Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

2010 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

RELAX
19-10-09, 10:10
ya kızlar bu araba konusunda cok bılgısızım ben nasıl alınmalı falan kullanıslı olanlar neler bılmıyorum.
neyse o zamana gelleım arastıtrırıım artık

nefret
Zeliha
bana bir tulum geldi hediye bende kilot aldım hafta sonu iki tane bir kız bir erkek için cinsiyeti belli olmadığından öyle aldım ama bende almak istiyorum artık birde erkenden aldırmazlar biizmkiler bakalım dayanıcaz

aslında bızdede oyledır ama annecımde dayanamıs alttan çıtçıtlı fanilalardan almıs 6-7 tane renk renk :)
kardesımde emzık bıberon ıslak mendıl vs almıs
ben cok ıstıyorum bişiler almak ama frenlıyorum kendımı sımdılık daha cok erken dıe
:çok üzgünüm:

tugba
k.a.y.r.a.
kayınvalidem bi yelek örmüş miniğime işlemesi kalmış sadece bi tuhaf oldum ya bitsin ekliycem hemen
görücemde vitrinde pelerin görmüş aradı soruyo cinsiyeti belli mi diye ne zaman olacak bir de patik almış ama pelerini alma dedim oğlumuz olursa darılmasın kız istiyom ama oğluşum olursada çok mutlu olurum bir kucağımıza alalımda hayırlısıyla

RELAX
kızlar ınanamıyorum ya .sayfaya ılk gırdıgımde ben hamıle deıldım.benden once hamıle olanlara nasıl ımrenıyodum ve nolur bana dua edın bu ay olsun dıyodum.ve sımdı bu gune gledıgımıze ınanamıyorum.ruya gıbı hersey ya.3 ayı bıtırenler var aramızda zaman ne cabuk gecıyo ya...

Deep
tesekkurler. 9 hafta bitti bugün. sanırım genel bilgilerimi de versem iyi olur.
yas:29 sat:17 ağustos. kilo:46 idi, 47 oldu:))
iki gündür sizi takip eden misafirlerden biri bendim. eğer rahatsız ettiysem özür dilerim ama bir foruma katılmadan önce ortamı biraz takip etmek istedim. baktım ki siz bir güzel kaynaşmışsınız, herkes birbirine destek oluyor, ben de bu zincirin bir halkası olmak istedim.
bazı sıkıntılar yasayan arkadaslar olmus, gecmis olsun. sizleri henüz tanımasam da olumsuz seyler okuyunca üzüldüm, güzel haberlerde mutlu oldum. insanların birbirini yüzyüze yakından tanımasındansa, kimi zaman kader ortaklığı yapması insanları birbirine daha yakın kılıyor sanırım.
umarım hepimiz en sağlıklı şekilde bebişlerimizi dünyaya getiririz.

tugba
nefret
aslında bızdede oyledır ama annecımde dayanamıs alttan çıtçıtlı fanilalardan almıs 6-7 tane renk renk :)
kardesımde emzık bıberon ıslak mendıl vs almıs
ben cok ıstıyorum bişiler almak ama frenlıyorum kendımı sımdılık daha cok erken dıe
:çok üzgünüm:
evet canım hepimiz aynı durumdayız anladığım kadarıyla çıtçıtlı badiler çok işe yarıyomuş 3-6 ay aras bende almak istiyorum bide bilmiyruzki bıcırıklar ne kadar olur ben haftasonu idilbabyin 15li hastane çıkışlarını inceledim çok küçüktüler çok bişeyy almıyacam ben gerekli olanları alıcam doğduktan sonra alırım diyorum bebişe göre tabi kendimi durdurabilirsemzemuszemus

tugba
ant.
slm arkadaşlar...nasılsınız
iyiyiz canım sen nasılsın sende sanırım yeni katıldın

colerko

tugba
Deep
iki gündür sizi takip eden misafirlerden biri bendim. eğer rahatsız ettiysem özür dilerim ama bir foruma katılmadan önce ortamı biraz takip etmek istedim. baktım ki siz bir güzel kaynaşmışsınız, herkes birbirine destek oluyor, ben de bu zincirin bir halkası olmak istedim.
bazı sıkıntılar yasayan arkadaslar olmus, gecmis olsun. sizleri henüz tanımasam da olumsuz seyler okuyunca üzüldüm, güzel haberlerde mutlu oldum. insanların birbirini yüzyüze yakından tanımasındansa, kimi zaman kader ortaklığı yapması insanları birbirine daha yakın kılıyor sanırım.
evet canım hepimizin heyecanı aynı sürekli görüştüğümüz için sıcaklık oluyo sorunyaşayan arkadaşlara birlikte üzülüyoruz sevinçlerimizi paylaşıyoruz 40 hafta boyunca birlikte ilerleriz inşallah

colerko
kızlar bu kundaklar nasıll
?

kelebek01
Deep
hoşgeldin canım aramıza, Allah tamamına erdirsin. benimde sat 17 ağustos :) Ama ben bu hafta tam 9 a girdim. Sen 9. Haftam bitti demişsin ??

RELAX
Deep
canım hosgeldın .bız burda cok guzel vakıt gecırıyoruz.herkes bırbırıne umut guven ve yasama sevıncı katıyo bence.ve bu heyecanlı bekleyıslerımıze hepımız ortak oluyoruz.sende katıl ve dedıgın gıbı bu guzel donemımızın hep bırlıkte kyfını cıkaralım..

tugba
colerko
bundan görmüştüm ben de dergide bu arada hafta sonu bebeğim ve biz dergisi aldım eki de çocuk hastalıkları tavsiye ederim arkadaşlar

kelebek01
colerko

çok güzelmiş buda. heralde bu uyku için kullanılıyo üzerine başka bişe örtmene gerek kalmıyomuş ondanmı?? Ne marka bu

PleaseTryAgainLater
tugba
iyiyiz canım sen nasılsın sende sanırım yeni katıldın
evet yeniyim ve iyiyim çok saol daha önce de girmiştim..pek vaktım olmuyo..daha doğrusu bulantılardan kafamı kaldıramıyorum..bebeğim 12 haftalık...ya sanırım beceremiyorum..senin yazına cevap vermeye çalıştım böle oldu sakaryanın neresindesin

tugba
kızlar sule hiç msj yazdı mı ben göremedimo bu saate kadar durmazdı inşallah bilgisayarda sorun vardır çok merak ediyorum

colerko
Canım markasını bilmiyorum ama bebefix.comdan baktım

tugba
ant.
evet yeniyim ve iyiyim çok saol daha önce de girmiştim..pek vaktım olmuyo..daha doğrusu bulantılardan kafamı kaldıramıyorum..bebeğim 12 haftalık...ya sanırım beceremiyorum..senin yazına cevap vermeye çalıştım böle oldu sakaryanın neresindesin
merkezde oturuyorum canım niye sordun

Deep
9+0 ya bugün, o yuzden oyle dedim 9 bitti 10'a baslamıyor muyuz?

tugba
a şimdi farkettim sende buradaymışsın çok mutlu oldum alışveriş yaparken görüş veririz birbirimize

yaprak_sarma
Deep
misafirlerden biri teslim oldu :) hoşgeldin aramıza. Umarım sorunsuz bir hamilelik geçirirsin.:KK46:

colerko
şulelerin bil. sorun var demişti sanırım.. yanlış hatırlamıyorsam tabi inş. bir sorun yoktur merak ettim bende şimdi

yaprak_sarma
Hamiş oldugumu akrabalarımdan saklıyordum. hemde düşük tehlikem var diye söylemek istemedim. ama iki kişinin bildigi sır olmaz diye boşa dememişler. duyuldu ve şimdi söylemedim diye bana sitem ediyorlarmış. Canım istemedi söylemedim Allah Allahkötükedihüso

tugba
colerko
şulelerin bil. sorun var demişti sanırım.. yanlış hatırlamıyorsam tabi inş. bir sorun yoktur merak ettim bende şimdi
cuma öyle demişti ama sorun çözüldü demişti inşallah bilgisayarla ilgilidir

Deep
hosbulduuukkk!!!

kelebek01
Deep
9+0 ya bugün, o yuzden oyle dedim 9 bitti 10'a baslamıyor muyuz?

hayır canımm kaydirigubbakcemile3 hatta bende şüphe edip girip tekrar hesaplattım :)
8 bitip 9 a girdik allahın izniyle buyrunnnnnnnnn

PleaseTryAgainLater
bende sakaryadayım..3.5 aydır burda yaşıyorum..

colerko
kelebek01

hayır canımm kaydirigubbakcemile3 hatta bende şüphe edip girip tekrar hesaplattım :)
8 bitip 9 a girdik allahın izniyle buyrunnnnnnnnn
kızlar hafta hafta gebelik die bir site var orda 9 + 0 ile 9+6 ya kadar olanlar 10 haftada sayılıyormuş yani 10+1 bile olsak 11 haftanın içinde oluyormuşuz

boncuk32
Selam arkadaşlar beni de aranıza alırsanız çok mutlu olurum. Bugün farkettim sizi ne güzel bi ortam kurmuşsunuz inşallah allah kuzularımızı kucağımıza almayı nasip eder. Bu arada 3 Mayıs 2010 benim tahmini doğum tarihim. Yarın ikili testim var çok heyecanlıyım. İnşallah herşey yolunda gider... Biraz paniğim ilk hamileliğim düşükle sonuçlanmıştı. Olumlu olmaya çalışıyorum ama nedense aklımın bi köşesinde endişeler var. İnternetten öğrendikçe daha çok panik oluyorum. Siz de öyle misiniz? 11 haftam bulantıyla geçti. Kilo vermedim ama almadım da.Yalnız bulantılar işyerimdeki motivasyonumu çok kötü etkiledi . Allahtan ailemle beraber çalışıyorum sağolsun ablam bana çok yardımcı oluyo, yoksa çoktan kapıya koyulmuştum. Hamileliğime dair anılarımda kalacak en kötü şey bulantılarım ve kusmalarım heralde inşallah daha kötü bişey olmaz...Her bulantımda allaha şükrettim of demedim ki başıma kötüsü gelmesin diye allahım hepimizin bebeklerini korusun...

tugba
yaprak_sarma
Hamiş oldugumu akrabalarımdan saklıyordum. hemde düşük tehlikem var diye söylemek istemedim. ama iki kişinin bildigi sır olmaz diye boşa dememişler. duyuldu ve şimdi söylemedim diye bana sitem ediyorlarmış. Canım istemedi söylemedim Allah Allahkötükedihüso
sende nedenini açıklarsın canım boşver düşünüp canını sıkma üstüe gelmelerine izin verip kendini üzme bebişi düşün sakin olmamız lazım çiğdemcim adını söyledin ya nickine aşermiyorum artık kaydirigubbakcemile3

kelebek01
yaprak_sarma

valla bence de hiç aldırma sen kimseye, benimde şuan annem bile bilmiyor, ben bi düşükten sonra tekrar hamile kaldım, şimdi Allah korusun yine başıma böyle bişe gelse en azından annem üzülmesin diye düşünüyorum.

colerko
çiğdemcim boşverrr çok sıkışırsan dr izin vermedi de erkekn die amann canım sanki bilseler onlar taşıyacaklarrr

tugba
boncuk32
Selam arkadaşlar beni de aranıza alırsanız çok mutlu olurum. Bugün farkettim sizi ne güzel bi ortam kurmuşsunuz inşallah allah kuzularımızı kucağımıza almayı nasip eder. Bu arada 3 Mayıs 2010 benim tahmini doğum tarihim. Yarın ikili testim var çok heyecanlıyım. İnşallah herşey yolunda gider... Biraz paniğim ilk hamileliğim düşükle sonuçlanmıştı. Olumlu olmaya çalışıyorum ama nedense aklımın bi köşesinde endişeler var. İnternetten öğrendikçe daha çok panik oluyorum. Siz de öyle misiniz? 11 haftam bulantıyla geçti. Kilo vermedim ama almadım da.Yalnız bulantılar işyerimdeki motivasyonumu çok kötü etkiledi . Allahtan ailemle beraber çalışıyorum sağolsun ablam bana çok yardımcı oluyo, yoksa çoktan kapıya koyulmuştum. Hamileliğime dair anılarımda kalacak en kötü şey bulantılarım ve kusmalarım heralde inşallah daha kötü bişey olmaz...Her bulantımda allaha şükrettim of demedim ki başıma kötüsü gelmesin diye allahım hepimizin bebeklerini korusun...
hoşgeldin canım kendine dikkat et inşallah bebişine bişey olmaz endişelerini paylaş sil aklından rabbime dua et o bizim için hayırlısını bilir sağlıklakucaına alırsın inşallah

yaprak_sarma
boncuk32
hoşgeldin. Umarım sorunsuz bir gebelik geçirisin ve melegini saglıkla kucagına alırsın. Duana aminnnnnn diyorum.

beyhude80
bende aranıza yeni katıldım umarım benide alırsınız ilk defa böle bi gruba katılıyorum ben29 yaşında 2 çocuk annesiyim 3.ye 2 aylık hamişim 58 kiloyum 159 boyundayım resim yapmakla uğraşıyorum burda sizinle herşeyi paylaşmak istiyorum

tugba
ant.
bende sakaryadayım..3.5 aydır burda yaşıyorum..
ben de 2 ay olacak geleli ikimizde yeniymişiz hangi doktora gidiyorsun