2010 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

firstday
22-10-09, 13:10
Selma bak şimdi benim de canım örgü çekti, ama hiç anlamam örgüden...
Bu yüzden benim kuzuma da örer misin teyzesiiiii:CüvCüv:

NSA
k.a.y.r.a.
ayy ya ben yemek yemeyi özledim valla
ama dr 10 güne kadar bulantıların geçer dedi hemen yüklenme dedi yemeğe kilomu korumaya çalışıyo hatun
kilonu yiyerekte korursun canım (bu da benim tesellim galiba)yemeden nasıl dayanıyosun ya Allah kolaylık güç kuvvet versin bulantıların bian önce geçsin

tugba
sende bu arada alıntıları çorba yapmışsın kız laelaelaelaelae[/QUOTE]
sorma canım ya yollayamadıklarımıda yolladım kaydirigubbakcemile3

k.a.y.r.a.
sağol nsa az kaldı bakalım
ben çıkıyorum kızlar bebeişlerinize ve kendinize iyi bakın yarın görüşmek üzere
bu arada şuleyi merak ettim yarın gelir herhalde
hoşçakalın

selma2429
firstday
Selma bak şimdi benim de canım örgü çekti, ama hiç anlamam örgüden...
Bu yüzden benim kuzuma da örer misin teyzesiiiii:CüvCüv:
örerim tabi teyzesi örer cargo yaparım valla yada o zaman kadar belki bi buluşma ayarlanır da yüzyüzeyken veririm

MUTLUYUM1111
[]

selma2429
iki tane meyveye taktım bu aralar sabah işe gelirken de yanımda getiriyorum gece de kalkarsam yiyorum çok fenayım hemde ya ama neyseki meyve kilo yapmıyo
canım bende çalıştığım zaman yanıda götürüyordum

MUTLUYUM1111
k.a.y.r.a.
sağol nsa az kaldı bakalım
ben çıkıyorum kızlar bebeişlerinize ve kendinize iyi bakın yarın görüşmek üzere
bu arada şuleyi merak ettim yarın gelir herhalde
hoşçakalın
iyi akşamlar kendinize iyi bakın

tugba
NSA
kilonu yiyerekte korursun canım (bu da benim tesellim galiba)yemeden nasıl dayanıyosun ya Allah kolaylık güç kuvvet versin bulantıların bian önce geçsin
ben de acıkıyom sürekli meyve yoğurt yiyorum aralarda ama çok acıkıyom bu arada eşimin yengesi bizde eşim canımın çektiği benm çok sevdiğim yemeği yaptırmış mesai dolsa da eve gitsem:dance:

MUTLUYUM1111
bende kaçar kendinize iyi bakın öpüyorummmmmmmmmm

MUTLUYUM1111
tugba
ben de acıkıyom sürekli meyve yoğurt yiyorum aralarda ama çok acıkıyom bu arada eşimin yengesi bizde eşim canımın çektiği benm çok sevdiğim yemeği yaptırmış mesai dolsa da eve gitsem:dance:
hadi afiyet olsun

elvoscan
NSA
ben 1 aydan fazladır hergün süremesemde akşamları saf zeytinyağı sürüyorum ama benim karnım göğüslerim acaip kaşınıyo
bende banyodan sonra bebeyağı sürüyorum

tugba
hoşçakal vahide:teytey:

NSA
herkese iyi akşamlar kapatıp açmaktan bi hal oldum siteyi biraz çalışayım bari görüşmek üzere öpüyorum

boncuk32
şimdi dışarı çıktım geldim ohh mis gibi d vitamini aldım istanbulda hava güzelmiş ya dört duvar arasında kalınca anlaşılmıyo evde olsam bu günlerin tadını çıkarırdım yaa kuzumu gezdirirdimkaydirigubbakcemile3

selma2429
22-10-09, 14:10
ya kızlar ne zaman sorcam sorcamn unutuyorum hamile kaldığımdan beri acayip bi hapşırık krizleri yaşıyorum özellikle sabah ve akşamları olmak üzere otomatiğe bağlıyo mübarek 5 6 kere hapşırıyorum bazen de daha çok bıktım artık valla dün akşam misafirlerim vardı mutfakta yemek hazırlıcam gene tuttu aman allah ım napcamı şaşırdım herkes grip olduğumu sanıyo ama grip değilim doktorada sordum bişey alerji yapıyodur dedi ama neyin yaptığını bulamadımki evde de oluyo işyerinde de yoldada böyle bişey yaşayan varmı aranızda

selma2429
tugba
ay annemde bana bişey yapmış yemede yanında yat yani of of of

boncuk32
karnımın yanları zonkluyo size de oluyo mu bi iki gün sağ bi iki gün sol tarafım ağrıyo doktora sormayı unuttum çok ağrımıyo ama hissettiriyo ara ara size de oluyo mu bi de ayy battaniye örmeye başlasam erken mi kızlar çok hevesliyim ama korkuyorum ya bissürü şey geliyo aklıma ama yapmaya cesaretim yok....

selma2429
dimples
istanbul anadolu yakasında oturan varmı
var :lepi:

boncuk32
dimples
istanbul anadolu yakasında oturan varmı
Ben varım canım kurtköydeyim ben şehir dışı biraz ama alıştım istanbuldan kaçtık biz ailece eşim sultanahmette çalışıyo işi orda ama gidip geliyo vazgeçemedik temiz havasından

tugba
selma2429
ya kızlar ne zaman sorcam sorcamn unutuyorum hamile kaldığımdan beri acayip bi hapşırık krizleri yaşıyorum özellikle sabah ve akşamları olmak üzere otomatiğe bağlıyo mübarek 5 6 kere hapşırıyorum bazen de daha çok bıktım artık valla dün akşam misafirlerim vardı mutfakta yemek hazırlıcam gene tuttu aman allah ım napcamı şaşırdım herkes grip olduğumu sanıyo ama grip değilim doktorada sordum bişey alerji yapıyodur dedi ama neyin yaptığını bulamadımki evde de oluyo işyerinde de yoldada böyle bişey yaşayan varmı aranızda
ben önceki hafta üşütmüştüm çok hapşırıyodum sürekli üstüste ama ben üşümüştüm senin alerji olabilir belki

selma2429
boncuk32
karnımın yanları zonkluyo size de oluyo mu bi iki gün sağ bi iki gün sol tarafım ağrıyo doktora sormayı unuttum çok ağrımıyo ama hissettiriyo ara ara size de oluyo mu bi de ayy battaniye örmeye başlasam erken mi kızlar çok hevesliyim ama korkuyorum ya bissürü şey geliyo aklıma ama yapmaya cesaretim yok....
ör bence örülecek bi sürü şey var aklına da kötü şeyler getirme olcaksa olur nasılsa eğer olucağı varsa çocuk doğduktan sonrada olur iyi düşün iyi olsun bendeufak tefek bişeyler aldım patik ördüm filan bebek odası baktım ve onu alıcam eğer istiyosan ör bence

firstday
boncuk32
canım yaa annem de deli gibi battaniye örneği arıyor..bembeyaz kar gibi yapıcam diyor, değişik model olsun istiyor bulursan bana da göster burdan olur mu??

Selmacım canım teşekkür ederim, valla sen de görüp beğendiğim bir şey olursa isterim karışmam söz verdin:dance: o kadar da yüzsüzüm yaniii...zemuszemus

selma2429
boncuk32
Ben varım canım kurtköydeyim ben şehir dışı biraz ama alıştım istanbuldan kaçtık biz ailece eşim sultanahmette çalışıyo işi orda ama gidip geliyo vazgeçemedik temiz havasından
bende maltepedeyim canım işyerimde tuzla geliş gidişlerde havaalanı yolunu kullanıyoruz yani hergün iki kere sizin ordan geçiyorum

selma2429
dimples
pendik biliom seniii uzaksın banaopuyorumnanaktan
bilemedin maltepe kız ne pendiği hayırdır niye soruyosun canın bişeymi istedi

selma2429
[Selmacım canım teşekkür ederim, valla sen de görüp beğendiğim bir şey olursa isterim karışmam söz verdin:dance: o kadar da yüzsüzüm yaniii...zemuszemus[/QUOTE]

laf olsun diye söylememiştim zaten kız canın soolsun yani

firstday
canım ben de özellikle sabahları üstüste defalarca hapşuruyorum...
bizim işyerindeki kbb ciye sormuştum hamile kalmadan önce alerjin var bir şeye herhalde, test yaptıralım demişti, ihmal etmiştim ben de:sinifsinif:

selma2429
tugba
ben önceki hafta üşütmüştüm çok hapşırıyodum sürekli üstüste ama ben üşümüştüm senin alerji olabilir belki
evet canım alerji ama neye alerji bi anlasam ne kadar rahatsızlık verici bi durum ya resmen otomatiğe bağlıyo üst üste üst üste sinir oluyorum

selma2429
dimples
yok cnm bende ataşehirdeyim varmı bana yakın diye sordum. bu arada babamlarda tuzlada arasıra gidiorum bende kızlık evimeeee:lepi:
4 yıldır burda çalışıyorum ben biz sanayi bölgesindeyiz orhanlı da babanlar nerde

selma2429
firstday
canım ben de özellikle sabahları üstüste defalarca hapşuruyorum...
bizim işyerindeki kbb ciye sormuştum hamile kalmadan önce alerjin var bir şeye herhalde, test yaptıralım demişti, ihmal etmiştim ben de:sinifsinif:
ay bende de hamilelikten sonra başladı uyuz oluyorum valla

boncuk32
selma2429
bende maltepedeyim canım işyerimde tuzla geliş gidişlerde havaalanı yolunu kullanıyoruz yani hergün iki kere sizin ordan geçiyorum
ben de tuzlada çalışıyorum yukarda sabancı üniversitesinin ordayım evime yakın işyerim çok şükür gidip gelmem rahat şehir kalabalığına girmiyorum ama bizim buralar da kalabalıklaşmaya başladı artıkkaydirigubbakcemile3

firstday
boncuk32
boncuğum kurtköy şu sabiha gökçenden sonraki yermiydi...
Ah ahhh formulaya gitmiştik eşimle oraya, günübirlik gelmiştik hem de...deli gibi geziyorduk eşimle , çocuk olunca nasıl gezicez bakalım...

bugün 2 ay önce doğum yapan bir arkadaşım sağlığın izin verdikçe gez dolaş bir de bebeğin 4-5 aylık giysidir v.s ihtiyaçlarını hazırla, evden çıkamıyorsun canın her istediğinde dedi...

selma2429
boncuk32
ben de tuzlada çalışıyorum yukarda sabancı üniversitesinin ordayım evime yakın işyerim çok şükür gidip gelmem rahat şehir kalabalığına girmiyorum ama bizim buralar da kalabalıklaşmaya başladı artıkkaydirigubbakcemile3
ay senle de komşu çıktık ben daha aşağıdayım deri sanayiye yakın

10merve
selam kızlar

boncuk32
canım benimde karnım ağrıyo bazen çok şiddetli oluyor, dün doktora sordum gayet normal hamilelik boyunca bu sancılar olacakmış karın kaslarının kasılmasından kaynaklanıyormuş.
battaniye için bana göre erken değil ben bir tane ördürdüm bileee :hulya: beyaz kurt iplerden yaptırdım cinsiyetine göre kenarına kurdale dönerim dedim bugünde mavi kuradale aldım diktireceğim zemuszemus

schatzi
dimples
yok cnm bende ataşehirdeyim varmı bana yakın diye sordum. bu arada babamlarda tuzlada arasıra gidiorum bende kızlık evimeeee:lepi:
Biz de Tuzla'da oturduk 3 yıl.Deniz Harp Okulu'nda.Çok severim ben Tuzla'yı.Ara sıra gideriz hala

selma2429
firstday
Ah ahhh formulaya gitmiştik eşimle oraya, günübirlik gelmiştik hem de...deli gibi geziyorduk eşimle , çocuk olunca nasıl gezicez bakalım...

bugün 2 ay önce doğum yapan bir arkadaşım sağlığın izin verdikçe gez dolaş bir de bebeğin 4-5 aylık giysidir v.s ihtiyaçlarını hazırla, evden çıkamıyorsun canın her istediğinde dedi...
doğru demiş ama şekerim biz şanslı annelerdeniz şahsen ben hiç de öyle evde oturucak biir değilim hem biz bahar annesiyiz bebeklerimiz 40 ını doldurunca da yaz geliyo üşütücek hasta olucak derdi de yok hiç takma kafana valla

selma2429
SCHATZİ
Biz de Tuzla'da oturduk 3 yıl.Deniz Harp Okulu'nda.Çok severim ben Tuzla'yı.Ara sıra gideriz hala
aaaa benim kayınpederimde orda memur bede çok gidip gelirim oraya lojmalardamı kaldınız

boncuk32
firstday
canım yaa annem de deli gibi battaniye örneği arıyor..bembeyaz kar gibi yapıcam diyor, değişik model olsun istiyor bulursan bana da göster burdan olur mu??

gösteririm tabi canım ama benimki basit sepet örgüsünden yaptım bi eşime bekarken yapmıştım :kedi: bide yeğenime yaptım çok güzel olmuştu sepet örgüsünden kareler yapıyorum beyaz ve mavi esit sayıda sonra tığla birleştiriyorum arkadına da pamuklu kumaş dikince süper bi battaniye oluyo yapınca mutlaka koyarım:hulya:

tugba
canım benimde karnım ağrıyo bazen çok şiddetli oluyor, dün doktora sordum gayet normal hamilelik boyunca bu sancılar olacakmış karın kaslarının kasılmasından kaynaklanıyormuş.
battaniye için bana göre erken değil ben bir tane ördürdüm bileee :hulya: beyaz kurt iplerden yaptırdım cinsiyetine göre kenarına kurdale dönerim dedim bugünde mavi kuradale aldım diktireceğim zemuszemus[/QUOTE]
aaa güzel fikir benceede resmini eklermisin örnek olur bizede bende elle fular yapıyodum battaniyeyi tığla yapmışsındır heralde

selma2429
10merve
selam kızlar

battaniye için bana göre erken değil ben bir tane ördürdüm bileee :hulya: beyaz kurt iplerden yaptırdım cinsiyetine göre kenarına kurdale dönerim dedim bugünde mavi kuradale aldım diktireceğim zemuszemus
siz karın ağrısı görmemişsiniz ben hamile kaldığımı öğrenmeden önce şiddetli karın ağrılarından gece uykumdan uyanır ve ağlardım zaten benim tek hamilelik belirtimdi çok şükür artık yok

boncuk32
selma2429
ay senle de komşu çıktık ben daha aşağıdayım deri sanayiye yakın
kaydirigubbakcemile3 mermerciler organizedeyim ben sen orhanlının içindemisin gelirim valla çayını içmyekaydirigubbakcemile3

firstday
selma2429
doğru demiş ama şekerim biz şanslı annelerdeniz şahsen ben hiç de öyle evde oturucak biir değilim hem biz bahar annesiyiz bebeklerimiz 40 ını doldurunca da yaz geliyo üşütücek hasta olucak derdi de yok hiç takma kafana valla
sorma Selma, her sene Ocaktan sonra otelleri araştırmaya başlarız,erken rezervasyon yaptıralım diye...Bu sene son ana kadar ayarlamayız sanırım bir yer...nolucak bakalım, Ağustos ramazana geliyor, Ya Temmuz da gidicez tatile ya da Eylül de...Tabi el kadar bebek de tatile götürülür mü onu da bilmiyorumakannehir

selma2429
boncuk32
kaydirigubbakcemile3 mermerciler organizedeyim ben sen orhanlının içindemisin gelirim valla çayını içmyekaydirigubbakcemile3
biliyorum mermercileri kız bende birmes deyim senden daha aşada gel valla başımın üstünde beklerim her zaman

tugba
selma2429
evet canım ben 40 ı beklemeden memlekete gidecem temmuzda halasının düğünü vaar iki kişi geldik üç kişi dönecez memlekete çok güzel bir duygu ya

boncuk32
firstday

evet canım şimdi çok güzel alışveriş merkezi yapıldı via port her akşam eve dönerken uğramaya çalışıyorum outlet olduğu için çok güzel şeyler oluyo önceleri sıkıcıydı ama canlandı maşallah bizim oralarkaydirigubbakcemile3

selma2429
firstday
sorma Selma, her sene Ocaktan sonra otelleri araştırmaya başlarız,erken rezervasyon yaptıralım diye...Bu sene son ana kadar ayarlamayız sanırım bir yer...nolucak bakalım, Ağustos ramazana geliyor, Ya Temmuz da gidicez tatile ya da Eylül de...Tabi el kadar bebek de tatile götürülür mü onu da bilmiyorumakannehir
yok canım ya bebekle zor olur yazlık olsa gene neyse de otelde çok sıkıntı yaşarsın biz bu sene otelde gördük bi kaç tane bebek valla ağlaya ağlay başımızı şişirdiler o zaman bende hamileymişimde tabi haberim yoktu :1shok: eşimle onları eleştiriyoduk benim bebeğim olsa getirmem filan diye laelaelaelaelae

firstday
Kızlar bu erkekmiş [​IMG]

bu da kız [​IMG]

ne kadar ilginç di mi...Doktorlar tam pozisyonu yakalayıp açısına göre söylüyorlarmış cinsiyeti...

tugba
firstday
büyürler o zamana annnesi güzel güzel oğluşunla gezersin bakiçimden öyle geçti ama gamzeyi tutturamamıştımzemuszemus

selma2429
boncuk32
evet canım şimdi çok güzel alışveriş merkezi yapıldı via port her akşam eve dönerken uğramaya çalışıyorum outlet olduğu için çok güzel şeyler oluyo önceleri sıkıcıydı ama canlandı maşallah bizim oralarkaydirigubbakcemile3
3 kere de ben gittim ama ilk açıldığı zamanlar da gitmiştim çok kalabalıktı gene bi ara gitmeyi düşünüyorum ama bi ara ayarlar beraber gideriz hem tanışmışda oluruz

boncuk32
selma2429
biliyorum mermercileri kız bende birmes deyim senden daha aşada gel valla başımın üstünde beklerim her zaman
inşallah canım iyi oldu öğrenmiş olduk bak nerden nereyekaydirigubbakcemile3

schatzi
firstday
Aynen biz de öyle.Ve ben deli gibi otel ararım.Bu sene annem temmuzda Altınoluk'a gideriz diyo.Eylül ekime kadar.Tabi babasız sanki bu çocuk kaydirigubbakcemile3 Biz korkuyoruz bebekle tatilde ama yabancılar taa nerelerden küçücük çocuklarla gelip atıveriyolar suyun içine