasınız her zaman:Saruboceq:

berru89
4-10-09, 16:10
benimde adetime 1 hafta var ama belirti diycek bişi yok adet belirtileri var :sinifsinif:

Maybenow
4-10-09, 18:10
Benimde ya bugun yada yarin adet olmam gerekiyor bugunu gectik galiba insallah yarinda olmammmmm insaallahhhh

smart38
4-10-09, 18:10
kızlar adetime daha 1 hafta var.göğüslerim şişti acayip gaz var bugünlderde
kasıklarda hafif ağrı
gerçi adet belirtileri gibi ama bu belirtiler yaklaşık 5 gündür sürüyor ve bugün beşinci günü üstelik adetime daha 1 hafta var

eylull
4-10-09, 19:10
kızlar adetime bir hafta göğüslerim şiş çok fazla ağrı ver ve acıyor kasıklarıma hafif kıramplar giriyor ama bu belirtiler bir kaç aydır oluyor ve ben hamilelik olduğunu düşünmüyorum bir düşük yaşadım onda belirtilerimin belirgin olarak başladığı tam adet günüm dü

aysen_34
4-10-09, 19:10
kızlar benim adetime 9 10 gün var ama ben artık hissetsem bile anlamaz oldumkaydirigubbakcemile3
psikolojik hamilelik yaşıyorum her adet dönemi bir stres ki sormayın sonrası hüsran:gitme::gitme:
kırmızıları görmekten nefret ediyorum resmen artkmafoldumben
ama bu ayyy da bir rahatım ki görmeyin gitsin aaa ne oluyo bana diyorum hiç böle olmazdım hiçççç kafaya takmıyorum nerden geldi bu rahatlık anlmadımkafamçokkarıştı
galiba alıştım artıkkkk bu halimizede şükürler olsunnnn:Saruboceq::Saruboceq:

ktg
4-10-09, 20:10
Bnmde mıdedekı gaz fena bıde cok sıslk var psıkoljıkmı dersınız daha erken mı Ötekı hamılelıgımdede bnm 10 gÜn once baslamıstı ama ne bıleyım :KK43:

bozo85
ktg
hadi inşllh güzel haberler verirsin :1hug:

bozo85
eylull
kızlar adetime bir hafta göğüslerim şiş çok fazla ağrı ver ve acıyor kasıklarıma hafif kıramplar giriyor ama bu belirtiler bir kaç aydır oluyor ve ben hamilelik olduğunu düşünmüyorum bir düşük yaşadım onda belirtilerimin belirgin olarak başladığı tam adet günüm dü
ayy canım inşllh meleğin seninledir

minik_kuş
:KK46:
Maybenow
Benimde ya bugun yada yarin adet olmam gerekiyor bugunu gectik galiba insallah yarinda olmammmmm insaallahhhh
aynen bende senn gibiyim olcak gibi oluyorum sonra bakıyorum yok bişey
seviniyorum inş olmammmm tabi önce allahtan hayırlısını istemek :):CüvCüv:

epic
5-10-09, 05:10
benim de reglim 9 gün var.
kasıklarım sızlıyo özellikle sağ tarafım batıyo.bacaklarıma yaklarıma kramp giriyo nedendir bilmem. belim çok ağrıyo bacaklarıma kadar vuruyo sanki romatizmam varmış gibi sızlıyo.
göğüslerimdeki sızı çok hafif ama şişlik yok. bu gece sabaha karşı mide bulatısı ve baş dönmesiyle uykumdan uyandım nasıl bişiydir bende anlamadım. yatakta yatarken içim gitti sanki başım döndü döndü..midem allak bullak oldu bi süre sonra tekrar dalmışım.
bunlar hamiş belirtisi olabilir mi?

ben ateş ölçümü de yapıyorum 2-3 gün önce ateşim yüksekti düşmüştü bi kaç gün düşük devam etti bu sabah da yükselmeye başlamış ???

eylull
5-10-09, 10:10
bozo85
ayy canım inşllh meleğin seninledir
bozom amin canım inşallah . ama ne yazık ki bu ay pek umudum yok artık çok inanmıyorum tabi ne kadar beklemesem de merak ediyorum napalım fakirin ekmeği umutmuşkaydirigubbakcemile3

complicated
5-10-09, 14:10
Eylül, bir dua da benden : İnş. içindedir bir damlacık bebişin :KK66:
Benim de benzer belirtilerim var, biraz gaz, kasıklarda batma, hatta sağ tarafımda çok gergin tutarsam acıyacakmış gibi bir his, göğüs uçlarında hafif koyulaşma ama kan testi negatif :KK43: Herhalde çok istediğim için herşeyi ona yoruyorum :KK43: Psikolojik ya da...mirmirmirmir

aysen_34
5-10-09, 20:10
deryacan bence bebek rahime yerleşiyo tutunurken böle bi akıntı olurmuş bazılarında
hadi bakalım canım inşlhhhhhhhhh hamişsindir tatlımopuyorumnanaktan

gamzelim.66
5-10-09, 21:10
slm kizlar benimde adetimE 5 6 gun var ama hic belirti yok
daha dogrusu kendimi fazla dinlemiyorum
cunku kirmilar gelince cok kotu oluyo insan
bu topige yorum yapanlarin ins bebisleri olur((((( tabi benimde))))))))))

zarifecikk
6-10-09, 08:10
benim de tam 5 gün var adetime ama ben artık belimdeki ağrı adetten mi hamilelikten mi karıştırıyorum. hiç ayırt edemiyorum. yeni evliyim bebişi yeni düşünmeye başladık. burdaki yorumları okuyarak hamilelik belirtilerini öğrenmeye çalışıyorum kendimi yokluyorum bendekiler nasıl diye. sonuç, hiç bi fikrim yok adet mi geliyor bebiş mi?? hiç mi farkı yok bunların birbirinden:uhm:

bebegem
6-10-09, 20:10
normalde bugün olma günüm..

inşallah olmam..çok şiddetli bel ağrım var ve kasıklarım çok kötü ağrıyor...

midemde bulanmaya başladı....sanırım yarın adet olucam......ve yanağımda sivilceler çıktı öyle böyle değil derin derin sivilceler

bianka
7-10-09, 04:10
2 güne kadar adet olacağım, benim belirtilerimin bir günü bir gününü tutmuyor..Bir ay gögüslerim ağrıyor, diğer ay belim.Hatta bazen bir şey olmuyor da ben takvimden anlıyorum olacağımı.

zambakl
7-10-09, 06:10
Benim 2 gün geçti kızlar,

Test yaptım 2. çizgi çıktı ama çok tuhaf pembe değildi kirli beyaz bir çizgi bilemiyorum doğrumu?
Belirtilere gelince kasıklarım 2 haftadır batma şeklinde sancıyor,göğüsler şiş,beyaz akıntı yoğun,idrar koyu ve kokulu...İnşallah hamileliktendir

elvinnaz
7-10-09, 08:10
7 gün var adetime bu ay bi farklı bekleyiş var inş kısmetse.
yumurtlama dönemim boyunca kasık ağrım çok şiddetli idi akıntı var kasık ağrısı hafif mide bulantısı geçen ay devamlı idi ama bişey çıkmadı ona inanmıyorum yani :)
uykusuzluk hali halsizlik ama net başka bişeyde yok çok ümit lemmekde isetmiyorum ama inş bu ay olur
karnımda şişlik ve gaz şikayeti var üşütmektende olabilri ama bilmiyorum tabi

epic
elvinnaz
7 gün var adetime bu ay bi farklı bekleyiş var inş kısmetse.
yumurtlama dönemim boyunca kasık ağrım çok şiddetli idi akıntı var kasık ağrısı hafif mide bulantısı geçen ay devamlı idi ama bişey çıkmadı ona inanmıyorum yani :)
uykusuzluk hali halsizlik ama net başka bişeyde yok çok ümit lemmekde isetmiyorum ama inş bu ay olur
karnımda şişlik ve gaz şikayeti var üşütmektende olabilri ama bilmiyorum tabi
aynıyız canım hem kalan günlerimiz hem belirtilerimiz aynı.
inş hamişizdir :Saruboceq:

zarifecikk
zambakl

Test yaptım 2. çizgi çıktı ama çok tuhaf pembe değildi kirli beyaz bir çizgi bilemiyorum doğrumu?
Belirtilere gelince kasıklarım 2 haftadır batma şeklinde sancıyor,göğüsler şiş,beyaz akıntı yoğun,idrar koyu ve kokulu...İnşallah hamileliktendir
ayy bence hamilesin. hadi inş diyelim :sm_cool: :sm_cool:darısı da bize diyelim inşş :CüvCüv:

bebegem
benimde 2 gün geçti....

ben daha test yapmadım ama benim sadece kasıklarım ağrıyor yani göğüslerimde şişlik yok

aksine adet olduğum aylarda daha şişti göğüslerim...

şimdi o şişlik yok ve sadece bel ve kasıklarım ağrıyor....

ve 1 bardak su içsem hemen tuvalete koşuyorum.......

2 gün geçti ama nedense hamile değilmişim ve adet olacakmışım gibi geliyor...

epic
7-10-09, 09:10
benim de daha bir hafta var reglime
yumurtlama günüm geçti ama hala yoğun bi akıntım var altıma kaçırmış gibi hissediyorum çoğu zaman:kedi: kasıklarım sızlıyo çok fazla gazım var.bu zamanlarda olur mu ilgisi var mı bilmiyorum ama çok tuvalete gidiyorum önceden tutablirdim ama şimdi 2 çay içsem sıkışıyorum. göğüslerimin şişi indi acımıyor o kadar arada baş dönmesi oluyor kendimi dinlemiyim diyorm ama gözle görülen belirtiler psikolojik olamaz değil mi?

şimdi baksam testte çıkma ihtimali var mı sizce?

YARENn
benımde 6 gün var adetime...
sol bacağım 1 haftadır çok ağrıyodu. akıntım var. midem bulanıyodu bilmiyorum adet olam inşallah

kadinolmak
Kızlar merhaba

benim geçen ay adetim 8 inde oldu yani 8 eylülde bir iki gün önceden kahvernegi akıntım başlamıştı.bu ay 5 ekimde adet olmam gerekiyodu hala olmadım.göğüslerimde şişlik var ama normalde daha rahatsız edici olurdu şimdi normal çok fazla değil.ayrıca kasıklarımda fena bi agrı var.birdekoyu sarım bi akıntım var ama jel gibi.sizde hamile olabilrmiyim.kan testi için biraz daha bekleyeyimmi lütfen yardımcı olun.

deniz39
7-10-09, 10:10
kadinolmak
Kızlar merhaba

benim geçen ay adetim 8 inde oldu yani 8 eylülde bir iki gün önceden kahvernegi akıntım başlamıştı.bu ay 5 ekimde adet olmam gerekiyodu hala olmadım.göğüslerimde şişlik var ama normalde daha rahatsız edici olurdu şimdi normal çok fazla değil.ayrıca kasıklarımda fena bi agrı var.birdekoyu sarım bi akıntım var ama jel gibi.sizde hamile olabilrmiyim.kan testi için biraz daha bekleyeyimmi lütfen yardımcı olun.
arkadaşım merhaba ,
bence hiç bekleme bir gebelik testi yaptır

benim de 1 haftam var, ama pazar gününe kadar gelmezse Allahımın izniyle testimi pazara yaptıracam

bu ay çokk umutluydum ben 1 yılı geçti, her ay gebelik belirtileri zannediyorum herşeyi, şimdide kasıklarımda adet başlangıcı gibi hafif hafif ağrılar başladı
umarım olmam ama çokkkk korkuyorummm

inşşalllah rabbim hepimizin gönlüne göre versin bir an önce sağlıklı hamilelelikler ve bebekler nasip etsin

deniz39
aslında idrar testinde de çıkar çünkü 3 gün geçmiş
bence önce idrar testinde dene

cicekcik
kadinolmak
Kızlar merhaba

merhaba canım bence hemen yaptır hamile olabilirsin tatlım kanda mutlaka varsa çıkacaktır
allahım gönlüne göre versin canım

kadinolmak
7-10-09, 11:10
inşallah allah hepimizin gönlüne göre verir.ama bu bekleme safhası hakkaten beter bişeymiş.dakka başı tuvalate gidip adet oldummu diye meraklanmak. offff offfffff.

civciv26
7-10-09, 11:10
arkadaşlar.3 eylülde adet oldum.2 ekim de adet olmam gerekiyordu.bugün ayın 7 si hala olmadım.kasıklarımda ağrı 2 gün önce başladı.göğüslerimde şişti.inanılmaz akıntı var.yinemi adet olcam anlamadım gitti.belim ve kasıklarım ağrıyo.test yapıp hayal kırıklığıda yaşamak istemiyorum.offf offf.birazdaha bekleyim bari:sinifsinif:

civciv26
7-10-09, 12:10
ama kesin hasta olcağımı az önce farkettim.inanılmaz tatlı istiyor canım.her adetimde olduğu gibi:KK43:((bu ayda kırmızıları görcezmafoldumben of yaaaa

ktg
7-10-09, 18:10
kızlar bnde felaket bi halsızlık var hep uyumak istyorum bide midem eksiyor hep bi gaz var midemde midem bulanıyor bakalım insallah bebiş geliyodur 5 gün kaldı

EKAKAL
8-10-09, 05:10
günaydın kızlar benimde 1 haftam kaldı ölecem heyecandan geçen aylarda şimdiye kadar göğüs ağrılarım başlıyodu bu ay yok henüz beyaz süt kesiği gibi dünde jel gibi bi akıntı geldi bide dün akşam ve bu sabah farkettim bir şeye uzandığım gerindiğim zaman göbeğimin alt tarafına iğne batırıyolar gibi oluyor sizce bu ay olur mu ki?

merseray
8-10-09, 06:10
zambakl

zambak nerdesin canım tekrarladınmı testi hadi bize müjdeli haberi ver artıka.s

merseray
8-10-09, 06:10
kadinolmak
Kızlar merhaba

canım 3 gün geçmiş bir test yaptınmı, kan testi regline bir kaç gün kala bile doğru sonucu verir hala olmadıysan bence yaptır hadi inşallah senden de müjdeli haber alırız:Saruboceq:

archimim
14-10-09, 09:10
dün test yaptım ve sonuç pozitif
adetime ise 2 gün var, bendeki belirtiler

sol kasığımda ağrı
sürekli halsizlik ve uyku
bugün ise kalp çarpıntım vardı nedense
birde ağzımda garip bir tat var, bazı yiyeceklerin tadı kötü gelmeye başladı

benden bu kadar

benim_olan
14-10-09, 13:10
ktg
kızlar bnde felaket bi halsızlık var hep uyumak istyorum bide midem eksiyor hep bi gaz var midemde midem bulanıyor bakalım insallah bebiş geliyodur 5 gün kaldı
bana hamişsin gibi geliyor hadi hayırlısı ..ayaklarını sıcak tut..

bianka
17-10-09, 00:10
[aa hadi hayırlısı...

QUOTE=archimim;9631315]dün test yaptım ve sonuç pozitif
adetime ise 2 gün var, bendeki belirtiler

sol kasığımda ağrı
sürekli halsizlik ve uyku
bugün ise kalp çarpıntım vardı nedense
birde ağzımda garip bir tat var, bazı yiyeceklerin tadı kötü gelmeye başladı

benden bu kadar[/QUOTE]

devrimc66
17-10-09, 00:10
rahim agzi normalinden yumusak ve yukarda
gögüslerde ara sira sizlamalar
özelikle sag kasik bölgemde batmalar ve sizlama
oturup kalkarken kasikta batmalar...

benim_olan
17-10-09, 10:10
benimde hemen hemen bir hafta var ama valla çok çok ağım şahım bir belirti yok.sanırım hamiş değilim..:sinifsinif: ama olsun daha ilk denememiz...ayrıca eğer bu şekilde olupta hamile falan olduğumu öğrenirsem çok şaşıracağım.....bakalım kısmet..mirmirmirmir

asabi55
17-10-09, 12:10
valla kızlar sizlere dua ediyorum bu sevinçleri yaşarsınız inşallah ...bende epeybi zaman sonra kavuştum bebişime uzun bir zaman sonra moralinizi yüksek tutun savaşın yorulmadan pes etmeden bir gün tutunacaktır bebişler annelerine

Tugbademir
17-10-09, 13:10
meraba kızlar..bu ay önemli günlerde full çalıştık adet bittikten sonra hemen başladık 1 hafta kalana kadar sıkı çalıştık..adetime 6 gün var..sürekli uyumak istiyorum..ara sıra mide bulantım oluyo bi de kasıklarımda adet ağrısına benzer ağrım oluyo..ümitlenmek istemiyorum çünkü bu belirtileri her ay yaşıyordum sonuç koca bi yok..:KK43:( bakalım umarım bu ay tutunmuştuır bebeğim bana..dua edelim kızlar birbiririmize..inşallah isteyen herkes anne olur yarabbim:))

mugemugemuge
17-10-09, 14:10
cuma gunu adet olmam lazım.. göğüslerim ağrıyor bide sureklı uyuyorumm...1-2 kerede kasığıma batma oldu..

mseda
17-10-09, 16:10
kıslar benimde reglime yedi gün var bende aynı belirtiler var kıramplar gögüslerin şişmesi bu ay ümitlenmek istemiorum yumurtlama günlerime denk geldi bu ay bakalım kısmet herşiyn hayırlısı...

SAHRA_01
18-10-09, 09:10
Bende her ay 2 , 3 gün erken adet olacağımdan 1 hafta var ama 1 haftadır da yoğun kasık ağrım ve beyaz akıntım var idrarımda açık ve koyu şeklinde renginde değişimler oluyor.

Normalde idrar yollarımda iltihaplanma var ama onun ağrısı kasıklarıma fazla vurmazdı bilmiyorum bu ay ne olacak...