Tiroid Rahatsızlığı Olup Gebe Kalamayanlar ya da Gebe Kalmayı Başaranlar

iklim
23-11-09, 16:11
sevsevil
yerim o bebeleri ben :KK46:zaten şuan hiçbi yanını düşünemiyorum arkadaşım. eşim aradı onların memleketine gidiyomuşuz, kardeşiyle ilgili bi sorun oldu, sonra kayınvalidemleri de alıp bize gelicekmişiz oyüzden kalktım şimdi temizliğe giriştim, çok işim var vaktim yokkafamçokkarıştı ee burda ne işin var diceksin iki dakika soluklanim iki muhabbet edim dedim:nazar:
ay canım kolay gelsin karışmış bi anda işler sanırım allah yardımcın olsunn cnm ..
yerimseniben iyi yapmışsın cnm dinlenmeden olmuyor :nazar:a.s.

iklim
zuhal turan
iklim yabangülü teşekkür ederim kızlar sizede geçmiş olsun bana EUTHYROX diye bir ilaç verdi doktor
bu arada göbek sorunum bendede var bekarken kilo sorunum bile yoktu hatta annem kilo alayım diye pekmez içirirdi her gün ahhhhh nerdeeee şimdi öyle 38 bedenler filan : (
mirmirmirmir:çok üzgünüm:
hadi bakalım cnm ilaç hayırlı olsun inşallah kolaylıkla sağlığına kavusursun dilerimm..
malesef bende kilo aldım 55 le evlendim 1 senede 65 oldum hala 65 lerdeyimm ve göbek tavan bendede malesef fisfisfis
napalım sağlık olsun takmayın veremiyosanız a.s

yabangülüm
zuhal turan
iklim yabangülü teşekkür ederim kızlar sizede geçmiş olsun bana EUTHYROX diye bir ilaç verdi doktor
bu arada göbek sorunum bendede var bekarken klo sorunum bile yoktu hatta annem kilo alayım diye pekmez içirirdi her gün ahhhhh nerdeeee şimdi öyle 38 bedenler filan : (
teşekür ederim canım bende.benim kilo sorunum yok 50 kilolardaydım şimdi 53 filanım 1 kez hariç hiç 53 olmamıştım.ilaçlardan sonra kilo alabildim ama istiyorum 56 filan.

zuhal turan
27-11-09, 10:11

Emrivaki
27-11-09, 11:11
selamlar. iyi bayramlar diliyorum opuyorumnanaktan
benimde tiroid rahatsızlığım var. geçen sene bebek düşünmeye başladığımızda tahlil yaptırmıştım,ordan öğrendik. ilk 5.5 çıkmıştı. 2 ay önce 1.8 de idi
geçen sene bebek fikri ertelemek zorunda kaldık, işlerden dolayı.
1-2ay sonra (inş önümüzdeki ay olur) tekrar düşüneceğiz :Saruboceq:
ortak noktamız şimdilik maalesef tiroid, ama sonra inş bebeklerimiz olur kaydirigubbakcemile5

sevsevil
3-12-09, 21:12
arkadaşlar geçmiş bayramınız kutlu olsunopuyorumnanaktan dilerim güzel bir bayram tatili geçirmişsinizdir:teytey: kızlar doktora gittim ilacın dozunu azalttı ve şu anda artık gebe kalman için bi engel yok dedi. bu arada adette oldum, kadın doğumcum adetimin 23. günü tekrar kan istedi düzgün yumurtlayıp yumurtlamadığımı görmek için onu da yaptırıcam ama yetsin artık, kan vermekten helak oldumsenağlama ama tiroid değerlerim iyimiş bakalım hayırlısııı kaydirigubbakcemile5 sizde haberler nasıl moraller nasıl:kahve:

iklim
3-12-09, 21:12
sevsevil
arkadaşlar geçmiş bayramınız kutlu olsunopuyorumnanaktan dilerim güzel bir bayram tatili geçirmişsinizdir:teytey: kızlar doktora gittim ilacın dozunu azalttı ve şu anda artık gebe kalman için bi engel yok dedi. bu arada adette oldum, kadın doğumcum adetimin 23. günü tekrar kan istedi düzgün yumurtlayıp yumurtlamadığımı görmek için onu da yaptırıcam ama yetsin artık, kan vermekten helak oldumsenağlama ama tiroid değerlerim iyimiş bakalım hayırlısııı kaydirigubbakcemile5 sizde haberler nasıl moraller nasıl:kahve:
canım çok sevindim senin adına bak yoluna girmiş dahada giricek allahın izniyle bebekte gelicek annesi az daha sabır :Saruboceq:

sevsevil
3-12-09, 23:12
iklim
canım çok sevindim senin adına bak yoluna girmiş dahada giricek allahın izniyle bebekte gelicek annesi az daha sabır :Saruboceq:
inşallah hayatım Allahım isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin:Saruboceq: sizi de anne baba etsin:KK46:

sevsevil
3-12-09, 23:12
arkadaşlar benim fsh 4.86 çıktı, bilgisi olan var mı yüksek mi düşük mü??? doktor bişeyler geveledi ama anlamadım ya.

iklim
4-12-09, 06:12
sevsevil
arkadaşlar benim fsh 4.86 çıktı, bilgisi olan var mı yüksek mi düşük mü??? doktor bişeyler geveledi ama anlamadım ya.
tsh biraz yüksek sayılır cnm ama çok fena değil kısa sürede düşeryerimseniben

sevsevil
4-12-09, 14:12
iklim
tsh biraz yüksek sayılır cnm ama çok fena değil kısa sürede düşeryerimseniben

kaydirigubbakcemile3 tatlım tsh değil Fsh

zuhal turan
4-12-09, 14:12
selam kızlar benim bugün ki sonucum güzel çıktı daha 20 gün oldu ilacı almaya başlayalı ama tsh normal değerlere düştü (2.86) daha il defa 2 lerde görüyorum değerimi ultrasyon verdi 21 ine bir ay sonrada tekrar kontrolum var,bir de adetlerim düzene girse harika olur
,a.s.a.s.a.s. tüm arkadaşlara geçmiş olsun

iklim
4-12-09, 16:12
sevsevil
kaydirigubbakcemile3 tatlım tsh değil Fsh
ayy pardon şekerimm :kedi:

iklim
4-12-09, 16:12
zuhal turan
selam kızlar benim bugün ki sonucum güzel çıktı daha 20 gün oldu ilacı almaya başlayalı ama tsh normal değerlere düştü (2.86) daha il defa 2 lerde görüyorum değerimi ultrasyon verdi 21 ine bir ay sonrada tekrar kontrolum var,bir de adetlerim düzene girse harika olur
slm cnm 20 günde çok güzel sonuç almışsın :nazar: inşallah daha iyi olur cnm adetlerimiz de bi düzelse ahha ah

sevsevil
4-12-09, 23:12
zuhal turan
ayy ne güzelll 2 en ideali, inşallah herşey düzene gircek biraz zaman:1hug:

yusufburcu
5-12-09, 07:12
selam kızlar dün doktora gittim herşeyin normal dedi bütün testleri yaptı ilaçlarımın dozunu yükseltmedi bunlara aynen devam et dedi çok şükür adetlerimde düzene girdi 2 ay sonra kontrolüm var hayırlısı bakalım

yusufburcu
5-12-09, 07:12
bu arada sevsevilcim seninde değerlerin güzel çıkmış herşey normal olduğuna göre hamiş haberleri alabiliriz

sevsevil
7-12-09, 17:12
yusufburcu
bu arada sevsevilcim seninde değerlerin güzel çıkmış herşey normal olduğuna göre hamiş haberleri alabiliriz
inşallah canım bu ay çok umutluyum içimde güzel bir his var bakalım, inşallah hayırlı haberleri veririz.. senin adına çok sevindim :nazar:

sevsevil
kızlar domuz gribi aşısı olmayı düşünüyor musunuz? ben bugün oldum hamile kaldıktan sonra cesaret edemezdim belkim bu ay hamile kalırım falankaydirigubbakcemile3

selenay53
Ben yaptırmayı düşünmüyorum hamile kalsamda yaptırmam diye düşünüyorum.Rabbim ömür vermişse yaşarız

sevsevil
7-12-09, 22:12
selenay53
Ben yaptırmayı düşünmüyorum hamile kalsamda yaptırmam diye düşünüyorum.Rabbim ömür vermişse yaşarız
canım Allah sağlıklı, uzun ömür versin. ama tevekkül de önemli tedbirli olmak lazım diye düşündüm ben.

yusufburcu
8-12-09, 07:12
sevsevil
kızlar domuz gribi aşısı olmayı düşünüyor musunuz? ben bugün oldum hamile kaldıktan sonra cesaret edemezdim belkim bu ay hamile kalırım falankaydirigubbakcemile3
iyi dileklerin için çok sağol bitanem şahsen ben olmayı düşünmüyorum tatlım herkesin kendi fikri sen olmuşsun iyi bakalım sıra hamiş haberlerni almaya geldi bakalım:lepi:

iipekk34
8-12-09, 12:12
iklim
kızlar ist olanlar hangi dr gidiyosunuz ben dr arıyorum da
iklim mutlaka soruna cevap veren olmuştur ama ben geçen cuma gaziosmanpaşa
hastanesinde uz.dr.müjdat karaya gittim ve çok memnun kaldım tavsiye ederim
bütün şikayetlerimle tek tek ilgilendi çok kibar ilgili bir doktor tavsiye ederim eğer hala
doktor arıyorsan

AskveOglum
8-12-09, 13:12
Kıslar bende hamileyim :)))

sevsevil
8-12-09, 14:12
hayat_77
Kıslar bende hamileyim :)))
ayyy canım birden gözlerime inanamadım çok heycanlandım, çünkü bu topikte en çok okumak istediğim mesaj bu süpeeeeeerrrrrrrrrrrrrrsositososito Allahım sağlıkla doğduğu günleri de göstersin:Saruboceq: ama bu topiği ihmal etme olur mu, hikayeni anlat bize naptın, hangi yolları izledin, ne tavsiye edersin???????? tekrar tebrik ederim canım bizi haberdar etmeyi ihmal etmeopuyorumnanaktan