TEST

Evli Erkein kendi kendine .... Yapmas

selinaay
7-10-09, 03:10
arkadaslar akıl verın bana ne olur 4 yıllık evliyim 1 yasında kızım var dun evde deıldım bır kac saatlıgıne dbı tanıdıga gıttım kayınvalıdemle eve dondugumde esım banyo yapmıs hayatta yapmadıgı sey banyoyu duzenlı bırakması havluları bır tarafa atmaması havlular ıslak ıslak katlanmıs herseye normal susu vermıs anlasılmasın dıye tabı benım gozumden kacarmı analdım ve sordum ısrar ettım cunku normalde durup dururken banyo yapmaz suan işsiz oldugu için butun gun evde beraberız neden yaptıgını anladım bahaneler falan buldu sonunda kabul etti kendi kendine yaptıgını kızdım hala su yuzune cıkmaya calısdı sonrada senın bukadar kızcagını bılsem yapmazdım daha oncede sen evdeykende yapmısdım falan fılann isde senden ısteseydım yapmazdın bahanesını cıkardı ortaya off kızlar cok canım sıkıldı evlı bır erkegın kendıkendı ne yapması ban hıc normal gelmıyyor helekı boyle ben evde olmadıgımda rakamdan fırsat kollması cok zouma gıttı apım ben sımdı sız olsanız napardınız evlı erkek neden boyle bır ıhtıyac duysun oysa ben herzeman gonlunu yaptım anlamıyorum cok abartmıyorum degılmı aslında aılemın yanına gıtmeyı dusundum 2 saatlık yol farklı sehırde bayramda gıttık 1 hafta kaldık arası fazla gecmedı sımdı gıtsem anlarlar işsiz oldugu ıcın nedne bıraktın geldın derler acıklasam acıklancak bısey deıl kıme ne dıye bılıırmkı

EU3
sykma canini esine daha fazla ilgi goster bos birakma.

bekolim
Ah erkekler diyorumakannehir

Saruboceq
7-10-09, 05:10
bence tepkin fazla olmuş..
abartıp seni ihmal etmediği sürece yapsın ne varki?:1ninca:
yani benim için sanırım sorun olmaz,kavga konusu haline getirmezdim ben bunu..
kendini nimetten niye saydırayımki??:ecrin_bebek:
kendi kendini tatmin etme yoluna gidiyorsa o kaybetmiştir o zevki,ben değil..sorun değil:nazar:

chess
kendi kendine,ne yapmış mastürbasyondan mı bahsediyosun eğer öyleyse o zaten kendi kendine olur. Niye senin gitmeni fırsat kollasın banyoyu ıslak bıraksın falan, sanki başka kadınla seni aldatıyormuş gibi konuşmuşsun. Eşin normalde banyo yapmıyor mu da banyo yaptığı zaman bu işlerle açıklıyorsun. Benimle olmuyorda mastürbasyonu tercih ediyor desen anlarımda öyle bişey yoksa ne bu takipler, havlu ıslak mı diye bakmalar, kusura bakma canım ama aşırı abartmışsın, hoşuna gitmeyebilir ama senin davranışların konuşmaların sanki seni başka kadınlarla aldatmış gibi, cep telefonunuda kontrol et istersen adamın, belki ordanda bi ipucu yakalarsınkaydirigubbakcemile3

ilayda cem
gereksiz tepki veriyorsunuz bence.....sonuçta aldatma olayı yok,eşiniz istek duymuş ve yapabileceği en masum şeyi yapmış,çoğu erkekte bunu yapar....yeterki 3. şahıslarla alakalı birşey olmasın....

berceste06
gereksiz bir şey yapmış olabilir ama aldatmakla ne ilgisi var ki adamın canı istemiş ve evde yokmuşsunuz beklememiş cokcok abartmışsınız bence de...

essmeralda
yani kocanız mastürbasyon yaptı diye ailenizin yanına gitmeyi mi düşündünüz??
yapmayın, bu kadar da büyütmeyin yani.
ben farketsem konusunu bile yapmam bunun..
kendi işini kendi halletmek istemiş der geçerim..

Borzo
Bu yüzdenmi boşanmayı düşünüyorsunuz!
Enteresan..Ayy bide ısrar ediyorsunuz yaptınmı yapmadınmı diyee
Nasıl yapıyosunuz ya, ben kocam bile olsa utanırım sormaya...enteresan

essmeralda
Barzey
evet aynen..
ayy düşünsene adam odadan odaya gidiyor, sen peşinde yaptın mı bak doğru söyle diye dürtüklüyorsun..
cidden bende feci utanırım..

Borzo
essmeralda
evet aynen..
ayy düşünsene adam odadan odaya gidiyor, sen peşinde yaptın mı bak doğru söyle diye dürtüklüyorsun..
He ben hiç düşünemiyorum...''Kemal mastürbasyonmu yaptın niye yaptın ben ne güne duruyorum'' hehe
Hee hakkat feci ya

maytap80
Barzey
essmeralda
evet aynen..
bende çok utanırım imkansız yanisormam bile
yapmışsa yapmıştır kendi kaybeder de ben senin Allah korusun gerçekten aldatsa nasıl bir tepki vereceğini kestiremedim doğrusu

anobis
aldatmayla ne alakası var hayatım.. bazan erkekler böyle şeyler isteyebilir bence :)

yalnız olunca şeytan dürtmüş bence doğal takma kafanı :)

123zehra
bencede abartmışsınız aklına neler sokuyorsunuz adamın keşke görmezlkten gelseymişiniz çok basit erkekler için bence hepsde yapıyodur yani

YAMAN
EĞer senın yerıne mastÜrbasyonu tercıh edıyor ve sık sık yapıyorsa ozaman tepkı gÖstermen normal
ama arada bır ıse olabılır cnm bı terslık gÖremedım ben.
Önemlı olan alıŞkanlık halıne getırmesın

esrazey
7-10-09, 06:10
arkadaşlar gereksiz bir şey yapmış diyorlarda,bu adam evli,masturbasyona ihtiyacı yok.eşi varken bundan zevk almaz.
ama arkadaş üzerine fazla gitmiş,onu utandırmış bir daha evde de yapmaz,gider dışarıda halleder işini.
bence bir erkek evde karısı dururken kendi kendini tatmin yoluna gidiyorsa ya karısı ona istediği zevki verememiştir ya da eşi ile beraber olmaktan adam zevk duymaz.
ben hatayı kadında buluyorum.bu konuda açık olun adamın fantezisi vardır belki sana açılamaz.erkek milletini çok ihmal etmeye gelmez canım.
bugün kendi kendine yarın başka birileriyle.bu işler böyledir.

chess
essmeralda
evet aynen..
bi çocuğa yaramazlık yaptı diye hesap sorar gibi olmuş, doğruyu söyle bak dövmicem
bide sadece sorsa iyi, havlular katlıydı ama ıslaktı, evde herşey normal süsü vermiş vs... garip kontroller

nix
abartılcak dert edilcek bişey yok ortada...
sonuçta rüyalanmışta olabilirdi? cinsel dürtülerin ne zaman nasıl ortaya çıkacağı belli olmuyo bazen..
demekki adamı dürtmüşler sende evde yokmuşsun o da başının çaresine bakmış...

essmeralda
esrazey
arkadaşlar gereksiz bir şey yapmış diyorlarda,bu adam evli,masturbasyona ihtiyacı yok.eşi varken bundan zevk almaz.
ama arkadaş üzerine fazla gitmiş,onu utandırmış bir daha evde de yapmaz,gider dışarıda halleder işini.
bence bir erkek evde karısı dururken kendi kendini tatmin yoluna gidiyorsa ya karısı ona istediği zevki verememiştir ya da eşi ile beraber olmaktan adam zevk duymaz.
ben hatayı kadında buluyorum.bu konuda açık olun adamın fantezisi vardır belki sana açılamaz.erkek milletini çok ihmal etmeye gelmez canım.
bugün kendi kendine yarın başka birileriyle.bu işler böyledir.
hmm ilginç..CADIARZU
yani aldatmanın ilk adımı mastürbasyondan geçiyor demek ki.
adam niye kendi kendisinden kıskanılsın ki.
kendi bedeninde dokunan kendisi sonuçta başka kadın değil.

şahsen benim de o an canım istemiyor ve kendi kendini tamin ettiğini farkediyorsam değil kızmak evi terketmeyi düşünmek, sevinirim bile..

ssanırım potansiyel aldatılmaya müsait kadın oluyorum bu durumda..
:nazar:

Gülsüm Sultan
Yaw bacim bu yüzdenmi ailenin yanina gideceksin....Yapma Allahsen:hulya:

Bir nevi aliskanlik bu erkeklerde....evlenmeden öncede herifler hep Elisabet durumunda olduklari icin bazen evlendikten sonrada buna ihtiyac duyabiliyorlar herhalde...:nazar:

Tepkini koydun...gerisi ona kalmis....:kahve:

Aksi
abartilacak, tartisma cikaracak kadar önemli bisey yok ortada...
kendi isini kendi görmüs....
bi baskasiyla yakalarsan eger(Allah korusun),o zaman istedigin gibi davranabilirsin:nazar:

KalenderMesrepim
7-10-09, 07:10
tabii biraz onur kırıcı
ama ahh erkekler işte....

MaviEge
eşin sana "senden isteseydim yapmazdın" demiş.daha bir şey aramaya gerek yok ki . bunun için biraz kendine dön bence. eşine biraz daha ilgi göstermelisin.

ilona
selinaay
senden ısteseydım yapmazdın

işte kilit cümle
demekki yapamamıyosun gönlünü :nazar:

selinaay
herzeman gonlunu yaptım anlamıyorum

Borzo
MaviEge
eşin sana "senden isteseydim yapmazdın" demiş.daha bir şey aramaya gerek yok ki . bunun için biraz kendine dön bence. eşine biraz daha ilgi göstermelisin.
Bencede...Adamda kendi işini görmüş.bırak yapsın..abartışcak bişi değil
alışkanlık haline getirir ise kork cnm...

Bide sorma bu tip şeyleri hiç hoş değil yaa...

burbuk
7-10-09, 08:10
Yahu öyle bir anlatmışsınızki okurken sanki adam eve başka bir kadın aldı da sizi aldattı sandım.
Bırakın yapsın yahu ne var bunda, ısrarla soruyor, dedektif gibi iz sürüyorsunuz.
Demekki o an canı istemiş sizde yoksunuz kendi işini kendisi halletmiş neden bu kadar büyütüyorsunuz ki?
Erkekleri böyle şeylerle sıkmayın çünkü gerçekten boşuna üzülüyor ve tavır koyuyorsunuz.

Zehir
7-10-09, 08:10
annenlere ne gidicen

direkt bosan ,dava ac

bunun neresi aldatma yahu yapma Allah askina ,dis kavugunu doldurmucak sey diye buna derler sanirim akannehir

ipekbocugu
7-10-09, 09:10
bu olayı kendine dert edinme.Hayatta neler oluyor .Bu tür şeyler için içine kurt düşürme.

SEN_KOLIK
kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı
ayol sizde ne dedktifmissiniz havlulari falan kontrol etmek kimin aklina gelir
benim esim sabah aksam dus alir yani ben aldatilsam hic fark etmem zalak gibisositososito

DUYGUCIKMAZI
kendi kendine evinde yapmış........
ortalıgıda toplamış..........
oh sende geç keyfine bak bence cu kadarda abartma........
hele ailemin yanına gidicem demen hiç hoş degil ......
mazeretin ne olcak.......
şükret ki başkasıyla yapmamış.......

yarennkara
ben bunu bu kadar büyütmenizin yanlış olduğunu düşünüyorum..aldatmak değil ki bu..siz yokken eve bi kadın getirmemişki sizi aldatsın..yokmuşsunuz evde ve bu şekilde kendi cinsel isteğini karşılamış..bi olumsuzluk görmüyorum bunda

Borzo
Z@z@
kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı
ayol sizde ne dedktifmissiniz havlulari falan kontrol etmek kimin aklina gelir
benim esim sabah aksam dus alir yani ben aldatilsam hic fark etmem zalak gibisositososito
Geçen yıllarda KK da bir hatun iç çamaşırına bakıymış kocasının
sperm neyi arıyomuş hahaha:nazar:

Psiko olcaz ogl bu kk kadınalrı yüüznden yeminle yaaa:mymeka:

necsel
fazla tepkı vermısın arkadasım

sende evde yokmusun demekkı canı ıstemıs ve yapmıs

gayet dogal degıl mı ?

evlı erkek masturbasyon yapamaz dıye bırsey olmaz bana gore tabıı....

ama sen yok ılla yapamaz dıyorsan

evde dedektıflık yapıcagına esınle ılgılen...senden ıstesem yapmazdın dıye bır cumle kurmasın.....

SEN_KOLIK
Barzey

öyle bakinca bulunuyomukiakannehir
hadi bulunuyo diyelim
adam isini görünce pis pis icine koycek degilya:kedi:
tövbe tövbe ceza yiycem yine durduk yere:umursamaz:

essmeralda
7-10-09, 10:10
Z@z@
öyle bakinca bulunuyomukiakannehir
hadi bulunuyo diyelim
adam isini görünce pis pis icine koycek degilya:kedi:
tövbe tövbe ceza yiycem yine durduk yere:umursamaz:
hee bulunuyor.
hatta artıklardan fal bakıp kadının izine kadar ulaşılıyor.delikafadulden

yakında yapar bu kadınlar bekliyorum ben..

lindam
bencede yapabilir ne yani sen hiç yapmadın mı :kedi: bence boşuna kendini üzüyorsun....

Nil
tepkiniz gerçeken de fazla...
ona cazip gelmiyor ama yetmediğiniz gibi bir durum yok ortada...
siz böyle düşünüp ,tepkilisiniz ama,bu bir çoğunda bir alışkanlık,istek.. zaman zaman da olsa ellerinde çitileme ihtiyacı duyabilir ve arzulayabilirler...

ddm
ay bende kızarım böyle şeylere....

da sen fazla uzatmışsın...

annenin evine gitmek falan..

bidaha yapmaz merak etme..

bunca sorgudan sonra...

pembehera
aaah ah zavallı biricik kocacığım. 1,5 yıl ben vajinismus olduğum için; temmuzdan beri de hamile olduğum sonrasında boş gebelik olduğu anlaşıldığı ve kürtaj olduğum için yani totalde 2,5 yıllık evlilikte 2 yıl kadar seni topik konusu duruma mahkum ettiğim için kendime kızıyorum. neyse ki sen sadakatli bir insansın ve bunu başkalarıyla yapmadın, yani inşallah yapmamışsındır, yoksa:eek:klava::asigim:

ekin naz
7-10-09, 11:10
bencede kırılması normal
ama anne evine gidecek kadarda abartılacak bişi yok

DearesT
Barzey

zati psikosun cnm sen...kaç kere gördük...ama bu noktaya gelmezsin eminim...
essmeralda
hee bulunuyor.
hatta artıklardan fal bakıp kadının izine kadar ulaşılıyor.delikafadulden

yakında yapar bu kadınlar bekliyorum ben..
gebe bu falı bana da öğretmezsen kafanı gözünü yararım...çok merak ettim...

m.joYy
abartmayın bencede amaaa pek masum gelmedı bana..sonuctaa dus alırken ızın alcak halı yok..bıseylerı olamamş gıbı göstermesı süphe uyandırıo ..

HeartLess
Eşlerinize birazcık güvenseniz olmazmı ya,
bu karamsarlıkla bu evlilikler nasıl yürüyor,
nasıl mutlu olunuyor acaba???
rahat olun biraz,çok fazla büyütmüşsünüz bana göre....

lindam
ay inanmıyorum bide annenin evine mi gittin vayy anam vayyyy :ecrin_bebek:çocukluk yapma nolur..erkek ler hep yapar bunu senle yada sensiz hep yapar....

pembehera
bu durum benim için can simidi oluyorken, cinsel hayatı normal olan çiftlerde sorun teşkil edebiliyor demek ki.

essmeralda
çirkin betty
zati psikosun cnm sen...kaç kere gördük...ama bu noktaya gelmezsin eminim...

gebe bu falı bana da öğretmezsen kafanı gözünü yararım...çok merak ettim...

önce damgalı bi don bulman gerenk betiş..
ayyy terbiyem bozulcek yazamıycam daha fazla..
akannehir

MonaPisa
Şimdi şaka mı bu diycem kızacaksınız :kedi:
Diycem ama... şaka mı bu yav? kaydirigubbakcemile3

deniz_gunes
Birincisi, eşim istediği zaman duşa girebilir ki girer zaten..
Neden duşa girdin ne yaptın? falan diye sormak aklıma gelmedi bu güne kadar..

Gelse de, sen ne yaptın bakayım duşta..? gibi bir soru soramazdım, sorsam da terslenirim sanırım.:)

Sizin , yok banyo ıslaktı, havlular şöyleydi gibi olayı didiklemeniz bana tuhaf geldi açıkcası.
Hele ki bu sebepten evi terketmek, olayı biraz çocuk oyuncağına dönüştürdüğünüzü düşündürdü bana..

Biraz daha ilgili alakalı olun kocanızla, alışkanlığa dönüşmesi cinsel hayatınızı etkiler tabii ki ama abartmaya da gerek yok yaniiii..

MonaPisa
Güzel arkadaşım şaka bi tarafa kızma bana ama... eşim neden işsiz diyeceğine, eşim neden bana senden isteseydim yapmazdın gibi bir cümle kurdu diyeceğine... yani aslında daha ciddi sorunların olduğu ortadayken, sen takıla takıla buna mı takıldın??

deniz_gunes
nix
abartılcak dert edilcek bişey yok ortada...
sonuçta rüyalanmışta olabilirdi? cinsel dürtülerin ne zaman nasıl ortaya çıkacağı belli olmuyo bazen..demekki adamı dürtmüşler sende evde yokmuşsun o da başının çaresine bakmış...
Bu da doğru..CADIARZU

Adamın canı çekmiş belki aniden,CADIARZU insanlık hali yav, :eek:sen de evde yokmuşsun, o da duşa girmiş..
Bu da bir ihtimal..:nazar: