İzmir'deki Falcılar

parallax
16-10-10, 11:10
missdance banada güzin ablanın nosunu atarmısın canım,bide yeri tam nerede soylersenız cok sevınırım.bu arada kızlaar ben bugun inşallah sıra olmazsa sevdam kafeye gıdıcem,kemeraltı tarafında işlerim var çokjs ıra yoksa sevdam kafeyede gırıcem,,akşamlara yorumları yazarım opuyoorum :kahve:

gonci
16-10-10, 13:10
fal dedın mı kemeraltına gitceksınız :) kahve içilen sokak varya kemeraltında kızlarağasına gelmeden fısıltı kafede canan ve ramazan var bıde karsısında bi kafe var batu ve niko var fıestanın falcıları var orda ama nikoya baktırın batudan ii bakıo ben hepsını denedım 10 tl ye bakıolar.bide tarota 20 tl ye bakıolar

esila_denizz
16-10-10, 14:10
gonci
fal dedın mı kemeraltına gitceksınız :) kahve içilen sokak varya kemeraltında kızlarağasına gelmeden fısıltı kafede canan ve ramazan var bıde karsısında bi kafe var batu ve niko var fıestanın falcıları var orda ama nikoya baktırın batudan ii bakıo ben hepsını denedım 10 tl ye bakıolar.bide tarota 20 tl ye bakıolar
canım bu yazdıklarından en çok hangisini öneriyorsun:kahve:

yelola
16-10-10, 15:10
ashle
kızzzlarr buarada mendereste bi hoca varmış herşeyi biliyomuş kalp gözü açıkmış.ne kadar istersen o kadar veriyomuşsun.5-10 verenler varmış.arkadaşımın arkadaşı baktırmış.bilgisi olan varmı?
şehirdışına açılalım diyorsun yani :))

bluess
16-10-10, 22:10
kızlar bana güzin ablanın numarasını gönderecek olan var mı? bu arada baktıranlar gerçekden memnun kalıyor mu vatikan falından?

klmmlk
17-10-10, 10:10
Arkadaşlar, Alsancakta Cookie cafe de Sevgi hanım var, ben ona gittim ve beni çok sevdiğini söyledi ve taraot baktırdım ama, birde çantasından başka kartlar çıkarttı, dur bakalım bunlar şimdi her şeyi söyle dedi ve KATİNA falıymış birde ona baktı, ben ağustos ayında gitmiştim ve bana tarihler vermişti, hatta bazı söyledikleri benim o anki düşündüklerimin tersine hiç olmaz dediğim şeylerdi, ama hepsi bir bir oldu, yalnız tarihler 1-3-5 gün sekebiliyor. ama oluyor:))) tavsiye ederim...
Karşıyakadaki Ravazza cafe deki sarışın bir bayan var orta yaşlı, bu kadar ters ve negatif bir insn olmaz ya, yani ben ondan hiç elektrik almadım, ve o da bana hep ters ters konuştu valla 20 TL yazık oldu...
haaa birde Cookie cafede tarot 15 TL ve yemek içinde, biz öğlen gidip öğle yemeğimizi de yiyoruz orda:)))) ohhh iyi oluyor...

yelola
17-10-10, 12:10
klmmlk
Arkadaşlar, Alsancakta Cookie cafe de Sevgi hanım var, ben ona gittim ve beni çok sevdiğini söyledi ve taraot baktırdım ama, birde çantasından başka kartlar çıkarttı, dur bakalım bunlar şimdi her şeyi söyle dedi ve KATİNA falıymış birde ona baktı, ben ağustos ayında gitmiştim ve bana tarihler vermişti, hatta bazı söyledikleri benim o anki düşündüklerimin tersine hiç olmaz dediğim şeylerdi, ama hepsi bir bir oldu, yalnız tarihler 1-3-5 gün sekebiliyor. ama oluyor:))) tavsiye ederim...
Karşıyakadaki Ravazza cafe deki sarışın bir bayan var orta yaşlı, bu kadar ters ve negatif bir insn olmaz ya, yani ben ondan hiç elektrik almadım, ve o da bana hep ters ters konuştu valla 20 TL yazık oldu...
haaa birde Cookie cafede tarot 15 TL ve yemek içinde, biz öğlen gidip öğle yemeğimizi de yiyoruz orda:)))) ohhh iyi oluyor...
Ravazza Cafe için aynı fikirdeyim.. ters hatun..gunundeyse iyi bakardı eskiden.. ama şimdi çok önemsemeden bakıyor...
Katina bakıyor demişsin bu Sevgi hanım için... Cookie cafe nerde alsancakta ??

esila_denizz
17-10-10, 13:10
ya evet bu cookie kafeyi ben de bulamadım:sm_confused:tam olarak yeri nerde alsancakta blen varmı?

bluess
17-10-10, 20:10
cookie cafe kıbrıs şehitlerinde taş fırın var yanındada blue petrol mağazası var onların karşı sokağında. saint joseph lisesinin sokağıda diyebiliriz. bu arada orda melek ablada var o da iyidir tarotta. sevgi ablaya randevu almadan giderseniz bekleyebilirsiniz :)))

missdance
18-10-10, 08:10
bergama35f
arkadaşlar dün o çok methedilen polat cafe nesli hanıma gittim..............tam bir bomba tam bir fiyasko haberiniz ola..................
demiştim :):) beeenn...

bergama35f
18-10-10, 09:10
müjgandaki ali'nin temiz yüreğinin fala yansıması,samyelindeki serpil gününde olması ayrıca sevdam ve ravazza ferda hanım şuanda fovorilerim......vatikana gitmedim gittiğimde yorum yapacağım............ama referansı kuvvetli missdance arkadaşımın tavsiyesi

missdance
18-10-10, 10:10
ya bak bu bana güvenip gidip mutsuz olma olayı beni çok üzer ben sadece bana iyi gelenleri öneriyorum bergamam ,:) kötü çıkarsa benden günah gitti bak :)

missdance
18-10-10, 14:10
ben nesliye baktırmadım ki

bergama35f
sevgili missdance olsun canım senin yorumun benim için önemli farketmez nasıl çıkarsa çıksın

bergama35f
sonuçta terapinin bir şeklide fal değilmi

littleredstrawberry
ben vatikan falı baktırmak istiyorum ama falcının numarasını veya adresi ne varsa artık verebilir misiniz mesaj atamıyorum henüz

bluess
18-10-10, 16:10
vatikan falına bakan güzin ablanın numarasına ulaşmak mümkün değilmi? kimse özelden msj atamıyor mu?

bluess
bu arada kızlar müjgan cafedeki ali beye gittim ilk kez ve memnun kaldım :))

littleredstrawberry
missdance i bekliyorum ben ama :KK70: yarına kadar görse çok sevinicem. bir de asiye ablayı sormuşlar ben kendisine sürekli gidiyorum insan betimlemede birebir kimisini benim tarif edebileceğimden daha ayrıntılı anlattığı olmuştur. kahve falına bazen çok ayrıntılı bakıyor bazen şöyle bir bakıp bir iki bişey söylüyor ya gördüğü şeye göre yada sıradan kalabalıktan bilemiyorum. fakat bana en güzel betimlemesini yaptığında yüzünü görmüş gibiydi resmen falda hatta o kadar netti ki bana gösterdi telvede resmen suratını görmüş gibi oldum o kişinin. şu kadar süre bekle şu olcak bu olcak diyo ben hep sabırsız oldum o kadar beklemedim ama geçmişi çok iyi bildiği kesin kafam bozukken gidiyorum hep işallah umut saçmıyodur sadece çünkü bu sefer bekliyorum

yelola
littleredstrawberry
missdance i bekliyorum ben ama :KK70: yarına kadar görse çok sevinicem. bir de asiye ablayı sormuşlar ben kendisine sürekli gidiyorum insan betimlemede birebir kimisini benim tarif edebileceğimden daha ayrıntılı anlattığı olmuştur. kahve falına bazen çok ayrıntılı bakıyor bazen şöyle bir bakıp bir iki bişey söylüyor ya gördüğü şeye göre yada sıradan kalabalıktan bilemiyorum. fakat bana en güzel betimlemesini yaptığında yüzünü görmüş gibiydi resmen falda hatta o kadar netti ki bana gösterdi telvede resmen suratını görmüş gibi oldum o kişinin. şu kadar süre bekle şu olcak bu olcak diyo ben hep sabırsız oldum o kadar beklemedim ama geçmişi çok iyi bildiği kesin kafam bozukken gidiyorum hep işallah umut saçmıyodur sadece çünkü bu sefer bekliyorum
Bu Asiye hanım nerede ?? bilmiyorumkismile

littleredstrawberry
pardon onu yazmayı unutmuşum :eek: bornovada telve kafe diye bi yer var orda. kafeler sokağının orda taksiciler var sorsanız gösterirler telveyi yakın bayağı kafelere

yelola
Teşekkürler... yolum düşerse bakayım :))

bluess
littleredstrawberry eskiden bende giderdim asiye ablaya iyidir ama gününde olunca. şimdi kurşun dökme gibi işlere girmişler diye duydum ama gidip görmedim. en basiti kurşun dökmenin bile bir cafede yapılmaması gerektiğine inanıyorum tabii bu benim görüşüm.

bluess
yelola sen baktırmıştın değil mi vatikan falına nasıldı?

littleredstrawberry
ama hala vatikan falı hakkında bilgi verecek biri gelmedi. bekliyorum ben adres telefon numarası ne olursa razıyım :1rolleyes: ha bir de geçenlerde samyeli kafe diye bir yer var o da bornovada merkeze yakın ama o bornova merkezde erbil süel var onun olduğu aradan girince emek kırtasiyenin sokağında bakan kadının adını unuttum serpildi sanırım ama bir kişi var zaten. böyle kağıda isimler yazıyor kafasından yazdığı isimlerin hepsi ya ortaokul ya ilkokul arkadaşımdı hiç tutturamadı ama sonradan soru sorduruyor ismi ben söylüyorum. o zaman dedikleri beni veya hakkında sorduğum kişiyi bilse bu kadr olur tanıyormuş gibi konuştu. bir arkadaşımla gitmiştik ona dedikleriyle alakası yok bana dediklerinin ve hani birbirimize söylenenleri karşılaştırıyoruz ona dediklerini bana dese çok saçma olacak bilemiyorum ona kağıda yazdığı isimler de hep alakalı çıktı değişiklik olsun diye o da denenebilir kaç verdik hatırlamıyorum samyelinde ama telvede 10liraydı kahve bir de tarot ama kısa tarot bakıyor kahve falıyla bakarsa katina falı isterseniz 15e bakıyor bir dahaknike ondan baktırmak istiyorum ben de o daha ayrıntılı oluyormuş. ama ben bir daha samyeline gitmem gerçekten koca kağıdı alıp bana alakasız isimler saydı görüşmediğim ve görüşmeyeceğim ilkokul-ortaokul arkadaşlarımdan oluşan. telve iyidir özetle