Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

isolde
25-11-09, 07:11
ya şunuda yazmadan gecemicem...
şimdi gecen gün ece erken eşinden boşanmış tammammı..
işte kaç aydır süren davaları sonuçlanmış ogün...
bu programı bi açtı hüngür hüngür ama en sahtesinden ağlıo..
aayy o ağladıça ben deli oluom..
okadar yapmacık ve reyting ugruna yapılan bişiki...
sonra bi anda programa kendi programına hazırlanan esra erol girio..
neymiş destek verecekmiş..
neymiş daha makyözü bazı yeni sürüomuş...ecenin ağladıgını görünce hemen gelmişmiş...
bak bak baaaaak...
bukadar saçma bişi olabilrmi.....
bu iki kişidende nefret ediorum...
farklı bi gıcıklık yaaaaa...

Kardelen
25-11-09, 07:11
isolde
evet kızlar gerçekmiş bu rakam..
bi gazetecinin ağzından okudum..
dolaşıodu dün yazdıkları nette...
çok şaşırdım yaaa..
dün öğretmenler günü diye kutladıgı öğretmenler nekadar alıo acabaa...
esra erol kimdiki yaaa..
daha düne kadar meşhur olmak için kanal 7 nin sır kapısı tarzında bi filminde kötü bi gelini canlandırıodu..
işte o gelin şimdi kaç üniversite bitirmişse kaç dalda ödül almışsaa bu kadar para ona layık görülüo..
eee pees yani..
Ne yazık ki tv piyasası böyle canım..Trt de esra ceyhana dünyanın parasını vermiş bi ara polemik olmuştu..Trt ne demek biz demek..Özel kanallar neyse de devletin bi kanalını anlayamıyorum..

isolde
8-12-09, 15:12
allahıımm bayılazaaaaaaaammmm..nekadar saçma bi program

lightlife
11-12-09, 12:12
seyretmeyinnn.. ben inadına zuhali izliyom :) bi arada ali kırcanın show tvye geçerken aylık aldığı para söylenmişti.. çok çok fazla gelmişti bana.. her suretına baktığımda o para geldi aklıma.. inadına seyretmiyom onun programlarını.. ben sen o seyretmezse kaldırılır program olur biter..

AzRASILAM
15-10-10, 14:10
burdan takip edebilirsinz

balım.
15-10-10, 16:10
kadının aldığı para beni ilgilendirmez ama gülmek ve eğlenmek için izlenicek bir program bence

YagmurunEllerii
15-10-10, 22:10
bugün okula dershaneye falan gitmedim evdeydim sıkıntıdan açtım izledim adam kıza güle güle diye şarkı söylüyor kız ağlayarak uzaklaşıyor ordan gülsem mi ağlasam mı bilemedim ben en iyisi ağlanacak halimize güleyim :)

keremce_
15-10-10, 22:10
evet bende gördüm:)zaten o adam hep cvplarını şarkıyla veriyor.ama kız temiz saf bi kıza benziyodu.hele elbisesi kılolu ama kısacık giyimiş.bacaklarında maaşallahı vardı hani...
sonrasında ömürcana gülşah diye bi kız geldi.çok yakıştılar bence..

hamis
15-10-10, 23:10
kız bende izledim bugün babaannemle bayanssulusmile

o gülşahı kabul etmedi mi ömürcan bey sempatiksalakcinni

anam şarkılı türkülü pek bi eğlenceli be delikafadulden

Kardelen
16-10-10, 05:10
hamis

Onlar çay içmeye gittiler aklinialirimsmile

Sonucu merak ediyoruzsempatiksalakcinni

MuzipRakkase
16-10-10, 05:10
Esra Erol u annem izlediği için bende izliyorum seviyorum da ama bazı yapmacık konuşmaları var ki deli oluyorum.Mesela 1.ikide bir babam devlet memuru bu ülke için çalıştı polis kızıyım diyo,eşi mafya babasının oğlu

2.Her bayram bayramlık alınmaz öyle diyo,sen her gün gibi kıyafet alırsın bazısı bayramdan bayrama alır,konuğun ağzına tıkmıştı lafları çok sinir olmuştum.

3.Yok neymiş nişanlısı ile babasının yanında elele tutuşamazmış,böyle davrananlara hayret ediyomuş
HAyret edilecek bişi yok bunda Allahım yarabbim sen 7 /24 buluşursun alırsın hevesini yurdum kızı napsın yani

alsanaalsanasmile

AzRASILAM
16-10-10, 08:10
keremce_
evet bende gördüm:)zaten o adam hep cvplarını şarkıyla veriyor.ama kız temiz saf bi kıza benziyodu.hele elbisesi kılolu ama kısacık giyimiş.bacaklarında maaşallahı vardı hani...
sonrasında ömürcana gülşah diye bi kız geldi.çok yakıştılar bence..

Gelin aday reddedilince sahneden koarak uzaklat! - Video Faresi - Medya Faresi
bumu bahsettiğiniz kız

keremce_
16-10-10, 11:10
azra_sila

Gelin aday reddedilince sahneden koarak uzaklat! - Video Faresi - Medya Faresi
bumu bahsettiğiniz kız
evet canım o kız :) üzüldüm ya kıza.babasının da gözleri doldu.kız 18 yaşında daha adam da 29 .o yüzden kabul etmedi.

keremce_
16-10-10, 12:10
hamis

bahsettiğimiz başka kız.gülşahla çay içmeye gittiler.sonuç pazartesi belli olacak.ama gülşahla yakıştılar bence olumlu gibi....
evet çok eğlenceli.bende eğlencesine izliyom.hele melda ve cennet diye kız var.gerçekten manken olmaya gelmişler.ne güzel talipler geldi ama beğenmediler.çok sinir oluyom ikisinede...
izleyin kızlar....

hamis
16-10-10, 16:10
keremce_
bahsettiğimiz başka kız.gülşahla çay içmeye gittiler.sonuç pazartesi belli olacak.ama gülşahla yakıştılar bence olumlu gibi....
evet çok eğlenceli.bende eğlencesine izliyom.hele melda ve cennet diye kız var.gerçekten manken olmaya gelmişler.ne güzel talipler geldi ama beğenmediler.çok sinir oluyom ikisinede...
izleyin kızlar....
aynen aynen hele cennet lan o ilk pazartesi günü ferhat mıydı neydi geldi çocuk gayet te iyi ciddi biriydi e ben yanıma yakışacak birini arıyorum diyor lan sen sanki çok güzelsin bitişik kaşlı çirkin makyaj olmasa neye benziyorsun sen daha iyi bilirsin aynen meldada cennetde evlilik için orda değiller olsalardı cennet bahsettiğim adayı meldada ömürcanı kabul ederdi kaydirigubbakcemile

kız ben baya kaptırdım ha.. delikafadulden

hamis
16-10-10, 16:10
kızlar lan filan yazdımda öyle geyik olsun diye kimseye karşı bi atıfta değilim yani ağzımda öyle lanlı lunlu konuşmaz onu belirteyim dedim sengözlerimebaksanab

keremce_
16-10-10, 21:10
hamis
aynen aynen hele cennet lan o ilk pazartesi günü ferhat mıydı neydi geldi çocuk gayet te iyi ciddi biriydi e ben yanıma yakışacak birini arıyorum diyor lan sen sanki çok güzelsin bitişik kaşlı çirkin makyaj olmasa neye benziyorsun sen daha iyi bilirsin aynen meldada cennetde evlilik için orda değiller olsalardı cennet bahsettiğim adayı meldada ömürcanı kabul ederdi kaydirigubbakcemile

kız ben baya kaptırdım ha.. delikafadulden
katılıyorum a.s ..
cuma günki programın sonunu izledin mi bilmiyorum ama cennet ömürcana talip oldu .ömürcan kabul etmedi delikafadulden oh içimin yağları eridi valla.bi de talibim dedikten sonra elini tutmaya çalışıyo ömürcanın akannehir sanki adam kabul etti de...kala kaldı hiç beklemiyodu cennet reddedilmeyi... :teytey:

hamis
16-10-10, 23:10
evet izlemez miyim ama ne yalan söyleyim bi şans daha istiyor filan deyince ferhata mektup yazdı sandım boshayallersmile ama ömürcanda iyi etti bakalım gülşaha ne diyecek ben bi kaç dk izleyemedim sonra baktım ömürcan yine koltukta oturuyor dedim gülşaha hayır dedi bu herhalde bilmiyorumkismile

ikoncan85
18-10-10, 11:10
cennet birde melda ikisinede uyuz oluyorum ne halt etmeye gelmişler programa anlamadım bunların amacı orda kendilerini göstermek ohh ömürcan kabul etmedi onu

AzRASILAM
18-10-10, 16:10
Esra Erol Kürt talip istemem diyen gelin adayı Duygu'yu böyle kovdu

esra erol kürt istemem diyen gelini stüdyodan kovdu

suz1
22-10-10, 01:10
çünkü onunda eşi kürt.a.s ...ayrım yapmak hayatın her alanında utanç verici.bu arada esra erolda bir kız var hataylı.kostümlerle filan geliyor her gün.çok dikkatimi çekti.:uhm:sarı saçlı..vs..yahu tamam anlıyorum belki şıkır şıkır giyinmeye heveslidir de.sanki biraz abartıyormu ne:hulya:

balım.
22-10-10, 11:10
ömürcan melda yamı talip olarak gelmiştiakannehir çok şaşırdım..

UfuruktenPrenses
23-10-10, 07:10
Cennet,Melis ve Melda geldikleri günden beri niyetlerinin evlilik olmadığı o kadar belli ki..
Cennet herkese pabucunu ters giydirir,,öyle bir potansiyeli var.
Melis kendini kraliyet ailesindne sanıyor.
Melda güzelliğine güveniyor ama içi tın tın.
Bu programlar tam bir toplum aynası,ülkemizin haline üzülüyorum izledikçe..

MuzipRakkase
23-10-10, 07:10
Cennet değil Cehennem mübarek :) Melda ya gelenin aklı yok normal değilim diye bağrıyo favorim, Duygu ve Aykut :)

chatLaq.
29-10-10, 20:10
Cüneyt ile Nalan anlaşamamıştı di mi?
Çok yakışıyorlardı yahu
Birinden birine talip geldiginde vs. mimiklerini yansıtıyolar ekrana
Ya da ufak göndermeler falan yapıyolar birbirine
Ve hiç te şikayetçi değiller gibi gözüküyo burdan
Ne iş anlamadım boshayallersmile