Bulantısı çok olanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

Sevil_83
12-10-09, 08:10
Arkadaşlar inanın bulantım bitmek bilmiyor.Bi taraftan da cinsiyeti çok merak ediyorum.Sizde nasıl oldu bulantınız azmı çokmu oldu bebeginizin cinsiyeti ne oldu o zaman?

sütlü gayfe
benim 2 hafta normal seyirde oldu bulantım 7. ve 8. haftada 10 haftada bitti.5 kez su istifra ettim.
cinsiyeti belli değil.oğlumda hiç bulantım olmadı ama 3 kez istifra ettim.
aslında her hamilelik farklı geçiyor.bununda erkek olacağını hissediyorum ben.sağlıklı ve hayırlı olsun.
bugün doktorum programını izlediktrn sonra cinsiyetin hiç bir önemi olmadığını anladım.tek dileğim sağlıklı bir çocuk olması.

07papatya
senin cinsiyet belli olmadımı hala.15.haftana girmişsin çoktan belli olurdu hımmm..
bide bulantı çook uzuyorsa erkek bebek derler.kızlar 12.hafta yada 16.da biter derler.

MaviEge
canım bulantıyla cinsiyetin alakası yok ki.ben elimde serum kusuyordum.benim kadar berbat yaşayan yoktur sanırım hamileliğin başını.sürekli kusuyordum, su bile içemiyordum. 3 ay hastanedeydim hep ve sonra.şuan 7,5 aylk hamileyim.kızım olacak hayırlısıyla.

07papatya
yahu tabiiki yok.bunu bende biliyorum...................
bazen derler erkek evlatta 5.ay 6 ay hatta dokuz ay bile sürer derler.onlardanmısın aceba diye dedim.o bulantıları bende çektim.bende benim gibi kimse çekmemiştir ne eziyetler çektim derdim.ama .16.haftada bitmişti benimki...benim arkadaş var 6.ay hastanede yattı nerdeyse bulantılarından dolayı oglu oldu o demişti bazen böyle oluyor diye:umursamaz:

bir daha yorum yapmayacagım............

Saruboceq
ne kadar ilgili bilemiyorum ama ben alyaya hamileyken nerdeyse 6-7.aya kadar kustum..aşerme desen o biçim..
bir önceki hamileliğimde hiç bulantı yaşamamıştım;o oğlandı..

zarifecikk
kızdır diye biliyorum

elenanet
Bulantım var kusmam yok ...16.haftaya gireceğiz yarın arada hala oluyor...genelde havasız ortamlar,sucuk,köfte kokusu,çöp kokusu,egzos dumanı kokusu duyduğumda öğürmelerim başlıyorrr....oğlum olacakmışş...ayrıca sütlü gayfe ye katılıyorum..Allah sağlıklı sihhatli versinde ne olurs olsun..bende izledim sabah Doktorum programını...zaten her sabah izlemeye çalışıyorum...çok faydalı bir program...

CatladaPatla
Benim bildigim ve duydugum kadariyla cok bulanti olmasi Kiz Bebek oldugu anlamina gelirmis...
Bulanti azsa yada hic yoksa Erkek Bebek demekmis...

Benim neredeyse hic bulantim olmadi yani yok denecek kadar azdi...oda sadece 8.-10. haftalar ararsi
iki üc kere oldu o kadar

iki doktora gittim ikiside simdiye kadar erkek dedi...ama ben yinede 20. haftaya kadar
beklicem tam emin olmak icin...

CatladaPatla
CatladaPatla

Bayanlar su Link´dede eger hamileyseniz Bebeginizin ne olacagini söylüyor size...

Gerekli olan bilgiler:

Annenin Dogum Ayi ve Yili
Babanin Dogum Ayi ve Yili
Hamile kalinan Ay ve Yil

BABY GENDER PREDICTOR TEST

Bana erkek diyor....doktorun dedigine görede erkek bebisim...eger sonradan
kararini degistirmezse...

Canim su linke bir baksana....
Sende ne cikacak bakalim merak ettim...

Sevil_83
07papatya
yahu tabiiki yok.bunu bende biliyorum...................
bazen derler erkek evlatta 5.ay 6 ay hatta dokuz ay bile sürer derler.onlardanmısın aceba diye dedim.o bulantıları bende çektim.bende benim gibi kimse çekmemiştir ne eziyetler çektim derdim.ama .16.haftada bitmişti benimki...benim arkadaş var 6.ay hastanede yattı nerdeyse bulantılarından dolayı oglu oldu o demişti bazen böyle oluyor diye:umursamaz:

bir daha yorum yapmayacagım............
canım niyeki yorum yapmıyorsun ne guzel paylaşıyorsun bildiklerini ve de duyduklarını saolasın

Sevil_83
kız çıktı

MaviEge
papatya bana alındı sanırım ama ben kimseye ithafen bir şey yazmadım.kırıcı bir şey de yok yazdıklarımda.zaten canım diye girmişim cümleye. herkesin kendi seçimi sonuçta, alınganlık yapacak bir şey yok, tekrar yazıyorum kimseye cevaben yazmadım.kendi yorumum sadece.alınacak bir şey yok zaten.

Sevil_83
ben denedim bi defa bunu çogunda dogru çıktı

megryann
12-10-09, 09:10
Sevil_83
kız çıktı
Canım o siteye bende girdim baktım ama ne çıktığını anlayamadım.Kız yada erkek yazısı nerde yazıyor sonuç kısmında?

megryann
Congratulations, it's a boy!

böyle bir yazı çıktı ...

Nrrr_1985
sevil senin sat. ne
bende senin gibi başta çok merak ediyodum cinsiyeti şimdi sağlıklı olmasını diliyorum allahtan benimde 2 yaşında bi kızım var
şimdi seninkinin cinsiyetini valla çok merak ediyorum seni sürekli takip ediyorum

megryann
Tamam canım baktım şimdi tutmadı erkek çıkmış ....

Nrrr_1985
megryann

böyle bir yazı çıktı ...
seninki erkek çıkmış canım

Sevil_83
benim son adet 1 temmuz
ilişki 15 temmuz

CatladaPatla
megryann

böyle bir yazı çıktı ...
Tebrikler, bir erkek...!

yaziyor orda....
yani bebegin erkekmis o sayfanin dedigine göre

megryann
CatladaPatla

Tebrikler, bir erkek...!

yaziyor orda....
yani bebegin erkekmis o sayfanin dedigine göre
Sağol canım.Bu da tutmamış :) Neye göre hesaplyorki acaba bu site.Annenin,babanın doğum yılını falan alıyor merak ettim doğrusu...

CatladaPatla
Hani su hücrelerin yenilenme olayi varya...
erkekler 4 yilda bir kadinlar 3 yilda bir...

Ona göre hesapliyor gibime geldi benim...ama emin degilim...

Nrrr_1985
Sevil_83
benim son adet 1 temmuz
ilişki 15 temmuz
benimde sat 20 temmuz ilişki tarihi 31 temmuz
seninkinin cinsiyeti belli olmuştur doktoro gitsene ha bu arada eltim 2 ay hastanede yattı bulantı ve kusmadan şimdiye kadar 90 serum yedi oğlu olacak yani bulantısı çok olanın kızı olacak diye bişey yok allah gönlüne göre versin

megryann
Canım bu arada benim bulantım çok çok olmadı.Çok kısa sürdü kusturmadan geçti çok şükür.Beni en çok midemdeki boğazımdaki yanmalar zorladı.Gebelik nedeniyle hiç kusmadım ama doktorların verdiği yoğun ilaçlar özellikle vitaminler kusturdu midemi mahvetti.O günden beri vitamin alamıyorum korkumdan.