Prezervatif ile Korunanların Paylaşım Alanı

kahvekolik
10-10-09, 21:10
KokoshCat
neymis hapi kullanmanin puf noktasi, merak ettim:)
anlam bozukluğu oldu galibaa. genelde şey soruluyo adetin kaçıncı günü başlıycam, kaç gün ara vercem şu bu..

chess
durexin reklamlarına bayılıyorumkaydirigubbakcemile3
latex kokusuda olmuyor bu markada
8 senedir bu yöntem
bence en güzel yöntem

KokoshCat
kahvekolik

anlam bozukluğu oldu galibaa. genelde şey soruluyo adetin kaçıncı günü başlıycam, kaç gün ara vercem şu bu..
:) anladim canim

Sumak
bızde korunduk bu yontemle bır aralar :gitme:

bir ay kadar ,:) durex ve Ok kullanmıstık

ta kı esım cıktıktan sonra şeyin yırtıldıgını :eek:lmaz:görene kadar,sonra pazar gunu fellık fellık ertesi gün hapı arayana kadar.. :sinifsinif:

heryer de kapalıydı ,acık olan yerlerde de yoktu ,bulunmuyormuş o hap pek ..

ey Allah'ım ne gündü ,tee bir ucuna gittik izmir'in ..kaydirigubbakcemile3

en temiz yöntem bence..:eek:

KokoshCat
Sumak
bızde korunduk bu yontemle bır aralar :gitme:

bir ay kadar ,:) durex ve Ok kullanmıstık

ta kı esım cıktıktan sonra şeyin yırtıldıgını :eek:lmaz:görene kadar,sonra pazar gunu fellık fellık ertesi gün hapı arayana kadar.. :sinifsinif:

heryer de kapalıydı ,acık olan yerlerde de yoktu ,bulunmuyormuş o hap pek ..

ey Allah'ım ne gündü ,tee bir ucuna gittik izmir'in ..kaydirigubbakcemile3

en temiz yöntem bence..:eek:

e tebrik ediyorum, bunca dayaniklilik testini yirtmis condomu yirtabildiginiz icin hemserim! kaydirigubbakcemile3

Sumak
ya ama bızım sucumu yoktu ki :dilcikar:

ne oldugunu anlamadık zatı bir baktık yırtılmıs ,sadece gerilmişti onu hatırlıyorum kaydirigubbakcemile3

evlılıgımızın ılk aylarında sayılırdı ,ateşli bir an degıldı oysa kı fisfisfis

yoksa o condom ne ateslı geceler görmüştür sırnaşık şey

neyse :kedi:

KokoshCat
Sumak
ya ama bızım sucumu yoktu ki :dilcikar:

ne oldugunu anlamadık zatı bir baktık yırtılmıs ,sadece gerilmişti onu hatırlıyorum kaydirigubbakcemile3

evlılıgımızın ılk aylarında sayılırdı ,ateşli bir an degıldı oysa kı fisfisfis

yoksa o condom ne ateslı geceler görmüştür sırnaşık şey

neyse :kedi:

:eek:
Tovbe estafirullah tovbeeeeee, ayol neler konsuuyoruz ;/(

esesliorcun
saolsun benim eşim çok anlayışlı yeni evlendiğimiz dönem sen hiç birşey yapma korunmak için ben korunurum hormonlarınla oynama dedi ve ogünden bugüne hep o korunur ve hiç şikayetçi değil.

Sumak
10-10-09, 22:10
KokoshCat
:eek:
Tovbe estafirullah tovbeeeeee, ayol neler konsuuyoruz ;/(

ayy ateslı geceler derken ,bizim ateslı gecemız demedım ha yanlıs anlama ,

yanı baskaları tarafından yasanan geceler ..

ya uff karıştı..:bbo:

KokoshCat
ben esimle tartistim bir saat once, simdi acilan konu ile alakasi yok tabi ama cok uzgunum cokkkk:KK43:( iki yabanciyiz su an evin icinde....

Cemre
KokoshCat
ben esimle tartistim bir saat once, simdi acilan konu ile alakasi yok tabi ama cok uzgunum cokkkk:KK43:( iki yabanciyiz su an evin icinde....
bişey olmaaz üzülme
bir bakmışın iki saat sonrada kanka olmuşunuz

esesliorcun
KokoshCat
:gitme:her evlilikte olu üzülmeyin

kedijik
En saglıklı,%99 garantı,hijyenık eee daha ne olsun:lepi:

Hıc gordunuzmu cıleklı spiral ya da elmalı hap ya da xl kontrol iğnesikaydirigubbakcemile5

Cesıt bol guven sonsuz e arada bır sorun cıkaran erkekler de vardır tabı ama onları da ıkna etmek zor olmasagerek:jeyyar:

KokoshCat
Cok sagolun kizlar, iste bize boyle nazar degiyor, ailee mevzusu falan bir yerden birseyler oluyor:KK43:((.

Evet ben de katiliyorum kedijik'in yorumuna, son derece guvenilir olmasinin yaninda da hijyenik. Oyle iste, kafam dagilsin diye bakiyorum buraya:KK43:(

esesliorcun
:1hug:
KokoshCat
Cok sagolun kizlar, iste bize boyle nazar degiyor, ailee mevzusu falan bir yerden birseyler oluyor:KK43:((.

Evet ben de katiliyorum kedijik'in yorumuna, son derece guvenilir olmasinin yaninda da hijyenik. Oyle iste, kafam dagilsin diye bakiyorum buraya:KK43:(
bende kafam takılsın diye bakıyorum.birazda eşimden kaçıyorum.bazen kaçmakta iyi oluyor bence.:jeyyar:

KokoshCat
su anda giyindi ustunu basini cikiyor kapida:KK43:(((( Allah'im ya kafayi yiyecegim...

esesliorcun
KokoshCat
su anda giyindi ustunu basini cikiyor kapida:KK43:(((( Allah'im ya kafayi yiyecegim...
ordaşuan gece değil bildiğim kadarıyla demi.belki kafa dağıtıp gelir düzelirsiniz

KokoshCat
esesliorcun
ordaşuan gece değil bildiğim kadarıyla demi.belki kafa dağıtıp gelir düzelirsiniz

evet canim saat 18:35 daha gec degil yani, ama o kadar sacma sapan bir yerden geldik ki bu noktaya, amannnn neyse bu konu basligiyni mesgul etmeyim ben. :gitme:

guzelimm
KokoshCat

evet canim saat 18:35 daha gec degil yani, ama o kadar sacma sapan bir yerden geldik ki bu noktaya, amannnn neyse bu konu basligiyni mesgul etmeyim ben. :gitme:
Saçma bir nedense barışırsınız canım,olur böyle şeyler.

kahvekolik
10-10-09, 23:10
Chevi
bence comdomsuz daha anlaşılır :)bır haz alıyorsunuz:)bence ama...
doğru da bu iş sürse sürse 1 saat. ama yan etkileri...

serçecik
11-10-09, 07:10
biz 1 bucuk yıl boyunca geri çekme yöntemı ıle korunduk..ilkelde ols abiiz korudu ve istediğmiz zaman cocuk sahıbı olduk cok şükür şimdi kızımız 8 aylık ve spiral taktırdım enfeksiyon oldu rahmimde cıkarttırmak zorunda kaldım.dogum kontrol hapları malum cok yan etkisi var..eşim korunmaya başlayacak condom ıle ama sürekli ertelıyoruz..2 kez kullandı ikisindede boşalamadı o yüzden.ne biçim birşey bu diyor..açıkcası benim içinde birazcık acı verici oluyor ama eşime pek çaktırmıyorum.çünkü onu kullanmaktan başka çaremiz yok şuan.zevk meselesine gelince kondom ile gerçekten birebir ilişkide olduğu gibi zevk alamıyor insan..ama temiz bir korunma yöntemi gibi..her ne kadar henüz sonuca ulaşamamış olsakta:)

necsel
11-10-09, 19:10
serçecik
biz 1 bucuk yıl boyunca geri çekme yöntemı ıle korunduk..ilkelde ols abiiz korudu ve istediğmiz zaman cocuk sahıbı olduk cok şükür şimdi kızımız 8 aylık ve spiral taktırdım enfeksiyon oldu rahmimde cıkarttırmak zorunda kaldım.dogum kontrol hapları malum cok yan etkisi var..eşim korunmaya başlayacak condom ıle ama sürekli ertelıyoruz..2 kez kullandı ikisindede boşalamadı o yüzden.ne biçim birşey bu diyor..açıkcası benim içinde birazcık acı verici oluyor ama eşime pek çaktırmıyorum.çünkü onu kullanmaktan başka çaremiz yok şuan.zevk meselesine gelince kondom ile gerçekten birebir ilişkide olduğu gibi zevk alamıyor insan..ama temiz bir korunma yöntemi gibi..her ne kadar henüz sonuca ulaşamamış olsakta:)
ıste bende bu enfeksıyon olayından korktugum ıcın taktırmaktan vazgcetım spıralı...
bızdede gerı cekılme ve condom yontemlerı var...zevk olayında dedıklerıne katılıyorum aynı hıssı vermıyor onun ıcın gerı cekılmeyı cogunluk tercıh ederız...

ozge_nur
12-10-09, 08:10
mrb ben 1,5 yıllık evliyim şimdiye kadar yasminle korunduk bu ay yasmini bırakıcaz fakat doktorumuz 3 ay çocuk düşünmeyin ek korunun dedi bu nedenle bu 3 ay eşim korunacak fakat nasıl korunacagımıza kaar vermedik prezervatifle ilişki çok zevksiz geri çekmede pis ve zor çunku erkeğin dikkatini daıtan bir yontem erkekte cinsel iştahsızlık yapabilecdfek bir metot takvim yontemini düşünüyorum ama onuda eşim guvenilir bulmuyor amannnnn :bbo:

ama kızlar en ii si hap çünkü bahsedildiği hiçbir olumsuzluk yokkk tüm doktorlar türkiye ve amerikada öneriyorlar ve cinsel yaşam kalitenizi çok yuksek tutuyor özellikle yeni evliler en az 6 ay kullanınki cinselliğin tadına varın

peppermint
13-10-09, 07:10
KokoshCat
Yasasin, hepimizin vucudu kimyasal icerikli dogum kontrol hapindan uzak. Ama su sitede bu yontemle korunan sayimizdaki azlik Turkiye'de durumun vehametini gozume gozume sokuyor:KK43:
bana da azinliktayiz gibi geliyor evet..

turk erkegi prezervatifi sevmiyor anlasilan,
halbuki hicbi farki yok, bunlarin da ne cesitleri var, inceleri kremlileri vs...

hem de tertemiz, ohhh..

vereliniortak

River
13-10-09, 07:10
bizde 1,5 yıl bu şekilde korunduk artık hiç korunmuyoruz bencede çok azınlıkta prezervatif kullananlar halbuki benim eşim kendi istedi bu şekilde korunmayı hap kullandırıp dengemin bozulmasını istemedi şakkıdı