İzmir'deki Falcılar

dert
13-08-11, 17:08
mondschein_x
arkadaşlar yelizin numarasını burdan birçok arkadaşa gönderdim ama bu konuda hiç yorum yapan olmadı giden olmadı mı yeliz hanıma
arıycam ama ark fal bakmıyo dıyo ama yınde saol canımmmmmmmmmmm bı baksın sana hemen yazarım:KK66:

ayynur
14-08-11, 00:08
alsancakda kıbrıs şehitler caddesınde cafe daisyde çiğdem adında bir kadına fal baktırdım yaa inanamadım çünkü kadın kahveye bakmadan söluyo ne söyluyosa vallahı dondum kaldım ama normalde ben fala cok fazla inanmam bu kadına hayran kaldım çünkü hala şoktayım hayatımdakı herşeyi bildi :))) gitmek isteyen arkadaşlara tavsıye ederım.
:KK33:

ayynur
birde alsancak cafe daisyde naz denılen falcı kadına daha önce baktrdım yaa bukadar salllayamaz bana burcumla ilgili şeyleri söluyo bende salakmıyım bosuna gitti param eğer baktırmak istersenız sakın bu kadına gtmeyın paranız bosa yansın istemem arkadaslar ama şuandaki tek falcım ÇİĞDEM herkese tavsıye ederım :):nazar:

ayynur
müjganıda bılıyorum eskisi gibi güzel bakamyo basındna savıyo farkındayım muratıda beğenmıyorum hele nazz sadece burca göre bakıyo ama inanın bana çiğdem gibisini görmedm birkez deneyın bana hak verıceksınız butun arkadaslarıma tavsıye ettım hepsindende şok olmus vazuıyette cvplar aldım neyse işte deneyın görün derım ayrıca yıldıznameye herkez bakamaz arkadaslar bırde su falıda saçma neysee sz bilirisnz bendne sölemesi ÇİĞDEM diyorum baskada bişi demıyorum :)

mondschein_x
14-08-11, 07:08
ayynur
müjganıda bılıyorum eskisi gibi güzel bakamyo basındna savıyo farkındayım muratıda beğenmıyorum hele nazz sadece burca göre bakıyo ama inanın bana çiğdem gibisini görmedm birkez deneyın bana hak verıceksınız butun arkadaslarıma tavsıye ettım hepsindende şok olmus vazuıyette cvplar aldım neyse işte deneyın görün derım ayrıca yıldıznameye herkez bakamaz arkadaslar bırde su falıda saçma neysee sz bilirisnz bendne sölemesi ÇİĞDEM diyorum baskada bişi demıyorum :)
doğru söylüyorsun yıldıznameye herkes bakamaz ondan yıldıznameye iyi bakan birisini arıyorum ama bulamıyorum :))

asdfghjnbvcxdfgh
14-08-11, 11:08
yeliz in nosunu yollayabilir misiniz arkadaşlar çok acil lazım bir de karşıyakadaydı di mi adresi de yollayabilir misiniz rica etsem?

oya1402
14-08-11, 12:08
yelizin numarasını bana da gönderirseniz sevinirim kızlar :KK52:

ceren_77
14-08-11, 13:08
ayynur
canım çiğdem telefonda fal bakıyormu telini gönderebilirmisin

cansuzeynep
14-08-11, 19:08
dert
arıycam ama ark fal bakmıyo dıyo ama yınde saol canımmmmmmmmmmm bı baksın sana hemen yazarım:KK66:
bana da yollar mısınız arkadaşlar , maalesef mesaj hakkım henüz dolmadı :KK43:

Fundy
15-08-11, 16:08
Yelizin numarasını bana da yollablayıbılırmsınız kızlar lutfen cok ıhtıyacım var

cansuzeynep
15-08-11, 17:08
mondschein_x
arkadaşlar yelizin numarasını burdan birçok arkadaşa gönderdim ama bu konuda hiç yorum yapan olmadı giden olmadı mı yeliz hanıma
mondschein_x telefon numarası için teşekkürler, ramazandan sonra gideceğim...

sevtapp
15-08-11, 23:08
arkadaşlar 10 gün önce fısıltı cafe de mustafaya gittim.mustafayı merak ettim.inanılmaz şeyler söyledi.rüyamda gördüğüm ve kimseye bahsetmediğim şeylerden bile bahsetti.3 gün için de olacak dediği benim için imkansız olan şeyde oldu.şuan şoklardayım..denemeden karar vermeyin bence...

ayynur
ceren_77
canım çiğdem telefon da fal bakıyormu telini gönderebilirmisin[/QUO

evet bakıyolar telefondada sanırım sen başka şehirdesın? ben sana tekrar dönerım olurmu

ayynur
valla ben hala falcı çiğdemın söledıği şeylerin şokundayım hepside cıktıı yarın tekrar gdicem ona teşşekür edıcem iyiki varsın çiğdem muckss..:KK54:

ayynur
16-08-11, 00:08
sevtapp
arkadaşlar 10 gün önce fısıltı cafe de mustafaya gittim.mustafayı merak ettim.inanılmaz şeyler söyledi.rüyamda gördüğüm ve kimseye bahsetmediğim şeylerden bile bahsetti.3 gün için de olacak dediği benim için imkansız olan şeyde oldu.şuan şoklardayım..denemeden karar vermeyin bence...

mustafayıda bılıyoum arkadaslar ben normlade fala inanan biri değilim ama inanın cafe daisyde tanıstığım çiğdem hanıma şook oldum cunku kadın herşeyi bildi yaa encokdA TUHAF OLAN kahve fıncanına bakmadan söledıı ben inanamıyorum yaa bana murata baktır demıslerdı ama bişi bildiği yok ağzından lafı alıp sana sorular soruyı-o bıde naz dye bı kadın var bukadar sallayamaz boşa para harcamayın çiğdem diyorm ve susuyorum eğer gdipde baktrdınızda bişi bilmezse ben burdayım bana diledğinzi söleyebılrsınızz :)) cafe daisy

ceren_77
16-08-11, 12:08
ayynur
ceren_77

evet bakıyolar telefondada sanırım sen başka şehirdesın? ben sana tekrar dönerım olurmu
çok tşk canım bekliyorum :nazar:

ayynur
16-08-11, 14:08
ayynur
ceren_77

xxxxxxxxxxxxxxx arasan çiğdeme fal baktrmak isitıyrum dersen seni yönlendırırler bu arada sana küçük bi uyarım bende ilk baktrdığımda hemen yeni falcılarını öneriyolar naz dye bı kadın sakın deneme paran bosa gider sadece burca göre yorum yapıyo özellikle çiğdem dersen sana yardımcı olurlar bu arada yarın çiğdem iznli artık yakın takpde oldum için :) iznli günleriniin bliyorum ok emn ol pişman olmıycaksın

ayynur
pamati
kızlar kararsız kaldım :nazar:
pekikahve falına da gusel bakıyor mu murat? baktıran var mı
berfin cafe dasiyde ne murat ne naz inan buna gerçekten fal baktırmak isitıyosan tanıdığım tek kişi var ÇİĞDEM inna buna kadın fincaan bakmadan herşeyi söluyo bunu sana fala innanmayan biri olarak söluyorum inan bunaa şok içerisindeyım eğer denemk istersen adresını veryım asancak kıbrıs şehitleri sonu cotonun yanı ca daisy emın ol pişman olmıycaksın

ceren_77
ayynur
ayynur
xxxxxxxxxxxxxxxarasan çiğdeme fal baktrmak isitıyrum dersen seni yönlendırırler bu arada sana küçük bi uyarım bende ilk baktrdığımda hemen yeni falcılarını öneriyolar naz dye bı kadın sakın deneme paran bosa gider sadece burca göre yorum yapıyo özellikle çiğdem dersen sana yardımcı olurlar bu arada yarın çiğdem iznli artık yakın takpde oldum için :) iznli günleriniin bliyorum ok emn ol pişman olmıycaksın
çok teşekkürler canım bu konuda uyarında iyi olmuş bende inanırdım özellikle çiğdem diyecem gece bakıyormudur acaba yarın izinliyse bu gece baktırırdım

ayynur
16-08-11, 22:08
ceren_77
ayynur
çok teşekkürler canım bu konuda uyarında iyi olmuş bende inanırdım özellikle çiğdem diyecem gece bakıyormudur acaba yarın izinliyse bu gece baktırırdım
canım gece çalısmıyolar dye bılıyorum engeç saat 10 a kadar ordalar artık perşembe baktırırsın yarın iznlü çünkü

dert
17-08-11, 09:08
arka bu rumuzlu ark tanıyanvarsa ne olur msj cwp wersın ya ılk sayfalarda alsancakta bı falcıdan bahsetmış bu arkadaş vatikan falı dıye bişeyden emınım hepımız tüm fallara baktırmışızdır ben bunu ılk kez duydum duyan bılen varsa bana msj atsın gıtmek istiyorum hadııııııııııııııı kızlar bulalım şu kadını ha adıda gülçinmiş hep beraber bı baskın yapalım

parallax
17-08-11, 14:08
kızlar Allah rızası için Yelizin nosunu banada yollarmısınız özelden.

nevin1957
17-08-11, 23:08
dolys
Arkadaşlar,1 kerelik siteye girip çıkanların,yazılarını dikkatli okuyalım reklama gel

meyelim
Altındağdaki Kadriye hanıma Annemin arkadaşı gitti berbatmış, bilginiz olsun gerisi size kalmıs

ben de kadriye hanıma gittim hiç bilemedi sevgi diye bayan var bostanlıda onu tavsıye ederim

postish
18-08-11, 13:08
arkadaşlar şu bostanlıda ki sevginin adresini ve telefonunu bilen varsa ne olur bana da atın. Hiç biryerden ulaşamadım.

kek
20-08-11, 05:08
nevin1957
ben de kadriye hanıma gittim hiç bilemedi sevgi diye bayan var bostanlıda onu tavsıye ederim
arkadaşlar sevginin telefonunu bana da yollarmısınız

mondschein_x
20-08-11, 16:08
fiestada leo var ona baktıran oldumu ben baktırdım şimdiyle ilgili olanları bildi gelecekle ilgili söyledikleri ise olması muhtemel şeyler daha önce baktıran varsa yorumları merak ediyorum

dolys
21-08-11, 06:08
dert
arka bu rumuzlu ark tanıyanvarsa ne olur msj cwp wersın ya ılk sayfalarda alsancakta bı falcıdan bahsetmış bu arkadaş vatikan falı dıye bişeyden emınım hepımız tüm fallara baktırmışızdır ben bunu ılk kez duydum duyan bılen varsa bana msj atsın gıtmek istiyorum hadııııııııııııııı kızlar bulalım şu kadını ha adıda gülçinmiş hep beraber bı baskın yapalım
vatikan falı dediğin,iskambil falı hani kızlar toplanır birbirlerine bakarya ondan söylediğin kişileride merak etme tam bir fiyasko,alsancakta sevgi adında vatikan falı bakan biri vardı duyduguma göre karşıyakaya gitmiş(emin değilim)
gülçinde öyle çok merak etme derim.benden söylemesi

dolys
21-08-11, 06:08
ayynur
Seninde Söylediğin gibi,Cafe'de herkese baktırmıssın,yani ordaki falcılar senin hakkında hemen hemen herşeyi biliyorlar değil mi? Çiğdem hanımın bilmesine neden şaşırdın anlayamadım.Demek çok sık gittiğin bir yer,haliyle bir samimiyet oluşuyor,başkalarının bildiği,şey Sır değildir.

dolys
21-08-11, 12:08
dert

missdance evlendi sitede uzun süredir yok

dolys
21-08-11, 13:08
Merveilleux84
Daisy cafe murat pişman olmayacaksınnn
Daisy cafedeki murat bey neye bekıyor ve kaça bakıyor

dolys
Rica etsem.Nergiz'in ve Yeliz'in Telefon numarasını gönderebilirmisin?
Teşekkür ederim.

dolys
esans,rica etsem.Nergiz'in ve Yeliz'in Telefon numarasını gönderebilirmisin?
Teşekkür ederim.

dert
21-08-11, 14:08
kızlar ben buraya ılk geldıgımde sevda ablaya gıtmıştım geçmişimi bıldı ama gelecekte olacaklar fıyasko
ardından müjgan ona kalsa ben şuan duldum
daha sonra murat onada kalsa ben bu ay gıdıyorum ımkansız
naz oda boşanıcan dedı görücez
asiye bunun hakkında bişey sölemek bıle istemıyorum tam anlamıyla rezalet
walla şuana kadar en ıyısı cafe fıestadakı burcu oldu şaka maka söledıklernı yaşıyorum ınanırmısınız bı tek onun söledıklerı bı kulagımdan gırdı dıgerınden cıkmıştı bı baktım hıç bırının deıl onun söledıklerını yaşıyorum ve ınanırmısnız yaşamaya devam edıyorum bı yelıze baktıramadım tlf cwp bıle vermıyo :KK43:(((

blackberry__
21-08-11, 16:08
bende murata gittim herseyı bıldı olacak dedıklerı olacak mı beklıyorum suanda

sistrum
21-08-11, 20:08
dolys
esans,rica etsem.Nergiz'in ve Yeliz'in Telefon numarasını gönderebilirmisin?
Teşekkür ederim.
merhabalar kızlar,,uzun uzun yazdıklarınızı okudum ve ben de çok merak ettim. rica etsem biriniz Evreka cafedeki Yelizin numarasını bana da yazabilir mi?? şimdiden teşekkür ederim.

mondschein_x
21-08-11, 20:08
dolys
Daisy cafedeki murat bey neye bekıyor ve kaça bakıyor
tarot bakıyor 25 e bakıyor değişik bir tarzı var çok hızlı konuşuyor bazen anlamakta sıkıntı yaşıyorsunuz çok çok iyi bakıyor diyemem bana verdiği tarihler çıkmadı o anki durumu güzel yorumluyor ama gelecekle ilgili söyledikleri benim çıkmadı

nevin1957
21-08-11, 23:08
postish
arkadaşlar şu bostanlıda ki sevginin adresini ve telefonunu bilen varsa ne olur bana da atın. Hiç biryerden ulaşamadım.
selam buradan yazacam sevgini n tlf nu msj yollama hakkım yok özür XXXXXXXXXXXXXX

dert
22-08-11, 10:08
blackberry__
walla bende gıttım murata baya şeyı bıldı ama gelecek söledıgı hiç bişey cıkmadı o an mantıklı gelıyo sana ama zamanla bakıyosun yok ben burcuya gıttım acıkcası söledı bışeyler aman be dedım aklımda bıle kalmadı yaşadıkca dıyorum burcu bunu demıştı dıye bırazdan tekrar gıdıcem bakalım ne dıycek

maryporker
22-08-11, 10:08
Kızlar fiesta ya da siesta tam emin değilim ama kenan diye bi adam vardı 4 sene önce baktırmıştım gelmişi geçmişi herşeyi bildi=)))
Şuan onun söylediği kişiyle evliyim dediği yerdeyim=)))

35izmir
22-08-11, 12:08
missdance
günaydın kızlar dün gittik ve yine herşeyi bildi biraz moralim bozuldu ama doğru şeyler söyledi.yanımdaki arkadaşımı da bildi.telefonunu vermeme de izin verdi ama siz biz internet tanışıyoruz ordan aldık demeyin arkadaşıyım dersinız sorarsa,sormazda olsun :) 10 dkda bir mesaj atabiliyorum isteyenlere vericem.orta yere yazmayalım numarasını olurmu.öpüyorum sizleri...
selam lütfen banada özelden msj atarmısın numarasını rica etsem çok önemli şimdiye kadar okuduklarımın içinde bi sen bildi demişsin demekki iyi bakıyor lütfen lütfen lütfen :)bekliyorum

35izmir
maryporker
Kızlar fiesta ya da siesta tam emin değilim ama kenan diye bi adam vardı 4 sene önce baktırmıştım gelmişi geçmişi herşeyi bildi=)))
eeee nerden bulucaz peki açık bişiler yazarmısın gidelim bulalım :) özeldende msj atabilirisn sevgiler

35izmir
Meadows
Falcı Sibel : İşte ben falcı diye buna derim, tamamen hiç kimse size hayatınızı anlattı mı ? Yüzünüze, gözünüze bakarak bakım yapıyor benden beş kuruş para talep etmedi ama hala gidebiliceğim düzenli falcım. Normalde 30tlye bakıyor. Çok alakasız bir durumla karşılaştık ve bana gerçekten çok iyi fal baktı. Benim geçmişim, aile geçmişim, hayatımdaki insanı herşeyi bildi. Böylesini görmedim. Kendisi Buca'da.

nasıl ulaşabiliriz peki kendisine bilgi verebilirmisiniz... teşekkürler

postish
22-08-11, 13:08
nev57
ben gittim canım memnun da kaldım onun için yazdım buraya sizlerde gidebilirsiniz diye
canım bu sevgi'ye bende uzun zamandır gitmek istiyorum, mümkünse bana da telefonunu atarmısın..... Teşekkürler

ayynur
22-08-11, 13:08
dert
kızlar ben buraya ılk geldıgımde sevda ablaya gıtmıştım geçmişimi bıldı ama gelecekte olacaklar fıyasko
ardından müjgan ona kalsa ben şuan duldum
daha sonra murat onada kalsa ben bu ay gıdıyorum ımkansız
naz oda boşanıcan dedı görücez
asiye bunun hakkında bişey sölemek bıle istemıyorum tam anlamıyla rezalet
walla şuana kadar en ıyısı cafe fıestadakı burcu oldu şaka maka söledıklernı yaşıyorum ınanırmısınız bı tek onun söledıklerı bı kulagımdan gırdı dıgerınden cıkmıştı bı baktım hıç bırının deıl onun söledıklerını yaşıyorum ve ınanırmısnız yaşamaya devam edıyorum bı yelıze baktıramadım tlf cwp bıle vermıyo :KK43:(((
ŞAKA GİBİSN naza nasıl baktırrsın o kadın kadar sallayan sadece astrolojı falına bakan bi kadına ayy valla paran bosa gitmiş bende daaha önce böle bi hatay düştüm ama inna buna çiğdemin üzerıne falcı tanımam ne dedıyse cıktı giidpde baktırın eğer bişi bilmezse burdan herkese ben yalancıyım dye bağırıcam neysee istersen bi git dene ve gör paranız boşa gtmesın ÇİĞDEM diyorum ve susuyorum:KK69:

ayynur
22-08-11, 14:08
blackberry__
yaa valla murata naza baktıran arkadaslara üzlüyorum yaa bı bok bıldıklerı yok arkadaslar ayrıca kmse tarih veremz arkadasımada deişti işe greceksın dye 2 AY oldu nerde iş :))) yalanlara innamyın çiğdemi dene dyorum inan buna tek geçiyorum

sistrum
22-08-11, 17:08
Arkadaşlar evreka cafe deki yeliz in numarasını bilen varsa lütfen yazabilir mi rica etsem ???

35izmir
23-08-11, 11:08
maryporker

nerde yeri ay ne olur bilgi verirmisin:KK60:

izmyrna
24-08-11, 08:08
Şuan yada geçmişi bilmesi değil gelecektende bir şeyler söyleyebilmesi önemli olan Yeliz'e gidip test eden var mı?Bir konuda uyarıda bulunmak istiyorum pembe maske başlıklı konuda aynı ıp adresine ait 10 farklı rumuzla tek kişi o maskeyi övmüş ve editör farkedip uyarıda bulunmuştu.

dert
24-08-11, 14:08
ya kızlar ben yelızı arıyorum cwp bıle vermıyo baktıran varmı yada yelız abla burayı takıp edıyosun bılıyorum neolur tlf cwp wer fala ıhtıyacım var

yelola
24-08-11, 16:08
ayynur
mustafayıda bılıyoum arkadaslar ben normlade fala inanan biri değilim ama inanın cafe daisyde tanıstığım çiğdem hanıma şook oldum cunku kadın herşeyi bildi yaa encokdA TUHAF OLAN kahve fıncanına bakmadan söledıı ben inanamıyorum yaa bana murata baktır demıslerdı ama bişi bildiği yok ağzından lafı alıp sana sorular soruyı-o bıde naz dye bı kadın var bukadar sallayamaz boşa para harcamayın çiğdem diyorm ve susuyorum eğer gdipde baktrdınızda bişi bilmezse ben burdayım bana diledğinzi söleyebılrsınızz :)) cafe daisy
Arkadaşım 3-5 mesaj yazmışsın sürekli Çiğdem diyorsun. Bu ne reklam.

Sakın Çiğdem sen olmayasın ?
Bu numaralardan herkes sıkıldı. Bilgin olsun.